8 nejlepších vyskakovacích pluginů WordPress

Optimalizace konverzních poměrů je pro většinu digitálních obchodníků prioritou číslo jedna. Přitahování a „hákování“ budoucího věrného následovníka může být uměleckou formou – takovou, která zmatuje to nejlepší z nás. Naštěstí existuje velké množství nástrojů, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů; zejména v komunitě WordPress. V tomto článku prozkoumáme krém plodiny.


Konkrétněji se chystáme ponořit do světa vyskakovacích pluginů. Až s tím skončíme, přistoupíme k prozkoumání toho, jak můžete co nejlépe využít svůj nový vyskakovací plugin a maximalizovat míru konverze na svém webu WordPress. Pojďme popraskat!

Co je Optin Popup?

Optin popups jsou osvědčený způsob, jak přeměnit návštěvníky na věrné následovníky. Optiny umožňují návštěvníkům zadávat kontaktní informace pro přihlášení k odběru novinek nebo vyžádání dalších podrobností o konkrétním subjektu.

Vyskakovací okna? Ale jsou nepříjemní jako peklo, že? Marketingové nástroje umět být únavný – o tom není pochyb – ale v rukou velkého rybáře může být správná návnada klíčem k jeho úspěchu. Pouze vy může rozhodnout, zda výsledky stojí za metodu. S tím řekl, pojďme rovnou na prozkoumání horní vyskakovací pluginy pro WordPress.

K dispozici je velké množství vyskakovacích pluginů WordPress a třídění pšenice od plev může být poněkud skličující vyhlídka. Naštěstí jsme pro vás již provedli těžké zvedání pomocí našeho pečlivě zváženého výběru níže.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Ninja vyskakovací okna

Ninja vyskakovací okna pro WordPress

Ninja Popups je přizpůsobitelný tvůrce vyskakovacích oken pro WordPress. S tímto pluginem můžete bez námahy vytvářet vyskakovací okna na vašem webu pro předplatné zpravodaje, sociální sledování, doporučené nebo související položky a mnoho dalšího.

Vyskakovací okna jsou skvělým způsobem, jak upoutat pozornost čtenářů, a Ninja vyskakovací okna usnadňují přidání vlastních vyskakovacích oken na váš web. Plugin vám dává spoustu skvělých vyskakovacích možností, které jsou připraveny pro mobilní zařízení, plně přeložitelné a plné funkcí. Přidejte vyskakovací okna, která zamknou obsah, dokud se čtenář nepřikáže k odběru nebo ke sdílení. Nebo přidejte vyskakovací okna pro speciální nabídky, slevy nebo kódy kupónů. Možnosti jsou nekonečné. Jednou z nejčistších funkcí jsou statistiky, které nabízí Ninja vyskakovací okna, která vám ukáže, která vyskakovací okna pomáhají a která mohou jít.

Potřebujete více vyskakovacích možností? Získejte rozšiřující balíček! Autor pluginu vytvořil další balíček témat pro ty, kteří potřebují trochu více rozmanitosti. Pokud spouštíte mnoho propagačních akcí nebo chcete pro každý typ vyskakovacího okna použít různé návrhy, pak by určitě pomohl rozšiřující balíček. Ale protože je to jen pár dolarů navíc, je jen práce přidat si do sady nástrojů na pozdější datum.

2. Popup Maker

Vyskakovací okno

Popup Maker je plugin, který vám umožní vložit téměř jakýkoli obsah, který si dokážete představit, do svých vyskakovacích oken. Navíc je vybaven celou řadou funkcí, jako jsou:

 • Animace otevírání vyskakovacích oken
 • Kompletní řízení polohy a velikosti
 • Tvůrce motivů
 • Posuvný obsah a další

3. Bloom

Květ

Info & DownloadView The Demo

Bloom je velmi úhledný plugin od rockových hvězd na Elegant Themes. Je to také prémie, takže dostanete, za co zaplatíte – kvalitní produkt. Bez ohledu na to, jak plánujete na svůj web přidat formuláře optin, má Bloom zabudováno spoustu skvělých funkcí, které usnadňují proces vytváření:

 • Šest jednoduchých stylů optin; jako vyskakovací okno, přelet a widget
 • Přes 100 startovacích šablon
 • Snadný import a export pro sdílení s ostatními weby
 • Sledování statistik pro udržení přehledů o vašich konverzích
 • A další – další informace najdete v naší recenzi Bloom

