35 Témata WordPress pro vzdělávání, učení a správu kurzů

Je to podzim, což znamená, že se všichni brzy vrátí do školy, pokud tak již neučinili. To také znamená, že je čas, aby školy a pedagogové své věci spojili do přípravy na nový školní rok. Jaký lepší čas než nyní k tomu, abyste své webové stránce školy nebo online katalogu kurzů aktualizovali?


Shromáždili jsme některá z našich oblíbených témat WordPress pro vzdělávání, učení a správu kurzů, abychom vám pomohli začít. Další informace získáte kliknutím na obrázky motivů!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. BuddyBoss

BuddyBoss online učení

Vytvořte si nejlepší online studijní web s BuddyBossem. Tato platforma bohatá na funkce zahrnuje vše, co potřebujete pro vytváření, publikování a dokonce prodej kurzů online. Téma BuddyBoss hladce spolupracuje s Gutenbergem a Elementorem, takže si můžete vytvořit vlastní rozvržení, které budete chtít. Plus vestavěná podpora pro program LearnDash znamená, že můžete absolvovat kurzy s pokročilými možnostmi pro předpoklady, e-mailová oznámení, víceúrovňové kurzy, správu přiřazení, vypršení přístupu a další. Mezi další tematické funkce patří sociální skupiny, členská témata, diskusní témata, kurzy připravené pro mobilní zařízení a podporované integrace pro populární pluginy, jako jsou BuddyPress, AppBoss, WooCommerce, MemberPress, kalendář událostí Pro, WP Job Manager, GamiPress a gravitační formuláře.

2. WPLMS

wplms-education-theme

Info & DownloadView The Demo

WPLMS je komplexní téma WordPress Learning Management System System vyvinuté společností VibeThemes a na prodej na ThemeForest. Toto úžasné téma je kompletní akademický a vzdělávací rámec pro správu kurzů, testů, hodnocení, statistik a ještě mnohem více. Toto je perfektní téma WordPress pro školy, vzdělávací instituce nebo certifikační programy.

WPMLS má vše, na co si vzpomenete pro vzdělávací web a další. Téma zahrnuje podporu kurzů, jakož i popisy kurzů, jednotky, ceny kurzů, délku, hodnocení, recenze, instruktora a dokonce i počet zapsaných studentů. Díky integrovanému zásuvnému modulu elektronického obchodu WooCommerce můžete své kurzy snadno prodávat poté, co je přidáte. Navíc, když studenti absolvují kurzy, dostávají hodnocení, hodnocení, odznaky a certifikace prostřednictvím online systému.

Skvělou vlastností tohoto tématu jsou uživatelské profily. Studenti si mohou vytvořit své vlastní profily a poté se zaregistrovat do kurzů, účastnit se fór bbPress nebo se zapojit do sociální sítě BuddyPress. Učitelé však mají ještě silnější uživatelský panel, ze kterého mohou sledovat aktivitu kurzu, vidět kvízy a testovací příspěvky, prohlížet statistiky kurzů a kontaktovat studenty. WPLMS umožňuje studentům a učitelům vzájemně komunikovat online.

Toto téma je skutečně rámec. Zahrnuje komplexní statistiky pro administrátory a učitele, soukromá fóra a skupiny (ideální pro studijní skupiny), snadno použitelný tvůrce stránek drag & drop, live custom customizer podporu, spoustu vlastních widgetů a krátkých kódů a mnoho dalšího.

3. Akademie

akademie-vzdělávání-téma

Info & DownloadView The Demo

Akademie usnadňuje výuku a učení online. Téma zahrnuje možnosti pro uživatelské profily, kurzy a plány lekcí, integraci WooCommerce, vlastní písma a barvy, funkce kurzů (předplatné, certifikáty, hodnocení atd.), Vlastní krátké kódy a další. S tím vším a více si můžete vytvořit úžasné edu stránky v žádném okamžiku.

4. eLumine

eLumine eLearning Environment WordPress Theme

eLumine je elegantní a funkčně bohaté téma, které je plně kompatibilní s programem LearnDash. Použijte vestavěné možnosti motivu pro kurzy LearnDash, přizpůsobitelné kvízy, stylová rozvržení, výsledkové tabulky, sociální sdílení, fóra bbPress, sítě BuddyPress, dynamické postranní panely a další. eLumine je plná úžasných nastavení a funkcí (stejně jako vizuálního tvůrce), které usnadňují vytváření vašich stránek.

