20+ nejlepších témat WordPress pro hudebníky

Nejlepší WordPress Témata pro hudebníky

Je to rychle fungující svět poháněný internetem a znalost toho, jak se efektivně uvádět na trh, je klíčovým faktorem úspěchu. Témata a doplňky na WordPress hrají klíčovou roli v tom, jak komunikujete s vašimi fanoušky, a v tomto příspěvku se budeme věnovat tomu nejlepšímu, co WordPress nabízí hudebníkům, pokud jde o témata.


Ať už začínáte jako hudebník nebo jste již v kapele, která již má slušné následování, způsob, jakým se prezentujete na internetu, může znamenat rozdíl mezi hvězdou a nejasností. Pravděpodobně máte obraz, který držíte blízko a milý, ale jaký je obrázek, který chcete, aby se všichni vaši zbožňující fanoušci zamilovali? Jakou hudbu a životní styl zastupujete??

Pojďme se podívat na některá z nejlepších hudebních témat WordPress, abychom vás dostali a houpali se.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Svěží

svěží wordpress hudební téma

Hudba je jídlo pro duši – univerzální jazyk, který si mnoho lidí užívá. Pokud se svou hudbou snažíte oslovit více duší, potřebujete krásné a výkonné hudební téma WordPress, například Lush by power elite author Iron Templates.

Lush je kompletní řešení pro všechny v hudebním průmyslu od DJů po jazzové mistry, punk rockery a všechny ostatní hudební profesionály, na které si vzpomenete. Tato krása je plná až po okraj se všemi funkcemi, které potřebujete, aby se vaše hudební díla zaměřila na hlavní pozornost.

S 8 a více ukázkami, které můžete importovat jediným kliknutím, Lush nabízí spoustu možností stylu pro vytvoření hudební webové stránky vašich snů. Kromě toho je toto hudební téma WordPress dodáváno s výkonným tvůrcem stránek WPBakery, který vám poskytuje absolutní kontrolu nad tím, jak vaše webové stránky vypadají a fungují..

To není konec, Lush je dodáván s působivými fotoalbami, neomezeným rozvržením, barvami a písmeny, plně vybaveným audio přehrávačem (například texty, recenze, videa na YouTube atd.), Diskografií, Slider Revolution, dětským tématem jako stejně jako sítnice a citlivý design, což znamená, že vaše hudba bude vypadat skvěle na více zařízeních.

Kromě toho je Lush připravený na WooCommerce, což znamená, že můžete začít prodávat vstupenky na hudbu a akce, jakmile nainstalujete motiv. A navíc získáte tři styly menu, takže můžete poslouchat svůj hudební obsah svým fanouškům jako rocková hvězda. Kromě toho získáte funkce pro správu koncertů a odpočítávání událostí, které vám pomohou zůstat na vrcholu své hudební kariéry.

2. Soundboard

soundboard wordpress téma pro hudebníky

I když sníte o vytváření webových stránek, které budou osvětlovat vaši hudbu, hudební téma Soundboard WordPress zaujme odlišným přístupem k prodeji vaší práce. Toto téma dává vašim fanouškům první místo tím, že na domovskou stránku umístí všechny potřebné informace.

Díky 5 vlastních widgetů můžete snadno zobrazit novinky, data turné, nejnovější album, nejnovější videa, nejnovější fotografie a dokonce i položky z vašeho obchodu. Kromě toho můžete do domovské stránky vždy připojit své vlastní widgety a vytvořit tak pro své fanoušky uspokojivý zážitek.

V oddělení estetiky nezklame ani Soundboard. Pro začátečníky je dodáván se dvěma předem připravenými vzhledy, tj. Světlou a tmavou, což vám dává náskok, pokud jde o vytváření krásných webových stránek. Kromě toho můžete snadno upravit pozadí a přidat nějaký styl. Na vrcholu toho, téma přichází s 5 různých šablon stránek a 5 vlastních typů příspěvků.

Pokud si myslíte, že je to všechno, mýlíte se. Hudební motiv Soundboard je dodáván s více než 800 písmeny Google Fonts a Font Awesome. Přidání diskografie, videa nebo obrazových galerií je vše otázkou a klikněte. Navíc získáte obrazový lightbox, takže si fanoušci mohou vychutnat vaše koncertní fotografie bez rozptýlení.

