15+ Nejlepší kalendář událostí WordPress Pluginy 2020

Kalendář událostí WordPress Pluginy

Pokud vaše organizace pořádá události – i malé množství – je důležité, aby je vaši návštěvníci vašeho webu snadno našli. Kromě toho, pokud je seznam vašich nadcházejících událostí obtížně prohledávatelný a přístupný, mohl byste vidět den řídkou účast.


Jedním z důvodů, proč máme rádi WordPress, je pouhý počet dostupných pluginů – a na trhu je spousta pluginů kalendáře událostí, které umožňují rychlé a snadné zobrazování a správu výpisů událostí..

V tomto příspěvku vám nabídneme výběr z deseti nejlepších událostí WordPress pluginy kalendáře událostí – do doby, kdy skončíme, budete přesně vědět, který z nich bude vyhovovat vašim požadavkům.

Samozřejmě existuje mnoho pluginů pro kalendář, takže jsme potřebovali udržovat seznam spravovatelný. Následující pluginy představují naši první desítku, v žádném konkrétním pořadí.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Kalendář událostí

Plugin Kalendář událostí WordPress

Jeden z nejpopulárnějších pluginů kalendáře událostí, Kalendář událostí z Modern Tribe má přes 400 000 aktivních instalací a hodnocení spokojenosti 4,7 hvězdiček. Tento bezplatný plugin vám pomůže snadno vytvářet a spravovat události pomocí WordPress a navíc je k dispozici sada prémiové doplňky nabízí další funkce. Navíc, jak název napovídá, je plně kompatibilní s tématem Total WordPress (podívejte se na naši ukázku udržitelného rozvoje).

Kalendář událostí je snadno použitelný a vysoce přizpůsobitelný a zahrnuje funkce, jako je integrace Map Google, vyhledávání událostí a „mikroformáty“, aby se kalendář událostí posunul na další úroveň..

2. Registrace a rezervace kalendáře událostí WordPress

Kalendář událostí WP

Info & DownloadView The Demo

Pokud propagujete událost, pravděpodobně o ní budete chtít říct prostřednictvím svého webu. Proto velmi doporučuji plugin Kalendáře událostí WordPress.

Plugin umožňuje vytvářet krásné, stylové „karty“ událostí. Přidejte tyto karty na libovolný příspěvek nebo stránku vložením zkratkového kódu nebo pomocí specializovaného widgetu. Můžete také přidat velký doporučený obrázek v horní části karty události a navíc můžete zobrazit všechny klíčové informace události, jakož i interaktivní prvky, jako je mapa Google a hodiny odpočítávání. Navíc existují možnosti přizpůsobení barevného schématu s výběrem neomezených barev.

Snímek obrazovky karty Kalendář událostí WP

Kromě toho je kalendář událostí WordPress efektivním nástrojem pro správu vašich událostí. Návštěvníci se mohou zaregistrovat k účasti na vaší akci a můžete nakonfigurovat vlastní registrační formulář tak, aby shromažďoval pouze potřebné informace. Můžete také prodat vstupenky na vaši akci, s hosty, kteří mohou platit přes PayPal. Můžete vytvářet různé ceny vstupenek (například standardní a VIP ceny) a také můžete vytvářet kupónové kódy citlivé na čas.

Pokud provozujete více událostí, plugin podporuje zobrazení kalendáře a poskytuje pohodlný vizuální přehled o tom, kde a kdy se vaše události dějí. Do kalendáře můžete automaticky přidávat opakující se události a také můžete barevně označovat události ve stejných kategoriích. Pro usnadnění návštěvníků je kalendář také filtrovatelný.

Pokud chcete, aby svět věděl o vaší události, a chcete prodat spoustu vstupenek, podívejte se na Kalendář událostí WordPress.

3. Správce událostí

Plugin Správce událostí

Plugin Event Manager je ve skutečnosti plně vybavený plugin pro registraci událostí, ale také nabízí výkonný kalendář událostí jako jednu z mnoha funkcí.

