15 nejlepších modulů WordPress pro rezervaci schůzek

Nejlepší doplňky WordPress pro rezervaci schůzek pro plánování a rezervace

Pokud vaše firma spoléhá na schůzky, máte web WordPress a dosud nemáte nainstalován rezervační plugin, musíte se k tomu dostat. Konkrétně jeden z těchto jmenování pluginy plug-in WordPress.


Neexistuje žádný důvod pro tolik firem ještě pořád nutit své zákazníky, aby jim zavolali telefonicky, kontaktovali je e-mailem a čekali na odpověď, nebo nejhorší ze všech, fyzicky přijeli do svých kanceláří a naplánovali si schůzku. Implementace snadno použitelného rezervačního pluginu může vést ke zvýšeným prodejům od lidí, kteří pracují po většinu svého času, nebo kteří se nechtějí nechat procházet časy čekání a čekat, až si recepční zarezervuje telefonicky. A to může vést k tomu, aby se další schůzky prováděly na podnět, zejména proto, že je můžete zasáhnout možností rezervovat ihned poté, co vaše webová kopie (doufejme) odvedla svou práci.

Naštěstí nabízí WordPress spoustu možností pro dokončení tohoto úkolu.

Rezervované pluginy jsme již zakryli, ale pouze pokud se týkají výklenku hotelů. Dnes pokrýváme dalších 15 a rozšiřujeme náš pohled tak, aby zahrnoval rezervaci schůzek Doplňky WordPress určené k plánování téměř všeho!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Rezervace schůzek Amelia na úrovni organizace

Amelia Enterprise-Level Jmenování Rezervace WordPress Plugin

Amelia je jedním z nejúčinnějších doplňků pro rezervaci schůzek, který si můžete vybrat pro své podnikání. Toto automatické řešení rezervace funguje nepřetržitě, takže už nikdy nezmeškáte nového zákazníka. Stačí nainstalovat, nakonfigurovat nastavení a jste připraveni na rock-n-roll!

 Amelia rezervační plugin obsahuje snadno použitelné funkce pro vytváření vlastních formulářů pro rezervaci schůzek. Mezi silné možnosti patří podpora pro více zaměstnanců (spolu s možností přidávání konkrétních služeb, pravidelných hodin a volno pro každého), místní měna, doplňkové služby, e-mailová oznámení, obrázkové galerie, kupóny a možnosti barev / fontů pro klientské rozhraní design.

Díky připravenému formuláři jsou zákazníci schopni používat interaktivní kalendář schůzek (měsíční, týdenní, denní i seznam / časová osa) a jedinečný průvodce krok za krokem s filtrováním tváří, aby našli čas schůzky pro konkrétní službu s konkrétní zaměstnanec (nebo dokonce na přesném místě). Když je čas zaplatit, mohou zákazníci použít vestavěné platební brány Amelia, aby si rezervovali svůj čas nebo si vybrali platbu na místě.

Krátký kód Amelia Booking Plugin Services

Amelia dokonce obsahuje užitečný zkratkový kód pro vytvoření stránky služeb. Jednoduše vložte krátký kód na novou stránku a zobrazte své současné služby s parametry pro konkrétní jednu službu, celou kategorii nebo všechny kategorie).

Stále se neprodává? Podívejte se na naši kompletní recenzi doplňku pro rezervaci schůzek Amelia a podívejte se na všechny funkce a možnosti v akci!

2. Booknetic

Booknetic - WordPress jmenování rezervovat a plánovat systém

Se službou Booknetic můžete snadno vytvořit lepší kalendář schůzek a rezervací, aby se vaše firma rozrostla. Tento moderní a pohotový kalendář schůzek obsahuje četné funkce, které vám ušetří čas a peníze a zároveň zajistí bezproblémový proces rezervace pro zákazníky. Od vytvoření formuláře až po zpracování plateb může Booknetic udělat vše. Ať už provozujete salon, fitness centrum, právní kancelář nebo jiné profesionální podnikání, Booknetic určitě splní vaše (a vaše klienty) potřeby.

Po instalaci můžete využít Booknetic vytvořit si vlastní automatizovaný systém rezervace schůzek pro svůj web. Ale to vše začíná tvůrcem formuláře. Pomocí vestavěných možností v nástroji pro tvorbu živých formulářů pro celkový design, barevné schéma, rezervační kroky, víceúrovňové kategorie služeb, zaměstnance, místa a další, můžete vytvořit formulář dokonale přizpůsobený vašemu podnikání. Navíc můžete vytvářet komplexní nabídku služeb s dalšími doplňky a také s dostupností personálu.