Nejlepší na tom je, že Soundboard je docela snadno použitelný. Toto hudební téma WordPress se bude líbit začátečníkům i vývojářům díky flexibilním možnostem, díky nimž bude toto téma hračkou. Téma je kompatibilní s WooCommerce, kontaktním formulářem 7 a všemi hlavními prohlížeči.

3. Singl (zdarma)

Singl zdarma WordPress Téma

Od návrhářů z Automattic přichází Singl, minimalistické téma, které vám umožní vytvořit silnou online přítomnost. Má výrazné černé pozadí a barevné schéma ve stupních šedi, které je povinno polarizovat názor, takže se ujistěte, že odráží vaši značku! Mezi další funkce patří lepkavé příspěvky, vlastní nabídky, obrázky záhlaví a pozadí, vestavěné předplatné a integrace do sociálních sítí.

4. MusicPress

hudební tisk wordpress hudební téma

Chcete-li dát hudbu před publikum, potřebujete výkonné téma WordPress. Vestavěné funkce jako audio přehrávač, diskografie a krásné galerie jsou nezbytností. Připravenost na SEO a responzivní design jsou další dva důležité faktory, které je třeba mít na paměti, a proto je snadné použití.

Pokud jste na trhu hudebního motivu WordPress, který ztělesňuje všechny tyto funkce, a pak některé, nechcete nic jiného než téma MusicPress WordPress..

MusicPress je perfektním hudebním tématem WordPress pro sólové umělce, DJe, kapely, stránky fanoušků, zábavné časopisy, nahrávací společnosti a jakékoli jiné hudební využití. Mezi další významné funkce patří 3 předem připravené vzhledy, hotový obchod, 3 posuvníky na domovské stránce, recenze, sociální sdílení, vlastní krátké kódy, neomezené oblasti widgetů, rozbalovací nabídky a mnoho dalšího.

5. Byblos (zdarma)

Byblos Téma WordPress zdarma

Pro extrémně čistý a moderní design vám toto bezplatné téma WordPress přinese skok a jivin v žádném okamžiku! Byblos by Smartcat, ideální pro hudebníky, je posuvné téma plné šířky, které vypadá skvěle a snadno se přizpůsobuje. Dlaždice zděné mřížky jsou skvělé, pokud máte spoustu galerií nebo podobných; zabrání přílišnému zaplnění stránky, což může lidi odradit od zkoumání vašeho webu. Navíc zahrnuje funkce, jako je vertikální rozvržení nabídek, vestavěná optimalizace pro vyhledávače (SEO), Awesome a Bootstrap, rozšířené postranní panely a zápatí, animace CSS3 a přizpůsobitelné výzvy k akci

6. Hudební klub

hudební klub wordpress hudební téma

V čísle čtyři máme Music Club, jeden z druhu hudebního tématu WordPress, které mi nějak připomíná hru karet a čtyřlístků. Už jste někdy slyšeli o pověře štěstí spojené s posledním?

Mimochodem, na palubě s 52 kartami, proč nemají čtyřlístek jako symbol pro oblek klubů, namísto trojlístku? Pro hazardní hru by to mohlo naznačovat určitý stupeň štěstí, nesouhlasíte? Ale já odbočuji.

Pokud je to váš šťastný den, téma Music Club WordPress je na rozdíl od těch, které jste předtím viděli, co se seznamem funkcí, které vám vyrazí mysl.

Hudební klub, který vám přinesl webový autor (i) extraordinaire a power elita, GoodLayers, je ideálním řešením pro fanoušky klubové hudby, DJs, hudebníky, rozhlasové stanice a plánovače událostí, abychom zmínili několik.

I když se Music Club snadno používá, téma se dodává s výkonnými nástroji pro správu událostí a sdílení vaší hudební vášně se světem.

Mezi oblíbené funkce patří plovoucí audio přehrávač, který zůstane u posluchače na jakékoli stránce vašeho webu, šablona vstupní stránky, Tvůrce stránek, jezdce, krásná hudební alba, funkce nadcházejících událostí, která nabízí vašim fanouškům úplné informace o koncertech a lístky, a Můžu dál a dál.

Se spoustou pokročilých možností motivů a flexibilním designem nic nebrání tomu, abyste si stavěli hudební webové stránky WordPress svých snů.

