20+ nejlepších témat kryptoměny WordPress 2020

15+ nejlepších témat WordPress s kryptoměnou

S tolika novými měnami, které jsou k dispozici online, by nemělo být žádným překvapením, že vývojáři webu vytvořili tematická témata kryptoměny WordPress, která odpovídají. Ať už vás zajímají bitcoiny, monero, litecoiny, zvlnění, etereum nebo jiná měna, existuje zdarma nebo prémiové téma kryptoměny WordPress, které je pro vás to pravé.


Hledali jsme vysoké a nízké, abychom našli profesionálně navržená témata kryptoměny WordPress s snadno použitelnými funkcemi, jako je vytváření drag and drop stránek, kalkulačky převodu kryptoměny, sledovače cen mincí a dokonce způsoby platby WooCommerce. Tato témata se skvěle hodí pro jakoukoli finanční nebo investiční firmu, počáteční mince nabízející propagační nebo kryptoměnový blog. Nejlepší ze všech – s těmito tématy nemusíte najímat webový design. Jednoduše nainstalujte, použijte motivové možnosti k vyladění svého designu a přidání obsahu. A je to!

V žádném konkrétním pořadí zde nejsou naše nejlepší tipy na nejlepší kryptoměnná témata WordPress na webu. Zahrnuli jsme bezplatná a prémiová témata, abychom vám nabídli větší výběr, takže doufejme, že v době, kdy dosáhnete konce tohoto seznamu, najdete své perfektní téma WordPress pro kryptoměnu. Užívat si!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Crypton

Crypton víceúčelová kryptoměna WordPress Témata

Info & DownloadView The Demo

Crypton je dokonalé víceúčelové téma kryptoměny WordPress – obsahuje vše, co potřebujete k zahájení vlastního podnikání. Toto téma zahrnuje funkce, které by jakýkoli webmaster rád, jako je tvůrce stránky drag and drop stránky Visual Bucker, tvůrce záhlaví a zápatí, vestavěné vlastní typy příspěvků (pro služby, tým a reference), vlastní postranní panely a správce barevných schémat. Co však Crypton opravdu vyniká, jsou vestavěné možnosti kryptoměny. Použijte widgety mincí k zobrazení aktuálních cen mincí a zmapování vašich výdělků, přidejte kalkulačku směnných kurzů, aby vaši čtenáři nebo potenciální klientela mohli vidět, do čeho jsou připraveni investovat, a dokonce přijímat krypto dary nebo platby pro váš obchod WooCommerce..

2. Bitunit Lite (zdarma)

Bitunit - Téma WordPress pro kryptoměnu bitcoinů

Info & DownloadView The Demo

Bitunit Lite je výkonná a na funkce bohatá šablona WordPress, která je vhodná pro použití na řadě finančních a obchodních webů. Jedná se o stále rostoucí řešení, které se rozšiřuje o nové nástroje a funkce s vydáním každé nové aktualizace. Téma je integrováno s intuitivním nástrojem pro vytváření a přetahování prvků Elementor. Zahrnuje několik stylů záhlaví a zápatí, které jsou připraveny k úpravě tak, aby dokonale odpovídaly vašemu osobnímu nebo obchodnímu stylu. Bitunit navíc obsahuje řadu použitelných doplňků a rozšíření v prvotřídní kvalitě. Obsahuje balíček JetElements zdarma. S jeho pomocí můžete pomocí několika kliknutí představit značky, příspěvky a posuvníky na stránkách vašeho webu.

3. Crypterio

Crypterio - ICO a téma kryptoměny WordPress

Info & DownloadView The Demo

Crypterio je výkonné a funkčně bohaté téma kryptoměny pro WordPress, které by každý podnikatel rád. Téma zahrnuje užitečné funkce, jako je integrovaná předběžná kompatibilita ICO, inteligentní podpora smluv, widgety cen mincí, vlastní rozvržení stránky s výpisem ICO, odpočítávání ke spuštění, kalkulačka pro převod měn s směnnými kurzy v reálném čase a další. Díky těmto možnostem v kombinaci s nastavením stylů přizpůsobení na východ naživo, podporou AMP, responzivními posuvníky, tvorcem stránek a kompatibilitou crossbrowseru je Crypterio skvělou volbou pro jakékoli stránky zaměřené na kryptoměnu..

