4 z nejlepších témat WordPress pro informační pracovníky

Informační témata WordPress

Nová vlna online podnikatelů vládne virtuálnímu obchodu. Majitelé kreativních podniků dokumentují a shromažďují své odborné znalosti a sdílejí je online ve formě eKnih, eCourses / eMembership, online koučování a webinářů. Přestože se nejedná o nový koncept, je reemergující termín pro tyto jedince ‘infopreneur‘.


Infoprenieři jsou důvtipné obchodní kreativy, které stojí v čele nového online hnutí. Nabízejí elektronický obsah tak jedinečný jako jejich individuální osobnosti. Jejich cílem je vést, motivovat a shromažďovat se za jedinečnými příspěvky ostatních.

Pokud jste informátor vytvářející web WordPress, jste na správném místě. V tomto článku se chystáme na začátek vyzkoušením čtyř nejlepších témat WordPress, která jsou nejvhodnější pro infoprenery. Pojďme popraskat!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Celkem: Univerzální rozvržení

Celkem, víceúčelové téma WordPress pro Infoprenuers

Infoprenieři publikují epický obsah na svých blogech. Ale to, co vyniká nejvíce, je často všestrannost. Každá stránka určená pro obsah, který obsahuje. Výsledkem je web složený ze stránek a blogových příspěvků, které hovoří o konkrétních potřebách členů publika. Někteří mohou dokonce využít WooCommerce prodávat přímo čtenářům.

Téma Total WordPress vám dává svobodu vytvořit web, který také mluví přímo k vašemu publiku. Nejlepší ze všeho je, že nemusíte znát kód, abyste mohli využívat možnosti designu Total.

Pomocí jeho tvůrce přetahování stránek můžete umístit obsah a produkty na stejnou stránku nebo můžete své stránky rozdělit na třetiny nebo čtvrtiny a zveřejnit všechny své eprodukty na jedné stránce, například v katalogu. Dále přizpůsobte design svého webu pomocí supercharged Custom Theme Customizer, který můžete použít k tomu, aby váš web vypadal opravdu jedinečně. S ohledem na potřeby vašich diváků vám Total pomáhá spojit se se svým publikem a označit se za informátora.

2. Divi: zdokonalte svou výzvu k akci

Divi Flexibilní WordPress Téma pro Infoprenuers

Nebo možná budete chtít vytvořit obsah kolem značky a designu. I když hledáte elegantní a moderní, můžete propagovat produkty prostřednictvím výzev k akci (CTA) na svých stránkách.

Každý infopreneur musí umístit tlačítka CTA na své webové stránky. Jak jinak budou prodávat své výrobky? Maya odvádí skvělou práci při nasměrování návštěvníků webu na tato tlačítka bez použití direktivního jazyka. To samé můžete udělat s většinou libovolného tématu WordPress, ale zde se zaměříme na téma Divi od Elegant Themes.

Mnoho možností rozvržení Divi obsahuje tlačítko CTA. Stačí změnit text tak, aby se shodoval s vaším obsahem a jazykem značky. Toto téma je skvělé také pro ty, kteří jsou na WordPressu noví, protože k vložení žádosti o CTA nemusíte znát kód. Můžete také použít stovky vestavěných, snadno použitelných a drag & drop možností navrhnout svůj vlastní internetový obchod, aby šel spolu s vaším blogem a dalšími stránkami, které chcete vytvořit..

3. Noir: An Eye on the Basics

Noir Simple WordPress Theme for Infoprenuers

Při vytváření vašeho informačního webu je nejlepší nezapomenout na základy. Nezapomeňte zdůraznit základní prvky návrhu, které by vaši klienti měli snadno najít. Pro infopreneurs je nezbytná jednoduchá lišta menu, logo místa a kontaktní informace.

Při nabídce online produktů nejen prodáváte zboží, ale také sami sebe. Jako informační dodavatel jste svou značkou. To znamená, že se s vámi zákazníci nejprve spojí, pak kupují vaše výrobky. Váš web by měl být navržen tak, aby zákazníci nemuseli hledat informace.

Pomocí motivu Noir WordPress můžete vytvořit jednoduchý, ale atraktivní web. Návštěvníci se s vámi mohou spojit na webových stránkách, i když vaše odkazy na sociální média. Noir přichází také s vestavěnou přizpůsobitelností, stačí použít možnosti Customizer pro barvy, písma, sloupce a další. Existuje také možnost vytvořit stránku autorů pomocí přiložené šablony a vlastní widget pro mě, váš zpravodaj a účty sociálních médií. To opět pomáhá zákazníkům poznat osobu za webem.

4. Ultra: Formální a flexibilní přístup

Ultra Multiuse WordPress Téma pro Infoprenuers

Když potenciální klient navštíví váš web, měli byste prominentně představit základní služby s podrobným popisem každého z nich. Nezapomeňte udržovat vaše CTA nad okrajem (aka je viditelná, jakmile návštěvník přistane na vašem webu). Přestože by žádost měla být zřejmá, text použitý v tlačítkách s výzvou k akci by měl být invitativní.

Ultra by Themify je jedno prémiové téma WordPress, které může vytvořit podobný webový design. Toto téma má mnoho předem naformátovaných rozvržení stránek a bloků obsahu, z nichž mnohé jsou rozděleny na oddíly. Například rozvržení vaší domovské stránky může zahrnovat panel nabídek, posuvný obrázek s CTA následovaný posudky, nabídkou produktů a nejnovějšími blogovými příspěvky. S Ultra můžete sestavit, co chcete, pro své webové stránky.

Zabalení

Všechna výše uvedená témata mají mnohem více funkcí a funkcí, než bychom mohli v tomto blogovém příspěvku pokrýt. Nápadem zde bylo, abyste si nechali myslet na webové prvky, které by vám nejvíce pomohly při budování webové stránky s informacemi. Existuje mnoho témat WordPress pro informační pracovníky, uvedená témata jsou vodítkem při přípravě sdílení vašich informačních produktů se světem.

Teď je to na vás. Jste informátor využívající WordPress, a pokud ano, jaké téma pro vás funguje nejlépe? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map