15 nejlepších komunitních témat WordPress 2020

Nejlepší komunitní WordPress témata pro sociální sítě a fóra

Komunita, fóra a sociální weby zvyšují návštěvnost díky interakci uživatelů. To znamená, že musíte svým uživatelům nabídnout skvělý zážitek a jaký lepší způsob, jak toho dosáhnout, než s jedním z nejlepších komunitních témat WordPress?


V tomto příspěvku uvádíme 15 nejlepších (podle našeho názoru) komunitních témat WordPress vhodných pro váš web bbPress nebo BuddyPress. Pokrýváme tématická a citlivá témata, která přicházejí s vynikajícími hodnoceními zákazníků.

To z cesty, objevme, co komunitní WordPress téma trh nabízí. Na konci si užijte a sdílejte svá zjištění.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Celkem (bbPress)

Total WordPress Theme & bbPress: Nejlepší témata WordPress v komunitě

Info & DownloadView The Demo

Hledáte rychlý a snadný způsob, jak si vytvořit vlastní fórum? Musíme zmínit téma Total. Díky možnostem integrace a stylingu pro fóra bbPress je Total skvělý způsob, jak vytvořit web, aby konverzace proběhla, vytvořila formulář podpory pro váš produkt, založila desku společenských akcí pro vaši čtvrť atd..

Téma přichází s výkonnou rozšířenou verzí WPBakery page Builderu doplněnou o drag and drop moduly pro více než 50 různých prvků stránky, včetně tlačítek, titulků, posuvníků, obrázků, karet, přepínačů a samozřejmě bbPress fóra, přihlášení a další. Přidané funkce v živém WordPress Customizer usnadňují výběr vlastních písem, barev, výchozích rozvržení, návrhů záhlaví a zápatí a snadnější.

Chcete víc než jen téma bbPress? Není problém. Total je kompatibilní s většinou hlavních pluginů včetně (ale nejen) WooCommerce, Kalendáře událostí, Elementoru, Open Table, WPML, Polylang, Yoast SEO, JetPack atd. Plus téma přichází s prémiovými pluginy, jako jsou Slider Revolution, Visual Composer a Templatera ZDARMA. Mezi další klíčové funkce patří 40+ ukázky rychlého importu ukázek, rozsáhlá online dokumentace a 6 měsíců prémiové podpory – takže můžete začít rychle (nebo v případě potřeby požádat o pomoc).

2. BuddyBoss

BuddyBoss

Pokud si chcete vytvořit komunitu bohatou na více funkcí, pak je pro vás BuddyBoss. Platforma BuddyBoss je plně kompatibilní s BuddyPress a pomáhá vám vytvářet a přizpůsobovat vaši online komunitu. Navrhněte svůj web pomocí editoru Gutenberg a síly Tvůrce stránek Elementor. Povolte BuddyPress, plus všechna vaše základní nastavení pro editovatelné profily členů, sociální skupiny, soukromé zprávy a další. Poté povzbuzujte komunitu, aby se zapojila do bodů, odměn, řad a úspěchů. Když používáte BuddyBoss, můžete svůj web snadno zpeněžit. Přidejte prémiové členství, předplatné nebo jednorázové nákupy.

Ale BuddyBoss tam nekončí. Nabízí také řadu užitečných integrací, které vaší komunitě nabízejí ještě více funkcí. Přidejte kalendář událostí pomocí kalendáře událostí. Vytvořte sekci účtování úloh pomocí WP Job Manager. Vytvářejte kurzy s programem LearnDash. Vybudujte obchod WooCommerce pro prodej zboží. S BuddyBoss je snadné vytvořit web, který chcete pro vaši online komunitu.

3. ForumPress

ForumPress bbPress Téma WordPress

Pokud chcete vytvořit fórum, nejlepší je téma WordPress vytvořené a navržené speciálně pro tento účel. Jedním z nejlepších témat bbPress kolem je ForumPress by HeroicThemes.

Začněte tím, že ForumPress se snadno instaluje díky instalačnímu asistentovi. Postupujte podle pokynů k aktivaci a instalaci motivu. Ukázková data můžete dokonce nainstalovat, pokud potřebujete trochu pomoci při určování toho, jak nakonfigurovat základní stránky fóra. Plus ForumPress je přizpůsobitelný. Prostě použijte nastavení přizpůsobovače živých motivů, aby vaše fóra odpovídaly vaší značce. Úpravy barev, písma těla, loga webu, autorských práv zápatí a dalších.

Navíc s ForumPress jsou zabudovány všechny funkce, které potřebujete k rozšíření vašeho fóra bbPress. Vytvořte více fór pro připojení uživatelů. Snadná správa témat a odpovědí. Povolte uživatelské profily, uživatelské stránky (chcete-li zobrazit informace o profilu, témata vytvořená uživatelem, odpovědi a oblíbené příspěvky) a dokonce přidat živé vyhledávání na fóru.

