5 pluginů WordPress, které mohou zvýšit zapojení čtenářů do vašeho blogu WordPress

Věřím, že angažovanost je v blogosféře značně podceňována.


Jednoduše řečeno, kvalita publika je mnohem důležitější než kvantita. A kvalitou v podstatě myslím, jak jsou zapojeni do vaší „značky“.

Zeptejte se sami sebe na tuto otázku – zajímají vás čtenáři o váš blog nebo ho považují za nevhodný zdroj? Vaše odpověď může změnit všechny vaše šance na dosažení vašich cílů (což, jak se domnívám, je nakonec vydělat peníze).

S ohledem na to jsem si myslel, že bych při této příležitosti zmínil své oblíbené doplňky WordPress, které vám mohou pomoci lépe se zapojit se svými čtenáři. Přestože kvalita vašeho obsahu a osobnost, kterou ve svém blogu plete, bude hrát velkou roli při určování úrovně, s jakou lidé s vámi komunikují., Následující zásuvné moduly vám mohou poskytnout velkou pomocnou ruku také.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Přihlásit se k odběru komentářů Reloaded

Pokud jde o komentáře, mám jednoduché pravidlo s vlastním blogem – pokud si někdo vzal čas na sdílení svých názorů, měl bych si udělat čas na věcné odpovědi. Jako takový odpovím na drtivou většinu komentářů na mém webu.

Pokud si však čtenáři vašeho blogu nezaloží své komentáře a nebudou se pravidelně vracet, aby zjistili, zda jste odpověděli, nikdy si nebudou moci přečíst, co jste řekli v odpovědi. A přiznejme si to – zapojení je obousměrná ulice.

S ohledem na to vřele doporučuji nainstalovat Odebírat znovu načtené komentáře. Tento plugin dělá přesně to, co byste očekávali – upozorní lidi (e-mailem) na odpověď na jejich komentář. Zahrnuje také kompletní řídicí panel, kde můžete spravovat své předplatitele a všechny své možnosti.

Přihlásit se k odběru komentářů Reloaded

2. Komentáře na Facebooku

Přestože pro WordPress je k dispozici řada doplňků pro komentáře třetích stran, můj výběr partie (zejména pokud jde o zapojení uživatelů) je Facebook Comments.

Proč? Protože to komentování vysoce sociální, a proto zvyšuje zapojení. Je pravděpodobné, že velká většina vašich potenciálních komentátorů již bude mít účet na Facebooku, a proto zjistí, že komentáře na vašem webu jsou (a) velmi snadné a (b) velmi známé.

Facebook Comments Plugin

Kromě toho se komentáře na vašem blogu zobrazí na Facebooku a váš obsah bude pravděpodobně vystaven mnohem většímu publiku. Tento druh integrace je zvláště užitečný na stránkách, které jsou již vysoce sociální (například na webu pro sdílení obrázků).

I když osobně nepoužívám Facebook Comments, mohu to udělat i v budoucím projektu – je to určitě schůdná alternativa k výchozímu systému komentářů WordPress a musí mít pozitivní vliv na zapojení uživatelů..

3. Lepší interní vyhledávání odkazů

Lepší vyhledávání odkazů

Pokud jde o posílení zapojení uživatelů, věřím tomu jedna z nejlepších věcí, které můžete udělat, je proliferativní propojení. Lidé mohou být slepí k navigačním prvkům apod. (Věnujte chvilku vědomému pozorování vlastních zvyků při prohlížení), ale odkazům v obsahu je mnohem obtížnější se vyhnout.

Propojení se nejlépe provádí, když je to vysoce relevantní – chcete lidi dostat do situace, kdy mají v prohlížeči otevřeno deset karet a skončí na vašem webu půl hodiny. Ale výchozí vyhledávač interních odkazů WordPressu je v jednom slově hrozný.

Zde přichází lepší interní vyhledávání odkazů. Tento jednoduchý plugin upravuje vyhledávání interních odkazů tak, aby obsah vyhledával pouze nadpis. Zahrnuje také naplánované příspěvky. Osobně to považuji za nejvíce podceňovaný plugin na WordPress.org – dělá interní propojení takmnohem jednodušší.

4. Ještě další související příspěvky Plugin

Pokud jde o posílení zapojení uživatelů, mít související sekce příspěvků v dolní části vašich příspěvků je naprosto nevhodný. Pokud někdo má rád post dost na to, aby si ho přečetl až do konce, a poté mu budou představeny podobné příspěvky, může si tuto příležitost dobře přečíst.

Ještě další související příspěvky Plugin (nebo krátce YARPP) je podle mého skromného názoru nejlepší související příspěvky plugin k dispozici pro WordPress. Zatímco jiní se zaměřují na honosné formátování, YARPP získává klíčový faktor – relevanci – třesk.

Nechybuj – související plugin příspěvků je pouze tak dobrý jako jeho odpovídající algoritmus. Pokud čtenářům nepředkládáte skutečně relevantní další příspěvky, je pravděpodobnost, že si je čtou, mnohem nižší. Nezapomeňte tedy použít YARPP a nastavit jej tak, aby vrací pouze nejdůležitější výsledky.

5. Snadné Tweet Vložit

V zájmu úplného odhalení bych měl zmínit, že jsem tento plugin vyvinul společně. Jak jsem však objevil vícekrát, může to však na zapojení uživatelů skutečně znamenat velký rozdíl.

Zde je řešení – uživatelé Twitteru rádi píší. Ještě důležitější je, že rádi pípají zajímavý věci. Nadpis příspěvku není vždy tak zajímavý. Ale pokud jim můžete dát citát nebo perlu moudrosti, aby předali svým následovníkům, mohou být až příliš šťastní, aby tak učinili..

Zde přichází funkce Easy Tweet Embed – umožňuje vložit do vašich příspěvků předem naplněné tweety, jako například: Vložený tweet

Vložený tweet

Je velmi podobný službě Click to Tweet, ale usnadňuje vytváření tweetů tím, že vám to umožňuje pomocí textového editoru. Také automaticky vloží permalink. Našel jsem tweety příspěvků, které se v některých příkladech zvýšily téměř o 30% pomocí funkce Easy Tweet Embed – je to rychlý a snadný způsob, jak zvýšit zapojení.

Možnosti jsou nekonečné

Různé možnosti uvedené výše svědčí o nesčetných způsobech, jak můžete zvýšit zapojení, takže se neomezujte. Pro různé blogy fungují různé věci – klíčem je experimentování a testování.

Pokud máte vlastní nápady, jak zvýšit zapojení uživatelů, sdělte nám je prosím níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map