25+ nejlepších témat WordPress Cafe & Restaurant

V dnešním prvním mobilním světě potřebujete online přítomnost, abyste mohli růst v podnikání. Někteří lidé by si mohli myslet, Oh, nepotřebuji web, všichni moji zákazníci jsou místní! Ale mýlíš se. Nemůžete jednoznačně říci, že pěkně vypadající webová stránka vám nepřinese více zákazníků nebo že náklady na počáteční nastavení převyšují výnosy. Zvláště ne, když máme seznam některých z nejlepších témat WordPress restaurace k dispozici.


Díky WordPress je snadné vytvořit web pro vaši firmu – vše, co potřebujete, je odpoledne zdarma. Kromě vašeho času potřebujete pouze několik dostupných nástrojů, abyste mohli začít:

 • Hosting: Přesněji řečeno, jeden optimalizovaný tak, aby dobře pracoval s WordPress. Zde jsou naše tipy na nejlepší hosting WordPress, pokud potřebujete pomoc s výběrem.
 • Doménové jméno: Toto bude pravděpodobně vaše obchodní jméno – jak můžete vidět, naše je WPExplorer.com, protože to jsme my. Od domény GoDaddy můžete získat doménové jméno 4,99 USD – jsou naším registrátorem.
 • Téma: A konečně budete potřebovat ohromující téma WordPress restaurace (pokračujte ve čtení).

Výběrem motivu WordPress speciálně určeného pro restaurace, kavárny, lahůdky a další restaurace vám ušetří spoustu času. Tato témata obvykle zahrnují vestavěné funkce, které restaurace potřebují pro nabídky, rezervace a další.

Přestože můžete strávit hodiny procházením všech dostupných témat WordPress v restauraci, mysleli jsme, že vám ušetříme trochu času. Zde jsou naše oblíbené a nejlepší tipy na nejlepší témata WordPress restaurace. Dotkli jsme se základny na spoustě výklenků (včetně pivovarů a potravinářských vozů), takže doufejme, že vaše téma snů je pod!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. ROSA

ROSA Nejlepší restaurace WordPress Témata

Info & DownloadView The Demo

Při pohledu na nejlepší témata WordPress restaurace se jednoduše musíte podívat na ROSA. Toto krásné téma je ideální pro jakékoli kulinářské místo – od dobrého stolování po taco vozíky. Toto responzivní téma designu zahrnuje vše, co potřebujete k tomu, aby byl web vaší restaurace v provozu. Přidejte jídelní lístky, proveďte rezervace, vytvořte působivé stránky paralaxy. Dokonce můžete povolit online objednávání pomocí možností elektronického obchodu WooCommerce v daném tématu.

V dnešním světě chytrých telefonů provádějí zákazníci svůj průzkum dříve, než něco zakoupí nebo sníst. Je tedy důležité, více než kdy jindy, mít krásný web, který vaši zákazníci mohou prohlížet. S Rosou můžete předvést svou restauraci a nabídky pomocí všech skvělých funkcí tématu. Vytvořte poutavou domácí stránku s hladkým pozadím paralaxy, přidejte své menu pomocí elegantního systému nabídek a sdílejte všechny své nadcházející události v blogu.

Téma zahrnuje vestavěné možnosti integrace otevřené tabulky. Pomocí tohoto můžete přidat rezervační formulář na jakýkoli příspěvek nebo stránku pomocí účtu Open Table vaší restaurace. Tímto způsobem si zákazníci mohou zarezervovat jakýkoli den v týdnu přímo z vašeho webu.

Další pozoruhodnou funkcí motivu je rychlá demonstrační instalace jedním kliknutím, takže můžete svůj web rychle zrychlit. Téma je navíc kódováno pro rychlost a SEO, takže vaši zákazníci by neměli mít problém najít a používat váš web. ROSA také zahrnuje spoustu živých možností stylů Customizer, 600+ písem Google, soubor .po připravený k překladu a skvělou podporu. To vše (a další) dělá z ROSA skvělou volbu, jak dostat webové stránky vaší restaurace ze země.

