8+ nejlepších pluginů WordPress Helpdesk pro správu podpory

Nejlepší pluginy helpdesku WordPress pro správu podpory

Pluginy helpdesku WordPress vám umožňují nabízet centralizovanou a včasnou podporu, čímž se zvyšuje interakce uživatelů a v konečném důsledku konverze. Stále více konverzí znamená, že se budete procházet samolibým pohledem na tváři, jako je Simon Cowell, což je vždy dobrá věc.


V dnešním příspěvku vás upozorňujeme na nejlepší pluginy helpdesku WordPress dostupné na trhu, takže můžete přidat plně funkční systém podpory, abyste mohli oslovit více zákazníků. Ale i s nejlepšími pluginy helpdesku WordPress se velká podpora nakonec omezí na jednu věc: dostupnost.

Můžete mít plugin helpdesku kované v ohni Mount Doom, ale pokud nemáte k dispozici podporu, je to k ničemu. Je to jako uvíznout v saharské poušti s Humvee, který právě došel benzín. Ano, máte vozidlo s vysokou mobilitou, ale k čemu slouží? Spalující pouštní teplo, které v tomto případě představuje vztek zákazníka, vás spotřebuje.

Bez dalšího povyku pojďme začít podnikat. Všechny pluginy helpdesku jsou relativně cenově dostupné a snadno se nastavují a používají. Opravdu byste měli být schopni nastavit váš podpůrný systém za méně než 5 minut pomocí některého z následujících pluginů.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Plugin Helpdesk WordPress Plugins

Doplňky WordPress Helpdesk: Catchers Helpdesk

Díky Marti, jednomu z chlapců za tímto příznivým modulem helpdesku, jsem měl možnost vyzkoušet Catchers na jednom z mých stránek. A mezi vámi a mnou jsem byl tak ohromen, že ho nyní používám pro jeden z mých kontaktních formulářů.

Je to neuvěřitelně snadné nastavení a použití, což znamená, že můžete poskytnout úžasnou podporu dříve, než další chlap přečte zbytek tohoto příspěvku. Můžete snadno přizpůsobit své formuláře podpory tak, aby přesně vypadaly, jak chcete, a umístit je kamkoli budete chtít pomocí krátkých kódů. Můžete dokonce nechat vyskočit kontaktní formuláře, aby čtenáři neopustili vaše stránky.

Potřebujete více energie? Nezapomeňte, že plugin Catchers Helpdesk je dodáván s vlastními poli, která vám umožní rozšířit své formuláře podle toho, jak se vám líbí, zatímco Google reCaptcha chrání před spammery.

WooCommerce Extension = Yay!

V době psaní Marti a společnost pracují na rozšíření WooCommerce, což znamená, že se můžete těšit na všechny druhy dobrých věcí.

Kromě toho můžete přiřadit lístky různým podpůrným zástupcům, změnit prioritu lístků a uspořádat uvedené lístky do kategorií. Vaši čtenáři vás navíc mohou kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře nebo e-mailu a Catchers Helpdesk převede všechny e-maily podpory na lístky, které lze snadno získat pomocí správce WordPress.

Pokud návštěvníci položí stejnou otázku opakovaně, můžete využít uložené odpovědi a ušetřit tak čas ve všech fázích konverzní cesty. To a máte automatickou odpověď, která návštěvníky zajímá, a plně přizpůsobitelné zápatí e-mailu, které vede k většímu zapojení. Chcete-li mít v týmu karty, můžete použít soukromé poznámky, které jsou viditelné pouze pro vás a vaše agenty podpory.

V případě potřeby můžete snadno exportovat vstupenky do souboru CSV pro budoucí použití a prohlížet si podrobnosti o návštěvnících pomocí funkce zákaznické karty.

