6 nejlepších alternativ SEO pro stránky WordPress

Nejlepší Yoast SEO alternativy

Pokud jde o WordPress a SEO, Váš SEO plugin je řešením pro mnoho z nás. A proč ne? Koneckonců, tento populární plugin je aktivní na více než 5 milionech webů WordPress a snadno se nastavuje Váš SEO a pravidelně se přidávají nové funkce. Poskytuje všechny základní funkce pro optimalizaci SEO WordPress zdarma (pokud však máte na webu vážné problémy, důrazně doporučujeme službu Yoast Premium)..


Ale to by nás nemělo bránit v tom, abychom prověřili soutěž o nejlepší alternativy SEO pro vás. A to je to, o čem tento příspěvek je – najít nejlepší Yoast SEO alternativy. Možná jste chtěli vyzkoušet nový SEO plugin, nebo jste jen zvědaví. V každém případě – zde jsou naše nejlepší tipy.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Vše v jednom SEO

Vše v jednom SEO Plugin

Vše v jednom SEO je docela šampión, pokud jde o komunikaci s vyhledávači. Odesílá vaše soubory Sitemap, včetně souborů Sitemap, do vyhledávačů a automaticky je aktualizuje při jakýchkoli změnách na vašich stránkách. Začátečníci mohou začít s tímto pluginem, aniž by příliš věnovali pozornost nastavení. Pokud jde o vývojáře, mohou doladit nastavení tak, aby optimalizovali SEO a rozšiřovali funkce prostřednictvím zabudovaného rozhraní API.

Přestože je vše v jednom SEO první jméno, které přišlo při zvažování alternativ SEO, měli byste vědět, že jeho funkce analýzy stránky se zcela neshodují s Yoastem. Klíčovým slovům ani čitelnosti nepřikládá příliš velký význam. Může však zcela odpovídat vašemu SEO při optimalizaci názvů, generování metaznaček a detekci duplicitního obsahu na vašem webu..

Jednou z oblastí, kde All in One skóre nad mnoha dalšími alternativami SEO, je podpora Google Analytics a integrace SEO pro weby elektronického obchodu, včetně WooCommerce.

Plugin je k dispozici zdarma. Ale existuje prémiová verze také, která začíná u jednoho webu na 97 USD / rok. To vás opravňuje k prémiové podpoře, dalším možnostem Google Analytics, modulu Video SEO a integraci sociálních médií.

Pro ty, kteří sledují výkon webových stránek, budete rádi, že zařízení All in One má modulární strukturu. Tímto způsobem můžete vypnout funkce, které nepotřebujete, a zabránit zbytečnému přetažení výkonu. Rovněž budete mít větší kontrolu nad technickými detaily tím, že požádáte vyhledávače, aby neindexovali, nesledovali ani nevylučovali některé oblasti ze svého souboru Sitemap..

2. Prémiový balíček SEO (Lite)

Premium Seo Pack - Lehká verze

Prémiový balíček SEO je plně vybaven funkcemi ve více než 24 modulech, jak pro SEO, tak pro sociální optimalizaci. Ne všechny moduly jsou k dispozici ve bezplatné verzi, ale užitečné je hromadná optimalizace. Hromadná optimalizace vám umožní zjistit klíčové slovo pro zaměření pro všechny vaše příspěvky a stránky a optimalizovat je najednou. A to nejen jedno klíčové slovo, ale více klíčových slov zaměřených na více než 25 klíčových slov (Pro). Hromadná optimalizace je také možná pro meta tituly, meta popisy, meta klíčová slova a optimalizaci slimáků.

Stejně jako váš SEO zahrnuje i optimalizaci na stránce a soubory XML. Kromě toho také zahrnuje sledování SERP, konkurenční analýzu, optimalizaci obrazu, propojení profilů a analýzu rychlosti stránky. Mezi sociální funkce patří bohaté úryvky, karty Twitter, modul pro plánování na Facebooku a sociální statistiky.

Jakmile vložíte zkrácený kód místní firmy, vygeneruje soubor Sitemap míst a upozorní vyhledávače. Budete moci přidat svůj web do různých adresářů webových stránek.