5. LMS

lms-education-theme

Info & DownloadView The Demo

LMS je citlivý systém pro správu učení pro WordPress, a protože obsahuje kurzy, profily učitelů, kvízy, hodnocení, uživatelské profily, sledování kurzů a další, je to skvělý začátek pro online vzdělávací program. Navíc s kompatibilitou Sensei, BuddyPress, Kalendář událostí, WooCommerce a MailChimp můžete na svůj web přidat všechny skvělé funkce..

6. Guru

guru-vzdělávací téma

Info & DownloadView The Demo

Guru je téma čistého vzdělávání, které využívá populární plugin Sensei pro snadnou správu kurzů, jakož i WooCommerce, takže můžete svůj web zpeněžit prodejem kurzů, které přidáte. Co jiného může toto téma udělat? Spousty! Stejně jako vytváření stránek s programem Visual Composer, úplné profily učitelů, události prostřednictvím pluginu Kalendář událostí, podpora testů a kvízů a mnoho dalších.

7. Varsita

varsita-vzdělávací téma

Info & DownloadView The Demo

Vytvoření webové stránky pro vaši školu nebo univerzitu je snadné s tématem Varsita vzdělávání WordPress. Toto téma obsahuje spoustu skvělých online výukových nástrojů, jako je plugin Themeum LMS, integrace PayPal, správa kurzů a lekcí, profily zaměstnanců, vlastní události, vestavěný přehrávač médií a dokonce i Visual Composer pro vlastní postavené stránky..

8. Edubase

edubase-education-theme

Info & DownloadView The Demo

Čistý a profesionální design tématu Edubase WordPress pro učení a události z něj dělá skvělou volbu pro jakýkoli vzdělávací program nebo zařízení. Téma je plně citlivé, takže seznamy vašich kurzů vždy vypadají skvěle a 5 šablon usnadňuje začátek. Mezi další funkce patří stránky lekcí, 2 styly záhlaví, profily učitelů, kurzy, kompatibilita BuddyPress a prémiové zásuvné moduly Visual Composer & Revolution.

9. CleverCourse

chytré-vzdělávací-téma

Info & DownloadView The Demo

Clever Course je krásné téma LMS WordPress, které je ideální pro vytváření a prodej online a mimoškolních kurzů. Navíc s vestavěnou podporou uživatelských profilů je pro instruktory a studenty snadné zůstat v kontaktu a spravovat své kurzy. Téma také přichází s certifikáty dokončení kurzu, podpora provize instruktora, vlastní tvůrce stránek, pokročilý panel pro správu a další.

10. Dovedně

dovedně-vzdělávací téma

Info & DownloadView The Demo

Dovedně je téma WordPress pro správu výuky, pomocí kterého můžete dovedně vytvářet, zobrazovat a prodávat své kurzy a vstupenky na akce. Filtry kategorií usnadňují vyhledávání kurzů, výběr barvy usnadňuje vytvoření vlastního vzhledu a podporu formulářů Sensei, WooCommerce, Calendar Calendar Pro a Gravity pro ještě více motivů!

11. EduLMS

edulms-education-theme

EduLMS WP je krásné téma WordPress pro vzdělávání, které je ideální pro vytvoření webové stránky školy, univerzity nebo doučování. Téma obsahuje skvělé funkce, které se vám budou líbit, například kvízy (plus kritéria pro absolvování), lekce, úkoly a další. Takto mohou studenti a učitelé zůstat na trati! Mezi další funkce patří certifikace dokončení, podpora RTL, vlastní krátké kódy, zahrnutý tvůrce stránek, 5 rozložení, WooCommerce a další.

12. MasterStudy

masterstudy-education-theme

Pokud chcete vybudovat vzdělávací web, MasterStudy je skvělá volba. Vývojáři provedli svůj výzkum a mají všechny funkce, které potřebujete k vynikání. Toto téma LMS je plné funkcí a možností pro placené a bezplatné kurzy, 2 hlavičky, recenze kurzů, profily zaměstnanců, přednastavené barevné skiny a nadcházející události. Dodávaný program Visual Composer navíc usnadňuje vytváření stránek a posuvník Revolution znamená, že můžete vytvářet i vlastní posuvníky.