Získejte Helpdesk pro chytače

2. WSDesk – ELEX WordPress Helpdesk

WSDesk - ELEX WordPress Helpdesk

S WSDesk můžete snadno přidat úplný vlastní systém podpory do WordPress. Stačí nainstalovat a začít pomocí průvodce nastavením. Přidejte všechny své agenty – od správy platformy podpory se neplatí žádný poplatek. Totéž platí pro lístky. S programem WSDesk není žádný počet, který mohou zákazníci předložit. A dokonce můžete přiřadit agenty, stavy (nevyřešené, nevyřízené, vyřešené) a značky, aby vaše vstupenky byly uspořádány. Navíc, na rozdíl od některých možností, WSDesk ukládá všechna vaše data na vaše stránky – takže máte na starosti údaje o zákaznících a podpoře.

WSDesk také nabízí vestavěné možnosti pro usnadnění vaší podpory. Povolte nastavení pro e-mailová oznámení, automatické zavírání vstupenek po nečinnosti, přiřazení podle oddělení a další. Přidejte předpřipravené odpovědi pro své agenty. Kontrola vašeho týmu pomocí hodnocení agentů a zpráv o vstupenkách. Pomocí protokolu IMAP nebo Google OAuth můžete také automaticky vytvářet lístky z nepřečtených e-mailů. Jak je to skvělé?

Mezi další funkce pluginu patří integrace pro WooCommerce, EDD, kontaktní formulář 7, gravitační formuláře a WPML. Stejně jako jednoduché zálohy xml, prémiový SMS notifikační doplněk a spoustu přizpůsobení.

Získejte WSDesk

3. Richpanel Helpdesk & Live Chat pro WooCommerce

Pluginy helpdesku WordPress: Richpanel WooCommerce Ticketing, Helpdesk a CRM

Doplněk WooCommerce Helpdesk, Live Chat a CRM je řešením zákaznické podpory typu vše v jednom. Plugin umožňuje kombinovat pokročilé nástroje pro správu zákazníků společnosti Richpanel a analytiku s populárním rozšířením WooCommerce.

Jediným požadavkem je, že k použití pluginu musíte mít účet Richpanel, který začíná na 50 $ měsíčně. Vzhledem k tomu, že to odpovídá kombinaci členství v HelpScout s více prémiovými upgrady WooCommerce, je to spravedlivá cena za všechny výkonné funkce, které získáváte. Po registraci můžete synchronizovat WooCommerce s Richpanel a začít používat plugin.

Richpanel usnadňuje snadnou správu potřeb zákazníků, žádosti o podporu a analytiku prodeje. Software vytváří profily zákazníků, takže můžete vidět jejich nákupní chování, což umožňuje předvídat jejich potřeby a zvýšit míru konverze.

Pluginy Helpdesku WordPress: Richpanel WooCommerce Live Chat

Kromě toho však Richpanel obsahuje vestavěné možnosti podpory chatu naživo. Tímto způsobem můžete zákazníkům poskytnout okamžitou pomoc, když ji potřebují. Živý chat je mobilní a snadno vložitelný na váš web.

Součástí služby je také kompletní nastavení helpdesku, aby zákazníci mohli otevírat vstupenky, které vaši pracovníci podpory snadno spravují pomocí obrazovky agenta. Odtud můžete přiřadit lístky, nastavit priority a sledovat s otevřenými případy. Můžete dokonce nastavit filtry, abyste zacílili na klíčová slova a přiřadit vstupenky konkrétním podpůrným týmům (například „daň z obratu“ může jít například do vašeho finančního týmu). Zaměstnanci mohou také zobrazit historii nákupů a časový rozvrh činnosti zákazníka a poskytnout tak cílenou podporu.

Pokud používáte WooCommerce, Richpanel WooCommerce Helpdesk je pravděpodobně nejvhodnější pro vaše nastavení helpdesku. Kombinace živého chatu, prodeje vstupenek a podrobných údajů a hlášení vám umožní poskytovat zákazníkům lepší podporu a zároveň maximalizovat míru konverze.

Získejte plugin RichPanel

4. Znalostní báze a zásuvný modul Helpdesk

Pluginy helpdesku WordPress: Knowledgebase

Možná byste chtěli omezit všechny ty hodiny, které strávíte vydáváním zákaznické podpory. Možná byste chtěli více pasivní prostředky, jak pomoci svým návštěvníkům. Chtěli byste snížit počet e-mailů zákaznické podpory a telefonních hovorů typu one-on-one.

