30+ nejlepších lékařských témat WordPress pro lékaře

Nejlepší lékařské WordPress Témata pro lékaře a nemocnice

Zdravotnická profese je konkurenčním oborem. Ať už jste všeobecný lékař hledající nové pacienty, porodnické centrum, zdravotnickou a wellness organizaci, místní kliniku nebo síť lékařských kanceláří, potřebujete úžasný web. Lékařské weby by měly být profesionální, snadno čitelné a měly by zahrnovat podporu obrazových galerií, jezdců a samozřejmě alespoň kontaktní formulář. Dnes se s vámi podělíme o nejlepší lékařská témata WordPress z celého webu, abychom vám pomohli vytvořit moderní a profesionální web, který vaše podnikání ve zdravotnictví vyžaduje..


Tento příspěvek je úžasnou sbírkou nejlepších témat WordPress, která se hodí lékařům a zdravotnickým pracovníkům obecně. Hledáte pro své webové stránky zdravotní péče skvělé téma WordPress? Jste vývojář WordPress, který chce svým klientům ve zdravotnictví ohromit skvělým designem a funkčností, která je synonymem témat WordPress? Posaďte se a užijte si náš seznam, a prosím, podělte se o své myšlenky v sekci komentářů na konci!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Medin – téma WordPress Medical Center

Medin - Medical Center WordPress Téma

Téma Medin je skvělý způsob, jak vytvořit váš lékařský web. Ať už je vaše kancelář zaměřena na plastickou chirurgii, laserovou terapii, dermatologii, stomatologii, kryoterapii, pediatrii nebo na jakoukoli jinou speciální medin, je skvělá možnost navrhnout vaše stránky. Téma je citlivé a připravené na sítnici, takže vypadá skvěle na jakémkoli zařízení a díky vestavěným rozvržením témat (klinika, chirurgie a zubař) je snadné začít.

K vytvoření vlastních rozvržení můžete také použít přiložený nástroj pro tvorbu stránek WPBakery. Stačí přidat prvky stránky a přetáhnout je na místo. Existují před / po osvědčení, dvě varianty galerie, vestavěný formulář pro rezervaci schůzky, lepkavé menu, vlastní stránky a další. Plus Medin podporuje RTL a je kompatibilní s polylangem, takže si můžete vytvořit své lékařské stránky v jakémkoli jazyce, který budete potřebovat.

2. MedicalPRESS

MedicalPress Zdraví a lékařské WordPress Téma

Jak probíhá váš marketing v oblasti zdravotnictví? Pokud nemůžete říci, že je to skvělé, možná vaše téma WordPress je kořenem vašich potíží. Chcete-li zvýšit počet potenciálních zákazníků na svém lékařském webu, potřebujete účelové téma WordPress, například krásné MedicalPress. Postavený na Twitteru Bootstrap, se čtyřmi typy jmenovacích formulářů, dvěma typy posuvníků a rozsáhlým seznamem tematických možností a dalších funkcí, je MedicalPress skvělým tématem pro lékaře, zubní lékaře, kliniky, nemocnice a chirurgy. Mezi funkce patří responzivní design, podpora více jazyků (plugin WPML), SEO přátelské, písma Google, zahrnuto podřízené téma a úplná dokumentace.

3. Celkem

Celkový víceúčelový lékařský web WordPress Theme

Informace a stahováníZobrazit ukázku

Díky spoustě skvělých funkcí je Total skutečně jediné téma WordPress, které potřebujete! Přestože toto téma nebylo speciálně navrženo pro lékařské weby, všechny skvělé funkce a flexibilní možnosti usnadňují přizpůsobení vašim potřebám. Příklad 29 z domovské stránky Pokladny (viz výše), abyste viděli, jak by toto téma mohlo být perfektním řešením pro váš lékařský web. Téma bylo vyvinuto přímo zde ve WPExplorer a může se pochlubit mimo jiné následujícími funkcemi: neomezené rozvržení, snadno použitelný tvůrce stránek Drag & Drop, rychlé nastavení (díky vzorovým datům), připravené WooCommerce, vlastní možnosti písma, neomezené možnosti barev, vytvořil elitní autor, úžasná podpora, postavený s láskou :), časté a automatické aktualizace a mnohem, mnohem více!

