15 nejlepších témat WordPress Helpdesk pro vaše podnikání

Každé podnikání závisí bez výjimky na svých zákaznících. Otázkou tedy je, jaký typ zákazníků pomůže vašemu podnikání vzkvétat? Odpověď je docela jednoduchá. Vaši zákaznickou základnu lze rozdělit do dvou širokých kategorií.


 • Ti, kteří si koupí váš produkt pouze jednou v rámci propagace
 • Ti, kteří se zaregistrují a zůstanou vašimi stálými klienty

Většina marketingových snah (jako tematické obchody WordPress) má sklon získat zákazníka, aby si koupil téma nebo se zaregistroval do členství v balíčku – obvykle s pomocí atraktivních stálezelených prodejních míst typu „one-time only“. A určitě to udělají. Se správným marketingovým hřištěm jsou obchodníci schopni dosáhnout vynikající míry konverze.

Vaše marketingové úsilí by mělo být stejně zaměřeno na udržení spokojenosti vašich pravidel.

Proč? Protože pokud vaši zákazníci rádi obchodují s vámi, určitě se vrátí, aby si koupili více vašeho produktu. Na konci dne, čím spokojenější je váš zákazník, tím je pravděpodobnější, že si bude kupovat váš produkt a odkáže vás na jeho kruhy.

Získáte klasické doporučení „word of mouth“, které rozšíří vaši zákaznickou základnu a posune vaše podnikání na další úroveň.

To je ten druh vztahu, který budete chtít navázat se svými zákazníky.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

Proč potřebujeme zákaznickou podporu?

Depositphotos_32817757

Tajemství úspěšného online podnikání je poskytnout to, co veřejnost požaduje. Váš produkt by měl mluvit sám za sebe a přinášet vašim zákazníkům velkou hodnotu. Ale i když je váš produkt navržen tak uživatelsky příjemným způsobem, jak je to s lidskou mocí možné, budou lidé hledat pomoc. A vy jako poskytovatel služeb, musí poskytovat podporu.

Pojďme se podívat na známý příklad. Předpokládejme, že navrhnete sofistikované téma WordPress s tunami užitečných funkcí. I když máte úžasnou dokumentaci s video tutoriály, budete muset poskytnout včasnou zákaznickou podporu.

Lidé očekávají odpovědi, když zaplatí za produkt. Pokud nebudou moci spustit téma 60 $, které si právě zakoupili (i když je chyba vlastní), zanechají negativní recenze.

Zvažte alternativu. Pokud jste schopni zmatenému klientovi pomoci k jeho spokojenosti, je pravděpodobné, že vás rád doporučí svým kruhům..

Jejich produkt je opravdu dobrý, ale jejich zákaznická podpora je ještě lepší!

To je zlatá linie, na kterou byste měli usilovat.

Kanály podpory zákazníků

smajlík

Jelikož se zabýváme zákaznickou podporou, dovolil jsem si shrnout některé z nejpopulárnějších forem zákaznické podpory, které dnes vidíte na internetu. Pokud jste si někdy zakoupili produkt nebo službu online (jako je doména nebo hostingová služba), určitě narazíte na jednu z nich. Pokud chcete tuto sekci přeskočit, přejděte prosím na Seznam témat.

1. Telefonická zákaznická podpora

 • Telefonická zákaznická podpora nabízí osobní asistenční službu v reálném čase, která vytváří vynikající vztah se zákazníkem
 • Na druhou stranu by to mohlo být docela drahé, protože vyžaduje 24 × 7 specializovaných podpůrných pracovníků pro mezinárodní obchod rozložených v různých časových pásmech
 • Příklad: Většina hostingových společností jako HostGator a BlueHost nabízí bezplatnou telefonickou podporu

2. Živý chat

 • Další nejlepší věc k telefonické podpoře zákazníků, live chat, poskytuje podobnou osobní pomoc vašim zákazníkům v reálném čase.
 • Údržba je však snazší a je široce dostupná.
 • Tento model mohou využívat podniky s nižším rozpočtem.

3. E-mailová podpora

 • Hlavní výhoda zákaznické podpory prostřednictvím e-mailu spočívá v tom, že zákazník nemusí čelit režii, že musí řešit software helpdesku. Můžete jednoduše odpovědět ze své e-mailové aplikace, aniž byste se museli přihlásit ke specializovanému softwaru helpdesku.
 • Na druhou stranu je to docela neorganizované, protože vaše doručená pošta obsahuje více zpráv z různých zdrojů.

