20 skvělých správců pluginů WordPress

Vy a já jsme v posledních dnech zkontrolovali řadu užitečných pluginů WordPress. Myslím, že naše pokračující dobrodružství pluginů WordPress již odhalilo naše výběry pro sociální média, BuddyPress, členství a další.


To je dobře přes 100 pluginů! Nikdy jsme však nikdy nekontrolovali pluginy pro správu WordPress. Nestará se nikdo o backend? Jak vidíte, většina pluginů WordPress, které jsme zkontrolovali ve výše odkazovaných příspěvcích, má tolik společného s frontendem. Pluginy, které dnes přezkoumáme, vám však mimo jiné pomohou převzít odpovědnost za správu WordPress.

Jste vývojář WordPress? Zůstaňte naladěni. Jste administrátor blogu WordPress? Zůstaňte také naladěni. Těšíte se na přizpůsobení vaší administrační oblasti WordPress? Také jsme vás pokryli. �� Podívejte se na náš seznam některých nejlepších bezplatných pluginů Admin WordPress (stačí stáhnout obrázky kliknutím na obrázky). Užijte si čtení a podělte se o své oblíbené komentáře na konci!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

Admin Menu Editor WordPress Plugin

Admin Menu Editor WordPress Plugin

Chcete přizpůsobit položky nabídky pro správce? Chcete do nabídek správce přidat vlastní položky nabídky? Editor nabídek administrátora vám poskytuje veškerou sílu, kterou potřebujete k vytvoření jedinečného nabídky správce. Víte, něco, co budete milovat. S tímto pluginem můžete udělat tolik věcí. Můžete například upravovat názvy nabídek, měnit ikony nabídek a nastavovat přístupová práva, snadno přetahovat položky, snadno vytvářet podnabídky, skrýt celou nabídku (nebo jednotlivé položky nabídky) a vytvářet vlastní položky nabídky, které ukazují na externí odkazy..

Dokonce můžete obnovit všechny vaše výchozí nabídky kliknutím na tlačítko na šanci, že něco pokazíte. Abychom to shrnuli, plugin je spojen s snadnou instalací a použitím. Co víc? Můžete si vybrat mezi bezplatnou a profesionální verzí. Je zřejmé, že posledně jmenovaný přichází s dalšími funkcemi.

Správce sloupců Codepress WordPress Plugin

Editor sloupců WordPress Plugin

Pokud jste chtěli transformovat své administrátorské obrazovky WordPress, jsou sloupce, které jste čekali, kódové sloupce Admin Columns. Kombinované úsilí Codepress, Tobias Schutter, David Mosterd a Jesper van Engelen, Admin Columns přichází s více než devadesáti (90) vlastními sloupci, stejně jako se schopností snadno vylepšit administrátorský panel vašich klientů, s možnostmi pro úpravu sloupců a upravitelných sloupců, aby byla vaše práce jednodušší, schopnost importovat a exportovat funkčnost, snadnou integraci s ostatními pluginy, vlastní pole pro všechny vaše vlastní potřeby (viz, jste dobře postaráno) a úplnou dokumentaci. Přidejte život (a tolik utility) do své administrátorské oblasti pomocí sloupců Admin Admin Columns.

WP-Optimize WordPress Plugin

WP Optimize WordPress Plugin

Je váš web WordPress pomalejší než obvykle? Hádejte co, vaše databáze může být problém. Tak či onak, junk vždy najde cestu do vaší databáze WordPress. To může vést k pomalým webovým stránkám a způsobit několik chyb WordPress. Co dělat? Musíte čas od času optimalizovat svou databázi WordPress. Současně může být optimalizace vaší databáze úkolem do kopce, pokud nevíte o PhpMyAdmin první věc.

Zadejte WP-Optimize a den (vedle vaší databáze) se uloží. Tento speciální plugin má více než jeden (1) milion stažení, působivé hodnocení 4,6 / 5,0 a pomůže vám optimalizovat vaši WordPress databázi automaticky. WP-Optimize zbaví vaši databázi zastaralých revizí, spamů a trashed komentářů, trackbacků a pingbacků. Další funkce můžete vidět na stránce pluginu na adrese WordPress.org.

