6 nejlepších bezplatných pluginů pro přidání fóra do blogu WordPress

Nejlepší bezplatné pluginy pro přidání fóra do blogu WordPress

Pokud se pokoušíte vytvořit komunitu uživatelů, je nezbytnou součástí tohoto vztahu pravidelná interakce. Nejen interakce s vámi, oh moudrý vůdce, ale interakce mezi členy komunity. Fóra jsou osvědčeným způsobem, jak přimět lidi, aby mluvili o zajímavých tématech, jako je například upoutávka na nejnovější film v klasické vesmírné ságy..


Existuje mnoho různých platforem fóra, které byste mohli použít, ale víme, že máte rádi WordPress a chceme, aby se do něj všechny věci integrovaly. Naštěstí pro vás existují také pluginy WordPress, které usnadňují vytváření a správu diskusních fór.

Tento článek se bude zabývat nejlepšími bezplatnými zásuvnými moduly, které jsou k dispozici pro vytváření fór na vašem webu WordPress, abyste mohli začít budovat svou úžasnou komunitu milovníků bocce nebo cokoli,.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

Nejlepší bezplatné fórum Pluginy

Níže jsme vybrali naše šest nejlepších výběrů pluginů fóra. Jsou to smíšená skupina, s několika z nich ohodnoceno trochu níže, než bychom chtěli (ano, jsme vybíraví). Abychom to napravili, udělali jsme vše pro to, abychom zdůraznili problémy s pluginy s nižším hodnocením a proč si stále myslíme, že byste je měli zvážit. Pojďme popraskat!

1. DW Otázka a odpověď

Plugin pro otázky a odpovědi DW
V prostoru fóra jsme viděli růst platforem pro otázky a odpovědi Přetečení zásobníku a Quora. S více než 10 000 aktivními instalacemi, DW Otázka a odpověď je velmi populární plugin pro přidání této funkce na weby WordPress. Na prvním místě je 4,3hvězdičkový rating spokojenosti.

Jako kompletní systém otázek a odpovědí umožňuje DW Question & Answer otázky, které lze zadávat, filtrovat, objednávat, upravovat a mazat. Uživatelé mohou odpovídat na dotazy nebo komentovat další odpovědi, jakož i hlasovat a vybrat nejlepší odpověď těch, kteří již poskytli. Otázky a odpovědi mohou být nastaveny na soukromé nebo veřejné a uživatelé mohou sledovat otázku nebo odpověď, aby byli informováni o odpovědích.

Recenzenti vznesli některé problémy s kompatibilitou mezi tímto pluginem a dalšími zásuvnými moduly a tématy, ale na svůj kredit jsou vývojáři velmi pohotoví a otevřeni pro zpětnou vazbu. Pokud se vám líbí formát otázek a odpovědí a jste ochotni pracovat s výchozími stránkami vytvořenými zásuvným modulem, může být pro vás otázka DW Question and Answer.

2. BuddyPress

Plugin BuddyPress

Tento plugin není pluginem fóra per se – BuddyPress je gigant sociální sítě ve světě WordPress, ale může být použit jako komunitní fórum. Využívá tisíce lidí z celého světa, kteří s BuddyPress pracují a pracují, proto jsme se rozhodli je zahrnout.

BuddyPress je extrémně výkonný a flexibilní komunitní plugin pro WordPress. Zahrnuje funkce, jako jsou uživatelské profily, skupiny, toky aktivit a oznámení. Jeho výchozí funkce by tedy mohla být ve skutečnosti použita jako komunitní fórum pro diskusi. Integruje se s dalšími pluginy (jako je bbPress, níže), pokud chcete vytvořit plnohodnotnou komunitu fóra.

3. Muut

Muut - komentáře a fóra znovu představená
Diskuse je název hry, ale pluginy jako Muut si znovu představují, jakou podobu by měly mít. Díky pouze asi 1 000 aktivních instalací je Muut v prostoru diskusního fóra jasně nový, ale díky 4,3-hvězdičkové spokojenosti jsme si mysleli, že stojí za vyzkoušení.

Muut se popisuje jako lepší komunitní platforma a znovu se podívali na to, jak se konverzace dějí na webových stránkách WordPress. Muut spojuje sílu diskusních fór s bezprostředností komentování. Muut poskytuje plně funkční fóra v reálném čase s plochými nebo vláknovými komentáři, filtrováním spamu a e-mailovými oznámeními. Je také zcela přizpůsobitelný pomocí CSS, aby odpovídal vašemu webu.