Toto je moje oblíbené téma a během let jsem použil 100+. Je bohatý na funkce a podpora je vynikající. Navíc vývojář pracuje na vylepšení tématu pravidelnými aktualizacemi. – Mike

Celkem je skvělé téma WordPress pro lékaře a další profesionály ve zdravotnictví (nebo kohokoli jiného v této věci).

4. Zdravotník

Medicínské zdraví a lékařské téma WordPress

Možná nejste doktor, ale marketingový specialista zaměřující se na lékaře. Chtěli byste vytvořit skvěle vypadající webovou stránku pro marketing zdravotnictví, jako je Medical Website Academy? Pokud jste hlasitě řekli ano, téma MediCenter WordPress bude při dosahování vašeho cíle trvat dlouhou cestu. To není konec. Toto téma je stále vhodné pro lékaře a další lékařské obory.

MediCenter obsahuje dvě rozvržení – v rámečku nebo v plné šířce. Tímto způsobem můžete upravit rozvržení motivu tak, aby vyhovovalo vašemu podnikání nebo charitě. Navíc obě rozložení reagují, takže web vypadá skvěle na všech zařízeních. Přizpůsobení se tam nekončí. Můžete si vybrat ze 6 zahrnutých barevných schémat, nebo si vytvořit úplně vlastní. To znamená neomezené barevné kombinace! Můžete si také vybrat z více než 20+ rozvržení stránky, 200+ ikon a více než 80 písem, takže si můžete toto téma opravdu přizpůsobit.

5. Diktovat

Diktovat zdraví a lékařské WordPress Téma

Toto téma WordPress 6 v 1 představuje čistý a moderní vzhled vhodný pro práci lékařů. Zároveň můžete použít toto téma pro další kosmetické projekty, jako je móda, lázně nebo salon. Toto téma je oblíbené pro následující funkce: responzivní design, víceúčelové téma, integrace Visual Composer, kompatibilita s pluginem Layer Slider, podpora více jazyků WordPress, podpora WooCommerce, možnosti krátkého kódu, vylepšené možnosti motivů, SEO připraveno, pokročilý admin panel, sekce paralaxy, Podporují písma Google, ikony ikon Awesome a další. Diktát také zahrnuje podporu a bezplatné aktualizace.

6. SoulMedic

+ Soul Medic Health & Medical WordPress Theme

SoulMedic je plochý a minimalistický design a je oblíbeným tématem WordPress pro lékaře a webové stránky související se zdravím. Téma přichází s následujícími funkcemi: SEO připravené, kompatibilní s WPML / Translation, bezplatný plugin pro kalendář událostí, widget MailChimp Newsletter, podpora WooCommerce, přizpůsobovač motivu, mega menu, plně citlivý design, posuvníky Layer and Revolution, 20 předdefinovaných vzhledů, funkce krátkého kódu, šest typů stránek šablon, pět typů vlastních widgetů, HTML5 + CSS3, webová písma Google, úplná dokumentace a další.

7. Paeon

Paeon Health & Medical WordPress Theme

Jste přilepená na váš lékařský nebo zdravotní projekt? Hledáte lékařské téma WordPress, které posouvá váš marketing ve zdravotnictví na další úroveň? Paeon je vaše cesta ven. Paeon lze snadno přizpůsobit svým minimalistickým a jedinečným designem a rozsáhlým seznamem tematických možností. Za malou cenu získáte úžasné téma WordPress praskající ve švech s funkcemi, jako jsou responzivní rozložení, Google Web Fonts, výběr barvy s neomezenými barevnými schématy, citlivý posuvník, správa zaměstnanců a služeb, pokročilé možnosti motivu, obrázek na pozadí záhlaví, vlastní widgety, dokumentace a podpora.

8. Staráme se

Staráme se o zdraví a lékařské téma WordPress

We Care je téma WordPress s plnou šířkou, ale citlivé, vhodné pro všechny zdravotnické pracovníky. Na vstupní stránce najdete úžasný jezdec s grafikou HD. Kromě toho najdete pracovní formulář, který vám pomůže zasáhnout. Mezi další funkce patří široká a rámcová rozvržení, neomezená portfolia, neomezené posuvníky, podpora, vizuální generátor krátkých kódů, pokročilé možnosti správy, podpora IE8, webová písma Google, ikony Awesome Font a kontaktní formulář AJAX. Opravdu nemusíte rozbít banku, abyste si vytvořili úžasné stránky, pokud to zkusíte.