Rychlé přesměrování stránek / příspěvků přesměrování WordPress

Rychlé přesměrování stránek / příspěvků přesměrování WordPress

Díky skvělému hodnocení 4,7 / 5,0 a více než 550 000 stažení Plugin Quick Page / Post Redirect umožňuje snadné přesměrování. Chcete uživatele snadno přesměrovat na jiné stránky? Následující funkce odhalí, proč je Rychlé přesměrování stránek / příspěvků přesměrovacím modulem, který potřebujete. Stručný popis funkcí zahrnuje globální možnosti hromadného přizpůsobení přesměrovacích odkazů, kompatibilitu aktuální verze WordPress, integraci vlastních typů příspěvků (a dalších pluginů), možnost přesměrování uživatelů do nového nebo stejného okna, možnost přidat atribut rel = „nofollow“ na odkazy, přesměrovat 404 chybové stránky a další. Přesměrujte na další úroveň pomocí pluginu Quick Page / Post Redirect.

Správce Plugin WordPress

Správce Plugin WordPress

Nemůžete (nebo ne) spravovat své databáze MySQL ručně? Doplněk Adminer poskytuje veškerou sílu, kterou potřebujete ke správě svých databází WordPress ze známé oblasti správy WordPress. Jak je to v pohodě?

Můžete provádět cokoli od procházení tabulek po spuštění dotazů SQL a provádění optimalizace databáze mimo jiné funkce. Je to opravdu základní a budete se bavit, pokud se chcete dostat do svých databází. Správce je kompatibilní s WordPress 3.9.1 a WordPress Multisite, takže a myslím, že jste dobře pokrytí. Má více než 100 000 stažení a jasné hodnocení 4,8 / 5,0.

Ladit objekty WordPress Plugin

Ladění odmítá WordPress Plugin

Dobrý den, vývojář WordPress! Chcete analyzovat chyby a lépe porozumět tomu, jak se vyvíjet pomocí WordPress? Pokud jste řekli ano, Debug Objects je přesně to, co potřebujete. Tento plugin, který se snadno instaluje a používá, se může pochlubit hodnocením 4,9 / 5,0 a poskytuje spoustu informací, jako je využití paměti, operační systém, verze WordPress, doba načítání stránky, informace o dotazech, informace o mezipaměti, informace o cronech, definice FTP a SSH, definice souborů cookie, krátké kódy a mnoho dalšího. Debug Objects, vyvinutý společností Frank and Inpsyde GmbH, je skvělým doplňkem pro každého vývojáře WordPress.

Doplněk WP Super Edit WordPress

Doplněk WP Super Edit WordPress

Toužíte po více funkcích od svého vizuálního editoru wysiwyg? Přejete si vždy, aby byly dostupné určité funkce? Nebylo by to pro vaše dobrodružství v blogování zábavné? Už vás nebaví čekat na plugin, který by toto přání vyhověl? Čekání skončilo! WP Super Edit přidává do vašeho vizuálního editoru vlastní pluginy a tlačítka TinyMCE, což vám dává více funkcí pro oživení vašeho obsahu. Mezi hlavní vlastnosti tohoto pluginu patří uživatelsky přívětivé uživatelské rozhraní drag and drop, přístup k vestavěným možnostem WordPress, další pluginy a tlačítka TinyMCE, snadná instalace a možnosti konfigurace. WP Super Edit má hodnocení 4,0 / 5,0 a více než 250 000 stažení.

Ohlasy od Aihrus WordPress Plugin

Reference od Aihus WordPress Plugin

Přidání osvědčení na váš web je skvělý způsob, jak budovat důvěru zákazníků v vaši online značku. Ohlasy Aihrus je skvělý plugin, který vám pomůže posunout text, obrázky nebo videa k vytvoření rotujících posudků, smíšeného obsahu snímků, zobrazit náhodně náhodné posudky, přidávat do posudků fade a další přechody, filtrovat obsah podle kategorie, ID nebo značky ad more more. S působivým hodnocením 4,4 / 5,0 a více než 450 000 stažení, je Ohlasy Aihrus nejznámější pro následující funkce: API pro přizpůsobení osvědčení, přátelské rozhraní, styl CSS, krátké kódy, widgety a vlastní pole pro přidání názvu, e-mailů, umístění, společnost atd.

Účastnická databáze WordPress Plugin

Účastnická databáze WordPress Plugin

Pokud plánujete spuštění členské stránky WordPress nebo ji již máte, musíte mít prostředky k vytváření a údržbě databáze členů. To znamená, že plugin účastnické databáze. Tento plugin vám umožní zadávat záznamy jednotlivě, nahrávat záznamy ze souboru CSV nebo nechat členy vytvářet záznamy samostatně. Tento plugin je plně přizpůsobitelný, umožňuje vytvářet více formulářů pro shromažďování záznamů, zahrnuje úžasné funkce krátkého kódu, přesměrování funkcí při vyplňování, podporuje e-mailová oznámení a další. Databáze účastníků má hodnocení 5.0 / 5.0 (nejvyšší, které jsme dosud viděli) a téměř 100 000 stažení.