13. Bajka

téma bajky-vzdělání

Vytvořte responzivní dětskou školu, školku nebo předškolní web s tématem Fable WordPress. Toto zábavné a přátelské téma zahrnuje instalační program na jedno kliknutí, který vám usnadní život, a vestavěnou stránku drag & drop pro snadné přizpůsobení. Ale to není vše – téma přichází také s Posuvnou revolucí, vestavěným rozvrhem, výkonným panelem možností motivu, panelem stylů motivů a dalšími.

14. eLearn

téma elearn-vzdělávání

eLearn je víceúčelové vzdělávací téma WordPress s několika rozvrženími a vstupními stránkami pro rychlé a snadné nastavení. Téma je připraveno na překlad, plně citlivé a poháněné rámcem Unyson pro vlastní návrhy. Stačí přidat do svých kurzů videa a příspěvky a poté přidat přihlášení, aby se uživatelé mohli přihlásit k odběru.

15. Epsilon LMS eLearning

téma elearning-vzdělávání

LMS eLearning je výkonné téma pro vytváření LMS pomocí WordPress. Toto téma usnadňuje nabízení online kurzů zdarma nebo na prodej, podle toho, co si vyberete, existuje spousta funkcí, jako je podpora pluginu LearnPress LMS, integrace fóra bbPress, více platebních metod (WooCommerce, PayPal, Stripe) a 8 předem vyrobených ukázky, které můžete importovat pro rychlé nastavení!

16. KIDIX

kidix-education-theme

Vytvořte sladký web pro svou školu, školku, školku nebo tábor v žádném okamžiku s tématem Wordix vzdělávání pro děti. Pomocí vestavěných možností přizpůsobovače můžete na svém webu provádět živé změny designu barev, písem a dalších. Přidejte své učitele, třídy a dokonce i fotoalba pomocí přiložených vlastních typů příspěvků. Jo, a Kidix je WPML připraven pro snadné překlady.

17. Vymyslet

invence-vzdělávání-téma

Invent je téma WordPress pro vzdělávání a kurz vytvořené pro webové stránky vysoké školy a univerzity. Téma obsahuje plnou podporu LearnDash, takže můžete přidat své kurzy bez závěsu. Invent zahrnuje vlastní typy příspěvků pro kurzy, zprávy, události, katedry, fakulty a dokonce i portfolio. Tímto způsobem můžete udržovat obsah pěkný a organizovaný. A s vestavěným generátorem krátkých kódů není vytváření stránek s vlastním vzhledem vůbec problém!

18. univerzita

téma univerzitní vzdělání

Informace a stahování

Vytvořte ohromující web pro své vzdělávací zařízení s tématem University WordPress. S podporou kurzů, lekcí a kvízů LearnDash můžete přidat všechny druhy online vzdělávacích programů. Navíc s vestavěným obchodem WooCommerce můžete prodávat přístup ke kurzům i vstupenky na nadcházející události a konference. Mezi další funkce patří vytváření stránek, možnosti barev, responzivní a sítnicový design, vlastní kalendář a další.

19. Educampus

educampus-education-theme

Educampus je jednoduché téma WordPress pro vzdělávání a univerzitní styl s minimálním designem a užitečnými možnostmi pro rychlé a rychlé fungování webových stránek vaší školy. Téma je plně citlivé, připravené na sítnici, zahrnuje prémiový posuvník Visual Composer & Revolution, kurzy a dokonce i základní kalendář událostí.

20. Malí lidé

téma „málo lidí“

Little People je zábavná a funkční péče o děti, denní tábor, doučování, předškolní a mateřské školky téma WordPress. Little People nabízí spoustu funkcí, které vám pomohou vytvořit dokonalý web pro vzdělávací program vašich dětí, jako je snadný tvůrce stránek, prémiový posuvník Revolution, časový rozvrhovací plugin, vlastní písma a plná podpora překladu.

