Doplňky WordPress pro sociální média pro zvýšení provozu

Provoz je skutečně životním prostředím každého webu na internetu. Bez dostatečného provozu stačí pouze kód a obsah. Nemáte firmu a pokud neregistrujete značný počet požadavků na server pravidelně, nemáte ani marketingový nástroj. Jak ale přimět více lidí, aby navštívili váš web? S těmito sociálními médii WordPress pluginy samozřejmě!


Nejprve se musíte ujistit, že váš WordPress SEO je prvotřídní, protože nemůžeme ignorovat vyhledávače jako největší zdroj provozu na webu. Za druhé musíte svůj obsah sdílet (nebo dát svým uživatelům šanci sdílet) svůj obsah prostřednictvím sociálních sítí, což je další skvělý zdroj webového provozu, který je vyhledávačům na druhém místě..

V nedávné minulosti jsme představili nejlepší zásuvné moduly pro sociální média pro WordPress. Tento druhý seznam se snaží stavět na tomto příspěvku tím, že vám poskytuje dalších dvacet (20) pluginů k šíření vašeho obsahu, jako je požár, na sociálních médiích a zvýšení provozu.

Že z cesty, tady je dvacet výkonných sociálních médií WordPress pluginy pro zvýšení provozu na vaše webové stránky nebo další projekt. Užívat si!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. VIVO Live Tweets WordPress Plugin

20-úžasný-sociální-média-pluginy-pro-wordpress-vivo-live-tweets-wpexplorer

Zvyšte interakci na svém webu pomocí zásuvného modulu Vivo Live Tweets WordPress Plugin, který umožňuje vkládat tweety na váš web na základě umístění, hash tagů (vyhledávacích výrazů) a uživatelských tweetů. Tento plugin může být užitečný zejména v případě, že máte zpravodajský web, který by mohl mít velký prospěch z trendů a směrovaných tweetů.

Stručné funkce jsou snadno přizpůsobitelné, plně citlivé, nastavují se počet zobrazovaných tweetů, kompatibilní s hlavními prohlížeči, funkce krátkého kódu a snadno se používají. Vivo Live Tweets má skvělé hodnocení pro kupující 4,75 / 5,00 a prodává pouze za 16 USD.

2. jQuery Facebook Wall WordPress Plugin

20-úžasný-sociální-média-pluginy-pro-wordpress-jquery-facebook-wall-wordpress-wpexplorer

Tento plugin je Facebook ekvivalentem Vivo Live tweety pouze s několika dalšími funkcemi. Například plugin jQuery Facebook Wall WordPress umožňuje snadno vkládat alba, fotografie, kanály a události mimo jiné na svůj web WordPress..

Tento zásuvný modul WordPress pro sociální média je dodáván s úžasnými funkcemi, jako jsou krásné animace CSS, responzivní design, podpora vícenásobných stránek, světelná schránka na Facebooku pro fotografie, komentáře a podobné knoflíky, stejně jako přes čtyřicet (40) dalších možností. jQuery Facebook Wall WordPress plugin se prodává za 17 $ a má působivé hodnocení kupujícího 5,00 / 5,00.

3. Snadné sociální metriky Pro WordPress Plugin

20-úžasný-sociální-média-pluginy-pro-wordpress-easy-social-metrics-pro-pro-wordpress-wpexplorer

Jakmile se vaše strategie sociálních médií začne vyplácet, budete potřebovat řešení sociálních metrik, abyste mohli sledovat výkon vašeho obsahu na sociálních sítích. Zde přichází Easy Social Metrics Pro pro WordPress.

Tento plugin pro sociální média se snadno instaluje a používá, přichází s velkým panelem, automaticky sbírá data a poté poskytuje podrobné zprávy, které vám umožní sledovat váš obsah až na dvanácti (12) hlavních sociálních sítích. Plugin Easy Social Metrics Pro pro WordPress je dodáván s dalšími funkcemi včetně widgetu pro zobrazení vašich nejlepších sociálních příspěvků. Plugin je relativně nový (publikován 2. září 2014), takže zatím není hodnocen. Zákazníci však o zásuvném modulu říkají skvělé věci. Tento plugin vám vrátí pouze 28 $.

