15+ modulů BuddyPress, které musíte mít

15+ nejlepších pluginů BuddyPress, které musíte mít

BuddyPress je páteří sociálních sítí WordPress. Pokud chcete na své stávající platformě WordPress vytvořit sociální síť (nebo komunitu), BuddyPress je plugin, který chcete.


Plugin „odemkne“ schopnosti sociálních sítí WordPress. Jinými slovy, BuddyPress umožňuje uživatelům registrovat a vytvářet profily, posílat zprávy, vytvářet spojení, vytvářet skupiny a obecně se stýkat.

Autor BuddyPress na WordPress.org říká, že plugin je „sociální síť v krabici“ a mám sklon souhlasit.

Chcete-li vytvořit přitažlivou a výkonnou sociální síť BuddyPress, potřebujete zabijácké téma (nebo návrháře), čas a několik pluginů, které natáhnou BuddyPress nad rámec představivosti..

Dnešní příspěvek vám představí 15+ z nejlepších pluginů BuddyPress, které musíte vyzkoušet v instalaci BuddyPress. Užijte si a nezapomeňte sdílet své názory v sekci komentářů.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Komunitní a uživatelské profily Youzer

Komunitní a uživatelské profily Youzer Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Dopřejte vaší síti BuddyPress nový život s novými komunitními a uživatelskými profily Youzer. Výchozí plugin BuddyPress vám z hlediska estetiky moc nenabízí. Youzer je řešení pro správu uživatelských profilů aplikace WordPress s bezpečným systémem členství, nastavením účtu front-end, výkonným podrobným panelem pro správu, hladkými efekty, mnoha pokročilými autorskými widgety, plně responzivním designem a extrémně volitelnými možnostmi, které jsou přizpůsobitelné množstvím „neomezených“ funkce.

Youzer se dodává s celou řadou funkcí, které vám pomohou vytvořit úžasnou síť BuddyPress bez ohýbání dozadu. Můžete očekávat dobroty, jako je 16 barevných schémat, 35+ widgetů, 14 stylů záhlaví, sociální zeď, ověřené odznaky, emotikony, zmínky, hodnocení, sociální přihlášení, soukromé profily, neomezené reklamní prostory, více formátů příspěvků a plně responzivní design. . S více než 700 dalšími možnostmi je Youzer právě nástrojem, který do vaší sítě BuddyPress potřebujete přidat barvu a okázalost.

S Youzerem můžete také vydělat více peněz inzercí na uživatelských profilech svých webových stránek tím, že vytvoříte neomezené reklamy s typem bannerů i kódem AdSense. Tímto způsobem můžete využít Youzer, aby se pro vás stal zdrojem příjmů, pokud jej budete používat moudře.

Vývojáři vytvořili Youzer, aby vytvořil jedinečný plugin WordPress. Vědí, že výběr správného pluginu uživatelských profilů je pro vaši firmu zásadní, protože lepší platforma znamená více příležitostí pro růst. Díky tomu je Youzer jedním z nejlepších pluginů uživatelských profilů WordPress.

2. Uživatelské profily uživatele USERPRO se sociálním přihlášením

Uživatelské profily USERPRO se sociálním přihlášením Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

UserPro nabízí svým uživatelům možnost přihlásit se na svůj web WordPress (a vaši komunitu BuddyPress) pomocí jejich účtů v sociálních sítích. Existuje spousta skvělých možností, které můžete aktivovat, a pokud vaši návštěvníci nechtějí používat jeden ze svých sociálních účtů, mohou se vždy přihlásit na váš web staromódním způsobem. Plugin stojí 30 $, ale vyplatí se to.

UserPro přichází s šíleným množstvím možností, včetně více registračních formulářů, písem Google, integrace PayPal, takže můžete vytvářet placené členství, krásné profily členů, vyhledávání členů, integraci zpravodajů, vlastní ikony a mnoho dalšího.