9. Panacea

Téma Panacea Health & Medical WordPress

Pokud hledáte elegantní a moderní téma pro své webové stránky pro zdravotnictví, už nehledejte nic jiného; Panacea vás pokryla. Toto paralaxy téma se může pochlubit množstvím úžasných funkcí a pomůže vám doručit vaše marketingové sdělení ve zdravotnictví, aniž by došlo k porušení potu. Panacea přichází se spoustou funkcí včetně responzivního HTML5 + CSS3 designu, demo obsahu, podpory sítnice, integrace kontaktního formuláře 7, písem Google, fontů Awesome ikon, neomezených barev, vlastních typů příspěvků, automatických aktualizací, Bootstrap 3.0, atd..

10. Maxi Health

Téma Maxi zdraví WordPress

Maxi Health je citlivé lékařské prémiové téma WordPress, které je ideální pro ordinace lékařů, zubní ordinace a další ve zdravotnictví. Díky snadným možnostem motivu je Maxi Health skvělou volbou pro rychlé vytvoření webové stránky.

Toto téma obsahuje dvě možnosti vytváření stránek. Prvním z nich je vlastní generátor krátkého kódu, který lze použít k vytváření základních rozvržení stránky, a je perfektní, pokud chcete použít vestavěné rozvržení a styly stránek, které jsou součástí motivu. Druhou možností je použití přiloženého pluginu pro tvorbu stránek Visual Composer. Ať už si vyberete jakoukoli možnost vytváření stránek (nebo i když použijete téma a vzorové stránky tak, jak jsou), existuje v admin panelu a živém přizpůsobiteli WordPress spousta dalších možností, jak měnit barvy, písma, záhlaví, postranní panely a další. Mezi další funkce motivu patří možnost lepkavé nabídky, vlastní panel pro správu motivů, podpora ikon FontAwesome, vlastní písma Google a další.

11. Léčivo

Medicína zdraví a lékařské téma WordPress

Téma Medicure WordPress, vytvořené CMSMasters, je perfektním řešením pro zdravotnické a lékařské weby. Oni (CMSMasters) dostali toto mistrovské dílo hned od pohledu dolů po funkčnost. Díky skvělým posuvníkům, více oblastem widgetů, úžasným barvám, funkcím správy služeb, blogu, referencím a dalším informacím je Medicure ztělesněním vývoje tématu WordPress. Téma přichází s tunou dalších funkcí, takže můžete dostat Léčivo tvrdě pracovat pro své zdravotnické podnikání.

12. Medica PRO

Téma Medica PRO Health & Medical WordPress

Info & DownloadView The Demo

Toto vhodně pojmenované téma WordPress bylo vytvořeno společností ThemeIsle pro lékařské profesionály. Medica PRO je profesionálně navržený (což znamená, že vaše webové stránky, které firemní zazz) WordPress téma nejlépe známé pro následující funkce responzivní HTML5 + CSS3 design, SEO přátelský, kompatibilita s různými prohlížeči, užitečný panel možností motivu, neomezené možnosti barev, funkčnost krátkého kódu, překlad připraven, skvělá podpora, zápatí a postranní panel připravený pro widget atd.

13. Healthflex

Healthflex WordPress Téma

Healthflex je prémiové téma WordPress, které bylo vyvinuto pro potřeby lékařských a zdravotnických profesionálů, jako jsou lékaři, nemocnice, lékařské kliniky, lékaři, wellness centra, e-shopy zdravotnických produktů a další. Díky instalačnímu programu Demo na jedno kliknutí a široké škále ukázek je nastavení vašich webových stránek bez námahy a přímočarým procesem. Můžete doladit a přizpůsobit téměř každý aspekt tématu bez znalosti kódování.

Toto téma připravené pro WooCommerce je dodáváno s výkonným tvůrcem stránek Visual Composer Drag & Drop Page Builder, revolučním posuvníkem a rámcem voleb Redux. Tyto vysoce intuitivní nástroje vám poskytují úplnou kontrolu nad rozvržením vašich stránek a jejich příslušných částí, stejně jako vzhled a dojem ze všech dostupných prvků, krátkých kódů a widgetů.