Prémiový balíček SEO také věnuje pozornost optimalizaci mimo stránku pomocí interního nástroje pro vytváření odkazů, přesměrování odkazů a monitoru 404. Pokročilá nastavení zahrnují W3C Validator, SEO Insert Code a Minify JS / CSS.

A pravidelná licence lze zakoupit za 44 $ / rok / web a opravňuje vás k budoucím aktualizacím a dalším funkcím.

3. Nástroje BAVOKO SEO

Doplněk BAVOKO WordPress zdarma

Nástroje BAVOKO SEO Tools obsahují všechny běžné funkce pluginu SEO a další. V poli jsou standardní funkce pro SEO na stránce, jako jsou soubory XML, meta tituly, popisy a optimalizace klíčových slov. Pro každý příspěvek a stránku budete mít k dispozici řadu možností, jak optimalizovat obsah. Kromě toho můžete pokračovat v používání úryvků, popisů a obrázků pro Facebook a Twitter. Náhled úryvku vám přesně ukazuje, jak by váš příspěvek vypadal na sociálních médiích. Vzhledem k sadě funkcí, které nabízí plugin, může být ideální pro webové stránky, které mají spoustu obsahu pro sledování a udržování výkonu SEO.

Můžete začít s bezplatnou zkušební verzí, ale abyste mohli plně využívat celou řadu funkcí, které tento plugin nabízí, musíte zaplatit za prémiový plugin. Balíčky začínají na 19,99 $ měsíčně. Když je pro plugin aktivní, budete moci sledovat provoz podle země a zařízení. Budete také moci sledovat zpětné odkazy a odebrat jakoukoli doménu, optimalizovat a sledovat výkon. Shromažďuje SEO data z Google Search Console (zdarma), Google Analytics a BAVOKO API (Pro) a dává je dohromady na jednu obrazovku, aby vám poskytl „SEO zdraví“ přehled o veškerém obsahu na vašem webu.

Kromě toho, kde BAVOKO svítí, je ve zlepšování SEO workflow. Editor metadat je skutečný šetřič času. To vám umožní vybrat jednotlivé příspěvky a opravit je jeden po druhém, stejně jako hromadné úpravy. Můžete také hromadně změnit popisy SEO všech příspěvků a stránek na vašem webu pouhými několika kliknutími.

Další užitečnou funkcí je sledování klíčových slov. Tímto způsobem budete moci zjistit pořadí klíčových slov a historii hodnocení konkrétních stránek a příspěvků.

Kromě toho můžete objevovat nová klíčová slova přímo z tohoto pluginu provedením výzkumu klíčových slov. Nejen to, že navrhuje nové interní odkazy na základě vašeho obsahu, a také zobrazuje seznam všech příchozích a odchozích odkazů pro tuto stránku nebo příspěvek. Provedli jsme podrobnou recenzi SEO pluginu BAVOKO a můžete si jej vyhledat, pokud se chcete dozvědět více.

4. Rank Math

Hodnocení Math WordPress SEO Plugin

Rank Math je zcela zdarma (prozatím) a komplexní SEO plugin. A za 9 $ ročně získáte také podporu pro plugin.

Balí se do obrovské sady funkcí (65+ funkcí) a přichází s inteligentními funkcemi automatizace. Zároveň je to lehčí než většina ostatních pluginů a snadno se nastavuje pro WordPress. Výchozí nastavení bude pro většinu uživatelů v pořádku, i když je můžete změnit.

Stejně jako váš SEO, RankMath nabízí na stránce SEO se snadnými možnostmi, jak zlepšit váš obsah. Patří mezi ně tipy pro klíčová slova zaměřená na obsah, monitor délky obsahu, hodnocení permalinku a další. Kromě toho vám umožňuje zahrnout bohaté úryvky, optimalizovat každý příspěvek až pro 5 klíčových slov, integruje nástroj pro návrh klíčových slov LSI, který vám navrhne několik variant vašeho klíčového slova zaměření a přitáhne návrhy klíčových slov od Googlu..