Nejenže se bezproblémově integruje s BuddyPress – ale také s bbPress, WooCommerce, MailChimp a většinou WordPress témat. Navíc obsahuje také snadno použitelné možnosti, které usnadňují nastavení. Panel administrace drag & drop odstraní vaše odhady z vašich přizpůsobení a 4 předem naformátované barevné skiny umožňují rychlé a snadné začít. Téma je navíc připraveno na překlad a zahrnuje podporu RTL, takže funguje skvěle bez ohledu na to, ze které země je vaše cílové publikum.

3. BuddyPress Activity Plus (zdarma)

BuddyPress Activity Plus Zdarma WordPress Plugin

BuddyPress Activity Plus je plugin, který chcete, pokud se snažíte zvýšit zapojení uživatelů a podpořit sociální aktivitu ve vaší komunitě BuddyPress. Plugin přidá tlačítka sdílení ve stylu Facebook do zdroje aktivit BuddyPress, aby vaši členové mohli rychle sdílet obrázky, příspěvky a videa. Pokud chcete usnadnit odesílání a sdílení obsahu z celého internetu ve vaší síti BuddyPress, BuddyPress Activity Plus je vaše odpověď.

BuddyPress Activity Plus je dodáván se 3 styly tlačítek a navíc můžete přidat své vlastní styly. Kromě toho BuddyPress Activity plus automaticky vytváří úryvky obsahu, což činí sdílení obsahu blažeností.

Kromě toho vám plugin umožňuje zobrazit a upravit obsah před zveřejněním na vašem webu, což znamená, že můžete přidat svůj vlastní komentář a automaticky stahovat tituly, popisy a miniatury..

4. Možnosti registrace BuddyPress (zdarma)

BuddyPressRegistration Options Free WordPress Plugin

S webem sociálních sítí přicházejí všichni uživatelé. Máme civilní uživatele, kteří jsou v pohodě lidové, a pak tam jsou automatizované spamové roboty a spammery, kteří jsou závislí na chaosu. Chcete-li udržovat slušnou sociální síť, která stojí za její sůl, musíte před degradací vašich stránek chytit spam. Zde přichází plugin Možnosti registrace BuddyPress.

Podle vývojářů možnosti registrace BuddyPress „… umožňují povolit moderování uživatelů novým členům a také pomoci vytvořit soukromou síť pro vaše uživatele.“ Jinými slovy, plugin vám pomůže zabránit spamovým robotům a novým uživatelům v přístupu na vaši platformu BuddyPress před schválením. Navíc se noví uživatelé nebudou objevovat na internetu Členové seznam až do schválení.

Nemoderovaní uživatelé však mohou dostávat e-mailová potvrzení a mít přístup k jejich uživatelskému profilu, ale to je jen o tom – nebudou moci používat sociální síť ani interagovat s ostatními uživateli, dokud je neschválíte.

V době psaní podporuje BuddyPress možnosti registrace tři jazyky, a to katalánštinu, angličtinu a hebrejštinu. Pokud jste však nakloněni, můžete se stát přispěvatelem WordPress a přeložit plugin do svého jazyka.

5. Pokročilé doručování vše-v-jednom e-mailu

Rozšířené doručování všeho v jednom e-mailu Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Také známý jako Vše v jednom e-mailu pro WordPress, tento plugin rozšiřuje e-mailové funkce WordPress přidáním funkcí, jako například:

 • Vlastní pole „Od“ nahrazující výchozí nastavení WordPress
 • Podpora SMTP, takže můžete odesílat e-maily z externích serverů
 • Vyčistěte e-maily a šablony HTML
 • BuddyPress a WP-eCommerce e-mailování témat
 • Kompatibilita WordPress MU (Multisite)
 • WYSIWYG editor a náhled
 • A mnohem víc

Ale i s těmito vzrušujícími funkcemi si nezaměňujte pokročilé doručování e-mailů WordPress pro e-mailového klienta; je to jen vyladění které přidávají teplo a osobnost k odchozím e-mailům.