21. Driveme

driveme-education-theme

Existují také autoškoly a pro ty Driveme je skvělá volba. Toto tématické vzdělávací téma je ideální pro řidiče ed, školení motocyklů, instruktážní návěsy nebo dokonce stavební školy autoškoly. Ať už učíte lidi řídit, Driveme má možnosti pro rozvržení domovské stránky, způsob platby, rezervaci, barvy, výpisy kurzů a mnoho dalšího.

22. Vzdělávací středisko

vzdělávací centrum-wordpress-téma

Téma Vzdělávací centrum WordPress usnadňuje vytvoření webové stránky (s výcvikovými kurzy) pro vaši vysokou školu, univerzitu nebo online školu. Pokročilé systémy pro správu učení zahrnují intuitivní navigaci, flexibilní kurzy a omezený přístup pouze pro zákazníky (nebo studenty). Navíc existují šablony stránek, neomezené barvy, tuny stylů blogů a další pro vlastní vzhled.

23. Polytechnic

polytechnické-vzdělávací téma

Toto téma vzdělávání a LMS WordPress obsahuje všechny funkce, které potřebujete k vytvoření vzdělávacího webu v žádném okamžiku. Polytechnika vám umožňuje přidávat podrobné fakultní stránky, rozšířené uživatelské profily, úplný katalog kurzů, navigaci na stránkách mega menu a další. Navíc s podporou Sensei & WooCommerce můžete snadno přidávat a prodávat kurzy!

24. Dětské děti

téma dítě-děti-vzdělávání

Info & DownloadView The Demo

Baby Kids je prémiové téma WordPress pro vzdělávání a učení, které můžete použít k vytvoření krásných webových stránek pro vaše školky, školy, tábory nebo vzdělávací děti..

Toto téma využívá plugin Visual Composer, takže můžete přetažením prvků vytvořit perfektní domovskou stránku, kontaktní stránku a další. Navíc se zabudovanými vlastními typy příspěvků pro události, učitele, exkurze, kurzy a další je snadné přidat všechny informace o vašem programu na svůj web..

Dalším skvělým rysem tohoto tématu je zahrnutý časový plán pro WordPress. Tento plugin usnadňuje plánování a barevné kódování vašich kurzů nebo tříd podle toho. To usnadňuje rodičům vidět, co nabízíte a kdy. Baby Kids také obsahuje skvělé funkce pro neomezené možnosti barev, možnosti zápatí, stránky událostí, profily učitelů, zednický blog a další.

25. Moje univerzita

téma mého univerzitního vzdělávání

Moje univerzita je citlivé vzdělávací téma vytvořené pomocí podpory Bootstrap a Visual Composer pro pevné základy a snadné úpravy. Mezi další funkce, které považujete za užitečné, patří pokročilé vyhledávání kurzu, možnosti barev a písma, podpora překladů a rozšířená dokumentace (k zodpovězení případných otázek).

26. Kvalifikované školní vzdělávací kurzy

Kvalifikované školní vzdělávací kurzy

Kvalifikované téma je určeno jak pro větší organizace, jako jsou školy a univerzity, tak i pro individuální lektory. Pokud jde o designové preference, toto téma má co nabídnout, od 4 dostupných ukázek a 6 barevných vzhledů, až po předem vyrobené bannery s výzvou k akci, které jsou nezbytnou součástí každého webu.

Zručnost Sensei kompatibilní téma, které využívá WooCommerce pro e-commerce funkce a prodej kurzů. Vývojáři tohoto tématu vytvořili a navrhli ho speciálně pro prodej online kurzů, přičemž se inspirovali vysoce postavenými weby jako Coursera, Udemy, CodeAcademy a Lynda..

Kromě programů Sensei a WooCommerce podporuje téma Kalendář událostí a kontaktní formulář 7 a je dodáván s programy Visual Composer a LayerSlider. K dispozici jsou čtyři odlišné domovské stránky demo a téma zahrnuje podporu profilů učitelů.

27. Školní čas moderní vzdělávání

Téma moderní školní výuky

Bez ohledu na velikost nebo účel školy by každá měla přijít s plně fungující webovou stránkou, aby předvedla základní informace o přijetí, umístění a personálu nebo poskytla on-line lekce a kurzy. Školní čas je perfektním řešením.

