15+ nejlepších pluginů pro WordPress

Vlastníte členský web WordPress nebo plánujete začít brzy? Je to skvělý způsob, jak zpeněžit weby, které sdílejí s členy exkluzivní obsah, návody, slevy a další. Členské weby jsou všude a ve všech odvětvích – včetně online novinových členství, jako je Wall Street Journal, webových stránek se slevou na nákupy, jako je Shoedazzle, nebo prémiového členství na WordPress Theme jako Elegant Themes. Pokud vlastníte (nebo spouštíte) jeden, dobře a dobře, bude vám tento článek velmi prospěšný.


V dnešním příspěvku se budeme věnovat některým z nejlepších členských pluginů WordPress, abychom mohli aktivovat váš členský web. Pluginy přidají na vaše webové stránky všechny funkce a prvky a poskytují vám veškerou sílu, kterou potřebujete, abyste svým uživatelům mohli nabídnout zážitek, jako žádný jiný. Užijte si a pokračujte v konverzaci v sekci komentářů níže!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Omezte zásuvný modul pro členství v Premium Pro

Omezte plugin pro členství v programu Word Pro Word Content Pro

Info & DownloadView The Demo

Omezit obsah Pro je jedním z nejlepších prémiových doplňků pro členství v obsahu. Nejenže vám dává možnost účtovat uživatelům za používání vašeho webu poplatky, ale můžete vytvořit neomezený počet úrovní členství, z nichž každá má různé sazby, podmínky a / nebo výhody. Další skvělou funkcí je schopnost omezit konkrétní části vašeho webu. Takže si stále můžete udržovat veřejný blog pro generování čerstvého provozu a zároveň vytvářet členy pouze příspěvky a stránky. Omezit obsah Pro také zahrnuje zprávu o registraci členství, abyste viděli, kolik uživatelů se registruje a jak se vaše stránky obecně daří.

Mezi další funkce pluginu patří snadné nastavení, skvělá podpora, úplná správa členů, neomezené předplatné / úrovně členství, podpora plateb PayPal, podpora promo / slevového kódu, přehledy výdělků, import / export dat, integrovaná karta nápovědy, která vás provede během instalace, plus skvělá rozšíření pluginů (např. Strip, PayPal Express, silná hesla, matematické ověření a další). To je skvělý plugin, který byste měli určitě zvážit. Ve skutečnosti jsme ho používali zde na WPExplorer pro registraci členství. Plugin se rychle nastavuje a snadno se používá. A z pohledu vývojáře je také snadné přizpůsobit vašim potřebám.

2. Víceúrovňový zásuvný modul PrivateContent

soukromý-obsah-víceúrovňový-obsah-plugin-wordpress-členství-plugin-wpexplorer

Info & DownloadView The Demo

Přejete si omezit přístup do různých oblastí vašeho členství na webu WordPress? Pokud ano, plugin PrivateContent je přesně to, co potřebujete. Díky důmyslnému designu tohoto pluginu se můžete přesměrováním uživatelů rozhodnout, kdo vidí určitý obsah, nebo skrýt celé oblasti na vašem webu. PrivateContent vám umožňuje přidat víceúrovňové přihlašovací formuláře, funkce správy uživatelů, soukromé stránky uživatele a soukromé oblasti na váš web. Dále můžete omezit přístup ke všem typům obsahu, včetně příspěvků, stránek, nabídek a dokonce i kategorií.

Mezi další funkce patří snadná instalace, časově úsporné krátké kódy, zámek na jedno kliknutí, který skrývá celý web, rozšiřitelný, veřejné API, překlad připravený s podporou více jazyků a specializovaný podpůrný personál.

3. Uživatelské profily uživatele USERPRO se sociálním přihlášením

Userpro-user-profily-se-social-login-wordpress-členství-plugin-wpexplorer

Info & DownloadView The Demo

UserPro je výkonný komunitní plugin WordPress od elitního autora DeluxeThemes. Je to prasknutí ve švech s funkcemi a nabízí vám přihlašovací a registrační funkce, stejně jako krásné front-end profily přidat trochu gusto na vaše členské stránky. Kromě toho vám UserPro pomůže vytvořit členské adresáře, které lze prohledávat, neomezené vlastní profily a více formulářů pro registraci.

