20+ nejlepších obchodních témat WordPress 2020

Nejlepší obchodní témata WordPress

Pro každou firmu by měl být klíčovým aspektem vašeho obchodního plánu váš web. Naše generace se stále více zaměřuje na technologie a pokud nemáte web připravený pro mobily, vynecháte si obrovský kus trhu. Nejste si jisti, kde začít?


Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

Co dělá skvělé obchodní WordPress téma?

To je skvělá otázka – co dělá skvělé obchodní téma? Které funkce nebo možnosti? No, to bude opravdu záležet na vašem podnikání. WordPress má pro každého něco a vždy můžete do svého webu přidat další funkce pomocí pluginu nebo dvou. Ale některé klíčové funkce budete pravděpodobně chtít hned po vybalení z krabice.

Služby
Jste koneckonců podnik, takže potřebujete způsob, jak se se svými zákazníky podělit o to, co přesně děláte. Vysvětlete své nabídky služeb Toho lze dosáhnout pomocí vlastního typu příspěvku pro speciální služby, vlastního modulu pro zaměstnance nebo dokonce pomocí ikonových polí.

Personál
Nechtěli byste se setkat s týmem lidí ve vašem oblíbeném podniku? Vaši zákazníci se s vámi chtějí setkat – nebo vás alespoň trochu poznat. Sdílejte fotografie svého týmu, jejich tituly nebo možná pár zajímavých útržků o každé osobě. Zvýšení personalizace vašeho firemního webu vám může pomoci navázat spojení mezi vámi a zákazníkem a mít na paměti.

Portfolio a galerie
To souvisí s tím, co bylo řečeno o zaměstnancích – zákazníci chtějí poznat vás, vaši firmu a vaše produkty nebo služby. Přidáním galerie nebo portfolia máte šanci opravdu vystrčit vaše věci pro potenciální nové zákazníky. Přidejte svou nejlepší práci, představte výsledky, které jste získali pro klienta, nebo jednoduše zobrazte svůj tým v akci. Znovu se chcete spojit se svou klientelou.

Posudky
Prostě buď upřímný. Už jste někdy použili Yelp, Angies List nebo jiný web s recenzemi? Na svém firemním webu můžete prokázat své solidní výsledky spokojených zákazníků s posudky. Některá témata přidávají vlastní typy příspěvků, jiné mají moduly pro vytváření stránek nebo widgety nebo je můžete přidat sami pomocí textového pole. Ačkoli se přidávají, osvědčení jsou silným ovlivňovatelem pro nové zákazníky.

Odkazy na sociální sítě
Chcete zůstat v kontaktu se svými zákazníky? Chcete oslovit nové zákazníky? Chcete sdílet reklamu? Potřebujete sociální média. Témata se liší v tom, kde přidávají sociální odkazy (záhlaví, widgety, moduly pro tvorbu stránek, profily zaměstnanců atd.), Ale ujistěte se, že je máte někde na svém webu (a samozřejmě i aktivní účty sociálních médií, aby odpovídaly).

Jde samozřejmě o několik funkcí, které většina podniků bude potřebovat. V závislosti na vaší konkrétní činnosti můžete také hledat WooCommerce podpora, pokud chcete prodávat své vlastní produkty, kompatibilitu s WPML a překlad zařazení souboru, pokud chcete mít možnost snadno přeložit svůj web do více jazyků, nebo dokonce Události funkce správy, pokud plánujete pořádání řady událostí v budoucnosti.

Nejlepší bezplatná a prémiová témata WordPress pro podnikání

Teď, když víte, co hledat, je čas se tam dostat a najít téma. Abychom vám pomohli, sestavili jsme seznam některých nejlepších firemních a obchodních témat WordPress z celého webu (poznámka: každé z těchto témat jsme netestovali, naše výběry jsou založeny na informacích uvedených na stránkách motivů). Udělali jsme, co bylo v našich silách, abychom zahrnuli dobrou kombinaci bezplatných a prémiových témat, takže bez ohledu na rozpočet vaší firmy může být pro vás vytvořeno téma WordPress (i když se podívejte na tento seznam šablon podle WPThemesChecker pro více možností). Pojďme tedy k tomu, pro co jsi tady!

1. Celkem

Celkový víceúčelový motiv WordPress s přetažením

Info & DownloadView The Demo

Pokud chcete téma se všemi zvonky a píšťalky, Total je způsob, jak jít. Jeden z nejprodávanějších témat na Themeforest, Total to zvládne všechno. Zahrnutý tvůrce stránek Visual Composer vám umožňuje přetahovat prvky stránky a vytvářet zcela vlastní rozvržení – není třeba žádný kód! Existují neomezené možnosti barev pro téměř každý prvek, stovky ikon a tuny vlastních prvků pro vytváření stránek, které v jiných tématech nenajdete. Přidejte všechny své zaměstnance, reference zákazníků, služby, stránky, neomezená portfolia, ukládejte produkty, události, kontaktní formuláře a další. Navíc celé téma reaguje, takže vaše stránky a příspěvky budou vypadat skvěle i na mobilu.