S řadou prémiových funkcí navržených speciálně pro školní webové stránky, jako je vizuální skladatel, fonty Google, plánované události, kontaktní formulář 7, posuvník vrstvy, Mammoth Header a stavitel zápatí – kdokoli může nastavit krásný a plně funkční školní web.

Mezi základní stránky šablony Školní čas patří: Domovská stránka pro váš web se základními informacemi o vaší škole, O nás s podrobnými informacemi o přijímacích a zaměstnaneckých kurzech, Kurzy a programy, Blog pro informování studentů a rodičů o nejnovějších zprávách, Kontakt aby bylo možné snadno oslovit administrativu, akce pro školní kalendářní rok a galerie pro zobrazení atmosféry a prostředí vašeho kampusu.

28. Vzdělávací balíček

Vzdělávací balíček téma

Education Pack je první víceúčelové téma pro vzdělávání a díky zásuvnému modulu „Learning Course“ umožňuje kompletní správu kurzů, učitelů a lekcí.

Každé demo bylo promyšleno a navrženo pro specifické oblasti vzdělávání, jako jsou: univerzita, kampus, vysoká škola, e-learningová škola, hudební škola, potravinářská akademie, autoškola, škola designu, jazyková škola, mateřská škola a taneční akademie. Díky tomu je pro vaše vzdělávací centrum perfektním tématem WordPress pro vzdělávání.

Vzdělávací balíček vám umožňuje začít prodávat online kurzy a organizovat místní kurzy, ať už se specializujete na místní workshopy nebo online kurzy – zdarma nebo prémiové – pro jakýkoli obor vzdělávání. Toto mimořádně silné téma vám také nabízí snadnou funkci importu demo na jedno kliknutí, která vám pomůže začít okamžitě a začít prodávat online kurzy.

Vzdělávací balíček používá svůj vlastní vlastní rámec, který pomocí živého přizpůsobovače usnadňuje přizpůsobení a váš web může vypadat dokonale v několika krocích. V balíčku je také slavný a výkonný tvůrce stránek „Visual Composer“, který můžete použít k vytvoření úžasných vlastních stránek s tunami výchozích a vlastních komponent. Nepotřebujete znát kód, který tento tvůrce stránek děkuje nástrojům pro snadné přetažení.

S pluginem LMS mohou studenti opustit hodnocení kurzů, aby vám pomohli udržet ty nejvyšší standardy, a mohou také porovnat kurz, aby vaši uživatelé mohli vybrat ten nejlepší kurz pro každou potřebu. Vaši uživatelé mohou také platit za kurzy prostřednictvím zabezpečených transakcí s PayPal. Plus tun více – díky tomu je vzdělávací balíček skvělou volbou!

29. Eduma WP Education

Eduma WordPress Téma

Eduma Education WP je ohromující Vzdělávací WordPress Téma postavená s LearnPress LMS, # 1 LMS na WordPress.org, což z něj činí dokonalé webové řešení pro vzdělávací centra, školy, univerzity a internetové stránky pro učení online.

Díky mnoha funkcím a více než 10 přednastavených šablon je tak univerzální a výkonný, že pokud budujete vzdělávací web, můžete jej pomocí tohoto tématu vždy efektivně sestavit s co nejmenším množstvím času a úsilí..

Tvůrce stránek Drag and Drop a neomezené množství možností a přizpůsobení, které nabízí Vzdělávání WP, skvěle spolupracují. I když máte stále plnou kontrolu nad tím, jak bude web vypadat a fungovat, stále můžete tyto úpravy snadno aplikovat pomocí síly SiteBrigeru Drag and Drop PageBuilder.

Konečným důvodem, proč odpovídá vašemu vzdělávacímu webovému projektu, je také to, že slouží vašemu požadavku hledat skvělý WordPress LMS. Vzdělávání WP je vytvořeno s nejlepším WordPress LMS – LearnPress. V současné době tento plugin používá více než 10 000 aktivních webů a pedagogů. LearnPress je známý pro svůj skvělý systém správy kurzů, který se dělí do jednotek / sekcí, lekcí, kvízů, odkazů a videí na YouTube. Rovněž přichází s mnoha skvělými doplňky a funkcemi, jako je například kolekce kolekcí – poskytuje vám sbírku souvisejících kurzů nebo kontrolu kurzu / hodnocení nebo správu kvízů s mnoha typy otázek a mnoha dalšími funkcemi.

