25+ nejlepších hotelových témat WordPress 2020

Nejlepší témata Hotel WordPress pro pohostinství

Web vám nabízí spoustu expozice. A pro hotelnictví a pohostinství potřebujete místo, které je nejen krásné, ale také snadno použitelné. Zadejte nejlepší témata hotelu WordPress (podle našeho názoru) a vaše hledání perfektní šablony končí zde.


Již jsme zakryli nejlepší zásuvné moduly rezervačního formuláře, ale dnešní příspěvek je ukázkou některých nejlepších témat WordPress hotelu na webu. Neváhejte použít jakékoli téma v této kolekci k vytvoření rezervačního webu nebo k zobrazení vašich hotelových služeb.

Stačí uvést, že všechna témata v tomto seznamu reagují a dodržují nejlepší webové standardy. Stačí si vybrat jeden, vytvořit dětské téma, přizpůsobit se a přenést hotelnictví na další úroveň.

Pokud jste připraveni, začněte s výběrem nejlepších témat hotelu WordPress (rychlá poznámka – dnes bychom mohli pokrýt jen tolik, ale pokud máte téma, které chcete přidat, dejte nám vědět v sekci komentářů).

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Booklium

Booklium Hotel WordPress Téma

Informace a stahováníZobrazit ukázku

Téma Booklium hotel a pronájem WordPress je výkonná a bohatá možnost propagace ubytování v jakémkoli měřítku. Hotel, hostel, penzion, nocleh se snídaní, vily – to vše může díky modernímu designu Booklium a výkonnému jádru správy vytvořit stylový a elegantní web.

Booklium nabízí 5+ jedinečných ukázek, které se blíží vašim potřebám, přičemž každé demo je věnováno samostatnému typu ubytování (hotel, vila, hostel atd.). Aby byla vaše zkušenost ještě efektivnější, jsou všechna ukázková data automaticky díky vestavěné funkci importu demo importu jedním kliknutím.

Pokud jde o správu vašeho ubytování, Booklium obsahuje prémiový plugin MotoPress Hotel Booking, který je k tématu zcela zdarma. Hotel Booking přidává na váš web důvěryhodné a výkonné jádro správy. Mezi jeho vlastnosti patří neomezené ubytování, více rezervací v jedné vyúčtování, mobilní formulář pro vyhledávání nemovitostí s vlastními atributy, flexibilní pravidla rezervace, variabilní ceny, synchronizace OTA, rezervovatelné další služby a další.

Booklium není jen moderní a stylová šablona, ​​ale také výkonný nástroj pro zefektivnění vašeho podnikání. S ním můžete snadno vytvářet své webové stránky, přidávat ubytování, spravovat rezervace a přijímat platby (podporováno více online platebních bran).

2. Hotello

Hotello Rezervace hotelu WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Hotello je ohromující hotel WordPress téma šité na míru pro jakékoli pohostinství. Téma bylo navrženo tak, aby bylo snadné vytvořit webovou stránku hotelu. Nainstalujte kterékoli ukázkové ukázky pouhými dvěma kliknutími. Poté pomocí stylů vašeho webu vytvořte stránku a možnosti přizpůsobovače. S vlastními ikonami SVG, 850 a více písem Google, barevnými možnostmi a dalšími možnostmi je skoro nekonečné.

Co však odlišuje Hotello, jsou zahrnuty specifické rysy pohostinství. Téma přichází s plným hotelovým rezervačním systémem připraveným k rezervaci. Můžete dokonce přijímat platby online! Správce místnosti navíc usnadňuje vám (a hostům) kontrolu dostupnosti podle data nebo počtu lidí. Chcete nabídnout slevy v polovině týdne nebo zvýšit ceny pro svou vrcholnou sezónu? Žádný problém – Hotello podporuje flexibilní stanovení cen.

Mezi další důležité funkce patří rezervační formuláře kompatibilní s GDPR, vícejazyčná / překladová podpora, kompatibilita s různými prohlížeči a plně responzivní design. Takže bez ohledu na to, kdy, kde a jak hosté navštíví váš web, bude vypadat pokaždé vždycky krásně.

3. Oceánie

Oceanica Hotel WordPress Téma s rezervačním systémem

Oceanica Hotel Booking WordPress téma přichází se stylovým, elegantním designem a vlastním rezervačním systémem WordPress. Pokud tedy stavíte webovou stránku pro hotel, nocleh se snídaní, apartmány, prázdninový pronájem nebo podobné zařízení, toto téma je dokonalým řešením pro vaše účely.