Plugin dále podporuje funkčnost krátkého kódu a integraci do sociálních sítí. Vaši uživatelé se mohou přihlásit a připojit se pomocí svých oblíbených sociálních sítí, jako jsou Facebook, Twitter, Google+, Bkontakt atd. UserPro se snadno integruje s WordPress, bbPress, WooCommerce a MailChimp.

4. Snadné pluginy uživatelských profilů

user-profily-made-easy-wordpress-členství-plugin-wpexplorer

Info & DownloadView The Demo

Tento plugin pro členství ve WordPress vám pomůže integrovat přihlašovací, registrační a front-endové profily na váš web WordPress. Už nemusíte vystavovat své uživatele bolestem (nebo složitosti) back-endu. Můžete vytvořit vlastní pole profilu a zcela přizpůsobit registrační formuláře (a profily) tak, aby odpovídaly zbytku vašeho webu. S pluginem User Profiles Made Easy lze toho dosáhnout tolik!

Plugin je oblíbený pro svůj adresář umožňující vyhledávání, snadné zkratky, plně citlivý design, možnosti přihlášení (pomocí uživatelského jména nebo e-mailu), vestavěnou podporu ikon FontAwesome, spam zastavení reCaptcha, skvělou podporu, automatickou synchronizaci WooCommerce a další. Tento plugin je jistě plný skvělých funkcí.

5. Modální přihlášení Zaregistrujte se Zapomenutý plugin WordPress

modal-login-register-zapomenuté-wordpress-plugin-wordpress-členství-plugin-wpexplorer

Info & DownloadView The Demo

Tento úžasný plugin od PressApps přidává na váš web WordPress spoustu skvělých (a užitečných) funkcí. Osobně si myslím, že by měli změnit název na něco kratšího a sladšího. Nenechte se však mýlit. Modální přihlášení k přihlášení Zapomenuté WordPress Plugin vyvolá docela pěkný úder jako členský plugin.

Mezi jeho jedinečné funkce patří přesměrování přihlašování a odhlášení, šablony e-mailových šablon, funkčnost krátkých kódů, responzivní design, podrobná dokumentace a specializovaná podpora zákazníků.

6. MemberPress Členství Plugin

MemberPress WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Tento plugin je na rozdíl od výše uvedených devíti. Zatímco výše uvedené pluginy pouze přidávají další funkce na váš členský web, MemberPress vám pomůže vytvořit členský web od začátku. Tento doplněk jsem sem zahrnul jako způsob představení druhé části členských pluginů WordPress. Druhá část tohoto příspěvku se bude vztahovat pouze na členské doplňky, které vám pomohou nastavit členské weby na WordPress. Zpět na MemberPress.

MemberPress je profesionální členský plugin WordPress, který vám nabízí všechny funkce, které potřebujete pro provoz plně funkčního členství. Plugin je nejlépe známý pro funkce, jako je omezení přístupu k veškerému (nebo specifickému) obsahu na vašem webu, správa neomezeného počtu uživatelů, nabídka více stránek a balíčků s cenami, neomezená pravidla přístupu k obsahu, prodej neomezeného počtu produktů, PayPal Express Checkout a Stripe platba podpora brány. MemberPress nabízí dva cenové plány: Business a Developer, které jsou účtovány ročně. Nabízejí také možnost jednorázové platby, která vylučuje podporu a aktualizace.

7. Profile Builder – registrace front-end uživatele, přihlášení a úprava profilu

Tvůrce profilů

Plugin Profile Builder je velmi snadno použitelný plugin, který vám umožní vytvářet front-end přihlašovací, registrační a profilové obrazovky úprav pomocí krátkých kódů. Výchozí přihlašovací formulář WordPress je slušný, ale není příliš flexibilní, pokud se kódem nedostanete „dolů a špinavě“ a pokud provozujete webovou stránku člena lodi, opravdu chcete, aby se lidé mohli registrovat, přihlašovat a upravovat své profily prostřednictvím front end na rozdíl od palubní desky WP.

K dispozici je také placená verze „Pro“ pluginu, která je velmi drahá. Osobně jsem to nepoužil, takže nemohu říci, zda je to dobré nebo špatné. Zdá se však, že vám poskytuje mnohem více funkcí a podporu.

