15+ nejlepších realitních WordPress témat

V průběhu let přešel WordPress z jednoduché platformy pro blogování na kompletní redakční systém (CMS), který je schopen provozovat i některé z nejsložitějších webů. Spousta webů používá WordPress kvůli jeho schopnosti snadno spravovat obsah, výhodám SEO a díky schopnosti dává prakticky komukoli vytvořit úžasnou webovou stránku, aniž by museli platit tuny peněz vývojáři webu.


Jedním z trendů, které jsem si v poslední době všiml, jsou lidé používající WordPress k vytvoření webové stránky nemovitostí, kde mohou předvést výpisy nemovitostí. Realitní průmysl je na vzestupu a mnoho z nich využívá výhody vydělávání peněz navíc prostřednictvím inzerce nemovitostí. Realitní agenti nyní vytvářejí své vlastní webové stránky, které svým klientům předvádějí své nemovitosti mnohem profesionálnějším způsobem.

Pro agenty by vytvoření webové stránky mohlo skutečně pomoci rozšířit vaše podnikání a oslovit širší publikum tím, že představí vlastnosti online, které lidé mohou zobrazit / najít po celém světě. A jaký lepší způsob, jak vytvořit web, než s WordPress.

Níže naleznete některé z nejlepších témat WordPress v oblasti nemovitostí, které snadno a rychle nastaví váš web s nemovitostmi. Vezměte prosím na vědomí, že většina z nich jsou prémiová témata WordPress, takže za ně budete muset zaplatit, ale cena prémiového tématu ve srovnání s placením 1 000 USD vývojáři webu je skutečná smlouva.!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. HomePress

HomePress WordPress Téma

Téma HomePress WordPress je skvělá možnost, jak vytvořit svůj realitní web. HomePress, ideální pro firmy a sólo agenty, nabízí pokročilé funkce, které vám pomohou rozvíjet vaše podnikání. Vestavěná hypoteční kalkulačka, pokročilé vyhledávání (s automatickým doplňováním a neomezeným vyhledávacím polem), schopnost ukládat a porovnávat výpisy a možnost 360 virtuálních prohlídek jsou užitečné pro potenciální kupce domů. Statistiky stránek ukazují, které vlastnosti získávají největší provoz.

Navíc je snadné začít s HomePress. Vyberte si z 10+ přednastavených ukázek a poté upravte vzhled svého webu pomocí nastavení motivu. Protože HomePress používá tvůrce stránek Elementor, je také velmi snadné přizpůsobit kteroukoli z vašich hlavních stránek pomocí nástroje pro tvorbu front-end. HomePress dokonce obsahuje tvůrce šablon uListing k vytvoření stránek s vlastními vlastnostmi Přidání funkcí, umístění, ceny, virtuální prohlídky a další. A u uListing můžete také přijímat platby (prostřednictvím PayPal nebo Stripe) za výpis podání, což ostatním agentům umožňuje propagovat jejich vlastnosti prostřednictvím vašeho webu. Ale to není vše – mezi další významné tematické funkce patří podpora více jazyků, geolokace, uložená vyhledávání, schopnost čerpat z map, integrace IDX a další.

2. WP Pro Real Estate 7

WP Pro Real Estate 7

Real Estate 7 je citlivé téma, které je ideální pro představení vašich výpisů a prodej! Přidejte své zápisy se všemi potřebnými informacemi a nechte uživatele procházet pomocí výkonného pokročilého vyhledávání výpisů. Jo, a můžete také funkce pronájem nemovitostí (stejně jako AirBnB), protože téma přichází s kalendářem rezervace dostat tyto jednotky naplněné pro maximální příjem. Mezi další úžasné funkce patří Visual Composer pro vytváření drag & drop stránek, podpora pluginů dsIDXpress pro snadné výpisy IDX, podpora sub-listings (pro byty nebo timeshare) a další tuny. Uváděli jsme další klíčové funkce, ale vyzkoušejte demo Real Estate 7, abyste se sami přesvědčili.