Doplněk AJAX Live Spell Checker WordPress

Doplněk Ajax Live Spell Checker WordPress

Pravopisné chyby? Nechceme to teď, že? Jedná se o jednoduchý, ale výkonný plugin vytvořený společností Lab4Games (Kepo-ing Zz85). Ajax Spell Checker vám umožní zachytit pravopisné chyby za chodu. Snadno se instaluje a používá a integruje do Pravopis Google od Chrisa Mellera a Pravopis Gassison Locke služeb.

Firestats (+ grafy) WordPress Plugin

Doplněk FireStats WordPress

Posedlý statistikami a metrikami provozu? Chcete plně porozumět svému provozu, aniž byste opustili administrační panel WordPress? Firestats je pouze plugin pro správu WordPress, který potřebujete Firestats vám nabízí spoustu informací o vašem provozu. Po instalaci vám plugin umožní rozdělit provoz a uvidět tolik, mezi jinými IP adresu uživatele, zemi pobytu, operační systém a typ prohlížeče. Firestats Charts (samotný plugin, ale můžete jej nazvat jako doplněk WordPress) Firestats Grafy, což vám poskytne spolehlivé grafické znázornění vašeho provozu.

WordPress Mobile Pack Doplněk WordPress

WordPress Mobile Pack Doplněk WordPress

Nevytvářejte pouze responzivní web WordPress, který vypadá skvěle na mobilních zařízeních, nevytvářejte mobilní aplikaci pomocí sady WordPress Mobile Pack a poskytujte návštěvníkům vašeho mobilního webu bohatší uživatelský zážitek (UX). Díky téměř 600 000 stažení a nadprůměrnému hodnocení 3,8 / 5,0 je tento balíček WordPress Mobile Pack určen pro blogery, obchodníky s obsahem a vydavatele, kteří chtějí získat mobilní čtečky.

Plugin pracuje s Windows Phone 8, zařízeními iPhone i telefony Android a je kompatibilní s hlavními prohlížeči. Kromě toho je aplikace WordPress Mobile Pack kompatibilní s nejnovější verzí aplikace WordPress 3.9.1 a přichází s skvělými funkcemi, jako je citlivé rozhraní, možnosti tematiky, synchronizace příspěvků a komentářů a analytika mezi mnoha dalšími přizpůsobitelnými funkcemi..

Plugin pro kontrolu nefunkčních odkazů WordPress

Plugin pro kontrolu nefunkčních odkazů WordPress

Lidé a roboti Google to nemají rádi, když je pošlete na 404 chybových stránek. Pokud jste to nevěděli, přerušené odkazy mohou vážně poškodit váš SEO, když posílají potenciální zákazníky pryč. Jak se tedy zbavíte nefunkčních odkazů? Nejprve musíte najít přerušené odkazy. Zde přichází plugin Broken Links Checker. Plugin sleduje váš blog na nefunkční odkazy a okamžitě vás upozorní, že je nalezen.

Broken Link Checker nejlepší funkce snadné úpravy, automatické úpravy odkazů ze stránky pluginu, sledování odkazů po celém webu, přidává atribut rel = “nofollow” k nefunkčním odkazům, které odrazují roboty vyhledávacích strojů, filtrovatelné odkazy atd. Plugin má působivé hodnocení stahování 4,1 / 5,0 a více než 2,5 milionu (kromě: Pokud se snažíte odlehčit načítání stránky, můžete zkontrolovat nefunkční odkazy pomocí online služby, jako je Kontrola odkazů W3C místo instalace pluginu).

Doplněk Google Authenticator WordPress

Doplněk Google Authenticator WordPress

Jak jsme viděli v nedávném příspěvku, zabezpečení WordPress je vážný problém. Pokud nemáte Vaultpress nebo podobné služby, nikdy nenechávejte bezpečnostní záležitosti vašeho WordPress náhodou. Doplněk Google Authenticator nabízí dvoufaktorové ověření pro váš web WordPress. Celá operace probíhá v aplikaci Google Authenticator. Díky skvělému hodnocení 4,8 / 5,0 je Google Authenticator od Henrika Schacka plugin, který potřebujete k posílení zabezpečení WordPress.

