30+ nejlepších sociálních médií pro WordPress v roce 2020

Nejlepší doplňky pro sociální média pro WordPress

Od příchodu webů sociálních sítí, jako je Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest a další, se sdílení sociálních médií stárne, pokud jde o online propagaci. Nyní je klíčovou součástí každé dobré marketingové a SEO strategie, proto byste měli na svém blogu nebo webu zvážit použití jednoho z nejlepších pluginů pro sociální média pro WordPress..


Na konci roku 2019 měli Facebook téměř 2,5 miliardy aktivní uživatelé! Twitter také hromadí čísla a hromadí IPO hotovost. YouTube změnilo způsob, jakým svět sdílí videa, a v důsledku toho získalo miliony uživatelů. To znamená, že téměř všichni jsou na sociálních médiích, včetně vašich cílových zákazníků. Pravděpodobně máte právě otevřenou jednu nebo dvě nebo tři sociální sítě, že ano?

Vaše cílová skupina propaguje weby sociálních sítí ve snaze sledovat novinky, zábavu, aktualizace, drby, produkty a zůstat v kontaktu s přáteli a familiemi. Jiní hrají Farmville a kupují virtuální mazlíčky na některých z těchto stránek, ale hej, každý člověk podle svého vkusu. Jde o to, že sociální sítě vám mohou poskytnout obrovský nárůst webového provozu. Stačí sledovat obecnou strategii sociálních médií a budete v pořádku.

Začněme s nejlepšími zásuvnými moduly pro sociální média pro WordPress, že? Všechny pluginy obsažené v tomto příspěvku jsou skvělé možnosti pro váš web – jednoduše doporučujeme vybrat jeden (nebo možná dva, pokud se týkají sítě).

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. TikTok Feed (zdarma)

Doplněk TikTok Feed Free

Předveďte nejnovější trendy na svém webu pomocí bezplatného pluginu TikTok Feed od společnosti QuadLayers. Plugin vám umožní synchronizovat a zobrazit neomezený počet uživatelských účtů nebo zdrojů – a po přidání pluginu vygeneruje snadno použitelný krátký kód pro vložení do jakéhokoli příspěvku nebo stránky na vašem webu. TikTok Feed nabízí snadno použitelné možnosti přidání uživatelského jména nebo hashtagu, výběru mřížky zdiva nebo galerie, výběru počtu videí a sloupců TikTok, které chcete zobrazit, povolení a přizpůsobení barvy překryvného videa a vyskakovacích oken, označení stylu s odkazem na TikTok a další.

2. Instagram Feed Gallery

Galerie kanálu Instagram

Instagram je jednou z nejpopulárnějších sociálních platforem a je snadné jej přidat na váš web WordPress pomocí pluginu Instagram Feed Gallery. Tento pro plugin nabízí pokročilé funkce, které nenajdete v bezplatném sociálním pluginu. Přidejte na svůj web neomezený počet instagramových účtů (nebo je zkombinujte do jednoho mega kanálu), kompletní s přizpůsobitelným nastavením pro galerii, kolotoč nebo rozložení zdiva, barvu pozadí, zaoblené ohraničení, vyskakovací okna, zvýraznění příspěvků, informace o uživatelském profilu a další. A nejlepší ze všech pluginů zajišťuje, že vám nebude blokováno stahování obrázků a zajistí, že váš zdroj bude vždy zobrazen díky vestavěnému systému ukládání do mezipaměti.

3. Widget pro sociální bonbóny (zdarma)

Candy Social Widget

Chcete přidat na svůj postranní panel nebo zápatí nějaké barevné bonbóny? Pak pro vás může být sociální Candy jen doplňkem. Tento krásný malý plugin nabízí fantastickou sociální widget s možnostmi pro velikost vaší ikony, tvar (čtverec, zaoblené rohy nebo kulaté kruhy), cíl odkazu a samozřejmě jaké sociální profily chcete zahrnout. V současné době si můžete vybrat z 25 oblíbených možností, jako je Facebook, Twitter, YouTUbe, Xing, Tumblr, Reddit, LinkedIN a další. A dokonce můžete přetáhnout a přetáhnout a uspořádat profily tak, aby se zobrazovaly v požadovaném pořadí.

Pokud ale nechcete instalovat celý plugin pouze pro sociální widget, zvažte použití vhodně pojmenovaného Další widgety plugin, který nabízí sociální odkazy a další užitečné widgety pro vaši stránku na Facebooku, o mně, obchodních informacích, pokročilých posledních příspěvcích, mapách Google a dalších.