Booknetic také umožňuje přijímat platby nebo vklady před termínem schůzky. Umožněte zákazníkům vybrat si z plateb PayPal, Strip nebo onsite. Nebo využijte WooCommerce k bezproblémové integraci rezervačního kalendáře s přidanými platebními možnostmi. Mezi další významné funkce patří podrobný panel pro vás a vaše zaměstnance, schopnost exportovat vaše zákazníky a / nebo schůzky k exceli (skvělé pro správu dat nebo pro správu rozvrhu zaměstnanců), stejně jako překlad připravený přes WPML.

Příklad rezervace Booknetic schůzky

Ale to není všechno. Vaši zákazníci budou Booknetic také milovat. Elegantní a moderní UX je atraktivní a intuitivní. Klienti mají možnost zarezervovat si na jakémkoli zařízení snadno filtrovat personál, služby nebo místo, kde najdou čas schůzky, který odpovídá jejich potřebám. A v závislosti na možnostech, které jste povolili, si mohou také rezervovat jednorázové, opakující se nebo dokonce skupinové schůzky. Vestavěná podpora SMS a e-mailových oznámení a obousměrná synchronizace Kalendáře Google znamenají, že jim nebude chybět to, co si rezervovali. Udržujte vaši klientelu šťastnou a vaše firma prosperuje.

3. Vik schůzky

Vik schůzky

Vytvořte si kompletní plánovací a plánovací systém pro své podnikání pomocí WordPress a Vik Schůzek. Tento výkonný plugin WordPress je plný funkcí, díky kterým je správa vašeho času rychlá a snadná.

Prvním z nich je spolehlivý kalendář s online rezervacemi. Ve službě Vik máte možnost přidat služby, časové úseky, doby trvání, kapacitu události a dokonce i dostupnost zaměstnanců (prostřednictvím času a místa). A pokud vaše firma nabízí speciální ceny založené na denní době, dovolené nebo ročním období, můžete ji přidat také! Tímto způsobem si mohou zákazníci snadno rezervovat schůzky, ať už jde o schůzku s nehty nebo o daňové konzultace.

Společnost Vik Appointments také usnadňuje správu rezervací a faktur zákazníků. Můžete dokonce nastavit automatické zasílání e-mailů a SMS upozornění, aby zákazníci věděli, kdy byla jejich rezervace potvrzena, nebo aby následovali připomínky. A protože Vik Appointments Pro podporuje více platebních bran, je snadné přijímat platby online. Zjednodušte proces rezervace schůzek pro své klienty od začátku do konce!

4. WooCommerce rezervace a schůzky

WooCommerce rezervace a schůzky

Ať už je vaše podnikání jakékoli, WooCommerce rezervace a schůzky od PluginHive je další skvělá volba. Tento flexibilní rezervační plugin usnadňuje nastavení formulářů na vašem webu pro rezervace podle měsíce, dne, hodiny nebo dokonce minuty. Navíc můžete klientům umožnit výběr více schůzek v jedné rezervaci – což je skvělá funkce, pokud si pronajímáte prostor pro akce, pokoje v bed and breakfast, vícedenní konferenci nebo festival atd..

Plugin umožňuje více zaměstnancům a individuální ceny. Tímto způsobem si váš tým může účtovat podle své odborné znalosti a díky výpočtu dynamiky celkových rezervačních nákladů pluginu může klient při rezervaci sledovat možnosti sazeb. Můžete také povolit doplňování doplňků pro jakékoli další služby nebo funkce, které byste mohli nabídnout (například doplněk pro aromaterapii při masáži).

Příklady rezervace a schůzek WooCommerce

Doplněk WooCommerce Bookings a Appointments také obsahuje možnosti pro e-mailová oznámení a zrušení (pokud je povolíte). Díky integrované synchronizaci Kalendáře Google je pro vás a vaše klienty snadné přidávat do plánu nové schůzky. Mezi další funkce pluginu patří název vaší ceny, přílohy k souborům, variabilní tvorba cen (například vyšší ceny o víkendech nebo svátcích), kompatibilita s WPML, podpora více jazyků, globální synchronizace aktiv mezi kalendářem a obchodem s rezervacemi a další tuny. Další informace naleznete v hlavní webové stránce pluginu.

