15 pluginů pro doplnění vašich komentářů WordPress

Dopřejte své WordPress komentáře těmito 15 pluginy

Výchozí funkce komentářů WordPress funguje dobře, zvláště pokud právě začínáte. Vaši komentátoři jsou však pravděpodobně nejvíce angažovaní čtenáři, takže možná budete chtít plně využít přístup, který k nim máte.


Pomocí zásuvných modulů WordPress můžete pro čtenáře vylepšit zážitek s komentáři – komentáře ve svém blogu můžete zrychlit a snadněji používat, takže je pro ně ještě snazší se s vámi a vaším obsahem zapojit..

V tomto článku se podíváme na 15 skvělých komentářů, které můžete použít k tomu, abyste se postarali o své komentáře a proměnili je v motor vašeho blogu. Pojďme popraskat!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Jetpack (zdarma)

Jetpack plugin
Začínáme s pluginem, který již mnoho webů používá (více než 1 000 000), i když ne pro funkci komentářů.

Raketový batoh je bezplatný plugin z WordPress.com, který poskytuje sadu užitečných služeb. Jetpack Comments nahrazuje výchozí formulář komentářů formulářem, který obsahuje integrované možnosti přihlášení do sociálních médií (WordPress.com, Twitter, Google+ nebo Facebook) a e-mailová oznámení.

2. Diskuse (zdarma)

Doplněk Disqus Comment System
S více než 200 000 instalacemi Disqus Comment System zůstává populární, ačkoli nebyl aktualizován asi rok. Co dělá Disqus jedinečným, je diskusní komunita, kterou vytváří propojením komentátorů na různých webech.

Hodnocení spokojenosti tohoto bezplatného pluginu bohužel kleslo na 3,4 kvůli nedávné nekompatibility pluginů a motivů spojené s nedostatkem aktualizací a podpory – takže buďte varováni.

3. Komentáře na Facebooku (zdarma)

Facebook Comments plugin
Pokud vás zajímají pouze komentáře Facebooku pro vaše publikum, zdarma Komentáře na Facebooku plugin může pomoci. Nainstalovalo ji více než 100 000 webů, což jim pomáhá nastavit, přizpůsobit a spravovat komentáře na Facebooku.

Přestože tento plugin má 4,2-hvězdičkové hodnocení spokojenosti, někteří uživatelé zaznamenali určité problémy s rychlostí a kompatibilitou prohlížeče, proto jej nejprve otestujte.

4. Komentáře pro WordPress na Facebooku (zdarma)

Komentáře z Facebook pluginu
Náš další plugin se také zaměřuje na Facebook – Facebookové komentáře jsou bezplatný plugin, který se používá k přidání pole s komentáři na Facebook na weby WordPress. Pro verze pluginu začíná u jednoho webu na 10 USD a přidává významnou přizpůsobitelnost a prémiovou podporu.

S více než 10 000 aktivními instalacemi je tento plugin docela populární, ale má pouze několik pětihvězdičkových recenzí, takže si to nejprve vyzkoušejte sami.

5. Komentáře + (49 $ měsíčně za předplatné WPMU DEV)

Plugin Comments Plus

První prémiový plugin na našem seznamu, Poznámky +, umožňuje vašim čtenářům komentovat příspěvky pomocí účtů Facebook, Twitter, Google+ nebo WordPress.com a sdílí komentáře k Facebooku a Twitteru. Obsahuje také tucet doplňků pro funkčnost, jako je integrace MailChimp, včetně úchytů Twitteru v automatických tweety a doporučené obrázky pro příspěvky na Facebooku..

Komentáře + jsou k dispozici jako součást členství ve WPMU DEV (49 $ měsíčně), který zahrnuje všechny jejich doplňky a témata.

6. Vyvolané komentáře (zdarma)

Komentáře Vyvinul plugin
Vyvolané komentáře (dříve Google+ komentáře pro WordPress) přidávají karty do sekce komentářů pro Google+, Facebook, Disqus, WordPress.com a Trackback.