Ze všech pluginů helpdesku WordPress, které zde dnes prohlížíme, zvítězil tento zlý chlapec velký, protože vám pomáhá vytvářet nejen znalostní základnu, ale také samoobslužná centra zákaznické podpory, dokumentaci k produktům, wiki a rozsáhlé časté dotazy..

Znalostní základnu vám přináší elitní autor PressApps a dodává se s úžasnými funkcemi, jako je přeskupování příspěvků drag-and-drop, živé vyhledávání, strouhanka, rozložení více stránek, hlasovací systém, krátké kódy, responzivní design, vlastní barvy odkazů, multi -jednodušší podpora a mnohem více.

Plugin znalostní báze má všechny funkce, které potřebujete, a žádné z těch, které nemáte. Snadno se konfiguruje a funguje. Školení mých klientů je velmi snadné na to, aby je používali, natolik, že jsou nadšení, kolik času ušetří tím, že na svém webu mají KB. Úžasné věci! – RenegadeEmpire.

Získejte plugin znalostní báze

5. AH Tickets Helpdesk & Support WordPress Plugin

Pluginy helpdesku WordPress: Vstupenky AH

Pokud mě v tomto zásuvném modulu nápovědy WordPress prodala jedna věc, je snadné nastavení. Ne, opravdu si nedělám legraci, a prosím, neberte si za to moje slovo. Stačí se podívat na instalační video vstupenek AH níže. Je to jen minuta dlouhá:

Druhou, třetí a čtvrtou výhrou pro vás musí být opravdu krásný design, působivý seznam funkcí a vynikající hodnocení kupujícího. Jaké funkce? Ptáte se. Podkladová architektura AH Tickets najde sílu v rámci Bootstrap, což znamená, že je odolný vůči budoucnosti a od samého začátku.

AH Tickets se stále mohou pochlubit oznámeními prohlížeče a systému, plně přizpůsobitelnou vstupní stránkou, podporou vícejazyčných a RTL, znalostní základnou, přílohami souborů, intuitivním řídicím panelem, ikonami skvělých písem, písmeny Google, hodnocení, oddělení, více podpůrných agentů, 12 dolarů za pluginy a mnohem více.

Můžete připojit AH Tickets k Mailchimp a rozšířit svůj seznam adres a umožnit návštěvníkům přihlášení pomocí svého oblíbeného účtu sociálních médií. Toto je skutečně jeden z největších pluginů pro helpdesk WordPress, na který můžete narazit.

Získejte vstupenky AH

6. Doplňkový modul WordPress Live Chat

Pluginy Helpdesk WordPress: Živý chat dokončen

WordPress Chat X je nejlepší prodejce v oblasti zákaznických služeb a je konečným pluginem pro live chat pro WordPress. Pokud jste neměli šanci, přečtěte si, jak přidat živý chat na svůj web WordPress, abyste pochopili, proč je živý chat životně důležitý, pokud jde o okamžitou podporu.

Zpět na WordPress Chat X, je to jeden z těch pluginů helpdesku WordPress, které musíte vyzkoušet. Než půjdete do záchvatu, dal jsem tomuto dítěti zkušební jízdu a zde přichází několik podrobností na podporu mého výstředního prohlášení.

Začněte tím, že tento plugin vypadá v oddělení designu roztomilý. Navíc si můžete přizpůsobit svůj widget chatu podle obsahu svého srdce, co s neomezenými barvami a co ne.

100 aktivních chatů, offline režim a Emojis

Na vašem webu může kdykoli chatovat 100 uživatelů. Pokud jste offline, widget widget chatu se promění v kontaktní formulář, který mohou návštěvníci použít k zasílání zpráv. Pokud chcete, můžete dokonce zahájit chat s jakýmkoli návštěvníkem vašeho webu. A pokud máte dobrou náladu, okořente si chat s emodži.

WordPress Chat X je rychlý a lehký a podporuje WPML, šifrování SSL pro zabezpečení, WordPress 4.6+ a PHP 7. Kromě toho můžete přidat své sociální odkazy na konci chatu nebo když jsou vaši operátoři offline. Pokud jde o instalaci, jediným předpokladem je bezplatný účet Firebase. Chatovací relace běží na Firebase, ale historie chatu je uložena na vašich serverech pro vedení záznamů.