Tento bezplatný plugin, který byl vytvořen tak, aby byl flexibilní a spolehlivý, vám umožňuje kategorizovat události, přidávat vlastní atributy (jako je například kód oblékání) a snadno ovládat všechny podrobnosti o tom, jak se události zobrazují na vašem webu. S funkcí registrace událostí a prodej vstupenek zahrnutou do bezplatné verze se tento plugin vyplatí zvážit, pokud potřebujete více než kalendář.

4. Včasný kalendář událostí All-in-One

Včasný kalendář událostí typu vše v jednom

Další je krásný plugin All-in-One Calendar Calendar od společnosti Timely. Tam mít v minulosti se jednalo o problémy související s funkcí importu, ale díky svému krásnému designu se vyplatí vyzkoušet si to sami.

Barevně označené kategorie událostí, zobrazení kalendáře, jako je agenda a plakát, a inline editor motivů kalendáře jsou jen některé z funkcí, které tento plugin poskytuje, aby váš kalendář událostí vynikl..

5. Můj kalendář

Můj kalendář Zdarma WordPress Plugin

Přístupný a vysoce přizpůsobitelný plugin Můj kalendář má více než 30 000 aktivních instalací. Tento bezplatný plugin se snadno používá, ale dostatečně flexibilní pro designéry a vývojáře, kteří potřebují vlastní kalendář.

Můj kalendář také nabízí sdílení událostí v síti webů, oprávnění a řízení přístupu a generátor krátkých kódů pro přizpůsobená zobrazení. Upravitelné chování CSS a JavaScriptu umožňuje, aby se tento plugin stal solidní volbou pro flexibilní řešení kalendáře.

6. EventOn

Plugin kalendáře EventOn

Krásný funkční design je charakteristickým znakem pluginu kalendáře EventOn.

Info & DownloadView The Demo

EventOn je responzivní kalendář událostí WordPress Plugin dostupný na CodeCanyon. Přidejte si vlastní kalendáře do libovolné oblasti připravené pro příspěvek, stránku nebo widget. Tento plugin je dodáván s celou řadou funkcí, spolu s krásným designem.

Pro mnoho organizací jsou události důležitým způsobem, jak propagovat a rozvíjet vaše podnikání. Skvělý způsob, jak inzerovat své události, je zahrnout do vašeho webu celý kalendář událostí. S EventOn je snadné vytvářet a přidávat události do jednoduchých nebo propracovaných kalendářů. EventOn má tolik možností, jak si můžete vytvořit téměř jakýkoli kalendář, který si dokážete představit.

Samotné události zahrnují podporu pro jeden nebo více dní, doporučené obrázky a možnosti opakování událostí. Můžete také vytvářet události bez data a času ukončení – což je skvělé, když běží běžící každodenní program nebo fundraiser. Jakmile do svého kalendáře přidáte události, čtenáři si je mohou okamžitě stáhnout do svého Kalendáře Google nebo iCalendar prostřednictvím souboru ICS, aby nezapomněli!

Mezi další skvělé funkce patří podpora Eventbrite a Paypal (pokud chcete prodávat vstupenky, účtovat poplatky za akce nebo sbírat dary), vlastní barvy událostí, vlastní taxonomie a možnosti snadného vložení. Jednoduše použijte widget kalendáře nebo využijte vestavěný generátor krátkých kódů kalendáře. Vytváření a přidávání kalendářů událostí na váš web nebylo nikdy snazší. Podívejte se na další funkce pluginu níže.

7. Kalendář událostí WordPress Pro

Kalendář událostí WordPress Pro

Info & DownloadView The Demo

Kalendář událostí WordPress Pro je další plně vybavený prémiový plugin nabízející krásný design. Díky množství jednoduchých možností je tento plugin dobrou volbou mezi prémiovými doplňky kalendáře událostí.

Tento plugin je plně přizpůsobitelný pomocí snadno použitelných nastavení, takže si můžete vytvořit jedinečný kalendář podle svých potřeb. Události zadané uživatelem, integrace Map Google a generátor krátkého kódu jsou některé další funkce, které můžete využít k vytvoření jedinečného kalendáře událostí..

8. Kalendář to!

Kalendář to! zapojit

Info & DownloadView The Demo

Kalendář to! plugin si klade za cíl poskytnout vám flexibilní a na funkce bohaté řešení pro vytvoření kalendáře událostí. Tento úžasný kalendář je plný výkonných funkcí, které vám usnadní správu kalendáře a jeho sdílení se všemi čtenáři.