30. Academia

Academia WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Academia je vzdělávací téma speciálně vytvořené pro vzdělávací instituce, jako jsou školy, vysoké školy a jazyková centra. Toto téma je snadno použitelné a vynikající volbou pro web vašeho ústavu.

Neztrácejte čas s učením kódu a implementujte něco nového. Academia přichází s výkonným Visual Composer, jedním z nejlepších tvůrců drag & drop stránek na trhu. Přidávání obsahu, kurzu a médií je stejně snadné jako přetažení prvků na místo.

Academia také přichází se třemi variantami domovské stránky, které vám umožní začít rychleji. Navíc je plně kompatibilní s WooCommerce. Integrace WooCommerce vám umožní prodat váš kurz nebo materiály. Kromě toho je Academia jedním z prvních témat, které přicházejí s efekty Apple TV pro vaše produkty WooCommerce.

Panel voleb motivů je dodáván také s různými záhlavími, krátkými kódy, integrací MailChimp, pozicemi widgetů a dalšími. Podívejte se na níže uvedený seznam funkcí a zjistěte, proč je Academia pro váš vzdělávací institut skutečně dobrou volbou.

31. Buntington Vzdělávání

Buntington Vzdělávání WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Buntington je téma WordPress pro vzdělávání a akademické prémie dostupné od Themeforest. Primární a správné, toto téma by bylo skvělou volbou pro jakoukoli školu, lektora, vysokou školu, technickou školu nebo jiný vzdělávací program.

Vzdělávání myslí – mladých i starých – je těžká práce. Neztrácejte čas pokusem o vytvoření akademického webu sami, místo toho použijte Buntington. Toto skvělé a čisté téma má vše, co potřebujete k vytvoření webové stránky pro vaši školu nebo program. Přidávání kurzů, galerií a událostí je hračka díky typům vlastních příspěvků, které jsou součástí Buntingtonu.

Další skvělou věcí na Buntingtonu je, jak snadné je přizpůsobit téma vaší škole. Pomocí vestavěného nástroje pro tvorbu domovské stránky vytvořte perfektní hlavní stránku pro svůj web. Vyberte sloupce, přidejte krátké kódy pro obsah a další. Můžete také vytvořit opakovaně použitelné bloky obsahu pomocí typu příspěvku Content Chunks, takže můžete vložit duplicitní obsah, aniž byste jej museli opakovat pokaždé, když přidáte nový příspěvek nebo stránku..

Buntington také obsahuje skvělé funkce, jako je podpora AddThis, vlastní posuvníky, spousta shortcodes, vlastní widgety, pravý a levý postranní panel a další.

32. Elementární

Elementární WordPress Téma

Informace a stahování

Elementary je akademické a vzdělávací prémiové téma WordPress vytvořené Academia Themes. Toto čisté téma je ideální pro školy, školicí zařízení, školky, vysoké školy, technické školy a další vzdělávací zařízení.

Srdcem každého vzdělávacího zařízení jsou zaměstnanci a studenti, kteří jej tvoří, ale školní web je způsob, jak je udržovat všechny informované a propojené. Vytvořte krásný a užitečný web pro vaše vzdělávací zařízení pomocí Elementary. Toto krásné téma obsahuje skvělé funkce, které potřebujete, aby byl web vaší školy informativní a zábavný.

Vlastní stránky kurzu motivu usnadňují přidání seznamu kurzů a úplných informací o kurzu (popis, umístění, kredity atd.) Na váš web. Šablona stránky zaměstnanců je ideální pro přidání všech vašich učitelů, profesorů, správců nebo děkanů. Ale to není vše, existují také šablony stránek pro přidávání galerií a osvědčení, aby potenciální studenti mohli vidět, jaký je váš kampus a číst skutečné myšlenky lidí o vaší instituci.

33. Tabule

Tabule WordPress Téma

Informace a stahování

Tabule je téma WordPress pro vzdělávání a akademický styl vytvořené společností AcademiaThemes. Toto téma, vytvořené pro školy a organizace, vám nabízí spoustu možností, jak vytvořit úplný katalog kurzů, naplánovat události, přidat galerie a další.