Plugin je kompatibilní s nejnovější verzí WordPress, BuddyPress a funguje dobře ve všech prohlížečích kromě IE6, který nepodporuje administrační panel pluginu. Rozšířené doručování e-mailem WordPress vám vrátí 18 dolarů, ale stojí za to každý cent.

6. rtMEDIA pro BuddyPress a bbPress (zdarma)

rtMEDIA pro BuddyPress & bbPress Zdarma WordPress Plugin

Pokud jste pro své webové stránky BuddyPress, bbPress nebo WordPress hledali multimediální řešení s bohatými funkcemi, už nehledejte, rtMedia je skutečná nabídka.

rtMedia, který byl vytvořen rtCamp a 40 dalších vývojářů, umožňuje přidávat foto / video alba, nastavení sdílení a předvolby ochrany osobních údajů, implementovat front-end uploady a kódovat (převádět) audio i video soubory.

A to je jen špička ledovce, protože plugin má mnoho dalších funkcí, včetně templatingového systému, bezproblémové integrace BuddyPress a WordPress, uploadu rtMedia, který podporuje drag-and-drop upload, vybraná média a schopnost připojit média k proudům aktivit.

Tento plugin je dodáván ve dvou verzích. Můžete si vybrat bezplatnou verzi nebo prémiové doplňky rtMedia, které přicházejí s milionem dalších funkcí, moderování a prioritní podpory. rtCamp doporučuje vyzkoušet bezplatnou verzi před provedením nákupu. Jsou přesvědčeni, že se vám bude líbit.

7. BuddyPress Uživatelé Chat (zdarma)

Info & DownloadView The Demo

Zvyšte zapojení uživatelů na vašem webu BuddyPress pomocí chatového pluginu jako žádný jiný. Pokud hledáte řešení chatu pro svou komunitu, BPChat vám nabízí řadu zajímavých funkcí, jako například:

 • Chat ve stylu Facebook pro všechny přihlášené uživatele
 • Bezproblémová integrace BuddyPress
 • Snadné přizpůsobení s neomezeným počtem barev, pozadí a obrázků
 • Zvukový výstražný systém
 • Oznámení o názvu prohlížeče
 • Podpora pro více jazyků
 • Online / offline indikátor
 • 80 ikon smajlíků
 • Víceuživatelský chat
 • Hledání přátel
 • Citlivý design a podpora Ajaxu
 • A mnohem víc

Tento plugin vám nabízí možnost poskytnout uživatelům plnohodnotný chatovací zážitek. Nejlepší část je, že plugin je kompatibilní s BuddyPress, WordPress a WordPress MU, což znamená, že jej můžete použít téměř na každém projektu WordPress. Stručně řečeno, musíte se pokusit BPChat získat vzrušení.

Poskytněte svým uživatelům lepší uživatelský dojem a zvyšte interakci na svém webu pomocí BPChat. Prodává se pouze za 35 dolarů.

8. BuddyPress Výchozí data (zdarma)

BuddyPress Default Data Free WordPress Plugin

Pokud jste právě začali používat BuddyPress, budete chtít před spuštěním otestovat svoji platformu. Plugin BuddyPress Default Data umožňuje automatické vyplnění instalace BuddyPress pro účely testování.

Výchozí data BuddyPress lze snadno nastavit. Stačí nainstalovat a aktivovat plugin a poté k němu přistupovat pod položkou „Nástroje“ na obrazovce pro správu WordPress. Po spuštění pluginu stačí zaškrtnout dvě políčka a kliknout na „Importovat vybraná data“. Je to tak snadné. Vaše instalace bude naplněna okamžitě 25 uživateli a 75 aktivními položkami, které jsou ve skutečnosti citovány od známých osobností.

To není vše. Plugin importuje více dat, jako je 100 soukromých zpráv, 45 nových skupin, 440+ členů skupiny, 95+ přátelských kontaktů a 225 položek profilu..