Používání Muut je zcela zdarma, ale pro vyšší funkčnost můžete upgradovat na prémiový účet. To v minulosti způsobilo určitý zmatek, ale vývojáři aktualizovali svou dokumentaci a oznámení jsou jasnější. Plugin je stále v počátcích, ale představuje zajímavý směr, pokud se vám nelíbí standardní koncept diskusního fóra.

4. AnsPress

AnsPress plugin pro otázky a odpovědi
Další plugin v našem seznamu také používá formát otázek a odpovědí, podobný formátu DW Question & Answer. S více než 3 000 aktivními instalacemi a 4,2-hvězdičkovým hodnocením spokojenosti, AnsPress je zjevně dobrou volbou pro mnoho webových stránek WordPress.

Stejně jako DW Question & Answer, AnsPress poskytuje kompletní systém otázek a odpovědí pro WordPress. Základní funkce, jako je přidávání, úpravy, třídění, odpovídání a hlasování o otázkách, jsou doplněny pěknými funkcemi, jako jsou štítky (např. Otevřené, uzavřené, duplicitní), upřednostňující otázky a systém uživatelských bodů..

Zdá se, že dřívější verze AnsPress zápasila s chybami a špatnou podporou, ale vývojáři poslouchali zpětnou vazbu a zlepšovali své vývojové procesy, takže s tímto pluginem byste neměli mít žádné velké problémy. Pokud hledáte flexibilní a přizpůsobitelný systém otázek a odpovědí, může být užitečné zvážit AnsPress.

5. bbPress

bbPress plugin

Neexistuje způsob, jak bychom mohli mluvit o diskusních fórech ve WordPress a ne dívat se bbPress. S více než 300 000 aktivními instalacemi je jasným lídrem v tomto prostoru a je podporován nejpopulárnějšími tématy WordPress (včetně Total). S 3,9hvězdičkovým hodnocením spokojenosti drží své vlastní proti novějším účastníkům, ale má určité oblasti zájmu.

bbPress je vývojáři popsán jako zaměřený na snadnou integraci, snadné použití, webové standardy a rychlost. Aby toho dosáhli, udržovali základní plugin malý a lehký a zároveň jej díky pluginy plně rozšiřovali. Tento přístup má samozřejmě kompromisy a pokud chcete replikovat plnohodnotnou funkčnost jiného systému fóra, může se stát, že budete muset implementovat mnoho různých pluginů s bbPress.

Mnoho stížností na bbPress pochází od uživatelů, kteří nemusí úplně pochopit, že bbPress není navržen tak, aby poskytoval kompletní systém fóra. Základní funkce je sama o sobě výkonná, ale téměř jistě budete chtít přidat další funkce.

6. CM odpovědi

Plugin CM Answers

Další na našem seznamu je další plugin pro otázky a odpovědi. CM odpovědi má více než 2 000 aktivních instalací a hodnocení spokojenosti 3,8 hvězdiček.

Základní funkce otázek a odpovědí jsme již dříve prozkoumali, ale CM Answers přidává některé zajímavé funkce, které pomáhají zapojit uživatele, jako je zobrazení počtu zobrazení každé otázky, oznámení uživatelů a registrace sociálních médií pomocí Facebooku, Twitteru, LinkedIn a Google.+.

Vyskytly se některé problémy s podporou a mnoho uživatelů se obávalo hloubky funkčnosti, která je k dispozici pouze po zakoupení verze Pro nebo dalších doplňků. Protože je k dispozici bezplatná verze, doporučujeme ji nejprve nainstalovat na testovací server, abyste zjistili, zda vyhovuje vašim potřebám.


Neexistuje žádná skutečná otázka, že dobře naplánované a spravované fórum vám může pomoci vybudovat angažovanou komunitu uživatelů. Použití pluginu zajistí jednoduché nastavení, takže můžete přímo komunikovat s uživateli.

Z výše uvedeného seznamu byste měli mít možnost vybrat si ten správný plugin pro vaše potřeby. Pokud tedy uvažujete o vytvoření fóra, vyberte si jedno a začněte!

Máte fórum teď, a pokud ano, jaký plugin pro něj používáte? Pokud ho nemáte, co vás zastavuje? Prosím, podělte se o komentáře s vašimi zkušenostmi s pluginy do fóra a všemi, o kterých si myslíte, že nám unikly.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map