ForumPress také reaguje, je kompatibilní s oblíbenými zásuvnými moduly (jako je SEO a kontaktní formulář 7) a zahrnuje aktualizaci a podporu na jeden rok.

4. Kleo Pro

kleo Společenství wordpress téma

Info & DownloadView The Demo

Díky tématu Kleo BuddyPress nemusíte být profesionálním vývojářem nebo návrhářem, abyste mohli vytvářet skvělé webové stránky. Nedopusťte, aby vás termín „BuddyPress“ zahodil, Kleo je ideální pro bbPress a další komunitní weby WordPress.

Sedmá královna, autor elitní elity za Kleem, vám nabízí 27 ukázek, které můžete nainstalovat kliknutím. Můžete také vytvořit svou šablonu od nuly, protože Kleo je dodáván s hordou působivých funkcí.

Hovoříme o funkcích, jako je intuitivní panel pro správu, neomezené možnosti přizpůsobení, více rozvržení stránek, tvůrce stránek s přetažením a přetažením, plugin Sensei, integrace přihlašovacích údajů na Facebook, profil BuddyPress a skupinové obaly, živá oznámení a ještě mnohem více.

5. Aardvark (BuddyPress)

aardvark buddypress Společenství wordpress téma

Info & DownloadView The Demo

Ručně vytvořený autor elitní energie GhostPool, který se specializuje na témata BuddyPress, je Aardvark kompletní a robustní komunitní téma WordPress vhodné pro vaše sítě BuddyPress.

To není vše; Aardvark je také vhodný pro internetové obchody, placené členské weby, online kurzy, zpravodajské weby a obecné blogy mimo jiné. To vše proto, že téma obsahuje docela punč, pokud jde o funkce.

15 předem připravených ukázek, které můžete nainstalovat jedním kliknutím, vám poskytne náskok před návrhem. Ale pokud byste chtěli vytvořit rozvržení stránek od základů, Aardvark je dodáván s vývojářem drag and drop WPBakery.

200+ motivových možností znamená, že můžete vytvořit komunitní web svých snů, aniž byste se dotkli řádku kódu.

6. Socializovat

socializovat komunitu wordpress téma

Info & DownloadView The Demo

Socialize by Ghostpool je pozoruhodné téma WordPress, které je ideální pro jakýkoli web zaměřený na komunitu. Je to stejně barevné jako užitečné, co s mezipamětí úžasných funkcí.

Hovoříme o snadné integraci bbPress / BuddyPress, čtyřech variantách domovské stránky, šesti rozloženích příspěvků, devíti stylech kategorií, načtení stránky Ajaxu, tvůrci stránek WPBakery, skvělých nabídkách a neomezených možnostech přizpůsobení mimo jiné.

Socialize přichází s dětským motivem a demonstračním webem na jedno kliknutí, díky čemuž je vytvoření komunitního webu hračkou.

7. Buddy

Buddy Víceúčelové téma WordPress / BuddyPress

Info & DownloadView The Demo

Vytvářejte komunitní weby jako šéf s tématem BuddyPress jako žádný jiný. Buddy je plně rozvinuté komunitní téma, které vám dává hodně svobody designu. Je vybaven jedinečným designem fóra pro vrácení zpět, který pomáhá vašemu sociálnímu webu vyniknout z davu.

Kromě toho je Buddy dodáván s výkonnými krátkými kódy, vícejazyčnou podporou, front-end registrací, podporou obrazu sítnice, ikonami písem, vyhledáváním na celém webu a kompatibilitou s více servery.

Buddy hraje dobře s pluginy, jako jsou BuddyPress (samozřejmě), WooCommerce, bbPress, BuddyPress Activity Plus, Yoast SEO a další. Téma je přizpůsobitelné a rozšiřitelné.

8. Sladké datum

téma sweedate-dating-wordpress-theme

Info & DownloadView The Demo

Seznamovací portál je jen jedním z příkladů mnoha sociálních webů, které můžete na WordPressu vytvořit pomocí pluginů, jako jsou BuddyPress a bbPress. Pro datování a vztah průmyslu si nemůžete dovolit nechat ujít značku s designem.

Sweet Date vám nabízí téma all-in-one, které slibuje zvýšení interakce uživatelů na vašich seznamovacích webech. Sladké datum můžete použít pro jiné weby, nejen pro seznamovací weby. To vše proto, že téma lze snadno nastavit a přizpůsobit.