2. CafeDia

CafeDia - Restaurace WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Vytvořte si krásný web pro slavnostní otevření pomocí motivu CafeDia WordPress. Ať už potřebujete místo pro vaši kavárnu, kavárnu, potravinářský kurt nebo kvalitní restauraci CafeDia, je skvělá volba. Začněte rychle s demo importérem na jedno kliknutí. Pak si vyberte ze 3 jedinečných vzorů domovské stránky, o stránce, 2 stylů nabídky, výkonného blogu, galerií a dokonce i rezervačního formuláře. Nebo vytvořte vlastní, jedinečné rozvržení pomocí přiloženého tvůrce stránek WPBakery – jednoho z nejvýkonnějších a nejoblíbenějších doplňků pro tvorbu stránek na trhu. To je jedno

CafeDia je také kompatibilní s Gutenbergem – takže můžete vytvářet blogové příspěvky pomocí intuitivního editoru bloků. A vývojáři budou líbit zahrnutý podřízený motiv, takže si jej můžete přizpůsobit obsahu svého srdce a přesto ho budete moci aktualizovat. Mezi další funkce patří nabídka stick, posuvník, posuvník předplatného informačního bulletinu Ajax, neomezené možnosti barev, písma Google, responzivní a sítnicový design, kompatibilita s různými prohlížeči a další.

3. Celkem Cafe

Cafe by Total Best WordPress Themes Themes

Info & DownloadView The Demo

Kavárna je krásné jednostránkové ukázkové téma WordPress s kavárnou a restaurací, které využívá výkonný motiv WordPress Total drag & drop. Tento ohromující příklad našeho motivu č. 1 ukazuje, jak můžete pomocí aplikace WordPress umístit svou restauraci na mapu (nebo alespoň na web)..

Každá restaurace musí přinést novou klientelu. Vaši věrní zákazníci jsou skvělí, ale pokud svým přátelům neřeknou, jak bude vaše firma růst? Nejjednodušší způsob propagace vaší restaurace je přes web, který lze sdílet prostřednictvím Yelpu, zpravodajů a dalších sociálních médií. A s naším demo tématem Cafe si určitě uděláte první dojem.

Kavárna byla postavena výhradně s Total a součástí exkluzivní rozšířené verze Visual Composer. Posuvník Revoluce byl také použit k vytvoření posuvníku na celou obrazovku (s efektem vypalování v ken), který zobrazuje logo, vybrané položky nabídky a samozřejmě otevírací hodiny. Téma také představuje vaše menu v elegantním a snadno čitelném formátu pomocí vlastního modulu Total Leads.

Podívejte se, co dalšího jsme zabalili do tohoto úžasného demo kavárny a restaurace! Kavárna je plně pohotová, připravená na překlad a zahrnuje integraci sociálních médií. A protože je zabudováno tolik možností barev a fontů, je snadné importovat ukázková data Cafe, vylepšit design trochu v živém přizpůsobiteli WordPress a mít svůj web v provozu okamžitě!

Mezi hlavní funkce Total patří:

 • Čtyři prémiové pluginy ZDARMA: Visual Composer, Templatera, Slider Revolution & Layer Slider
 • Stovky možností přizpůsobení prostřednictvím Live Customizer
 • Více než 700 písem Google si můžete vybrat z plus velikosti písma, barvy, mezer a dalších
 • Vlastní stavitel záhlaví a zápatí
 • Fullwidth & boxed layout
 • Zakázkové typy příspěvků pro portfolio, zaměstnance a osvědčení
 • Krásný (a přizpůsobitelný) blog
 • A mnohem víc!

Celkem je skvělé téma, pokud chcete výkonné možnosti s flexibilitou k vytvoření požadovaného webu. Se všemi vlastními prvky Visual Composer, možnostmi přizpůsobení živých motivů a prémiovými doplňky nelze nic vytvořit.

4. Ristorante

Ristorante - kreativní restaurace WordPress téma

Info & DownloadView The Demo

Téma Ristorante má být skvěle navrženo s hrstkou úžasných možností.

 • První z nich byly mísy – můžete je rozdělit do kategorií Entrees, Dezerty atd. (Něco, co Will později použije)
 • Taxonomie pomohla filtrovat různé potraviny pro lidi s velmi zvláštní chutí – například pouze brazilská kávová zrna.
 • Možnost Události tam byla jen pro případ, že se Will rozhodne spustit speciální dvouhodinový kávový promo.
 • Kromě toho mělo toto téma zásuvný modul pro tvorbu stránek a integrovanou integraci WooCommerce, takže si mohli Willovi zákazníci zarezervovat rezervaci!