5. Zarezervujte si schůzku online PRO

Rezervujte si schůzku Online PRO WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Usnadněte si klientelu, aby si objednala schůzky pomocí online rezervace schůzek. Tento plugin umožňuje uživatelům zarezervovat si podle člena týmu (nebo mohou přeskočit dopředu bez preference) nebo službu, a poté zvolit datum a čas. A protože kalendáře a výběr pluginu jsou citlivé – rezervace je rychlá a snadná na jakémkoli zařízení. Navštivte Rezervujte si schůzku online PRO demo se přesvědčte sami!

Rezervujte si schůzku Online PRO WordPress Plugin

Kromě toho, že je pro zákazníky přímý, je Book A Appointment Online PRO také hračkou pro nastavení na vašem webu WordPress. Prostě použijte funkce rychlého spuštění pluginu a přidejte tým a nabídky. Přidejte tolik zaměstnanců, kolik chcete, vyberte si ze 2 různých pracovních plánů (hodiny nebo směny), nastavte formát rezervace času, přidejte pokladnu PayPal a další. Navíc můžete povolit připomenutí pomocí SMS – takže vaši zákazníci už nikdy nezmeškají schůzku! Mezi další možnosti pluginu patří pracovní pozice, fotografie, dny dovolené, kategorie služeb a integrace s WPML, Twilio, PayPal, SMSC a Firebase..

6. Rezervace schůzek a online plánování (zdarma)

Rezervace schůzek a online plánování zdarma WordPress Plugin

Zásuvka pro rezervaci schůzek a online plánování od vCita je skvělá možnost přidat formulář schůzek na váš web WordPress. Plugin je ideální pro rezervace akcí, kurzů, jeden na jednoho služby a další.

Plugin vCita nabízí možnosti pro online plánování, jako jsou schůzky s konkrétním zaměstnancem, potvrzení rezervace a podpora plateb. Ve skutečnosti se však vCita odlišuje vestavěnou funkcí zasílání zpráv a zpětného volání. Plugin se synchronizuje s mobilní aplikací vCita, aby vás okamžitě informoval o nových požadavcích na rezervaci nebo zaslal upomínky. Navíc vám umožňuje posílat zprávy a soubory klientovi dříve, než se setkáte. Umožní vám spojit se s klientelou a navázat vztah.

cVita Business Management App

Ale to není vše, co může cVita udělat pro vaše podnikání. Pro více funkcí upgradujte na vCita Business Management prémiový plán. V závislosti na zvoleném plánu to může odemknout funkce pro analytiku, kupóny, klientské textové zprávy, e-mailový marketing, oprávnění zaměstnanců a dokonce i prioritní podporu. Plány začínají na 15 USD / měsíc pro základní online plánování nebo 29 USD / měsíc pro Essentials – personalizovaný klientský portál, online obchodní kalendář plus podpora fakturace a fakturace. Přestože chcete využít celou sadu nástrojů pro řízení podniku, budete potřebovat plán Platinum. Ale vzhledem k tomu, že vCita je jako více obchodních služeb v jedné, je to více než rozumná investice.

7. Rezervace a rozvrhování rezervace

Bookly jmenování rezervace a plánování WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Pokud jste se dívali na výkonné doplňky, které si rezervují pluginy WordPress, pravděpodobně jste se s Bookly setkali dříve. Tento populární online rezervace plugin je optimalizován, aby vám pomohl rezervovat další schůzky bez ohledu na to, kdy a jak vaši zákazníci přistupují na váš web.

Bookly je mobilní a překlad připraven, takže vaše formuláře vypadají skvěle v jakémkoli jazyce na jakémkoli zařízení. Navíc vestavěná podpora pro e-mailové a SMS notifikace a integrace Kalendáře Google zajistí, že si zákazníci nikdy nezmeškají schůzku. Chcete se při rezervaci nabít? Žádný problém – integrace platebního portálu Bookly včetně PayPal, Stripe, Authorize.net, Mollie, Payson, PayU Latam, 2checkout, PayUbiz a WooCommerce. Mezi další funkce patří možnosti barevných schémat, flexibilní plánování, svátky, kroky procesu rezervace, více než 50 měn a další.

Chcete si Bookly vyzkoušet ještě před nákupem? Dostaň bezplatný Bookly plugin na WordPress.org uvidíte, jak úžasné může být rezervace schůzek.