8. Placené členské předplatné

Stáhnout členství a omezení obsahu - placené členské předplatné

Líbí se vám Tvůrce profilů? Pak se nadchněte. Pomocí placených členských odběrů můžete vytvářet úrovně členství, přijímat platby, spravovat své členy a dokonce nabízet exkluzivní obsah pro členy. Plugin obsahuje snadno použitelné krátké kódy, které můžete použít na postranních lištách, příspěvcích nebo k vytváření vlastních stránek pro přihlášení, přihlášení atd. Plugin také podporuje plány předplatného (a bezplatné zkušební verze), e-maily členů a zahrnuje vestavěné přehledy. Navíc to funguje skvěle s PayPal a WooCommerce!

Chcete víc? Zvažte přechod na Placené členské předplatné Pro. Po upgradu získáte přístup k integraci bbPress, slevovým kódům, reCAPTCHA, členství v pevném období, opakujícím se platbám, podpoře Stripe a mnohem více!

9. Seznam přání Člen WordPress Plugin

Seznam přání Člen WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

WishList Member je skvělý plugin pro WordPress, který ovládá více než 47 000 webů po celém světě. Je to pravděpodobně proto, že WishList Member je snadno použitelné řešení, které z vaší platformy WordPress změní během několika minut výkonný web pro členy..

Tento plugin pro členství v WordPress je dodáván s řadou skvělých funkcí, jako jsou neomezené úrovně členství, snadná integrace WordPress, kontrola nad tím, kdo si prohlíží váš obsah, flexibilní možnosti členství, postupné doručování obsahu, integruje náklady na dopravu, snadnou správu členů, víceúrovňový přístup k obsahu a mnohem více.

Plus je dodáván s bonusy, jako jsou bezplatná profesionální témata, ikony, průvodci podpory a bezplatné školení mimo jiné.

10. S2Member Free WordPress Plugin

S2Member Bezplatný plugin WordPress

Hledáte profesionální členský plugin WordPress, který se snadno integruje do e-mailových zpravodajů, nákupních vozíků a dalších typických funkcí členského webu? Jste v napjatém rozpočtu a nemůžete si dovolit utratit jmění za členský plugin WordPress?

Pokud některá z vašich odpovědí byla výrazným ano, je přesně to, co potřebujete, členský plugin S2Member WordPress. Vezměte v úvahu některé funkce S2Member, včetně všestranných a výkonných možností (přizpůsobí se libovolnému tématu WordPress, které používáte), snadnou integraci s PayPal a dalšími platebními branami, opakovanou fakturaci, sledování přidružené činnosti (tj. Provize), vlastní registrační formuláře, pole vlastního profilu , rozšíření pluginů a widgetů, funkčnost mailing listu a podpora sociálních sítí.

Pokud máte pocit, že S2Member je potřebný členský plugin WordPress, můžete si vybrat 100% bezplatný S2Member Framework, který má všechny funkce, které potřebujete, a to zdarma!

11. MagicMembers WordPress Plugin

Doplněk MagicMembers WordPress

Za jednu jednorázovou cenu 97 USD můžete mít jeden z nejlepších členských pluginů WordPress, kteří pro vás pracují 24/7. MagicMembers je skvělý členský plugin WordPress, zejména pokud hledáte prodávat kurzy nebo odkapávat obsah v průběhu času. Plugin je nejlépe známý pro své vynikající schopnosti odkapávání obsahu.

Mezi další funkce patří integrace s autoresponders, jako je AWeber, neustálý kontakt a Mailchimp, kompatibilita s platebními moduly, jako jsou PayPal platby na webových stránkách, eWay, WorldPay, Skrill (formálně MoneyBookers), a iDeal, kontrola přístupu k obsahu, download manager pro stahovatelné digitální produkty (nebo co rád volám DDP), víceúrovňová podpora členství (uživatelé si mohou koupit více než jednu úroveň členství), podpora Amazon S3, widgety pro extra funkce, podpora kupónů, systém odkapávání obsahu (nejoblíbenější funkce!), Import / Export uživatelů dle libosti, bezplatná podpora, pravidelné aktualizace a dokonce i některé bonusy. Vytvořte si jedinečný členský web WordPress a bez námahy jej spravujte pomocí pluginu MagicMembers.

12. Členství WordPress Plugin od WPMUdev

https://premium.wpmudev.org/project/membership/

WPMU DEV je domovem mnoha skvělých pluginů. Jedním z těchto skvělých pluginů je oblíbený členský plugin, který vám umožní snadno a rychle zřídit web pro členy. Plugin pro členství WPMU DEV vám pomůže vytvořit skvělé členské weby WordPress, jako jsou GigaOm, The New York Times a Mixergy. Mezi další funkce členství patří flexibilní možnosti členství, snadno použitelné rozhraní drag-and-drop, okamžité doručování obsahu po platbě, odkapávání obsahu, vlastní úrovně členství, více platebních bran, kompatibilita s WordPress a BuddyPress, skvělá podpora, zásuvný modul eNewsletter pro vaše e-mailové kampaně, neomezené aktualizace a mnoho dalšího.