Získejte live chat WordPress

7. Systém lístků podpory WooCommerce

Pluginy helpdesku WordPress: Systém vstupenek na podporu WooCommerce

Pokud provozujete webové stránky elektronického obchodu pomocí WooCommerce, zde je plugin pro helpdesk WordPress vytvořený právě pro vás. Tento systém podpory vstupenek, který vytvořil s láskou Vanquish, elitní autor, který má pod pásem více než 20 rozšíření WooCommerce, funguje tak, jak je inzerován..

Systém lístků podpory WooCommerce dobře funguje s WordPress a WooCommerce, které vám nabízejí solidní řešení pro podporu objednávek a uživatelských vstupenek. Mám na mysli, že uživatel může odeslat lístek na jakýkoli problém, kterému čelí na vašem webu, nebo podpůrný lístek specifický pro konkrétní objednávku..

Zjednodušte svůj pracovní postup

Vaši návštěvníci odesílají vstupenky prostřednictvím rozhraní frontend při nakupování a všechny dotazy spravujete pomocí speciálního ovládacího panelu backendu. Nic příliš technického, nemá stejný pocit z WooCommerce. Koneckonců, plugin jednoduše rozšiřuje WooCommerce.

Můžete si přizpůsobit systém vstupenek WooCommerce Support Ticket tak, aby vyhovoval jakýmkoli potřebám designu, a pomocí krátkých kódů můžete zásuvný modul portovat kamkoli na svém webu. To plus plugin přidává karty na stránky uživatelů a administrátorů, takže je snadno přístupný.

Pokud jde o podporu vstupenek, můžete přidělit vstupenky různým agentům, získávat velké množství informací o každém lístku, upravovat / mazat vstupenky, shromažďovat informace o zákaznících a mnohem více.

Získejte systém vstupenek na podporu WooCommerce

8. Awesome Support Free WordPress Plugin

Pluginy Helpdesku pro WordPress: Skvělá podpora Zdarma WordPress Plugin

Začněme tuto druhou sekci pomocí pluginu WordPress helpdesk, který zůstane věrný svému názvu. Awesome Support je silným konkurentem mezi mnoha dalšími pluginy helpdesku WordPress – bezplatnými i prémiovými. Je navržen tak, aby změnil vaši práci, pokud jde o zákaznickou podporu.

Zkoušel jsem to za vás a byl jsem ohromen, nebo co? Vím, je to jen plugin WordPress, ale vsadím se na velké peníze, že si změníte názor, pokud víte, co tento plugin může udělat. Ručně vytvořený k dokonalosti Julien Liabeuf, SiamKreative a Awesome Support Team, tento plugin pokrývá všechny vaše základny.

Instalace je jednoduchá, protože je dostupná zdarma na WordPress.org. To znamená, že ji můžete nainstalovat přímo z ovládacího panelu WordPress. Po instalaci si to nemůžete nechat ujít, protože plugin přidává snadno dostupné položky nabídky, které vás posunou o krok blíže k vašim cílům podpory. Není mnoho nastavení, takže se můžete zmást. Ne. Nic takového. Všechno je k závadě čisté.

Připravené šablony stránek a krátké kódy

Ve výchozím nastavení plugin přidá stránky Odeslat lístek a Moje lístky, ale můžete přidat svůj podpůrný systém na jakoukoli stránku, kterou si přejete, pomocí krátkého kódu. Nastavení vám dává absolutní kontrolu nad tím, jak váš podpůrný systém vypadá a funguje.

Vaši návštěvníci mohou snadno vytvářet účty podpory (pro odesílání vstupenek) a sledovat jejich historii vstupenek. Formulář pro odeslání lístku je přímý a obsahuje známý vizuální editor i přílohy souborů. Na druhou stranu můžete sledovat všechny lístky, přiřadit lístky, upřednostnit jakoukoli lístek a shromažďovat informace o svých návštěvnících mimo jiné.

