Doporučená témata WordPress pro nezávislé pracovníky

Není nic víc vzrušujícího, než to udeřit na vlastní pěst na volné noze. Být svým vlastním šéfem, i když je plný rizik a zodpovědností, je jedním z nejvíce naplňujících povolání, které si můžete vybrat. A jedna z výše uvedených povinností zahrnuje vytvoření a správu vlastního webu. Pokud nejste nezávislý webový designér, může se to zdát jako skličující úkol, ale nemusí to být. K dispozici je spousta úžasných prémiových témat WordPress, která můžete použít k vytvoření svého webu v žádném okamžiku. Podívejte se na některé z našich tipů na nejlepší témata WordPress pro nezávislé pracovníky.


Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Alona

téma alona-wp

Alona je krásné téma portfolia, které zahrnuje 4 ohromující portfolia, více vitrín s obrázky (mřížka, posuvník nebo video), integraci ikon FontAwesome, vlastní písma Google a další. Toto téma je skvělou volbou pro vytvoření profesionálního a působivého online portfolia, které zaujme klienty a přesvědčí téma, aby vás najalo!

2. Flatiron

flatiron-minimal-business-theme

Flatiron je velmi jednoduché a čisté obchodní téma WordPress vytvořené programem WPExplorer. Toto téma je k dispozici na prodej na Creative Marketu za velmi příznivou cenu a zahrnuje vše, co potřebujete k vytvoření velmi čistého a minimálního firemního / obchodního webu, který je ideální pro svobodné povolání předvést svou práci a dovednosti.

3. Diamant

diamant-wp-téma

Diamond je víceúčelové téma WordPress, které byste mohli použít k vytvoření webu pro vaši firmu v žádném okamžiku. Toto téma je plně integrováno s WooCommerce, pokud chcete na svém webu prodávat jakékoli produkty, zahrnuje několik šablon domovské stránky, aby se nastavení stalo hračkou, a existuje spousta dalších funkcí, díky nimž se web může opravdu pochlubit prací, kterou děláte (například paralaxa) posuvníky, vlastní adresář a další).

4. Celkem

total-wp-theme

Total je další solidní možnost pro vaše volné noze nebo webovou stránku agentury. Náš Total Framework obsahuje super jednoduchý drag and drop builder, který můžete použít k vytvoření vlastních domovských stránek, o nás, portfoliu, jednomu druhu blogu, stránkách služeb nebo čehokoli jiného, ​​aniž byste museli znát jakýkoli kód. Možnosti ikon písem, vlastních barev, plného nebo rámečkového rozvržení a další z něj činí skutečně neomezené téma při vytváření vlastních webových stránek.

5. Sekce

sekce-wp-téma

Sekce je ohromující téma portfolia zdiva od Themes Kingdom, které bylo prakticky postaveno pro nezávislé pracovníky. Portfolio zdiva, vlastní blog, responzivní design, snadno použitelné šablony stránek a další skvělé funkce dělají toto skvělé téma pro blogenty na volné noze, designéry, fotografy nebo kohokoli jiného.

6. Oswald

oswald-wp-theme

Oswald je další fantastické téma pro vytvoření vlastního podnikání nebo obnovení webových stránek. Možnosti pro neomezené barvy, písma Google, ikony FontAwesome, vlastní krátké kódy, paralaxové obrázky a videa, filtrovatelné portfolio a dokonce i panel možností motivu jsou všechny zapečené přímo do tohoto krásného minimálního tématu.

7. Centric

centric-wp-theme

Již jsme hovořili o Genesis Framework a Centric je podřízené téma Genesis, které je ideální pro vytváření vstupních stránek pro malé firmy nebo produkty. Toto podřízené téma přidává 7 barevných vzhledů, vlastní pozadí, vlastní záhlaví a další, takže můžete během několika minut navrhnout stránku, která zaujme pozornost.

8. SinglePage

téma jedné stránky wp

Potřebujete webovou stránku ve stylu vstupní stránky pro své produkty nebo služby? Žádný problém – Jediná stránka je skvělá volba pro vytvoření vlastního responzivního webu jedné stránky. Stačí nainstalovat motiv a použít možnosti vlastního loga, vlastních barev, responzivních posuvníků a vlastních písem a vytvořit si svůj vlastní web.

9. Nezávislý pracovník

freelancer-wp-theme

Mluvíme o tématech pro svobodné povolání, takže nám nemohlo chybět téma volné noze od ThemeFuse. Toto téma bylo doslova vytvořeno pro nezávislé pracovníky s návrhem jedné stránky, portfoliem, službami, částí o mně, krásným blogem a samozřejmě kontaktním formulářem. Toto krásné téma připravené na sítnici je skvělý způsob, jak propagovat sebe a své podnikání.

