15+ WordPress Témata pro datování webových stránek

10+ WordPress Témata pro datování webových stránek

Všechno to začíná datem.


My lidé jsme sociální zvířata. Co jsme bez společnosti druhých? Naše přirozené tendence způsobují, že chceme společnost nad rámec „přátelství“. Jdeme na rande, protože se chceme setkat s někým, s kým bychom mohli růst a vychovávat a očekávat více. Protože jsme jednou z nejzákladnějších lidských tendencí, neztrácí se na nás proces randění. Nyní, v digitálním věku, se podíváme, abychom našli někoho zvláštního skrz mnoho společenských webů venku. Dobře znát skutečnost, že první dojem je nejdůležitější dojem, je uveden seznam nejnovějších a trendujících témat WordPress Dating, které vám přinesou tento kousek navíc!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Seznamka

téma reagující na datování

Čisté a jednoduché řešení, toto téma online datování se pustí do podnikání s minimálním designem, který se dostane přímo k věci. Uživatelé se mohou připojit ke svému seznamovacímu serveru a nejnovější členové se zobrazují na domovské stránce spolu s motivačním posuvníkem na pozadí, animovanými prvky stránky a dalšími. Navíc existují pokročilé možnosti motivů, které vám pomohou stylizovat podle vašich představ.

2. LoveStory

LoveStory - Seznamka WordPress Téma

LoveStory, jedno z nejpopulárnějších seznamovacích témat na Themeforestu, bylo navrženo tak, aby pomohlo lidem najít jejich shodu. Rozšířené uživatelské profily usnadňují nalezení osoby, se kterou byste byli kompatibilní, podpora chatu usnadňuje uživatelům vzájemné poznávání a podpora členských poplatků znamená, že můžete i nadále pomáhat ostatním při připojení.

Myslete na toto téma jako na kompletní seznamku nebo sociální aplikaci. LoveStory byl vytvořen s komplexními funkcemi pro členy a jejich interakce. Uživatelé se mohou přihlásit k členství, platit členské poplatky, nakupovat a posílat virtuální dárky ostatním uživatelům, přidávat informace do svého profilu (jméno, fotografie, označení apod.) A samozřejmě se setkat, posílat zprávy a chatovat s ostatními uživateli.

Toto téma je skvělý způsob, jak uvést webové stránky do provozu. LoveStory obsahuje citlivé rozložení, takže vaši členové mají přístup ke svým stránkám na jakémkoli zařízení, ať už používají stolní počítač nebo mobilní telefon. K dispozici je také integrace přihlašovacích údajů na Facebook, která vašim členům usnadní používání vašeho webu.

3. KLEO

KLEO - Téma WordPress další úrovně

Díky plné podpoře nejnovějších verzí WordPress a BuddyPress je Kleo tématem, kde si chcete vytvořit sociální síť online pomocí WordPress. Téma zahrnuje snadný styling prostřednictvím živého přizpůsobovače, pokročilé vyhledávání BuddyPress, snadnou správu cenových tabulek a členství, instalaci ukázkové stránky jedním kliknutím a mnohem více.

4. Sladké datum

Sladké datum - více než téma WordPress

Sweet Date je komunita WordPress Theme ideální pro online fóra, seznamovací weby a weby založené na členství. Připojte uživatele a nechte je mluvit s tímto tématem!

Sweet Date používá pro komunitu založenou na členství bbPress a BuddyPress. Uživatelé mohou vytvářet profily, spojovat se navzájem, otevírat fóra a další. Téma má dokonce funkce, které můžete povolit, aby se uživatelé mohli registrovat pomocí svého účtu Facebook. Další zábavnou funkcí je odpovídající systém, který motiv používá, aby uživatelé mohli najít lidi s podobnými zájmy.

Téma má také spoustu skvělých možností přizpůsobení. Můžete si vybrat z rozvržení v rámečku nebo plné šířky, různých možností barvy pozadí, přidat vlastní přihlašovací stránku a pomocí krátkých kódů můžete vytvářet vlastní stránky..

5. Holicí strojek

Razor: Téma řezání okrajů WordPress

Razor je čisté a profesionální téma WordPress, které byste mohli použít pro svůj zápasový web. Toto téma má skvělé funkce pro vytváření komunitních webových stránek online, jako jsou responzivní rozvržení, obrázky sítnice, tvůrce rozvržení, tvůrce kontaktních formulářů, podpora bbPress a BuddyPress, přihlašovací formuláře, místní podpora a podpora překladu a další.

6. Love Hearts

Love Hearts WordPress Téma

Téma Love Hearts je sladké a hezké téma pro propagaci vaší seznamovací služby. Součástí motivu je galerie profilů, takže uživatelé mohou vidět, kdo je ještě členem, a najít si svůj vlastní zápas. Integrace sociálních médií, responzivní rozložení a překladové soubory jsou součástí toho, co činí toto téma úžasnou volbou.