4. Sociální tlačítka a sociální tlačítka pro sdílení

Tlačítka Social Snap Social Share & Toolkit Plugin WordPress

Social Snap usnadňuje přidávání sociálních médií na váš web WordPress. Jednoduše nainstalujte a povolte možnosti pro plovoucí postranní panel, inline a na sociálních sítích. Nebo využijte přiložený zkratkový kód a vlastní widgety k přidání sociálních odkazů kdekoli na vašem webu! Tento výkonný plugin pro sociální média zahrnuje integraci s populárními sítěmi (Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn) kromě volitelných tlačítek pro tisk / kopírování, umístění více tlačítek, přizpůsobitelné pořadí tlačítek a štítků, počet sociálních sítí, počet sdílení a dokonce i funkce tweetu tweet . Vylepšit na Social Snap Pro odemknout přístup k více než 30 sociálním sítím, sociální přihlášení, automatické odesílání, vylepšit staré příspěvky a funkce uzamčení obsahu.

5. Monarch sociální sdílení

Monarch: Nejlepší doplňky pro sociální média pro WordPress

Informace a stahování

Monarch je prémiový sociální sdílení WordPress plugin od Elegant Themes, a podle našeho názoru je to opravdu jeden z nejlepších pluginů pro sociální média, které si můžete vybrat pro svůj web WordPress. Monarch je součástí jejich licencí pro vývojáře a doživotní licence a je ideálním řešením pro všechny vaše potřeby v oblasti sociálního sdílení. S více než 35+ sociálními sítěmi, 5 různými umístěními tlačítek, 6 rozbalovacími a spouštěcími spouštěči, volitelnými počty, vlastními barvami a dalšími vestavěnými funkcemi si můžete doslova sestavit vlastní druh sociálních tlačítek.

6. Flow Flow Social Stream

Flow Flow Social Stream: Nejlepší zásuvné moduly pro sociální média pro WordPress

Info & DownloadView The Demo

Vytvoření sociální zdi je snadné pomocí prémiového pluginu Flow-Flow WordPress pro sociální stream. Tento plugin usnadňuje propojení vašich sociálních profilů a zobrazení úplného proudu vaší sociální aktivity. Vytvořte si vlastní zdroj vlastních profilů sociálních médií (aktuálně je podporováno více než 40 typů zdrojů) nebo přidejte svá oblíbená témata nebo značky hashtag.

Přizpůsobení sociálního toku není s Flow-Flow žádným problémem. Pomocí tohoto pluginu můžete nastavit své vlastní sítě s filtry pro hashtagy, stránky, uživatele a další. Můžete také přidat živé vyhledávání čtenářů, které se budou třídit podle vašich médií. Navíc s několika rozvrženími karet, vlastními barvami, mřížkami a kompaktními zobrazeními je snadné integrovat vlastní toky dat do jakékoli oblasti příspěvků, stránek nebo widgetů..

Co je ještě lepší než masivní sociální proud všech vašich sítí? Sociální stream s reklamou Google AdSense a sponzorovanými reklamami, abyste mohli svůj peněžní tok zpeněžit na svém vlastním webu! S rozšířením Inzerce a Branding můžete vydělávat peníze ze svého společenského proudu, aby se všechny ty tweety, sdílené položky a snímky vyplatily! Navíc existují také rozšíření pro integraci Google Adsense a aktualizace streamů v reálném čase pro ještě více možností.

7. Ray Social Feeds (Free)

Ray Social Feeds for Twitter

Zobrazování kanálů Twitteru na vašem webu je díky tomuto novému pluginu na Twitteru hračkou. Jednoduše nainstalujte plugin. Přejděte na kartu Nastavení pluginu, klikněte na modré tlačítko s nápisem „Generovat přístupový token a tajné informace“. Jste přesměrováni na Twitter, kde autorizujete aplikaci. A token a tajemství přístupu se pro vás automaticky uloží. A je to. Poté jednoduše umístěte poskytnutý zkrácený kód na jakoukoli stránku, na které se má zobrazit zdroj Twitter.

Na libovolnou stránku můžete umístit více kanálů Twitter pomocí krátkých kódů nebo widgetů a fungují bez problémů. Není třeba poskytovat jedinečné ID pro krátké kódy nebo widgety, jak některé pluginy vyžadují. To vše se řeší na pozadí. Plugin je intuitivní a snadno použitelný.

Bezplatná verze hostovaná na WordPress vám umožňuje zobrazit dva typy zdrojů, Časová osa uživatele a Časová osa Mentions. Na časové ose uživatele můžete zobrazit tweety každého uživatele. A Mentions vám umožní zobrazit tweety, kde byl autentizovaný uživatel uveden na Twitteru. Umožňuje také zobrazit zdroj ve formátu List nebo v jednom sloupci posuvníku.

Plugin nabízí spoustu přizpůsobení, kde můžete skrýt nebo zobrazit různé komponenty tweetu. Karta vyhrazeného stylu umožňuje zvolit velikost písma, barvy, textové dekorace odkazu pro různé části tweetu. Posuvník používá Owl Carousel a má mnoho nastavení, která můžete ovládat, jako je zobrazování navigačních šipek, zobrazení navigace tečkami, automatické přehrávání, přechodový interval, automatická výška atd. Posuvník také podporuje dotyk a přetažení pro lepší zážitek z mobilního prohlížení. Můžete také nofollow externí odkazy.