Z vizuální perspektivy podporuje téma 6 různých rozvržení – například jeden sloupec (s obrázky nebo bez obrázků), dva sloupce vedle sebe (s obrázky nebo bez obrázků) a nádherný karusel zobrazující tři nebo pět položek.

5. Montmartre

Montmartre Cafe Restaurant WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

CMS Masters vytváří skvělá témata a Montmartre se neliší. Toto nové téma je také ohromující. Je vybaven plánováním událostí, vlastními post-typy, těsnou integrací WooCommerce pro rezervace stolů a dodávek domů a krátkými kódy pro menu. Navíc všemocný administrační panel CMS Masters zahrnutý v motivu usnadňuje přizpůsobení téměř každého aspektu motivu.

6. Grand Restaurant

Grand Restaurant Restaurant Cafe Téma

Info & DownloadView The Demo

V duchu svého názvu je téma restaurace Grand působivé. Při vývoji tohoto tématu nebyl ponechán žádný kámen. Téma obsahuje živý přizpůsobitel, takže můžete sledovat a provádět změny v reálném čase. Má také tvůrce obsahu drag-and-drop, více podpory Map Google (aby kdokoli mohl najít kteroukoli pobočku) a integraci WooCommerce pro dodávku potravin.

Udělejte prohlášení a vyplňte své rezervace na Open Table tématem Grand Restaurant WordPress. Toto téma je pro vás připraveno přidat si vlastní menu, šéfkuchaře bios a další a začít rezervovat! Součástí motivu je také tvůrce obsahu, takže můžete změnit své vlastní typy příspěvků (pro zaměstnance, ceny, nabídky, osvědčení atd.) A podívat se, jak chcete.

Téma je také připraveno na WooCommerce. Tímto způsobem můžete prodávat své vlastní položky dodávky a odebrání z vlastního webu místo použití třetí strany. Přestaňte tedy ztrácet procento prodeje společnosti Grubhub a získejte zákazníky, aby si objednali přímo od vás!

Další tematické funkce, na které se musíte těšit, zahrnují paralaxy, okamžité vyhledávání Ajaxed, vlastní obrázky záhlaví, tuny krátkých kódů a widgetů, vlastní nabídky, písma Google a mnoho dalšího.

7. Dina

Dina - Restaurace, Bar, Kavárna, Jídlo WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Pokud hledáte příjemné moderní WordPress téma pro vaše restaurační podnikání a chcete, aby bylo čitelné a minimální, pak je Dina tou pravou volbou pro vaše klienty. To vám pomůže vyvinout svůj jídelní dům, hospodu, bar, kavárnu, pekárnu, pizzu nebo bistro prostřednictvím uživatelsky příjemných rezervačních formulářů, pěti různých šablon nabídek a funkce kuchyně..

Dina má posuvník pro celou obrazovku a také nekonečné možnosti barev, z nichž si můžete přizpůsobit svou webovou stránku tak, jak chcete. Jeho elegantní galerie umožní vašim budoucím hostům vědět, co mohou očekávat, a přimět je, aby chtěli navštívit vaše místo, jakmile si budou moci pochutnat na lahodném jídle nebo pití a relaxovat na krásném místě. Také různé šablony týmů umožňují představit své spoluhráče veřejnosti. Vědět, kdo vaří vaše jídlo, je velké plus!

Barvy jsou k dispozici prostřednictvím Live Customizer, stejně jako personalizované logo a typografie. Můžete zůstat v kontaktu se svými klienty a sdílet úžasné okamžiky pomocí možnosti Instagram a funkcí sociálních médií. A samozřejmě je Dina plně pohotová a snadno použitelná na počítačích, tabletech nebo mobilních telefonech, takže můžete oslovit co nejvíce lidí, jak můžete.

8. SNDWCH

SNDWCH - Restaurant WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Jednou z nejzajímavějších funkcí tohoto tématu je to, že přichází s rezervačním systémem poháněným aplikací pro iPhone! Jak blázen, jak to zní, je zde přesná citace:

Aplikace se nazývá „Vyhrazeno“ a bude spuštěna současně s tímto tématem. Tato aplikace je určena pro manažery restaurací, majitele a hostitele. Je navržen tak, aby přímo komunikoval s vaším webem WordPress. Někdo jde na váš web a odešle rezervaci. Můžete si poslat své hosty pomocí verze této aplikace pro iPhone nebo iPad. Účelem této aplikace je jednoduše spravovat stolní rezervace vaší restaurace. Váš web vygeneruje bezpečné heslo, které můžete připojit přímo do aplikace pro iPhone nebo iPad.

