15 nejlepších zděných témat WordPress pro vaše stránky

15 nejlepších zděných témat WordPress Témata pro zkrášlení vašeho webu

S rostoucí popularitou obsahu pro správu obsahu a webů ve stylu agregace se rozložení zdiva stává populárním trendem designu. Tato rozvržení mřížky nabízejí výhody, jako je představení více obsahu najednou a vytvoření čistého a organizovaného vzhledu. Ne všechna zdiva jsou však vhodná pro každou aplikaci.


Naštěstí existuje spousta zděných WordPress témat, ze kterých si můžete vybrat. Ať už stavíte portfolio online, web elektronického obchodu nebo blog, existuje téma, které vyhovuje vašim potřebám.

V tomto díle zkontrolujeme patnáct z nejlepších témat zdiva WordPress na trhu a nakonec budete vědět, které z nich je pro vás to pravé. Začněme!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Fashionista

Fashionista WordPress Téma

Fashionista slibuje, že vám pomůže vyniknout z davu díky jeho čistému zděnému uspořádání. Toto atraktivní minimalistické téma je ideální pro módu a fotografii, ale může pracovat také pro zpravodajské weby a stránky ve stylu časopisů. Díky vlastním šířkám stránek a nekonečnému posouvání a mnoha dalším možnostem přizpůsobení je toto téma skvělou volbou pro ty, kteří hledají flexibilní rozvržení. Nebo můžete pomocí aplikace Fashionista zpeněžit svůj web a vytvořit si vlastní obchod s e-commerce pomocí podpory WooCommerce tohoto tématu – je jen na vás!

2. PinThis

Téma PinThis.

Pinterest inspiroval PinThis dává super stylový rotace na standardní rozložení cihel. Toto zjednodušující moderní téma vnáší styl do jinak plochého vzhledu. Díky funkcím, jako je pět vestavěných možností vzhledu, vlastní formáty příspěvků a tlačítka pro sociální sdílení, se toto víceúčelové téma může přizpůsobit celé řadě aplikací. Má také velkou podporu pro vložitelná média a je připraven pro AdSense.

3. Stack

Téma zásobníku.

Stack byl inspirován systémem Windows 8 a je snadné vidět jeho podobnosti. Toto téma je vytvořeno pro práci s doplňkem Dlaždice, který je součástí balíčku motivů. Díky funkcím, jako je nekonečný svitek a podpora WooCommerce, je toto ideální téma pro portfolia, weby elektronického obchodování nebo obecné firemní webové stránky..

4. Baskerville (zdarma)

Téma Baskerville.

Značky jako téma pro hromadění, zdarma Baskerville téma nezklame. Jeho elegantní mřížka se hodí na stránky ve stylu časopisů, portfolia a na blogy bohaté na obsah. Funkce zahrnují šablonu přispěvatelů a podporu devíti formátů příspěvků. Baskerville má mírnou úroveň přizpůsobení včetně obrázku záhlaví a dvou oblastí widgetů.

5. Pinable

Téma Pinable.

Pinable je další téma inspirované Pinterestem s čistým minimalistickým vzhledem. Toto téma se pyšní tím, že je velmi přizpůsobitelné – a určitě nabízí spoustu barev, rozvržení a typografických možností. Dodává se také s knihovnou zkratek, která na váš web přidává další styl a funkčnost.

6. Muse

Téma Muse.

Muse je velmi minimalistický, ale nabízí pohled, který má větší hloubku než mnoho rozložení plochých mřížek. Demo instalace na jedno kliknutí umožňuje rychlé a snadné začít s tímto vysoce přizpůsobitelným tématem a Muse také obsahuje výkonný kontaktní formulář a téměř neomezené přizpůsobení postranního panelu.

7. Ibuki

Téma Ibuki.

Ibuki je krásné a flexibilní víceúčelové téma zaměřené na kreativní profesionály a agentury. Přestože se jedná o víceúčelové téma, specializuje se na rozvržení mřížky a zdiva a nabízí pro každou z nich množství ukázek. Toto téma obsahuje 12 různých možností záhlaví a je také dodáváno s pluginy Visual Composer a Slider Revolution.

8. Tetris (zdarma)

Téma Tetris.

