5 pluginů WordPress pro místní firmy

Pevné přítomnost na webu může udělat zázraky pro místní firmu. I když působíte výhradně v offline světě, dobrý web může vyvolat velký zájem – zvláště důležité, pokud jste úplně nový.


Zvažte, jaké funkce potřebujete, aby váš web fungoval. Musí si návštěvníci rezervovat, než vás přijdou navštívit? Zvládne to váš web? Pokud ne, odvrátíte zákazníky dříve, než na ně budete mít šanci zapůsobit.

Podle mého názoru je WordPress perfektní platformou pro napájení vašich místních podniků. To do značné míry závisí na obrovském počtu dostupných pluginů, což vám umožňuje přidat funkce, které váš web potřebuje. Dnes se chci podívat na pět pluginů konkrétně zaměřených na místní podniky.

Citlivý plugin Google Maps

Citlivé Mapy Google

Pokud provozujete kamenný obchod s maltou, bude váš úspěch určen tím, kolik lidí klesne. Plugin Responsive Google Maps usnadňuje potenciálním zákazníkům, aby vás našli, protože vám umožní přidat na svůj web plně reagující mapu Google. Plugin je nashromážděn plný funkcí, ale přesto zůstává opravdu snadno použitelný a nastavitelný.

Toto je jeden z mých oblíbených pluginů Google Map s velkým prostorem pro přizpůsobení vašich map vašim požadavkům na styl. Mezi vlastnosti patří:

 • Vlastní styly značek
 • Připnutí několika míst obchodu na jednu mapu
 • Přidejte více stránek na stránku
 • Vlastní směry
 • Překryvný vlastní obsah na vašich mapách, včetně vašich vlastních obrázků
 • Čtyři typy map: silniční, satelitní, hybridní a dokonce terén
 • Aktualizace počasí a cloudová vrstva
 • Přidejte na jakoukoli stránku nebo oblast widgetu pomocí jednoduchých krátkých kódů

To je spousta funkcí a znamená, že pomocí Map Google můžete pomocí tohoto pluginu dělat cokoli, co byste mohli chtít. Chcete vidět screenshot pluginu v akci? Zde je řada s řadou funkcí:

Citlivý snímek Google Maps Screenshot

Plugin je k dispozici od Code Canyon za pouhých 16 $.

WP Quick Booking Manager Pro

WP Quick Manager Pro

Měl někdy nějaký obchod založený na schůzce stížnost na to také mnoho rezervací? Dny telefonních rezervací jsou očíslovány, přičemž většina zákazníků míří online a rezervuje si svůj slot. Čím jednodušší je však zákazník provést rezervaci, tím více rezervací obdržíte. To by mohl být rozdíl mezi provozováním na poloviční a plnou kapacitu.

WP Quick Booking Manager Pro dělá rezervační proces neuvěřitelně přímočarým. Díky tomu je skvělým rezervačním řešením pro restaurace, kosmetické salony, kliniky – pojmenujete to! Také vám umožňuje poskytovat online rezervační služby pro hotelové pokoje, apartmány nebo jiné ubytování, které je k dispozici k pronájmu. Myslet trochu mimo krabici, můžete dokonce použít k pronájmu vybavení nebo auta.

Kalendář rezervací backendu

Po instalaci můžete na každou stránku přidat kalendář rezervace pomocí jednoduchého krátkého kódu. Zobrazení kalendáře vypadá hezky a stylově, je plně citlivé a nedostupné časy a data jsou automaticky zablokovány. Pluginy také podporují neomezený počet rezervací, více možností platby v měně (včetně PayPal) a dokonce i vícejazyčné funkce. Tento vysoce všestranný plugin by vyhovoval potřebám široké škály podniků a vaši potenciální zákazníci budou milovat intuitivní uživatelské rozhraní – s back-end rozhraním je opravdu snadné pracovat také. Opravdu skvělý rezervační plugin, WP Quick Booking Manager Pro je k dispozici od CodeCanyon za 24 $.

Rezervační kalendář

Rezervační kalendář

Dokonce i firmy s rozpočtem musí provést rezervace. Naštěstí existuje mnoho skvělých volný, uvolnit možnosti tam, včetně Rezervační kalendář plugin. Jak byste očekávali od bezplatného pluginu, je omezenější než většina prémiových pluginů, ale je snadno integrovatelný a stále dokáže skvělou práci.

Plugin je pro potenciální zákazníky opravdu snadný: vyberte datum z kalendáře, vyplňte krátký formulář a poté klikněte na Odeslat. Snadný. Abyste se vyhnuli dvojím rezervacím, můžete omezit počet rezervací za den, nebo můžete povolit neomezené rezervace. Možná největším omezením této bezplatné verze je to, že nemůžete provádět platby – mohlo by to vést k nezobrazování.

