50+ nejlepších pluginů WordPress zdarma a prémiové

Nejlepší WordPress Pluginy zdarma a prémiové

WordPress je fantastická platforma pro vytváření a správu webových stránek. Je uživatelsky přívětivý a má zdánlivě nekonečné funkce. Ale vše nemůže být zabudováno do vašeho tématu WordPress. Žádné starosti – v mnoha případech je k dispozici zásuvný modul pro schopnost, kterou potřebujete. A pro váš web jsme sestavili seznam nejlepších pluginů WordPress.


Vestavěné funkce v tématu WordPress nejsou vždy špatné, ale mít všechny funkce a vestavěné kuchyňské dřezy může způsobit bolesti hlavy. Díky tomu je kód směšně dlouhý a složitý, což může zpomalit váš web, a často skončíte s mnoha nepoužitými funkcemi, které jste na prvním místě nikdy nepotřebovali. Pokud se někdy rozhodnete přejít na nové téma, můžete narazit na některé problémy, jako je ztráta obsahu u funkcí, které váš nový motiv nepodporuje. Zde přicházejí nejlepší doplňky WordPress.

Nebojte se, pluginy jsou tady.

Pluginy usnadňují výběr a výběr funkcí, které potřebujete. Navíc si můžete vzít plugin (a veškerý související obsah) s sebou, pokud se někdy rozhodnete aktualizovat na nové téma WordPress.

Sestavili jsme seznam nejlepších pluginů WordPress pro různé potřeby na základě otázek, které nám položí WPExplorer. Dostáváme mnoho žádostí o přidání vestavěných funkcí k našim tématům, ale v mnoha případech je k dispozici plugin. Zde je náš seznam nejlepších pluginů WordPress seskupených podle funkce (ale v žádném konkrétním pořadí). Užívat si!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

Contents

Doplňky WordPress SEO

Pokud jde o nejlepší doplňky WordPress pro web, přidání jednoho pro SEO je téměř vždy nutné. Za prvé, možnosti SEO by nikdy neměly být zabudovány do vašeho motivu (pokud změníte témata, ztratíte všechna nastavení – ano!). Zadruhé, pokud jste náhodou odborníkem na SEO, instalace SEO pluginu usnadňuje vytváření souborů Sitemap, správu názvů stránek a další moudrou optimalizaci vašich webových stránek. Zde jsou naše nejlepší tipy.

Váš SEO – zdarma

Váš SEO plugin

Jeden z nejpopulárnějších bezplatných pluginů, Váš SEO je skvělá bezplatná alternativa pro nastavení vašeho WordPress SEO na místě. Tento plugin přidá kartu SEO na váš dashboard WordPress, takže můžete provádět rychlé změny ve vašem souboru Sitemap, názvech a meta, strouhankách, RSS a dalších. Zatímco bezplatná verze pluginu je výkonným nástrojem pro většinu blogů, upgradování na profesionály přidává ještě více na nastavení optimalizace webu a podporu priorit.

Vše v jednom balíčku SEO – zdarma

Vše v jednom SEO Plugin

Další doplněk ve stylu freemia, který je třeba zvážit, je Vše v jednom SEO. I když existuje možnost upgradovat na prémiové funkce a podporu, bezplatná verze pluginu je skvělý způsob, jak začít vylepšovat SEO. Plugin obsahuje možnosti pro AMP, Google Analytics, soubory Sitemap, nastavení SEO WooCommerce a další.

SmartCrawl SEO od WPMU – Freemium

SmartCrawl SEO od WPMU

SmartCrawl SEO usnadňuje SEO a dokonce obsahuje průvodce nastavením, který vám pomůže začít. Stačí nainstalovat, nastavit možnosti a přizpůsobit. SmartCrawl SEO má také vestavěný panel nástrojů SEO SEO, takže můžete sledovat, jak si vedou vaše hodnocení. Chcete-li získat více funkcí (a přístup k 100+ dalším zásuvným modulům), upgradujte na pro prostřednictvím členství WPMU.

Doplňky elektronického obchodu WordPress

Pokud chcete vytvořit internetový obchod, WordPress je fantastická možnost a existuje několik úžasných modulů elektronického obchodování, ze kterých si můžete vybrat. V závislosti na tom, kolik produktů máte, jaký je váš prodej a jaké téma se vám líbí, tyto nejlepší pluginy WordPress pro elektronický obchod by měly odpovídat vyúčtování.

Snadné digitální stahování – zdarma

Snadné digitální stahování

Získejte úžasné Snadné digitální stahování plugin zdarma. Na WordPress.org je k dispozici i několik užitečných rozšíření. Jedná se o rychlý a profesionální způsob, jak přidat platební bránu (s vozíkem, možnostmi slevy a uživatelskými daty) pro digitální zboží na svůj web..