3. AgentPress

AgentPress Téma WordPress

Info & DownloadView The Demo

AgentPress je krásné a minimální realitní prémiové téma WordPress od StudioPress. Toto téma je podřízené téma pro Genesis Framework, což znamená, že budete muset koupit Genesis, abyste mohli používat AgentPress. Ale se všemi snadno použitelnými funkcemi je to skvělá investice pro vaše realitní podnikání! Téma zahrnuje inteligentní seznamy, takže je snadné přidávat obrázky nemovitostí, mapy, popisy, funkce a ceny. Navíc pokročilé vyhledávání usnadňuje a usnadňuje zákazníkům procházení výpisů a hledání domova, který hledali.

Navíc, jak již bylo zmíněno, AgentPress je dětským tématem pro Genesis. To znamená, že získáte všechny úžasné funkce, které jsou zabudovány do rámce Genesis. To zahrnuje postranní panely a zápatí připravené pro widget, možnosti barev, podporu komentářů, vestavěnou podporu reklamy a automatické změny velikosti obrazu. Toto úžasné téma nemovitostí zahrnuje také vlastní widgety, 4 krásné barevné kůže (modrá, zelená, zlatá a červená), které vám pomohou začít, snadno použitelné šablony stránek, vlastní obrázky záhlaví a mnoho dalšího.

4. Real Homes

realhomes-real-estate-wordpress-theme

Potřebujete překladatelské téma pro klienty z jiných zemí? Žádný problém – Real Homes je připraven na překlad a podporuje úžasný plugin WPML WordPress. Navíc toto téma přichází na web připravený s pokročilými možnostmi panelu motivů, množstvím šablon stránek (výpisy, galerie, agenti a další), vlastními widgety a možností pro uživatele, aby se zaregistrovali a platili za výpisy nemovitostí na vašem webu (skvělý způsob, jak zpeněžit vaše webová stránka!).

5. CitiLights

CitiLights WordPress Theme

CitiLights je moderní WordPress téma s nemovitostmi, které je ideální pro předvádění agentů a jejich inventář krásných domů a bytů. Toto téma funguje stejně dobře pro výpisy z půjčovny, pokud to chcete sdílet se světem. Téma zahrnuje pokročilé vyhledávací funkce, díky nimž vaši návštěvníci najdou domov, který hledají, podpora profilů agentů, která je představí budoucím klientům, vizuálně ohromující stránky nemovitostí (nejlépe s možností galerií obrázků, vlastností objektů, map Google a popis kurzu) a integrace ID pluginů.

Kromě toho můžete zpeněžit svůj web s nemovitostmi zpoplatněním členských poplatků nebo poplatků za výpisy. Pokud trávíte čas a peníze propagací a inzercí svých stránek, je to skvělý způsob, jak sdílet náklady s ostatními agenty. Další úhlednou funkcí je štítek vlastnictví „Prodáno“, který můžete přidat do zápisů, jakmile jsou staženy z trhu. Mezi další funkce CitiLights patří integrace pluginů dsIDXpress, kompatibilita překladu WPML, neomezené možnosti barev, podpora pro WordPress Live Customizer, snadno použitelné zkratky motivů a pohotové rozložení. Zobrazit další funkce motivů jsou uvedeny níže.

6. Realtr

realtr-templatic-real-estate-wordpress-theme

Info & DownloadView The Demo

Realtr je skvělá volba, pokud chcete vytvořit web, kde agenti mohou vypsat své vlastnosti. Vytvářejte a spravujte balíčky pro podání a sbírejte platby po celém svém úžasném realitním serveru. Plus Realtr zahrnuje plnou podporu MLS / IDX a možnost pro vás (jako správce) ukázat vybrané vlastnosti na vaší domovské stránce.