Všichni uživatelé mají stejné heslo, jaké vám bylo odhaleno, takže se nemusíte obávat. Kromě toho můžete vymazat fiktivní data najednou kliknutím na Vymazat data BuddyPress knoflík.

Výchozí data BuddyPress jsou pro účely testování skvělá, ale nepoužívejte je na živém webu. Kromě toho vypněte e-mailová oznámení ve svém profilu, jinak se budete spamovat.

9. BuddyPress Analytics

BuddyPress Analytics WordPress Plugin

Chcete-li zůstat na špičce a provozovat cílené kampaně, musíte uživatelům lépe porozumět. Plugin BuddyPress Analytics vám to slibuje.

Pomocí tohoto pluginu můžete vidět celkový počet uživatelů, kteří navštíví vaši síť BuddyPress. Co víc? Můžete konsolidovat statistiky a dát prst na čas, který každý uživatel stráví na vašem webu.

Dále můžete zjistit, která klíčová slova uživatelé ve vyhledávání zadávají nejvíce. Kromě toho vám BuddyPress Analytics zobrazuje počet návštěv na uživatele, skupinu a stránku.

Kromě toho můžete vidět počet uživatelů s prázdnými profily a získat podporu pro celý rok s plnou verzí.

Doplněk je dodáván s snadno použitelným řídicím panelem, který shrnuje statistiky profilů a zobrazuje počet uživatelů. Získáte také několik pěkných grafů a autor slibuje další funkce v budoucnosti. Lite plugin je zdarma, ale můžete si vybrat plnou verzi kdykoli za 55 $.

10. iThemes Security pro BuddyPress

Zabezpečení iThemes pro BuddyPress Freemium WordPress Plugin

Jakmile se váš marketing WordPress začne vyplácet, jste povinni přilákat hackery a spammery do vlečných sítí. Je to nevyhnutelné a nemůžete udělat nic pro to, abyste těmto nežádoucím uživatelům zabránili v přístupu na váš web.

Můžete jim však zabránit v registraci a vyvolání zmatku v iThemes Security. Díky úžasným funkcím, jako jsou bezpečnostní kontroly, zákaz uživatelů, detekce změn souborů, zálohování databáze, ochrana proti útokům hrubou silou a mnoho dalšího, znamená iThemes Security obchod.

Plugin je zdarma k použití, ale potřebujete prémiovou verzi, pokud potřebujete další funkce, jako je dvoufaktorové ověření, opětovné CAPTCHA, vypršení platnosti hesla, naplánování prověřování malwaru a magické odkazy mezi ostatními.

Nicméně se na to podíváte, je to skvělý krádež, protože iTheme Security pro vás stojí 80 až 197 dolarů za rok. Skutečně jde o malou cenu, která se platí za bezpečnost na světové úrovni.

11. Ultimate Membership Pro

Konečný členství Pro Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Ultimate Membership Pro, číslo jedna, které prodává členství na Envato, vám pomůže zpeněžit vaši síť BuddyPress, co se spoustou funkcí zamykání obsahu.

Svůj nejcennější obsah můžete zamknout, ať už jde o stránku, příspěvek, vlastní adresy URL, produkty, sekce obsahu, nabídky, kategorie atd., A můžete nastavit přesměrování nebo náhradní obsah..

Plugin je dodáván s některými atraktivními funkcemi včetně:

 • Sociální přihlášení podporující 7 sociálních sítí
 • Podpora více platebních bran
 • Zdarma / placené / zkušební platební modely
 • Odkapávejte obsah, abyste mohli obsah pravidelně uvolňovat
 • Uzamčení obsahu pro omezení veškerého obsahu na stránce
 • Vlastní pole pro uživatelské profily a registrační formuláře
 • Integrace s 9 platformami pro e-mailový marketing
 • Kompatibilita s woocommerce
 • Vizuální skladatel
 • Kuponové kódy
 • A mnohem víc!

Nemůžeme vyjmenovat všechny funkce v aplikaci Ultimate Membership Pro, takže se budete chtít dobře podívat.