S více než 10 000 aktivními instalacemi a 4,5-hvězdičkovým hodnocením spokojenosti může být tento plugin dobrou volbou pro vás. Nebyl však aktualizován ani za rok, ani nebyl řádně testován s nedávnými vydáními WordPress, takže je používejte opatrně.

7. wpDiscuz (Freemium)

wpDiscuz plugin
Pokud hledáte alternativu k Jetpack a Disqus, wpDiscuz by to mohlo být s více než 10 000 instalacemi a 4,5 hvězdičkami.

Tento plugin pro freemium používá Ajax k vytvoření systému komentářů v reálném čase a má dlouhý seznam funkcí, včetně živých aktualizací nových komentářů a přihlašování na sociální média. K dispozici je několik prémiových doplňků (od 25 USD), které přidávají ještě více funkcí, jako je nahrávání médií.

8. Přihlásit se k odběru komentářů Reloaded (Free)

Přihlásit se k odběru doplňků Reloaded Comments
Volný Přihlásit se k odběru komentářů Reloaded plugin umožní vašim komentátorům přihlásit se k odběru e-mailových oznámení pro budoucí komentáře. Poskytuje plnohodnotného správce předplatného a umožňuje komentátorům také odhlásit konkrétní příspěvky nebo všechny z nich. K dispozici je také funkce dvojitého přihlášení, která pomáhá snižovat počet spamových zpráv.

S více než 30 000 instalacemi a 4,7 hvězdičkami je to solidní plugin.

9. CommentLuv (Freemium)

CommentLuv plugin
CommentLuv je jedinečný v prostoru komentářů, protože navštěvuje web autora komentáře a umožňuje jim vložit pod svůj komentář odkaz na svůj nejnovější blogový příspěvek. S více než 30 000 aktivními instalacemi a 4,6hvězdičkovým hodnocením spokojenosti tento plugin udržuje mnoho majitelů stránek velmi šťastnými.

Prémiová verze (67 USD za jeden web) přidává funkce, jako jsou odkazy na úchytky Twitter, prevence nevyžádané pošty a sociální odblokování funkcí.

10. Komentáře WP Ajaxify (zdarma)

Plugin WP Ajaxify Comments
Pokud chcete pouze urychlit používání vašeho formuláře komentářů WordPress, WP Ajaxify Komentáře zakryl jsi to. Když jsou komentáře validovány, zveřejněny nebo aktualizovány, již se znovu nenačítají žádné stránky. Tento plugin má nainstalován více než 7 000 webů a má hodnocení 4,7 hvězdičky.

11. Slušné komentáře (zdarma)

Doplněk pro slušné komentáře
Slušné komentáře umožňuje zobrazit widget nejen se známými příspěvky s nedávnými komentáři, ale také s avatary autorů komentářů a výpisem z aktuálních komentářů. Můžete také zobrazit komentáře ke konkrétnímu příspěvku, konkrétním typům příspěvků nebo příspěvkům v určité taxonomii (kategorii nebo značce).

Více než 4 000 instalací a hodnocení 4,5 hvězdičkami z něj činí dobrou volbu pro upoutání pozornosti vašich komentářů.

12. WordPress SEO Komentáře (zdarma)

Doplněk WordPress SEO Comments
Ve výchozím nastavení WordPress nedělá nic pro optimalizaci vyhledávače (SEO) komentářů. WordPress SEO Comments opravuje, že generováním stránek s komentáři, které obsahují úplný obsah každého komentáře, a jakýchkoli nedávných komentářů od stejného autora, aby Google indexoval..

S více než 4 000 instalacemi a 4,3 hvězdičkovým hodnocením se vyplatí vyzkoušet.

13. Postmatic (Freemium)

Postmatický plugin
Nechat čtenáře přihlásit se k odběru komentářů nebo příspěvků e-mailem není nic nového, ale Postmatic jde dále a umožňuje přidat komentáře k příspěvku jednoduše čtenáři, kteří na e-mail odpoví. Postmatic je stále relativně nový, s více než 2 000 aktivními instalacemi, ale 4,8-hvězdičkové hodnocení naznačuje, že výsledky zapojení čtenářů stojí za to vyzkoušet sami.

