20+ Nejlepší správa reklam WordPress Pluginy 2020

Dnes se podíváme na některé z nejlepších pluginů pro správu reklam pro WordPress. Reklamy vám pomohou vydělat peníze z vašeho webu. To je neomylný. Ne všichni bloggové však raději zobrazují reklamy Google na svých webových stránkách. Někteří preferují prodej reklamních prostorů na svých stránkách, zatímco jiní jdou za sponzorovanými příspěvky.


V každém případě vám následující pluginy mohou pomoci. Takže už to nebyl čas na zpeněžení a udělejte si to! Zde jsou naše oblíbené doplňky pro správu reklam pro rok 2019 (v žádném konkrétním pořadí):

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. ADNING (reklamní systém WP Pro) Premium WordPress Plugin

ADNING (reklamní systém WP Pro) WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Když váš web WordPress dosáhne určité úrovně provozu, můžete vydělat nějaké skutečné peníze umístěním reklam na svůj web. To není nic nového a mnoho internetových obchodníků již léta staví webové stránky vydělávané příjmy z reklamy.

Plugin ADNING (dříve WP Pro Advertising System) je skvělým řešením pro správu a zobrazování reklam na vašem webu. Návštěvníci s větší pravděpodobností kliknou na krásnou, poutavou reklamu?

Více typů reklam

ADNING vytváří neuklikatelné reklamy se šesti ohromujícími typy reklam:

 • Standardní reklamy: zobrazí se ve vašem obsahu nebo v oblastech widgetů
 • Fly in ads: zasuňte do zobrazení v pravém dolním rohu obrazovky
 • Vyskakovací reklamy: vyskočit na návštěvníky a získat maximální pozornost
 • Rohové škrabky: v pravém horním rohu vašeho webu je „loupaná“ zpět a odhalí se reklama
 • Pozadí reklamy: za vaším obsahem se nachází reklama na celou obrazovku
 • Reklamy na informační bulletiny: integruje se s MailChimp a umisťuje reklamy do e-mailových zpravodajů zasílaných do vašeho seznamu

Můžete hrát s různými typy reklam, dokud nenajdete ty, které generují nejvíce kliknutí. Podle mého názoru však rohové škrabky a reklamy na pozadí vypadají úžasně.

Reklamy WP Pro Advertising System

Na svůj web můžete také umístit reklamy v různých tvarech a velikostech, abyste mohli potenciálně zpeněžit jakoukoli oblast svého webu. To zahrnuje „reklamní mřížku“, která vám umožní zobrazit více bannerů v jednom reklamním prostoru. Plugin podporuje krátké kódy, prvky iframe a widgety, což vám poskytuje různé způsoby umisťování reklam na váš web.

Aby se zabránilo návštěvníkům trpět slepotou reklam – katastrofou, pokud jsou vaše reklamy hlavní metodou zpeněžení – může plugin také střídat reklamy pomocí ohromujících animací přechodu. ADNING je kompatibilní také s několika hlavními pluginy, zejména s Visual Visual Composer a Slider Revolution. To znamená, že můžete umísťovat reklamy kdekoli na vlastní rozvržení nebo dokonce do posuvníku obrázků. Doplněk je plně citlivý, lze jej snadno konfigurovat a obsahuje podrobnou analytickou funkci pro sledování výkonu vašich reklam.

2. QUADS AdSense WP QUADS (Freemium)

QUADS AdSense AdSense Plugin

Plugin AdSense je pravděpodobně nejjednodušší integrace Google AdSense do vašeho webu WordPress. S bezplatnou verzí pluginu můžete na svém webu WordPress zobrazovat reklamy ve více oblastech, včetně:

 • Widgety postranního panelu
 • Začátek, střed a konec příspěvku
 • Za značkou „více“,
 • Po obrázcích v příspěvcích

Chcete-li reklamu zobrazit, jednoduše vložte do widgetu fragment kódu Google AdSense. Můžete také vložit reklamy mezi libovolné odstavce v příspěvku pomocí úryvky.

Prémiová verze pluginu WP QUADS Pro obsahuje další skvělé funkce, jako například:

 • Reklamy AMP který zobrazuje reklamy ve verzích AMP vašich stránek (podívejte se do našeho průvodce, jak začít s AMP ve WordPressu)
 • Responzivní reklamy – aby reklamy vypadaly perfektně v pixelech v telefonech, tabletech a stolních počítačích.
 • Podmínky viditelnosti – což vám umožňuje selektivně zobrazovat reklamy v mobilních zařízeních, tabletech nebo stolních počítačích nebo v jejich kombinaci.