4. Krypto

Crypto - téma WordPress s bitcoiny a kryptoměnami

Téma Crypto je skvělá volba pro blogery, diváky a rizikové kapitalisty. Téma obsahuje živou prezentaci ceny mincí, takže vy a vaši čtenáři můžete zůstat ve špičkových minutových změnách ve svých vysoce lukrativních investicích. Chcete pomoci těm novým v kryptoměně? Téma Crypto zahrnuje také šablony stránek pro vyhrazené stránky s mincemi, kde můžete svým čtenářům vychovávat bout mince (a také obsahovat odkazy na doporučení). Mezi další funkce motivu patří instalace jedním kliknutím, tvůrce domovské stránky drag and drop, výběr několika demonstrací, porovnání mincí, widget pro převod cen, podpora WooCommerce a podpora překladu.

5. Bitcrypt

Bitcrypt - Témata WordPress pro bitcoiny a kryptoměry

Info & DownloadView The Demo

Toto téma je určeno k použití pro blogy a obchodní weby o kryptoměně. Jedná se o plně upravitelnou víceúčelovou šablonu WordPress, která je určena ke správě i netechnickými. Téma je integrováno s programem WPBakery Builder, který umožňuje intuitivně vyladit hotová rozvržení, protože jednoduše přetahujete více položek. Do archivu stahování je zahrnuta řada předem připravených stránek, možností rozvržení, hotových prvků uživatelského rozhraní a prémiových tematických ikon. Téma běží na plně responzivním rámci, který zaručuje, že všechny části obsahu budou stejně dobře zobrazeny na menších i větších obrazovkách.

6. Cryptic

Cryptic - WordPress téma kryptoměny

Info & DownloadView The Demo

Cryptic je jedním z nejprodávanějších témat kryptoměny WordPress z nějakého důvodu. S tunami snadno použitelných ukázek, vestavěnou funkcí průzkumníka bitcoinů (pro zobrazení bloků, transakcí a hashů), vestavěnou směnou měn a adresářem ICO. Téma Cryptic je také plně kompatibilní s WooCommerce s podporou plateb bitcoinů – takže si můžete vytvořit kryptocoiny při sdílení užitečných informací o kryptoměně..

7. Dinarček

Dinarcek - WordPress Bitcoin Blog

Info & DownloadView The Demo

Seznamte se s Dinarčekem – tématem blogování o bitcoinech a kryptoměnách, který je připraven k zahájení vlastního webu o investování nebo správě fondů. Téma je připraveno jít s možnostmi pro typografii, vlastní logo, responzivní posuvníky a funkci CSS3 plus animace. Dinarcek se však nezastaví – kromě jednoduchých možností blogování existují také funkce specifické pro krypty (jako jsou měny pro sledování měn) a vestavěné reklamní bloky vám usnadňují propagaci zisku z vašich oblíbených kryptoměn..

8. Cryplix

Cryplix - téma WordPress na blogu o bitcoinech

Info & DownloadView The Demo

Pomocí této responzivní šablony WordPress můžete spustit plně vybavené blogy o kryptoměně. Cryplix se má stát základem celé řady online projektů bohatých na obsah. Plně upravitelné rozvržení je vylepšeno řadou předem připravených stránek, které jsou vhodné pro různé účely. Téma zahrnuje tvůrce stránek Elementor. S jeho pomocí mohou i netechničtí pracovníci vytvářet univerzální webové stránky bez kódu. Díky prvnímu paradigmatu pro mobilní zařízení si můžete být jisti, že veškerý obsah bude na menších obrazovkách zobrazen dokonale. Prémiová rozšíření a vysoce kvalitní obrázky jsou přidány jako speciální bonusy zdarma.

9. Fintech

Fintech WP Financial Tech & Services WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Fintech WP je jedním z nejlepších prémiových témat a témat WordPress v oblasti kryptoměny s plně přizpůsobitelnými funkcemi pro jakýkoli web zaměřený na kryptoměnu. Vytvořte perfektní web pomocí hotových ukázek, drag and drop tvůrce stránek Visual Composer, stylů záhlaví a nabídek, výběrů barev a písem. Jakmile je váš web připraven jít, zbývá jen přidat vlastní tipy na investování, předpovědi kryptoměny a samozřejmě odkazy na doporučení nebo kódy, které nasměrují čtenáře na nejlepší výběr kryptomet.

10. Bitcoinee (zdarma)

Bitcoinee - zdarma WordPress Témata pro kryptoměnu

Bitcoinee je samozvané první bezplatné téma WordPress s kryptoměnou na WordPress.org. To znamená, že můžete toto téma snadno nainstalovat zdarma přímo z ovládacího panelu WordPress. Téma zahrnuje postranní panely a zápatí připravené pro widget a vlastní widgety kryptoměny pro ceny měn (s% nahoru nebo dolů), živé a nadcházející ICO a převodník měn v reálném čase. Toto téma je perfektním způsobem, jak začít s činností v oblasti kryptoměny.