Plugin je zdarma, ale vývojáři uvedou prémiovou verzi (předběžná cena je stanovena na 9 $ měsíčně), která bude zahrnovat možnosti moderování, přizpůsobení a zpeněžení.

14. Rozšířený komentář WP (Freemium)

Doplněk WP Advanced Comment
Rozšířený komentář WP poskytuje výkonný a snadno použitelný systém komentářů, který umožňuje vytvářet vlastní formuláře komentářů na příspěvcích, stránkách a dokonce i produktech. Mezi další funkce patří automatické zrušení publikování označených komentářů, hodnocení Líbí se a Nelíbí se a upozornění na komentáře.

Prémiová verze (20 $) přidává funkce, jako je nahrávání obrázků a souborů, rychlé poznámky a filtry slov.

15. Komentátor (17 $)

Plugin pro komentátory
Komentátor je další prémiová nabídka. Commentator je plně vybavený systém komentářů podporující Ajax, který zajišťuje sociální přihlášení pomocí LinkedIn, Twitter, Facebook nebo Google+, nahrávání obrázků, hlasování v komentářích nahoru a dolů, líbí se vlákno a třídění komentářů. Má pouze několik set prodejů, ale s hodnocením 4,49 hvězdičkami a velmi dostupnou cenou 18 $ se vyplatí podívat.

16. Váš komentář Hacks

yoast-comment-hacks-plugin

Plugin Yoast Comment Hacks je bezplatný plugin pro repozitář WordPress.org, který přidává několik vylepšení komentářů WordPress, které tým Yoast skutečně používá na svých vlastních stránkách! Některé z těchto vylepšení zahrnují:

 • Čistší e-maily s upozorněním na komentáře.
 • Možnost zakázat komentáře pod určitou délkou.
 • Možnost přesměrovat první komentátory na stránku s poděkováním.
 • Vstupní pole na obrazovce pro úpravu komentáře pro změnu nadřazeného ID komentáře.
 • Odkazy v sekci pro komentáře administrátora k odeslání e-mailem jednotlivým komentátorům.
 • Tlačítko na panelu nástrojů WP k odeslání e-mailem všem komentátorům příspěvku.
 • Přidá možnost směrování komentářů. Přidá se rozbalovací nabídka v diskusním nastavení příspěvku, což umožní směrování e-mailů s komentářem jinému uživateli.

17. Love It Pro

Love It Pro pro WordPress

Info & DownloadView The Demo

Love It Pro je plugin WordPress vyvinutý společností Pippin a k prodeji na Mojo Themes. Jedná se o šikovný plugin, který umožňuje návštěvníkům „milovat“ vaše příspěvky a stránky. Plugin je vytvořen, takže uživatelé mohou milovat každou položku pouze jednou a návštěvníci mohou milovat položky, ať už jsou nebo nejsou přihlášeni. Tento plugin je skvělý pro přijímání pozitivních potvrzení a zpětné vazby od vašich návštěvníků, ale také poskytuje hodnotná data o tom, jaké aspekty vaše webové stránky se nejvíce líbí vašemu publiku. Plugin Love It Pro lze snadno nastavit pomocí ovládacího panelu pluginu a upravit, jaké typy příspěvků nebo stránek jsou příjemné.


I když výchozí funkce komentářů WordPress může být v pořádku, můžete využít sílu pluginů WordPress k transformaci sekce komentářů a ke skutečnému zapojení čtenářů.

Z našeho seznamu byste měli být schopni najít perfektní plugin (y), který doplní komentáře vašeho blogu. Takže si přečtěte a vyberte, co vyhovuje vašim potřebám, a zvyšte úroveň interakce se svými čtenáři dnes.

Jak přeplňujete sekci komentářů na svých vlastních webech WordPress? Sdílejte své tipy a triky v sekci níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map