7. FWRD

fwrd wordpress hudební plugin

Řekněme, že chcete jednostránkový (vložit odkaz), který je dodáván s funkcemi pro více stránek. Kdo ví? Možná je v plánu přidat do budoucna další stránky, i když vše, co v současné době potřebujete, je jednostránkový web.

Ať už máte takovou specifickou potřebu nebo chcete mít obě možnosti k dispozici, budete milovat téma FWRD WordPress.

Horký rovnou ze dveří, bude tento závan dýchat život zpět na vaše hudební webové stránky. Pokud začínáte, FWRD naopak vytváří pevný základ pro váš web.

S 5 připravenými k importu a brzy přicházejícími dalšími vám nikdy nebude chybět profesionálně vypadající design, který by mohl vylepšit několik funkcí (nebo dokonce narušit) odvětví.

To není všechno, toto hudební téma WordPress přichází s oblíbeným programem WPBakery Page Builder, což znamená, že z této galaxie můžete vytvářet rozvržení, aniž byste se potili. Více než 100 možností designu záhlaví se hodí, pokud chcete snadno vytvářet fantastické nabídky.

Mezi další funkce patří základní mřížka, pozadí videa a paralaxy, horké odkazy (skvělé pro jednostránkový web), správce událostí a koncertů, hudební alba, audio přehrávače, WooCommerce, připravený na překlad, neomezené rozložení, barvy a písma, Slider Revolution , responzivní a na sietnici připravený design, dětské téma atd.

8. Blackoot (zdarma)

Téma Blackoot Lite Freemium WordPress

Blackoot Lite je bezplatné téma WordPress navržené s ohledem na hudebníky a fotografy. Toto elegantní a citlivé téma WordPress vám umožní vytvořit profesionální web během několika minut. Mezi funkce patří oblasti s widgetem, přizpůsobitelné pozadí, automatický překlad a plně citlivý design

Máte také možnost přejít na prémiovou verzi Blackoot Pro, která má více funkcí a podporu, jako je například schopnost vytvářet prezentace, integrace Map Google a mnoho dalšího.

9. Croma

croma wordpress hudební téma

Budování úspěšné kariéry v hudebním průmyslu je obtížné. Existuje mnoho pohyblivých částí a jeden nesprávný tah může vést k předčasnému ukončení vaší kariéry. Proto potřebujete krásně citlivé a výkonné téma WordPress, které usnadní digitální marketing.

Croma je jedno takové hudební téma WordPress. Je to perfektní víceúčelové téma pro DJe, hudebníky, kapely, nahrávací společnosti, producenty atd. Hudební téma Croma WordPress je docela punč, pokud jde o funkce, může to být poslední hudební téma WordPress, jaké kdy budete potřebovat.

Mluvím o funkcích, jako je 9 ukázek připravených k importu, zvukový přehrávač AJAX pro celou webovou stránku s nepřetržitým přehráváním, hudební alba, bezproblémová integrace do sociálních médií, více šablon stránek, hluboká integrace WooCommerce, správce událostí a koncertů, 100% citlivý design, horké odkazy, flexibilní záhlaví a mnoho dalšího.

10. Epron

epron wordpress hudební téma

Na vaší hudbě pracujete tak tvrdě a chcete svým fanouškům nabídnout jen ty nejlepší zážitky. Z tohoto důvodu neděláte omluvy; vytvoříte pouze nejlepší hudbu.

Pokud jde o váš web, neměli byste se také omlouvat. Snažte se vytvořit nejlepší stránky, které můžete. Prvním krokem k vytvoření hudebního webu WordPress, na který jste velmi hrdí, je výběr správného tématu.

Pokud vás nebaví hudební témata WordPress, která slibují nebe, ale dodávají peklo, řekněte Epronovi velké pozdravy elitního autora Rascalse..

Epron je dodáván se všemi funkcemi, které potřebujete k vytvoření jednoduchého, ale výkonného hudebního webu bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený profesionál..

Epron se může pochlubit funkcemi, jako je mimořádně flexibilní Muttley Framework, vynikající manažer událostí, revoluční manažer krátkých kódů, krásné záhlaví, posuvná revoluce, hudební přehrávač Scamp s podporou Soundcloud, připravený na WooCommerce, pohotové rozložení, plynulé přechody CSS3, neomezené barvy, 380+ Google Fonts, Nivo Slider, 6 vlastních typů příspěvků, 4 vlastní widgety a seznam pokračuje.