Ceny začínají na 49 EUR za licenci na jeden web a přicházejí s 30denním oknem pro vrácení peněz, což je dobrá volba pro přidružené marketingové pracovníky a blogery..

3. Bezplatný plugin WordPress Ad Widget

Doplněk WordPress Ad Widget zdarma

WordPress Ad Widget je opravdu jednoduchý plugin, který umožňuje zobrazovat reklamy Google i vlastní reklamy na vašem webu WordPress. Pokud byste na svém webu prodávali reklamní spoty, mohli byste svým zákazníkům nabídnout celou řadu možností. Jak? S více než 55 reklamními formáty můžete inzerovat stránky Facebooku, profily Instagramu a mnoho dalších.

4. Sam Pro Free WordPress Plugin

Sam Pro Free WordPress Plugin

Sam Pro Free Edition zobrazuje reklamy s rotací bannerů. Což znamená, že plugin vybere reklamu z mnoha reklam a zobrazí je na vašem webu. Vybírání třešní je však založeno na flexibilní logice, která počítá hmotnost reklamy (nebo prioritu) a předdefinovaná omezení. S předdefinovanými omezeními můžete selektivně zobrazovat reklamy na konkrétních stránkách, příspěvcích, kategoriích, vlastních typech příspěvků atd. Můžete také naplánovat a omezit zobrazování reklam na základě počtu zobrazení kliknutí..

Mezi prémiové doplňky patří vyskakovací okna a reklamy s přeletem a geografické cílení. Osobně bych nepoužil vyskakovací reklamy nebo fly-ins, pokud se nejedná o přihlašovací schránku k bulletinu, nejlépe s bezplatnou elektronickou knihou nebo podobnou nabídkou.

5. AdRotate Free WordPress Plugin

AdRotate Free WordPress Plugin

AdRotate usnadňuje správu reklam. Můžete zobrazovat své vlastní reklamy nebo ze sítí třetích stran, jako je Google AdSense, DoubleClick atd. AdRotate umožňuje pravidelné plánování reklam a přesně vypočítává kliknutí / zobrazení a zobrazuje reklamy s nejvyšším výkonem na vašem webu..

Prémiová verze obsahuje skvělé funkce, jako je geografické cílení, detekce blokování reklam a další nástroje, které vám umožňují snadno prodávat a spravovat více reklamních kampaní. Ceny začínají od 29 EUR za jednu webovou licenci a přicházejí s prémiovou podporou.

6. WP Bannerize Pro – bezplatný plugin WordPress

WP Bannerize Pro

Pokud se většina vaší vlastní reklamy provádí pomocí bannerů jiných výrobců než Adobe, může být vaše odpověď WP Bannerize Pro. Plugin vytvoří vlastní typ příspěvku s názvem „Bannery“. To vám umožní vytvořit bannery, jako byste vytvořili příspěvek nebo stránku.

Chcete-li vytvořit banner, nejprve nahrajte / importujte obrázek banneru a vyberte, zda chcete sledovat zobrazení a CTR, a poté banner publikujte. Po dokončení je vygenerován krátký kód banneru. Nyní můžete banner zobrazit v libovolném příspěvku, stránce nebo widgetové oblasti pomocí krátkého kódu.

Mezi další funkce patří geografické cílení, omezení IP, cílení reklam na základě rolí a plně skládaný analytický panel.

7. WP Inzerujte to (zdarma)

WP Inzerujte zdarma plugin

WP Advertize Je to váš standardní plugin pro správu reklam, který vám umožňuje zobrazovat reklamy třetích stran z Google AdSense i reklamy zobrazované samostatně. Pro zobrazení reklam můžete vybrat z více než 10 míst, včetně widgetů postranního panelu. Kromě toho vám plugin také umožňuje deaktivovat reklamy u konkrétních typů příspěvků, značek, IP adres, autorů příspěvků atd.

8. Pokročilé reklamy – Správce reklam a AdSense

Rozšířené reklamy zdarma Plugin

Pokročilé reklamy je váš plugin pro správu reklam s mnoha užitečnými funkcemi od základního vytváření reklamy, přes zobrazování reklam třetích stran až po geograficky cílené, vysoce přizpůsobitelné reklamní sítě. Díky pokročilým reklamám můžete vytvářet, zobrazovat, konfigurovat, filtrovat a cílit reklamy na základě svých návštěvníků.

Úplný popis bezplatných funkcí, které jsou k dispozici na stránce úložiště WordPress pluginu – doporučuji, abyste si jej rychle přečetli, než přejdete na další plugin v tomto seznamu..

