8 nejlepších témat WordPress pro webové stránky týkající se exteriérového designu a architektury

Nejlepší architektura WordPress Témata

Design exteriéru je jednou z nejkreativnějších oblastí práce, která vyžaduje nejelegantnější nádech. Chcete-li rozšířit své podnikání v dnes věku, jdete do muset vytvořte online přítomnost a představte svou práci – vytvořte své portfolio. Naštěstí jste udělali správnou volbu (jako svůj CMS jste vybrali WordPress) a přišli jste na správné místo a hledali témata!


Sestavili jsme seznam nejzajímavějších témat a šablon exteriérového designu WordPress, které můžete použít k předvedení práce vaší nebo vaší agentury. Začněme.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. CROFTS

1 CROFTS - architektura, téma WordPress agentury

CROFTS je víceúčelové, plně citlivé téma WordPress s displejem připraveným na sítnici, spojené s drag-and-drop pluginem Visual Composer. Toto téma je speciálně vytvořeno pro účely architektonického designu, jako jsou portfolia interiérů a exteriérů.

Toto téma má také více rozvržení portfolia, včetně (a) zobrazení více sloupců – s možností výběru ze zobrazení sloupců 2, 3, 4 nebo 5; a (b) tři různá uspořádání jediného portfolia.

2. Design exteriéru

2 Design exteriéru WordPress

Toto téma přichází s posuvníkem plné šířky, který upozorňuje na obrázky záhlaví použité na webových stránkách. Je to perfektní způsob, jak předvést svou nejlepší práci a získat nad zákazníkem dříve, než měl příležitost znovu se zamyslet.

Téma přichází s integrací Google Fonts, demo obsahem, 80+ krátkými kódy a je také kompatibilní s WPML, což znamená, že se můžete zbavit regionálních a jazykových bariér a přeložit svůj web do více jazyků. Téma má také vestavěný audio a video přehrávač a přichází se 4 vlastními typy příspěvků včetně Náš tým, portfolio, služby a Posudky.

Na závěr je motivem Cherry Framework TemplateMonster, který vám umožňuje přizpůsobit více aspektů motivu, včetně možností typografie, polohy postranního panelu, rozložení stránky, nastavení jezdce obrázků a dalších.

3. Artcore

3 Artcore - budova architektury WordPress téma

Artcore je čisté a citlivé téma WordPress s odvážným a moderním designem, díky čemuž je vhodné pro kreativní agentury, interiéry a exteriéry a webové stránky architektury. Téma má také vyhrazenou možnost administrátorského panelu pro snadnou správu projektů. Je poháněn odlehčeným pluginem pro tvorbu stránek a je dodáván se třemi rozvrženími domovské stránky. Osobně si myslím, že Artcore je jednou z nejlepších možností, pokud potřebujete téma WordPress specifické pro vnější design.

4. Exdesimo

4 Exdesimo Exteriérový design WordPress Téma

S živou zelení zobrazenou na vstupní stránce tohoto motivu se domnívám, že by bylo skvělé pro navrhování exteriérů se spoustou otevřené krajiny – zahrady, přední verandu, dvorkové trávníky atd. Téma má obraz na celé obrazovce a video pozadí a rozevírací nabídku, která mu poskytne elegantní vzhled. Z technického hlediska je pro toto téma povoleno líné načítání obrázků, což vám také ušetří určitou šířku pásma! Toto téma je také založeno na Cherry Framework, který vám poskytuje neomezené možnosti přizpůsobení a pravidelné aktualizace, aby zůstaly kompatibilní s nejnovější revizí WordPress.

5. Matisse

5 Matisse - kreativní a elegantní téma

Zábavná skutečnost – název tématu (myslím) je vypůjčen Henri Matisse který byl renomovaným francouzským malířem a sochařem a vedoucí postavou fauvismu.