Snadná rozšíření pro digitální stahování – Premium

Snadné digitální stahování Premium Extensions

Samotný zásuvný modul Easy Digital Downloads je zdarma, ale můžete přidat libovolný počet rozšíření, abyste skutečně vylepšili jeho funkčnost. Můžete přidat PayPal, přidružený systém, množstevní slevy, poštovné, integraci MailChimp, sociální odkazy, oznámení o prodeji Pushover a další!

WooCommerce – zdarma

WooCommerce WordPress eCommerce

S více než milionem stažení je WooCommerce solidní a bezplatnou volbou pro vytvoření vlastního internetového obchodu. Díky mnoha podpůrným tématům WordPress je tento plugin snadno nainstalovatelný, použitelný a spravovatelný. Navíc existují rozšíření pro nákup, které přidávají funkce.

Rozšíření WooCommerce – Premium

Rozšíření WooCommerce

WooCommerce nabízí prvotřídní, pokročilá rozšíření elektronického obchodování pro svůj základní plugin, který přidává užitečné funkce a integraci pluginů.

Cart66 – Premium

Cart66 WordPress Nákupní košík

Další prémiový e-commerce plugin, který stojí za vyzkoušení, je Cart66. Tento plugin zahrnuje integraci Google Analytics, MailChimp a Gravity Forms a také možnosti přidání odkazů „koupit nyní“ na váš sociální účet, prodej / hostování vlastního digitálního zboží a další.

Dejte dary – zdarma

Dej plugin pro darování

Dát je bezplatný způsob, jak sbírat dary pro vaši charitu nebo událost. Jednoduše nainstalujte, navrhněte své dárcovské formuláře, přidejte cíle a úrovně dárců a další. Plugin také podporuje více platebních bran a hladce se integruje do většiny témat. Chcete dát zpět vývojářům za Give? Zvažte nákup prémiového rozšíření, které pomáhá podporovat zcela bezplatný základní plugin.

Doplňky pro sociální sdílení WordPress

Zatímco mnoho lidí se zaměřuje na vyhledávače pro provoz, jedno publikum, na které nechcete zapomenout, je na sociálních médiích. Tito uživatelé jsou často velmi angažovaní a skvělý způsob, jak se s nimi spojit, je přidání sociálních odkazů na váš web s jedním z těchto nejlepších pluginů WordPress pro sociální média.

 Sociální sdílení JetPack – zdarma

Jetpack WordPress Plugin

Raketový batoh je bestie pluginu s mnoha užitečnými funkcemi – jednou z nich je sociální sdílení. Přidejte do svých příspěvků ikony nebo textové odkazy pro sociální sdílení, aby návštěvníci vašeho webu mohli snadno sdílet vaši práci se svými přáteli a sledujícími.

AddThis – zdarma

AddThis Social Share Plugin

Propagujte své sociální vazby s Přidat toto. Bezplatná verze pluginu obsahuje integraci s 200 nejoblíbenějšími sociálními sítěmi a více stylů sdílení tlačítek (postranní panel, vložený a vlastní HTML) a nastavení zobrazení stránky.

Doplňky pro editaci WordPress CSS

Potřebujete změnit barvu tlačítka? Vylepšení okrajů stránky? Upravit velikost písma? To jsou všechno věci, které můžete kódovat pomocí CSS, nebo můžete použít jeden z těchto pluginů editoru CSS. Stačí bod, klikněte a použijte vestavěné možnosti snadno vyladit styl svých webových stránek.

Žlutá tužka – freemium

Plugin CSS pro editor CSS Yellow Pencil

Zatímco můžete vyzkoušet Visual CSS Lite Chcete-li mít zdarma přístup k selektorům CSS, 50+ vlastnostem, okrajům, vycpávkám, živým náhledům a funkci zpět / opakování, budete muset upgradovat na Yellow Pencil pro, abyste získali maximální možnosti úprav. Pro verze pluginu přidává ještě více vlastností, jako je 800+ písem, 300+ vzorů pozadí, 50+ animací a trendy barevné palety.

CSS Hero – Premium

CSSHero Plugin

CSS Hero vám dává plnou kontrolu nad designovými aspekty vašeho webu WordPress. Pomocí CSS Hero můžete upravovat písma, barvy, upravovat rozvržení (výplně, okraje atd.) A dokonce vkládat obrázky s integrovanou integrací Unsplash. Plugin také obsahuje úpravy a náhledy specifické pro zařízení, takže si můžete přizpůsobit své stránky pro každé zařízení.