11. Šifrování

Cryption Cryptocurrency & Blockchain WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Při výběru témat WordPress pro kryptoměnu pro propagaci ICO, sdílení vašich investičních tipů pro kryptoměnu nebo nabídnutí svých poradenských služeb zvažte téma Šifrování. Toto téma nabízí 4 ohromující ukázky, které můžete importovat, abyste si rychle vytvořili svůj web. Stačí si vybrat své oblíbené, přidat časovače pro spuštění odpočítávání ICO, předvést svou distribuci tokenů, integrovat portfolio a ukázat investiční strategie a vytvořit krásný blog pro kryptografické tipy. Téma je také připraveno na překlad s podporou RTL, takže můžete zacílit na svůj místní jazyk.

12. Experti

Finanční experti Business & Consulting WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Finance Experts je prémiové finanční a obchodní téma určené speciálně pro finanční firmy, konzultanty, makléře a samozřejmě kryptoměny. Téma přichází s 28+ připravenými ukázkami, takže je snadné pouhým odkazem kliknout a nahrát své oblíbené demo, aby se ušetřil čas stylem vašeho vlastního webu. Stačí použít zahrnutý tvůrce stránek k vytvoření neomezeného počtu rozvržení, přidat obchod, protože téma obsahuje plnou podporu WooCommerce nebo úžasný blog plný bitcoinů, litecoinů, Monero a dalších tipů na kryptomince.

13. Konsulting

Konsulting - Konzultace a téma Bitcoin WordPress

Info & DownloadView The Demo

Konsulting je jedním z nejsilnějších témat bitcoinových a kryptoměnných WordPress, které můžete použít k zahájení vlastního poradenského a investičního podnikání. Téma zahrnuje populární prémiové doplňky, jako je WPBakery Visual Composer, responzivní Slider Revolution a výkonný tvůrce Essential Grid. S těmito nástroji a pokročilými možnostmi panelu administrátora, nastavením typografie, výběrem barev a vlastními widgety můžete rychle a snadno vytvořit vlastní kryptoměnný web.

14. TopMiner

TopMiner - WordPress Téma kryptoměny

Info & DownloadView The Demo

Tato šablona je určena k vytváření elegantních a profesionálních webových stránek pro kryptoměnu. Zahrnuje bohatou sbírku plně upravitelných stránek a připravených rozvržení. Není nutné vytvářet mobilní verzi vašeho webu, protože téma je vytvořeno pomocí paradigmatu mobile-first. Zakoupením šablony získáte řadu působivých bonusů. Především můžete vyladit hotový design, aniž byste se dotkli řádku kódu. Balíček motivu také obsahuje řadu rozšíření v prémiové kvalitě, z nichž všechna jsou zahrnuta v ceně motivu. TopMiner běží na Cherry Framework 5, což umožňuje působivé rychlé a snadné úpravy.

15. Fincorp (zdarma)

Fincorp Zdarma bankovnictví WordPress Téma

Pokud jde o bezplatnou kryptoměni WordPress témata, Fincorp je skvělá volba. Toto téma založené na financování obsahuje intuitivní možnosti přizpůsobení motivu pro rozvržení, citlivý a mobilní připravený design, překladové soubory a kompatibilitu s WooCommerce, takže můžete snadno prodávat své vlastní služby nebo e-knihy za investice do kryptoměny..

16. cMěna

cCurrency Cryptocurrency WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Pokud chcete ušetřit další peníze při spuštění své webové stránky o kryptoměně a přesto dosáhnout dobře vypadajícího a funkčně bohatého online zdroje, pak bude cCurrency vaším dokonalým výchozím bodem. Je integrován s předními rozšířeními WordPress zcela bez nákladů. Jedná se o tvůrce stránek WPBaker pro vývoj webových aplikací bez kódu a Slider Revolution, které na váš web přinášejí další vizuální spouštěče. Toto téma je určeno k použití konkrétně pro bitcoinové weby. Obsahuje 30 prvků, které vám mají pomoci odhalit vybraný obsah, ceny, ukazatele průběhu, vlastní služby atd. V balíčku ke stažení jsou zdarma 2 variace domovské stránky..

