15+ nejlepších tepelných mapových pluginů a služeb WordPress

Tepelná mapa (psaná jako „tepelná mapa“) je vizuální reprezentace zaznamenaných kliknutí na viditelnou oblast webové stránky. Jinými slovy, teplotní mapa zdůrazňuje oblasti webu, které získávají maximální počet kliknutí.


Heatmaps vám řekne, kde uživatelé klikají

Co dobrého dělá Heatmap?

 • Heatmapy jsou ve vaší marketingové strategii pro obsah velmi prospěšné. Pomáhají vám určit oblasti vaší webové stránky, které získají maximální počet kliknutí.
 • Počet kliknutí je pravděpodobně přímým měřítkem pozornosti uživatele. Heatmapy tedy ukazují oblasti vašeho webu, na které uživatelé skutečně věnují pozornost.
 • Oblasti s vyšším počtem kliknutí jsou zvýrazněny červeně a oblasti s nižším počtem kliknutí jsou zvýrazněny žlutě, následuje zelená a modrá – podobně jako skutečné tepelné (infračervené) spektrum.

Jak funguje Heatmap?

Jsem rád, že jste se zeptali – teplotní mapa je obvykle vytvořena načtením souboru JavaScript do prohlížeče návštěvníka. Soubor JavaScriptu se vzdáleně připojuje k vaší databázi WordPress a zaznamenává data „kliknutí“ pro každého jednotlivého uživatele.

Nyní pro weby s velkým počtem uživatelů, kteří provozují teplotní mapu na stejném serveru, na kterém je nainstalován WordPress, vyžaduje výrazně vyšší zdroje. To by mohlo vést k nepřiměřenému tlaku na server, což má za následek snížení výkonu. Nakonec budete mít pomalý web – a nikdo to nechce.

Z tohoto důvodu máme služby pro sledování teplotních map. Oni dělají stejnou práci, ale vyloží výpočetní úlohu z vašeho serveru. Každá služba má nějaké základní sledování, zatímco jiné sledují vyšší počet parametrů – například počet dotyků pro mobilní zařízení atd.

Data jsou zaznamenána v databázi služby – a ne na vašem serveru. Tím se zatížení serveru zastaví. Nakonec jsou data agregována a zobrazena na vašem z ovládacího panelu správy uživatelů služby. V ideálním případě byste měli použít externí službu sledování teploty, protože výsledky budou spolehlivější a přesnější. V dnešním příspěvku se podíváme na některé z nejlepších pluginů a služeb pro termmap pro WordPress.

Pokud začínáte s analýzou obsahu, doporučujeme vám nejprve využít zkušební období služby – seznámit se s informacemi o vstupech a výstupech a poté přejít k placenému předplatnému.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Mouseflow

mouseflow-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Informace a stahování

Mouseflow klade velký důraz na přehrávání a zaznamenává všechny pohyby myši – včetně kliknutí, událostí posouvání, stisknutí kláves a interakce formuláře. Mouseflow dokáže při vyplňování formulářů zaznamenávat i úhozy návštěvníků. Má samostatné možnosti pro sledování elektronického obchodování a šikovný Doplněk WordPress. Plány začínají na 10 $ / měsíc a mají také malý, navždy bezplatný plán.

2. userTrack

userTrack - WordPress Analytics

Informace a stahováníZobrazit ukázku

userTrack je analytický plugin s vlastním hostitelem, který zaznamenává, co návštěvníci na vašem webu dělají (návštěvy stránky, pohyby myši, kliknutí, posouvání atd.) a automaticky generuje tepelné mapy a hratelné záznamy, které můžete prohlížet a analyzovat, abyste porozuměli chování uživatelů . Pomocí userTrack získáte také přístup ke statistikám svých návštěvníků, jako je použitý prohlížeč, délka návštěvy, umístění uživatele, navštívené stránky. Kromě toho můžete vidět počet návštěvníků, kteří aktuálně procházejí váš web v reálném čase, a některé skvělé statistiky navíc.

userTrack je nejužitečnější, když se používá ke sledování návštěvníků na nově vytvořených webech, které se stále aktualizují. Analýzou dat, která poskytuje UserTrack, můžete přijímat smysluplná rozhodnutí o změně designu, která povedou k vyšším konverzním poměrům a nižším mírám okamžitých opuštění.

Další skvělou funkcí je systém značkování. Snadno vytvářejte spouštěče pro celní akce. Například „pokud tento uživatel klikne na tlačítko koupit, přidejte vedle jeho relace značku [převedený].“ To znamená, že na první pohled uvidíte, který z vašich návštěvníků provedl na vašem webu konkrétní akci. Záznamy uživatelů můžete také filtrovat na základě značek, takže pokud chcete, můžete sledovat pouze záznamy uživatelů, kteří umístili kurzor myši nad tlačítko koupit, ale neklikli na něj..