Téma přichází s pokročilými funkcemi, jako jsou neomezené nabídky pro sledování dat s čítačem cen a kalorií a kontaktní formulář tématu ukládá data přímo do vaší databáze.

9. Resca

WordPress Restaurace Téma Resca

Info & DownloadView The Demo

Toto téma osobně miluji ze dvou důvodů. Jeden je dodáván s vestavěným pluginem zvaným WordPress Restaurant Menu Plugin. Díky tomu je neuvěřitelně snadné vytvářet a zobrazovat neustále se měnící nabídky vaší restaurace. Druhým je možnost rezervovat stůl pomocí OpenTable nebo vestavěného rezervačního formuláře. Kromě toho je toto téma založeno na rámci Bootstrap 3, mělo úžasné efekty paralaxy a integraci WooCommerce.

10. Krčma

Téma profesionální restaurace Tavern

Info & DownloadView The Demo

Funkční téma Tavern také dělá seznam díky jeho víceúčelové povaze! Téma má připraveno 4 ukázkové rozvržení (sice ne tolik jako předchozí), ale podporuje rezervace prostřednictvím OpenTable a s tématem je k dispozici zásuvný modul pro tvorbu stránek drag-and-drop.!

Opravdu působivé je minimalistické rozložení tématu zaměřené na co nejpříjemnější prezentaci obsahu. Jednostránkové rozvržení spojené s velkorysou velikostí písma zajišťuje skvělý uživatelský dojem.

Z technického hlediska zahrnuje téma zásuvný modul Slider Revolution, který podporuje pokročilé posouvání paralaxy včetně kláves se šipkami z klávesnice. Je také schválen testem Google Mobile Friendly Test, takže víte, že si zákazníci mohou rezervovat za letu. Toto téma má také skvělý administrátorský panel založený na technologii Redux a integraci WooCommerce.

11. Pivovar

Pivovar: Téma WordPress pro výrobce piva

Info & DownloadView The Demo

Pivovar je přesně to, co znělo – nika téma pro nika podnikání. Je to ideální téma pro výrobce piva, řemeslné pivovary a místní hospody s mikrobusem.

Téma má adresář piva, kde můžete kategorizovat dostupná piva klepnutím pro snadnou orientaci. Měl také vyhledávač obchodů (poháněný Mapami Google) a online objednávání prostřednictvím WooCommerce. Nejzajímavější částí je však Live Customizer. Díky tomu můžete rychle přizpůsobit různé prvky motivu a vytvořit si tak svůj vlastní.

12. Kataleya

Kataleya Restaurace Pizza Káva WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Toto téma je ideální nejen pro kavárny, ale také pro pekárny, zmrzlinové obchody, pizzerie a restaurace. Téma obsahuje vše, co internetový obchod potřebuje. 5 ukázek rychlého startu, jednoduché online objednávání, nabídky a rezervační systém. Kromě toho je na domovské stránce k dispozici ohromující posuvníky obrázků, poháněné zásuvným modulem WordPress Revolution nebo Layer Slider – oba jsou zahrnuty do motivu.

Ale téma je také dodáváno s tvůrcem stránky Visual Composer. Můžete tedy ukazovat, klikat a přetahovat a vytvářet vlastní stránky podle potřeb vaší restaurace.

13. BERG

Téma BERG restaurace WordPress

Info & DownloadView The Demo

BERG je jedinečně navržen, a proto je pro vás připraven seznam nejlepších témat WordPress restaurací, které můžete zvážit. Téma zahrnuje nejen oblíbený tvůrce stránek Visual Composer, ale jde ještě o krok dále. Existují vlastní předdefinované šablony, které usnadňují vytváření vašich stránek pomocí skvělých nabídek, překryvných obrázků a map. Vestavěné sociální odkazy, prvek pro tvorbu stránek s rezervacemi, přizpůsobitelné mapy Google, integrace WooCommerce a kompatibilita s překladem WPML dělají z BERG docela skvělé téma.