Oceanica je plně přizpůsobitelná – přichází s neomezenými barvami, 3 nabídkami záhlaví a 1 zápatí, rozložením na celou obrazovku a mřížkou, nativní integrací funkčnosti WordPress a mnoha dalšími skvělými funkcemi.

Toto téma hotelu je poháněno pluginem MotoPress Hotel Booking pro WordPress, který je plně věnován pohostinství. S jeho pomocí můžete krásně vytvořit seznam ubytování, aktivovat živé platby a synchronizovat všechny své rezervace přes cestovní kanály, jako je Airbnb..

Kromě toho vám rezervační systém umožňuje vytvářet flexibilní sezónní ceny a nastavovat ceny ubytování, nabízet online rezervaci pokoje s platbou nebo bez platby, prodávat další balíčky a služby, blokovat možnost rezervace na určitá data, konfigurovat automatickou nebo manuální kontrolu potvrzení rezervace, vytvářet slevové kupóny pro cestovatele, prohlížení a správa všech rezervací pomocí praktického backendového kalendáře, synchronizace všech přímých rezervací na stránkách s rezervacemi od online cestovních kanceláří, jako je rezervace atd..

4. Bellevue

bellevue hotel wordpress téma

Info & DownloadView The Demo

Bellevue je citlivé prémiové téma WordPress pro Bed & Breakfasts and Hotels. Toto krásné téma WordPress je nejlepší pro rekreační pronájmy, plážové domy, chaty, letní chatky, chaty a hotely. Toto téma má vše. Obsahuje vše, co byste očekávali od prémiového tématu WordPress, a pomůže vám vytvořit úžasný web Hotel nebo Bed and Breakfast..

Bellevue má specifické funkce, které vám usnadní provoz vašeho ubytování se snídaní, hotelem nebo rekreačním domem. Kalendáře dostupnosti, rezervační formuláře, registrační formuláře a online platební systém jsou některé z nabízených funkcí.

Online transakce lze snadno přidat díky začlenění WooCommerce. Bellevue zahrnuje 7 krásných specifických ukázek pro jedinečné styly ubytování. Bellevue také zahrnuje 5 stylizovaných log, 50 Layered Photoshop souborů, Pro verzi Master Slider a Premium verzi WP Booking System, stejně jako podporu několika užitečných pluginů WordPress.

Toto téma WordPress vám pomůže zjednodušit a automatizovat proces rezervace, zaujme návštěvníky krásným designem a převede zákazníky pomocí kalendářů dostupnosti, vestavěných formulářů a nákupů stránek.

5. Enfold

Enfold Responsive Multi-Purpose WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Kriesi je známý autor WordPress, díky mistrovským dílům jako Enfold. Enfold, postavený na Avia Framework, je skutečným uměleckým dílem.

S více než 30 ukázkami nemusíte svůj web stavět od nuly. Můžete importovat ukázky okamžitě, rozsáhle přizpůsobit a dokonce kombinovat funkce z různých ukázek.

Enfold obsahuje editor obsahu přetažením, který vám pomůže rozvrhnout vaše rozložení nepředstavitelným způsobem. Toto téma hotelu WordPress dále obsahuje fantastickou administrátorskou oblast a dokumentaci.

Aby zákazníci zaváděli systém, často oceňují Kriesi za vynikající podporu, takže jste v dobrých rukou.

6. Hotel Master

hotel mistr wordpress téma

Info & DownloadView The Demo

Hotel Master vám nabízí elegantní design a výkonné funkce v jednom balíčku. Myslím, že toto téma WordPress pohostinnosti přichází s vestavěnými funkcemi, jako je rezervační systém, galerie, rezervace a portfolia, mezi ostatními.

Hotel Master je perfektním tématem WordPress pro typické restaurace i hotely nabízející ubytování. Je neuvěřitelně snadné přizpůsobit se a nabízí vám neomezené možnosti, jak své stránky změnit podle toho, jak si přejete.

Přesto se tématu daří vyhýbat se nadýmání kódu, což znamená, že získáte rychlé načítání stránek a lepší uživatelský dojem. To musí být tajemstvím velkého tématu; přidat všechny kritické funkce bez nadýmání.