Snímek kalendáře rezervace

Bezplatná verze je relativně základní, ale malé podniky, které nabízejí přímé rezervace, by z ní mohly snadno těžit. Pokud jde o funkčnost, tato bezplatná verze není tak leštěná jako WP Quick Booking Manager Pro. Můžete jej však upgradovat a získat tak přístup k prémiovým funkcím, jako jsou: hodinové rezervace, online platby (vklady nebo platba v plné výši), úpravy sezónních sazeb a kuponové slevy. Právě v této prémiové verzi tento plugin opravdu vyniká. Prémiová verze začíná od 79 USD, ale pro velké podniky (které chtějí všechny dostupné funkce) bude cena jednoho webu stát 449 USD.

Váš místní SEO

Místní SEO od Yoast

Většina uživatelů WordPress bude dobře znát WordPress SEO od Yoast pluginu – s téměř 17,5 miliony stažení, je to Přejít na SEO plugin. Věděli jste však, že Yoast vyvíjí řadu prémiových SEO pluginů, včetně Váš místní SEO plugin, k dispozici od 69 $.

Pokud vaše potenciální zákaznická základna nemůže najít online, bude obtížné zůstat v podnikání. Ale zkusili jste někdy hledat místní firmu na Googlu, řekněme, kadeřnictví? Když to uděláte, SERP je velmi odlišné místo.

Pokud chcete být zařazeni do tohoto seznamu místních podniků – nebo ještě lépe, na internetu horní z těchto seznamů – Google musí vědět, kde jste a co děláte. Přestože obecný plugin, jako je WordPress SEO od Yoast, je dobrým výchozím bodem pro vaši strategii SEO, místní podniky mají jinou sadu požadavků na SEO. Pro všechny vaše místní potřeby SEO neexistuje lepší plugin než Yoast Local SEO. Jednoduše řečeno: Tento plugin pomůže vašemu webu získat vyšší hodnocení místních vyhledávacích dotazů v Googlu. Jak? Poskytnutím všech metadat, které Google potřebuje pro místní vyhledávání – vaši polohu pro zobrazení mapy a důležité kontaktní údaje, jako je vaše telefonní číslo.

Můžete také použít místní SEO plugin k vytváření stylových stránek kontaktních formulářů. Plugin umožňuje přidat mapu, otevírací dobu a kontaktní údaje do O a také umožňuje návštěvníkovi najít nejbližší obchod.

Sabai Directory Plugin pro WordPress

Adresář Sabai

Nebylo by skvělé mít všechny související místní firmy společně na jednom místě? Nyní můžete díky zásuvnému modulu Sabai Directory k dispozici za kód 28 $ od CodeCanyon. Adresář Sabai je ideálním doplňkem pro vytváření komplexního adresáře místních firem. Do jednotlivého adresáře můžete přidat neomezený počet podniků. Lze je uspořádat do různých kategorií – návštěvníci mohou adresář filtrovat, aby našli, co hledají – a všechny firmy se společně zobrazí na interaktivní mapě Google. Můžete přidat název, umístění a obrázek každé firmy a navíc můžete zobrazit hodnocení z pěti na základě recenzí uživatelů. Interaktivní mapa obsahuje bohatý výběr stylů a návštěvníci si mohou nechat vlastní recenze a komentáře ke konkrétnímu záznamu.

Zahájení obchodního adresáře je skvělý způsob, jak může skupina místních podniků spolupracovat na propagaci svých podniků. Pokud se nebojíte trochu konkurence, je to skvělý způsob, jak zvýšit vaši objevitelnost – potenciální zákazníci s větší pravděpodobností vyhodnotí své možnosti prostřednictvím adresáře, než aby vážili spoustu webových stránek jednotlivě..

Provozování vlastního adresáře může být také velmi lukrativní: pokud si v Googlu dobře poradíte podle klíčových termínů ve vaší oblasti, můžete dosáhnout dobrého opakovaného příjmu. Adresář Sabai to může usnadnit, protože umožňuje provádět opakované platby od podniků, které chtějí být přidány do vašeho adresáře – Sabai podporuje čtyři platební brány. Za vybrané výpisy si můžete účtovat ještě více.

Závěrečné myšlenky

I když jste malý, offline obchod, dobrý web může jít dlouhou cestou k rozvoji vaší firmy. Dnes jsem zakryl řadu doplňků, které vašim zákazníkům pomohou objevit vás online, provést rezervace a získat pokyny k vaší fyzické poloze v cihel a malty. Pokud chcete více zákazníků – a kdo by ne? – to by váš web měl přinejmenším udělat!

Používáte některý z pluginů uvedených v dnešním příspěvku? Sdílejte své myšlenky v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map