Verze userTrack zásuvného modulu WordPress obsahuje všechny funkce ze samostatné verze plus možnost vybrat, které stránky z vašeho webu automaticky umožňují sledování. Vzhledem k tomu, že jste sami hostitelem, nemusíte za používání userTrack platit žádný měsíční poplatek. Neváhejte jej použít tak, jak chcete, nebo co váš server zvládne. Plugin při odesílání používá inteligentní systém dávkování dat, takže by to nemělo měnit výkon vašeho webu.

userTrack také podporuje více domén. UživatelTrack můžete nainstalovat na jeden server / server WordPress a sledovat tolik domén, kolik chcete, jednoduše zahrnutím skriptu tracker.js na stránky, které chcete zaznamenat. Nyní můžete mít panel, kde můžete například okamžitě zjistit, kolik návštěvníků je online na každém z vašich webových stránek..

3. Crazyegg

služba crazyegg-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Crazyegg, který vyvinuli Hiten Shah a Neil Patel, je skvělým nástrojem pro sledování kliknutí myší na vaší webové stránce..

Funkce:

 1. Klikněte na tepelnou mapu dat
 2. Sledování posuvné mapy
 3. Překryv pro počet kliknutí na konkrétní prvky
 4. Schopnost rozlišovat kliknutí na základě zdrojů doporučení (organické, přímý provoz atd.)
 5. Sledujte více domén v jednom účtu

Crazyegg tvrdí, že má až 88% přesnost sledování ve srovnání s jinými testy sledování očí. Mají také zdarma Doplněk WordPress pro snadnou integraci do vašeho blogu. Všechny plány jsou zdarma po dobu 30 dní a ceny začínají od 9 $ / měsíc.

4. Clicky

clicky-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Informace a stahování

Clicky je jedním z hlavních hráčů mezi poskytovateli analytických služeb v oblasti tepelné mapy s více než 695 000 aktivními odběrateli. Clicky shromažďuje data termografické mapy na stránce i pro jednotlivé uživatelské relace.

Mezi další funkce patří:

 • Sledování cílů s úpravami pro specifické uživatelské činnosti
 • API pro povolení sledování videa pomocí služby třetí strany
 • Pokročilý výpočet míry okamžitého opuštění (podívejte se na tento příspěvek, jak snížit míru okamžitého opuštění na vašem webu WordPress)

Plány začínají na 14,99 $ / měsíc pro plán Pro Plus spolu s zkušebním účtem 21 dní zdarma s plným přístupem ke všem funkcím. Samozřejmě existuje zdarma Clicky WordPress plugin k rychlé integraci služby s vaším webem.

5. SessionCam

sessioncam-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

SessionCam vám pomůže sledovat akce uživatele na vašem webu, včetně toho, kam přesunul kurzor myši, formuláře, které vyplnil (i když je neodeslali), a případné chyby, které vygenerovali.

Má zajímavou funkci zvanou Opakování relace, pomocí kterého si můžete vybrat uživatele ze sledovacích přehledů a sledovat přehrávání jeho cesty na vašem webu. Má také plugin WordPress.

Nejlepší část – SessionCam nabízí bezplatný plán skládající se ze všech jeho funkcí a záznamů až 500 stránek každý měsíc. Registrace také nevyžaduje kreditní kartu. Je to skvělá volba pro nové webové stránky.

6. Clicktale

clicktale-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Klikněte natale je software pro sledování myší na podnikové úrovni, který používají větší značky s funkcemi, jako je přehrávání relací, tepelné mapy bohaté na data, konverzní cesty a analytika formulářů. Clicktale nabízí řadu produktů včetně:

 1. Mouse Tracking Suite
 2. Sada Heatmap
 3. Konverzní sada
 4. ClickTale Touch

Má bezplatný plán, který může obsloužit až 400 zobrazení stránky za měsíc. Na druhou stranu, budete muset požádat o cenovou nabídku pro vyšší plány. Z jasného hlediska můžete použít Clicktale jako vynikající nástroj ke sledování interakce uživatelů s vaším novým produktem nebo blogem. Jakmile však dosáhnete limitu zobrazení 400 stránek, budete muset upgradovat.

7. Heatmap.me

heatmap.me-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Jedná se o relativně novou službu se standardní sadou funkcí, jako například:

 1. Analytika v reálném čase
 2. Asynchronní načítání – neovlivní to dobu načítání vašeho webu.

Na rozdíl od některých služeb však nebudete moci jednotlivě sledovat uživatele. Všechny vygenerované tepelné mapy jsou anonymní, čímž chrání soukromí vašich návštěvníků. Plány začínají na 100 USD měsíčně, s měsíční bezplatnou předplatnou, která zahrnuje 1 milion zobrazení stránek, jeden web a sledování až 5 stránek.

8. Ptengine

ptengine-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Ptengine je webový analytický software a software pro teplotní mapy s 8 samostatnými sledovacími komponenty. Komponenta Heatmap podporuje 6 funkcí:

 • Monitorování více zařízení
 • Klikněte na Heatmap
 • Pozor Heatmap
 • Analýza stránky
 • Posuňte mapu dosahu
 • Srovnání tepelných map a segmentů

Kromě tepelných map nabízí Ptengine:

 • Sledování událostí
 • Skupinová analýza
 • Sledování kampaní
 • Sledování konverzí
 • Analytika v reálném čase
 • Monitorování více zařízení a více domén
 • Výkonné filtrování

Existuje bezplatný plán, který sleduje 20 000 zobrazení stránek měsíčně v jedné doméně. Plány začínají na $ 39 / měsíc a sledují 50 000 zobrazení stránek ve 20 doménách. Má také šikovný plugin WordPress pro snadnou integraci.