Můžete snadno vytvářet formuláře pro rezervace schůzek, přidávat cenové plány, integrovat formuláře předplatného MailChimp, okořenit web pomocí sekcí Parallax a animovaných prvků, přidávat Mapy Google a mnoho dalšího. S vlastními sadami barev, stovkami webových písem Google a ikonami FontAwesome, možností přidat vlastní CSS a JavaScript a přepsat možnosti motivů na stránce, není nic v tom, co můžete vytvořit pomocí Healthflexu..

14. HealthPRESS

HealthPress Téma zdraví a lékařské WordPress

Vhodné pro lékaře, zubní lékaře, nemocnice, zdravotní kliniky, lékaře a další zdravotnická nebo lékařská pracoviště. HealthPress je další skvělé téma, které je třeba zvážit. Díky nastavení živého přizpůsobovače je vaše stránka hračkou. HealthPress, vyvinutý společností InspiryThemes, nabízí snadné a rozsáhlé možnosti motivů, další posuvník Revolution, responzivní design, SEO ready, kompatibilní s WPML / Translation, schopnost shortcode atd..

15. MedicalPlus

Medical Plus - Citlivé lékařské a zdravotní téma

Medical Plus je jednoduché zvýrazněné téma WordPress, které je pro oči snadné. Téma je kompaktní a minimalistický design. Nenechte se však zbavit zjednodušeného designu. Medical Plus je každý praktický díky mnoha funkcím, jako jsou možnosti SEO, výběr živých barev, tvůrce stránek, admin panel s bohatými funkcemi, rozložení šesti zápatí, připravený překlad, pozadí, logo a uploader, tabulka cen, funkce shortcode a mnoho dalšího!

16. MEDICO

Téma Medico Health & Medical WordPress

Pokud máte rádi nadaci 4, citlivý design a spoustu krátkých kódů, budete se skvěle bavit s úžasným tématem Medico. Medico je autorem PremiumLayers a může se pochlubit mnoha skvělými funkcemi, jako je vlastní widget, plně funkční formulář schůzky, pokročilé možnosti správy, neomezená portfolia, vizuální generátor krátkého kódu, podpora motivu, citlivé rozložení, podpora zvuku a videa HTML5, neomezené barvy, web Google Písma, ikony Awesome Font a je plně kompatibilní s WooCommerce 2.0.x.

17. MEDICOM

Medicom Health & Medical WordPress Theme

Pokud chcete pro svou zdravotnickou firmu vytvořit impozantní online přítomnost, musíte své peníze utratit moudře. Potřebujete téma, které se stará o vaše klienty i o váš bankovní zůstatek. Chcete-li toho dosáhnout, musíte jít na skvělé téma technologie a úžasný design. Medicom vám nabízí obojí a jeden pohled na téma vás přesvědčí, že je to přesně to, co hledáte, pokud máte něco pro posuvníky na celé stránce a spoustu mezer. Toto plně citlivé téma je dodáváno se skvělými funkcemi, mezi něž patří Bootstrap 3.0, tvůrce stránek Visual Composer Page, ikony Awesome Font, mega menu a tři různá rozložení blogů..

18. Zdravotní středisko

Health Center Medical & Medical WordPress Theme

Toto plně citlivé téma WordPress vám nabízí čtyři typy rozvržení, které vám umožní změnit vzhled vašeho webu jediným kliknutím. Můžete si vybrat: Home + Formulář schůzky, Home + Vlastní servisní boxy, Parallax Home nebo Home + One Page Menu. Jak vidíte, pokud jde o estetiku, jste dobře pokrytí. Ale co funkčnost? Zde jsou některé funkce, které stojí za zmínku: nejsou nutné žádné programovací dovednosti, panel možností administrátora, výukové programy pro video a průvodce nastavením, tvůrce stránky drag and drop, populární jezdec Revoluce, bezplatné aktualizace a podpora doživotního života, WooCommerce atd..