Doplňky pro tvorbu stránek WordPress

Chcete-li úplně změnit vzhled svého webu a vytvořit vlastní rozvržení stránky, měli byste zvážit vytvoření stránky. K dispozici je mnoho tvůrců stránek a způsob práce je z velké části podobný. Máte „bloky“, které lze vložit, uspořádat a přizpůsobit na příspěvku nebo stránce a vytvořit tak nová rozvržení. Ale ne všichni stavitelé jsou vytvořeni stejně – zde jsou naše dvě oblíbené položky.

Elementor Page Builder – zdarma

Plugin pro tvůrce stránek Elementor

Pokud hledáte cenově dostupný, ale výkonný tvůrce stránek, doporučujeme Elementor. Pomocí tohoto pluginu můžete snadno vytvářet vlastní stránky bez nutnosti kódování. Kompatibilní s většinou témat, Elementor obsahuje tuny bloků pro tvorbu stránek pro sekce, sloupce, nadpisy, text, tlačítka, videa a další plus předem připravené šablony pro rychlejší vytváření stránek..

WPBakery Page Builder (dříve Visual Composer) – Premium

WPBakery Page Builder

Pro plnou kontrolu nad svými příspěvky a stránkami je WPBakery Page Builder tou správnou cestou. Tento tvůrce stránek, který je součástí většiny prémiových témat nejvyšší úrovně (jako je naše nejprodávanější téma Total WordPress), obsahuje snadno použitelný tvůrce přetažení (přední a zadní konec), možnosti vlastních barev, výplně, okraje, pozadí, ikony, obrázky, a více. Navíc je k dispozici spousta rozšíření a doplňků, které usnadňují vytváření webových stránek za běhu.

Doplňky mezipaměti WordPress

Ukládání do mezipaměti je důležitou součástí rychlosti webových stránek. Pokud již nepoužíváte CDN, instalace pluginu je skvělý nápad. Zde jsou naše oblíbené.

Super vyrovnávací paměť WP – zdarma

Plugin WP Super Cache

Tento plugin má více stažení než lidé v Kostarice. Proč? Protože WP Super Cache může vaše webové stránky WordPress velmi rychle zobrazit zobrazením statických stránek HTML většině uživatelů (pomocí Mod_Rewrite, PHP a zastaralého ukládání do mezipaměti).

Celková mezipaměť W3 – zdarma

W3 Total Cache Plugin

Celková mezipaměť W3 může zvýšit rychlost vaší stránky zvýšením výkonu serveru a zkrácením doby stahování. Odvádí tak dobrou práci, že ji dokonce doporučují známé společnosti jako DreamHost, MediaTemple, Go Daddy a Host Gator..

WP Engine – Premium

Vestavěná mezipaměť motoru WP

Ano – vím, že WP Engine není plugin, ale myslím, že stojí za zmínku zde. Používáme je k hostování WPExplorer, a protože WP Engine používá spravované ukládání do mezipaměti, není potřeba plugin, aby váš web byl rychlý.

WordPress Oznámení a doplňky plug-in

I když to možná není absolutní nutnost, přidání oznámení nebo přihlašovacího formuláře je skvělý způsob, jak přimět své čtenáře, aby se zaměřili na nový obsah, propagovali speciální propagační akce nebo získali předplatitele zpravodajů. Ať už tyto pluginy potřebujete, určitě vám pomohou.

Sumo – zdarma

Sumo Optin Plugin

S volným Sumo plugin můžete vytvářet vývěsky, vyskakovací okna, posuvné boxy, uvítací podložku a další. Plugin je kompatibilní s více než 25+ e-mailovými službami, a Sumo také zahrnuje Heatmapy, aby viděli, na co lidé klikají, plus zvýraznění funkce tweet. Potřebujete účet SumoMe, ale pro malé webové stránky, které začínají, je zdarma.

OptinMonster – Premium

OptinMonster WordPress Formuláře Optin

OptinMonster je jednou z předních softwarových možností přihlašování a generování potenciálních zákazníků na webu. Vytvořte plně vlastní přihlášení, včetně uvítacích rohoží, vyskakovacích oken s úmyslem ukončení, časově regulovaného přihlášení a dalších. Navíc můžete dokonce vytvářet cílené „následné“ zprávy nebo přesměrování na místě, čímž ještě více zvýšíte počet konverzí a registrace k odběru novinek..

Bloom – Premium

Bloom formuláře WordPress Optin

Bloom je prémiové vyskakovací okno a přihlášení od tvůrce z elegantních témat. Tento praktický plugin je součástí členství ve vašem elegantním motivu a je velkým přínosem pro jakýkoli web nebo web pro elektronický obchod. Sestavte ohromující formuláře pro přihlášení, abyste rozšířili svůj seznam odběratelů, vlastní obsah čtenářů serverů (na základě polohy nebo dokonce interakce uživatelů na vašem webu) a sledujte, jak se vaše firma rozrůstá.