7. Responzivní nemovitost

responzivní-real-esate-premiumpress-real-estate-wordpress-theme

Info & DownloadView The Demo

Téma Responsive Real Estate vyvinuté společností PremiumPress je ideální pro realitní kanceláře, společnosti spravující nemovitosti, půjčovny a další. Navíc je téma plně citlivé, takže si kupující mohou prohlížet výpisy bez ohledu na to, kde se nacházejí. Toto téma Real Estate zahrnuje kompletní seznamy nemovitostí, integraci map Google a dokonce vestavěné kontaktní formuláře. Domovská stránka byla optimalizována, aby se uživatelé mohli soustředit na vaše doporučené vlastnosti, a interaktivní posuvník (s mapami) je fantastický způsob, jak předvést své nejžhavější výpisy. Dalším skvělým rysem tohoto tématu je 15 podřízených témat, z nichž si můžete vybrat. Můžete si vybrat podřízené téma, které vyhovuje vašemu podnikání. Poté pomocí panelu administrace vyladíte barvy, vlastní logo a obrázky kliknutím na tlačítko. To je skvělý způsob, jak přizpůsobit téma v blesku.

8. Vlasti

home-real-estate-wordpress-theme

Toto moderní a minimální téma WordPress je skvělý způsob, jak propagovat své zápisy nebo výpůjčky. K dispozici jsou 2 rozvržení motivů a 6 šablon domovské stránky. Odtud můžete pomocí možností nastavit výkonný panel motivů. Homeland také zahrnuje podporu dsIDXPress pro okamžité stahování výpisů z vašich účtů MLS a vlastní krátké kódy usnadňují přizpůsobení vašich příspěvků a stránek.

9. WP Estate

WP Estate WordPress Téma

Vytvoření pokročilého responzivního realitního webu nemůže být snazší. Stačí nainstalovat WP Estate a začít přidávat své agenty a vlastnosti. Toto téma se týká téměř všeho, co potřebujete k tomu, aby se vaše nové podnikání rozběhlo – vše, co chybí, je vaše realitní licence. Téma zahrnuje funkce, jako jsou podrobné výpisy nemovitostí (s tunami vybavenosti, umístění, cena a další možnosti), stránky agentů s kontaktními informacemi a praktický dandy widget pro kalkulačku hypotéky. K dispozici je také skvělá domovská stránka Google Map s vašimi výpisy (pomocí roztomilých špendlíků na konkrétní nemovitosti), které mohou kupující použít ke zúžení vyhledávání. Šablona stránky pro porovnání vlastností umožňuje kupujícím snadnější prohlížení výpisů vedle sebe. To vše plus vlastní widgety, krátké kódy, šablony stránek a další dělají z WP Estate domácí provoz pro váš web s nemovitostmi!

10. DreamVilla

DreamVilla WordPress Téma

DreamVilla je prvotřídní prémiové téma WordPress pro jednu nemovitost, které můžete použít ke zvýraznění vašich předních výpisů nebo vašeho osobního domova určeného k prodeji. Toto téma je vybaveno funkcemi, které zvýrazňují nejlepší funkce vaší nemovitosti. Ať už prodáváte ostrov nebo byt ve středu města, DreamVilla je vhodná pro předvedení toho, co je na vašem majetku skvělé. Téma přichází se 3 různými rozvrženími domovské stránky, z nichž si můžete vybrat, stejně jako rozvržením paralaxy na jedné stránce a vícestránkovým rozvržením. Navíc, bez ohledu na to, jaké rozvržení vyberete, je téma plně citlivé, takže potenciální kupující si mohou vaši nemovitost prohlédnout bez ohledu na to, kde jsou.

DreamVilla obsahuje spoustu dalších skvělých vestavěných funkcí, jako je vlastní mapa Google „Near By“, která ukazuje, jaké vybavení je v blízkosti vašich záznamů. Díky galeriím snímků navíc můžete snadno přidávat úžasné fotografie místností, zahrady, jízdy nebo dokonce helikoptéry. Je tu spousta dalších věcí, jako je Google Fonts, živý přenos Twitter, pokročilé možnosti motivů, instalace jedním kliknutím a další. K dispozici jsou dokonce i soubory PSD, abyste si mohli pohrát s tím, jak budete stavět svůj vysněný web pomocí DreamVilla.