19. Zdravícentrum

Zdraví WordPress téma

Info & DownloadView The Demo

Healthcentre je prémiové téma zdraví a lékařské WordPress vytvořené speciálně pro zdravotnické pracovníky. Toto citlivé téma je ideální pro nemocnice, kliniky, zdravotnické zásobovací společnosti, lékaře, lékařské blogy a další. Díky snadno použitelným barevným schématům, přednastaveným možnostem pozadí, šablonám stránek, možnostem vlastní typografie a vestavěným typům příspěvků ze služeb a projektů je toto téma skvělou volbou pro jakýkoli mediální web..

20. Lékaři Pro

Doktoři Pro - Medical WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Lékaři jsou krásné téma WordpRess, které nám plně reaguje, optimalizujeme SEO a má spoustu možností přizpůsobení. Je správné vytvořit web pro lékařské centrum, profesionální web pro lékaře nebo zubní ordinaci, propagační web pro zdravotnická a kosmetická centra, ambulanci nebo web pro pohotovostní zdravotní péči a další. Téma je také připraveno na RTL, zahrnuje podporu pro stovky fontů Google, ikony Awesome Font, neomezené barvy a možnosti přizpůsobení motivu.

21. Vital Health

Vital Health & Medial WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Vytvoření webu pro zdravotnické nebo lékařské stránky by nemělo být obtížné. Místo toho je použití tématu jako Vital velmi snadné. Toto téma bylo vytvořeno s ohledem na lékaře, zubní lékaře, terapeuty a další zdravotníky. Toto téma kombinuje podporu pro typy příspěvků, jako jsou posudky, zaměstnanci a služby, s množstvím možností přizpůsobení prostřednictvím přizpůsobovače motivu WordPress, aby bylo vytvoření ideální lékařské stránky snadné. Vital je také kompatibilní s WooCommerce a Gravity Forms.

22. Péče

Procare - Medical WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Procare pro WordPress je úžasné téma pro mediální weby. Toto citlivé a SEO přátelské téma zahrnuje funkci, kterou potřebujete přidat služby pro pacienty, vytvořit profily lékařů a zaměstnanců a další. ProCare obsahuje možnosti motivů pro více než 600 písem Google a kontaktní formulář Ajax, ikony připravené na sítnici 300+, vlastní barvy a mnoho dalšího.

23. Medikit

Medikit - Zdraví a lékařské WordPress

Info & DownloadView The Demo

Téma MediKit WordPress používá principy materiálového designu Google pro různé prvky lékařských témat. Díky čistému a přehlednému designu je MediKit ideální pro všechny druhy lékařských, zdravotnických, lékařů, terapeutů, nemocnic a dalších podobných webových stránek. Téma je připraveno na překlad, zahrnuje několik stylů rozložení blogu, 3 šablony stránek lékaře / zaměstnance, 3 možnosti služeb, spoustu možností typografie, 3 styly nabídky, neomezené barvy a mnoho dalšího.

24. LT Medical

LT Medical Onepage WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

LT Medical je elegantní a citlivé lékařské téma WordPress na jedné stránce. Vývojáři zahrnují vestavěné možnosti pro neomezené barvy, snadno použitelné krátké kódy, citlivé rozložení a další.

25. DW PharmaStore

DW PharmaStore - WP eCommerce Theme

Info & DownloadView The Demo

Pokud vlastníte lékárnu, obchod s vitamíny nebo zdravotnickou zásobovací společnost, pak je pro vás DW PharmaStore perfektním tématem WordPress. Toto krásné téma zahrnuje plnou podporu a styling pro oblíbený plugin WooCommerce. Díky tomu je snadné předvést své produkty online. Téma také zahrnuje vestavěné možnosti pro vlastní rozvržení, analytický kód, vlastní barvy, stránkování a další. DW PharmaStore dokonce obsahuje také tvůrce stránek a šablony stránek.

26. Puls

Pulzně-fyzioterapeutické lékařské téma WP

Info & DownloadView The Demo

Pulse je specializované téma WordPress určené pro fyzioterapeutický lékařský průmysl. Téma zahrnuje funkce specifické pro fyzioterapeuty, lékaře ze sportovního lékařství, rehabilitační centra, akupunkturu a další terapeutické postupy. Vyvinuto tak, aby obsahovalo funkce pro vlastní tabulky cen, galerie, umístění kanceláře, kariéru a další.