Hotel Master jde nad rámec designu a nabízí vám systém řízení hotelu bez obrovských nákladů nebo strmé křivky učení.

7. Belafonte

Belafonte Hotel WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Belafonte je citlivé a minimalistické téma WordPress pro hotel a pohostinství navržené Hermes Themes. Toto téma je pixel ideální pro hotely, hostince, letoviska, timeshares, nocleh se snídaní a dokonce i pro soukromé rekreační weby. Čisté rozvržení, jednoduché svislé menu, citlivý design a elegantní galerie z něj dělají toto téma skvělou volbou pro malebná místa, která chtějí přilákat nové návštěvníky..

Téma používá jednoduché šablony stránek, takže můžete rychle vylepšit svůj hotel. Domovská stránka Belafonte, navržená k předvedení vaší fotografie, obsahuje prezentaci snímků ve vysokém rozlišení. Přidejte své pokoje a apartmá pomocí šablon stránek a částí pro informace, galerie obrázků a ceny. A sociální integrace vybízí hosty, aby sdíleli váš web se všemi svými přáteli.

Belafonte obsahuje všechny skvělé funkce, které byste očekávali od kvalitního tématu WordPress pro hotely a pohostinství. Přidejte pokoje s úplným popisem a seznamem funkcí, tabulkou užitečných pokojů a sazeb, aby si hosté mohli na první pohled prohlédnout vaše ceny, galerie vašich akcí nebo zařízení, a dokonce i předchozí klientská osvědčení, aby se potenciální hosté mohli rozhodnout. Kontaktní a rezervační formulář je navíc skvělý způsob, jak vám hosté mohou poslat poznámku o požadovaném pobytu, abyste mohli snadno sledovat, kdo přichází a kdy.

K dalším skvělým tématům patří sekce nadcházejících událostí (skvělé pro zveřejňování informací o letních luausech, zimních lyžařských výletech, lázeňských víkendech a dalších), plný blog, kde můžete psát o tom, co vaše firma dělala, a spousta užitečných rozvržení stránek, která můžete použít k přidání stránek pro místa stravování, salony, tréninková zařízení a další.

8. Hotel Calluna

hotel calluna wordpress téma

Info & DownloadView The Demo

Velké krabice s funkcemi, velká písma a svěží design vydělají Hotel Calluna pohodlným místem na našem seznamu dnes. Nechápejte mě špatně; nejsou to jediné funkce, díky kterým je toto téma miláčkem mnoha majitelů webových stránek.

I když je skvělé mít krásný, ale jednoduchý design, Bellevue kope věci o stupeň výš díky vestavěným rezervačním a rezervačním formulářům, kalendáři, zásuvnému modulu Easy WP Hotelier a neomezeným možnostem přizpůsobení.

Kromě toho je Hotel Calluna dodáván se třemi styly záhlaví, vlastními krátkými kódy, stavitelem stránek s přetažením a přetažením WPBakery, jedním demo importem, vlastním typem příspěvků pro události / nabídky a vestavěnou mega nabídkou mimo jiné.

9. Adomus

adomus hotel wordpress téma

Info & DownloadView The Demo

Adomus klade důraz na váš obsah, přičemž jedna z variant domovské stránky vám nabízí dostatek prostoru pro zveřejnění obsahu SEO.

Toto téma hotelu WordPress přichází s pluginem HBook od stejného autora. HBook přidává funkce, jako jsou rezervační formuláře, integrace platební brány, kalendáře dostupnosti, správa rezervací a mnoho dalšího.

Kromě funkcí specifických pro plugin, Adomus se může pochlubit dalšími funkcemi, mezi něž patří mimo jiné ukázkový importér s jedním kliknutím, sekce drag-and-drop a krásné galerie..

Adomus lze snadno přizpůsobit, což znamená, že můžete svůj web vylepšit během několika minut.

10. Plachtění

plachtění hotel wordpress téma

Info & DownloadView The Demo

Velkolepý výsledek toho, co se stane, když dáte dohromady HTML5, CSS3 a Bootstrap 3, Sailing vám nabízí krásný design a vynikající rezervační systém pro provozování libovolných webových stránek hotelu.

Tento zlý chlapec vám nabízí úplnou kontrolu nad každou kritickou oblastí vašeho pohostinství, jako je rezervace / správa pokojů, stanovení cen, hlášení, platby, správa zákazníků a mnoho dalšího. Díky zahrnutým správcům místností, klientům, kalendářům příjezdů, dostupnosti pokojů, cenám, kupónům a zprávám je nyní k dispozici modul pro správu podpisů ThimPress.