Pro verze má mnoho dalších funkcí, jako je zobrazování živých obrázků / videí, twitter karet, další typy zdrojů, jako je Hashtags & Search timeline. Můžete zobrazit pomocí zdiva a 2 posuvníků sloupců. Můžete se rozhodnout odstranit odkazy z Hashtagů, zmínit se nebo také z externích odkazů.

8. Widget pro sociální média (zdarma)

Doplněk WordPress pro sociální média zdarma

Tento plugin pro sociální média jsme zmínili v předchozích příspěvcích, což mi také připomíná tento marketingový příspěvek WordPress. Pokud jste to ještě nečetli, udělejte to prosím. Widget Social Media Widget umožňuje zobrazit vaše profily sociálních médií jako ikony na postranním panelu. Plugin podporuje řadu sociálních sítí – ve skutečnosti 50+, s možností přidání vlastních vlastních odkazů a sdílení e-mailů. Dodává se s tunou ikon v různých velikostech: 16 × 16, 24 × 24, 32 × 32, 64 × 64 a vlastní velikost. Kromě toho můžete animovat ikony, které jsou dodávány ve čtyřech balíčcích, a vytvořit tak požadovaný vizuální efekt; ikony se mohou přibližovat (měnit), odrazit nebo zmizet.

9. AddtoAny Share Buttons (Free)

Tlačítka AddtoAny Share: Nejlepší zásuvné moduly pro sociální média pro WordPress

Pokud hledáte rychlý, jednoduchý a bezplatný způsob, jak přidat sociální sdílení na svůj web, je tento plugin skvělou volbou. Díky více než 100+ webům pro sociální média a sdílení, čítačům, plovoucím tlačítkům, jednotlivým odkazům na sdílení, zahrnutým vektorovým ikonám, možnostem umístění, snadno použitelnému zkratce a dokonce i integraci Google Analytics obsahuje plugin AddtoAny spoustu funkcí, které určitě najdete ochotný.

10. Facebook fotografie Posuvník

facebook-likebox-slider-social-media-plugins-for-wordpress-wpexplorer

Info & DownloadView The Demo

Tento plugin obsahuje úžasný design karty, který je přitažlivý a zaujme pozornost. Ale estetiku stranou, Facebooku Posuvník se snadno instaluje a používá. Instalace ve skutečnosti zahrnuje proces konfigurace ve třech krocích a to je vše, ale autor (Arscode) poskytuje podporu 24 hodin v případě, že uvíznete. Facebook fotografie Posuvník podporuje mobilní zařízení, což znamená, že více uživatelů bude sdílet váš obsah bez ohledu na zařízení, které používají.

Tento 5hvězdičkový plugin je skvělým nástrojem a snadným způsobem, jak získat více sdílení, více fanoušků, popularitu a nakonec větší provoz. Více provozu se dříve či později převede na více peněz. Nenechte se zmást titulem, ačkoli tento plugin podporuje řadu sociálních sítí včetně Facebooku (samozřejmě), Twitteru, Google+, Youtube, Vimeo, LinkedIn a Pinterest.

11. ShareThis Share Buttons (Free)

ShareThis Share Buttons

Při sestavování tohoto seznamu nejlepších pluginů pro sociální média pro WordPress jsem nemohl opustit ShareThis. S miliony uživatelů a až 120 kanály sociálních sítí se ShareThis stal silným pluginem pro sociální média na trhu s podobnými produkty. ShareThis vám dává možnost používat lišty pro sdílení (včetně vznášejících se pruhů), čítače a tlačítka různých velikostí. Kromě toho můžete sledovat interakce v sociálních sítích vytvořením účtu sociální analýzy. To vám umožní určit sociální kvalitu vašeho webu WordPress pomocí indexu sociální kvality (Poznámka: pro použití bezplatného pluginu je nutné se zaregistrovat k účtu ShareThis).

12. v galerii

inGallery Plugin

Informace a stahování

inGallery je jedinečný plugin WordPress, který integruje média Instagram do webové stránky. Ukáže nejen fotografie na vašem webu WordPress, ale také videa. Můžete nastavit libovolné množství zdrojů, včetně uživatelů Instagramu, hashtagů nebo dokonce adresy URL fotografií / videa. Můžete nastavit filtry pro filtrování požadovaného média. Pokud například chcete vytvořit album, které bude zobrazovat pouze fotografie / videa o konkrétní události – můžete nastavit filtr. Nebo pokud chcete ablum, které zobrazuje pouze videa – je zde také filtr.

Na vrcholu toho všeho – existuje spousta možností přizpůsobení, pomocí kterých můžete galerii přizpůsobit tak, aby se vešly do stylu webové stránky. V každém případě bude v Galerii vypadat skvěle, protože již obsahuje různé styly pro zobrazení miniatur. Je také možné vybrat z několika typů rozvržení: mřížka a kolotoč. Samozřejmě je zde mnohem více možností.