HelloBar – Premium

HelloBar

Ahoj Bar je oblíbená prémiová možnost pro vytváření a přidávání pruhů s poznámkami do WordPress. Plány začínají na 4,95 $ za měsíc, ale HelloBar usnadňuje vytváření tyčí. Stačí se zaregistrovat k účtu, přidat svůj web a vytvořit hello bar. Chcete-li používat lištu, můžete ji přidat ručně na svůj web nebo jednoduše stáhnout vlastní plugin WordPress pro svůj Hello Bar.

FooBar – Premium

Téma oznámení FooBar WordPress

Foobar je skvělý plugin pro přidání přizpůsobených oznamovacích pruhů na vaše webové stránky. Můžete si vybrat možnosti, mezi něž patří mimo jiné horní, dolní, inline, sociální tlačítka, RSS kanál, tweety, rolovací zprávy, vlastní HTML, neomezené pruhy a mnoho dalšího.

Panel oznámení WordPress – zdarma

Panel oznámení WordPress

Pokud je vše, co potřebujete, základní lišta oznámení, možná budete chtít dát Panel oznámení WordPress pokus. Tento plugin vám umožňuje přidat jednoduchý oznamovací pruh na začátek vašeho webu s možnostmi úpravy textu, tlačítka popisek a přizpůsobení barev.

Pluginy WordPress Slider

Posuvníky jsou snadným způsobem, jak přidat vizuální zájem nebo zabalit více obsahu (pomocí posuvníku příspěvků) na svůj web. Existuje spousta skvělých volných a prémiových posuvných možností, ale podle našeho skromného názoru jsou to absolutně nejlepší.

Slider Revolution – Premium

Slider Revolution Premium Slider Plugin

Plugin Slider Revolution WordPress je plný možností. Udělejte svůj posuvník po celé šířce, na celé obrazovce, citlivý, titulkovaný, rychlý, pomalý nebo si vyberte z libovolného počtu přizpůsobení pro typografii, odkazy, tlačítka, animace, přechody atd..

Layer Slider – Premium

Doplněk Layer Slider Premium Slider Plugin

Chcete-li dosáhnout dokonalého přizpůsobení jezdců, musíte se podívat na modul WordPress Layer Slider. Posuvníky můžete vytvářet a zdokonalovat až po pixel, milisekundu a dokonce procento rotace stupně. Není pochyb o tom, proč je tento plugin tak populární.

NivoSlider – Premium

Posuvník Nivo

Skvělý plugin, NivoSlider je vyzkoušený a skutečný posuvný plugin WordPress, který lze přidat na web yoru. Existuje několik přechodů, několik typů posuvníků (manuální, kategorie, lepkavé atd.), Přednastavené styly CSS a pro rychlé nastavení je integrován s 500px, Flickr a Instagram.

Soliloquy – Freemium

Soliloquy WordPress Slider

Soliloquy je úžasný responzivní posuvný plugin. Můžete získat krásné Soliloquy WordPress posuvný plugin zdarma vyzkoušením lite verze. Posuvník je citlivý, má drag & drop upload image, a pokud budete chtít více, můžete si koupit plnou prémiovou verzi nebo licenci podpory pro další pomoc. Pro ty, kteří potřebují nebo chtějí více funkcí, jsou k dispozici doplňky pro posuvná témata, navigaci miniatur, integraci Instagramu, snímky s doporučeným obsahem, dynamické ořezávání, kolotoč, lightbox, upravovat náhled obrazovky a filtry obrázků..

SlideDeck – zdarma

SlideDeck Free Plugin

Vytvářejte upravené a uklizené posuvníky pomocí SlideDeck. Doplněk podporuje obrázky, text, videa a HTML a obsahuje editor vedle sebe, takže můžete vidět, jak se vaše změny mění v průběhu jejich provádění. Plus Soliloquy obsahuje pořadí drag & drop slide a podporuje 14 různých zdrojů obsahu.

Doplňky WordPress pro pokročilé nabídky

Většina motivů WordPress zahrnuje základní funkce nabídky. To znamená jednoduchou nabídku s rozevírací nabídkou a několika nastavenými umístěními nabídky. Pokud chcete přidat výňatky z příspěvků, zahrnout obrázky, přidat vlastní rozvržení atd., Pak je plugin určitě perfektním řešením.

UberMenu – Premium

UberMenu WordPress Plugin

Pokud chcete ve své navigaci více, Ubermenu je plugin pro mega menu, který potřebujete k pokladně. Přidejte obrázky, krátké kódy, popisy, použijte widgety drag & drop, vyberte efekty podnabídky, vytvořte svislé nebo vodorovné nabídky a přizpůsobte si téměř vše.