11. Decibel

decibel wordpress hudební téma

S vhodným názvem pro hudební téma WordPress vám společnost Decibel pomůže vystřelit váš hudební obsah do světa jako rocková hvězda. S tímto tématem je jediná věc, která vám stojí v cestě, vaše představivost, nikoli nedostatek funkcí.

Vím, že vybrat perfektní téma je náročné. Například komu věříte? S jakými vlastnostmi dokonce musíte začít? Existují úskalí, kterým je třeba se vyhnout? A s milionem a jedním tématem, které si vyberete, když mají všechny krásné propagační materiály?

Decibel se vyhýbá nadýmání a zaměřuje se na vaše potřeby jako DJ, hudebník, kapela, nahrávací společnost nebo kdokoli související s hudebním průmyslem.

Téma přichází s funkcemi, jako je 100+ rozvržení, 12 ukázek připravených k použití na domovské stránce, diskografie, data prohlídek, 6 vnitřních šablon stránek, responzivní design, WPBakery Page Builder, Slider Revolution a nádherné galerie, aby se dotkly špičky ledovce.

12. JamSession

hudební téma jamsession wordpress

Možná byste chtěli něco jemnějšího – jen jednoduchý a čistý design webových stránek. Ale s nějakým stylem, víte, pěkné pozadí, krásné animace, svěží moderní design a díla. Pokud to zní jako vy, JamSession je jen hudební téma WordPress, které potřebujete.

JamSession lze snadno konfigurovat a přizpůsobit, ať už jste začátečník nebo odborník. Mezi další funkce, které se vám budou líbit, patří posuvníky na celé obrazovce, úžasná podpora videa, citlivé dítě, blog, události, diskografie, krásné fotogalerie a …

… Se třemi ukázkami připravenými k použití můžete narazit na zem a přizpůsobit se podél cesty, dokud neupustíte. Jo jo, JamSession je dodáván s WPBakery Page Builder, revolucí jezdce, podporou SoundCloud, audio přehrávačem, responzivním designem, rozložením více nabídek a podporou WooCommerce..

13. Lucille

Lucille wordpress hudební téma

Poté získáte hudební téma Lucille WordPress a okamžitě si uvědomíte, že vaše hledání dokonalého hudebního tématu WordPress skončilo. Proč? Protože SmartWPress – vývojář – znamená podnikání.

Skvělý design ve spojení s výkonnými funkcemi činí z tohoto hudebního tématu slovoPress ideální řešení pro rozhlasové stanice, nahrávací společnosti, hudebníky, kapely, producenty atd..

Lucille se dodává s programem WPBakery Page Builder, 5+ ukázek připravených k importu, Posuvná revoluce, bezproblémová integrace WooCommerce, responzivní design, neomezené barvy, přizpůsobitel motivu, více stylů menu, 2 předem připravené barevné kůže, krásné zvukové přehrávače, flexibilní pozadí, vlastní typy příspěvků pro události, diskografie, galerie atd.

14. Beat Heaven

téma hudební hudby

Info & DownloadView The Demo

Z maestros na ThemeFuse je Beat Heaven prémiové elegantní a citlivé prémiové téma určené pro hudebníky a kapely, kteří to chtějí všechno. V mobilním světě se toto téma pro fanoušky houpe na cestách. Toto zábavné a zábavné téma má skvělý hudební přehrávač na domovské stránce, podporu akcí a spoustu dalších funkcí, které by jakýkoli milovník hudby chtěl.

Jakmile přistoupíte na domovskou stránku, jste vítáni odvážným rozvržením, hudebním přehrávačem domovské stránky s více skladbami, časovou osou nadcházejících událostí a kolotočem alba. S tímto tématem můžete snadno vytvořit svůj vlastní hudební blog, web pro vaši kapelu, web propagující vaši nahrávací společnost nebo použít k řízení nadcházejících událostí pro vaše místo. Je to skvělé téma, které se dobře hodí na všechny webové stránky týkající se hudby.