13. Sociální postranní panel

Plugin sociální postranní lišty

Info & DownloadView The Demo

Sociální postranní panel umožňuje nasazení globální sady odkazů na váš web pomocí řady různých stylů a možností pro extrémní přizpůsobitelnost. Všechno z pozice postranního panelu, barev, stínů, stylů štítků, tvarů odkazů, pojmenování, je tam, a pokud tam není, máme praktický editor CSS, který vám pomůže jít ještě dále, než možnosti.

Integrace webových stránek je automatická s možnostmi zařazení a vyloučení stránek a příspěvků. Navíc je nabízen manuální režim pro lepší zpracování témat (pomocí zkratky nebo volání funkce PHP).

Vzhledem k tomu, že poloha postranního panelu je kdekoli od pevné na stránce až po absolutní umístění, máme také mobilní možnosti pro lepší manipulaci se zařízeními. Rozhodněte se, zda chcete zobrazit nebo skrýt postranní panel nebo změnit odkazy na použitelná tlačítka, aby vaši uživatelé mobilních telefonů měli stále plný účinek. Detekce může být zpracována pomocí WordPress nebo prostřednictvím přizpůsobeného dotazu na média.

Odkazy přicházejí ve dvou režimech: Normální a Sdílení. Odkazy na sdílení přicházejí ve standardním režimu sdílení nebo pomocí rozhraní AddThis.com API. Nejsou vyžadována žádná registrace, ale pokud tak učiníte, můžete ke sledování statistik přidat své ID vydavatele pro AddThis.com.

Odkazy lze vysoce přizpůsobit pomocí vestavěných ikon Font Awesome nebo pokud nenajdete potřebnou ikonu, můžete místo toho nahrát obrázek, který chcete použít. Potřebujete vyskakovací okno? Žádný problém. Vlastní barvy na odkaz? Máme krytou.

Tento plugin je skvělý pro získání globálních odkazů na váš web a získání pozornosti návštěvníků.

14. Snadná tlačítka pro sociální sdílení

Snadná sociální tlačítka pro sdílení pro WordPress

Info & DownloadView The Demo

Easy Social Share je úžasný plugin WordPress, který na vaše webové stránky WordPress přidává tlačítka pro sociální sdílení. Přidání tlačítek pro sociální sdílení na váš blog nebo web je rychlý a snadný způsob, jak přimět čtenáře ke sdílení vašich příspěvků. Díky funkci Easy Social Share můžete do každého příspěvku a stránky přidat jasná tlačítka. Plugin obsahuje 18 sociálních sítí kromě tlačítek, jako je, tisk a e-mail.

Skvělou funkcí Easy Social Share jsou všechny zahrnuté funkce. Plugin je dodáván s podporou 45 hlavních sociálních sítí, obsahuje 52 šablon, více než 27 pozic návrhu a spoustu možností přizpůsobení. K dispozici je 9 předdefinovaných šablon stylu tlačítek (klasická, metro, moderní, kulatá, sítnice, metro sítnice, sítnice světlo a sítnice plochý), 3 styly zobrazení (pouze ikona, ikona se jménem a ikona se jménem na vznášedle), volitelné čítače a 9 zobrazovacích míst, ze kterých si můžete vybrat. Se všemi těmito možnostmi můžete vytvářet a přidávat sociální ikony, které odpovídají vašemu webu.

Snadné sociální sdílení dokáže mnohem více. Vlastní zprávy pro sdílení, vlastní kompatibilita typu příspěvku, podpora WooCommerce, integrace bbPress, super rychlé načítání, automatické aktualizace a statistika sdílení na sociálních sítích jsou jen některé z dalších funkcí, na které se musíte těšit. Tak na co čekáš? Checkout Easy Social Share a zjistěte, zda je to ten pravý plugin pro vás.

15. Létající ikony sociálních médií (zdarma)

Plovoucí sociální mediální ikony Plugin

Plugin Floating Social Media Icon dělá vlastní vlny – možná je to snadné použití nebo jednoduchý proces konfigurace nebo dokonce pouhá skutečnost, že si můžete nastavit ikony sociálních médií, aby se vznášely, ale tento plugin pro sociální média patří mezi nejlepší na trhu. Mezi jeho hlavní funkce patří více než dvacet ikon stylů, proměnlivé ikony, více widgetů, podpora krátkých kódů, automatická nebo ruční integrace a menší zatížení, což je dobré pro rychlost načítání stránky..

Ikony jsou docela fantastické a létají zleva doprava doleva a drží se tam, dokud uživatel zůstane na vaší stránce. Nedělejte si s tím starosti, můžete toto plovoucí chování vypnout a stále používat plugin pro rozšíření vašeho sledování a provozu.