Téma přichází také s více než pěti ukázkami na jedno kliknutí, efekty paralaxy, tvůrcem stránky s přetažením a přetažením, neomezeným množstvím barev / vzhledů, rozložením jednotlivých nebo vícestránkových ikon, ikonami Awesome Font – a to je jen špičkou ledovce.

11. Volný čas

hotel pro volný čas wordpress téma

Info & DownloadView The Demo

Téma Hotel Leisure WordPress, které je ideální pro lázně, resorty, kluby, hotely a všechny podniky v oblasti pohostinství, vás vyzbrojí silou, kterou potřebujete k boji proti své konkurenci.

Pak je porazte a nechte je v prachu se superrychlými stránkami a množstvím funkcí, které vám na auto-pilotovi přinesou více zákazníků. Hotel Leisure nezklame, pokud jde o design, ale je to v oddělení funkcí, kde toto téma svítí.

Hotel Leisure přichází s hotelovými funkcemi, jako jsou dvě předpřipravená dema, plugin Simple Weather, tvůrce stránek WPBakery, neomezené barvy, SEO-přátelské, animace CSS3 a integrace sociálních sdílení mezi ostatními.

12. Soho Hotel

soho hotel wordpress téma

Info & DownloadView The Demo

Viděli jsme, jak vývojáři dělají vše správně, ale použitelnost propadne. Not QuiteNiceStuff, autor elitní energie za Soho Hotel, čistý, bohatý na funkce a snadno použitelný motiv hotelu WordPress.

Soho Hotel je nejznámější pro funkce, jako je rezervační systém s kontrolou živé dostupnosti, schopnost sdílet data s Airbnb, Booking.com a dalšími službami podporovanými iCal, sezónní ceny a více platebních bran..

Získáte také kódy kuponů, neomezené barvy, pole vlastních formulářů, ukázková data, tvůrce stránek WPBakery a užitečný panel voleb motivů, abychom zmínili několik.

13. TheGem

TheGem kreativní víceúčelové téma WordPress

Info & DownloadView The Demo

Víceúčelové téma WordPress podle všech práv, TheGem je fantastické téma pro všechny typy webů, včetně vašich webových stránek pohostinství.

Na rozdíl od některých témat hotelu WordPress v tomto seznamu se TheGem nedodává s vyhrazenými hotelovými funkcemi. Přesto jde o nejlepší uchazeče, pokud jde o funkce a uživatelskou přívětivost.

Koneckonců můžete pomocí doplňků vždy přidat specifické funkce hotelu. Téma navíc obsahuje 150 + demonstračních stránek se dvěma výslovně vytvořenými pro hotely.

TheGem je dodáván s tunou možností přizpůsobení, 14 styly blogu, neomezené rozvržení stránky, 60+ návrhových prvků a mnohem více.

14. Arcadia

Arcadia Hotel WordPress Téma

Pokud chcete věci udržet jednoduché, zamilujete si téma Arcadia Hotel, jednoduché, ale výkonné téma WordPress pro podniky v odvětví pohostinství..

Arcadia je klasické téma pro lázně, hotely, hostely, letoviska a všechny ostatní podniky, které vyžadují bezstarostný design a výkonný rezervační systém.

Mezi významné funkce patří správa ubytování, průvodce rezervací, události, osvědčení a neomezené vzhledy.

Téma Arcadia Hotel WordPress se zaměřuje na vašeho zákazníka a uvádí funkce, které nejvíce potřebují, dopředu. Pro profesionální, ale ne ohromně stylizovaný vzhled, možná budete chtít zvážit toto téma.

15. Paradise Cove

Paradise Cove Hotel WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Chcete motiv hotelu, který je připraven? Paradise Cove je prémiové téma hotelů a pohostinství vytvořené společností Themefuse, které nabízí snadné možnosti, takže můžete začít přijímat rezervace co nejdříve. Toto téma je moderní možností pro hotely, rekreační ubytování, timeshares, hostince a další.

