15+ nejlepších vlastních pluginů pro přihlašovací stránku pro WordPress

Vlastní přihlašovací stránka v WordPressu je jedním z nejúčinnějších způsobů budování vaší značky. Pokud chcete, aby vaše firma uspěla, budete muset pracovat na hodnotě značky. Pokud hledáte dobré přečtení, podívejte se na článek Forbes o internetu důležitost budování značky. Nyní se podívejme na některé příklady v průmyslu WordPress.


  • StudioPress je spojeno s názvem „Genesis“ nebo „Genesis Framework“. Každý ví, co StudioPress představuje – domov vedoucího oboru Genesis Framework pro WordPress. Krásná, solidní témata s designem na klíč spojeným s neúprosnou podporou.
  • Když Google “nejlepší bezplatná témata WordPress„Zjistíte, že prohlížeč WPExplorer je na vrcholu.

Tohle všechno rozhodně nestalo se za den. Zabralo to let tvrdé práce, abychom se dostali tam, kde jsou dnes tyto společnosti a weby. Nicméně, branding musel udělat hodně s tím.

Přihlašovací stránka pro WordPress obvykle vypadá na každém webu stejně. Většina webů použije pouze nezměněný skript wp-login.php, který má stejný design. Vlastní přihlašovací stránka je prvním krokem při brandingu vašeho webu WordPress.

Mnoho uživatelů WordPressu může utratit 50 USD za svá témata spojená se 100 s hodinami práce, ale pouze několik z nich si udělá čas, aby udělaly své přihlašovací stránce jedinečný vzhled (pokud nejste jedním z těch šťastných lidí, kteří si koupili celkem – což zahrnuje vlastní možnosti přihlašovací stránky a vytvořte si vlastní jedinečnou stránku, jako je ta, která se nachází na doporučeném obrázku tohoto příspěvku). Skript wp-login.php můžete upravit, ale vyžaduje to kódovací dovednosti a značné množství času. Pokud ovšem nejste vývojář rocku jako AJ. �� Za tímto účelem jsme uvedli některé z nejlepších pluginů WordPress, které vám pomohou vytvořit přihlašovací stránku kickassu – během několika minut.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Prémiový plugin WordPress na míru pro přihlášení

ithemes Přizpůsobené přihlášení WordPress Plugin

Přizpůsobené přihlášení vám pomůže snadno vytvořit přizpůsobenou přihlašovací stránku WordPress. Je dodáván se Správcem stylů, pomocí kterého můžete nahrát vlastní obrázek na pozadí a stylovat různé aspekty přihlašovacího formuláře. Můžete také přidat obrázek záhlaví z knihovny médií WordPress. Přizpůsobené přihlášení vytvoří dva oblasti widgetů na přihlašovací stránce WordPress, kam můžete umístit výchozí nebo vlastní widgety. Přihlášení na míru je k dispozici v sadě iThemes Plugin Suite.

2. Vlastní přihlašovací stránka motivu Premium WordPress Plugin

Stránka motivu vlastního přihlášení WordPress

Tento plugin, vyvinutý společností azzaroco, přichází s vlastní sadou vlastních šablon přihlašovacích stránek! Ano to je správně. Kromě toho, že jste plně reagovali a ohromovali animační efekty, můžete svůj návrh zahájit pomocí sady předdefinovaných šablon. Plugin je kompatibilní s WordPress Multisite, WooCommerce a BuddyPress.

3. Vlastní přihlášení a přístup Premium Premium WordPress Plugin

Uživatelský přístupový plugin pro WordPress

Navrhl Elite Themeforest autor PressApps, tento plugin dělá víc než jen vlastní přihlašovací stránku. Matematické otázky tvoří základní antispamový modul. Pro nepřihlášené uživatele můžete blokovat konkrétní stránky, příspěvky, typy příspěvků a taxonomie, jako jsou kategorie a značky.

Tento plugin rozděluje komponenty na moduly – Přihlásit se, Registrovat a Zapomenuté heslo formuláře (moduly) lze umístit na stejnou stránku. Ačkoli to není doporučeno, je určitě příjemné vědět, že můžete! Můžete také omezit přístup k panelu WordPress pro předplatitele a přesměrovat uživatele při přihlášení a odhlášení.