Téma samozřejmě zahrnuje všechny stránky, které jste si zamilovali a které přicházejí s většinou témat ThemeFuse, jako je blog, fantastické portfolio, užitečná galerie, informace o stránce a kontaktní stránka. Konkrétně pro toto téma však najdete také šablony stránek pro umělce, alba, místa, události a další. Navíc můžete použít vlastní krátké kódy pro přidání dalších prvků a vytvoření těchto stránek jako vlastních.

Funkce Beat Heaven bere zoomování a posouvání přímo ze mixu a zanechává vám hladký zážitek z prohlížení na tabletu, chytrém telefonu nebo notebooku. Mezi prémiové funkce patří snadno použitelné šablony a rozvržení stránek, čistý integrovaný zvukový přehrávač HTML 5, plná podpora hudebního videa (plus widget), modul událostí (se zobrazením časové osy), nejnovější alba karusel a další!

15. Hudba

music-themify-theme

Info & DownloadView The Demo

Hudba je odvážné parallační téma s hudbou, kapelou a událostmi ve stylu WordPress vytvořené společností Themify. Toto krásné téma je ideální pro zpěváky, kapely, skladatele, místa akcí, manažery a další. Toto téma opravdu vyniká díky zasekáváním na celé stránce, paralaxy v celé šířce, vlastní hudební přehrávač s lepkavými patkami, podpora alb a událostí a další.

Toto téma obsahuje vše, co potřebujete, abyste mohli začít propagovat sebe, své umělce nebo místo konání akce. Nejdříve to první – téma zahrnuje báječného tvůrce stránek Themify drag & drop, takže můžete vytvářet neomezená rozvržení všeho, co budete potřebovat. Hudba také zahrnuje vlastní typy příspěvků, díky nimž je snadné přidávat svá alba, nadcházející události, fotogalerie, seznamy videí a dokonce i vaše nedávné tiskové zprávy. Jednoduše použijte příslušný vlastní typ příspěvku a přidejte každý typ zpráv nebo médií, jako byste přidávali blogový příspěvek – je to tak snadné!

Mezi další prémiové funkce patří snadno použitelný tvůrce Themify, vlastní typ příspěvku pro alba, modul uživatelských událostí (pro prohlídky, koncerty atd.), Podpora zednických a gridových galerií a plně citlivý design.

16. SONIK

Téma SONIK Responsive Music WordPress

Sonik je velmi kompletní hudební WordPress téma se všemi funkcemi potřebnými k vytvoření jedinečných hudebních webů. S více než 12 vlastními typy příspěvků je dokonale schopen zpracovat hudební nahrávky, podcasty, umělce, události, kanály rozhlasových stanic, rozhlasové plány a další. Její jedinečný a pohotový design přesahuje obvyklé možnosti WordPress, protože zahrnuje nejen prémiový plugin Visual Composer, ale poskytuje také výkonné integrace zvané Gridstacks.

Gridstacks jsou exkluzivní součásti tématu Sonik, které umožňuje vytvářet karusely, krycí toky, posuvníky a další z každého typu příspěvku, s filtrováním taxonomie a přizpůsobením designu.

Sonik není jen hudební téma – je to víc. Ve skutečnosti je to jeden z mála s takovým množstvím možného obsahu a rozvržení, díky kterému je toto téma nejflexibilnější a nejvhodnější pro každou webovou stránku související s hudbou, od DJů a hudebníků po rozhlasové stanice a štítky. Výkonná integrace WooCommerce posouvá hru na další úroveň, ve skutečnosti můžete vytvořit perfektní hudební obchod, přidat skladby a alba do nákupního košíku jediným kliknutím.

Doporučený hudební přehrávač, poutavý a animovaný, nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek a klade důraz na nejdůležitější funkci pro každého hudebníka. Ale všechny tyto funkce nejsou určeny k tomu, aby vyžadovaly speciální dovednosti, ve skutečnosti má každý prvek rychlou integraci přetažení aplikace Visual Composer a s více než 120 nastavením přizpůsobovače můžete snadno vytvářet webové stránky vaší značky. 3 výběry písem, 12 výběrů barev, spoustu dalších možností, vše s náhledem v reálném čase, to je vše, co potřebujete, aby se vešly jakékoli hudební webové stránky.