9. Tepelné mapy od SumoMe

sumo-me-heatmaps-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Společnost SumoMe, kterou založil Noah Kagan, je jedním z mála začínajících podniků, které poskytují úžasné možnosti bezplatné marketingové nástroje (ano, to je množné číslo) – to ve skutečnosti funguje. Nástroj Heat Map funguje na všech webech a hladce integruje s WordPress s jeho zdarma univerzální plugin. Plugin obsahuje celou sadu produktů SumoMe, které mohou posunout váš marketing obsahu na další úroveň.

10. ExtraWatch

extrawatch-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Bezplatná verze pluginu podporuje teplotní mapu, sledování kliknutí, sledování stahování a statistiky živých návštěv. Vývojář však neposkytuje podporu pro bezplatnou verzi pluginu. Placená verze má několik zajímavých funkcí, avšak její závažným omezujícím faktorem je skutečnost, že při ukládání shromážděných údajů spoléhá na databázi vašeho webu..

Bez ohledu na to, jak dobře je optimalizovaný mechanismus úložiště, vaše databáze se nakonec nafoukne. Navrhuji použít tento plugin, pokud vůbec, pouze pro experimentování.

11. Heatmaps a Analytics

seecolution-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Tento plugin integruje sledovací kód SeeVolution do všech stránek vašeho webu. Skutečné sledování se provádí samotnou službou.

Funkce:

 • Klikněte na tepelné mapy
 • Tepelné mapy pohybu myši
 • Posouvejte tepelné mapy
 • Analytika v reálném čase

Plány začínají na 29 $ / měsíc, při ročním předplatném, podporují 300 měsíčních návštěv, generují 4 typy tepelných map a uchovávají záznamy návštěvníků po dobu 30 dnů.

12. Inspectlet

inspectlet-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Plugin Inspectlet integruje nástroj Inspectlet Analytics do vašeho webu WordPress. Služba sleduje pohyb myši, rolování, kliknutí a zadané informace na vašem webu. Mezi tři hlavní nabídky Inspectlet Analytics patří – Záznam relací, Heatmapy a Form Analytics.

Důvěřuje jí více než 25 000 významných společností, včetně New York Times, WordPress, Cisco, eBay a SalesForece. Mají zdarma plán, který zaznamenává 100 relací pro jeden web. Placené plány začínají od $ 39 / month s 5000 záznamy o relacích pro jeden web.

13. Lucky Orange

luckyorange-heatmap-analytics-wordpress-plugin-service

Informace a stahováníZobrazit ukázku

Ještě jedna analytická služba pro termografické mapy – Lucky Orange poskytuje živé sledování a záznam návštěvníků, mapy Heatmapů, monitorování hlasování, analýzu formulářů a prodej / podporu chatu. Lucky Orange je jedinečná funkce, kde si budete moci vybrat konkrétního návštěvníka, se kterým chcete chatovat z administračního panelu.

Své WordPress zapojit rychle integruje službu do vašeho webu WordPress. Plány začínají na 10 $ / měsíc a podporují tři weby s celkovým počtem 50 000 zobrazení stránky měsíčně. Překódovaná data tepelné mapy se uchovávají po dobu 30 dnů. Během registrace získáte také 7denní zkušební období bez nutnosti kreditní karty.

Více modulů Heatmap

Níže uvedené pluginy nebyly aktualizovány na nejnovější verzi WordPress, takže je nejlepší se jich vyhnout. Přesto je uvádím v naději, že jednoho dne budou aktualizovány.

14. Clickheat: Clickheat je alternativa s otevřeným zdrojovým kódem vyvinutá společností Labs Media, která vám umožňuje vytvořit teplotní mapu kliknutím myší na váš web. Pokud jste vývojář, můžete rychle integrovat službu do svého webu WordPress pomocí několika řádků kódu.

15. Heatmap Tracker: Jedná se o velmi základní plugin, který sleduje kliknutí myší na návštěvníky.

16. Hotspot Analytics: Tento plugin podporuje teplotní mapy, aktivitu uživatelů a vlastní sledování událostí.


Analytika Heatmap je jednou z těch „nutných“ věcí pro každého obchodníka s obsahem a začínajících podnikatelů. Jednoduše řečeno pomáhá lépe poznat zákazníka. Stejně jako průzkum klíčových slov – kde se ocitnete v botách svého zákazníka, analýza termografické mapy vám poskytne skutečný pevný důkaz o tom, kde zákazník klikne.

Díky těmto novým informacím můžete optimalizovat vstupní stránky, zvýšit počet konverzí a nakonec vytvořit lepší zážitek pro své návštěvníky. Znáte skvělou analytickou službu teplotní mapy, kterou jsme zde neuvedli? Dej nám vědět!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map