5 důvodů, proč by uživatelé WordPress měli přejít na komentáře na Facebooku

Když návštěvníkům povolíte přidávat komentáře k vašim příspěvkům ve WordPressu, zvýšíte zapojení, vychováváte konverzaci, lákají lidi, aby se vrátili, a vyzýváte ostatní, aby na vašem webu vytvořili hlášky. To vše je skvělá zpráva, pokud chcete vytvořit online pokračování.


Naštěstí nabízí WordPress několik pluginů, které usnadňují komentování. Pouhým několika klepnutími myši se můžete vydat na cestu k vytvoření virtuálního vodního chladiče, kde lidé sdílejí své myšlenky.

Sekce komentářů jsou však hlavním cílem zneužití. Lidé zveřejňují spam, groteskní urážky a dokonce i hrozby násilí v sekci komentářů různých blogů. Přestože neexistuje způsob, jak implementovat řešení, které by tento potenciál zcela eliminovalo, existuje způsob, jak jej dramaticky snížit: Jako řešení použijte Facebook Comments. V tomto článku prozkoumáme, jak z vašich komentářů prospívají vaše stránky, a vysvětlíme, proč jsou Facebook Comments nejlepší volba.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

Jak komentáře využívají váš web WordPress

Pokud provozujete blog jakéhokoli druhu, pravděpodobně se chystáte vybudovat online komunitu. Zacílíte na stejně smýšlející lidi, kteří sdílejí zájmy zvýrazněné obsahem na vašem webu. Je to oboustranně výhodný vztah: Vaši návštěvníci získají informace, které považují za užitečné, návštěvou vašeho webu, a vy si vybudujete publikum.

Je však také skvělý nápad umožnit návštěvníkům vzájemnou interakci. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je sekce s komentáři, která jim umožňuje nejen nechat zpětnou vazbu k vašemu obsahu, ale také vzájemně spolupracovat. Zde jsou některé z výhod, které můžete očekávat od sekce komentářů.

Vylepšené zapojení

Každý digitální obchodník hledá zapojení. Je to počáteční bakterie, která nakonec vytvoří viralitu. Právě to transformuje váš obsah z jiného článku v kyberprostoru na kus, který si lidé musí přečíst se svými přáteli.

Komentáře podporují interakci tím, že umožňují návštěvníkům sdílet své myšlenky na váš obsah. Komentáře se však dále rozšiřují v tom, že umožňují lidem vyjádřit své názory na stejné stránce jako váš obsah. Když lidé sdílejí nebo píší váš článek, mohou nabídnout část svého komentáře, ale je viditelný pouze jeho přátelům a následovníkům. Sekce komentářů jim však umožňuje sdílet své myšlenky těsně pod samotným článkem. Je to skvělý způsob, jak vybudovat komunitu, ve které lidé cítí, že jejich hlas je slyšet.

Sociální komunita

Sekce komentářů nejen zvyšuje angažovanost, ale také zvyšuje pravděpodobnost vytvoření sociální komunity. Pokud si prohlížíte svůj web jako virtuální gauč, kde se mohou starí přátelé zhroutit, když se objeví z ničeho, pak chcete zjistit pocit sounáležitosti.

V sekci komentářů budete mít lidi, kteří jdou sem a tam spolu. Diskutují o článku nad sekcí komentářů. Budou mluvit o svých oblíbených místech k jídlu. Vzpomínají na staré časy. A ano, někdy se budou hádat sem a tam.

Co to dělá pro váš web? Vytváří online komunitu, kterou vaši návštěvníci pravděpodobně nenajdou nikde jinde. Díky této komunitě je váš blog jedinečný a udržuje jej ve vysoké poptávce.

Opakujte návštěvníky

Co se stane, když lidé spolu mluví? Musí odpovídat na to, co říká druhá osoba. Když se lidé účastní diskusí v sekci komentářů, budou chtít odpovědět. Aby to mohli udělat, musí se vrátit na váš web, aby se to stalo. To pro vás znamená více kliknutí, což znamená více zobrazení reklamy a vyšší výnosy. Všichni vyhrávají.

Skutečností je, že sekce s komentáři je jedním z nejlepších způsobů, jak zajistit, aby byl váš web „lepivý“. Pokud se vaši návštěvníci začnou kamarádit a diskutovat o sobě, budou se stále vracet. Vybudujete věrnou komunitu, kterou jinde nenajdete.