14. Burger Lover

Jídlo Truck & Restaurant WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Potravinářské vozy vyhodily do pověsti popularitu, takže má smysl jen to, že pro ně existují specializovaná témata. Příhodně pojmenované téma Food Truck zahrnuje více než 20+ předem navržených webových šablon pro nákladní automobily pro hamburgery, košíčky, tacos, BBQ, mořské plody, sendviče, veganské atd. Ať už prodáváte, mají demo, které můžete rychle importovat dostat svůj web rychle nahoru.

Chcete-li své zákazníky udržovat v aktuálním stavu, použijte funkce specifické pro potravinářský vůz tématu pro aktuální polohu, nedávné tweety a aktuální speciality. Téma také zahrnuje podporu Kontaktního formuláře 7 a bezplatnou šablonu informačního bulletinu, kterou můžete použít k oslovení své fanouškovské základny.

15. Nigiri

Nigiri Modern Restaurant WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Nigiri je čistá, moderní a elegantní volba pro vaši sushi restauraci, čajovnu nebo kvalitní restauraci. Téma je plně citlivé, nabízí snadné krátké kódy pro přidání prvků na jakoukoli stránku (seznam cen, kolotoč klientů, portfolio, provozní hodiny a formulář pro rezervace) a má intuitivní možnosti přizpůsobení pro věci, jako jsou barvy a písma. Nigiri je plně integrován do systému OpenTable, takže můžete spravovat své rezervace z celého webu. Téma také zahrnuje prémiové pluginy, jako je Slider Revolution a tvůrce stránek Visual Composer pro téměř neomezené možnosti designu stránek..

16. Caverta

Caverta Fine Dining Restaurant WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Caverta je ohromující téma WordPress restaurace, které lze snadno přizpůsobit vaší značce. Pomocí možností živého přizpůsobovače můžete měnit písma a barvy. Nebo využijte možností Elementor Page Builderu pro vytvoření jedinečného rozvržení stránky od začátku. Mezi další funkce motivu patří:

 • Gutenberg připraven
 • Tvůrce stránek Elementor
 • 3 Šablona domovské stránky
 • 4 Rozložení nabídek
 • 4 návrhy galerií
 • Písma Google
 • Překlad připraven

Téma také reaguje, takže vypadá skvěle na jakémkoli stolním nebo mobilním zařízení, které čtenáři pravděpodobně používají.

17. Ohlala

Ohlala Cake Shop, zmrzlina a džus Bar WordPress téma

Info & DownloadView The Demo

Prošli jste seznamem nejlepších témat WordPress v restauraci a hledali něco odvážného a zábavného? Nedělejte si starosti, zachránili jsme toho nejveselejšího na poslední. Téma Ohlala má světlý a pútavý design, který je ideální pro košíkářství, džusové bary, zmrzlinárny, boba obchody a další.

Ohlala je plně citlivý, obsahuje možnost rychlého importu, má spoustu možností přizpůsobení designu a užitečné kódy. Vyberte si z více než 800 písem Google, do svého kontaktního formuláře přidejte kalkulačku cenových nabídek, vytvořte si vlastní stránky pomocí nástroje Bold Builder a dokonce pomocí WooCommerce můžete nakupovat online. Ohlala dokonce dodává s vlastní sadou super roztomilých ikon potravin, které můžete použít na svých stránkách a nabídkách.

18. Pizzaro

Pizzaro - téma rychlého občerstvení a restaurace WooCommerce

Info & DownloadView The Demo

Máte restauraci s rychlým občerstvením, která servíruje pizzu, hamburger, tacos, zábaly atd. A chtěli byste webovou stránku, která skutečně odráží to, co podáváte? Zde představujeme Pizzaro, téma restaurace WooCommerce vyvinuté speciálně pro restaurace rychlého občerstvení. Téma je integrováno s WooCommerce a umožňuje tak svým čtenářům objednávat jídlo online. Téma obsahuje 7 různých typů domovských stránek, 3 různé styly pro zobrazení produktů a 14 různých způsobů, jak předvést své produkty.

Téma restaurace Pizzaro WooCommerce pro rychlé občerstvení je postaveno stejným týmem, který vytvořil slavné téma Electro WooCommerce. Hlavní designér Michal Kowalski navrhl toto téma na základě svého pololetního výzkumu. Setkal se s místními majiteli restaurací a zahrnul jejich cenné vstupy do navrhování tohoto tématu. Téma obsahuje 150 a více prvků restaurace, které lze použít v kombinaci a vytvořit tak mnoho možností. Má také ikony rychlého občerstvení, které lze použít, a také vám umožňuje používat vlastní ikony rychlého občerstvení. Výchozí ikony jsou pro pizzu, hamburger, tacos, zábaly atd.