4. Vyskakovací okna – vyskakovací okno WordPress

Vyskakovací okna WordPress

Popups – WordPress Popup je mocný vyskakovací plugin, který byl stažen více než 60 000krát a může se pochlubit 40% podporou vašich následovníků. Mezi vlastnosti patří:

 • Více zobrazovacích filtrů pro rozlišení uživatelských návyků
 • Možnosti, kdy se mají zobrazovat vyskakovací okna
 • Nastavení umístění, načasování a skrytí
 • Krátké kódy pro sociální sítě

5. PopupAlly

Popup Ally

PopupAlly je skvělé pro rozšíření vašeho počtu odběratelů. Tento plugin WordPress umožňuje rychlé přizpůsobení pokročilých profesionálních registračních formulářů, i když neznáte kód.

 • Kompatibilní s většinou e-mailových marketingových systémů
 • Má pro možnost s prémiovou podporou k dispozici
 • Nabízí návody krok za krokem pro vstávání a běh
 • Zdarma 30denní kurz, který vám pomůže sestavit váš seznam

6. PopUp By Supsystic

Stáhnout Popup by Supsystic

PopUp By Supsystic umožňuje snadný, neomezený kreativní design pro získání více předplatitelů a sociálních následovníků.

 • Reagující vyskakovací okna s přátelskými možnostmi
 • Přizpůsobitelná témata
 • Ukončete vyskakovací okna pro zachycení ztracených návštěvníků

7. Opt-in Samurai

Přihlaste se do Samurai Plugin

Info & DownloadView The Demo

Vytvářejte krásné vyskakovací formuláře Opt-in ve WordPressu pomocí Opt-in Samurai. Opt-in Samurai je další prémiový plugin vyvinutý společností Intense WP, který vám umožňuje vytvářet krásné vyskakovací formuláře pro váš web WordPress..

Dodává se s více než 100 předem navrženými přihláškami s přizpůsobitelnými obrázky a textovými detaily. Všechny formuláře pro přihlášení jsou plně testovány na citlivost a displeje jsou perfektní ve všech zařízeních. Spolu se všemi funkcemi, které nabízí Opt-in Samurai, zahrnuje také 20 formulářů opt-in specifických pro sidebar.

Vytvářejte neomezený počet formulářů a posílejte údaje o potenciálních zákaznících za chodu 19 nejoblíbenějších e-mailových služeb včetně MailChimp, Aweber, Get Response, Constant Contact, iContact, Vertical Response, FreshMail, Vision6, Customer.io, SendinBlue, SendGrid, DotMailer, Sledování kampaní, Aktivní Kampaň, Infusion Soft, Sugar CRM, HubSpot a Mad Mimi. Data předplatitele jsou také uložena v místní databázi WordPress. Takže můžete exportovat do CSV přímo z vašeho Opt-in Samurai Dashboard. Podrobné statistiky ukazují nejkonvertovanější formuláře spolu s dojmy / názory.

Opt-in Samurai může také poslat své potenciální zákazníky přímo do Sugar CRM s vlastním hostitelem. Kromě rozbalovacího formuláře lze formuláře umístit také přímo na stránku (bez vyskakovacího okna) v případě, že si přejete zobrazit formulář pro přihlášení uprostřed obsahu pomocí krátkého kódu. Ovládací panel pluginu vám poskytuje podrobnou analýzu formulářů, které získávají pohledy a ty, které nejvíce převádějí. Opt-in Samurai je jedním z uživatelsky přívětivých pluginů pro nastavení vašich vyskakovacích formulářů pro přihlášení. Nejen to, že plugin podporuje uvítací i ukončovací vyskakovací okna. Můžete také definovat dobu platnosti souboru cookie pro každé vyskakovací okno.

8. Optin Ninja

Optin Ninja

Info & DownloadView The Demo

Optin Ninja je prémiový plugin WordPress navržený tak, aby vám pomohl čerpat nové odběratele e-mailů. Shromažďujte e-mailové adresy a ukládejte je do místní databáze, použijte autoresponders pomocí klíče API nebo použijte jakýkoli vlastní formulář. Plugin umožňuje použít jednokrokový nebo dvoustupňový proces pro konverzi návštěvníků na odběratele.

Každé obsahové pole může být upraveno odlišně. Squeeze stránky mohou být upraveny v detailech; používat samostatné stránky nebo je otevírat ve vyskakovacích oknech, přizpůsobovat pozadí, barvy, písma atd. Pokud si chcete vyzkoušet různé možnosti, umožňuje vám aplikace Optin Ninja vytvářet jednoduché testy A / B, které vám mohou pomoci při rozhodování, který přístup použít.