Představujeme komentáře na Facebooku

Facebook Comments WordPress Plugin

Jak tedy přidáte komentář Facebooku na svůj web, který chcete? Snadné – samozřejmě s pluginem a volný, uvolnit jeden v tom. Facebook Comments WordPress, jak název napovídá, jedná se o plugin WordPress, který je integrován s Facebookem.

Okamžitě viditelnou nevýhodou tohoto řešení je samozřejmě to, že lidé, kteří nemají účty Facebook, nebudou moci zanechat komentáře. Okamžitá reakce na tuto námitku je: Kdo ne Máte účet na Facebooku? Komunita Facebooku se může pochlubit stovkami milionů uživatelů po celém světě. Určitě si budete moci vytvořit vlastní online subkulturu od uživatelů Facebooku.

Komentáře na Facebooku vám poskytují skvělé řešení pro vkládání komentářů, které je integrováno do populárního webu sociálních médií. Ve skutečnosti to může být nejlepší řešení pro komentování vašeho blogu.

Instalace pluginu

Pokud jste již nainstalovali plugin, bude tento proces velmi známý. stačí na hlavním panelu WordPress přejít do části Pluginy> Přidat nové. Stačí hledat „Komentáře na Facebooku“.

Nainstalujte si Facebook Comments WordPress Plugin

Měl by to být úplně první plugin v seznamu. Pokud to však není z nějakého důvodu, jednoduše přejděte po stránce dolů, dokud nenajdete pluginy Facebook Comments s zeleným logem komentáře a instalací 40k +. Stačí kliknout na tlačítko a nainstalovat a poté aktivovat plugin.

Konfigurace pluginu

Po aktivaci byste si měli všimnout nového dashboardu „Komentáře FB“. Kliknutím na něj zadejte nastavení komentářů. Existuje mnoho skvělých nastavení pro písma, barvu textu a další, ale doporučujeme je stylizovat tak, aby odpovídaly zbytku motivu. Ale dva nejdůležitější jsou ID aplikace (z Facebooku) a Zobrazit komentáře (chcete-li nastavit, kde se mají ve výchozím nastavení zobrazovat komentáře na Facebooku).

Facebook Comments WordPress Nastavení pluginu

Než se přizpůsobíte svému nastavení, nejprve si budete chtít vytvořit ID aplikace Facebook, abyste mohli synchronizovat svůj Facebook s vaším webem. Klikněte na tento odkaz vytvořte aplikaci pro zpracování vašich komentářů. Tím se dostanete na Facebook, kde uvidíte možnost stát se vývojářem na Facebooku. Klepnutím na zelené tlačítko se zaregistrujte a poté postupujte podle pokynů na obrazovce.

register-fb-dev

Po registraci by se na obrazovce nyní mělo zobrazit zelené tlačítko „+ Přidat novou aplikaci“, jako je níže uvedené. Začněte kliknutím na něj.

add-new-fb-app

Poté si vyberete typ aplikace. Protože to budeme používat pro komentáře k vašemu webu WordPress, vyberte možnost WWW: website.

Vyberte si typ aplikace

Po výběru by se měla zobrazit obrazovka pro spuštění stránky s webovými aplikacemi, ale protože to opravdu děláme jen pro ID aplikace, stačí kliknout na možnosti vpravo a přeskočit nastavení a vytvořit ID aplikace.

skip-fb-app-setup

Nyní si můžete vytvořit svůj ID! Stačí přidat zobrazovaný název a jmenný prostor, který si budete pamatovat, vybrat kategorii a kliknutím na modré tlačítko vytvořit ID.

create-the-app-id

Dobře, nyní máte ID aplikace na Facebooku! Stačí jej zkopírovat a vrátit se na hlavní panel WordPress a vložit.

Facebook Comments WordPress Nastavení pluginu

Díky tomu můžete procházet a přidávat nastavení FB Comments. Až budete hotovi, klikněte na tlačítko Uložit – to je vše!

Pomocí tohoto pluginu máte také možnost deaktivovat automatické vkládání komentářů Facebooku na každý příspěvek / stránku a místo toho použít šikovný krátký kód. Tímto způsobem můžete zahrnout komentáře Facebooku pouze na konkrétní stránky nebo šablony stránek, které vytvoříte.