2. Elegantní (zdarma)

Elegantní zdarma podnikání WordPress téma

Info & DownloadView The Demo

Potřebujete jednoduché obchodní téma? Zkuste Elegant. Toto profesionální a zcela zdarma obchodní téma pro WordPress má vše, co potřebujete k vytvoření svého firemního webu bez nákladů. Téma zahrnuje posuvník na hlavní stránce, krásný vlastní typ příspěvku do portfolia, vlastní typ příspěvku pro užitečné zaměstnance, sekci funkcí s ikonami (ideální pro přidání některých služeb) a samozřejmě celý blog. Navíc existují možnosti pro písma, vlastní logo, vlastní autorská práva a další.

3. Přední

Přední víceúčelové téma WordPress

Front je ohromující víceúčelové téma ideální pro obchodní weby, stejně jako blogy, aplikace, help desk, agentury a další. Díky více než 150+ bloků pro tvorbu stránek Gutenberg plus 25+ předdefinovaných ukázek je snadné vytvořit perfektní web. Toto výkonné téma se může pochlubit funkcemi pro mega menu, posouvání paralaxy, posuvníky obsahu nebo obrazu, rozložení zděné mřížky, vlastní barvy a přechody a další tuny. A protože je postaven na Gutenbergu, používáte k vytváření svých stránek jádro WordPress – udržování věcí velmi rychle!

Téma je také navrženo tak, aby dokonale fungovalo s oblíbenými zásuvnými moduly a přidalo tak rozsáhlé funkce. Nainstalujte si WP Job Board a vytvořte si vlastní místo výpisy s přední stranou. Nebo přidejte WooCommerce, takže přidání obchodu na váš web je hračka. Opravdu, Front nemůže udělat téměř nic!

4. Zerif PRO

Zerif Pro Business WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Pokud jste někdy prozkoumali bezplatná témata na WordPress.org, určitě jste viděli mega populární téma Zerif Lite. Zerif Pro je prémiová verze, která je super nabitá úžasnými funkcemi pro vaše podnikání. Téma obsahuje přizpůsobitelnou domovskou stránku načtenou s možnostmi přidání vašich funkcí, portfolia, týmu, cen, posudků, kontaktního formuláře a dalších. Navíc existují možnosti pro barvy, pozadí paralaxy a některé úžasné vlastní widgety.

5. Parallax One

Parallax One Free Business WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Parallax One je zdarma WordPress téma jedné stránky, které je ideální pro firmy. Toto téma obsahuje snadno použitelné sekce pro přidání vašich služeb, týmu, posudků, popisků a blogu. Toto téma zdarma má dokonce obchod. Takže to, že máte malý rozpočet, neznamená, že nemůžete vytvořit krásný web jedné stránky – stačí dát Parallaxu jedno.

6. FreelanceEngine

FreelanceEngine Business WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

FreelanceEngine byl navržen jako komplexní řešení pracovních desek pro připojení podniků a nezávislých pracovníků (podobně jako Upwork). Ale toto téma může udělat mnohem více než výpisy. Protože obsahuje Visual Composer, můžete přetahováním prvků vytvářet libovolnou vlastní stránku, kterou potřebujete, kromě zveřejňování vlastních pracovních míst (nebo hostování dalších)..

7. OneEngine (zdarma)

Téma OneEngine Free Business WordPress

Info & DownloadView The Demo

Pokud chcete řešení na jedné stránce, podívejte se na OneEngine. Toto stručné téma je skvělou volbou pro vytvoření vstupní nebo úvodní stránky pro vaši firmu. Díky krásnému zavaděči stránek, jednoduchému posuvníku, službám, o časové ose, barům dovedností, osazenstvu, přepážkám, cenám a dalším vestavěným zařízením je OneEngine skvělým začátkem pro každou malou firmu.

8. CleanPort

Téma CleanPort Business WordPress

Info & DownloadView The Demo

Pokud potřebujete profesionální, obchodní téma se zaměřením na své portfolio, pak CleanBold je skvělá volba. Toto obchodní portfolio WordPress téma má jedinečnou domovskou stránku pro představení vaší práce, vašich služeb a posledních blogových příspěvků. Vrcholem tématu bude krásné portfolio, kde můžete zobrazit práci vašeho týmu na předchozích projektech. Navíc existuje spousta možností Customizer pro vyladění barev, písem a stylů pro vytvoření jedinečného webu.