4. Systém podpory vstupenek

 • Systém podpory vstupenek je nejběžněji dostupný a běžně používaný systém podpory zákazníků. Téměř všechny hostingové společnosti se na to spoléhají.
 • Každému požadavku podpory je přiděleno jedinečné číslo lístku, které může být upřednostněno podle naléhavosti a roztříděno podle požadovaného oddělení podpory..

4 způsoby, jak vzdělávat zákazníka

V tomto rychlém informačním věku se informování zákazníka o vašem produktu ukázalo jako nejslibnější způsob, jak přilákat jejich věrnost.

Prodávejte svůj produkt dobře

1. Funkce Stránka

Toto je typická stránka zobrazená téměř v každém produktu. Jeho úkolem je zdůraznit základní a vynikající vlastnosti vašeho produktu v mírných detailech. Stránka funkcí by měla mít co nejmenší možný počet kopií. V ideálním případě by to měl být seznam zdůrazňující nejlepší vlastnosti vašeho produktu / služby.

2. Úvodní video

V závislosti na typu prodaného produktu můžete také vytvořit video znázorňující vlastnosti produktu a jeho použitelnost. To pomůže vašemu zákazníkovi porozumět produktu ve velkých hloubkách a bude také sloužit jako vodítko, jak a kdy ho bude používat. Z pohledu vizuální interakce oslovuje zákazníka osobně, což zase pomáhá vaší věci.

4. Znalostní báze

Databáze znalostí je adresář článků a příruček o vašem produktu. Poskytuje vašim zákazníkům explicitní podrobnosti o vašich produktech. To je velmi užitečné, pokud máte velký inventář s podobným typem produktů.

5. Sekce FAQ

Sekce často kladených otázek, jak název napovídá, je generována na základě zpětné vazby počátečních testerů a následných budoucích zákazníků. Jedná se o velmi účinný způsob podpory, protože nejčastější dotazy jsou kladeny podle frekvence kladených otázek.

Proces:

 • Vývoj sekce FAQ začíná zpětnou vazbou od počátečních testerů. Tím se vytvoří alfa fáze testovacího procesu.
 • Poté je produkt uveden na trh uzavřené skupině lidí, kteří dělají stejnou práci jako první testeři, ale kteří o produktu nemají žádné znalosti. Tím se vytvoří beta fáze procesu testování.
 • Jejich kombinací je produkt konečně uveden na trh pro širokou veřejnost.

Sekce FAQ je pravidelně aktualizována na základě připomínek a zpětné vazby zákazníků. To se stále více stává nejužitečnějším a nejslibnějším způsobem poskytování rychlé hodnotné podpory zákazníkům ve velkém měřítku.

Seznam témat (konečně)

Abychom vám trochu více pomohli ve svém úsilí, zařazili jsme do seznamu 15 moderních, profesionálních a efektivních Helpdesk, Knowledge Base (KB), FAQ a Podpěra, podpora Témata WordPress. Používání těchto témat vám pomůže vyhnout se nákladům na nákup drahého softwaru technické podpory.

1. Živá podpora

Živá podpora - WordPress Téma reagující na helpdesk

Live Support je live help helpk a podporuje téma WordPress. Díky podpoře BuddyPress, kompatibilitě WPML, responzivnímu designu, 4 rozložení domovské stránky a dalšímu tomuto tématu je skvělá volba pro poskytování online podpory zákazníkům.

2. DeskPress

DeskPress - podpora bez námahy Helpdesk WordPress

Snadno podporujte zákazníky WooCommerce, Easy Digital Downloads nebo Envato pomocí motivu DeskPress. Využijte vestavěné FAQ, znalostní základnu a fóra bbPress k zajištění nejvyšší podpory.

3. Ticketrama

Ticketrama - WordPress Helpdesk | Vstupenka | Podpěra, podpora

Ticketrama obsahuje plně funkční systém prodeje vstupenek, který vám pomůže zjednodušit vaši zákaznickou podporu. Uživatelé se mohou přihlásit pomocí Facebooku nebo Twitteru a poté mohou odesílat vstupenky, prohledávat databázi znalostí a prohlížet si nejčastější dotazy ze svého uživatelského panelu.

4. Support Desk

Podpora Desk - Responsive Helpdesk Theme

Support Desk je další skvělá volba pro vytváření stránek podpory. Toto responzivní téma typu helpdesk zahrnuje podporu bbPress pro snadná fóra zákazníků, živé vyhledávání Ajax, aby uživatelé mohli rychle najít odpovědi, a šablonu stránky FAQ pro vaše nejčastější dotazy a odpovědi.