Je skvělé mít úplný kalendář, ale vytvoření kalendáře událostí by vám nemělo trvat hodiny. S Calendarize It můžete rychle vytvářet a spravovat yoru události s snadno použitelným point and click interface. Navíc, jak přidáváte události, můžete si vybrat možnosti vytváření opakujících se událostí (denně, týdně, dvakrát týdně, měsíčně, ročně atd.), Jakož i přidávat data a časy zahájení / ukončení.

Přizpůsobení pluginu je také rychlé a snadné. Pomocí editoru CSS lze změnit barvy, písma a okraje. A v nastavení můžete také přizpůsobit nastavení času a data podle toho, kde žijete. Plus Calendarize Je překlad připraven, takže si můžete snadno přečíst všechny své návštěvníky.

V zásuvném modulu je více možností. Existují vlastní widgety pro mini kalendáře a nadcházející kalendáře událostí, které můžete přidat do kterékoli oblasti připravené pro widget. K dispozici je podpora pro vlastní typy příspěvků (na základě toho, co má vaše téma k dispozici), pokročilé filtry kalendáře, vlastní taxonomie a dokonce i kalendáře podle uživatele. Seznam masivních funkcí Chackout hte níže. A pokud vám to nestačí, máte k dispozici také 6 bezplatných doplňků (Visual CSS Editor, Plochý UI Kalendář Widget, Angličtina Nápověda, Události v Blogroll, Vlastní tlačítka, Bez svislého posuvníku) a 11 prémiových doplňků pro ještě více funkce kalendáře událostí.

Tento plugin je také plně kompatibilní s oblíbeným pluginem pro tvorbu stránek WP Bakery a bezplatný vizuální doplněk CSS vám umožní snadno přizpůsobit barvy, styly a písma v kalendáři událostí. Můžete také upravit rozvržení událostí a míst pomocí vestavěného editoru rozvržení.

9. Kalendář událostí v odvětví cukru

Kalendář událostí v odvětví cukru

Info & DownloadView The Demo

Poslední prémiová možnost v našem seznamu pochází z Pippin’s Plugins. Kalendář událostí v odvětví cukru je jednoduchý a lehký plugin do kalendáře se sladkou cenou 18 USD za jeden web. Doplněk je navržen tak, aby se vyhnul složitosti poskytováním pouze toho, co uživatel potřebuje k vytvoření svých událostí a kalendářů.

Díky zjednodušenému přístupu není tento plugin tak plnohodnotný jako ostatní možnosti v tomto seznamu. Pokud však chcete čistý a spolehlivý kalendář, který právě funguje, vyplatí se tento plugin vyzkoušet.

10. Kalendář od WD

Kalendář událostí WD Zdarma WordPress Plugin

Kalendář WD (dříve Spider Event Calendar) je spolehlivý kalendář zdarma, který poskytuje vysoce konfigurovatelný a snadno použitelný kalendář událostí.

Barevně označené kategorie a vlastní HTML v popisech událostí jsou pouze začátkem dlouhého seznamu funkcí tohoto pluginu. Podrobnější přizpůsobení vzhledu kalendáře vašich událostí je vyhrazeno pro verzi Pro. Bezplatný plugin však nabízí širokou škálu funkcí, které vám pomohou vyhovět vašim požadavkům.

11. Kalendář událostí WD

Kalendář událostí WD Free WordPress Plugin

Poslední na našem seznamu je Event Calendar WD, který má více než 30 000 aktivních instalací. Snadná elegance je středem tohoto bezplatného pluginu, nikoli plné funkčnosti.

Kromě základní funkce událostí poskytuje bezplatná verze Event Calendar WD uživatelům integraci Map Google a vyhledávání událostí. K dispozici je prémiová verze, ale pro jednoduché požadavky by bezplatná verze mohla být ideální.

12. Event Espresso WordPress Event Manager

EventEspresso

Info & DownloadView The Demo

Event Espresso je prémiový plugin WordPress, který byl vyvinut, aby vám pomohl vytvářet a spravovat události prostřednictvím vašeho administrátorského panelu wp, což usnadňuje plánování a koordinaci událostí, konferencí, tříd, workshopů, školení, svateb a mnohem více.