Můžete očekávat funkce, jako jsou úrovně členství, integrace přihlašování na Facebook, systém přiřazování partnerů, inteligentní oznámení, jedinečné profily, stav online, okamžité vyhledávání Ajaxu, krátké kódy a výkonný admin panel..

9. Prosperující (intranet a komunita)

prospívat komunitě wordpress téma

Info & DownloadView The Demo

Ve výklenku BuddyPress může několik témat WordPress konkurovat Thrive, mocnému komunitnímu tématu, které přichází s rozsáhlým seznamem funkcí a poté s některými. Z našeho prvního dojmu ani design není zklamáním, což znamená, že máte téma, na které se můžete v Thrive spolehnout.

Co je v obchodě? Všechny funkce, které potřebujete k vytvoření ohromného komunitního webu. Příspěvek se může pochlubit funkcemi, jako je Průvodce prospektem, Tvůrce stránek WPBakery, přizpůsobené přihlašovací stránky, živé zprávy, projektový manažer, sdílení souborů, dokumenty pro spolupráci, fóra komunity a spoustu dalších prémiových pluginů..

Společnost Thrive vám nabízí veškerou sílu, kterou potřebujete k vytváření sociálních webů, intranetu zaměstnanců, vzdělávacích platforem, fór, soukromých webů a dalších webových stránek komunity, které máte na mysli. Díky velkému počtu funkcí včetně neomezených možností přizpůsobení by vám nic nemělo bránit ve vytváření sociálních stránek vašich snů.

10. BuddyApp

buddyapp Společenství wordpress téma

Info & DownloadView The Demo

Sedmá královna udělá další vzhled, tentokrát s BuddyApp, mobilním prvním a minimalistickým komunitním tématem, které je ideální pro vaše sociální stránky. Díky kreativnímu designu vhodnému pro mobilní zařízení a funkcím z tohoto světa můžete provozovat síťový web na cestách.

BuddyApp přichází s funkcemi, jako je vstupní stránka s bonusem HTML5, živá oznámení, vyhledávání Ajax, plná podpora živých přizpůsobovačů, živý chat, znalostní báze, pokročilá správa souborů, tři umístění nabídek, fóra bbPress, přihlášení na Facebook, profilové / skupinové titulní fotografie a seznam pokračuje.

Kromě toho je BuddyApp dodáván s prvotřídními zásuvnými moduly, jako je například tvůrce stránek WPBakery, WP-Ankety, BuddyPress Like, seznam úkolů Cleverness, Visualizer: Grafy a grafy a mnoho dalšího. Neberte mi to za slovo, dejte demo zkušební jízdu a vraťte se ke svým zjištěním.

11. Hejna

hejna komunita wordpress téma

Info & DownloadView The Demo

Co tedy děláte, aby se uživatelé zhroutili na váš web pro sociální sítě? Rychlá odpověď: vytvoříte atraktivní a uživatelsky přívětivý web pomocí impozantního tématu WordPress, jako je Flocks.

I když to nemá tolik prodejů, Flocks si všimne skvělého zákaznického hodnocení, zjednodušeného designu a funkcí, které vaši paruku odfouknou. Bezprostředně po vybalení je téma Flocks tématem sociálních sítí, díky kterému je vytváření libovolných webových stránek komunity stejně snadné jako koláč.

Flocks můžete používat bez ohledu na úroveň vašich dovedností díky mnoha funkcím, jako je osm krásných ukázek, sociální přihlašování, tvůrce stránek WPBakery, čtyři jedinečné styly záhlaví a zápatí, přizpůsobené titulní fotografie a mnohem víc bude vaše hlava v úžasu.

12. Besocial

téma besocial buddypress

Info & DownloadView The Demo

Skvělý web stojí ruku a nohu, že? Špatně, zvláště když máte Egemenerda, elitního autora za tématem Besocial WordPress, ve vašem rohu.

Jednoduše řečeno, Besocial je druhé nejlépe hodnocené téma na našem seznamu a mám pocit, že hodnocení má co do činění s působivým designem a nekonečným seznamem funkcí.

Co bylo řečeno, co je v nabídce? Besocial vám nabízí vzrušující možnosti, jako je sociální přihlašování, živá oznámení, kalendář událostí, zasílání front-end příspěvků, společní přátelé, systém FAQ, fóra bbPress, více formátů příspěvků, komentáře na Facebooku a import dema jedním kliknutím mimo jiné.

13. Eonet

Témata WordPress komunity Eonet

Info & DownloadView The Demo

Lidé se diví, které téma je horké, a ta konverzace končí zde. Eonet je jedním z více jedinečných témat WordPress komunity vytvořených s ohledem na interakce vaší komunity. Je plně přizpůsobitelný a škálovatelný, ale zůstává dostatečně jednoduchý, aby vám umožnil vytvořit skvělý web bez psaní jediného řádkového kódu.