Téma restaurace Pizzaro WooCommerce pro rychlé občerstvení je také kompatibilní s zásuvnými moduly, jako je King Composer, Visual Composer a plugin pro možnosti produktu, který vám umožňuje přidávat různé doplňky pro přidávání produktů. Například můžete snadno vytvořit pizzu jako produkt a přidat různé zálivky jako doplňky. Jednotlivé stránky produktu lze zobrazit ve 3 různých stylech.

19. Liber

Liber Ultimate Restaurant & Bar WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Liber je krásné, jedinečné a na rysy bohaté specializované prémiové restaurace a bar WordPress téma od Anariel Design. Toto elegantní téma je postaveno s ohledem na restaurace, bary, vinařství a hospody. Je dodáván se sadou specifických specifických funkcí, které vám pomohou efektivně vytvořit nádhernou a výkonnou webovou stránku restaurace, baru nebo hospody.

S Liberem si vaši klienti budou moci zarezervovat online stůl, najít svou restauraci pomocí mapy, získat informace o otevírací době, procházet nádhernými jídly, přečíst si všechny své nadcházející události v blogu a mnoho dalšího. Kromě těchto specializovaných funkcí nabízí téma mnoho dalších, jako je sociální bar, obchod WooCommerce, předplatné zpravodaje a další.

Liber nabízí moderní čisté a pohotové rozložení s mnoha možnostmi přizpůsobení přímo z WordPress Customizer, které můžete kombinovat a vytvořit tak poutavou domovskou stránku. Pomocí nástroje Customizer můžete přizpůsobit téměř vše – od možností rozvržení přední stránky, přes možnosti blogu, barevné možnosti a další, vše je tam, logicky uspořádáno a snadno použitelné.

Je to samozřejmě překlad připravený a mobilní, takže se nemusíte obávat, že váš web bude svítit v nejlepším světle na všech zařízeních. Téma používá standardní funkce WordPress, jako jsou příspěvky, stránky, podřízené stránky, widgety a Customizer. Na vašem serveru nejsou žádné další volitelné panely, které by bylo možné se učit, a žádná další váha. Liber nabízí intuitivní a snadný způsob, jak vytvořit nádherné webové stránky pro vaše podnikání. Kromě celé řady integrovaných možností rozvržení podporuje téma Liber také Tvůrce stránek Elementor, který vám v případě potřeby pomůže vytvořit další rozvržení..

20. MyRestaurant

MyRestaurant Theme

Info & DownloadView The Demo

MyRestuarant je snadno použitelné téma pro klikání a úpravy prémiové restaurace WordPress vyvinuté společností Templatic. Toto téma usnadňuje každému vytvořit úžasný web pro vaši restauraci, kavárnu nebo restauraci.

Vytvoření webu pro vaše potravinářské podnikání nemusí být těžké. Templické téma MyRestaurant pro klikání a úpravy má vše, co potřebujete k vytvoření webové stránky pro vaši kavárnu, lahůdky, bar nebo restauraci. A protože je to kliknutí a úpravy, může to udělat opravdu kdokoli. Doslova kliknete na různé prvky stránky živého dema, přidáte svůj vlastní obsah a poté je exportujete.

Toto téma je skvělé zejména v případě, že je vaše restaurace již zavedena, nebo pokud máte recenzi na Yelpu, ale ještě nemáte web. Nastavení MyRestaurant může trvat jen několik minut. A můžete přidat funkce pro vaše speciální nabídky, nejnovější zprávy a dokonce i zákaznické reference nebo fotogalerii.

Mezi další skvělé funkce patří podpora jazykových překladů WPML, Mapy Google pro snadné zobrazení vaší polohy, možnost vlastního loga, ikony ikon pro funkce, vlastní animace a další. Podívejte se na živé demo a uvidíte to v akci!

21. Capella

Capella Restaurace WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Capella je ohromující paralaxy prvotřídní WordPress téma od Themeforest. Toto samostatné téma upoutá vaši pozornost odvážnými obrázky, díky čemuž je ideální pro jakoukoli restauraci, cateringovou společnost, bistro, bar a gril nebo pro jakoukoli jinou firmu s nabídkou.