Dnes více než kdy jindy lidé využívají internet k plánování a správě svých událostí, protože to lidem umožňuje registrovat se na akci a sledovat mnohem důležitější zprávy o klíčových zprávách. Vytvoření správce událostí online však může být složité, zejména pro ty, kteří nemají zkušenosti s vývojem webu.

Event Espresso je online systém pro registraci a správu událostí, který pomáhá šetřit vaši organizaci / pracovní dobu administrativního času a snížit náklady. Jděte „bez papírů“ a provádějte registrace po celý den přímo z vašeho webu! A protože vše, od vlastních potvrzovacích a upomínkových e-mailů, až po systém pro správu plateb, bude tento plugin zpracovávat a sledovat vše za vás.

13. Plán událostí

Doplňkový program událostí

Info & DownloadView The Demo

Plán událostí je snadno použitelný program WordPress plugin pro plánování a kalendář událostí. Je to rychlý a snadný způsob, jak přidat plány na svůj web podporující WordPress.

Ať už provozujete posilovnu s denními lekcemi fitness, školu nebo vzdělávací organizaci s týdenními rozvrhy hodin, komunitní skupinu s měsíčními událostmi nebo jakoukoli jinou firmu, kalendář akcí je užitečnou funkcí, kterou můžete na svůj web přidat. A s Plánem událostí je velmi snadné vytvořit přizpůsobitelný týdenní plán!

K dispozici jsou vestavěné možnosti pro barvy, 5 stylů plánu, karty, seznamy a další. Navíc jsou plány událostí připraveny na sítnici, zahrnují neomezené třídy a pokročilé možnosti filtrování. A samozřejmě je to kompatibilní s Visual Composer, takže pokud používáte téma jako Total, které zahrnuje Visual Composer (nebo pokud máte kopii pluginu sami), Plán událostí přidává vlastní super snadno použitelný modul plánu, který můžete vložit na jakoukoli stránku.

Mezi další skvělé funkce pluginu patří optimalizace SEO, podpora překladu, kompatibilita mezi prohlížeči a spoustu online dokumentace, FAQ a další. Stačí se podívat na ukázku a zjistit, co jiného může pro vás Plán událostí udělat!

14. ConnectDaily

Doplněk kalendáře událostí WordPress - connectDaily

connectDaily je systém kalendáře událostí, který je kompatibilní s WordPress a Joomla! Poskytuje citlivý kalendář v plné velikosti, mini-kalendář, jednoduchý seznam událostí, podrobný seznam událostí, export iCalendar a vytváření veřejných událostí.

Co skutečně odlišuje connectDaily je, že kromě publikování událostí poskytuje také správu zdrojů. Pomocí connectDaily můžete své události přiřadit zdroje, jako jsou místnosti, vozidla, personál a vybavení. To vám umožní zajistit, aby zdroj nebyl rezervován dvakrát. Každý zdroj může mít svého jedinečného schvalovatele. Například ve škole může vedoucí atletiky schválit jakékoli použití tělocvičny.

connectDaily také poskytuje oznámení o nových událostech a připomenutí naplánovaných událostí. Připomenutí událostí můžete získat e-mailem nebo textovou zprávou SMS. Pro každou událost můžete vytvořit libovolný počet připomenutí.

Poskytuje také integraci s Facebookem a Twitterem. Pomocí connectDaily můžete vytvořit kampaň příspěvků o vaší nadcházející události a automaticky je vytlačit na vaši stránku nebo účet na Facebooku.

connectDaily také poskytuje kompletní bezpečnostní systém. Umožňuje definovat různé kalendáře a řídit, kdo může zveřejňovat události do každého kalendáře, kdo vidí každý kalendář a kdo může schvalovat události v každém kalendáři.

Náš nejlepší export dat ve své třídě umožňuje extrahovat data ve formátech iCalendar, JSON, CSV a RSS. Může také importovat události ve formátech iCalendar, JSON a RSS. Můžete jej dokonce nakonfigurovat tak, aby pravidelně importoval data ze vzdálených zdrojů.