7. Love Romance

Love Romance WordPress Téma

Love & Romance je krásné a moderní téma pro WordPress. Toto téma je nabité funkcemi, které vám pomohou ostatním najít jejich jediný. Díky možnostem zobrazení nedávno přidaných profilů na domovské stránce, pokročilého vyhledávání na domovské stránce, posudků šťastných párů, plného blogu a stránek služeb, je to solidní téma pro vaše datování,

8. Mísení

Mingle - Víceúčelové téma WordPress

Mingle je víceúčelové téma WordPress s plnou podporou BuddyPress. To znamená, že můžete využít všechny úžasné sociální možnosti BuddyPress (jako jsou uživatelské profily, skupiny, soukromé zprávy atd.) K vytvoření místa online, kam se lidé mohou připojit. Díky možnostem sestavení rozvržení a stylů není přizpůsobení vůbec problémem.

9. WildCommunity

WildCommunity - BuddyPress Téma

Spojte uživatele s tématem WildCommunity WordPress. Toto téma připravené pro BuddyPress a bbPress dává vaší skupině přátel nebo klientům změnu, pokud jde o vytváření profilů a spojení s ostatními uživateli prostřednictvím zasílání zpráv, fór a dalších. Pokud si chcete vybudovat vlastní sociální síť, je to skvělé místo, kde začít.

10. Datování

Datování citlivé WordPress téma

Toto citlivé téma datování bylo testováno v různých prohlížečích a mobilních zařízeních, takže se lidé mohou registrovat a přistupovat k jejich profilům odkudkoli. Díky jedinečnému posuvníku na domovské stránce, tučným písmům a barvám a snadno ovladatelnému rozvržení toto téma jistě způsobí, že vaše seznamovací stránka vynikne od ostatních.

11. Pozdrav

Pozdravné citlivé WordPress + BuddyPress Téma

Salutation je responzivní téma připravené pro BuddyPress, které je ideální pro vytváření online seznamovacího centra pro uživatele. Lidé se mohou registrovat a hovořit mezi sebou pomocí fór, chatů, soukromých zpráv, skupin a dalších. Navíc čistý design, možnosti rozvržení a vlastní tvůrce kontaktních formulářů jsou úžasné doplňky, na které se můžete těšit.

12. Sociální kamarád

Sociální Buddy - WordPress & BuddyPress Téma

Social Buddy je jen to – téma WordPress vytvořené pro uživatele, aby byli sociální. Díky integrované podpoře populárních modulů BuddyPress a bbPress je toto téma responzivním komunitním tématem, pomocí kterého můžete propojit osamělé singly. Mezi další skvělé funkce patří ohromující posuvníky, snadné barevné možnosti a neznačkové motivy.

13. Online seznamka

Online datování - WordPress seznamovací téma

Datování je pro WordPress od PremiumPress přichází se 6 přednastavenými rozvrženími, takže můžete nainstalovat téma a nechat si seznamovací web provozovat. Téma je plně přizpůsobitelné, SEO přátelské a podporuje placené členství, profily, soukromé zprávy a dokonce i živé videochaty.

14. Seznamovací agentura

Datování citlivé WordPress téma

Toto citlivé téma WordPress pro seznamování je krásný způsob, jak propagovat seznamovací službu. Díky skvělým funkcím, jako jsou obrázky v plné šířce, popisy, nejnovější uživatelské profily, plný blog a krásný styl, je toto téma skvělou volbou.

15. Cinematix

Cinematix - BuddyPress Téma

S podporou bbPress a BuddyPress je téma Cinematix sociální sítí zabalenou do jednoho tématu. Uživatelé se mohou registrovat, vytvářet profily a odesílat zprávy pomocí vestavěných funkcí podporovaných motivem. Jo, a s kompatibilitou WooCommerce můžete také prodávat prémiové členství!

16. Celkem

Total Drag & Drop WordPress Theme

Jako vždy je Total skvělou volbou pro jakýkoli styl webových stránek. Pokud vytváříte profesionální webovou stránku pro vytváření zápasů, můžete k prodeji seznamovacích balíčků použít Total a WooCommerce. Nebo pokud spouštíte službu rychlého seznamování nebo klub, jednoduše přidejte všechna nadcházející data a schůzky pomocí pluginu Total a Kalendáře událostí. Navíc se všemi zahrnutými moduly, ikonami, prémiovými pluginy a dalšími Total je ideální pro jakýkoli web, který byste mohli stavět.

Zabalení

Nezáleží na tom, jaké jsou vaše potřeby, existuje pro vás téma WordPress! A pokud nemůžete najít něco, co máte rádi, pak jít na flexibilní téma, jako je Total, je vždy skvělá volba, protože je tak snadné změnit rozvržení a stránky podle vašich potřeb. My tady ve WPExplorer doufáme, že jsme vám mohli pomoci ve vašem úsilí najít téma podle vašich představ! Dejte nám vědět své myšlenky. Happy surfování!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map