Pokročilé reklamy mají také k dispozici řadu prémiových doplňků, jako jsou prodejní reklamy, které vám pomohou prodávat reklamní spoty na vašem webu. Prémiová verze umožňuje základní funkce, jako jsou pokročilé aplikace i-injection, inovativní oblasti umístění reklam, jako je boční záhlaví nebo plovoucí reklamy a mnoho dalších.

Cena za prémiovou kopii pluginu začíná na 29 EUR pro Advanced Ads Pro (licence na jeden web) nebo 69 EUR pro Bundle Advanced Ads, který zahrnuje všechny doplňky a budoucí aktualizace.

9. AWPCP – Inzerce zdarma WP Plugin

AWPCP - Inzerce bez pluginů

Další zásuvný modul WordPress Classifieds je váš klasický zásuvný modul navržený pro spouštění stránky online inzercí s bohatými funkcemi z vašeho webu WordPress. Inzerce lze vyhledávat podle státu, země, uživatelského jména nebo klíčového slova. Kromě toho můžete zobrazovat reklamy ze služby Google AdSense. Podívejte se na úplný seznam funkcí pro provozování vaší stránky inzercí s podporou WordPress.

Řada prémiových modulů, jako je integrace platebních bran Authorize.net a PayPal, správce kampaní a modul kupónů, se mimo jiné může velmi hodit pro provozování bohaté inzerce..

10. Pokročilý inzertní systém zdarma

Pokročilý inzertní systém zdarma

Pokročilý inzertní systém mimo jiné podporuje několik reklamních spotů, střídání reklam a plánování kampaní a práh rozpočtu. Reklamy můžete prodávat na základě CPM, CPC a CPP. Prémiová verze pluginu podporuje filtrovatelné kampaně, zavaděč AJAX, pokročilé plánování a krásné grafy v sekci analytika a statistika.

11. Doplněk WordPress Ad Inserter zdarma

Doplněk pro zpeněžení vloženého textu WordPress

Ad Inserter Pro je jediný plugin WordPress, který potřebujete vložit libovolný kód kdekoli na webu WordPress: reklamy, bannery, widgety, formuláře, sledovací kód, kód záhlaví / zápatí, zkratky atd. Podporuje prakticky všechny pozice WordPress dostupné pro automatické vkládání: před / po příspěvku, před / po obsahu, před / po odstavci, před / po výňatcích, mezi příspěvky na blogových stránkách a pokud má vaše téma nějaké zvláštní rozvržení, můžete použít ruční vkládání pomocí krátkého kódu, widgetu nebo volání funkce PHP.

Ad Inserter Pro je zvláště dobrý při vkládání reklam jako AdSense a Amazon. Můžete vybrat číslo odstavce (nebo relativní polohu na stránce) a zarovnání pro každý blok. Můžete také zadat možnosti povolení, abyste zabránili vkládání reklam do obrázků nebo záhlaví. Můžete vytvořit Amazon Native Ads Shopping Ads kontextové a zobrazovat produkty související s obsahem stránky. Ad Inserter Pro podporuje plánování reklam, střídání reklam a cílení na GEO na úrovni země (funguje také s ukládáním do mezipaměti). Můžete také zobrazovat různé reklamy na různých zařízeních (počítač, tablet, telefon) a můžete definovat výjimky pro jednotlivé stránky nebo příspěvky, na které by reklamy neměly být vkládány. Existují také další možnosti pro vícesestové instalace, které omezují nastavení na dílčích webech.

Ladění vložení kódu je místo, kde svítí Ad Inserter Pro. Existuje mnoho funkcí, které vám mohou pomoci zjistit, proč nebyl kód vložen. Na každé stránce můžete zobrazit náhled pozice pro automatické vkládání, vizualizovat značky HTML nebo zvýraznit vložené bloky kódu (reklamy) pro snadnější konfiguraci umístění reklamy. K dispozici je také podrobný protokol vkládání, kde najdete informace o tom, proč nebyl nějaký blok vložen. A konečně lze každý blok kódu zobrazit v okně, kde si můžete přizpůsobit zarovnání a styl pomocí vizuálního editoru CSS.

A Hádej co? Společnost Amazon oficiálně schválila Ad Inserter k přidání nativních reklam na nákupy do příspěvků WordPress. Ad Inserter Pro začíná na 20 USD (za licenci dvojitého webu), která vám umožní mimo jiné užitečné funkce zobrazovat geograficky cílené reklamy a podporuje blacklisting IP..