Paradise Cove přichází s uživatelsky přívětivými šablonami stránek pro domovskou stránku, místnosti, blog, služby a další. Tímto způsobem můžete svůj web rychle zprovoznit! Mezi další jednoduché funkce motivu patří 3 stylizované posuvníky, z nichž si můžete vybrat, takže si můžete jednoduše vybrat své oblíbené a nahrát své nejlepší obrázky vlastností, vestavěnou integraci ikon písma, užitečnou widget pro počasí pro hosty, kteří plánují svou cestu, a přizpůsobitelné mega menu.

Nebojte se – toto téma je také připraveno na sítnici a reaguje na mobilní zařízení, aby svým hostům poskytlo skvělý zážitek na jakémkoli zařízení. Navíc vestavěný rezervační systém umožňuje přidávat místnosti a spravovat rezervace od administrátora WordPress.

V celém tématu si všimnete velké pozornosti k detailům, jako jsou ikony vybavení pokojů s popisy, obrázkové galerie lightboxů, hodnocení hvězdičkami a další. To jsou všechny funkce, které hosté budou využívat a ocení. Na pozadí jsou tuny vlastních krátkých kódů, widgetů a stránek, které oceníte, protože usnadňují nastavení vašeho webu..

16. Caballero

Caballero Hotel WordPress Téma

Čisté a elegantní, Caballero je perfektním tématem hotelu WordPress pro odloučenou dovolenou, b & b nebo relaxační vilu. Toto téma obsahuje elegantní vlastní písma, citlivý design, obrazové galerie, typ příspěvků do místností a další.

Unikátní funkcí motivu je přizpůsobitelná widgetizovaná domovská stránka. Jednoduše vložte prvky, umístěte je na místo a upravte tak, aby obsahovaly domovskou stránku s klíčovými funkcemi a apartmány vašeho hotelu. Pomocí vlastních widgetů Hermes přidejte sloupce, místnosti, stránky, popisy a další.

Mezi další funkce motivu patří šablony stránek (pro místnosti, balíčky, restaurace atd.), Stylizovaný blog, kompatibilita s WPML a snadno použitelný ukázkový ukázkový obsah, abyste mohli začít s tématem.

17. Iver

Iver Modern Hotel and Booking Theme

Info & DownloadView The Demo

Téma hotelu Iver je odvážná a moderní volba ideální pro lofty a studia ve městě. Jednoduše nainstalujte motiv, klikněte jednou pro import ukázkového ukázky a přidejte informace o hotelu. Svůj web můžete rychle zobrazit!

Iver přichází s tvůrcem stránek Visual Composer a výkonným doplňkem Slider Revolution, takže můžete navrhnout cokoli, co budete potřebovat. Vestavěné rozvržení místností, portfolií a blogu však usnadňuje přidávání nových stránek.

Mezi další skvělé funkce patří online rezervační formulář, filtr pokoje, kompatibilita s WooCommerce, přizpůsobitelná záhlaví, plus responzivní a sítnicový design.

18. Fortuna

Fortuna Responsive Hotel WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Fortuna je odvážné a citlivé prémiové téma WordPress pro hotel a pohostinství vyvinuté společností Hermes Themes. Toto jedinečné téma je perfektní způsob, jak předvést svůj hotel, hostinec, nocleh se snídaní, motelem nebo jiným pohostinstvím online a vyplnit měsíční kalendář s rezervací.

Fortuna obsahuje snadné možnosti, které usnadňují nastavení vašich webových stránek. Začněte výběrem z tmavých nebo světlých barevných odstínů a poté pomocí možností barev a stylů v živém přizpůsobiteli motivů přizpůsobte svůj web značce vaší firmy. Téma také obsahuje užitečné šablony stránek (pro blog, posudky, pokoje a ceny, galerie, atrakce a další), díky nimž je vytváření stránek rychlé a snadné..

Další skvělou funkcí Fortuny jsou vlastní widgety, které můžete přidat na své postranní panely a zápatí. Téma zahrnuje vlastní widgety pro přidání krabičky typu Facebook, vlastní nabídky a užitečný widget pro připojení (takže zákazníci mohou mít rádi vaše na Facebooku, sledovat vás na Twitteru nebo vyhledávat vaše podnikání na webu TripAdvisor). A protože téma je plně citlivé, hosté nebudou mít potíže se zobrazením vašeho webu v tabletech a mobilních telefonech.

19. Amassador

Ambassador Hotel WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Ambassador je krásné téma WordPress pro hotel a pohostinství navržené Hermes Themes. Toto elegantní téma bylo vytvořeno pro jakýkoli hotel, letovisko, hostinec, pronájem nemovitostí, nocleh se snídaní nebo pro jakýkoli jiný typ pohostinství.