Nakonec jste našli perfektní polohu, nádhernou výzdobu, pětihvězdičkový kuchař, vynikající menu a samozřejmě skvělý personál. Na co byste mohli zapomenout? Webová stránka! S Capellou je snadné vytvořit vlastní responzivní web pro vaši restauraci – i když je den před slavnostním zahájením. Součástí tohoto krásného tématu restaurace jsou skvělé funkce specifické pro potravinářský průmysl, jako jsou 3 užitečné rozvržení menu (klasické, jídelní lístek a jednoduché), ze kterých si můžete vybrat, snadno použitelný rezervační formulář, který odesílá žádosti přímo do vaší poštovní schránky, a dokonce i modul krásných událostí, který usnadňuje přidávání nadcházejících speciálních akcí (týden restaurace, svátky, živá hudba atd.) do kalendáře, aby čtenáři měli aktuální informace.

Ale to není všechno, ještě více skvělých funkcí se skrývá pod kapotou tohoto tématu. Použijte zahrnutý tvůrce obsahu drag & drop pro vlastní rozvržení, vlastní výběr barvy motivových prvků, vlastní obrázky záhlaví a úžasné pozadí paralaxy pro návrh požadovaného webu. Téma navíc obsahuje mnoho vlastních krátkých kódů, takže můžete přidat tlačítka, nadpisy, přepínače a další, kdekoli budete potřebovat.

22. Příchuť

Flavour Restaurant WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Flavour je moderní restaurace a bistro prémiové téma WordPress, které vám pomůže sdílet vaše stravovací zařízení se zákazníky. Toto téma má vše, co potřebujete pro vaši restauraci, kavárnu, večeři, bistro, lahůdky, bar, gril, pekárnu nebo jiné kulinářské podnikání..

Když začnete podnikat, je vhodné nastavit web. To platí zejména pro restaurace, protože hosté s největší pravděpodobností zkontrolují vaše recenze na Yelpu nebo UrbanSpoonu a chtějí se podívat na vaše webové stránky, než přijdou na večeři. Vytvořte si s Flavourem ohromující a informativní webovou stránku restaurace. Toto téma má vše, co potřebujete pro rychlé nastavení kulinářských webových stránek – dokonce přichází s instalací jedním kliknutím.

Existuje několik klíčových funkcí, které je třeba hledat v dobrém tématu restaurace, a Flavor má téma vše. Nejprve jsou zde vlastní stránky menu. Toto je nejjednodušší a nejlepší způsob, jak přidat svůj brunch, večeři nebo dokonce speciální menu na váš web. Přidejte k položkám nabídky obrázky, ceny a popisy a přidejte je do kategorií, abyste udrželi vše čisté a uklizené. Téma zahrnuje také silný kalendář událostí s opakujícími se událostmi, takže můžete přidat každou šťastnou hodinu, jazzovou noc, dovolenou a další události. Navíc, s vestavěným rezervačním modulem mohou hosté provádět rezervace na dnešní večer (nebo na jednu z vašich akcí) v okamžiku.

23. Umami

Umami Celá obrazovka Restaurace WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Umami je moderní WordPress s restaurací na celé obrazovce od Creative Market. Toto super cool téma je ideální pro bary, restaurace, grily, cateringové společnosti, restaurace a další zařízení.

Když zákazníci vyhledají vaši firmu prostřednictvím Googlu nebo Yelpu, chcete je nasměrovat na profesionální web, který představuje vaši firmu a zdůrazňuje vaše jídlo (nebo jiné produkty). Umami je jedinečná šablona webové stránky restaurace, která vám opravdu pomůže vyniknout od konkurence. V motivu je dokonce použit program WordPress Theme Customizer, takže je snadné provést přizpůsobení vzhledu motivu (barva, písma atd.) A zobrazit je jako živý náhled před provedením změn..

Klíčovou vlastností Umami jsou vlastní nabídky. Přidejte si snídani, oběd, večeři, nápoje nebo jiná menu pomocí krátkých kódů, šablony stránky nabídky nebo přidáním nabídky přímo do navigace. Do položek nabídky můžete dokonce přidat obrázkové lightboxy a zobrazit tak hostům, jak vaše jídlo vypadá.