4. Pathway Premium WordPress Plugin

Cesta vlastní přihlašovací stránka WordPress Plugin

Pathway je nejprodávanější prémiový vlastní uživatelský plugin pro přihlašovací stránku WordPress v Themeforest s více než 500 prodeji v době psaní tohoto článku. Mezi funkce patří přizpůsobení CSS přihlašovacího formuláře a pozadí s efekty přechodu. Pomocí tohoto pluginu můžete přidat vlastní logo a text autorských práv. Dodává se s neomezenými možnostmi designu, takže si můžete hrát, dokud nedosáhnete dokonalého designu.

5. Značková přihlašovací obrazovka zdarma WordPress Plugin

Značkový přihlašovací obrazovka WordPress Plugin

Značková přihlašovací obrazovka je bezplatný plugin pro vlastní přihlašovací stránku WordPress, který je dodáván s podporou celé obrazovky a citlivou podporou obrázků na pozadí, vlastním nahráním loga a mnoha dalšími možnostmi přizpůsobení. Skutečný přihlašovací formulář můžete umístit do levé, pravé nebo střední části stránky, celkem na šest pozic.

6. BM Custom Login Free WordPress Plugin

Binární Moon Vlastní přihlášení WordPress Plugin

Vyvinuto společností Binary Moon, BM Custom Login je docela starý, ale jednoduchý, efektivní a snadno nastavitelný plugin pro vlastní přihlašovací stránku pro WordPress. Vývojář udržuje Flickr skupina kde uživatelé pluginu sdílejí kreativní přihlašovací stránky vytvořené pomocí tohoto pluginu (mimo jiné).

7. A5 Vlastní přihlašovací stránka Zdarma WordPress Plugin

A5 Vlastní přihlašovací stránka WordPress Plugin

Známý plugin pro vlastní přihlašovací stránku pro WordPress, A5 Custom Login umožňuje přidat vlastní logo, změnit barvu pozadí a další efekty CSS přihlašovacího formuláře. Jedná se o jednoduchý plugin s jednoduchými kostmi, ale svou práci zvládne.

8. WP Custom Login Free WordPress Plugin

Doplněk WP pro vlastní přihlášení WordPress

Toto je mrtvý jednoduchý plugin. Stačí přidat záhlaví a zápatí blogu na přihlašovací stránku. To je určeno pro uživatele, kteří od pluginu očekávají velmi malou (nebo pouze tuto) funkci. Nicméně, včetně záhlaví a zápatí zlepšuje interní propojení vašeho webu, což je dobré pro SEO.

9. Vlastní přihlášení CSS Free WordPress Plugin

vlastní přihlašovací css

Tento plugin má téměř přesnou funkci jako vlastní přihlášení WP – tj. Propojí vaši hlavičku a footer.php s přihlašovací stránkou a integruje vlastní kód CSS. Můžete si vybrat jeden z těchto dvou pluginů.

10. Sexy přihlášení zdarma WordPress Plugin

Sexy vlastní přihlášení WordPress Plugin

Tento plugin vezme vaši nudnou přihlašovací stránku a transformuje ji na disco přihlašovací / registrační disk AJAX a jQuery. Mezi funkce patří podpora SSL, ověření reCAPTCHA, kontrola zapomenutých požadavků na heslo, skrytí avatara uživatele, vlastní přesměrování odkazů a další. Navíc přihlašovací formulář vytvořený tímto pluginem plně reaguje!

11. Memphis Custom Login Free WordPress Plugin

Doplněk Memphis Custom Login WordPress

Tento plugin je dodáván s obvyklým balíčkem – vlastní možnosti CSS, přizpůsobení na pozadí, vlastní logo atd. Jeho jedinečným prodejním bodem je zabudovaná podpora SSL, integrace Google Analytics a schopnost hesla chránit váš blog..

12. Bílý štítek Branding Premium WordPress Plugin

white-label-bran-for-wordpress-wpexplorer

O tomto pluginu jsme již mluvili, a to z dobrého důvodu. Značka White Label je výkonný a snadný způsob, jak můžete (nebo své klienty) přizpůsobit vzhled svých administrátorských a přihlašovacích stránek. Navíc je plugin dodáván s exkluzivními barevnými vzhledy a přihlašovacími šablonami, které si můžete stáhnout pomocí licenčního klíče, takže nebudete mít žádné potíže s rychlým nastavením vlastní přihlašovací obrazovky.