Předveďte svůj hotel nebo letovisko a vytvořte příjemnou webovou stránku pro hosty pomocí velvyslance. Než odjedete na dovolenou, většina zákazníků zkontroluje jejich možnosti. Jedním ze způsobů, jak začít podnikat, je profesionální web, který zdůrazňuje, co je ve vaší lokalitě skvělé. Ambassador usnadňuje předvedení toho, co dělá váš hotel nebo hostinec zvláštní díky přiloženým uživatelským šablonám stránek pro přidání galerií, atrakcí, událostí a dokonce i posudků.

Téma také zahrnuje krásné stránky pokojů, které jsou nezbytné pro jakýkoli web typu hotelu. Kromě popisu místnosti, ceny a seznamu vybavení přidejte posuvník celé šířky plný obrazů místnosti. Navíc s vestavěnými sociálními možnostmi je pro vás snadné sledovat vás na Facebooku a Twitteru a zjistit o všech vašich nadcházejících akcích.

Mezi další tematické funkce patří celý blog, vlastní prezentace, vlastní widgety, podpora překladu a podpora témat po celý rok. Ambassador je skvělý způsob, jak předvést hotel nebo hotel pohostinství a začít zabezpečovat rezervace ihned.

20. Classy (HotelEngine)

Elegantní Hotel Premium WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Classy je prémiové téma WordPress pro hotel a pohostinství vytvořené společností EngineThemes. Toto téma je jedním ze dvou témat postavených na rámci HotelEngine a představuje komplexní téma pronájmu a rezervace pokojů.

HotelEngine Classy byl vytvořen s ohledem na hotely, timeshares, motely, hostince, nocleh se snídaní a další pronájem. Přidejte různé typy pokojů s popisy, podrobnostmi o vybavení, galeriemi, cenami a dokonce i posudky, abyste mohli potenciálním hostům rozhodnout. Navíc s vestavěným doplňkem Slider Revolution můžete vytvářet krásné posuvníky pro stránky své místnosti, příspěvky a samozřejmě svou domovskou stránku.

Toto téma také používá výkonný plugin Visual Composer, takže můžete vytvořit neomezený počet rozvržení stránek a příspěvků. Vytvořte ideální rozvržení jednoduchým dagem a přetažením různých prvků (navíc můžete uložit šablony rozvržení pro opakované použití znovu a znovu). Možnosti přizpůsobení se zde nekončí – HotelEngine Classy také zahrnuje 8 vlastních barevných schémat (růže, šedozelená, modrá, fialová, zelená, oranžová, žlutá, červená), aby bylo snadné rychle změnit vzhled vašeho webu..

21. Victoria

Victoria Hotel WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Victoria je téma WordPress prémiového hotelu a pohostinství vytvořené Hermes Themes. Toto téma je ideální pro vytváření moderních hotelů, cestování, motelů, noclehů a jiných webových stránek pohostinství.

Je to vždy prázdninová sezóna. Lidé rádi podnikají výlety a při jejich plánování vždy hledají kvalitní ubytování, které nabízí velkou hodnotu. Ukažte novým a vraťte hostům, jak skvělá je vaše nemovitost, pomocí motivu hotelu Victoria, který vám představí všechny skvělé funkce vaší firmy. Toto téma WordPress vám usnadní vytvoření profesionálního a pohotového webu, kterému budou hosté důvěřovat.

Victoria obsahuje všechny funkce, které potřebujete ke spuštění webu. Pomocí přiložených šablon stránek můžete rychle přidat elegantní stránky pro různé pokoje, fotogalerie vaší nemovitosti, atrakce a další. Téma také obsahuje vlastní typy příspěvků, takže můžete přidat své posudky, události atd. A udržovat je odděleně od svých příspěvků na blogu, což usnadňuje organizaci.

Toto téma je skvělou volbou pro jakýkoli hotel nebo pohostinství – ať už se jedná o pětihvězdičkový hotel, pronájem majitele na dovolenou nebo rustikální bungalovy na pláži. S úžasnými vlastními widgety, možnostmi sociálních médií, personalizací motivů (díky panelu vlastních motivových možností) a mnohem více Victoria může růst s vaší firmou a pomáhá vám vyniknout v davu.