Poznámka: Můžete samozřejmě také upgradovat na Pro pro přístup k barevným schématům (tmavé / světlé), přizpůsobitelné pozadí, animační efekty 39+, víceuživatelskou licenci na prémiový plugin a prémiovou podporu. I když vše, co chcete udělat, je vyladit některé barvy, je pravděpodobné, že něco, s čím se můžete setkat s rychlým vyhledáváním Google a minimálním CSS>

Proč byste měli používat komentáře na Facebooku

Existuje mnoho důvodů, proč si jako své řešení zvolit Facebook Comments (ať už je to prostřednictvím pluginu FB Comments WordPress), a mohli bychom pokračovat dál a dál. Tady je jen prvních pět, ale jen pro začátek:

1. Snížení trollingu

S několika málo výjimkami lidé používají svou skutečnou identitu na Facebooku. To je v kontrastu s jinými komentujícími řešeními, jako jsou Disqus a Livefyre, ve kterých mohou lidé vytvářet účet s jakýmkoli jménem nebo popisem. Facebook vyžaduje, aby lidé zadali platné informace o totožnosti.

To výrazně omezuje trolling, protože online trollové milují anonymitu. Pokud se lidé chtějí vyrazit na kolegu komentátora s urážkou mladistvých, musí tak učinit pomocí svého skutečného jména (a pravděpodobně jeho obrázku) pomocí řešení Facebook Comments.

Ano, jak je uvedeno výše, vždy existují lidé, kteří se naučí, jak tento systém porazit. Lidé se však obvykle nevyjdou z cesty, aby si vytvořili falešný účet na Facebooku, jen kvůli příležitosti urážet lidi online..

Skutečnost je taková, že ačkoli nikdy nemůžete eliminovat trolling, můžete jej výrazně omezit tím, že přimíte lidi, aby komentovali skutečnou identitu. Díky tomu jsou komentáře na Facebooku okamžitě lepší než jiná řešení.

2. Snížení spamu

Jak jsme viděli, odborníci v oblasti SEO, kteří podlehli temné straně síly, používají sekce blogů pro účely spamu. Jednoduše řečeno, to je složitější s komentáři na Facebooku, což je vynikající způsob, jak přidat do seznamu způsobů, jak zabránit spamu WordPress..

Je to proto, že Facebook okamžitě zakáže jakýkoli účet, který je podezřelý ze zneužití. Takže černé klobouky budou muset projít náročným procesem vytvoření nového účtu Facebook, doplněného o identitu, která oklamá společnost, aby si myslela, že daná osoba je skutečná, než začnou znovu vyvíjet snahy o spam.

3. Zvýšení sociální angažovanosti

Facebook je stále nejpopulárnějším webem sociálních médií na této planetě. Pokud máte systém komentářů, který je vázán na Facebook, právě jste otevřeli zcela novou příležitost zvýšit zapojení.

Díky Facebook Comments získáte to nejlepší z obou světů. Zasnoubení získáte od komentářů a získáte další vystavení, protože tyto komentáře jsou vázány na Facebook. Lidé, kteří možná nenavštívili váš web, ale všimli si, že jeden z jejich přátel komentoval článek na vašem blogu, může být v pokušení zkontrolovat, co jste zveřejnili. Můžete skončit s novým věrným návštěvníkem.

4. Nejoblíbenější komentáře jdou na začátek

Dalším způsobem, jak Facebook Comments omezuje spam, je to, že klade nejvíce „nejoblíbenějších“ komentářů na začátek. První věc, kterou vaši návštěvníci uvidí v horní části sekce komentářů, je tedy komentář, který byl oceněn nejvíce. To (obvykle) nebude spam.

Pokud umístíte nejoblíbenější komentáře na začátek, umístí také spodní, urážlivé a jinak zbytečné komentáře tam, kde je méně pravděpodobné, že budou vidět. To brání tomu, aby se trollové krmili.

5. Vylepšená důvěryhodnost

Když uvidíte na diskusní desce komentář od „xyzzy2122“, jak vážně to berete? To by mohl být kdokoli. S Facebook Comments však lidé budou nabízet komentáře pod jejich skutečnými jmény a profilovými obrázky. To zvýší jejich důvěryhodnost, což zase zlepší kvalitu celkové diskuse.

Zabalení

Stručně řečeno, komentáře na Facebooku by pravděpodobně měly být vaším řešením pro komentáře. Sníží počet trollů, pomůže eliminovat spam, přivážejí vás k obrovské sociální síti a zlepší celkovou integritu diskusí na vašem webu. Jaké je vaše oblíbené řešení pro komentáře na vašem webu? Neváhejte a zněte dostatečně dobře v komentářích níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map