Mezi další významné funkce patří e-mailová oznámení, responzivní design, omezený přístup, podpora pro více produktů a oddělení, množství bezplatných a prémiových rozšíření, spolupráce agentů a vlastní pole, abychom zmínili několik.

Úžasná podpora je skutečným odrazem toho, čeho by se pluginy helpdesku WordPress měly snažit dosáhnout.

Získejte skvělou podporu zdarma

9. Podpora WP Plus

Pluginy helpdesku WordPress: Podpora WP Plus

S více než 8 tis. Aktivních instalací v době psaní a řadou funkcí, díky nimž se vaše hlava roztočí, vytváří tento plugin velké vlny v aréně pluginů helpdesku WordPress. Autor: Pradeep Makone, aktivní přispěvatel na WordPress.org, WP Support Plus vám nabízí lístkový systém s twistem.

Díky základní technologii Ajax a pohotové mřížce mohou vaši návštěvníci odesílat vstupenky snadno a rychle z jakéhokoli zařízení. Tento plugin vám umožňuje odeslat neomezený počet podpůrných vstupenek prostřednictvím administrátora nebo frontendu. Kromě toho se uživatelé nemusí na vašem webu zaregistrovat, aby mohli odeslat lístek, což zkracuje celý proces. A co spamové roboty, které fungují ve vašich formulářích nesmyslně? Nebojte se, tento plugin je dodáván s důvěryhodnou funkcí proti spamu.

Vlastní pole a CSS

K dispozici máte vlastní pole a CSS pro vytváření formulářů lístků, jak chcete. Po sestavení umístěte své formuláře na libovolnou stránku nebo příspěvek pomocí krátkého kódu. Tento plugin je dodáván s e-mailovými šablonami a předpřipravenými odpověďmi na časté dotazy. Kromě toho můžete snadno upřednostnit, roztřídit a nastavit stav jakékoli vstupenky snadno z administračního panelu.

Panel nastavení praskne s těmi nejlepšími funkcemi, což znamená, že vás nic nebrání ve vytváření podpory, která je mimo tento svět. Tento plugin můžete zadávat pomocí nejrůznějších podpůrných funkcí a nepřeruší se.

Získejte bezplatnou podporu WP Plus

Bonus: WordPress Helpdesk Pluginy Čestné uznání

Můžete věřit, že seznam končí zde? Výše uvedené zásuvné moduly helpdesku WordPress vám nabízejí všechny nástroje, které potřebujete k poskytnutí podpory, která skutečně funguje pro vás a vaše návštěvníky vašeho webu. Prémiové pluginy poskytují docela punč, ale nenechte se zmást volnými možnostmi; jsou také úžasní. Níže uvádíme několik dalších pluginů a řešení helpdesku WordPress, které stojí za vyzkoušení:

 • Zendesk, což vám umožní převést mimo jiné sekci komentářů do systému podpory
 • Pomozte skautovi, která se zaměřuje na přizpůsobení zkušeností s podporou
 • Podpora systému vstupenek který je dodáván s vynikajícími funkcemi vyhledávání
 • bbPress protože fóra vytvářejí také skvělé podpůrné systémy

Závěrečná slova o nejlepších zásuvných modulech WordPress Helpdesk

Tyto a další pluginy helpdesku WordPress nabízejí vašim zákazníkům možnost navázat kontakt a získat pomoc kdykoli a kdekoli na vašem webu uvíznou. Stejné doplňky vám nabízejí možnost pomoci návštěvníkům vašich stránek efektivněji, protože je snazší vytvářet, spravovat a sledovat podpůrné vstupenky přímo z administračního panelu..

Sečteno a podtrženo: Pluginy helpdesku WordPress vám pomohou zlepšit uživatelský dojem a zvýšit počet konverzí a zároveň šetří čas. Ať už si vyberete prémii nebo jdete s bezplatným helpdesk pluginem, jen se ujistěte, že odpovíte na lístky podpory včas, nebo si vyděláte nějaké špatné opakování.

Jaký je váš oblíbený plugin helpdesku WordPress? Dejte nám vědět v komentářích. Na zdraví!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map