Jako součást vašeho členství ve WPMU DEV si můžete vybrat plugin pro členství. Tím získáte přístup k úžasným pluginům, tématům, rozsáhlé komunitě odborníků WordPress a neomezené podpoře mimo jiné. Docela balíček, že? Je to jako mít svůj vlastní osobní vývojový tým WordPress.

13. Placené členy Pro Pro WordPress Plugin zdarma

Placené členy Pro Pro WordPress Plugin zdarma

Placené členské členství je skutečným obchodem s tisíci stažení a množstvím jedinečných funkcí. Placené členství Pro je 100% zdarma, dobře hraje s populárními zpracovateli plateb a je dodáván s rozsáhlou dokumentací. Plugin obsahuje více úrovní členství, flexibilní možnosti tvorby cen, víceúrovňový přístup k obsahu, oznámení členů, možnost skrýt reklamy před prémiovými členy a je zcela připraven na SEO.

Hledáte více? Vývojář vytvořil docela málo úžasné doplňky. Přidejte funkce pro PayPal Express, automatické obnovy, integraci BuddyPress, dary, import uživatelů, odznaky členů a další.

14. aMember Pro WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

aMember Pro je velmi flexibilní a uživatelsky přívětivý členský plugin WordPress, který vám pomůže přijímat platby za předplatné, doručovat stahování a digitální obsah, odesílat informační bulletiny, provozovat svůj vlastní přidružený program, snadno integrovat vaši online komunitu s WordPress a dokonce spravovat své uživatelé / členové. Plugin je dodáván s tunou dalších zajímavých funkcí, jako je webová správa, podpora více jazyků a bezplatná instalace. Za 179,95 dolarů je aMember Pro sice trochu drahý.

15. Členové WP zdarma WordPress Plugin

Členský člen WP-Members

WP-Members je populární bezplatný členský plugin WordPress, který je dodáván s tunou skvělých funkcí. Funguje to po vybalení z krabice, lze jej snadno nainstalovat a začít používat, vytvářet pouze obsah pro členy, registrace a přihlášení je v souladu s vaším obsahem a tématem, vlastní widget pro přihlášení, možnosti vlastního pole pro registraci, možnost schválení správcem pro nové uživatele, integrace CAPTCHA, spousta háčků pro vlastní rozšíření. Tento plugin je skvělou a cenově dostupnou volbou pro základní členství na vašem webu WordPress.

16. OptimizePress WordPress Členství Plugin

OptimizePress WordPress Členství Plugin

Info & DownloadView The Demo

Z jejich webových stránek „Optimalizace je nový způsob, jak vytvořit prodejní stránky vstupních stránek a členské portály s vysokou konverzí.“ Z tohoto jednoduchého úvodu si můžete okamžitě odvodit výhody OptimizePress. Můžete snadno vytvářet členské portály, autorizační blogy, prodejní stránky, kompletní spouštěcí cesty a převádět vstupní stránky.

Tento plugin pro členství v WordPress je dodáván s úžasnými funkcemi včetně designu přátelského pro mobilní zařízení, užitečných webinářů, kompletního systému protokolování, systému LiveEditor pro vytváření a úpravy reálného času, plně integrovaného s WordPress a více než třiceti (30+) šablon. OptimizePress náklady mezi 97 a 197 USD.

17. ARMember WordPress členské členství

ARMember WordPress Členství Plugin

Info & DownloadView The Demo

Existuje celá řada doplňků členství WordPress tam, ale ne všechny z nich mají určité funkce, které můžete vyžadovat, aby se vytvořily vaše členské stránky. Některé z nich nabízejí odlišné úrovně členství a správu předplatného, ​​zatímco jiné jsou jen dobré pro prodej předplatného na jedné úrovni. Některé z nich přicházejí s rozsáhlými platebními branami, kontrolou přístupu k obsahu, snadnou integrací a dalšími robustními funkcemi pro vytvoření bezproblémového členství na webu WordPress..