4. Sossy – sociální profil a čítač pro WordPress

20-úžasný-sociální-média-pluginy-pro-wordpress-sossy-social-profily-a-counter-pro-wordpress-wpexplorer

Věděli jste, že prokazování sociálních důkazů může zvýšit zapojení a sociální aktivitu uživatelů na vašem webu? Po vygenerování provozu z vyhledávačů, sociálních médií nebo jinde byste měli střílet pro zapojení a Sossy vám dává přesně to, co potřebujete.

Sossy je nejlépe známý pro následující funkce: plně citlivý význam, že vaše sociální pulty budou vypadat dobře na jakémkoli zařízení, neomezené sociální profily, drag and drop, funkce krátkého kódu, neomezené možnosti zobrazení (tj. Můžete zobrazit Facebook Likes, sledovatele Twitter atd.), Mezipaměť funkce ke snížení doby načítání stránky a mnohem více. Sossy plugin pro sociální média pro WordPress byl vytvořen společností Phpbits, má skvělé hodnocení 4,80 / 5,00 a prodává se pouze za 14 dolarů. Skvělá investice pro váš web WordPress.

5. Karty sociálních sítí pro WordPress

20-úžasný-sociální-média-pluginy-pro-wordpress-social-network-karty-pro-wordpress-wpexplorer

Od Design Chemical, elitní autor WordPress Social Stream, přichází ještě další výkonný plugin pro sociální média WordPress, který vám pomůže „… zkombinovat všechny vaše oblíbené profily sociálních sítí a vloží se do úhledných snímků nebo statických karet“. A máte dostatek prostoru pro vytvoření úžasných karet, protože tento plugin podporuje šestnáct (16) sociálních sítí a až šedesát devět (69) typů zdrojů.

Mezi další funkce patří rychlé načítání AJAX, funkce krátkého kódu, flexibilní umístění, snadné přizpůsobení, rozhraní drag and drop a úplná dokumentace, abychom zmínili alespoň některé. S asi 4 000 prodejů a hodnocením 4,53 / 5,00 můžeme dojít k závěru, že společnost Design Chemical se zavázala k dokonalosti a kvalitě. Karty sociálních sítí pro WordPress platí za 14 dolarů, ale plugin stojí za každý cent.

6. Simple Social Inbox WordPress Plugin pro Facebook, Twitter a Google+

20-úžasný-sociální-média-pluginy-pro-wordpress-simple-social-inbox-facebook-twitter-google-plus-wpexplorer

Vezměte svůj marketing sociálních médií WordPress na další úroveň pomocí Simple Social Inbox, zásuvného modulu WordPress pro sociální média, jako žádný jiný. Simple Social Inbox, který vyvinul dtbaker, elitní autor, stojí pouhých 18 dolarů a má skvělé hodnocení kupujících 4,33 / 5,00, vám umožňuje sdílet příspěvky na blogu na Facebooku, Twitteru a Google+ jediným kliknutím přímo z vašeho Administrátorská oblast WordPress.

Kromě toho můžete na ovládacím panelu WordPress sledovat výkon vašich sociálních odkazů a odpovídat na sociální zprávy (komentáře, tweety atd.)! Jak cool. dtbaker nalil kreativitu a genialitu do tohoto pluginu pro sociální média!

Podle autora je Simple Social Inbox skvělou alternativou k Hootsuite. Skutečnost, že si můžete vychutnat funkce podobné hootsuite přímo na hlavním panelu WordPress, činí tento plugin vzrušující. Křičí na dtbaker pro vytvoření skutečně jedinečného pluginu sociálních médií pro WordPress, přestože v době psaní podporuje pouze tři (3) sociální sítě.