17. Pronásledování

Pronásledování flexibilní WordPress Téma aplikace Cryptocurrency

Info & DownloadView The Demo

Pronásledování je krásné téma kryptoměny a finanční technologie WordPress s živým vývojářem drag & drop frontend a flexibilním tvůrcem formulářů (umožňuje vám vidět změny designu v reálném čase a dává vám možnost testovat a zkoušet nové věci bez obav). Téma je navrženo zdola nahoru s ohledem na společnosti kryptoměny a finanční technologie a přichází s užitečnými přednastavenými návrhy pro výměnu kryptoměn, platformu pro obchodování s bitcoiny, digitální peněženku, ICO nebo prodej tokenů, přičemž další položky se pravidelně přidávají. Všechny předvolby jsou postaveny s důrazem na detail a specifické pro kryptoměnu a finanční technologie. Pronásledování je také WooCommerce kompatibilní s podporou mnoha platebních bran včetně PayPal, Stripe, kreditních karet a více než 100 dalších rozšíření brány. Toto téma funguje také s mnoha zásuvnými kryptoměnami kompatibilními s WordPress – integrace jsou hračkou.

18. Lymcoin

Lymcoinová kryptoměna a ICO WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Lymcoin je prémiové téma určené pro průmysl kryptoměny, včetně blogů, časopisů, krypto-koučování, počátečních nabídek mincí (ICO), obchodu s těžebním zařízením, trhu s kryptoměniče, těžební farmy atd. snadné vytváření vlastních rozvržení stránky. Navíc s Lymcoinem je snadné přijímat platby uživatelů pomocí integrovaného pluginu ThemeREX Donations. Mezi další skvělé funkce patří mobilní optimalizace, import ukázky jedním kliknutím, podpora sítnice, snadné zkratky, písma Google, ikony písem, podpora překladů a snadné aktualizace.

19. CoinzFactory

CoinzFactory Téma kryptoměny WordPress

Info & DownloadView The Demo

Pokud hledáte rychlý způsob, jak vytvořit web pro své ICO, měli byste rozhodně zvážit CoinzFactory. Toto prémiové téma bylo navrženo tak, aby usnadnilo vytváření vstupní stránky. Díky přizpůsobitelným funkcím, jako je časovač s možností přepínání hodin, kalkulačka pro výměnu mincí, služby, milníky, virtuální mincovní widgety, tvůrce přetahování a přetahování stránek, animované posuvníky a integrace WooCommerce, CoinzFactory je skvělá volba.

20. Ceres

Ceres Cryptocurrency & Blockchain News Blog WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Vytvořte si vlastní kryptoměna a blockchain blog s tématem Ceres WordPress. Toto moderní téma ve stylu zpráv a blogů zahrnuje spoustu užitečných funkcí, díky nimž je sdílení investičních tipů, předpovědí nebo předpovědí, výpisů ICO, kryptografických zpráv a mnohem jednodušší. Vyberte si ze šesti rozvržení článků pro své příspěvky a přidejte nadcházející ICO pomocí vestavěného adresáře (doplněného o stylizovaný kalendář). Mezi další standardní funkce Ceres patří podpora sítnice, vlastní widgety, mega menu, cryptocurrency ceník widget, neomezené možnosti barev, kompatibilita WooCommerce a kontaktního formuláře 7.

21. Hoverex

Hoverex Téma kryptoměny a ICO WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Téma Hoverex je ideální volbou pro váš další projekt kryptoměny. Ať už stavíte a vstupní stránku ICO, blog o kryptoměnových investicích, síť poradců blockchainu, výměnné služby, důlní farmu nebo něco jiného, ​​téma Hoverex je skvělá volba. Moderní design motivu, instalace jedním kliknutím, snadno použitelné předpřipravené stránky, přizpůsobitelné animované jezdce, tvůrce záhlaví a zápatí, vlastní typy příspěvků (služby, týmy, reference), tvůrce barevných schémat, písma Google, snadné aktualizace a profesionální podpora. jen některé z mnoha důvodů, proč vyzkoušet Hoverex.

Čas vydělat nějaké kryptoiny s těmito kryptoměnami WordPress

Nyní, když jste viděli naše oblíbená kryptoměnná témata WordPress, uchopte své oblíbené a začněte budovat své podnikání! Samozřejmě existují i ​​jiné způsoby, jak vydělat peníze s kryptoměnou, například můžete přijímat platby bitcoinů na kterémkoli webu WordPress (vše, co potřebujete, je plugin). Myslíme si však, že tato témata jsou nejlepší pro založení vlastního ICO, konzultačního nebo kryptoměnového blogu.

Potřebujete pomoci s výběrem z našich oblíbených témat kryptoměny WordPress? Nebo již máte finanční a kryptoměnný web, ale vaše téma nebylo na našem seznamu? Nechte nás na vědomí níže – rádi bychom vás slyšeli!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map