9. Media Consult

Media Consult WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Media Consult je prémiové téma WordPress, které bylo navrženo s ohledem na firemní podnikání a webové stránky portfolia, ale lze jej také použít pro téměř jakýkoli typ webu, jako jsou osobní blogy. Téma nabízí podporu pro tvůrce stránek Elementor, knihovnu užitečných zdrojů (pro whitepapers, report a ebooks), spoustu šablon a shortcode plus další.

10. Ultra

Téma Ultra Business WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ultra je flexibilní téma WordPress, díky kterému byste mohli vytvořit libovolný počet profesionálních obchodních webů. S tvůrcem rozvržení drag & drop jste omezeni pouze svou fantazií. Přidejte posuvníky, videa, pozadí paralaxy, popisky, portfolia, obchody WooCommerce a další. Navíc existují snadno použitelné barvy, písma, vznášení obrázků a animace elementů stránky, které vám mohou nabídnout další pizazz.

11. Kolektivní

Kolektivní obchodní WordPress téma

Info & DownloadView The Demo

Collective je kreativní obchodní téma WordPress s hravými barvami a styly, které si vaši klienti budou pamatovat. Téma obsahuje výrazné volby barev (které lze snadno vyladit pomocí vestavěných výběrů barev), působivý posuvník HTML5, vestavěné mega nabídky, vlastní krátké kódy a další.

12. Gadgetry (zdarma)

Gadgetry Téma WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Toto krásné malé bezplatné téma je ideální pro profesionální webové stránky. Gadgetry přichází s možnostmi hned po vybalení pro přidání posuvníků, vlastních barev a krátkých kódů pro vytvoření stránek s uživatelským vzhledem (stačí přidat kódy pro tlačítka, grafy, sloupce, světelné rámečky, mapy a další pro vytvoření stránek pro vaše stránky služby a zaměstnanci).

13. Firemní (zdarma)

Téma WordPress pro firemní podnikání zdarma

Info & DownloadView The Demo

Poslední téma, které chceme sdílet, je bezplatné téma Corporate WordPress. Toto čisté a minimální téma má několik skvělých funkcí, které vám pomohou začít jako snadno použitelný oddíl posuvníku a funkcí na domovské stránce, vestavěné portfolio pro představení vašich projektů, vlastní typ příspěvku pro přidání všech členů týmu, celý blog, stylizovaný typografie a podpora Symple Shortcodes 2.0 (které můžete použít k přidání sociálních ikon, karet, akordeonů, cenových tabulek, barů dovedností, posuvníků příspěvků a tun).

14. Přístav

Harbour Business WordPress Téma

Téma Harbour je krásně minimální a moderní téma, které se dokonale hodí pro mnoho podniků. Díky čistému a profesionálnímu uspořádání se snadno přizpůsobí řadě průmyslových odvětví. Využijte portfolio svých webových stránek s fotografiemi, oblastí hrdinů a referencí klientů pro přesvědčivé stránky agentur, nebo si vezměte zahrnutý dětský motiv a vytvořte si svůj vysněný web, abyste předvedli své schopnosti webového designu. Téma také zahrnuje vlastní styly nabídek, 10+ bezplatných pluginů ThemeBeans, více stylů portfolia a další.

15. Monstroid 2

Monstroid 2 obchodní WordPress téma

Vytvořte lepší web pro své podnikání s tématem Monstroid WordPress. Toto výkonné téma obsahuje 9 přednastavených ukázkových ukázek pro rychlé spuštění vašeho webu. Pak využijte vestavěné možnosti pro záhlaví, rozložení blogu, vlastní widgety, užitečné zahrnuté pluginy (jako je kalendář událostí, příspěvky Cherry Trending, nabídka MotoPress, Cherry Socialize atd.), E-komerce, sociální sítě a další. vlastní web svého druhu.

16. Advokát a advokát

Právník a právník profesionální WordPress téma

Info & DownloadView The Demo

Vytvořte si profesionální online přítomnost s tématem Právník a právník WordPress. Toto téma finančního průmyslu je skvělý způsob, jak udělat pozitivní první dojem při hledání nových klientů. Téma přichází se všemi funkcemi, které potřebujete ke sdílení důvtipného finančního podnikání, jako jsou obchodní služby, milníky, zaměstnanci, portfolio a další. Navíc je snadné začít. Téma Layer & Attorney přichází s jednoduchým instalačním programem pro demo obsah, 30+ připravenými šablonami stránek, jezdci paralaxy, rozložení záhlaví a zápatí a přepínačem vzhledu motivu.