Funkce uživatelských polí umožňuje definovat vlastní pole pro vaše události pro zachycení dalších informací. Informace o stravovacích potřebách, konfiguraci, marketingu, cokoli, co lze, lze zachytit!

15. Kalendář událostí Stachethemes

Kalendář událostí Stachethemes

Info & DownloadView The Demo

Kalendář událostí Stachethemes je prémiový plugin WordPress, který vám umožní vytvářet podrobné události pro vaše webové stránky podporující WordPress. Snadno přidávejte a spravujte své události pomocí WordPress a zobrazujte je na front-end pro své uživatele / návštěvníky.

Pomocí tohoto pluginu kalendáře můžete zahrnout všechny druhy informací o vaší akci, jako je úvodní část s podrobnými informacemi, včetně fotogalerie, harmonogramu událostí, seznamu hostů, mapy umístění a směrů, předpovědi počasí, zboží a komentářů. Můžete také vytvářet jednodenní nebo vícedenní události a opakovat je denně, týdně, měsíčně nebo ročně, jakož i možnost vložit mezeru mezi opakováním a kolikrát se událost bude v průběhu času opakovat. Funkce není vždy k dispozici v jiných zásuvných modulech událostí.

Plugin kalendáře událostí Stachethemes obsahuje mnoho užitečnějších funkcí, jako je integrace WooCommerce, což vám dává možnost prodávat zboží přímo z události kalendáře nebo importovat soubory .ics z Google a exportovat je..

Jednou z nových užitečných funkcí pluginu je možnost umožnit všem návštěvníkům, a to i těm bez registrace, přidávat události do vašeho kalendáře z front-endu nebo omezit jejich přístup kategoriemi jako registrovaní uživatelé, moderátoři, autoři atd. To vám umožní pro vytvoření kalendářů událostí odeslaných uživatelem na webu. Něco užitečného pro školy, týmy a další skupiny.

16. Responzivní plánovač událostí pro WordPress

Responzivní plánovač událostí pro WordPress

Info & DownloadView The Demo

Hostujete offline událost? Hádám, že chcete, aby věci fungovaly co nejhlaději, že? Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je korelovat očekávání účastníka s nabízenými zkušenostmi. Sestavte podrobný plán a návštěvníci budou vědět, co se děje, kde a kdy za všech okolností.

Doplněk Responsive Event Scheduler vytváří některé z nejelegantnějších plánů událostí, které najdete – a jak název pluginu naznačuje, jsou také plně citlivé, takže vypadají nádherně na zařízeních všech velikostí.

Snímek responzivního plánovače událostí pro snímek WordPress

Plugin vám umožní plně barevně koordinovat vaše plány událostí. To nejen zajišťuje, že vypadají špičkově, ale také jim usnadňuje navigaci. Každý rozvrh může být stejně podrobný, jak chcete, včetně podpory pro vícerozměrné a vícedenní události. V každém časovém slotu je místo pro všechny důležité informace, včetně: času, data, řečníka, obrazu reproduktoru (s výběrem kruhových a čtvercových obrázků), popisu, odkazů a profilů sociálních médií.

Každá položka je rozšiřitelná, takže návštěvníci mohou vidět tolik nebo málo informací, kolik chtějí. Plugin lze použít v různých průmyslových odvětvích, včetně hudebních festivalů, konferencí, setkání a tříd.

Závěrečné myšlenky o kalendáři nejlepších událostí WordPress Pluginy

Vaše události vyžadují účastníky a mít krásný a funkční kalendář událostí jde nějakým způsobem k zajištění vyprodání vašich událostí.

V tomto příspěvku jsme představili našich deset nejlepších tipů. Měli byste mezi nimi najít perfektní plugin kalendáře událostí. Ať už máte jednoduché potřeby nebo potřebujete pokročilejší řešení. S množstvím pluginů, které máte k dispozici, existuje spousta příležitostí vzít si jednu na roztočení. Doufejme, že si budete moci vybrat ten, který vyhovuje vašim požadavkům.

Máte plugin oblíbených událostí, který není uveden výše, nebo máte nějaké tipy a triky pro práci s nimi? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map