11. Rezidence

rezidence-gorilythemes-real-estate-wordpress-theme

Info & DownloadView The Demo

Jakékoli dobré téma s nemovitostmi vyžaduje výkonnou vyhledávací funkci a Residence poskytuje. Prohledávejte výpisy pomocí kterékoli z informací, které přidáte na stránky s výpisem – město, sousedství, cena, typ, rok výroby, ložnice a koupelny. Navíc se téma hladce integruje s pluginem dsIDXPress, takže klienti mohou vyhledat MLS-IDX pro vaše místní výpisy. Ke každému záznamu můžete také přidat Mapy Google, fotogalerie a video zájezdy z YouTube nebo Vimeo. Další možností v rámci tématu je stránka financování. Uživatelé mohou pro výpočet měsíčních plateb zadat cenu domu, zálohu, úrokovou sazbu a dobu půjčky. Je to skvělý způsob, jak mohou vaši klienti okamžitě posoudit, zda si mohou nebo nemohou dovolit dům dříve, než si s vámi naplánují čas, aby se na něj podívali nebo učinili nabídku.

Rezidence je skvělé téma v oblasti nemovitostí, ale lze jej rychle změnit, aby vyhovovalo vašim potřebám pro jakoukoli firmu (obchodní zastoupení automobilů, přístavy, obchody se zvířaty atd.). Téma umožňuje přidat vlastní štítky, hodnoty, měny a jazyky, což je velmi univerzální. Mezi další funkce patří vybavený jezdec, filtrovatelné výsledky vyhledávání a ještě více uvedené níže!

12. EstateEngine

EstateEngine WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

EstateEngine je nádherné téma WordPress s adresářem nemovitostí, které můžete použít k předvedení vlastních zápisů nebo k zobrazení výpisů přidaných uživateli. Díky krásným stránkám s nemovitostmi, přizpůsobitelným výpisům, snadným možnostem vytváření stránek a dalším je toto skvělé téma pro jakýkoli web s nemovitostmi. Chcete-li vytvořit stránku, použijte intuitivní editor front-end Visual Composer k přetažení různých prvků stránky na místo. Přidejte mapy Google s kolíky vlastností, pokročilým vyhledáváním vlastností a dalšími. Pomocí nastavení můžete přidat podrobnosti o čtverečních záběrech, místnostech, koupelnách, garážích nebo dokonce přidat své vlastní!

Téma je také připraveno k monetizaci! Namísto přidávání vlastních zápisů můžete uživatelům účtovat poplatky za předložení vlastních zápisů! Můžete také přidat předplatné, takže váš web vám vydělá peníze, i když tento měsíc neprodáte dům. Mezi další tematické funkce, které určitě milujete, patří sociální integrace, takže kupující mohou líbit nebo sdílet zápisy se svými přáteli, načítání ajaxu, takže uživatelé nemusí čekat ani aktualizovat, než se výsledky vyhledávání načtou, a vložit jedinečný vestavěný překladač, takže můžete svůj web připravit vícejazyčným! Podívejte se – EstateEngine může být perfektním tématem pro vaše realitní podnikání!

13. HomeQuest

homequest-themefuse-real-estate-wordpress-theme

Postaveno pro realitní kanceláře, adresáře a makléře HomeQuest má spoustu skvělých funkcí souvisejících s nemovitostmi, díky nimž vaše inzeráty vyniknou. Grafický design vyhledávání, vlastnosti objektů, stylizované galerie a rychlé odkazy na „like“, tisk nebo odeslání výpisu e-mailem jsou jen některé z úžasných funkcí. Navíc výkonné možnosti předběžného vyhledávání a filtrování uživatelům usnadňují procházení výpisů a nabídku.

14. Freehold

freehold-real-estate-wordpress-theme

Freehold se snadno používá a přizpůsobuje, což vám dává více času na prodej, prodej, prodej! Plně citlivé rozložení, vlastní mapy Google, neomezené barvy, pokročilé vyhledávání, vestavěné sociální sdílení, podpora více agentů a funkce třídění vlastností jsou jen některé z nich. Freehold také přichází s video dokumentací a soubory PSD, takže můžete rychle nastavit a přizpůsobit své téma v žádném okamžiku.