17. Steve Cadey

Steve Cadey - hudební téma WordPress

Steve Cadey je citlivé prémiové téma WordPress určené speciálně pro hudební stránky a stránky událostí. Toto téma může na první pohled vytvořit nejlepší dojem díky trendy designu, který nejenže splňuje nejen estetický standard, ale také plně odpovídá požadavkům hudebního průmyslu..

Dokonce i vynikající vizuální design je však jen malou součástí úspěchu vašeho webu. To, co skutečně potřebujete, jsou prominentní výhody a funkce, které vám dlouhodobě pomáhají. To je důvod, proč Steve Cadey přichází s řešením all-in-one pro vaši online hudební platformu. Abychom byli konkrétnější, umožňuje vám snadno aktualizovat zprávy a hudební trendy, představovat umělce, vkládat videa a audio a komunikovat s fanoušky pomocí blogu.

Navíc, pokud chcete proměnit svou lásku k hudbě v ziskové podnikání, Steve Cadey vám může poskytnout pomocnou ruku. Díky integraci s WooCommerce vám umožňuje zobrazovat události, prodávat alba, dodávat vstupenky a další produkty s minimálním úsilím. Kompatibilní se všemi mobilními zařízeními a webovými prohlížeči, Steve Cadey slibuje, že vám poskytne stejnou kvalitu bez ohledu na to, jaké zařízení používáte.

18. IronBand

IronBand - hudební skupina a DJ WordPress téma

Info & DownloadView The Demo

IronBand je odvážné hudební téma WordPress dostupné na Themeforest. Toto houpací téma se perfektně hodí pro hudebníky, DJs, místa konání a hudební blogery. Skvělou vlastností IronBand je zaměření na hudbu. Téma zahrnuje audio přehrávač HTML5, takže návštěvníci vašeho webu mohou poslouchat zvukové klipy, ukázky alb nebo koncerty (nebo nahrát celou diskografii). Můžete také snadno přidat videa z YouTube a předvést živé události nebo zákulisí.

Téma také obsahuje několik skvělých stránek, kde můžete představit sebe, svou kapelu nebo své umělce. Filtrovatelná stránka galerie je ideální pro přidávání obrázků z událostí, koncertů nebo za akci scén. A blog je skvělý způsob, jak sdílet zprávy se svými fanoušky. Mezi další funkce motivu patří možnosti barev a písem, vrstvené soubory psd, živý zdroj Twitter a úžasný jezdec revoluce.

19. Hudba a skupina

Hudba a kapela WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Hudba je téma kapely a hudebníka WordPress podle Organic Themes. Toto plně citlivé téma je perfektním řešením pro každého v hudebním průmyslu. Hudba je plná možností přizpůsobení pro pozadí, záhlaví, rozvržení, prezentace a další. Snadno změňte barvu a rozvržení motivu tak, aby vyhovoval stylu mravence vaší kapely nebo hudby.

Téma také zahrnuje mnoho specifických rysů kapely a hudebníka. K dispozici je speciální stránka s údaji o turné a widget. Další úžasnou funkcí je widget seznamu skladeb, do kterého můžete zahrnout úryvky nových skladeb nebo záznam turné. Hudební téma obsahuje diskografickou stránku – což je portfolio vašich alb nebo nahrávek. To vše jsou úžasné funkce, za které fanoušci poskočí.

Hudební téma je připraveno na WooCommerce. To je skvělé, pokud chcete prodávat zboží z kapely, hudbu nebo cokoli jiného. Integrace obchodu WooCommerce usnadňuje přidávání a prodej produktů.

20. Brooklyn

Brooklyn WordPress Music Theme

Brooklyn je prémiové téma WordPress vytvořené Gorilla Themes, které bylo navrženo pro hudebníky, kapely, umělce, blogery a zábavní průmysl. Téma obsahuje instalační rámec 3 minuty, který vám umožní nainstalovat téma a začít publikovat články v žádném okamžiku. Hlavním rysem tohoto motivu je modul prezentace domovské stránky, který je dodáván s modulem vložení audio-video přehrávače, který vám umožní posílat nejnovější skladby a videa přímo na domovskou stránku, aby si návštěvníci mohli poslechnout nebo sledovat (s podporou iPhone, iPad a Android).