5. KnowHow

KnowHow - WordPress Téma znalostní báze

KnowHow je jedno z nejprodávanějších témat WordPress na internetu s vědomím, že je skvělou volbou pro vytvoření webu helpdesku během několika minut. Toto téma usnadňuje uživatelům vyhledání okamžitých odpovědí prostřednictvím FAQ a živého vyhledávání a navíc je téma připraveno na překlad, takže můžete přidat dokumenty pro všechny své zákazníky..

6. NowKnow

QAEngine-Knowledge-Base-WordPress-Theme

Pokud chcete vytvořit rozsáhlou tabulku otázek a odpovědí, kde můžete pomoci zákazníkům (a mohou si navzájem pomáhat), je Q&A Engine skvělá volba. Uživatelé zveřejňují dotazy, hledají předchozí příspěvky a kontrolují odpovědi, aby získali pomoc.

7. Pomocník

Pomocník - znalostní báze / podpora WordPress Theme

Helper je responzivní znalostní základna a styl podpory WordPress, který je plně citlivý, kompatibilní s fóremi bbPress a zahrnuje vlastní typy příspěvků a šablony stránek, které usnadňují vytváření stránek podpory..

8. HelpGuru

HelpGuru - téma samoobslužné znalostní báze WordPress

Zákazníci chtějí najít rychlé odpovědi na své otázky online, a proto je pro vás důležité vybudovat online databázi znalostí a centrum nápovědy. S HelpGuru stačí nainstalovat téma, přidat si články a nechat zákazníky hodnotit články za vstřícnost. Plus podpora témat bbPress pro podporu fóra také.

9. Altera

Altera - WordPress Téma znalostní báze

Pokud vyzkoušíte web Altera pro svůj podpůrný web, najdete skvělé funkce, jako jsou neomezená rozvržení, vlastní widgety, živé vyhledávání, podpora RTL, integrace do sociálních sdílení, plně citlivý design a další.

10. Znalostní tisk

Znalostní tisk | Wiki | FAQ WordPress Téma

KnowledgePress je samoobslužná znalostní databáze s integrací fóra bbPress, kde si vaši zákazníci mohou pomoci sami. Přidejte dokumentaci k produktu, vytvořte si nejčastější dotazy a odpovězte na příspěvky ve fóru pro lepší podporu a štěstí zákazníků.

11. TechDesk

TechDesk - Responzivní znalostní báze / téma FAQ

TechDesk je barevné řešení helpdesku s živým vyhledáváním, systémem FAQ, vlastními widgety a zkratkami a dalšími, které vám pomohou kupujícím. Navíc existuje spousta možností pro styling, takže si můžete přizpůsobit vzhled svého webu.

12. iKnowledge

iKnowledge - Knowledge Base / Wiki WordPress Theme

iKnowldege je čisté a moderní téma znalostí WordPress. Přidejte užitečné články, dokumentaci a často kladené dotazy, které uživatelům pomohou s používáním produktu nebo s řešením problémů.

13. Sentric

Sentric - Fórum podpory a znalostní báze

Sentric je úžasné téma podpory a znalostí s plnou podporou pluginu bbPress fóra (plus vlastní značky moderátorů pro čekající, vyřešené atd.) A vestavěné možnosti pro přidání částí znalostí a častých otázek..

14. Flatbase

Flatbase - responzivní znalostní báze / téma Wiki

Flatbase je atraktivně minimální téma znalostí nebo wiki. S ním si můžete vytvořit vlastní online databázi znalostí pro zákazníky a přidat na stránku rychlého odkazu FAQ pro časté dotazy a fórum pro více zapojenou podporu.

15. Základna

Base - Premium Knowledge Base / Wiki / FAQ

Téma Základní WordPress je snadno použitelné online centrum zákaznické podpory, kde můžete přidávat dokumenty nápovědy, návody k použití produktů, časté dotazy, články wiki a další. Čisté rozvržení usnadňuje používání a porozumění zákazníkům.

Závěr

Nyní, když jste se ujistili, že váš zákazník bude spokojen s vaším produktem i se zákaznickým servisem, můžete konečně sedět a relaxovat, protože jste si nyní vytvořili věrného zákazníka.

Udržujte špičkovou podporu zákaznické podpory a nikdy se nebudete muset obávat, že budete mít nespokojené zákazníky.

To je jeden ze základních způsobů budování prosperujícího podniku. Doufáme, že se vám při hledání podařilo pomoci najít téma podle vašich představ, což vám pomůže vytvořit přizpůsobenou a atraktivní zákaznickou podporu. Dejte nám vědět své myšlenky. Šťastný prodej!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map