7 nejlepších pluginů WordPress pro integraci služeb Google s vaším webem

Doplňky WordPress pro integraci služeb Google

Služby Google se postupem času neustále zlepšují. Určitě mi usnadňují život a podnikání a já věřím, také váš.


Díky integraci s webem WordPress usnadňují vyhledání vašeho webu nebo internetového obchodu, můžete rychle přistupovat k analytikům na ovládacím panelu nebo dokonce čitelnější vzhled webových stránek pomocí písem Google.

Vytvořil jsem seznam 7 bezplatných pluginů WordPress, které integrují služby Google do vašeho webu. Zvýší hodnotu vaší online přítomnosti a usnadní její používání. V tomto článku jsou uvedeny pouze spolehlivé pluginy nalezené v úložišti WordPress.org, které jsem osobně zkontroloval.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Google Analytics WD

Plugin Google Analytics WD

Tento uživatelsky příjemný plugin má více než 4 000 aktivních instalací, ale také velmi vysoké hodnocení od svých uživatelů (5 z 5 hvězdiček). Na váš web automaticky přidá měřicí kód Analytics. Můžete jej také upravit pro většinu možností, které poskytuje Google API.

Chtěl jsem zjistit, jestli si to zaslouží hodnocení, a tak jsem pokračoval a instaloval. Automaticky přidal můj měřicí kód Google Analytics. A protože nechci chodit do Google Analytics, ale každý den se přihlašuji na svůj web, mohu nyní získat tato analytická data do svého dashboardu a jednat podle toho.

Chcete zkontrolovat, co se děje s analytikou na jiných registrovaných webech? Chcete-li to provést, nemusíte přepínat na různé účty Analytics. Můžete to udělat na ovládacím panelu WordPress se stránkou Přehled, která může zobrazovat publikum, návštěvníky, polohu a informace o prohlížeči.

Pokud chcete spravovat a sledovat analytiku webových stránek z ovládacího panelu WordPress, nainstalujte Plugin Google Analytics WD a provádět hloubkové sledování sledování kdykoli.

Umožňuje vám je porovnat a exportovat do souborů CSV a PDF. Můžete je také odesílat jako naplánované e-maily, konfigurovat filtry Analytics, vyloučit určitá data ze sledování, stanovit cíle a ještě mnohem více, pokud jste pokročilý uživatel a potřebujete konkrétní metriky pro svůj internetový obchod, místní firmu nebo blog WordPress..

Existují některé pokročilé funkce, které jsem neočekával, například přehledy pro podniky elektronického obchodu. Vyzkoušejte to, přesvědčte se sami a řekněte mi, jestli to pro vás funguje stejně jako pro mě.

2. Snadné Google Fonts

Snadný Google Fonts WordPress plugin

Líbí se mi pěkná typografie. Nejenže je to součást vaší online strategie brandingu, ale také to, že váš web WordPress je použitelnější a snáze čitelný. K tématu WordPress můžete přidat vlastní písma Google bez jakýchkoli kódovacích dovedností. Snadný Google Fonts plugin je kompatibilní s jakýmkoli tématem WordPress.

To vám umožní převzít plnou kontrolu nad typografií a vybrat si z více než 600 dostupných písem. Před uložením jakýchkoli změn si budete moci zobrazit náhled svého motivu pomocí nového písma.

Další výhoda je, že pokud aktualizujete své téma nebo přepnete na jiné, neztratíte své vlastní úspory písem. Používání osvědčených postupů WordPress při navrhování vašich webových stránek přidáním dalších funkcí prostřednictvím pluginů se bude počítat z dlouhodobého hlediska, takže začněte brzy.

3. Soubory Google XML Sitemap

Doplněk Google XML Sitemaps WordPress

Všichni víme, že je důležité poskytnout úplný soubor Sitemap pro XML vašeho webu pro všechny hlavní vyhledávací nástroje. S více než milionem aktivních instalací a průměrným hodnocením 4,9, Google XML Sitemaps plugin dokazuje, že to stojí za zvážení. Jeho účel je jednoduchý a přímočarý – pomůže vyhledávacím strojům indexovat váš web rychleji a lépe a zobrazit jej na stránkách s výsledky vyhledávání.