Toto super jednoduché téma umožňuje komukoli zřídit blog nebo portfolio rychle a snadno – ačkoli nemá mnoho zvonů a píšťalek, nabízí čistý moderní vzhled a dostatek přizpůsobení, aby vyhovovaly většině.

Tetris by mohl být skvělou volbou pro začátečníky, kteří se cítí ohromeni vysokou úrovní přizpůsobitelnosti nalezenou v jiných tématech.

9. Cihla + zedník

Téma Brick + Mason.

Téma Brick + Mason je nabízeno speciálně pro fotografy a designérská studia a je jasné, proč. Brick + Mason dokáže na stránku dostat spoustu snímků, aniž by se cítil přeplněný. Malé velikosti písma a minimální nepořádek zajistí, že vaše obrázky budou hvězdami pořadu.

10. KON / CEPT

Téma KON / CEPT.

Téma KON / CEPT vyzařuje eleganci a jednoduchost. KON / CEPT je založen na modulárním designu a nabízí spoustu možností přizpůsobení, jako jsou flexibilní sloupce a čtyři rozvržení navigace. Toto téma má také podporu WooCommerce, takže jej lze použít k vytvoření ohromujících online obchodů a portfolií.

11. Pinboard

Téma nástěnka.

Ze všech dostupných témat inspirovaných Pinterestem je to pravděpodobně nejznámější. To by mohlo být dobré nebo špatné, v závislosti na vašich potřebách. Téma nástěnka, která podporuje více mediálních formulářů, má rozvržení automatického stohování a nekonečně se posouvá. jestli ty dělat chcete, aby to vypadalo trochu méně jako Pinterest, existují možnosti změnit velikost dlaždic a odpovídající počet sloupců.

12. Pluto

Pluto téma.

Toto téma čistého zdiva je velmi zaměřeno na blogery a má spoustu skvělých funkcí, které uspokojí spisovatele ve vás. S Pluto je vyhrazen prostor pro reklamy v záhlaví, v oblastech widgetů a mezi příspěvky.

Na druhou stranu, pokud chcete svým čtenářům nabídnout zážitek bez rozptýlení, jedinečný režim čtení Pluta zruší obrazovku a ponechá pouze tlačítka obsahu a sdílení.

13. Styl

Téma stylu.

Styl nabízí svěží moderní design, ideální pro zprávy a webové stránky časopisů. Toto téma je součástí balíčku Elegant Themes, což znamená, že přichází s množstvím funkcí a fantastickou podporou. Funkce zahrnuje snadno ovladatelný panel voleb motivu, velkou sbírku krátkých kódů a nesčetné množství předem vytvořených rozvržení.

14. Notio

Téma Notio.

Toto sofistikované a elegantní téma, Notio, je ideální pro portfolia a webové stránky elektronického obchodování. Notio je čistý a minimalistický a je navržen tak, aby předvedl váš obsah ve velkém stylu.

Dodává se také s doplňkem Visual Composer, takže během návrhu můžete snadno přetahovat prvky. Byla také navržena s ohledem na integraci WooCommerce a umožňuje vám snadno vytvořit internetový obchod.

15. Inspirujte se

Inspirativní téma.

Nakonec je Inspire špičkovým tématem, které evokuje dynamickou a uměleckou osobnost. Ať už chcete použít ve stupních šedi pro ztmavení nálady, nebo nechat věci barevné, Inspire má spoustu možností přizpůsobení, aby získal vzhled a pocit, který potřebujete.

Téma přichází s pěti různými rozvrženími a spoustou posuvných možností, které vám pomohou vytvořit dokonalý design.


Rozložení zdiva se stalo populárním s příchodem webů pro správu obsahu a agregaci. Mohou nabídnout čistý a organizovaný vzhled a zároveň představit spoustu snímků a obsahu najednou. Vzhledem k množství dostupných témat však může být výběr toho, který vyhovuje vašim potřebám, obtížný.

V tomto díle jsme poskytli patnáct z nejlepších dostupných, pokrývajících všechny možné způsoby použití – mezi nimi by mohlo být ideální téma, takže si vyberte ten, který vypadá jako vhodný, a vezměte si jej na zkušební jízdu!

Vzrušuje vás některé z těchto témat zdiva? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map