Vytvoření informativní a užitečné webové stránky je klíčové pro každou školu nebo vzdělávací instituci. Jaký je dobrý web pro vaše studenty, pokud nemá všechny potřebné informace? Díky tabuli je snadné vytvářet a udržovat obsah relevantní pro vaše uživatele. Navíc, pokud potřebujete pomoc při zahájení nákupu tématu, zahrnuje také hodinu vlastního kódování (vyladění a doladění tématu) plus rok podpory a aktualizací.

Jak jsme řekli, musíte mít informace relevantní pro vaše studenty / uživatele. Tabule usnadňuje přidání všeho, co by typický student hledal. Kompletní katalog kurzů (s kódy kurzů, kredity, doba trvání, semestr a další), adresář zaměstnanců (přidat životopisy, kontaktní informace, název a číslo kanceláře), reference, minulé a budoucí události a dokonce i galerie. Tabule obsahuje šablony stránek, které umožňují rychlé a snadné přidání hlavních archivních stránek pro každý z uvedených typů příspěvků – stačí vybrat šablonu a uložit.

Tabule je skvělý způsob, jak předvést své akademické podnikání nebo zařízení. Ať už jste vysoká škola, profesionální vzdělávací program, doučovací centrum nebo jiný vzdělávací program související s tabulí, je vynikajícím tématem WordPress, které určitě zapůsobí na vaše studenty, fakulty a dokonce i vaše konkurenty..

34. Lectura

Téma Lectura WordPress

Informace a stahování

Lectura je čisté a moderní vzdělávací prémiové téma WordPress vytvořené společností AcademiaThemes. Tato šablona je ideální pro vytvoření webové stránky pro vaši školu, colege, certifikační program, letní tábor nebo jinou organizaci.

Než se pustí do dlouhodobého nebo nákladného programu, většina ho nejprve prozkoumá. Když uživatelé hledají vaši organizaci, co najdou? Měli byste mít snadno použitelný web, který je plný obsahu, včetně kurzů nebo programu, odpovědí na časté dotazy, způsob, jak vás kontaktovat a další. Lectura je fantastický způsob, jak vytvořit moderní a použitelný web, který budou studenti, rodiče a potenciální žadatelé o registraci milovat.

Nastavení Lectury je rychlé a snadné. Pomocí šablon stránky obsahuje vaše hlavní archivy pro svůj blog, zaměstnance, kurzy, události a další. A pokud máte nějaké dotazy, vždy se můžete obrátit na AcademiaThemes s žádostí o pomoc – při nákupu Lectury získáte také 1 celý rok podpory a 1 hodinu bezplatného vlastního kódování. To je úžasné, pokud narazíte na nějaké chyby, nebo pokud potřebujete nějaké vylepšení, že se necítíte pohodlně kódovat sami.

Téma lze také snadno změnit, aby odpovídala vaší značce. Vyberte si z neomezených barevných variant, přidejte vlastní widgety, zahrňte odkazy na sociální média, přidejte propagační videa a další. Se společností Lectura budete připraveni začít propagovat vaši organizaci v žádném okamžiku.

35. Erudito

Erudito WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Erudito je téma WordPress pro vzdělávání a podnikání navržené společností WPZoom. Toto plně citlivé téma vypadá skvěle na většině zařízení a je skvělé pro představení vaší školy, vysoké školy, firmy nebo jiné organizace.

Erudito je čisté téma s mnoha užitečnými funkcemi, jako jsou vlastní šablony stránek a typy příspěvků, které usnadňují přidání stránek pro aktuální události, oddělení nebo blog na váš web. Boční panel widgetu a zápatí usnadňují navigaci v motivu a umožňují vám vybrat, co se má zobrazit. Čisté záhlaví, stylizované stránkování a integrace sociálních médií jsou jen některé z funkčnějších aspektů tohoto tématu.


Tak to je prozatím! Doufejme, že tam bylo téma WordPress, které dokonale vyhoví vašim potřebám. A pokud ne, vřele doporučuji znovu se podívat na výše uvedené téma WPLMS, protože přichází s výkonným programem Visual Composer pro vlastní rozvržení na jakémkoli příspěvku nebo stránce. Nebo pokud jste našli jiné téma, které nám chybělo, dejte nám vědět níže. Hodně štěstí ve školním roce!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map