15. Realia

realia-real-estate-wordpress-theme

Toto nejprodávanější téma Themeforest je ideální pro představení nemovitostí po celém domovském městě, na kontinentu nebo dokonce po celém světě. Realia vytvořená speciálně pro webové stránky s nemovitostmi a nemovitostmi k pronájmu, Realia nabízí responzivní a na sítnici připravený design, spoustu barevných možností, podporu dsIDXPress a velmi snadné funkce správy nemovitostí.

16. HomeQuest (Directory Child)

HomeQuest Real Estate Directory Child Theme

Info & DownloadView The Demo

HomeQuest je výkonné dětské podřízené téma pro mega populární téma Directory WordPress od Templatic. Toto podřízené téma přidává skvělé funkce, jako je pokročilé vyhledávání nemovitostí, kompatibilita s IDX / MLS, úžasný styl a další. Poznámka: HomeQuest je podřízené téma a vyžaduje, abyste si také zakoupili téma adresáře Templatic, aby to fungovalo. Toto téma usnadňuje předvedení vašich zápisů a klientům vás může kontaktovat. Navíc populární téma adresáře poskytuje všechny základní funkce tématu, jako je celý blog, krásné šablony stránek, krátké kódy, widgety a další. Když však do tématu Directory přidáte HomeQuest, získá všechny své vlastnosti nemovitostí.

HomeQuest zahrnuje také doplněk nemovitostí vytvořený společností Templatic. Tento doplněk obsahuje funkce, jako je vlastní typ příspěvku, pokročilé vyhledávání majetku, filtry vlastností AJAX, widget vyhledávání majetku, kompatibilita s pluginem dsIDXpress a další. Díky tomu je přidání a správa vašich zápisů snadná. A protože téma Adresář již obsahuje šablonu stránky Kontakt, bude pro vás snadné oslovit kupující.

Jaké funkce budete chtít v realitním motivu:

Při procházení výše uvedenými tématy můžete hledat následující funkce, které by byly velkým přínosem pro váš web Real Estate..

 • Doporučené vlastnosti: Sekce doporučených nemovitostí by byla skvělým způsobem, jak předvést některé z nejlepších nemovitostí, nemovitostí, které nyní potřebujete skutečně prodat, nebo můžete tato vybraná místa prodat realitním agentům, kteří chtějí propagovat konkrétní nemovitost / dům / pronájem.
 • Vyhledávač nemovitostí: Ujistěte se, že téma má silný vyhledávač nemovitostí, který vám umožní hledat podle různých kritérií, jako je počet ložnic, umístění, cena atd. Tím se uživatelům usnadní váš web a může to pomoci zvýšit prodej.
 • Google mapy: Integrace Map Google je opravdu skvělý způsob, jak návštěvníkům pomoci přesně zjistit, kde se daná nemovitost nachází, nebo dokonce zobrazit výpisy z pohledu ulic..
 • Profily agentů: Některá z výše uvedených témat přicházejí se schopností vytvářet profily agentů, což je skvělá funkce, pokud chcete vytvořit realitní server, kde agenti mohou platit za předvedení výpisů nemovitostí.
 • Kontaktovat agenta: Schopnost kontaktovat agenta na stránce s výpisy usnadňuje lidem kontakt s agentem, aniž by museli hledat číslo nebo e-mailovou adresu velmi tvrdě..
 • Více obrázků na výpis: Ujistěte se, že téma WordPress podporuje více obrázků v seznamu, abyste mohli zobrazit různé části domu nebo nemovitosti. Poskytne vašim uživatelům lepší představu o tom, jak místo vypadá, aniž by museli hledat jiné webové stránky.

Ale dejte nám vědět, co si myslíte! Pokud jste použili některý z výše uvedených témat, nebo chcete přidat další, zanechte komentář se svými myšlenkami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map