12. WP-Insert Free WordPress Plugin

Doplněk WP-Insert zdarma WordPress

WP-Insert je zdaleka jeden z nejlepších bezplatných doplňků pro správu reklam. Podobně jako většina pluginů v této kategorii podporuje WP-Insert více reklamních sítí, jako jsou Google AdSense, Clickbank atd. Na rozdíl od jiných pluginů však nabízí bezplatné geografické cílení, což znamená, že můžete zobrazovat reklamy AdSense návštěvníkům z USA a reklamy Clickbank britským návštěvníkům. Mezi další skvělé funkce patří integrace Google Analytics, zobrazování právních upozornění, testování rozdělení reklam a dynamické umisťování reklam uprostřed každého článku..

13. Plugin bez reklamního rohu

Rohový plugin zdarma

Rohová reklama je jednoduchý plugin pro správu reklam, který zobrazuje reklamu v levém horním rohu (nebo vpravo) na vašem webu WordPress. Je navržen tak, aby byl minimálně invazivní, aby se zabránilo špatné uživatelské zkušenosti. Když uživatel umístí kurzor myši na reklamu, převrátí se a zobrazí reklamu v plném výřezu. Jakmile je myš odstraněna, reklama se vrátí k původnímu já. Pomocí tohoto pluginu můžete zobrazit důležitá oznámení, nadcházející propagační akce nebo spustit „tajný prodej“..

14. Meks Easy Ads Widget pro WordPress

Meks Easy Ads Widget pro WordPress

Widget Meks Easy Ads Widget je jednoduchý plugin, který umožňuje zobrazovat neomezené množství reklam v widgetu. Můžete vybrat omezený počet reklam na jedno zobrazení, střídat reklamy a náhodně pořadí zobrazování reklam. Můžete také definovat svou vlastní velikost nebo si vybrat z několika předdefinovaných (a standardizovaných) velikostí reklam.

15. Google AdSense Free Plugin

Google AdSense Free Plugin

Google AdSense od BestWebSoft je další položka v pro-AdSense plugin párty s možností přímo importovat reklamy z vašeho účtu AdSense a zobrazovat je ve více regionech vašeho webu, včetně před / po příspěvky, stránky a widgety postranního panelu.

16. Reklamy Pro Premium WordPress Advertising Manager

Ads Pro Plugin - víceúčelový správce reklamy WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ads Pro Plugin – Víceúčelový program WordPress Advertising Manager je druhým nejprodávanějším modulem WordPress pro správu reklam na CodeCanyon. Jednoduše řečeno, pomáhá spravovat reklamy na vašem webu WordPress. Plugin podporuje filtrovatelné reklamy na základě kategorií, značek a zařízení. Lze ji nakonfigurovat tak, aby zobrazoval reklamy až poté, co návštěvníci strávili určitý čas na webu a omezili počet zobrazení reklam uživateli na relaci. Konečně obsahuje geograficky cílené reklamy s 20 různými styly zobrazení, které lze umístit na 25 různých umístění.

V případě, že jste chtěli vytvořit samoobslužnou reklamní platformu, vám plugin umožňuje prodat tři různé modely fakturace – CPC (cena za kliknutí), CPM (cena za 1000 zobrazení) a CPD (cena za den). Mezi podporované platební brány patří Stripe, PayPal, WooCommerce a Bankovní převod.

17. Aparg SmartAd – Prémiový plugin pro správu reklam WordPress

Info & DownloadView The Demo

Aparg SmartAd je dalším silným uchazečem v prostoru pluginů pro správu reklam. Mezi významné funkce patří 75+ vyskakovací a vkládací animace, 25 oblastí umístění reklamy a 5 podporovaných typů reklam včetně obrázků, videa, Flash, kódu a iFrame. Podobně jako většina pluginů, to podporuje střídání reklam a pokročilé možnosti filtrování založené na značkách, kategoriích atd. Navíc také podporuje filtrování na základě jazyka.

Plugin také podporuje tři typy kampaní – reklamy na pozadí, vyskakovací reklamy a vložené reklamy. A dodává se s pokročilým panelem statistik. Funkce exportu PDF je velmi užitečná při sdílení přehledů s vašimi kupci reklamních spotů. Můžete naplánovat reklamy a nakonfigurovat automatické pozastavení reklam na základě data, počtu zhlédnutí a kliknutí.

18. AdPlugg Free WordPress Ad Plugin

AdPlugg Zdarma WordPress Ad Plugin

AdPlugg integruje službu správy reklam AdPlugg do WordPress. Představte si AdPlugg jako online platformu pro správu reklam SaaS. Můžete nakonfigurovat a naplánovat více reklam, nastavit střídání reklam a bannerů, sledovat kliknutí a další statistiky – pro všechny vaše stránky – z centralizovaného řídicího panelu. Pokud vlastníte více webů (běží na WordPressu nebo jiných řešeních pro správu obsahu), může AdPlugg zobrazovat reklamy na těchto platformách také prostřednictvím příslušných pluginů!