Plugin se snadno instaluje a funguje dobře s většinou témat a pluginů WordPress. Poklepáním na ukázku pluginu si můžete prohlédnout všechny ukázky úžasných optin stránek a zobrazit skutečné screenshoty analytického grafu, autoresponderu, možností designu a grafiky 300+.

Hypotéza?

Jak víte, že všechny tyto věci fungují po vyzvednutí pluginu, přizpůsobení vyskakovacích oken a psaní bulletinu? Přestože má být magický vzorec napaden po mnoho tisíciletí, existují experimenty, které většina odborníků souhlasí, že skutečně přinesou požadované výsledky. To přichází ve formě statistické testování hypotéz.

Statistické testování hypotéz nemá absolutně nic společného s určitým velkým, většinou býložravým savcem, který se obvykle vyskytuje v oblastech subsaharské Afriky. Nicméně, to ano mají hodně společného s vědeckým výzkumem v oblasti statistiky.

Testování A / B označuje randomizovaný experiment sestávající ze dvou variant – A a B – zatímco první představuje „kontrolní“ subjekt a „léčba“ je reprezentována druhou.

Zmatený? Naštěstí nemusíte být raketovým vědcem, abyste měli úspěšný web. Na to jsou pluginy! Ačkoli mnoho zásuvných modulů obsahuje vestavěné funkce sledování, existuje plugin speciálně navržený tak, aby vám pomohl definovat, spravovat a sledovat experimentální testy A / B:

Nelio AB Split Testovací nástroj pro WordPress

Nelio A / B Testing je výkonná a univerzální služba pro optimalizaci převodu pro WordPress. Samotný plugin je zdarma, ale služba, kterou vyžaduje, je prémiová. Zde pro vás může udělat testování Nelio A / B:

 • Vylepšete své vstupní stránky
 • Napište lepší příspěvky
 • Otestujte nová témata a různá menu
 • Testujte tituly a titulky

A nejlepší na tom je, že to vše lze provést přímo z vašeho WordPress Dashboardu! Další skvělou funkcí, která vás zahřeje, jsou tepelné mapy.

Tato funkce vám doslova umožňuje analyzovat nejžhavější oblasti na každé stránce, abyste lépe porozuměli svým zákazníkům. A protože testování Nelio A / B je navrženo jako služba (i když prémie), veškeré zpracování je z vašeho webu odstraněno a umožňuje jejich cloudu zvládnout zatížení. Díky tomu je doba načítání stránek mnohem rychlejší.

Uvedení námrazy na dort s konverzí

Takže v tomto příspěvku mluvíme o vyskakovacích oknech, ale chci vám také dodat bonus. Jedním z nejosvědčenějších způsobů, jak rozšířit seznam svých odběratelů a udržet je v návratu k dalšímu, je jeden z nejjednodušších: řekněte děkuji.

Testy ukazují, že zahrnutí stránky s poděkováním na konci transakce (ať už je to finanční nebo jiná), má velký dopad na každého zákazníka. Vytváří také skvělou příležitost zahrnout odkazy na některý z vašich dalších obsahů.

Další skvělý způsob, jak poděkovat za čas, který jsme spolu strávili, je, uhodli jste – plugin WordPress. Děkuji později Později vám pošle e-maily s poděkováním každému, kdo zanechá komentář.

Skvělé funkce jsou bohaté:

 • Pozvěte čtenáře zpět na svůj blog
 • Odkaz na váš Twitter nebo Facebook pro více sledujících
 • Přizpůsobte e-maily pro kategorie
 • Odkaz na váš RSS kanál
 • Zahrnuje překlad více jazyků

Stejně jako ve skutečném světě, děkuji vám dlouhá cesta k tomu, aby se čtenář, odběratel nebo zákazník cítili vítáni a oni vás za to budou milovat.

Převod návštěvníků na hák, linku a platinu

Takže hladoví návštěvníci webových stránek si vzali návnadu a navinuli jste je. Rozšířili jste svůj seznam odběratelů o vyskakovací optiny, vytvořili jste větší zájem o svůj web, došli k úplnému pochopení svých zákazníků a jejich potřeb a dokonce jste si vzali čas z vašeho rušného dne vám děkuji.

Nyní můžete začít dobývat svět. Nebo pokud máte stále zájem o další, podívejte se na naši nabídku e-mailových modulů plug-in optin. Máte nějaké dotazy, připomínky nebo kritiku? Oheň pryč v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map