Hlavní menu Mega – Premium

Plugin hlavní nabídky Mega

Další skvělou možností nabídky je prémiový plugin Mega Main Menu. Vyberte si z více než 10 rozevíracích stylů, vyberte libovolnou barvu (i přechody), vyberte vlastní písmo Google, vyberte z 1600+ vestavěných ikon a další. Hlavní nabídka Mega je plná funkcí – je dokonce kompatibilní s WPML pro snadné jazykové překlady.

Pluginy kontaktního formuláře WordPress

Ať už jste vytvořili blog nebo firemní web, který uživatelům nabízí snadný způsob, jak vás kontaktovat, může vám pomoci. Většina témat tuto funkci nezahrne, protože je již k dispozici mnoho výkonných pluginů pro formuláře, proto jsme prostě museli zahrnout kontaktní formuláře do našeho seznamu nejlepších pluginů WordPress..

Gravity Forms – Premium

Gravity Forms WordPress Plugin

Neexistuje konec magické gravitační formy, kterou lze vytvořit. Můžete vytvářet formuláře s více stránkami, potvrzeními o zadání, adresami, zaškrtávacími políčky, rozevíracími seznamy, přepínači, poli pro stanovení cen atd. Můžete také naplánovat své formuláře a povolit funkce odesílání formulářů.

WPForms – Freemium

Doplněk WPForms WordPress

WP Forms je výkonný plugin pro tvorbu formulářů s mnoha možnostmi pro vytváření kontaktních formulářů, rezervačních formulářů, požadavků na nabídky, formulářů pro předplatné a dalších. Můžeš dostat WPForms Lite zdarma od WordPress.org a začněte vytvářet své vlastní responzivní formuláře, s možností pozdější aktualizace, pokud chcete více funkcí.

Kontaktní formulář 7 – zdarma

Kontaktní formulář 7 Plugin

Tento plugin dělá přesně to, co říká. Kontaktní formulář 7 vytváří krásné a přímé kontaktní formuláře s poli, jako je jméno, předmět a zpráva. Můžete povolit e-mailová potvrzení a nainstalovat Opravdu jednoduchá Captcha zabránit spamu.

Zálohovací pluginy WordPress

Jako součást standardního procesu zabezpečení WordPress byste měli brát pravidelné zálohy svého webu. Dělat to ručně může být časově náročné (a snadno zapomenutelné), a proto je použití pluginu tak skvělá volba.

VaultPress – Premium

VaultPress

Milujeme VaultPress – je to skvělá úroveň ochrany pro případ, že dojde ke katastrofě. To vyžaduje denní zálohy (nebo ty v reálném čase, pokud upgradujete), uchovává je v archivu a VaultPress vám dokonce pomůže, pokud potřebujete obnovit svůj web..

BackupBuddy – Premium

Zálohujte kamaráda

BackupBuddy je skvělé řešení pro zálohování celé instalace WordPress, pluginů, widgetů, obsahu a dalších. Potřebujete provést úplnou obnovu? Žádný problém – nahrajte záložní soubor a importbuddy.php a jste zpět na správné cestě!

BackUpWordPress – zdarma

Plugin BackUpWordPress

Snadno zálohujte své webové stránky WordPress každý den pomocí BackUpWordPress zapojit. Plugin používá k zálohování instalace funkce mysqldump a zip a dokonce máte možnost nechat vám zaslat záložní soubory e-mailem.

Doplňky zabezpečení WordPress

Zabezpečení webu WordPress v bezpečí může být stresující proces. Existují všechny druhy Malwaru, které se obávají, útoky brutální síly, které mají zabránit, a zálohování. To je důvod, proč je mnohem jednodušší (a bezpečnější) věřit v jeden z těchto nejlepších pluginů WordPress pro zabezpečení namísto pokusu o kutily..

Zabezpečení Ninja – zdarma

Zabezpečení Ninja Lite

Zabezpečení Ninja používá více než 50+ bezpečnostních testů, aby váš web zůstal v bezpečí. Plugin zkontroluje slabiny na vašem webu, pomůže vám s preventivními opatřeními, má ladicí režim a dokonce má vlastní úryvky kódu, které usnadňují opravy. A pokud chcete ještě více ochrany, vývojáři nabízejí profesionální verzi, která vám nabídne ještě více pomoci při zajištění bezpečnosti vašich webových stránek WordPress.

iThemes Security Pro – Premium

iThemes Security Pro

Aplikace Security Pro vám nyní přináší iThemes a pomůže vám udržet váš web v bezpečí pomocí opatření, jako jsou kontroly stránek, zákazy robotů / zákazů uživatelů, skrytá citlivá data, detekce změn souborů, dvoufaktorová autentizace a další. Nejlepší ze všeho je, že můžete dát zkušební běh s bezplatná lite verze pluginu.