17. Divi

Divi Multiuse WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Určitě jste už slyšeli o tématu Divi WordPress od Elegant Themes? Tato oblíbená možnost je víceúčelové téma, které je dodáváno s snadno použitelnými ukázkovými rozvrženími, citlivými úpravami, snadnými možnostmi přizpůsobení pro barvy / dimenzování / mezery / atd. A vlastními pluginy, včetně tvůrce stránky dragi and drop. Díky prvkům pro tvorbu přehrávačů pro zvukové přehrávače, panelům dovedností, výzvám k akci, kartám, sledování sociální sítě, navigaci po postřehu, posuvníkům videa, filtrovatelným portfolím, cenovým tabulkám a ještě mnohem více si budete moci vytvořit web hodný vaší firmy..

18. Themify Ultra

Téma Ultra WordPress

Info & DownloadView The Demo

Themify Ultra je flexibilní téma WordPress s plně citlivými a stylovými možnostmi pro vytvoření vlastního vlastního webu. Plus téma zahrnuje více než 100 dolarů v prémiových doplňcích pro odpočítávání, ukazatele pokroku, čítače, kontakty, WooCommerce, časové osy, galerie obrázků, psací stroj, mapy, cenové tabulky a profesionální posuvníky. I když existuje spousta možností přizpůsobení, předem nastavené výběry barev a šablony rozvržení stránky umožňují rychlé a snadné zahájení i pro začátečníky.

19. Jobify

Jobify Business WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Jobify je výkonné téma desky WordPress pro pracovní desky s bohatými úryvky poháněnými JSON, automatickým nastavením obsahu, filtrováním umístění, obnovením podpory, lokalizovanými soubory pro překlad a podporou sítnice, je snadné vybudovat vaši firmu a najít nové nájemné. Součástí motivu je také intuitivní tvůrce domovské stránky drag and drop v rámci živého přizpůsobovače WordPress. Chcete postavit ještě lepší motor práce? Jobify je kompatibilní s oblíbenými zásuvnými moduly, jako je WP Job Manager, Resume Manager, WooCommerce Listings, Slider Revolution a mnoho dalších, které mohou na váš web přidat funkce a funkce..

20. Slévárna

Téma slévárenského víceúčelového podnikání WordPress

Info & DownloadView The Demo

Slévárna je dynamické téma WordPress vytvořené pro všechny typy podniků. Díky funkcím, jako je kompatibilita s různými prohlížeči, citlivý design, výkonné možnosti motivů, neomezená rozvržení a podpora překladu, je Foundry perfektně vhodná pro malé i velké firmy. Stačí nainstalovat motiv a poté pomocí přiloženého pluginu Visual Composer přetáhnout cestu k dokonalému rozložení webové stránky nebo vstupní stránky.

21. FinanceGroup

FinanceGroup Účetnictví Obchodní WordPress Téma

Téma FinanceGroup je klasickým stylem WordPress pro podnikání a účetnictví. S přiloženým tvůrcem drag and drop stránky TemplateMonster můžete rychle vytvořit přizpůsobený web pomocí modulů 25+ stránky, předvoleb a možností konfigurace. Téma je také kompatibilní s Ecwid, takže pokud se rozhodnete nabídnout další produkty nebo obchodní služby online, můžete si téma prodat přímo ze svého vlastního online obchodu..

22. iBusiness

Téma iBusiness WordPress

Info & DownloadView The Demo

iBusiness je součástí jedinečné nové řady snadno použitelných témat WordPress pro klikání a úpravy. Jednoduše přejděte na živé demo, klikněte na tlačítko a přizpůsobte jej, poté pomocí vizuálního editoru doslova klikněte a upravte různé komponenty tématu (popisek, služby, obrázky na pozadí, zaměstnanci, portfolio, blog, cenové tabulky, kontaktní informace, atd.). Až budete hotovi, exportujte hotové soubory motivů, které se objeví na váš živý web. Snadno peasy.

Více zdrojů pro vaše podnikání

Ale nepřestávejte jen s profesionálně vypadajícími webovými stránkami, je tu spousta tun, které byste měli udělat pro svou online přítomnost, marketing a další. Zde je několik užitečných článků od našich autorů, kteří vás upozorní správným směrem.

 • Zjednodušení vaší online přítomnosti pomocí WordPress
 • Konečný průvodce marketingem vašeho webu WordPress
 • Jak zvýšit míru konverze
 • Užitečné pluginy WordPress pro místní firmy
 • Jak vybudovat nezávislý podnik, průvodce Symple WordPress

Pokud máte nějaké další tipy, podělte se o ně v komentářích níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map