16. Sociální skříňka

OnePress Social Locker

Info & DownloadView The Demo

Social Locker je prémiový plugin WordPress, pomocí kterého můžete od svých čtenářů požadovat, aby vaše stránky sdíleli společensky a odemkli konkrétní obsah na vašem webu. Je to snadný způsob, jak vyladit tweety, oblíbené a sdílené položky pro nový obsah nebo bezplatné zdroje.

Social Locker dělá virový provoz skutečnou možností pro vaše nejnovější příspěvky nebo stránky. Možná jste právě vytvořili nové bezplatné téma WordPress, jak přimět lidi, aby o něm mluvili, aby přilákali nové návštěvníky na váš web? Snadný. Nainstalujte si sociální zámek a požadujte, aby uživatelé stahovali vaši stránku, jako například +1 nebo jinak sdílenou stránku. Je to také rychlý způsob, jak vybudovat své fanoušky a fanoušky, takže když uvolníte svůj nový produkt, bude se o něj dělit ještě více lidí.

Chcete vidět, jak dobře pro vás Social Locker pracuje? Pomocí vestavěných přehledů a analytiků můžete sledovat, jak má váš uzamčený obsah sociální dopad. Na první pohled uvidíte, který obsah si vede nejlépe, vyzkoušejte, které skříňky na obsah získají více aktivity a další. Plus Social Locker je integrován s Google Analytics, takže můžete zobrazit výsledky Social Locker v účtu Google Analytics.

Mezi další skvělé funkce patří hlavní kompatibilita v sociální síti, 4 styly zámku, vlastní funkce a spousta stylingových možností k vytvoření sociálních skříňek, které odpovídají vašemu webu. Další informace o sociálním zámku naleznete níže.

17. Sociální přihlášení (zdarma)

Sociální přihlášení Zdarma WordPress Plugin

Udělejte ze svého webu WordPress sociální modul plug-in pro sociální přihlášení, který umožňuje návštěvníkům přihlásit se, registrovat se a komentovat přes dvacet sociálních sítí, jako je Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn a dokonce i PayPal. Jediným kliknutím můžete zvolit, kam se má widget zobrazit. Alternativně můžete použít krátké kódy pro umístění pluginu kamkoli budete chtít. Můžete také aktivovat widget pro sociální plugin pro svůj postranní panel. Tento plugin se v zásadě snadno používá. Plugin je spravován OneAll a je to skvělý způsob, jak zlepšit zapojení uživatelů na vašem webu WordPress nebo BuddyPress..

18. SharePlus

shareplus-social-media-plugin-for-wordpress-wpexplorer

Info & DownloadView The Demo

Share + je opravdu „… krásný způsob, jak sdílet svůj web…“, krása se však nerovná funkčnosti (nebo nástroji), takže se musíme ponořit do technických detailů, abychom zjistili, zda vývojář znamená podnikání, nebo jen mluví o dobrém..

Začínáme s tím, že Share + byl vytvořen pomocí jQuery, HTML5 a čistě CSS3. To je skvělý směr, protože to znamená, že plugin je důkazem do budoucna a snadno upravitelný. Pokud jde o snadnost, vše, co je z vaší strany vyžadováno, je nahrání pluginu, jeho aktivace a tři kliknutí ve směru konfigurace a vaše práce je hotová. Kromě toho můžete Share + používat na dynamických a statických webových stránkách bez problémů, protože je na straně klienta (nevyžaduje spuštění serveru).

Doplněk je dodáván s vizuálně přitažlivým (nebo spíše krásným) administrátorským panelem a pěti vzrušujícími tématy, která změní vaše sociální sdílení uživatelů. Konečně plugin podporuje několik webů v sociálních sítích a dává vám možnost sledovat aktivitu sdílení na sociálních sítích pomocí Google Analytics.

19. Sociální válčení (zdarma)

Sociální válčení Ultimate Free Social Sharing Plugin

Informace a stahováníZobrazit ukázku

Social Warfare je víc než jen plugin pro sociální sdílení – je to celé sociální řešení. Plugin obsahuje tlačítka pro sociální sdílení pro nejoblíbenější sociální sítě (Twitter, Facebook, Pinterest, atd.), Možnosti pro umístění sociálních tlačítek (nad nebo pod obsahem, obojí nebo manuální), klepnutím na tweet funkce a snadno použitelné krátké kódy (plus vlastní háčky). Pokud chcete více funkcí, podívejte se na Social Warfare Pro, kde najdete ještě více integrací do sociálních sítí, image Pin it hover tlačítka, přizpůsobení stylů a textů, vlastní návrhy, minimum sociálního důkazu, krátké odkazy a tuny více.

20. SocialFans

SocialFans - WP Responsive Social Counter Plugin

Info & DownloadView The Demo

Social Fans je plně responzivní sociální pult prémiového pluginu WordPress. Tento plugin usnadňuje přidávání sociálních odkazů na vaše stránky WordPress, které také zobrazují vaše fanoušky, sledovatele a předplatitele na více než 20 populárních webech sociálních médií. Postavený na Bootstrap 3, tento Retina připraven sociální média plugin zabalí docela punč a umožňuje zobrazit počet fanoušků / odběratelů / následovníků vašeho sociálního účtu. Je dodáván se spoustou funkcí, včetně četných sociálních sítí, animovaných přechodů, souborů připravených na překlad a schopnosti vytvářet vlastní vzhledy.