Doplňky pro maskování odkazů WordPress

Pro přidružené společnosti může být užitečný doplněk maskování odkazů. Tímto způsobem můžete nejen vytvořit přitažlivější odkazy, na které čtenáři kliknou, ale můžete také sledovat, které vlastní odkazy převádějí pomocí pluginu.

PrettyLink Lite – zdarma

PrettyLinks Lite Plugin

Pokud chcete jednoduché maskování odkazů se základním sledováním zásahů, PrettyLink Lite je skvělá volba. Tento plugin vám umožňuje vytvářet vlastní odkazy, nofollow odkazy, skupiny odkazů, parametry pro předávání a odkazy pro přesměrování. Plugin také sleduje přístupy na každém odkazu. Navíc nabízejí profesionální verzi, pokud chcete více funkcí, jako je Google Analytics, schopnost generovat QR kódy, automatizované prvky, jako je nahrazování URL atd..

Doplňky písma WordPress pro písmo

Mnoho motivů zahrnuje možnosti vlastního stylu pomocí živého motivu Customizer. Existuje však tolik témat, která to nemají. Takže pokud chcete změnit svá písma, musíte to udělat ručně (tvrdě) nebo pomocí pluginu (snadný způsob).

Použijte libovolné písmo – zdarma

Použijte libovolný plugin WordPress Font

Použijte libovolné písmo je rychlý a jednoduchý způsob, jak přidat vlastní písma na svůj web WordPress. Jednoduše nahrajte svůj vlastní soubor písem (ttf, otf, woff) přímo do editoru WordPress nebo je vložte pomocí @ font-face css. Plugin funguje skvěle u většiny tvůrců stránek a představuje rychlý způsob, jak přidat jakékoli vlastní písmo (nejen Google).

Snadná písma Google – zdarma

Snadný Google Fonts Plugin

Volný Snadné Google Fonts plugin dělá přesně to, co říká – usnadňuje přidávání a používání písem Google. Plugin vám umožňuje vybrat si z více než 600+ vlastních písem Google, zobrazit náhledy změn fontů v Customizeru, vytvořit si vlastní pravidla fontů (administrátory) a další. Nejlepší ze všech – není nutné žádné kódování. Všechny ovládací prvky jsou snadné a intuitivní.

Doplňky související s WordPress

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak prodloužit dobu, po kterou je čtenář na vašem webu, je zahrnout odkazy na články, které jsou podobné tomu, co čtou na vašem webu. Jak to děláš? Jeden snadný způsob je s příslušným pluginem pro příspěvky.

Ještě další související příspěvky Plugin – zdarma

YARPP

YARPP je pravděpodobně nejoblíbenějším souvisejícím příspěvkem na WordPress.org. Díky více než 2 milionům stažení je tento plugin skvělým způsobem, jak přidat miniatury souvisejících příspěvků, stránek a vlastních typů příspěvků, aby čtenáři na vašem webu udrželi čtenáře..

Pluginy autorského pole WordPress

Dejte svým autorům trochu kreditu za články, které píšou na vašem blogu s autorským rámečkem. Tímto způsobem můžete na konci příspěvků zobrazit jejich bio, sociální odkazy a dokonce i image, aby se o nich čtenáři dozvěděli více (bonus: to také poskytuje hostujícím blogerům / autorům a motivaci psát pro vás zdarma, protože budou moci) odkazovat na sebe).

Jednoduchý autorský box – zdarma

https://wordpress.org/plugins/simple-author-box/

Zvažte, že autorům poskytnete trochu více kreditu Jednoduchý autorský box zapojit. Tímto se přidá ke každému z vašich příspěvků sekce s biografem autora, sociálními odkazy a obrázkem Gravatar. Je také připraven na RTL a poměrně snadno se přizpůsobí pomocí malého knowhow kódování CSS.

Doplňky pro správu událostí WordPress

Pro všechny neziskové, restaurace, divadla nebo dokonce korporace s kalendářem událostí může být užitečné ukázat, co se blíží a co se již stalo. Ať už chcete zveřejňovat rozvrhy zaměstnanců, šťastné pracovní doby nebo nadcházející zábavu, tyto pluginy pro správu událostí jsou pro tuto práci nejlepší.

Kalendář akcí – Freemium

Plugin Kalendář událostí WordPress

Pokud hledáte skvělý online kalendář a systém pro správu událostí kalendář událostí moderním kmenem. Plugin podporuje možnosti vytváření událostí, jako jsou místa konání, organizátoři, zobrazení měsíce / seznamu / dne, vyhledávání událostí, vkládání map Google, vlastní widget, taxonomie událostí a další tuny (zejména v profesionální verzi pluginu). Navíc je kompatibilní s nejoblíbenějšími tématy a rámci.