27. MyMedic

MyMedic WordPress Téma

MyMedic je krásné lékařské téma WordPress, které je mobilní i uživatelsky přívětivé. Téma obsahuje nastavení pro přidání vašich sociálních odkazů, profilů lékaře a personálu, různých stránek oddělení, vlastního formuláře rezervace schůzek, fotogalerií, plného blogu a dalších. MyMedic má cenu pouhých 39 USD za jedno téma, ale za pouhých 10 USD můžete získat Všechna témata jsou zabalena z tématu ThemeJunkie za pouhých 49 USD (což je skvělá nabídka!).

28. iMedical

iMedical WordPress Theme

iMedical je moderní lékařské WordPress téma určené pro lékaře, GP, veterináře, zdravotnická střediska, obecné praxe, poskytovatele zdravotní péče, lázně a další. Mezi hlavní funkce patří krásné citlivé rozložení, 2 mega typy nabídek, snadno použitelný tvůrce stránek, prémiový rozvrhový plugin, 5 vlastních typů příspěvků (pro lékaře, oddělení, služby, osvědčení a posuvník), vlastní widgety, možnosti optimalizace SEO a více.

29. Lékař

Lékař WordPress téma

Jako univerzální nástroj pro vytváření lékařských webových stránek má Medicalist 9+ plně vybavených rozvržení domů založených na výklencích, které lze dále přizpůsobit každému extrému a neuvěřitelně snadno. Rozložení každé stránky je tak čisté a slušné, že mu nemůžete pomoci milovat. Můžete ji s jistotou použít pro weby pro lékaře, nemocnice, kliniky, zubaře, laboratoře, hematologické služby, péči o oči, vypadávání vlasů, obchody s drogami atd..

Téma Medical Word all-in-one medical WordPress má pokročilý systém správy schůzek. Poskytuje lékařům a poskytovatelům lékařských služeb možnost vytvořit tolik časových slotů, kolik chtějí pro svou dostupnost. Mohou také zmínit čas, který dají každému pacientovi.

Stejně tak je systém dárcovství krve lékařů velmi pokročilý a sofistikovaný. Formulář pro darování krve se otevírá jako vyskakovací okno a požaduje od osoby, která daruje, požadované informace.. Díky kompletnímu systému řízení nákupu integrovanému do tématu ho můžete dokonce použít pro online lékařský obchod. Nebo přijímejte online platby za lékařské služby, vybavení a předměty.

Mezi další pokročilé funkce tématu patří funkce, jako je doporučení pacienta, získání bezplatné konzultace (formulář), reálné příběhy, fakta o úspěchu a stránky pro služby, pojištění, oddělení, tým a události atd..

30. Lékařská klinika

Medical Clinic - Health & Doctor Medical WordPress Theme

Lékařská klinika je skvělou volbou pro zdravotnické úřady všeho druhu. Ať už jste lékař, terapeut, zubař nebo dokonce zdravotní pojišťovna, toto téma je plné funkcí, které určitě milujete. Díky několika vestavěným stylům pro váš blog, portfolio a služby je nastavení vašeho webu rychlé a snadné. Téma navíc zahrnuje podporu a styling pro WooCommerce, takže můžete prodávat i své vlastní produkty! Mezi další funkce motivu patří šablony obsahu, vlastní krátké kódy, výběr barvy a písma, mega menu, posuvníky a další.

31. Medicare

Medicare - doktor, lékařské a zdravotní téma

Vytvořte si vlastní design stránek a rozvržení stránek s motivem Medicare WordPress. Toto zdravotní a lékařské téma zahrnuje specifické funkce, jako je před a po předvádění, rezervace schůzek, otevírací doba / rozvrh, vlastní lékařské ikony, kalkulačka odhadů a plná podpora WooCommerce. Navíc existují snadné možnosti přizpůsobení, jako je například tučné vytváření stránek, živý přizpůsobovač WordPress a tuny písem Google.

Před vámi…

S tímto seznamem nemáte žádnou omluvu k vytvoření webu na podprůměrné téma. Vyberte si ten, který vyhovuje vašim potřebám, ale pokud máte problémy s výběrem, rád bych (znovu) doporučil Celkem – responzivní víceúčelové téma WordPress. Znáte nějaké další vynikající témata WordPress pro lékaře? Dejte nám vědět v komentářích.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map