8. Kalendář rezervace schůzek (zdarma)

Kalendář schůzek schůzek Zdarma WordPress Plugin

Pokud máte jednodušší potřeby rezervace schůzek (možná potřeby, které nestojí za to zaplatit peníze za splnění), pak by vaše nejlepší sázka mohla být bezplatná kalendář rezervace schůzek. Nabízí větší funkčnost než mnoho bezplatných verzí srovnatelných pluginů. Mezi funkce, které přicházejí s tímto pluginem, patří rezervovatelné časové sloty, e-mailová oznámení, možnost exportu na Disk Google, tisknutelné rezervační seznamy, přizpůsobení dostupnosti a kolikrát si uživatel může zarezervovat, captchas a další.

Chcete-li však získat přístup k mnoha nejlepším funkcím, musíte si prémiovou verzi vysadit. Pokud například účtujete svým zákazníkům schůzku, tento plugin není nejlepší nápad, protože bezplatná verze funguje pouze s PayPal. Chcete-li použít jakoukoli jinou platební bránu, budete muset rozložit nějaké peníze.

9. Rezervace templatických schůzek

Doplňkový program Templatic Appointment Booking Premium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Nabídka společnosti Templatic rezervačnímu světu je trochu jiná než většina ostatních. Nejedná se pouze o kalendář uživatele; vezme je přímo do formuláře. Kalendář se objeví, když uživatel klikne na sekci datum. Je to spíš jako druh nastavení, na které budou vaši zákazníci zvyklí, pokud si rezervují mnoho letů nebo hotelových pokojů. Tato známost je síla.

Stejně jako většina zásuvných modulů WordPress pro rezervaci schůzek, i zásuvný modul Templatic WordPress Plugin umožní rozšířené funkce rezervace uvnitř vašeho tématu, což je ideální pro výpůjčky. A poté, co si zakoupíte plugin, se o vás postará vše, a to bez měsíčních nebo jiných transakčních poplatků. To je také jeden z mála pluginů, který vašim zákazníkům umožní platit přímým bankovním převodem. (Pokud se však chcete držet kreditních karet, můžete vždy aktivovat další brány, jako u jakéhokoli jiného pluginu.)

Mezi další funkce patří variabilní rezervační formulář, sezónní ceny a schopnost nabídnout zákazníkovi další služby s jejich rezervací. A jako vedlejší poznámka funguje plugin skvěle s mnoha templaticskými tématy WordPress – konkrétně Service Biz, který již plugin obsahuje.

10. Schůzky (zdarma)

Schůzky zdarma WordPress Plugin od WPMUdev

Schůzky jsou jedním z komplexnějších bezplatných doplňků pro rezervace dostupných pro weby WordPress. Se seznamem funkcí pluginu nemám důvod zpochybňovat toto tvrzení. Jedna jedinečná funkce: pokud máte více zaměstnanců, kteří se zabývají schůzkami, můžete každému z nich dát svůj vlastní kalendář – s připojeným bio a obrázkem – takže zákazníci si mohou vybrat, se kterým z vašich zaměstnanců by raději rezervovali.

Funguje to také opačně: klient si může vybrat ze seznamu služeb, které vaše společnost nabízí, a pokud je každá z nich přiřazena jinému zaměstnanci, automaticky si u tohoto zaměstnance rezervuje. Nejen to, že se vyznačuje snadnou integrací do Kalendářů Google – pro vás i pro zákazníka – bez nutnosti kódování. Nakonec si zákazník objedná schůzku pouze třemi kliknutími: jedno vybere čas, jedno přejde na potvrzovací obrazovku a jedno potvrdí. Toto pohodlí se může dobře odrazit ve vašem prodeji.

Se seznamem více než 30 dalších funkcí, včetně vlastních barevných štítků, automatického doplňování pro opakované zákazníky, integrace Map Google a možnosti přihlášení pomocí sociálních médií, budu muset říci, že to vypadá jako nejlepší plugin pro rezervaci schůzek tam momentálně. Tuto cenu nelze porazit.

11. Rezervace rezervované schůzky

Zarezervováno - jmenování rezervace Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Rezervováno je prémiový manažer schůzek se spoustou funkcí a možností pro sestavení formuláře pro rezervaci schůzek pro vaši firmu. Přijímejte rezervace hostů nebo požadujte, aby se uživatelé zaregistrovali k účtu, umožnili uživatelům spravovat jejich čekající a schválená schůzky, přidávat vlastní pole a časové úseky, vytvářet více kalendářů, přijímat placené rezervace pomocí integrace WooCommerce společnosti Booked a další.