12. Editor vizuální CSS žluté tužky

Prémiový plugin WordPress pro žlutou tužku Visual CSS Editor

Info & DownloadView The Demo

Dobrý design jde ruku v ruce s lepším zapojením uživatelů a konverzemi. Samozřejmě poslední věcí, kterou chcete, je web BuddyPress, který vypadá jako inzerát ze 60. let, protože buďme upřímní, nemáme obrovskou sbírku vizuálně přitažlivých témat BuddyPress..

Co dělat? Ve většině scénářů zvládnete průměrně vypadající téma a několik úprav. No, to je, pokud máte znalosti kódování nebo designové dovednosti pro přizpůsobení svého tématu. Stačí říci, že cesta touto cestou není pro většinu uživatelů BuddyPress k dispozici, včetně vás.

Vstoupí do editoru vizuálního stylu CSS YellowPencil a den se uloží. Bez ohledu na vaše zkušenosti s kódováním, můžete použít YellowPencil k rozsáhlým návrhovým změnám jakéhokoli tématu. Jo, můžete upravovat design svých webových stránek v reálném čase a na front-endu, aniž byste se dotkli řádku kódu.

Mezi funkce, které máte k dispozici, patří 600+ písem, 300+ pozadí, vizuální změna velikosti, drag and drop, 50+ animací, editor živého kódu, výběr barvy, pozadí paralax, filtry CSS3, vlastnosti 50+ CSS, responzivní design a mohli bychom jít dál a dál , ale to by tě jen porodilo.

13. Správa reklam ADS PRO

Doplněk ADS PRO pro správu reklam Premium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Prodej reklam je jedním z nejlepších způsobů, jak zpeněžit váš web. Co s inzerenty utratí za digitální reklamu více než 150 miliard USD ročně.

I když na svém webu BuddyPress můžete vytvářet placené členství, nic vám nebrání v tom, abyste si doplnili svůj příjem několika reklamami.

Správa reklam není pro snadného začátečníka snadnějším úkolem. Pokud nevíte, co dělat nebo kde začít, pokud jde o prodej reklamního prostoru na vašem webu, poukazujeme na plugin Ads Pro Plugin.

Pluginy Ads Pro jsou dodávány s funkcemi, jako je 20+ umístění zobrazení reklamy, 30+ možností reklamy, 3 způsoby platby, 3 způsoby fakturace (CPC, CPM a CPD), plánování reklam, testy A / B, 25+ šablony reklam, pokročilé backend admin panel, úplné statistiky, podpora WooCommerce a geografické cílení.

14. Odměny za komunitu WPA

WPAchievements Community Rewards Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Jako lidské bytosti se nám daří na konkurenci a tím spíše na uspokojení z toho, abychom vyšli na vrchol. Naše vrozená touha vyhrát je přesně důvodem, proč WPAchievements působí zázraky pro váš web BuddyPress.

Plugin vám pomůže posílit interakci uživatelů díky schopnosti vytvářet neomezené úspěchy a úkoly, které uživatelům na vašem webu honí nové úspěchy. Kromě toho si můžete vytvořit milion a jednu pozici, aby si uživatel snil o vyšší hodnosti.

Můžete nastavit spouštěče pro své úspěchy a úkoly pro maximální autonomii. Co víc? Pomocí WPAchievemens můžete odměnit uživatele, kteří navštěvují kterýkoli z vašich offline, a to i díky speciálním kódům aktivity, které mohou uživatelé použít k odemknutí úspěchů.

V konstrukčním oddělení vám plugin WPAchievements začíná pomocí více než 60 vlastních ikon a interaktivních map postupu, které motivují vaše uživatele k vyplňování úkolů. Plugin navíc dodává editor krátkých kódů, který vám pomůže spravovat krátké kódy WPAchievements, takže můžete své úspěchy a úkoly vynechat kdekoli budete chtít. Dále, WPAchievements přichází s vyskakovacími upozorněními, aby okamžitě informovali uživatele, kdykoli odemknou nový úspěch.