22. 5 Start Hotel

Pětihvězdičkový Hotel WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

5 Star je komplexní téma WordPress hotelu a pohostinství od Templatic. Toto téma je perfektním řešením pro vytvoření krásného webu a správu rezervací pro váš hotel, nocleh se snídaní, hostel, prázdninový pronájem nebo jiné pohostinství.

Lákejte zákazníky a spravujte rezervace vše pomocí jednoho webu. 5 Star je elegantní způsob, jak předvést vaše ubytování, služby, stravování a balíčky a spravovat své rezervace. Další skvělou funkcí je podpora WooCommerce, pokud chcete prodávat hotelové dárkové certifikáty, hotelové lupy (jako roucho nebo polštáře) nebo dokonce místní suvenýry.

Rezervační systém je poháněn doplňkem Tevolution plugin Booking System. To přidává funkce pro správu místností, kalendáře, rezervace, online rezervace, tarify a další. Nejsou vyžadovány žádné dovednosti v oblasti kódování – stačí použít krátké kódy pro přidání funkcí, jako je rezervační formulář nebo kalendář dostupnosti na jakoukoli stránku.

23. HotelBooking App

HotelBooking Téma aplikace WordPress

Info & DownloadView The Demo

HotelBooking je výkonné téma WordPress pro pohostinství vyvinuté společností Templatic. Je to perfektní řešení pro hotely, pronájem nemovitostí a společnosti pro správu dovolené.

Klíčovou vlastností HotelBooking je skutečný rezervační modul v rámci tématu. Návštěvníci mohou snadno vyhledávat podle data, typu pokoje, počtu hostů a počtu pokojů. Navíc má téma plně přizpůsobitelný rezervační formulář. Můžete přidat zvláštní doplňky služby (jako je prádlo, pozdní pokladna atd.), Přidat možnost zadat propagační kód a přidat pole pro zadání kontaktních / platebních informací. HotelBooking také usnadňuje správu rezervací z back-endu, potvrzování plateb, vytváření propagačních kódů a další.

Při rozhodování o dovolené mohou hosté využít také stránky pokojů a kalendář dostupnosti hotelu HotelBooking. Mohou se podrobně podívat na každou místnost (můžete dokonce přidat galerie obrázků) a zkontrolovat, zda je tento typ místnosti k dispozici. Kalendář dostupnosti je dokonce barevně označen, což usnadňuje hostům vidět, co je otevřené.

HotelBooking má mnoho dalších skvělých tématických funkcí. Téma je zcela citlivé a na mnoha zařízeních vypadá skvěle. To znamená, že hosté mohou navštívit váš web a rezervovat dovolenou bez ohledu na to, kde jsou.

24. Leonardo

Leonardo WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Leonardo Theme je citlivé téma WordPress hotelu a pohostinství od Hermes Themes. Je ideální pro hotely, nocleh se snídaní, hostince, prázdninové pronájmy, timeshares, sály a další podniky v pohostinství.

Téma bylo postaveno pro odvětví pohostinství. Na domovské stránce se zobrazí představená prezentace, ve které můžete přidat obrázky svých vlastností, minulých událostí nebo spokojených zákazníků, jakož i odkazy na důležité stránky. Součástí tématu je také skvělý modul posudků, kde mohou hosté zanechat recenze vaší firmy (je zde také widget udělující posudek, takže můžete skvělou recenzi vložit do kterékoli oblasti připravené pro widget).

Stránky místností jsou ideální pro zvýraznění vašich zařízení. Součástí sekce událostí a atrakcí je dobrý způsob, jak přesvědčit návštěvníky, aby si prodloužili pobyt a viděli vše, co vaše oblast nabízí. Dalším prvkem, který stojí za zmínku, je widget „like“ na Facebooku, který usnadňuje hostům sdílení vašeho úžasného hotelu se všemi svými přáteli na Facebooku.

25. Castello

Castello WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Castello je téma WordPress pro hotel a pohostinství vyvinuté společností Hermes Themes. Toto téma na celou obrazovku je zápas vytvořený v nebi pro letoviska, nocleh se snídaní, hostince, pronájem domů, sdílení času a další.