10. Vlákno

vlákno-wp-téma

Vlákno je odvážné a elegantní téma, které je ideální pro volné noze. Nainstalujte téma a pomocí tvůrce vytvořte vlastní stránky. Stránky projektu Ajaxed, efekty paralaxy a jeden nebo více možností rozvržení stránky jsou jen některé z jedinečných možností zahrnutých do tématu, které můžete použít pro vás úžasný vlastní web.

11. Kolektivní

kolektivní wp-téma

Collective by ThemeFuse je další skvělá možnost pro vytvoření vlastního nezávislého webu nebo webové stránky agentury. Téma má všechny funkce, které potřebujete, aniž by byly nadýmané. Možnosti reklamních bannerů, postranních panelů, barev, pozadí, mega menu a rozvržení jsou zcela snadné způsoby, jak přizpůsobit téma pro vaši firmu.

12. CleanPort

cleanport-wp-theme

Toto stylové téma je skvělý způsob, jak zobrazit, jak dobře děláte to, co děláte. CleanBold obsahuje vestavěné možnosti v přizpůsobiteli Live WordPress Theme, takže můžete rychle a snadno změnit barvy, logo, posuvníky, písma a další pomocí několika kliknutí na tlačítko. K dispozici je také sociální integrace, takže vaši klienti vás mohou snadno sledovat na Twitteru, Facebooku atd.

13. StartingUp

spouštěcí-wp-téma

Téma StartingUp je skvělá šablona, ​​kterou lze použít pro web, zejména pokud právě začínáte. Toto téma usnadňuje novým nebo malým podnikům vytváření působivých webových stránek bez nutnosti najmout webdesignéra. StartingUp obsahuje možnosti portfolia, podporu elektronického obchodování (takže můžete prodávat své vlastní zboží), více motivů vzhledu, snadné možnosti barev a písma a další.

14. VÍCE

VÍCE-wp-téma

VÍCE je krásné téma WordPress ideální pro kreativní profesionály. Toto téma má skvělé funkce, které by jakýkoli nezávislý pracovník nebo agentura chtěla vytvořit na svých webových stránkách. Funkce, jako jsou prezentace, karusely klientů, posuvníky paralaxy, neomezené barvy a další, jsou skvělé pro vytvoření vlastního vzhledu webu, který zapůsobí na vaši klientelu..

15. Divi

divi-wp-téma

Divi musela být na tomto seznamu. Divi je plné funkcí a je flexibilní téma, které můžete použít k vytváření mnoha typů webových stránek. Předem vytvořená rozvržení, vlastní tvůrce Divi, vlastní typy příspěvků a další můžete vytvořit perfektní webovou stránku s pixely.

16. CleanBold

cleanbold-wp-theme

CleanBold je jednoduché (uhodli jste) odvážné téma WordPress s tunami bílého prostoru, které můžete použít k předvedení své práce nebo své firmy. Téma zahrnuje úžasnou domovskou stránku, krásné portfolio a samozřejmě nádherný blog, který můžete použít ke sdílení nejnovějších zpráv se svými čtenáři a klienty.

17. Firemní

corporate-wp-theme

Začněte podnikat a nakupujte firemní, čisté víceúčelové téma od Themify, které můžete použít k vytvoření jakéhokoli typu profesionálních webových stránek. Themify Builder usnadňuje vytváření vlastních rozvržení a díky zahrnutým možnostem pro písma, nabídky, barvy, vlastní widgety, obrázky na pozadí a videa je mnohem snazší.

18. Macho

macho-wp-téma

Macho je další skvělé téma, které můžete použít k vytvoření elegantního webu, který zapůsobí na vaše klienty. Mezi funkce patří možnosti písma Google, snadno použitelné šablony stránek, vestavěné možnosti SEO, portfolia lightboxů, 7 bezplatných pluginů a mnoho dalšího. Navíc toto téma zahrnuje podporu pro snadné digitální stahování, takže můžete prodávat všechny obrázky, e-knihy, videa nebo jiné digitální zboží, které chcete.

Zabalení

Samozřejmě existují tisíce témat, z nichž si můžete vybrat, ale to je jen několik z našich oblíbených. Doufáme, že najdete něco, co se vám líbí! A pokud si myslíte, že jsme zmeškali opravdu úžasné téma ideální pro živnostníky nebo malé firmy, zanechte nám poznámku v sekci komentářů níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map