Existuje mnoho dalších pluginů, které do nich tuto funkci začleňují, jsou však těžkopádné a mohou zpomalit váš web. Pokud hledáte rychlé a lehké řešení, pak pro vás jsou soubory Sitemap pro Google XML.

Přidáním příspěvků, kategorií, produktů a dalších vlastních typů příspěvků do různých souborů Sitemap umožníte prohledávačům zobrazit úplnou strukturu vašeho webu. Při vytváření nového obsahu se soubory Sitemap automaticky aktualizují. Nemusíte vytvářet soubor sitemap.xml sami. Tento plugin ho vygeneruje a dynamicky aktualizuje.

4. QUADS AdSense AdSense Plugin

Plugin AdSense pro WordPress

Pokud chcete vydělávat peníze prostřednictvím svého blogu, zkuste QUADS AdSense AdSense Plugin zapojit.

Můžete jej snadno vložit do svých příspěvků, stránek a postranních panelů. Tento plugin je ideální pro všechny blogery, kteří začínají vydělávat na svých schopnostech psaní.

Testovali jsme několik pluginů a dokonce i služeb, které do vašeho blogu WordPress přidávají Google AdSense. Ale mnoho z nich je příliš komplikovaných a není tak snadné je konfigurovat nebo vložit.

5. Disk Google WP Media

Plugin Google Word WP Media WordPress

Chcete mít přímý přístup na Disk Google z webu WordPress? S Doplněk Google Drive WP Media můžete spravovat své soubory na hlavním panelu WordPress.

Umožňuje vám nahrávat a sdílet soubory z vašeho WordPress na Disk Google a naopak. Ke svým příspěvkům můžete také připojit soubory na Disku, vytvořit složku pro ukládání souborů a mnoho dalšího.

S více než 2 000 aktivními instalacemi a průměrným hodnocením 4,6 vám tento plugin pomůže získat to nejlepší z této nepostradatelné služby Google a zvětšit úložiště dostupné pro váš web WordPress..

6. WidgetPack Google Reviews

Widgetpack Google Reviews WordPress plugin

Tento plugin zobrazuje hodnocení Google Business Rating a recenze od uživatelů Google+ na vašem webu WordPress. To vám umožní přidat widget s až 5 recenzemi v bezplatné verzi. Pokud chcete zobrazit více než 5, budete muset zaplatit za profesionální verzi.

Určitě nechcete, aby návštěvníci viděli špatnou recenzi. Pomocí tohoto pluginu jej můžete odstranit z widgetu postranního panelu. Funguje to bez klíče API Adresáře míst Google a můžete také změnit velikost a barvu recenzovaných hvězd. Pokud jsou některé recenze příliš dlouhé, můžete je snadno oříznout.

Pravděpodobně víte, že mnoho lidí se pro něco rozhodne, pokud uvidí zkušenosti ostatních lidí. WidgetPack Google Reviews plugin je vynikající volbou pro zlepšení vašeho podnikání.

7. Mapy Google

Google Maps WD

Chcete vytvořit mapy Google pro svůj web WordPress s pokročilými značkami, vlastními vrstvami a překryvnými vrstvami? Podařilo se mi to s Plugin Google Maps WD. K tomu nemusíte mít žádné kódovací dovednosti. Jedná se o intuitivní řešení typu vše v jednom a má vše, co budete kdy potřebovat.

Například mnoho majitelů místního obchodu musí nainstalovat jiný plugin, který lidem umožní načíst umístění obchodu. Tento plugin má však svůj vlastní vyhledávač obchodů, který uživatelům map umožňuje najít nejbližší obchody.

Pomocí krátkého kódu nebo značky šablony PHP můžete k libovolnému příspěvku nebo stránce přidat neomezený počet map. K dispozici je funkce drag and drop pro přidávání a přesouvání značek na každé mapě. Přestože má mnoho možností, rychle pochopíte, jaký je jejich účel. Stačí umístit kurzor nad funkci a řekne vám přesně, co to dělá.


Google nabízí některé opravdu pozoruhodné služby. Proč je tedy nepoužívat ve svůj prospěch a usnadnit používání a údržbu webu WordPress.

Používáte na platformě WordPress některý z doplňků pro integraci služeb Google? Máte nějaké řešení, které jsem zde nezmínil? Neváhejte a přidejte své komentáře níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map