Plugin je zdarma až do 100 000 zobrazení měsíčně a podporuje pouze grafické reklamy. Placené plány začínají na 10 $ / měsíc a podporují různé typy reklam včetně videa, vsunutých reklam, reklam třetích stran (Google AdSense atd.) A dalších.

19. Prémiový plugin pro dynamické vkládání klíčových slov WordPress

Info & DownloadView The Demo

Pokud provozujete kampaně AdWords s dynamickými klíčovými slovy, pak je toto pro vás. Pro ty z vás, kteří nevědí, co to je, vám Google AdWords umožňuje nahradit konkrétní části textu reklamy používaným klíčovým slovem vyhledávání..

Řekněme například, že provozujete reklamu s klíčovými slovy kožená pouzdra na iPhone. Pokud někdo hledá pouzdra z červené kůže iphone, vaše reklama se zobrazí, pokud jste ji nechali střední shoda. Nyní pomocí dynamického vkládání klíčových slov Google upraví vaši reklamu přidáním nebo nahrazením její kopie hledaným klíčovým slovem. V našem příkladu slovo Červené budou dynamicky vloženy do textu reklamy.

Představte si totéž se svou vstupní stránkou. Pokud návštěvník dorazí na vaši vstupní stránku z konkrétního vyhledávacího klíčového slova, plugin pro dynamické vkládání klíčových slov WordPress by dynamicky změnil kopii vstupní stránky tak, aby obsahovala stejné klíčové slovo..

Jak to lze použít ve Správě reklam?

Pokud na svém webu prodáváte reklamy založené na CPA, získávání kliknutí s vysokým cílením ze služby Google AdWords zvyšuje vaše šance na konverzi.

20. Reklamy Detector Ultimate Premium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Jednoduše řečeno, plugin Adverts Detector Ultimate vám umožňuje zobrazit nebo skrýt obsah na vašem webu v závislosti na tom, odkud uživatel přišel. Mezi detekovatelné zdroje patří vyhledávače jako Google a Yandex; reklamní sítě, jako jsou reklamy Google a Yandex; a sítě sociálních médií, jako je Facebook, Twitter, Reddit, Tumblr atd.

Nyní s tímto pluginem můžete zobrazit jinou stránku pro své fanoušky na Facebooku a jinou pro vaše následovníky z Pinterestu.

21. Vložení poštovních reklam zdarma WordPress Plugin

Vložení příspěvků zdarma WordPress Plugin

Vložit poštovní reklamy je velmi jednoduchý, ale účinný plugin. Jednoduše vloží vaše reklamy Google AdSense mezi odstavce ve vašich příspěvcích a stránkách. Je to účinný způsob, jak automaticky vkládat reklamní kódy třetích stran do jakéhokoli typu příspěvku, stránky nebo vlastního příspěvku. Existují možnosti umístění reklamy ve vztahu k obsahu a také automatická injekce Googlu AdSense.

Uzavření nejlepších pluginů pro správu reklam WordPress

Reklamy jsou jedním z nejjednodušších způsobů, jak zpeněžit váš web. Prodej reklamních ploch na vašem webu je skvělý způsob, jak zvýšit vaše příjmy a má mnoho výhod. Zde jsou moje tři hlavní důvody, proč milovat obchodní model:

 • Prodej reklamních prostorů vám dává možnost zvolit, které reklamy se budou zobrazovat na vašem webu. To vám dává svoboda pro ovládání uživatelského prostředí vašeho webu.
 • Pokud například provozujete blog s tipy na módu nebo líčení, můžete zobrazovat reklamy na produkty, které přímo souvisejí s vaším webem / firmou. To může potenciálně zlepšit míru prokliku reklam umístěných na vašem webu.
 • Čím cílenější je váš web, tím vyšší kliknutí (a konverze) vaše reklamy získají. Vaši zákazníci kupující reklamy jsou šťastní. Uživatelský zážitek zůstane nedotčen a nakonec z obchodu vyděláte spoustu peněz.

Podobně jako při prodeji reklamních prostor, i jiné formy jemný reklama zahrnuje sponzorované příspěvky a doporučení produktů v článcích vašeho blogu. Eticky nikdy nesponzorujte produkt, který jste osobně nezkoušeli / testovali. Tímto způsobem riskujete, že zradíte důvěru čtenáře. A s touto poznámkou pojďme zabalit tuto párty!

Jaký je váš oblíbený plugin pro správu reklam? Stýskali jsme se o nějaké úžasné doplňky? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map