7. Pinterest Automatické Pin WordPress Plugin

20-super-sociální-média-pluginy-pro-wordpress-pinterest-automatic-pin-plugin-wpexplorer

Od uvedení na trh v roce 2010, Pinterest rostla stejně jako sociální síť založená na tabuli a jako zdroj provozu. Pinterest ve skutečnosti příznivě konkuruje oblíbeným stránkám Google+, LinkedIn a YouTube, pokud jde o zvyšování provozu. Musíte se napojit na tento obrovský zdroj provozu a plugin Pinterest Automatic Pin je přesně to, co potřebujete.

Tento plugin WordPress pro sociální média vám dává možnost automaticky připevňovat neomezené obrázky na vaše Pinterestové desky. Můžete dokonce připnout své oblíbené obrázky (nebo první obrázek v každém příspěvku), hromadně připnout více obrázků a propojit špendlíky s vašimi příspěvky. Automaticky. Stačí nainstalovat plugin a vaše práce je hotová.

Pinterest Plugin Automatic Pin podporuje WooCommerce (automatické připínání obrázků produktů), vlastní typy příspěvků, kolíky podle kategorií a vlastní taxonomie. Plugin je dodáván s dalšími funkcemi, které nejsou uvedeny výše, a také s bezplatnou podporou. Pinterest Automatický plugin Pin WordPress má více než 1 200 prodejů, skvělé hodnocení 4,30 / 5,00 a prodává se pouze za 15 $ dolarů.

8. DITTY Twitter Ticker WordPress Plugin

20-úžasný-sociální-média-pluginy-pro-wordpress-ditty-twitter-ticker-wpexplorer

Jedná se spíše o doplněk, protože vyžaduje Ditty News Ticker (zdarma) do práce. Kromě toho můžete použít Ditty Twitter Ticker k vytvoření více Twitter kanálů pro váš web WordPress. Díky velkému množství možností vám tento plugin umožňuje zobrazit vaše zdroje v seznamu, rotátoru, posuvníku nebo widgetu. Můžete vytvořit zdroj tweetů z více účtů Twitter a názvů produktů. Ditty Twitter Ticker má vynikající hodnocení 4,33 / 5,00, byl zakoupen přes osm set (800) krát a stojí pouhých 7 dolarů.

9. Doplňky WordPress pro sociální platby

20-úžasné-sociální-mediální-pluginy-pro-wordpress-sociální-platby-wpexplorer

Mnoho vývojářů vytvořilo zásuvné moduly pro sociální média WordPress, které uživatelům umožňují „platit“ pomocí tweetu nebo +1, aby viděli omezený obsah. Elegance a snadné použití, které přichází s pluginem Social Payments WordPress od společnosti Butterfly Media, se však může shodovat jen několik z těchto pluginů.

Sociální platby jsou kompatibilní s hlavními prohlížeči, WordPress 3.9 a umožňují úplné přizpůsobení. Plugin navíc podporuje krátké kódy, takže můžete kdekoli přidat své ikony sociálních plateb. Je to skvělé, musíte věřit zásuvnému modulu v akci. Tento relativně nový plugin prodává pouze za 18 dolarů.

10. Instagram Theatre WordPress Plugin

20-úžasné-sociální-média-pluginy-pro-wordpress-instagram-divadlo-wpexplorer

Jste aktivní na Instagramu? Pokud zjistíte, že posíláte obrázky na Instagram několikrát denně, můžete je pomocí svého pluginu Theatre Instagram Theatre snadno a stylově vytáhnout a zobrazit na svém webu WordPress. Co víc? Plugin vám pomůže zvýšit vaši Instagramovou hru, pokud zaostáváte.

Divadlo Instagram vám umožní vytvořit krásné Instagramové galerie / portfolio na vašem webu WordPress bez velkého úsilí. K dispozici je několik rozvržení, včetně seznamu, mřížky a celé obrazovky. Plugin je plně citlivý, má hodnocení kupujícího 4,3 / 5,00 a prodává se za 14 USD.

11. Social Locker WordPress Plugin

20-úžasný-sociální-média-pluginy-pro-wordpress-social-locker-for-wordpress-wpexplorer

Bez ohledu na to, jak je váš obsah skvělý, lidé neklikají na sociální tlačítka tak často, jak byste chtěli. Co takhle přimět lidi, aby „platili“ pomocí tweetu nebo Google +1 pro přístup k vašemu nejcennějšímu obsahu? Social Locker for WordPress je krásně navržený plugin pro sociální média, který vám pomůže zvýšit sociální výkon vašich webových stránek, získat expozici a vytvořit komunitu sledujících snadno a rychle. Social Locker pro WordPress byl zakoupen více než 3 600krát, má impozantní hodnocení 4,68 / 5,00 a prodává za 24 $.

12. Zábavný Facebook Popup WordPress Plugin

20-super-sociální-média-pluginy-pro-wordpress-funny-facebook-pop-up-wpexplorer

Kdo by se za chvilku nepoužíval? Smích je nejlepším lékem, říkají, a pokud byste chtěli, aby se návštěvníci vašeho webu smáli a současně zvýšili své sociální skóre, potřebujete tuto rozbalovací nabídku Funny Facebook.

Nejprve se objeví vyskakovací okno s typickým tlačítkem Like a pro komické uvolnění tlačítko Nelíbí, na které nelze kliknout. Jo, pohybuje se myší. Stačí říci, že můžete skončit pouze tím, že se vám stránka líbí nebo zavřete vyskakovací okno. V každém případě se budete smát. Funny Facebook Pop-up má hodnocení kupujícího 4,00 / 5,00 a stojí pouze 5 dolarů.

13. ULTIMATE WP Social Deux WordPress Plugin

20-úžasný-sociální-média-pluginy-pro-wordpress-ultimate-social-deux-wpexplorer

S úžasným hodnocením 4,68 / 5,00, více než 1700 prodejů a množstvím skvělých funkcí je Ultimate Social Deux modulem sociálních médií, který chcete na svém webu řídit sociální aktivitu. Ultimate Social Deux funguje po vybalení z krabice a dobře se hraje s dalšími pluginy WordPress. Hlavní rysy jsou, že plugin je super rychlý, plně citlivý, zahrnuje vlastní barvy, automatické aktualizace, podporu více jazyků atd. Ultimate Social Deux jde za pouhých 14 dolarů.

14. Socialslider Universal Social Sidebar Plugin WordPress

20-super-social-media-pluginy-pro-wordpress-socialsider-wpexplorer

Doplněk SocialSider pro sociální média je krásný přinejmenším. S více než šedesáti (60) sociálními ikonami, šesti (6) barevnými styly a elegantním designem mimo jiné jedinečné funkce vám SocialSider pomůže vytvořit krásný sociální postranní panel během několika minut. Tento plugin pro sociální média WordPress má vynikající hodnocení 4,9 / 5,00 a prodává za 13 $ dolarů, což vám také poskytne velkou podporu.

15. ShareIt – fragmenty s možností sdílení obsahu WordPress Plugin

20-skvělý-sociální-média-pluginy-pro-wordpress-shareit-wpexplorer

Udělal jsem si zvyk chválit kreativitu, kdykoli ji uvidím. Elliot si vybral nápad a přidal na okraj útržky obsahu s možností sdílení pomocí svého jedinečného pluginu, ShareIt. Plugin je nejlépe známý pro některé skvělé funkce, jako je jeho schopnost sdílet mezi různými sociálními sítěmi, jako je Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn a Tumblr, mimo jiné, plně citlivý design, více možností zarovnání (tj. Umístit úryvky doleva, na vpravo nebo ve středu), integrace do vizuálního editoru WYSIWYG, vlastní CSS, integrace ikon FontAwesome, skvělá podpora a další. ShareIt má úžasné hodnocení 4,62 / 5,00 a stojí pouze 14 dolarů.

16. Jetpack Sharing pomocí WordPress.com

20-skvělý-sociální-média-pluginy-pro-wordpress-jetpack-sdílení-wpexplorer

Už jste o Jetpacku slyšeli. Tento plugin je dodáván s řadou skvělých modulů, včetně sdílení, což vám umožňuje přidat k vašemu obsahu krásná tlačítka pro sociální sdílení. Jetpack Sharing podporuje několik sociálních sítí, mezi které patří Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Reddit, Digg, StumbleUpon a Pinterest. Snadno se instaluje, aktivuje a používá. Modul Jetpack Sharing navíc umožňuje přetahovat sociální tlačítka a uspořádat je tak, jak byste si přáli. Jetpack má více než dvanáct (12) milionů stažení a hodnocení 3,9 / 5,00. Tento modul sdílení se vám bude líbit, pokud oceníte jednoduchý a čistý design.

17. Mashshare Social Sharing Buttons Free WordPress Plugin

20-super-sociální-média-pluginy-pro-wordpress-share-button-mashshare-wpexplorer

Mashable.com má právo na sociální sdílení se svým jedním ze svého druhu systému sociálního sdílení, který shrnuje a zobrazuje celkový počet akcií v horní části každého příspěvku. Tlačítko Sdílet MashShare vám dává šanci replikovat sociální tlačítka Mashable na vašem webu. Plugin nenačte žádné externí skripty a využívá ukládání do mezipaměti, což znamená jeho uber-fast. Navíc je kompatibilní se všemi tématy WordPress a má funkci krátkého kódu, takže můžete umístit sociální tlačítka kdekoli, kde chcete.

18. FLARE Free WordPress Plugin

20-úžasný-sociální-média-pluginy-pro-wordpress-flare-wpexplorer

Po přihlášení k účtu Filament (snadné a bezplatné) se rychle dozvíte, že Flare přichází s mnoha flexibilními možnostmi. Pro začátečníky je sociální tlačítka snadno konfigurovatelná a přizpůsobitelná. Kromě toho. Flare přichází s velkým uživatelským rozhraním, které vám umožní vytvořit sociální zážitek, který si přejete. Opravdu máte na starosti sociální marketing na svém webu WordPress, protože Flare bude mít lidi, kteří sdílejí váš obsah a budou vás v žádném okamžiku sledovat. Tento plugin je vytvořen s jQuery, podporuje také hlavní prohlížeče.

19. Doplněk WordPress pro lištu sociálních sítí zdarma

20-super-social-media-pluginy-pro-wordpress-social-toolbar-wpexplorer

Uspořádejte všechna vaše sociální tlačítka na vizuálně přitažlivém panelu nástrojů pomocí neuvěřitelného pluginu Social Toolbar. Jinými slovy, zásuvný modul sociálních médií na sociálních sítích vám umožňuje přidat snadno přizpůsobitelný panel nástrojů v zápatí části vašeho webu. Panel nástrojů si můžete přizpůsobit podle vlastního výběru barev (např. Značkových barev). Doplněk je plně citlivý a pomůže vám zvýšit zapojení na vašem webu, aniž by se bránil čtenářům.

20. Sociální sdílení Danny Free WordPress Plugin

20-úžasný-sociální-média-pluginy-pro-wordpress-sociální-sdílení-by-danny-wpexplorer

Tento plugin pro sociální média WordPress vám přináší Danny van Kooten, chlap, který vyvinul populární plugin MailChimp WordPress mezi další skvělé pluginy WordPress. Tento plugin je rychlý, flexibilní a jednoduchý. S více než patnácti tisíci (15 000) staženými soubory, vynikajícím hodnocením 5,0 / 5,0 a řadou úžasných funkcí vám Social Sharing by Danny pomůže zvýšit vaši společenskou hru na zcela novou úroveň. Plugin pak pracuje s WordPressem 3.5 nebo vyšším a podporuje více jazyků i funkci krátkého kódu.

Vaše myšlenky na sociálních médiích WordPress Pluginy

Nyní, když máte dvacet dalších úžasných sociálních pluginů WordPress, není důvod, proč by měl váš web WordPress fungovat, pokud jde o marketing sociálních médií. Zároveň si uvědomte, že kvalita a hodnota zajistí, že váš obsah bude sdílet více lidí. Které zásuvné moduly WordPress pro sociální média používáte na svém webu WordPress? Sdílejte a přispějte k tomuto příspěvku pomocí sekce komentářů níže. Vše nejlepší!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map