Abychom nezapomněli, tento plugin se dodává se speciální stránkou Achievementy a Úkoly, kde uživatelé mohou porovnat, co odemkli, a odhalit, co zbývá získat. Pokud tento plugin zní zajímavě, budete rádi, když víte, že publikuje hotové úspěchy a úkoly automaticky do toku aktivit uživatele, což zvyšuje interaktivitu.

Kromě toho jsou WPAchievements dodávány se skříňkou obsahu, podrobnými zprávami, správou uživatelů a bodů, podporou více stránek / sítí, sdílením v sociálních sítích, takže uživatelé mohou mezi ostatními sdílet své úspěchy, vlastní widgety a panel pokročilých nastavení.

15. Reakce aktivity pro BuddyPress (zdarma)

Reakce na aktivitu pro BuddyPress Free WordPress Plugin

Musíte držet krok s časy, pokud chcete nadchnout své uživatele a soutěžit s kluky, kteří sledují vaše členy. Ještě druhý den vyšel Facebook „Reakce“ jako rozšíření nechvalně známého tlačítka „Like“.

Nyní již nemusíte zanechat to, co se má zanechat po vstupu do pluginu Activity Reactions For BuddyPress. V jednoduchém řádku vám tento plugin umožňuje přidat do vašeho toku aktivit BuddyPress reakce podobné Facebooku.

Nejlepší část je plugin přichází s další reakcí, Vděčný reakce, kterou Facebook upadl, protože byla určena pouze pro Den matek.

Reakce na aktivitu Pro BuddyPress je jednoduchá instalace a použití. Nemusíte nic konfigurovat, protože plugin funguje tak, jak je inzerován přímo z krabice.

16. GEO My WordPress (zdarma)

GEO My WordPress Zdarma WordPress Plugin

Internet opravdu učinil svět globální vesnicí, tak proč nepřiblížíte uživatele sítě BuddyPress k zásuvce jako žádný jiný? Pokud se zaměřujete na služby založené na poloze nebo chcete uživatelům BuddyPress pomoci najít další uživatele v okolí, GEO my WordPress je plugin, který potřebujete.

Podle slov vývojáře Eyal Fitoussi, GEO my WordPress, je „… konečná geolokační, mapovací a proximitní vyhledávací řešení pro WordPress.“ Ano, to zahrnuje i BuddyPress, takže žádný. Tento plugin se může pochlubit funkcemi, jako jsou:

 • Schopnost geotagovat některý z vašich příspěvků nebo stránek
 • Neomezené vyhledávací formuláře
 • Vyhledávač členů BuddyPress
 • Widgety a krátké kódy
 • Spouští se v rozhraní Google Maps API

Ale pokud jde o BuddyPress, plugin pomáhá vašim uživatelům „… hledat a najít další členy v jejich blízkosti nebo v blízkosti jakékoli adresy pomocí pokročilého vyhledávacího formuláře pro blízkost.“

17. SimplyChat

SimplyChat

Info & DownloadView The Demo

SimplyChat byl vyvinut speciálně pro BuddyPress. Jedná se o samostatný plugin, který běží na vašem vlastním serveru a nevyžaduje použití externí služby. Plně se integruje s BuddyPress taháním informací o uživatelích a skupinách, profilových obrázcích, účtech, přátelích, členech a dalších. To také zahrnuje, že plugin pro chat automaticky vytvoří skupinový chat, když je vytvořena skupina BuddyPress. Navíc přidává / odebírá uživatele z tohoto skupinového chatu, pokud jsou editováni členové skupiny BP.

Vývojáři, kteří nabízejí soukromé a veřejné skupiny, rozsáhlé nástroje pro správu komunit a nastavení pro správce webu, jej hrdě nazývají špičkovým modulem BuddyPress Livechat..

SimplyChat byl vyvinut s ohledem na schopnost reagovat, takže uživatelé chatu budou mít nejlepší možný uživatelský zážitek i na svém mobilním telefonu. Schopnost zakázat uživatelům, filtrovat vulgárnost a více doplňovat tento kompletní modul livechat.

Je kompatibilní s nejnovější verzí WordPress a BuddyPress a bude neustále aktualizován. Náš plán obsahuje spoustu úžasných nových funkcí, které budou spuštěny brzy, včetně úplného šifrování, dalších nástrojů pro správu komunity a dalších.

18. Snadné uživatelské profily

Snadné uživatelské profily

Info & DownloadView The Demo

Snadné vytváření uživatelských profilů je plugin pro správu uživatelských profilů, který přidává úžasné uživatelské profily, jakož i vlastní registrační a přihlašovací formuláře.

Snadné použití uživatelských profilů (nebo zkráceně UPME) je snadno použitelný plugin, který přidává skvělou uživatelskou funkčnost k libovolnému tématu WordPress. Plugin vám dává možnosti pro vlastní registrační formuláře, vlastní přihlašovací formuláře, neomezené vlastní pole, možnosti soukromého pole, možnosti vlastního pole, vlastní přihlašovací widget a mnoho dalšího. Můžete si vytvořit snadnou registraci členů pomocí formuláře, který je specifický pro váš web (pokud máte web na vaření, zeptejte se na oblíbená jídla lidí, pokud máte na hudebním webu členy přidejte své oblíbené kapely atd.).

Plugin byl integrován s aplikací Gravatar, takže když se uživatelé zaregistrují pomocí stejného e-mailu, automaticky se zobrazí jeho obrázek Gravatar. Plugin UPME byl také vytvořen s integrací uživatele WooCommerce. Tímto způsobem, pokud máte na svém webu obchod WooCommerce, uživatelé mohou přistupovat ke svému účtu a informacím o objednávce, aniž by se museli dvakrát přihlásit. Mezi další skvělé funkce patří responzivní rozložení, přeložitelné soubory, tuny ikon a některé opravdu úžasné krátké kódy, které usnadňují přidávání formulářů na váš web..

19. Profil Builder Pro

Tvůrce profilů

Informace a stahování

Profil Builder Pro je užitečný plugin, který vám dává možnost přizpůsobit registraci WordPress pro váš web. Vytvořte si svůj vlastní formulář pro registraci, profil a přihlášení pomocí úžasných možností v nástroji Profile Builder Pro.

Jednou z nejlepších funkcí nástroje Profile Builder Pro je schopnost používat krátké kódy pro přidání vlastních formulářů. Jediné, co musíte udělat, je vytvořit novou standardní stránku, dát jí název formuláře, doplněk krátkého kódu a publikovat. A je to. Jste jen několik kliknutí od vlastního registračního formuláře, přihlašovacího formuláře, formuláře aktualizačního profilu atd.

Další skvělou funkcí je pokročilý správce výpisů uživatelů. Díky tomu můžete rychle upravovat šablony pro výpis všech svých uživatelů, přihlášených uživatelů, konkrétních uživatelských rolí, uživatelů se specifickou hodnotou meta_hodnoty a dalších. To je skvělé pro sledování vašich uživatelů, autorů a dalších.

Profile Builder Pro také podporuje vlastní CSS, takže můžete stylizovat tak, aby odpovídal zbytku vašeho motivu, vlastní avatary (takže uživatelé mohou nahrát svůj vlastní obrázek, který se má zobrazit na jejich miniatuře profilu v komentářích, fórech a dalších), přesměrování vyplnění vlastního formuláře a mnohem více. Navštivte stránku pluginu, kde se dozvíte více a uvidíte všechny úžasné funkce nástroje Profile Builder Pro.

Před tebou…

Které doplňky používáte na svém webu BuddyPress? Jak pomáhají a chtěli byste se podělit o své zkušenosti? Neváhejte a sdílejte obsah svého srdce v sekci komentářů níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map