Sociální média jsou jedním z nejúčinnějších marketingových nástrojů, které mají bloggerové k dispozici. Vytvořením základny následovníků můžete zvýšit provoz a počet konverzí a současně budovat svoji značku. Jedním z nejjednodušších způsobů, jak získat nové následovníky, je přidat na vaše webové stránky sociální odkazy, které se vám budou snadno líbit, sledovat a přihlásit se k odběru. Ale buďme upřímní – uživatelé se zdráhají „mít“ cokoli, co ještě není oblíbené. To je místo, kde přichází sociální fanoušci. Tento plugin zahrnuje nejen úžasné sociální, které se jednou objeví ve vašich widgetizovaných oblastech, ale existují možnosti, jak zobrazit čítače pro každou z vašich sítí. Tímto způsobem můžete novým čtenářům ukázat, kolik lidí váš web miluje – což je může přesvědčit, aby ho následovali a měli vás také rádi. K dispozici je dokonce i speciální přepážka, která ukazuje vaše celkové fanoušky ze všech sítí a ještě více zapůsobí na nové návštěvníky.

Další skvělou vlastností tohoto pluginu jsou možnosti přizpůsobení. Sociální fanoušci reagují a jsou připraveni na sítnici, takže si nemusíte dělat starosti s tím, jak to bude vypadat na tabletech a telefonech (je dokonce dotyk povolen). Navíc všechny animace reagují také – takže animace přiblížení, oddálení a překrytí vypadají skvěle bez ohledu na to, jaké zařízení čtenáři používají. Plugin obsahuje také 4 předdefinované vzhledy (tmavé, světlé, barevné a průhledné), ale pomocí přiložených barevných možností můžete vytvořit libovolné barevné schéma. Díky těmto možnostem a více je snadné přizpůsobit fanouškům sociální sítě vzhled a dojem zbytku vašeho webu. Je to skvělý plugin, který vám určitě pomůže získat více sledujících na různých sociálních sítích, proto si jej dnes zkontrolujte!

Na závěr vše, vývojáři poskytují rychlé odpovědi na dotazy podpory (snaží se reagovat do 24 hodin). Je to docela chytré: poskytnout rychlou reakci na „responzivní“ plugin pro sociální média (ano – slovní hříčka určena).

121. Oživte starý příspěvek

Oživte starý příspěvek WordPress Plugin

Informace a stahování

Revive Old Post je užitečný sociální plugin, protože vám může pomoci být aktivnější na sociálních médiích a také udržovat relevantní obsah. Pomocí tohoto pluginu můžete automaticky sdílet svůj obsah na Twitter, Facebook, LinkedIn, Xing a Tumblr. Stačí nastavit možnosti sdílení (příspěvky, stránky, typy příspěvků), zahrnout hashtagy nebo vaše @ jméno a poté díky integraci Google Analytics sledovat kliknutí..

22. MashShare

Tlačítka sdílení sociálních médií MashShare

„Sociální ekosystém sociálních médií“ MashShare je bezplatný plugin pro sociální sdílení, který můžete použít k tomu, aby čtenářům usnadnil sdílení vašeho obsahu. A pro ty z vás v EU je tento plugin také kompatibilní s DSGVO, takže se nemusíte starat. Mezi doplňky patří integrace s hlavními sociálními sítěmi, tlačítka pro sdílení, vyskakovací okno pro sdílení videa, lepkavá lišta pro sdílení, widget pro většinu sdílených příspěvků, integrace s krátkou adresou URL, podpora AMP, integrace analytiků Google a další.

23. Tlačítka sdílení sociálních médií (zdarma)

Pluginy pro sdílení sociálních médií

Plugin Social Button Share Buttons je opravdu pěkný a jednoduchý plugin. Použijte všechna zahrnutá sociální tlačítka (Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, WhatsApp a E-mail) nebo jednoduše aktivujte ta, která potřebujete, spolu s odpovídajícími ikonami, značkou nofollow av případě Twitteru vaše zobrazované jméno. Navíc existují možnosti, jak zobrazit tlačítka před / po obsahu nebo plovoucí doprava / doleva.

24. Feed Them Social (Free)

Krmte je sociálními kanály Zdarma WordPress Plugin

Přidejte jednoduchý sociální kanál na jakýkoli příspěvek nebo stránku pomocí bezplatného pluginu Feed Them Social. Stačí nainstalovat plugin a přidat sociální kanály, které chcete zobrazit. Tento plugin pracuje s Facebookem, Twitterem a Instagramem a generuje vlastní krátký kód pro každý zdroj, který vytvoříte, takže vše, co musíte udělat, je zkopírovat a vložit a vložit do obsahu.