Prohledat zásuvný modul Regex WordPress

Prohledat Regex

Search Regex hraje jednu roli a hraje ji dobře. Plugin vám umožňuje vyhledávat a nahrazovat jakýkoli typ data na vašem webu. Hledáte stránky nebo příspěvky? Kategorie, značky nebo komentáře? Kliknutím na tlačítko můžete najít a nahradit cokoli. Účelem tohoto pluginu je usnadnit migraci webových stránek. Pamatujete si, jak obtížné může být nalezení souborů po přesunutí vašeho webu? Search Regex od John Godley pracuje automaticky a má atraktivní hodnocení 4,7 / 5,0.

Plugin AdRotate WordPress

Adrotate WordPress Plugin

Pracujete s mnoha reklamami? Možná vlastníte (nebo provozujete) více než několik webů, které přicházejí s více než několika reklamami? Jak spravujete reklamy? Jak si udržet zdraví? Vybrali jste AdRotate. Díky více než 770 000 stažení a hodnocení 3,8 / 5,0 vám AdRotate umožňuje snadno přidávat a spravovat reklamy. Základní úroveň věcí; spravujete reklamy z centrálního panelu, který vám nabízí spoustu možností. S tímto pluginem máte opravdu kontrolu nad svými reklamami. Arnan de Gans, autor, si je jistý, že AdRotate budete milovat. Vydělávání peněz se stane velmi snadným, tvrdí Arnan.

Redux Options Framework

Redux Options Framework

Je to plugin. Ne, je to rámec. Podle autorů: Redux je jednoduchý, plně rozšiřitelný a citlivý rámec možností pro témata a pluginy WordPress. S vynikajícím hodnocením 5.0 / 5.0 Redux Framework zjednoduší vývoj WordPressu a vývoj pluginů zdaleka. Nabízí rozšířitelný a racionalizovaný rámec WordPress, se kterým můžete pracovat (mají dokonce spoustu prémiových rozšíření Redux). Tento plugin vám pomůže zasáhnout do terénu, pokud jde o téma WordPress a vývoj pluginů. Podívejte se na některé screenshoty, které máme na Themeforestu, abyste viděli, kolik je možné s Reduxem.

Vložené komentáře WordPress Plugin

Vložené komentáře WordPress Plugin

Komentáře ukazují, jak vaše cílové publikum reaguje na vaši zprávu. Jako vlastník webu WordPress byste se nikdy neměli vyhýbat komentářům. Místo toho byste měli přispět k diskusi a přimět čtenáře, aby se cítili více jako doma. Také byste měli mít povinnost povzbudit čtenáře, aby zanechali komentáře pomocí pluginu, jako jsou Inline Comments. Co tento šikovný kus kódu dělá, je přidat „… váš komentářový systém na straně odstavců, titulků a dalších částí…“ vašich příspěvků. Nainstalujte si a přizpůsobte si plugin a funguje tak, že přidáte bublinu na stranu vybrané sekce. Inline Comments vyvinul Kevin Weber a má hodnocení 4,8 / 5,0.

Plovoucí nabídka Správce WordPress

Plovoucí nabídka Správce WordPress

Chcete ohromit své klienty dalším prostorem v oblasti správy WordPress? Přinášíme vám pouze plugin pro tento účel. Seznamte se s nabídkou Float Admin Menu, což je velmi účinný doplněk pro správu WordPress, který znovu umisťuje vaši nabídku pro správu zleva nahoru. Nabídku můžete kdykoli rozbalit. Plugin je plně citlivý, pracuje s WordPress 3.9.1 a má působivé hodnocení 5.0 / 5.0. Vznášel jsem se ve svém menu pro správce a miloval jsem ho. Funguje to na aktivaci.

Stáhněte si Monitor WordPress Plugin

20-skvělý-wordpress-admin-pluginy-download-monitor-wpexplorer

Poskytujete na svém webu digitální produkty? Chcete sledovat aktivitu stahování? Pokud je to ano, plugin Download Monitor vám pomůže přidávat a spravovat stahování pomocí přátelského uživatelského rozhraní (UI), přidávat soubory při úpravách příspěvků, zahrnovat odkazy pro stahování ke stažení, sledovat počet stahování, omezovat a řídit přístup ke stažení a více. Program Download Monitor byl stažen více než 620 000krát a má hodnocení 3,9 / 5,0.

Přes tebe

Doufejme, že jste našli několik nových pluginů, které vám pomohou s vašimi weby WordPress. Víte o jakýchkoli pluginech pro správu WordPress, které byste rádi viděli zahrnuty zde? Prosím, podělte se s námi v komentářích. Šťastný vývoj!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map