Událost Espresso – Premium

EventEspresso

Pomocí pluginu WordPress pro události Espresso můžete svým čtenářům posílat horké události. Spravujte události od začátku do konce, včetně kalendáře, pozvánek, registrace, čekacích seznamů, fakturace, kupónů, potvrzovacích e-mailů, sociálního sdílení, více jazyků a mnoho dalšího.

Správce událostí – zdarma

Plugin Správce událostí

Správce událostí je oblíbená (a bezplatná) možnost správy událostí prostřednictvím webu WordPress. Plugin má mnoho funkcí, včetně (ale nejen) registrace událostí, opakujících se událostí, podpory BuddyPress, map Google, odesílání událostí a dalších.

Doplňky WordPress Lightbox

Přidejte na svůj web působivé obrazové lightboxy pomocí některého z těchto pluginů. Snadno se instalují a používají a umožňují vám ukázat plnou slávu vašich fotografií v plné velikosti.

Foobox – Premium

Foobox Lightbox WordPress Plugin

Tento plně citlivý a mobilní modul plug-in lightbox je perfektním doplňkem portfolií a galerií. Foobox má vestavěné sociální sdílení, funkci prezentace a při instalaci automaticky pracuje s WordPress Galleries.

Galerie Lightbox – Zdarma

Lightbox Galerie Plugin

Galerie fotek je bezplatný plugin, který je skvělým způsobem, jak do svých galerií přidat funkce lightboxu. Navíc byl plugin lokalizován pro různé jazyky, má možnost titulku s popisem, zahrnuje stránkování a můžete si vybrat možnost zobrazení Highslide JS.

Již brzy přichází WordPress a vstupní stránky

Stále pracujete na svém webu? Snadné – vyzkoušejte některý z těchto modulů, které se brzy objeví v našem seznamu nejlepších pluginů WordPress. S jedním z těchto nainstalovaných můžete stále škádlit, že váš web přichází na sociálních médiích, shromažďovat předplatitele bulletinů nebo dokonce odpočítávat adda a přitom mít flexibilitu pro práci na vašem webu (na backendu).

Vstupní stránky WordPress – zdarma

Doplněk pro vstupní stránky WordPress

Vstupní stránky WordPress je rychlý a snadný způsob, jak sestavit vstupní stránky, zatímco pracujete na svém webu. Navíc se plugin plně integruje s Gravity Forms, kontaktním formulářem 7 a Ninja Forms, takže můžete shromažďovat informace od těch, kteří přistávají na vaší stránce.

Prosperující vstupní stránky – Premium

Prosperující vstupní stránky

Díky Thrive Landing Pages můžete snadno přeměnit jakýkoli web WordPress na dobře naolejovaný marketingový stroj. Jednoduše nainstalujte plugin a pomocí přiložitelných přizpůsobitelných šablon (z toho 225+) rychle vytvořte cílené stránky pro vaše produkty, služby, online kurzy atd. Plugin je také připraven překlad, používá drag and drop builder pro snadné / intuitivní rozhraní a je plně citlivý, takže vaše stránky vždy vypadají skvěle.

Doplňky pro zkušební verze WordPress

Přidejte na svůj web reference zákazníků v reálném životě pomocí jednoho z těchto snadno použitelných doplňků. Tímto způsobem nemusíte upravovat své posudky, když je přidáváte na stránku nebo widget, protože tyto doplňky obsahují všechny styly (a možnosti snadného vkládání), které byste mohli potřebovat.

Recenze produktu WP – Freemium

Recenze produktu WP Lite

Přidejte posudky a recenze pomocí Recenze produktu WP. Zatímco tam je lite verze k dispozici to funguje skvěle, prémiová verze pluginu přidává vlastní krátké kódy, barvy, návrhy revizních tabulek, ikony a dokonce srovnávací tabulku.

Symple Shortcodes – zdarma

Posudky Symple SHortcodes

Pro rychlé a minimální řešení obsahuje Symple Shortcodes základní zkratku osvědčení. Můžete přidat jméno osoby nebo společnosti, osvědčení a obrázek. Stačí vložit krátký kód téměř kdekoli pomocí ikony Symple v editoru formátovaného textu.

Doplňky pro hodnocení příspěvků WordPress

Jednou z funkcí, která často není zahrnuta v tématech, je možnost hodnocení příspěvku nebo recenze. Je to skvělý způsob, jak získat zpětnou vazbu od svých čtenářů nebo povolit „hlasování“ o příspěvcích odeslaných uživateli (například Buzzfeed). V každém případě je to jednoduché přidat pomocí pluginu.