Pokud se snažíte posílit interakci uživatelů (a kdo není) na vašem sociálním webu, chcete jít s tématem Eonet sítě WordPress. Téma je zabaleno až po okraj s funkcemi, které vám pomohou řídit interakci na vašem komunitním webu.

Pokud vás zajímá, Eonet přichází s funkcemi, jako je živý chat, adresář připojení, dynamický blog, mapa členů, tvůrce stránek WPBakery, soukromé stránky, sociální přihlašování, ukázkový obsah a robustní panel administrátorů. Toto téma vám pomůže rozsáhle přizpůsobit vaši sociální síť.

14. Pozdrav

pozdrav komunita wordpress téma

Info & DownloadView The Demo

Ať už v Boca Ratonu usrkáváte nějaký Roca Patron nebo cestujete po celém světě a děláte svou věc, potřebujete spolehlivé téma WordPress, které zajistí, že se vaši uživatelé budou bavit. Vstoupí do pozdravu a den je uložen.

Pozdrav je zjednodušující téma WordPress, které dává konkurenci běh za jejich peníze doleva, doprava a střed. Vyznačuje se jednoduchým designem, ale nemění se; tento špatný chlapec zabalí ránu, pokud jde o funkce. Ano, je to uvolněné, ale ve všech ohledech je to ohromné ​​téma.

Seznam funkcí uvádí obvyklé možnosti, jako je Slider Revolution, správce rozložení drag-and-drop, tvůrce kontaktních formulářů, generátor bočního panelu, neomezené barvy, vícejazyčná podpora, vyskakovací formulář a výkonné možnosti správy.

15. Gwangi

Gwangi seznamování a dohazování komunita WordPress témata

Info & DownloadView The Demo

V neposlední řadě přichází Gwangi, téma WordPress, ideální pro všechny typy seznamovacích a síťových webů. Toto téma je na trhu relativně nové (v době psaní je tři měsíce staré), ale je to hodný uchazeč o tuto sbírku komunitních témat WordPress.

Proč? Ptáte se. Pro začátek se Gwangi zaměřuje na váš obsah s nejmodernějším designem. To navíc umožňuje přizpůsobit každý prvek obsahu vašeho srdce. Není jich tolik témat BuddyPress, takže když si všimnete toho, které skály, raději si ho nechte. Gwangi je jedno takové téma.

Oddělení funkcí vám srazí ponožky. Můžete očekávat funkce, jako je systém dohazování, styl výměny členů ve stylu Tinder, globální vyhledávání Ajaxu, vzájemní přátelé, neomezený seznam členů, vynikající funkce zasílání zpráv, schopnost sledovat ostatní uživatele a ještě mnohem více.

16. Lynk

Lynk Social Networking & Community WordPress Theme

Lynk je téma kompatibilní s BuddyPress a bbPress, pomocí kterého můžete vytvořit sociální web nebo online fórum. Ale to není vše – Lynk nabízí spoustu dalších funkcí pro obchodní adresáře, časopisy nebo nové weby, události a internetové obchody.

Lynk nabízí vše, co byste očekávali od komunitního tématu, ale existuje i několik překvapení. Jako jsou mega menu, globální vyhledávání Ajax, přizpůsobitelné uživatelské menu, klientské formuláře, oznámení uživatelů (zprávy, žádosti o přátelství, nové příspěvky atd.), Integrace MailChimp a další.

Závěrečná slova k nejlepším komunitním tématům WordPress

Tajemství výběru vynikajícího tématu WordPress v komunitě spočívá v porozumění vašim konkrétním potřebám webu. Kromě toho vám doporučujeme, abyste si vybrali citlivé a na funkce bohaté téma. Například téma Total WordPress – je to skutečně víceúčelové téma.

Nejprve se rozhodněte mezi BuddyPress nebo bbPress (v podstatě sociální síť nebo fórum), poté vyberte jedno z výše uvedených úžasných témat (ujistěte se, že podporuje možnost komunity, kterou jste si vybrali v prvním kroku), přidejte další pluginy, pokud potřebujete více funkcí (například tato rozšíření BuddyPress) a nakonec šířit slovo o vašem webu do vaší sítě. Budete mít prosperující komunitu v žádném okamžiku.

Celkově se snažit nabídnout skvělý uživatelský dojem a váš komunitní web pravděpodobně uspěje bez ohledu na zvolené téma. Mít nejlepší téma WordPress znamená jack, pokud nemůžete svým uživatelům nabídnout skvělý čas na vašem webu.

Souhlasíte s naším seznamem 15 komunitních témat WordPress? Vynechali jsme vaše oblíbené téma? Pokud ano, podělte se s námi v sekci komentářů níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map