Téma také zahrnuje podporu pro zaměstnance, cervices, funkce a další. Navíc zahrnutá podpora WooCommerce znamená, že můžete prodávat libovolný počet omáček, marinády, kuchařky nebo jiné produkty přímo z vašeho webu..

24. Elegantia

Elegantia - Restaurant a Cafe WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Elegantia je téma vytvořené pro kavárny, bistra a restaurace, aby zveřejňovaly své menu a události a přijímaly rezervace. Pro každou restauraci je klíčové online menu. Měli byste být schopni uvést seznam všech svých nabídek, aby si je mohli hosté před příjezdem prohlédnout. Každá stránka položky nabídky v Elegantia obsahuje kategorii, cenu, fotografii a popis, kde můžete vysvětlit ingredience a poznamenat si způsob vaření nebo zajímavá fakta o misce..

Stránka událostí společnosti Elegantia je skvělá pro informování zákazníků o zvláštních událostech nebo akcích. Pokud má vaše restaurace během prázdnin speciální přednastavené menu, pokud pořádáte fundraiser, pokud se účastníte Týden restaurace nebo jakékoli jiné události, je hezké informovat vaše štafety předem. Každá stránka události obsahuje datum, čas a popis události. Navíc můžete uspořádat události podle všech, minulých nebo nadcházejících.

Další skvělou funkcí restaurace je modul Rezervace. Elegantia vám umožní spravovat vlastní rezervace, aniž byste museli procházet třetí stranou, jako je například Open Table. Zákazníci mohou jednoduše vyplnit žádost o rezervaci online a budou vám zasláni ke kontrole. Jak snadné to je?

25. Jíst

Eatery Responzivní WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Eatery je ideální pro restaurace, kavárny, bistra, salonky, bary a dokonce i nákladní automobily. Téma bylo navrženo tak, aby dobře fungovalo pro všechny typy restaurací a kaváren, se správným množstvím možností přizpůsobení, aby vaše firma vypadala ostře s malým úsilím.

Nabízí jedinečný design, který se necítí jako šablona pro zvýraznění vašeho obsahu, aniž by vypadal ořezávač cookie. Díky flexibilnímu jídelnímu menu můžete snadno a rychle přidat všechny své potravinové položky. Zobrazte skupiny položek nabídky kdekoli na vašem webu pomocí jednoduchého krátkého kódu.

26. Growler

Growler - Pivovarské WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Growler je skvělý pivovar a vintage tématické prémiové téma WordPress s velmi hipsterským pocitem. Toto téma by bylo skvělé pro jakýkoli minipivovar, místní kavárnu, vyrobenou ze škrábanecké pekárny nebo jiného obchodu s pocitem vracení.

Spotřebitelé milují místní podniky. Je to skvělý způsob, jak podporovat komunitu a objevovat fanatické zboží ve vašem okolí. Spojte se tedy se svými zákazníky a založte web pro svůj pivovar, kavárnu, prodejnu atd. Growler usnadňuje.

Toto téma má skvělý pocit ze začátku, ale existuje neomezené množství barevných možností, takže si můžete vytvořit vzhled, který chcete pro svůj web. Navíc téma přichází s úplnými ukázkovými daty z dema, potřebujete nějakou pomoc, abyste mohli začít. Jakmile začnete přidávat svůj obsah, existuje spousta skvělých možností pro vlastní obrázky záhlaví stránky, vlastní typ příspěvku pro události (pro sdílení místních ocenění v noci, týden restaurace, nadcházející prodej nebo cokoli jiného), cenové tabulky a další. Growler je také plně citlivý a připraven na sítnici, takže vaše příspěvky a obrázky vždy vypadají skvěle, zahrnují krásné portfolio, jsou připraveny na překlad, obsahují vlastní widgety a jsou připraveny na WooCommerce, takže můžete prodávat své vlastní produkty online.

Myšlenky o nejlepších restauracích WordPress Themes

Doufám, že jste si užili naši sbírku témat zaměřených na restaurace, kavárny a další restaurace. A nezapomeňte, že vždy můžete přidat cílený doplněk WordPress pro konkrétní funkci, pokud to téma, které máte rádi, postrádá. Například kalendář událostí nebo kontaktní informace. Pokud máte nějaké téma, které byste chtěli navrhnout pro náš přehled nejlepších kulinářských témat WordPress, pokračujte prosím a zanechte komentář. Ujistěte se, že se podívám!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map