LoveIt Pro – Premium

LoveIt Pro Plugin

Tento roztomilý LoveIt plugin, který umožňuje uživatelům „srdce“ vaše příspěvky, stránky, položky portfolia, atd. Každý uživatel může něco milovat jednou a upozornění se objeví, pokud se to pokusí znovu milovat. Plugin také umožňuje sledovat populární obsah a má „nejoblíbenější“ widget.

Hodnocení příspěvků WP – zdarma

Plugin WP Post Ratings

Pokud chcete pouze tradiční 5hvězdičkový systém hodnocení, Hodnocení příspěvků WP je populární a osvědčený plugin, který tuto práci zvládne. Čtenáři mohou odeslat svůj hlas za obsah, plugin trvá průměrně a poté zobrazuje hodnocení (můžete však vždy nahrát vlastní obrázek).

Doplňky s omezeným obsahem WordPress

Udržujte části svého webu soukromé pro přihlášené uživatele nebo si vytvořte prémiové členství s těmito výkonnými doplňky s omezeným obsahem. S pomocí jednoho z těchto pluginů můžete snadno založit prémiový blog plný exkluzivních tipů, vytvořit sekci podpory „pouze pro zákazníky“ na svém webu elektronického obchodu nebo cokoli jiného.

Omezit obsah – zdarma a pro

Omezte zásuvný modul WordPress Content Pro

Snadno omezte obsah na stránkách, příspěvcích nebo blocích obsahu na registrované členy pouze prostřednictvím Omezit obsah bezplatný plugin WordPress. Jednoduše aktivujte plugin a omezte obsah pouhým výběrem uživatelské úrovně, kterou chcete omezit, nebo použitím krátkého kódu pro blok obsahu. Upgradujte na omezení obsahu Pro, abyste přidali neomezený počet úrovní členství, spravovali předplatné, zaznamenávali platby, vydávali slevy a samozřejmě omezovali obsah.

WordPress Sdílet ke stažení pluginů

Rychlý způsob, jak vás stavit na sociálních médiích, je nabídnout na vašem webu zdarma dobro a vyžadovat výměnu jako sdílení, sdílení nebo tweet. Jednoduše nainstalujte jeden z našich nejlepších tipů pro plugin, přidejte si freebie a sledujte, jak se zlepšují vaše sociální statistiky.

Social Locker – Premium

OnePress Social Locker

Pomocí sociálního zámku uzamkněte prémiový obsah (jako jsou příspěvky, kódy slev, obrázky, videa, speciální nabídky, soubory ke stažení atd.), Dokud uživatelé nesdílejí váš obsah pomocí sociálních médií. Plugin vloží uzamčenou obrazovku obsahu, která obsahuje řadu oblíbených možností sociálních médií. Nebo dát Free Locker Social Edition pokus. Je to stejný nápad jako prémiová verze pluginu – uživatelé musí pro přístup k vašemu obsahu sociální obsah sdílet. Tento plugin obsahuje bezplatnou zkušební verzi prémiových funkcí, ale pokud je chcete zachovat, budete muset upgradovat.

Locker Cat Social Locker – zdarma

Locker Cat Social Locker

Mají uživatelé rádi, tweetují nebo sdílejí váš obsah s jednoduchým a přímočarým Plugin Locker Cat. Plugin obsahuje snadný krátký kód, pomocí kterého můžete částečně skrýt svůj obsah na příspěvcích a na stránkách. Čtenáři jsou poté vyzváni, aby „sdíleli“, aby si prohlédli celý obsah, a učinili tento plugin skvělým prostředkem virového sociálního marketingu (zejména pokud do tweetu přidáte nějaké hashtagy).

Zabalení

Takže to máte – seznam některých nejlepších pluginů WordPress, které by měly řešit většinu vašich potřeb a potřeb WordPress. Pokud nám chybí funkce, které vaši klienti často požadují, nebo pokud existuje plugin, který neustále doporučujete, zanechte komentář níže a dejte nám o něm vědět!

Takže až příště budete chtít požádat vývojáře motivů, aby do tématu přidal nějaké další funkce, nebo se ptáte, proč to vůbec není, zeptejte se sami sebe … je na to plugin? Téměř vždy odpověď je ANO!

Poznámka: I když se podle našeho názoru jedná o nejlepší z nejlepších pluginů WordPress, nedoporučujeme je všechny instalovat. Měli byste instalovat pouze doplňky, které jste určili, že jsou pro váš web nezbytné. Instalace příliš velkého počtu pluginů může vést ke konfliktům nebo dokonce zpomalit váš web, pokud jsou zdrojově náročné.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map