25. Social Share & Locker Pro

Social Share & Locker Pro WordPress Plugin

Informace a stahování

Propagujte obsah lépe pomocí pluginu Social Share & Locker Pro. Plugin je dodáván s 44 tlačítky sdílení, z nichž si můžete vybírat, a více než 100+ podporovaných sítí – takže zde není dostatek možností! Nejlepší ze všeho je, že plugin kombinuje sociální sdílení a uzamčení obsahu. Tímto způsobem můžete vyžadovat sdílení svého nejlepšího obsahu stejně snadno, jako můžete přidat sociální odkazy na svůj postranní panel..

26. Sdílet tlačítka od AddThis (zdarma)

AddThis Social Share Plugin

AddThis je jedno z nejlepších řešení pro tlačítka sociální sdílení a jejich přidání do WordPress je nyní super snadné díky bezplatnému pluginu AddThis Share buttons. Stačí nainstalovat plugin a poté pomocí možností začít vytvářet tlačítka sdílení. Před zveřejněním tlačítek sdílení vyberte rozvržení (postranní panel, vložený nebo vlastní HTML), přidejte čítač sdílení, vyberte sociální sítě, nastavte možnosti stylu a použijte pokročilá nastavení (pro prahovou hodnotu počtu sdílení, sledujte zprávu a další). Můžete také použít zkratku pro ruční přidání tlačítek do jakéhokoli obsahu.

27. NextScripts: Social Networks Auto-Poster Free & Pro

NextScripts: Auto-Poster sociálních sítí

SNAP (Auto Networks Auto Poster) od NextScripts je bezplatný plugin, pomocí kterého můžete automaticky publikovat a sdílet své příspěvky na sociálních médiích. Propojte svůj účet Twitter, profil Facebook, stránku Google+ a více než 30+ dalších sociálních sítí, které jsou podporovány. Poté pomocí funkcí pluginu nastavíte značky hash, zkrácení adresy URL, obrázky a další.

28. Sociální pult Arqam

Plugin pro sociální sítě pro WordPress - Arqam

Info & DownloadView The Demo

Arqam je vynikající sítotiskový sociální čítač WordPress plugin pro přidání sociálních odkazů na jakýkoli web WordPress. Tento plugin je rychlý a snadno použitelný – stačí jej nainstalovat a získat trhliny! Po instalaci a aktivaci je Arqam přidán do nabídky na hlavním panelu. Odtud můžete přidat všechny své profily sociálních médií a přizpůsobit čítače tak, aby řekli „následovníci“, „malé příšery“, „fanoušci“ nebo něco jiného, ​​co si vyberete.

Odtud můžete také nastavit čas mezipaměti. To znamená, že plugin aktualizuje pouze vaše čítače podle časového plánu, který vyberete. Rozložením mezipaměti bude plugin volat API méně často, což by mohlo urychlit váš web. A v případě, že API je vypnuto, Arqam ukládá předchozí hodnoty, takže vám nikdy nezůstane prázdné počítadlo.

Jednou z nejlepších funkcí je funkce drag and drop. Chcete-li změnit uspořádání sociálních počítadel, jednoduše přetáhněte bloky v části řazení Arqam. Tímto způsobem můžete dát své nejdůležitější odkazy na sociální média jako první. Chcete-li se dozvědět více o pluginu, podívejte se na níže uvedený seznam funkcí.

29. ShareBang

Tlačítka ShareBang Ultimate Social Share

Info & DownloadView The Demo

ShareBang je kompletní balíček tlačítek sociální sdílení pro WordPress. Záleží na tom, jak vaši návštěvníci procházejí chování při prohlížení, s 21 pozicemi tlačítek pro sdílení (umístění) a vyhrazenými 3 pozicemi pro mobilní zařízení, které jsou speciálně optimalizované, a WooCommerce dvě místa pro tlačítka pro sociální sdílení, zvýší sdílení a zvýší provoz a zvýší váš prodej.

ShareBang je provozován prostřednictvím svého revolučního panelu konečných voleb. To vám dává možnost přizpůsobit vše pomocí +35 hotových elegantních motivů tlačítek s tlačítky tvůrce motivů, což vám dává velmi jedinečný způsob, jak vytvořit tlačítka / styl tlačítek.

Podpora ShareBang +42 sociální síť včetně hlavních sociálních sítí a mobilních aplikací v dnešní době těžké použití jako WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Skype, linka, Viber a další.

ShareBang je poprvé vyroben pro začátečníky – jen tři kroky a za 15 sekund je dobré jít. Má výchozí nastavení pro každou pozici, takže nemusíte chodit na každou z nich a trávit spoustu času jeho konfigurací. Soustředíte se na obsah a necháte ShareBang udělat zbytek za vás! Plugin také obsahuje vestavěnou analytiku, kterou můžete sledovat každý příspěvek / stránku / tlačítko sdílení a porovnat, takže můžete mít dobrou disekci.

