5 nejlepších pluginů pro každý web WordPress

Na mnoha populárních webovských kurzech a zprávách WordPress a také v Meetups a WordCamps po celém světě existuje mnoho skvělých diskusí o dobrých pluginech pro WordPress: jezdce, kontaktní formuláře, zálohy, SEO, členství, e-komerce; ale zřídka vidím lidi, kteří se zaměřují na pluginy, které jsou speciálně pro údržbu a čitelnost backendu vašeho webu.


Ignorování údržby a údržby vašeho webu vás může nejen nechat zastaralým, zřídka používaným a mnohem méně navštěvovaným webem pro extrémní případy úplného poškození nebo úplné ztráty obsahu. Bez řádných opatření může váš web rychle zaplnit tisíce komentářů ke spamu, může se chovat špatně, nebo ještě horší, stát se zranitelným vůči hackerům, což v konečném důsledku vede k prostojům a ztrátě návštěvníků a potenciálních zákazníků na vašem webu..

V posledním vydání aplikace došlo k obrovským zlepšením reaktivity a kontrastu správce WordPress v 3.8, a automatické aktualizace malých vydání byly vítaným přírůstkem do jádra v WordPress 3.7. Pět modulů plug-in, které jsem doporučil, přesouvají 3.7 a 3.8 na další úroveň a umožňují jemnější kontrolu vzhledu správce a plánování automatických aktualizací.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

Akismet


akismet

Pokud máte blog WordPress, můžete si na náhodných adresách mnohokrát všimnout komentářů k spamu nebo zpětnému sledování, které obsahují odkazy na reklamy nebo potenciální malware, které se na vašem webu objevují. Tyto spamy s komentářem a zpětným sledováním jsou útočníkem automatizovány, ale mohou rychle doplnit váš blog a databázi irelevantními informacemi a představují červenou vlajku špatně udržovaného blogu nebo webu, což by mohlo poskytnout snadný cíl pro ty, kteří chtějí způsobit neplechu.

Akismet je hostovaná webová služba provozovaná na WordPress.com, která automaticky detekuje a odstraňuje spam a zpětnou vazbu. Pro použití pluginu, který je nainstalován ve výchozím nastavení spolu s hostitelem WordPress, budete muset aktivovat plugin a také budete potřebovat účet WordPress.com a klíč Akismet, který je zdarma pro osobní použití, a je zde minimální poplatek pro podniky. Pokud také používáte modul kontaktních formulářů v zásuvném modulu Jetpack, Akismet se bez problémů integruje do všech kontaktních formulářů, aby se ujistil, že nevyvolávají spam, a to vše bez výzvy captcha nebo uživatele; vše je řešeno prostřednictvím služby.

Zabezpečení Wordfence


Wordfence

Pokud jste někdy měli web napaden, víte, že se může jednat o oslabující a extrémně obtížnou situaci, zejména pokud pravidelně neprovedete zálohy svého webu. Web, který není řádně uzamčen pomocí silných hesel a dalších opatření, může být během několika minut zcela zničen nebo zničen. Vaše první obrana používá silná hesla, například heslo, které kombinuje velká a malá písmena, čísla a speciální znaky; čím delší je heslo, tím bezpečnější je. Existuje několik dalších opatření, která byste měli podniknout, abyste zajistili bezpečný a uzamčený web, jedním snadným způsobem je instalace pluginu zabezpečení Wordfence.

Existuje několik bezpečnostních pluginů pro WordPress, ale zdaleka mým oblíbeným a nejkomplexnějším z těchto pluginů je Wordfence. Wordfence denně prohledává bezpečnostní chyby na pozadí a pošle vám e-mail, pokud je něco jiného. Kontroluje změny DNS, změny pluginu a základního kódu, zastaralé pluginy, spamové odkazy a také chrání před útoky brutální síly omezením pokusů o přihlášení. To je docela klenot pluginu, protože kromě poskytování brány firewall můžete také vidět všechny pokusy o přihlášení a blokovat uživatele podle adresy IP. S verzí pro můžete dokonce blokovat celé země. K dispozici je také protokol o provozu v reálném čase, kde můžete vidět, kdo přistupuje k webu a odkud. Jedná se o plugin, který umístím na všechny stránky, které vytvářím nebo se s nimi setkávám, a je vysoce doporučeno pro všechny weby WordPress.

Pokročilé automatické aktualizace


pokročilé-automatické-upgrady

Spolu s WordPress 3.7 přišly automatické aktualizace, což je obrovský úspora času. Avšak pouze 3.7 bude automaticky aktualizovat menší vydání, jako například 3.7.1; ale hlavní aktualizace, například verze 3.8, vyžadují ruční upgrade. Chcete-li tento problém vyřešit a nechat všechny aktualizace spouštět automaticky, můj oblíbený plugin je Advanced Automatic Upgrades. Tento plugin aktualizuje menší a hlavní verze jádra WordPress spolu se schopností automaticky upgradovat pluginy a motivy v denním plánu. Při používání tohoto pluginu buďte opatrní, protože není k dispozici funkce vrácení peněz, takže se chcete ujistit, že toto propojení spárujete s solidním řešením pro denní zálohování, jako je VaultPress.

WP-Optimize


optimalizovat

WordPress používá k ukládání obsahu a nastavení databázi spolu se soubory. Při pravidelném používání se databáze fragmentují stejně jako pevný disk ;. jak se informace zapisují, přesouvají a odstraňují, místo se stává nedostupným, takže optimalizace tabulek v databázi je něco, co je třeba běžně dělat. Dříve byste se k provedení této úlohy museli přihlásit k PHPMyAdmin a vydat několik příkazů. PHPMyAdmin může být děsivé místo, a dokonce i nejzkušenější vývojáři mohou omylem smazat web pomocí několika kliknutí nebo stisknutí kláves.

WP-Optimize vám umožňuje spravovat optimalizaci databáze přímo z ovládacího panelu WordPress, což je bezpečnější a známější pro administrátory WordPress. Kromě toho, že vám umožní naplánovat tuto úlohu v předem určenou dobu, kterou určíte, existují možnosti pro další běžné úlohy čištění databáze, jako je například odstranění revizí příspěvků, konceptů a spamu komentářů. Nainstaluji tento plugin na všechny stránky, které používám, a obvykle nastavuji týdenní plán pro většinu webů.

Sloupce pro správu CodePress


codepress

Jedná se o skvělý plugin, který má méně společného s údržbou webu a více s administrací uživatelského rozhraní backendu WordPress. Při prohlížení stránek, příspěvků, médií a na mnoha obrazovkách administrátorů existuje seznam stránek / příspěvků / médií podle názvu, autora, data a dalších souvisejících informací. Pluginy mohou tyto sloupce přidat nebo odebrat. Například mnoho z nich je obeznámeno s WordPress SEO tím, že na své stránky přidáte několik sloupců souvisejících se SEO. Sloupce pro správu CodePress vám umožňují skrýt zobrazené sloupce nebo zobrazit skryté sloupce, dokonce i vlastní pole. To je zvláště užitečné pro přidání miniatury příspěvku, abyste se ujistili, že se nachází doporučený obrázek, nebo se ujistěte, že na příspěvku / stránce bylo vyplněno vlastní pole. Skvělý nástroj, který je užitečný zejména na velkých nebo vlastních webech.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map