21. Setlist

Setlist Hudba WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Setlist je prémiové téma WordPress vyvinuté pro umělce a hudební webové stránky. Téma se vyznačuje velmi čistým a moderním tmavým designem, který je dodáván ve více barvách a byl navržen speciálně pro výklenek hudebního průmyslu.

Setlist je perfektní téma pro špičkovou skupinu. Je vybaven posuvníkem fotografií pro vybrané články, kalendářem událostí pro naplánování vašich pořadů a dalších událostí, stejně jako integrovanou šablonou stránky videa k předvedení vašich hudebních videí.

Jednou z mých oblíbených věcí na Setlistu je widget kalendáře a nadcházejících událostí. Nejen, že vypadají super úhledně, ale jsou také perfektní pro to, aby všichni vaši fanoušci byli informováni o vašich událostech, aby se ujistili, že se všichni zobrazí pro váš další koncert.

22. Kyvadlo

Kyvadlo, téma WordPress pro správu hudby

Info & DownloadView The Demo

Kyvadlo je prémiové téma WordPress na rozdíl od jiných, které jsem viděl. Nejen, že má super čistý, moderní a profesionální design, ale má také některé opravdu úžasné funkce, které jsem nikde jinde neviděl..

Jednou z nejlepších věcí na Pendulum je vlastní funkce správy hudby a portfolio. Ve skutečnosti bylo toto téma vyvinuto speciálně pro lidi, kteří milují hudbu, jako jsou DJ, producenti, kluby, hudebníci a prakticky kdokoli jiný, kdo miluje hudbu.

S kyvadlem můžete snadno přidat hudbu do svého portfolia, kde vaši čtenáři mohou snadno procházet různými písněmi a přehrávat je přímo na místě. A hudba hraje stylově … hudební portfolio je super moderní a má některé opravdu skvělé efekty jQuery animace.

23. Noční klub

Noční klubové WordPress téma

Info & DownloadView The Demo

Night Clubbing je téma WordPress, které bylo vytvořeno / navrženo speciálně s ohledem na noční kluby a hudební weby. Toto téma přichází s integrovanými audio a video přehrávači, které jsou kompatibilní s populárnějšími hráči na trhu, jako jsou mxpod.com, reverbnation.com, soundcloud.com a videa z YouTube.com, Vimeo.com, DailyMotion.com …atd. Jednoduše vložte svůj kód do seznamu skladeb a přehrávač se zobrazí na vaší domovské stránce!

Night Clubbing přichází s nádhernou prezentací domovské stránky a kalendářem událostí, který usnadňuje předvedení vašich nejlepších obrázků a snadno přidávat, upravovat a plánovat události. Vestavěný je také reklamní systém, který vám umožní snadno přidat bannery na váš web, pokud plánujete vydělat nějaké extra peníze z vašeho webu.

Integrované jsou také widgety pro sociální sítě, které vám umožní zadávat vaše Facebook a Twitter ID a na vašem postranním panelu se zobrazí likebox streamu a fanoušků. Není třeba žádné externí widgety! Navíc toto téma Night Club & Music přichází v 7 různých barevných stylech, ze kterých si můžete vybrat – modrá, červená, černá, zelená a fialová. Všechny jsou dodávány s profesionálním designem, nahráváním loga a výběrem rozvržení (pravý nebo levý postranní panel).

Zabalení (je to konec?)

Stěží! Řekl bych, že je to jen začátek cesty, na které se chystáte vyladit svou vizi toho, jaký bude váš web. Navrhl jsem několik nástrojů, které vám pomohou začít s přípravou vaší zprávy na svět, nyní je to na vás. Možná si také budete chtít prohlédnout náš seznam nejlepších hudebních pluginů WordPress, abyste našli náš způsob, jak přidat zvuk k aktuálnímu tématu, a přenášet zvukové vlny v čase a prostoru na internetu, aby si vaši fanoušci mohli užívat.

Nezapomeňte si vybrat téma, které odráží váš druh hudby a stylu, ať už je to vyhrazené a elegantní nebo něco trochu hlasitějšího. Pečlivě posoudit funkce – budete těžit z integrace sociálních médií více, nebo máte pro svůj vzhled mnohem důležitější styl mřížky? Konečný mix je ve vašich rukou.

Za tebou! Souhlasíte s naším seznamem nejlepších témat WordPress pro hudebníky? Máte nějaké hudební motivy WordPress, které byste doporučili?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map