Součástí je také funkce testování A / B, takže můžete testovat mezi různými profily a zjistit, jaké nastavení je pro váš web nejlepší. Vytvořte si svůj seznam e-mailů pomocí funkce MailChimp s funkcí after share, kterou lze zpracovat s libovolným krátkým kódem! Můžete také povzbudit návštěvníky, aby sdíleli vaše stránky, pomocí funkce sociální skříňky, abyste získali více sdílení (to je velmi vhodné pro kupóny se slevou).

30. Instagram Photo Journal

Instagram Photo Journal

Info & DownloadView The Demo

Instagram Photo Journal je výkonný a flexibilní prémiový plugin WordPress, který umožňuje zobrazovat vaše Instagramové příspěvky jako fotografický deník pro vaše čtenáře. S pluginem Instagram Photo Journal si můžete vybrat spoustu úžasných rozvržení! Přidejte své fotografie jako klasickou mřížku na fotografie, seriózní obrazový karusel nebo zajímavý posuvník nekonečna. Doplněk také obsahuje možnosti, takže můžete omezit počet načtených fotografií, určit hashtag nebo umístění, ze kterého chcete stahovat a další.

Doplněk je dodáván s motivem časopisu Instagram, který vám usnadní život. To je skvělé, pokud na svém webu nechcete mít žádné další funkce, stačí nainstalovat přiložený motiv spolu s pluginem, přidat své uživatelské jméno na Instagramu a jste připraveni spustit svůj web!

31. EmbedSocial

EmbedSocial - Platforma pro nástroje sociálních médií

EmbedSocial plugin je plugin WordPress pro zobrazování alb sociálních médií na webu. Jedná se o profesionální platformu, která nabízí funkce pro vývojáře jednotlivců i firemních webů, kteří chtějí používat plně podporovaný nástroj a ochotni za něj zaplatit malou cenu.

EmbedSocial je zabudován na více než 215.000+ webových stránkách a většinou se používá k předvádění fotogalerií a fotoalb z událostí z Facebooku, Twitteru a Instagramu..

Platforma je navržena tak, aby uživatelé mohli importovat, spravovat a ukládat fotoalba pro dlouhodobé použití. Uživatelé mohou dále přizpůsobit rozvržení alba, nastavit počet fotografií na album, zvolit, která alba mají být zahrnuta do galerie, představit fotografie sociálních médií v prezentaci a podobně.

Platforma je neustále aktualizována o nové funkce, takže weboví vývojáři jsou otevřeně vyzváni, aby navrhli možnosti, které usnadní jejich život. Pro všechny nové uživatele, kteří chtějí platformu vyzkoušet, je k dispozici 14denní bezplatná zkušební verze, která zahrnuje všechny funkce platformy PRO. Šťastné vkládání!

32. Mikroblogový plakát

Mikroblogový plakát - automatické publikování na sociálních médiích

Plugin pro sociální média Microblog Poster pro WordPress vám pomůže automaticky publikovat váš obsah do různých sociálních sítí. Plugin podporuje více účtů na jedné stránce sociálních sítí, což znamená, že můžete posílat příspěvky více účtům na stejné sociální síti. Kromě toho můžete aktualizační zprávu naformátovat a vytvořit různé verze pro různé platformy sociálních sítí. Plugin lze snadno konfigurovat, používat a podporuje krátké kódy.

33. Widget pro sociální bonbóny (zdarma) Jetpack – sociální modul (zdarma)

Jetpack WordPress Plugin

Poslední plugin v našem seznamu je také jedním z nejpoužívanějších dostupných pluginů – Jetpack. Vše, kromě kuchyňského dřezu styl plugin vytvořený WordPress. Přidává funkce do WordPress pro galerie, CDN, analytiku a samozřejmě sociální. Jetpack Social Mezi funkce patří zejména snadná tlačítka sdílení (prostřednictvím sdílení JetPack, s podporou 11 hlavních sociálních sítí, stejně jako e-mail kamarádovi), widget ikon sociálních médií, propagace sociálního sdílení (které můžete použít k automatickému sdílení nového obsahu na všech vašich sociálních sítích mediální účty), Facebook likebox nebo widget stránky, časová osa Twitteru a další umístění na vrchol našich nejlepších doplňků pro sociální média.


Zabalení nejlepších pluginů pro sociální média pro WordPress

Doufejme, že se vám toto setkání líbilo a možná jste se rozhodli zkusit jeden z nejlepších pluginů pro sociální média pro váš web WordPress. Jaký plugin (nebo pluginy) pro sociální média používáte na svém webu WordPress? Vynechal jsem plugin nebo dva, o kterých si myslíte, že by se v tomto příspěvku měl objevit? Dejte mi vědět, jaké jsou vaše myšlenky ohledně toho, které doplňky pro WordPress jsou nejlepší v sociálních sítích, v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map