Kniha je také snadno přizpůsobitelná. Vyberte si z neomezené barvy pro vybrané možnosti, citlivé rozložení, přihlašovací a registrační formulář, přizpůsobitelné e-maily atd. Navíc vestavěné krátké kódy usnadňují vkládání kalendářů a přihlašovacích formulářů na jakýkoli příspěvek nebo stránku. Můžete dokonce přidat možnost „Přidat do Kalendáře Google“, která zákazníkům pomůže zapamatovat si jejich schůzky.

12. Snadné schůzky (zdarma)

Snadné schůzky zdarma WordPress Plugin

Plugin Easy Appointments je právě to – snadné. Je to rychlý a jednoduchý způsob, jak na svůj web WordPress přidat systém schůzek. Plugin podporuje více služeb, pracovníků, umístění a flexibilní časový rozvrh, takže si můžete vytvořit pokročilý časový rozvrh možností schůzek. Při nastavení pluginu Easy Appointments existují také možnosti, jak povolit přizpůsobení e-mailových oznámení pro potvrzení rezervace, stav schůzky a potvrzení /zrušení.

Pokud jde o tvarování tvarů, Easy Appointments to také udržuje snadno! Vyberte rozvržení 1-2 sloupce, přetáhněte pole formuláře (a dokonce si vytvořte vlastní), přidejte ceny nebo štítky, lokalizujte výběr data a další. Navíc je zde vestavěné přehledy, které vám pomohou sledovat převody formulářů a statistiky.

13. gVlastnosti pro gravitační formy

gAppointments Gravity Forms Schůzky Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Zatím jsme zakryli samostatné pluginy pro objednání schůzek, ale co když chcete výkonnější systém formulářů? Jako gravitační formuláře? Zde přichází gAppointments. Tento prémiový plugin přidává funkce rezervace schůzek do populárního pluginu Gravity Forms.

Když zkombinujete události gAppointments s Gravity Forms, přidáte podporu pro placené rezervace, téměř neomezené platební brány, více rezervací za datum, intervaly služeb, vlastní služby, opakující se schůzky, odkazy na kalendář Google a Yahoo, e-mailová oznámení, automatické potvrzování / dokončování schůzek a více. Toto plus snadné nastavení stylů, možnosti překladu a jednoduchá správa front-end formulářů dělá z gAppointments skvělou volbu.

14. Objednávka kalendáře schůzek Ultra Pro (zdarma)

Rezervace Ultra Pro Kalendář schůzek Zdarma WordPress Plugin

Plugin Booking Ultra Pro nabízí skvělé funkce pro vytváření rezervačního kalendáře a správu schůzek prostřednictvím webu WordPress. Návštěvníci si mohou zarezervovat schůzku pomocí jednoduchého čtyřkrokového procesu rezervace, který zajistí čas, poté plugin přidá rezervaci na řídicí panel vašeho jednotlivého zaměstnance, aby mohli spravovat své nadcházející schůzky.

Chcete více funkcí? Bezplatný zásuvný modul pro rezervace Ultra Pro nabízí prémiový upgrade pro mobilní platby, skupinové rezervace, soukromé poznámky, integraci kalendáře Google, flexibilní ceny, více míst a další

15. WooCommerce rezervace

WooCommerce jmenování rezervace WordPress Pluginy

Vytvořte si vlastní formulář schůzek pomocí WooCommerce! Nainstalujte si doplněk WooCommerce Appointment Booking a začněte přijímat rezervace, prodávat vstupenky, rezervovat schůzky a další. Stačí přidat své produkty nebo služby a pomocí pluginu zadat časy, které lze rezervovat, a pak čekat, až si zákazníci zarezervují časy.

To není vše. S tímto doplňkem WooCommerce můžete mít pro jednu nebo více osob rezervovatelné události, nabízet speciální ceny, zobrazovat dostupnost podle časového pásma, nastavit potvrzení rezervace a připomenutí, zrušení nabídky, synchronizovat s kalendáři Google a další. Můžete také stohovat další oficiální doplňky WooCommerce, abyste mohli přijímat vklady, umožnit prodejcům třetí strany přijímat schůzky, nabízet doplňkové rezervace atd..

Zabalení nejlepších modulů WordPress pro rezervaci schůzek

Neexistuje žádný nedostatek objednání doplňků WordPress, které vám umožní rezervovat schůzku prostřednictvím WordPress. Ve skutečnosti existuje tolik, že výběr může být snadno ohromující. Doufejme však, že takový průvodce zabrání tomu, aby se to stalo. Jaké další doplňky bych měl vědět? Něco, co mi chcete říct o výše uvedených, jako jsou vaše osobní zkušenosti? Zanechat komentář níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map