13. My WordPress Login Logo Zdarma WordPress Plugin

Můj přihlašovací logo pro WordPress

Toto je nejjednodušší plugin pro vlastní přihlašovací stránku v úložišti WordPress. Jednoduše přidá vlastní logo na vaši přihlašovací stránku WordPress. Na přihlašovací stránku můžete také přidat vlastní zprávy a efekty prolnutí.

14. Erident Custom Login a Dashboard Free WordPress Plugin

Erident Custom Login and Dashboard WP Plugin

Tento plugin je vybaven funkcemi přizpůsobení, které jsou dostatečné k vytvoření přihlašovací stránky vaší značky. Mezi obvyklé možnosti patří možnosti CSS pro změnu pozadí, nahrání vlastního loga a vytvoření formuláře. Mezi dvě jedinečné funkce patří jQuery Color Picker, změna textu zápatí na hlavním panelu administrátora.

15. Sociální přihlášení Zdarma WordPress Plugin

Sociální přihlášení WordPress Plugin

Toto je jeden z mých oblíbených pluginů. Přidává možnost registrace na vašem webu WordPress prostřednictvím 25+ sociálních sítí, včetně LinkedIn, GitHub, PayPal, YouTube a Reddit. Umístí možnost přihlášení na registrační stránku, přihlašovací stránku a do každé formy komentáře. Spolu s logem vaší společnosti tento plugin přináší vážnou ránu vašemu úsilí o budování značky online.

16. Přihlášení a přihlášení k číslům mobilních čísel

Číslice WordPress Mobile Number Signup & Login Plugin

Digits je plugin, který rozšiřuje funkčnost WordPress přidáním funkcí pro mobilní přihlášení a přihlášení na váš web. V této moderní době technologie většina uživatelů odchází z e-mailů do mobilních aplikací a aplikací pro zasílání zpráv, dokonce ani nepotřebují svůj e-mail a heslo. Největší nevýhodou je, když se uživatel potřebuje zaregistrovat na web (jako je web vytvořený pomocí WordPress), je požádán o svůj e-mailový účet. Protože si nevzpomínají na své e-mailové informace, ponechávají si pouze možnost opustit registraci, což může majiteli webu ublížit, protože kvůli tomuto problému ztrácí zákazníky..

Pokud se uživatel v některých případech cítí, že potřebuje dokončit registraci, musí se přihlásit ke svému e-mailovému účtu – otevřít e-mail – kliknout na ověřovací odkaz a poté získá přístup ke svému účtu na webové stránce. A pak přichází hesla, i když uživatel dokáže vše zvládnout, nejdůležitější věcí, kterou si pamatovat, je heslo účtu jeho nového účtu. A v tomto věku je velmi obtížné zapamatovat si různá hesla pro různé účty a spravovat je.

S pluginem Digits se o všechny tyto problémy postará. Není třeba, aby si uživatelé pamatovali nebo uchovávali poznámku o dlouhých „bezpečných“ nesmyslných heslech. Uživatelé mohou jednoduše použít své mobilní číslo a OTP pro přihlášení a přihlášení. To také pomůže majitelům stránek, protože konverzace na jejich webu se zvýší.

Společnost Digits používá k odesílání protokolu OTP sadu účtů Facebook, takže za nákup SMS nejsou žádné další náklady. Stačí si zakoupit plugin jednou a užít si celoživotní bezplatné aktualizace s neomezeným OTP SMS.

Závěr

Vytvoření vlastní přihlašovací stránky, bílé označení admin dashboardu a přizpůsobení 404 chybových stránek – to vše je součástí budování vaší značky. Zásadní roli v tom hraje zapojení sociálních médií a e-mailový marketing, v tomto článku se však zaměřujeme pouze na přihlašovací stránku. Pro inspiraci se podívejte na některé z těchto skvělých vlastních přihlašovacích stránek:

1. CopyBlogger Media

přihlašovací stránka média copyblogger

2. StudioPress

studiopress login

3. WPExplorer

přihlašovací stránka wpexplorer

Je zřejmé, že získání podobného designu jako na vstupní stránce CopyBloggeru bude vyžadovat mnohem více práce. Ale ten, který se zde používá ve WPExplorer, je jednoduchý a hodí se k účtu.

Záleží na vás – jaké jsou vaše myšlenky na vlastní přihlašovací stránce? Už nějaký používáte? Dej nám vědět!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map