Toto téma vám nabízí řadu možností přizpůsobení se 4 uspořádáními nabídek (výchozí, statická, pravá strana a celá obrazovka), 12 šablon rozvržení stránky, 6 distribučních sítí, doporučené práce posuvník, 4 vlastní widgety, 2 typy portfolia a jedinečný případová studie a posuvná prezentace.

Ukázkový obsah je zahrnut, takže pomocí několika kliknutí můžete replikovat přesný téma, které jste viděli v demu na ThemeForest, než si jej koupíte! ��

Téma má také integraci Google Fonts, je překlad připraven na základě šíleně výkonného rámce Bootstrap 3. Je dodáván s výkonným volitelným panelem s přizpůsobitelným nastavením záhlaví a zápatí, světlou a tmavou tematikou motivu a voličem barev značky jediným kliknutím!

6. Zvládnutí exteriérového designu

6 exteriérového designu mistrovství WordPress Téma

Téma exteriérového designu mistrovství je plně citlivé téma WordPress připravené na sítnici, které je dodáváno s funkcemi. Toto téma, které je založeno na rámci Cherry, má vestavěný přizpůsobovač motivů a vlastní typografické možnosti díky integraci písma Google, filtrovatelnému efektu paralelního posouvání portfolia a pokročilým posuvníkům využívajícím TM Nivo Slider zapojit. Téma také podporuje integraci audio a video přehrávačů.

7. Architektura

7 Architektura - WordPress Téma 2

Téma Architecture byla původně vydána před 3 lety v prosinci 2012. Dnes je jedním z nejpopulárnějších témat v Themeforest s více než 2 400 prodeji! Téma přichází s výkonným administrátorským panelem s drag-and-drop stránky stavitel a posuvník manažer, podpora lokalizace, neomezené možnosti barev (ve spojení s živou změnou barev), vestavěné shortcodes, cenové tabulky a integrace Google Fonts. Kromě těchto možností přizpůsobení motiv také podporuje 5 vlastních typů příspěvků, 6 rozložení zápatí a odesílatele písem, loga a pozadí.

8. Kancelář pro vnější design

8 Exteriér Design Bureau WordPress Téma

Posledním tématem v našem seznamu je téma Bureau exteriérového designu WordPress založené na systému Cherry Framework vyvinutém společností TemplateMonster. Téma je postaveno na všemocném rámci Bootstrap 3 a může se pochlubit živými barvami, které mu dodávají osvěžující pocit zeleně. Kromě toho má téma povoleno posouvání paralaxy, má vestavěnou podporu pro ikony písem a písma Google.

Panel administrace poskytuje více možností rozvržení motivů a sloupců, možnosti automatické aktualizace a další možnosti pokročilého přizpůsobení. Jako bonus má motiv vyhrazený modul pro online chat, takže můžete komunikovat se svými zákazníky (kteří, když jste offline, mohou vám nechat offline zprávy), čímž zlepšují uživatelské prostředí vašeho webu..

Závěr

Měl jsem obtížné online hledat šablony exteriérových návrhů online – většina z nich byla zastaralá nebo měla velmi běžný design. Zjistíte, že polovina motivů z tohoto seznamu je z TemplateMonster. Chtěl bych na tomto trhu upozornit na určité věci.

TemplateMonster poskytuje dobrou zákaznickou podporu – včetně instalace a konfigurace zakoupeného tématu (samozřejmě za cenu). Tlačítko platby na postranním panelu obsahuje několik „doplňků“ s inzerovanou vysokou diskontní sazbou.

varování templatemonster

Doporučuji nekupovat tyto doplňky

Většina z nich jsou doplňky, které nebudete používat. A co je ještě horší, tyto „nutné“ pluginy by mohly zpomalit váš web WordPress, pokud ne zcela způsobí konflikt s tématem. Vždy se ujistěte, že jste si poskytovatele hostingu zakoupili samostatně, bez účasti třetí strany (v tomto případě TemplateMonster)..

To jsou některé z úskalí, které musíte znát. Na webu WPExplorer je k dispozici spousta výukových programů, kde se můžete dozvědět, co musíte udělat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map