Pokud hledáte balíček all-in-one přidaný s řadou doplňků a zmíněných funkcí, jste na správném místě. Členský plugin ARMember WordPress posouvá vaše podnikání na vrchol úspěchu díky jeho schopnosti vytvořit kompletní sadu členských systémů.

ARMember je švýcarský nůž členského pluginu WordPress. Nejlepší členský plugin WordPress se ještě vylepšil díky spoustě exkluzivních funkcí. Pojďme tedy přiblížit každý jednotlivě jeden po druhém, abychom vám dali solidní porozumění a důvody, proč vyzkoušet členské plugin ARMember WordPress..

ARMember obsahuje jedinečnou a nejjednodušší metodu pro průvodce nastavením členství, který vytváří jediný zkratkový kód, aby bylo zpracování celého procesu účasti jednoduché a výhodné. Spolu s tím přichází s vestavěným nástrojem pro tvorbu formulářů, který vytváří lákavé přihlašovací formuláře a registrační formuláře WordPress s mnoha dalšími úpravami navrhování. Vyberte si z řady modelů členství. Kromě přidání sociálních přihlášení, nastavení platebního cyklu, umožnění víceúrovňového členství, přidání bezplatné zkušební verze a synchronizace s WooCommerce. Plus ARMember nabízí jedinečné možnosti pro pozvání členů, uzamčení účtu a registrace ve dvou krocích.

Na rozdíl od jiných členských modulů plug-in, ARMember také přichází s integrovanými integracemi, které ostatní pluginy nabízejí jako placené doplňky. Navíc je to kompletní balíček pro vytvoření systému členství, aniž by bylo nutné mít základní programové zázemí.

18. Plugin pro členství ve WooCommerce

Plugin členství ve WooCommerce

Pokud chcete pro svůj obchod vytvořit členství, jednou z nejlepších možností je členství ve WooCommerce. S tímto můžete vytvářet a prodávat členství, což zase dává uživatelům přístup k výběru produktů ve vašem obchodě WooCommerce. Můžete také nastavit možnosti udělení přístupu k členství po zakoupení produktu, ročním nebo měsíčním předplatném nebo ručně přiřadit členství členům „pouze pro pozvané“.

Další jedinečnou funkcí je odkapávací přístup k obsahu. S členstvím ve WooCommerce můžete udělit přístup k různému obsahu nebo produktům na základě doby členství (1 týden, 1 měsíc, 1 rok atd.). Můžete také nabídnout členům exkluzivní poštovné nebo slevy.

19. Konečné členství

ulltimate členství pro wordpress plugin

Info & DownloadView The Demo

Ultimate Membership Pro je program WordPress pro správu členství a předplatného, ​​který můžete použít k vytváření obsahu pouze pro členy na svém webu WordPress. Pomocí tohoto pluginu můžete svůj obsah zpeněžit okamžitě!

Vytváření obsahu pouze pro členy je skvělý způsob, jak z vašeho blogu vydělat více, a díky aplikaci Ultimate Membership Pro máte spoustu možností, jak nastavit speciální obsah jen pro své členy. Jednou z možností je vytvoření stránek pouze pro vaše členy, ale také máte možnost omezit kus obsahu na stránce namísto celé adresy URL..

Další skvělou funkcí programu Ultimate Membership Pro je možnost vytvářet úrovně předplatného. Tímto způsobem můžete vytvořit další obsah nebo výhody (jako bezplatné e-knihy nebo dokonce speciální kódy kuponů) pro ty, kteří mají prémiové členství. A nedělejte si starosti s výběrem plateb, protože Ultimate Membership Pro podporuje více platebních bran (PayPal, Scribe atd.), Jakož i jednorázové a opakované platby.

Mezi další úžasné funkce pluginu patří integrace e-mailového marketingu s 9 populárními platformami, podpora překladu, sociální přihlášení, vlastní přesměrování, možnosti designu a šablony a další. Další funkce jsou uvedeny níže, nebo si můžete prohlédnout náhled a dozvědět se více o aplikaci Ultimate Membership Pro.

Závěrečné myšlenky na nejlepší WordPress členské pluginy

Členský web WordPress je skvělý obchodní model s velkým potenciálem růstu. Pokud jste přemýšleli o zahájení členství na webu WordPress, máte nyní více než 15 nejlepších členských pluginů pro WordPress, které vám pomohou.

Udělejte si čas na výběr toho, který vám vyhovuje. Všechno nejlepší, když vytvoříte úžasný členský web WordPress!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map