Toto téma obsahuje všechny potřebné funkce, aby váš web nebo hotel s nemovitostmi byl funkční. Přidejte místnosti s obrázky (zobrazeny jako posuvník na pozadí na celou obrazovku), popis, vybavení a další relevantní informace. Pak přidejte do svých recenzí a posudků, aby lidé, kteří procházejí váš web, mohli vidět, co si o vašem zařízení milují hosté. Součástí motivu je i rezervační formulář, takže pokud čtenář má rád to, co vidí, může vám poslat zprávu, aby provedl rezervaci.

Kromě rozsáhlé funkčnosti obsahuje Castello skvělé designové funkce, které zapůsobí na vaše hosty. Posuvník obrázku na celé obrazovce rozhodně působí trvalým dojmem a dává vám příležitost zdůraznit nejlepší funkce a aktivity kolem vaší polohy. Navíc navigační nabídka zarovnána doleva usnadňuje předvádění všech importovaných stránek, které přidáte do místností, akcí, jídel a dalších.

26. Metropolis

Metropole WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Metropolis je elegantní WordPress téma hotelu a pohostinství navržené Hermes Themes. Toto téma by vytvořilo skvělý web pro jakýkoli hotel, letovisko, nocleh se snídaní, hostinec, pohostinské středisko nebo podobné služby založené na podnikání.

Téma zahrnuje vše, co by měla mít dobrá webová stránka hotelu. Domovská stránka obsahuje krásný posuvník, ve kterém můžete předvést své nejlepší pokoje, fotografie nemovitostí nebo obrázky z minulých událostí. Vertikální navigace doleva zarovná vizuální zájem, ale také se snadno používá a dává důležité kontaktní informace přímo na dosah ruky vaší klientely. Můžete také přidat widgety (jako vyhledávací lištu), o kterých si myslíte, že by jim uživatelé mohli pomoci.

Skvělou vlastností metropole je snadno použitelný panel možností motivů. Odtud můžete ovládat různé prvky tématu. Můžete přidat uvítací zprávu, přidat sociální odkazy, nahrát logo, definovat nastavení domovské stránky a mnoho dalšího.

Kromě panelu voleb jsou díky vestavěným šablonám stránek také hračkou Metropolis. Stačí vybrat šablonu, přidat svůj obsah a zveřejnit příspěvek. Každá šablona byla odborně upravena pro konkrétní účel, včetně: přitažlivosti, blogu, rezervačního formuláře, kontaktního formuláře, události, galerie, místnosti, posudku a pravého postranního panelu.

27. Luxusní vila

Luxusní Villa WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Luxusní vila je fantastická a jedinečná vlastnost prezentovat prémiové téma WordPress. Toto elegantní a jedinečné téma je skvělý způsob, jak propagovat rekreační pronájmy, luxusní letoviska nebo jiná luxusní zařízení.

Jedním z nejlepších způsobů, jak zpeněžit nadstandardní rekreační nemovitost nebo propagovat luxusní letovisko, je webová stránka jednoho druhu. Luxusní vila je téma, jak to udělat. Díky posuvníku domovské stránky na celé obrazovce, intuitivnímu formuláři rezervací a spoustě skvělých možností je toto téma perfektním způsobem, jak předvést své vlastnosti.

Součástí motivu je snadno použitelný tvůrce stránek drag and drop, který můžete použít k vytvoření libovolného rozvržení stránky, které chcete. Existují zdánlivě neomezené možnosti. Pokud však potřebujete pomoci, jak začít, podívejte se na 5 přiložených šablon domovských stránek, 4 rozložení vlastností, 2 šablony šablon, rozvržení stránky rezervace a galerii vlastností. Poté můžete použít neomezené možnosti barev, možnosti písem Google a vestavěné písmo ikon Entypo Pictogram k přizpůsobení vašeho webu. Mezi další funkce motivu patří formuláře Ajax, podpora dětských motivů, podpora odezvy a podpora sítnice a mnoho dalšího.

Více z nejlepších témat WordPress Hotelu

Je čas se rozhodnout, které téma je pro vás vhodné, abyste si vytvořili webovou stránku hotelu pro vaši firmu. Jakmile si vyberete skvělý motiv WordPress hotelu (jako kterýkoli z těch v tomto seznamu), přidejte své informace a začněte propagovat svou firmu online, určitě zvýšíte počet rezervací.

Jaké je vaše oblíbené téma WordPress? Pokud jsme vynechali váš výběr pro nejlepší téma hotelu WordPress, uveďte to v komentářích – je skvělé sdílet drahokam nebo dva.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map