Podobně jako BAVOKO integruje vyhledávací konzoli Google. To vám pomůže sledovat statistiky a výkon webu přímo z ovládacího panelu WordPress. Kromě toho obsahuje balíčky v pokročilých nástrojích SEO, které provádějí audit SEO vašeho webu a provádějí až 70 podrobných testů SEO, aby přišly s profesionálními doporučeními. Házejte podporu místního SEO a WooCommerce a máte zde docela vítěze.

Mezi další funkce pluginu patří sledování SERP, překryvný GIF nebo ikona videa na vašich sociálních miniaturách, SEO optimalizovaná strouhanka, sledování chyb procházení Google, kontextové nápovědy, automatizované možnosti SEO obrázků, generátor souborů Sitemap XML a další. Najdete zde také 404 správce monitorů a přesměrování a návrhy na interní propojení. A konečně to umožňuje importovat všechna vaše SEO data z Yoast a All-in-One SEO jediným kliknutím.

5. SEOPress

SEOPress WordPress SEO Plugin

SEOPress usnadňuje zůstat na vrcholu vašeho SEO. Manage your metas (tituly, description, Open Graph, Twitter Card, meta robots…) z každého příspěvku nebo globálně, vytvořte si vlastní XML soubory Sitemap pro zlepšení procházení Google botů, sledujte své návštěvníky pomocí Google Analytics (sledování stahování, přidružené odkazy a další) , provádět přesměrování, upravovat kanonickou adresu URL a další.

SEOPress vám umožní sledovat všech 404 URL. Jakmile návštěvník požádá o adresu z vašeho webu, která neexistuje (nebo již neexistuje), je automaticky uložena do vaší správy WordPress. Pokud již adresa URL existuje, zvýší se počítadlo návštěvníka na této adrese URL. Takže můžete analyzovat dopravní ztráty, problémy se zkušenostmi uživatelů, generovat přesměrování atd. SEOPress vás také může upozornit e-mailem na chyby.

Bodkazy roken mohou značně poškodit vaše návštěvníky i roboty indexování. Robot SEOPress je za několik sekund zobrazí v seznamu, takže můžete vidět zdrojovou adresu URL obsahující přerušený odkaz, upravit jej a opravit. Tím se sníží počet chyb ve službě 404 Search Console.

SEOPress podporuje Google Local Business. Vyplněním geografických souřadnic, otevírací doby, e-mailu a telefonu zvýšíte viditelnost výsledků vyhledávání zobrazením v pravém sloupci. Větší viditelnost, větší provoz a vyšší prodej!

Plugin také podporuje WooCommerce! Rychle deaktivujte zbytečné stránky pro vyhledávače, jako je košík, pokladna a stránky mého účtu, přidejte měnu a cenu Open Graph a vylepšete sdílení na Facebooku a získejte více prodejů. A mnoho dalších funkcí je k dispozici ve verzi PRO.

6. SEO nástroje od společnosti Jetpack

Plugin JetPack

Poslední na našem seznamu hodnotných alternativ SEO je Nástroje SEO od společnosti Jetpack. Jak všichni uživatelé WordPress vědí, Jetpack je multifunkční plugin společnosti Automattic, tým stojící za WordPress. Většina funkcí Jetpacku je k dispozici zdarma, i když nástroje SEO jsou placenou možností, která je součástí prémiových a profesionálních plánů..

Jetpack’s pro vás automaticky generuje soubor Sitemap XML a zvládne všechny základní požadavky na optimalizaci SEO. Pomáhá přizpůsobit vzhled názvů obsahu a psát meta popisy podporující SERP. Tyto nástroje také pomáhají optimalizovat obsah pro sociální fóra a odkazovat na váš účet Google Analytics.

Ve výchozím nastavení jsou funkce ochrany osobních údajů vypnuty, ale prémiové plány vám umožní aktivovat je. Uvidíte také živé náhledy, jak bude vypadat domovská stránka a příspěvky vašeho webu ve vyhledávačích.


Optimalizace SEO hraje obrovskou roli při získávání stránek vašich stránek na vrcholu výsledků vyhledávače. A zatímco to Yoast obecně dělá skvělou práci, vždy je dobré znát své možnosti. Tento zápis do vašich alternativ SEO vám může pomoci začít zkoumat vaše možnosti SEO.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map