14 nejlepších posuvných modulů pro WordPress

Nejlepší zásuvné moduly pro WordPress

Všichni jsme při nakupování online viděli kvalitní jezdec, ale co je to, co dělá jezdce lákavým? Začněte tím, že velký posuvník reaguje a funguje dobře na jakémkoli tabletu nebo smartphonu. Mezi další nutné funkce patří:


 • Hladké animované efekty
 • Paralaxové vrstvy
 • Rychlé nahrávání obrázků
 • Stylová písma a tlačítka

Některé z těchto funkcí pomáhají majitelům stránek, zatímco jiné vytvářejí atraktivní vizuální zážitek pro návštěvníky webu. Ne všechny tyto funkce jsou nutné na všech stránkách, ale stojí za zvážení.

Používáte na svém webu jezdec? Pokud ne, máte štěstí, protože jsme sestavili seznam nejlepších zásuvných modulů pro WordPress. Několik z nich je prémií a několik zdarma – ale každý z nich má to, co návštěvníkům vašeho webu přinese „wow“. Pojďme se podívat.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Posuvník Nivo

Příklad Nivo Slider zobrazující jeden animovaný obrázek posuvný do jiného.

Info & DownloadView The Demo

Nivo Slider je bezplatný plugin s téměř všemi funkcemi, které potřebujete k vytvoření neuvěřitelných efektů. Je to zdarma, ale jeho intuitivní rozhraní usnadňuje vytváření posuvníků a jejich přidání na váš web pomocí krátkých kódů.

Tento plugin má po ruce řadu přechodových efektů, díky kterým můžete předvést své snímky, což vám umožní zobrazit úžasné vizuální prvky, které okouzlí návštěvníky. Kromě toho můžete snadno ovládat, které obrázky se mají zobrazit, využitím řady typů jezdců a funkce automatického oříznutí obrazu vám ušetří spoustu času při úpravě snímků..

A konečně, Nivo Slider je záměrně lehký, což nabízí minimální dopad na dobu načítání stránky. Je to skvělá volba pro přidání posuvníku na váš web.

2. Posuvná revoluce

Doplněk Revolution Slider Premium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Plugin Slider Revolution je jedním z nejpopulárnějších zásuvných modulů plug-in na trhu – a je to oprávněně (je to dokonce jeden ze dvou prémiových zásuvných modulů plug-inu zahrnutých v programu Total). Poskytuje stylové posuvníky plné šířky, které jsou mimořádně citlivé. Posuvník můžete implementovat na libovolný web, protože na jakémkoli zařízení vypadá pozoruhodně. Doplněk je také dodáván s animačními smyčkami, což zajistí, že vaši zákazníci nezůstanou se zmrzlým posuvníkem, pokud se na vaší domovské stránce chvíli zdržují.

Paralaxy vrstvy Slider Revolution jsou fantastické a editor snímků zobrazení časové osy zobrazuje intuitivní přehled o tom, jak se vaše obrázky na posuvníku zobrazí. Kromě toho vše poskytuje plugin drag-and-drop editor, který umožňuje začátečníkům webmastery produkovat profesionální mediální jezdce. Jedná se o posuvný plugin, který je vybaven dobrotami, od vícejazyčné podpory po podporu videa na YouTube na celé obrazovce a videa Vimeo.

3. Přechodový jezdec

Přechodový jezdec

Vytváření jedinečných posuvníků pro váš web nemusí být těžké. Ve skutečnosti nevyžaduje ani kódování. Posuvný modul Transition je výkonný plugin, který přidává spoustu funkcí a možností, takže si můžete vytvořit své vlastní ohromující posuvníky. Rovněž stojí za zmínku, že Transition Slider je první posuvný plugin svého druhu – využívající WebGL pro pokročilé efekty, které u CSS není možné.

S posuvníkem Transition je snadné vytvářet pokročilé a plně citlivé posuvníky pro váš web pomocí editoru rozložení živého jezdce, animací HTML5 (24 včetně rolení, obtékání, natahování, zkroucení a zoomu), automatické hraní a smyčky, funkce dotyku a přetažení snímku, tlačítka vrstvy a další. K dispozici je také 26 krásně upravených předpřipravených šablon, které můžete použít pro své posuvníky (nebo je prostě použít jako výchozí bod pro další přizpůsobení). Navíc je Transition Slider optimalizován pro vaše SEO na místě, vykreslování pouze tehdy, když je posuvník viditelný a pomocí líného načítání pro rychlejší stránkování.

4. Posuvník Theia Post

Posuvník Theia Post pro WordPress

Přidejte prezentace do svých vícestránkových příspěvků pomocí posuvníku Theia Post. Tento prémiový posuvník usnadňuje vytváření posuvníků z vašich vícestránkových příspěvků, stránek a produktů WooCommerce. Vyberte si z více než 200 posuvných motivů, 4 přechodových efektů, přidejte do snímků záhlaví a tituly a dokonce můžete v navigaci obnovit obsah reklamy. Můžete dokonce použít živý náhled administrátora k zobrazení jezdců před publikováním.

Bojíte se o své SEO? Theia je optimalizována s jedinečnými webovými adresami a také s ohledem na rychlost, pomocí AJAX a předběžného načítání, aby vaše posuvníky byly rychlé.

Chcete vytvořit kolotoč? Poklepejte na doplněk Carousel, který staví na funkcích Theia, a přidejte karusely s miniaturami, vektorovými šipkami 35+, dotykovou navigací a přizpůsobením jednotlivých příspěvků.

5. Soliloquy

Soliloquy Sliders Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Tenhle je rozhodně prémiový. Doplněk pro posuvný modul Soliloquy začíná na 19 USD, ale ceny mohou jít až do výše 249 $, v závislosti na tom, kolik webů jej plánujete použít. Pokud nemůžete pracovat s některými bezplatnými zásuvnými moduly plug-in WordPress z důvodu jejich matoucího rozhraní, poskytuje tato možnost odklad. Je citlivý a dává vám sílu rychle importovat a exportovat dříve vytvořené posuvníky, což zkracuje čas strávený převodem na jiné weby.

Rozhraní budovy je také velmi snadno použitelné a zdá se, že se na přední straně nikdy nezpomalí ani nezasáhne. Jednou z jedinečnějších funkcí je možnost nezávislého posuvníku pro upuštění jednotlivých jezdců kdekoli na vašem webu.

6. Posuvník Pro

Slider Pro Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Slider Pro je plně citlivý a dotykový povolený posuvný prémiový plugin WordPress. Díky podpoře obrázků, audio a dalších videí je tento posuvník skvělým doplňkem jakéhokoli tématu.

Chcete flexibilní posuvný plugin, který má spoustu skvělých funkcí a je snadno použitelný, hned po vybalení z krabice? Pak chcete Slider Pro. Tento úžasný plugin usnadňuje přidání vlastních posuvníků do jakéhokoli tématu WordPress. Tento dotykový a plně citlivý posuvník vypadá perfektně na všech zařízeních, telefonech a tabletech. Navíc s podporou galerií, obsahu, flickru, hlubokého propojení a dalších můžete vytvořit jakýkoli typ jezdce, který potřebujete.

Slider Pro má také spoustu možností rozvržení a designu. Plugin zahrnuje podporu hladkých přechodů snímků, animovaných vrstev, karuselů, nekonečných posuvníků, posuvníků na celé obrazovce, automatických výšek, smíšených portrétních a krajinných obrázků, líného zatížení a mnoho dalšího. Existuje jen tolik skvělých možností!

Mezi další funkce pluginu patří podpora sítnice, lightbox, navigace pomocí klávesnice, body přerušení a miniatury. Ale to není vše, níže najdete další funkce. Slider Pro je skvělý plugin WordPress, který nebudete chtít předat.

7. LayerSlider

Doplněk Layer Slider Premium Slider Plugin

Info & DownloadView The Demo

Jaký je první dojem na vašem webu? Dobrý první dojem povzbuzuje návštěvníky k pobytu, ale špatný znamená, že byste mohli ztratit návštěvníky, potenciálně navždy. Proto se mnoho webových stránek rozhodlo použít vysoce vizuální posuvník obrázků nad záhybem na své domovské stránce, což je skvělé také pro nasměrování návštěvníků k vašemu nejlepšímu nebo nejnovějšímu obsahu – přidávají barvu a snímky a navíc usnadňují navigaci na vašem webu. Prémiový plugin LayerSlider (který je dalším prémiovým posuvníkem v balíčku Total) nenabízí pouze posuvníky. Můžete také přidat obrázkové galerie a prezentace, abyste vytvořili ideální multimediální zážitek.

LayerSlider poskytuje přes 200+ 2D a 3D přechodů a pomocí editoru snímků si můžete vytvořit vlastní vlastní přechody. Výkonný editor drag-and-drop je dodáván s pluginem pro prohlížení náhledů v reálném čase, jakož i pro import, export a přesun komponent v zobrazení časové osy. LayerSlider umožňuje vytvářet krásné a citlivé galerie obrázků a posuvníky obsahu – můžete také vložit zvuk nebo video z YouTube nebo Vimeo. Toto není nic nového, ale hlavním prodejním bodem LayerSlider je obrovské množství přechodových efektů a dostupných vzhledů, které vám poskytují velkou flexibilitu při vytváření požadovaného typu jezdce.

Můžete dokonce generovat dynamické posuvníky, které se připojují k vašim příspěvkům a stránkám WordPress. To vám umožní posílat lidi na váš nejpřitažlivější obsah, aniž by na vás bylo mnoho práce. S více než 13 skiny, z nichž si můžete vybrat, jsou možnosti pro budování značky vašeho webu a jeho odlišný vzhled od ostatních lidí, kteří si tento plugin kupují, nekonečné.

LayerSlider také podporuje líné načítání; novější snímky se načtou pouze tehdy, když jsou potřeba, namísto načtení všech předem. Jo, a zmínil jsem se, že jezdec je SEO přátelský? To vám dává krok před konkurencí, protože ne příliš mnoho lidí ví, jak optimalizovat své jezdce.

8. Hladký jezdec

Hladký posuvník zdarma WordPress Plugin

Vývojáři Smooth Slider tvrdí, že můžete implementovat ohromující jezdec s odkazy na nedávné nebo doporučené příspěvky během pouhých 50 sekund. To je vysoký úkol, ale zdá se, že je to úplně pravda. Rozhraní je poměrně jednoduché a opravdu není mnoho tlačítek nebo nastavení, které by vám zabalily hlavu. Toto je další z možností bezplatného posuvného pluginu a je plně funkční.

Prezentace, které vytvoříte, jsou vyhledávací modul optimalizovaný pro přivádění nových lidí na váš web a Nastavení panel poskytuje plnou kontrolu nad tím, jak vaše posuvníky vypadají na front-endu. Obzvláště se mi líbí, že bezplatný plugin je dodáván se šesti přechodovými efekty, což je více než některé z méně přitažlivých prémiových posuvných modulů (nezahrnuli jsme žádný z tohoto seznamu).

Klíčem k tomuto pluginu je, že nepotřebujete žádné znalosti kódování, aby něco vypadalo profesionálně. Snímky lze umístit nebo odebrat jediným kliknutím – stačí přejít na Posuvníky administrátorská lišta. Je to úhledná varianta, kterou stojí za vyzkoušení.

9. Inteligentní posuvník 3

Chytrý jezdec 3

Smart Slider 3 je intuitivní plugin, který vám umožní rychle vytvářet responzivní prezentace a také zahrnovat videa z YouTube i Vimeo. Jeho snadno použitelný editor vám umožňuje pracovat s více vrstvami, vytvářet snímky pomocí rozhraní drag-and-drop a zobrazit náhled živého obsahu před jeho publikováním.

Snadno měňte všechny detaily, které opravdu záleží na typografii a stylu. Můžete si vybrat písma a styly pro své vrstvy, navigace a další prvky a měnit se mezi více snímky a vrstvami. Začněte prázdným jezdcem WordPress nebo si vyberte z mnoha krásných vzorků. 100+ předem vyrobených diapozitivů s mimořádně snadnou instalací jedním kliknutím. Jednoduchý způsob, jak vytvořit každý typ jezdců. Smart Slider 3 používá výkonný systém animace vrstev, který dává vrstvám pohyb a přechody. Možnosti toho, co můžete stavět, jsou nekonečné. Dodává se s 40 + vestavěnými animacemi vrstev ve 3 typech animací: in, out, loop.

Tento plugin zahrnuje také dotykový design, automatické konfigurace a více posuvných ovládacích prvků pro změnu stylů a pozic. Můžete dokonce generovat posuvníky z externích zdrojů. Ke každému snímku přidejte dynamický obsah, například: příspěvky a články WordPress, Flickr, Instagram, YouTube, Vimeo, WooCommerce a 32 dalších. Rozhodně doporučujeme, abyste si prohlédli dokumentaci vývojářů, abyste se dozvěděli více o tom, co tento plugin může udělat.

10. RoyalSlider

RoyalSlider Premium

Info & DownloadView The Demo

RoyalSlider je prémiová galerie obrázků a posuvník obsahu, který je dodáván v několika formátech. Plugin WordPress je rychlý, citlivý a dotykový pro mobilní zařízení. Můžete jej použít k rychlému vytvoření vysoce kvalitních galerií z účtů Instagram, Flickr nebo 500px.

Tento jezdec přidává velký rozměr každému tématu WordPress. Existuje tolik typů posuvníků, ze kterých si můžete vybrat, jste si jisti, že je budete moci použít v různých projektech. A protože jsou všechny posuvníky ve vašem prohlížeči automaticky ukládány do mezipaměti, Royal Slider nezpomaluje žádný z vašich webových stránek WordPress (hurá!).

Také Royal Slider je velmi uživatelsky přívětivý a snadno použitelný. Existuje mnoho funkcí backend, které usnadňují práci administrátora. V první řadě to funguje skvěle s nejnovější verzí WordPress a má vlastní administrátorskou oblast. Navíc využívá hromadného nahrávání WP 3.5 prostřednictvím správce médií nebo můžete přímo propojit svůj účet Flickr nebo 500px. Díky tomu je velmi rychlé vytvářet krásné posuvníky plné obrázků. Potom můžete pomocí Editoru značek snímků přidávat tituly, data atd. A přidávat vlastní efekty přechodu (všechny, které můžete vidět naživo v oblasti náhledu Live Slider na panelu administrátora). Chcete-li vložit své posuvníky, je to stejně jednoduché jako použití krátkého kódu, widgetu nebo funkce PHP (podle toho, co pro vás bude nejlepší).

11. Citlivý jezdec od MotoPress

Citlivý jezdec od MotoPress

Responsive Slider by MotoPress je uživatelsky přívětivý způsob vytváření nádherných snímků a implementace animovaných efektů. Je vybaven rozhraním drag-and-drop, takže se nikdy nebudete muset dotýkat žádného kódu. Místo toho ji můžete použít k rychlému vytváření prezentací optimalizovaných pro vyhledávače, které fungují na jakémkoli zařízení.

Tento plugin nabízí tři hlavní typy posuvníků: Vlastní posuvníky, Posuvníky příspěvků a Posuvníky WooCommerce (pro weby elektronického obchodování). Chcete-li se dozvědět více o jeho široké škále funkcí, můžete se podívat na dokumentaci vývojářů nebo si ji sami předvést. A nezapomeňte si vyzkoušet prémiový plugin MotoPress Slideshow pro další funkce.

12. MetaSlider

MetaSlider

MetaSlider nabízí jednoduché rozhraní, které vám umožní vytvořit prezentaci optimalizovanou pro SEO během několika sekund. Můžete snadno přetáhnout obrázky z mediální knihovny WordPress a vytvořit galerii a poté přidat titulky, odkazy a data SEO – vše ze stejné stránky.

Kromě toho, že je MetaSlider citlivý a snadno použitelný, obsahuje také více možností konfigurace pro efekty rychlosti a animace. Pokud jste vývojář, může vás obzvlášť zajímat, že tento plugin je kompatibilní s Multisite a nabízí rozsáhlé API, se kterým můžete pracovat.

13. Master Slider

Hlavní jezdec

Bezplatný plugin Master Slider nabízí rozsáhlý seznam funkcí. Kromě toho, že je přátelský k SEO, má snadno použitelné rozhraní, reaguje na jakémkoli zařízení a umožňuje vytvářet nádherné prezentace pomocí posuvného tvůrce drag-and-drop. Toto je jeden z nejrobustnějších posuvných modulů, které můžete najít zdarma.

Navíc prémiová verze obsahuje všechny bezplatné funkce (které jsou četné) a několik doplňků, jako je posuvník produktu WooCommerce s pokročilými možnostmi filtrování, HD video pozadí pro snímky a hluboké propojení, které vám pomůže se SEO. Zahrnuje také náhledy v reálném čase, takže okamžitě víte, zda to funguje s vaším obsahem před publikováním.

14. Master Slider Pro

Master Slider - WordPress Plugin Layer Slider

Info & DownloadView The Demo

Master Slider Pro je plně citlivý dotykový posuvník WordPress plugin. Tento výkonný plugin obsahuje možnosti pro dotykovou navigaci, vrstvy bohaté na obsah, užitečné hotspoty, spoustu efektů a mnoho dalšího.

Master Slider Pro je další skvělý posuvný plugin WordPress, který vychází z CodeCanyon. Je plná všech skvělých funkcí, které byste očekávali od kvalitního posuvníku WordPress, včetně podpory odezvy, vrstev obsahu a obrázků, podpory videa, animací vrstev, přechodů snímků a dalších. Ale navíc existují jedinečné možnosti pro hotspoty snímků s popisky, přichycení k zarovnání a dokonce i inteligentní předběžné načtení obrazu..

Tento plugin také zahrnuje podporu a integraci pro mnoho dalších populárních pluginů WordPress na trhu. Master Slider Pro se integruje s pluginy Visual Composer Plugin, Flickr Plugin, Members Plugin a dalšími. Navíc je plugin vícejazyčný připraven, takže bez ohledu na to, jaký jazyk váš web používá, budou vaše hlavní jezdce snadno srozumitelné pro vaše čtenáře.

Master Slider Pro také přichází s 25 vzorovými posuvníky, které vám pomohou rychle připravit váš web. Navíc bylo testováno v různých prohlížečích, aby se zajistilo, že vaše posuvníky vypadají perfektně ve všech hlavních prohlížečích.

Závěr

Ideální posuvník zobrazuje, co vaše společnost dělá, a upoutá pozornost uživatelů, aby je posunul směrem k vašemu nejdůležitějšímu obsahu. Můžete odkazovat na své nejlepší blogové příspěvky nebo dokonce posílat lidi na sezónní speciality ve svém internetovém obchodě.

Ať už používáte tento posuvník, podívejte se na nejlepší posuvníky WordPress, které jsme zde zmínili, a zvažte jejich implementaci na svůj vlastní web. