Doplňky pro mobilní responzivní menu, díky kterým bude váš web WordPress pohodlnější pro mobily

Mobilegeddon mohl být a odešel. I když váš web přežil tuto nejnovější aktualizaci Google bez úhony, vždy můžete udělat více aby se vaši mobilní návštěvníci cítili jako doma na vašem webu.


Responzivní nebo dokonce mobilní WordPress téma je skvělý způsob, jak vyhovět rostoucímu počtu uživatelů internetu, kteří přistupují k online obsahu na chytrých telefonech a tabletech. Nicméně, i když je váš web vhodný pro mobilní zařízení, existuje několik vylepšení, které můžete provést, aby byl ještě větší.

Jednou z konkrétních oblastí vašeho webu, která má potenciál frustrovat návštěvníky, kteří k nim přistupují na malém obrazovkovém zařízení, je jeho navigační menu. Pokud jste se někdy pokusili o přístup k různým stránkám webu ve vašem smartphonu, prostřednictvím rozbalovací nabídky nebo z přeplněného navigačního systému záhlaví, měli byste mít možnost vztahovat se k tomuto bodu bolesti..

Abychom vám pomohli zajistit, aby vaše webové stránky nedělaly tuto zásadní chybu a aby se pokusily návštěvníci přejít na vnitřní stránky vašeho webu, podíváme se na některé pluginy, které vám mohou pomoci vytvořit vlastní nabídky pro mobilní uživatele, které se také hladce integrují se zbytkem vašeho webu. Rovněž se podíváme na několik tipů, které vám pomohou zajistit vaše nabídky jsou maximálně mobilní.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

Rady pro vytváření nabídek na vašem webu pro mobilní zařízení

Než se dostaneme ke skutečným nástrojům, které vám mohou návštěvníkům mobilních zařízení pomoci zvýšit užitečnost nabídek na vašem webu, podívejme se rychle na několik tipů k použitelnosti, které uživatelům mobilních zařízení lépe vyhovují:

 • Snižte počet položek nabídky: Chcete-li lépe přizpůsobit zařízení s malými obrazovkami, zkuste odebrat nepodstatné položky z nabídek pouze pro mobilní zařízení.
 • Umístěte nejžádanější odkazy dopředu a do středu: v závislosti na účelu vašeho webu existuje dobrá šance mobilní uživatelé hledají konkrétní stránku – může to být vaše adresa, otevírací doba nebo kontaktní údaje – pomozte jim umístěním těchto odkazů na přední místo.
 • Minimalizujte počet požadovaných kliknutí: většina mobilních návštěvníků chce přístup k informacím, které hledají, jediným nebo dvěma kliknutími, takže zkuste omezit vrstvy nabídek.
 • Maximalizace obrazovky nemovitosti: vnořené nebo rozšiřující a kontrakční rozbalovací nabídky jsou skvělý způsob, jak zabránit tomu, aby vaše nabídky zabíraly příliš mnoho místa na obrazovce. Použijte univerzální třířádkovou ikonu „nav burger“ pro signalizaci umístění nabídky, nebo ještě lépe, použijte a kontextová lišta záložek.

V roce 2012, 55% respondentů v a průzkum společnosti Google uvedl, že na mobilním zařízení došlo ke špatné zkušenosti s webem poškodilo by to jejich vnímání značky; takže pokud neděláte vše, co můžete, aby váš web v roce 2015 přivítal uživatele mobilních sítí, kdo ví, jaké škody byste dnes mohli udělat..

Nejlepší mobilní responzivní menu WordPress Pluginy

Doufejme, že nyní můžete vidět, jak je důležité, aby vaše webové stránky byly lépe přístupné pro mobilní zařízení. Pomocí některého zdravého rozumu a výše uvedených tipů můžete zajistit, že nebudete uživatele mobilních zařízení odkládat, a místo toho budete svým návštěvníkům poskytovat pozitivní uživatelský dojem..

Pomocí jednoho z těchto bezplatných nebo prémiových doplňků můžete navigační systém vašeho webu učinit uživatelsky přívětivějším a snadnějším používáním.

Responzivní nabídka zdarma WordPress Plugin

Responzivní menu

Tento bezplatný plugin vám umožňuje změnit mnoho aspektů mobilní navigační nabídky vašeho webu, aby bylo použitelnější pro chytré telefony a tablety využívající návštěvníky. Vaše původní nabídka webových stránek zůstává neporušená a přístupná uživatelům, kteří nejsou mobilní.

Seznam možností pro přizpůsobení nabídky je velmi rozsáhlé. S povoleným pluginem můžete upravovat tituly, barvy, velikost, polohu, pořadí a mnoho dalších atributů svého menu, aby bylo přátelštější pro mobily.

Plugin Responsive Menu také usnadňuje skrýt nabídku dokud uživatel na ikonu neklikne a odhalí ji. Můžete použít standardní třířádkovou nabídku, nabídku hamburgeru nebo nahrát ikonu dle vašeho výběru. Můžete také vybrat směr nabídky směrem ven z nabídky, abyste zajistili lepší kompatibilitu s designem vašich webových stránek. Pokud hledáte flexibilní variantu, tento oblíbený a dobře známý plugin je dobrou volbou.

WP Responsive Menu Zdarma WordPress Plugin

WP Responsive Menu

Nabídka WP Responsive Menu je další bezplatnou volbou pro přidání nabídek pro mobilní zařízení na váš web WordPress. Přestože tento plugin bude fungovat s jakýmkoli tématem nebo rámcem hned po vybalení z krabice, můžete jeho vzhled upravit tak, aby lépe vyhovoval designu vašeho webu..

Prostřednictvím nastavení můžete také přidat své logo do nabídky, zvolit směr vysunutí ven a skrýt nepotřebné položky nabídky před mobilními uživateli. Získáte také možnost povolit nebo zakázat štípnutí pro přiblížení nabídek v závislosti na vašich preferencích. K dispozici je také prémia tohoto pluginu, pokud chcete získat přístup k dalším funkcím.

UberMenu Premium Mobile Menu WordPress Plugin

UberMenu

Prémiový plugin Uber Menu vám umožní některé hezké úžasné věci s nabídkami webových stránek WordPress. Funkce tohoto pluginu mohou těžit i návštěvníci vašeho počítače a návštěvníci, kteří nejsou mobilní.

S tímto nástrojem nainstalovaným na vašich webových stránkách mohou nyní vaše nabídky obsahovat řadu různých typů obsahu, včetně obrázků, formulářů, map a ikon. Pomocí tohoto pluginu lze přizpůsobit každý aspekt vašich nabídek a změnit je z jednoduchých navigačních systémů na personalizované rozšíření vašeho webu..

Obzvláště příjemnou vlastností tohoto responzivního pluginu pro tvorbu nabídek je, že dochází k veškeré personalizaci nabídek pomocí nástroje WordPress Customizer. Tím získáte živý náhled své práce, což vám ušetří čas i úsilí.

Ačkoli nabídky UberMenu jsou ve výchozím nastavení citlivé a optimalizované pro mobily, získáte mnohem větší kontrolu nad tím, jak uživatelé chytrých telefonů a tabletů zažijí vaše navigační systémy. To zahrnuje konfigurovatelné zarážky, vylepšenou podporu dotyků pro uživatele Android, iOS a Windows 8 a položky skryté v závislosti na velikosti obrazovky.

UberMenu je skvělý doplněk prémiových modulů pro tvorbu nabídek, který vám pomůže přenést navigaci na vašich webových stránkách na další úroveň (navíc přichází s vynikající úrovní dokumentace, podpory a pravidelných aktualizací nezaručených výše uvedenými bezplatnými možnostmi).

Závěr

Jak můžete vidět, přidání nabídky reagující na mobilní zařízení na váš web WordPress nebo upgrade stávající nabídky je velmi jednoduché. Pomocí jednoho z výše uvedených pluginů můžete tento úkol provést aniž byste museli upravovat žádný kód, změnit téma WordPress nebo přímo upravit způsob, jakým to funguje.

Přestože je váš web připraven pro mobilní zařízení více, než jen pro optimalizaci nabídky, je to skvělé místo, kde začít. Navigační systém vašeho webu je možná jeho nejdůležitější funkcí, proto je nezbytné zajistit, aby byl vhodný pro rostoucí počet mobilních uživatelů.

Pokud chcete více informací o aby vaše webové stránky byly mobilní, podívejte se na tento článek o mobilních optimalizačních tipech pro WordPress nebo o tomto článku věnovaném tématům a zásuvným modulům WordPress.

Co vás nejvíce obtěžuje používání nabídek na webu ve vašem smartphonu nebo tabletu? Jaké funkce byste chtěli vidět v doplňku nabídky reagujícím na mobilní zařízení? Prosím, podělte se o své myšlenky v komentářích níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map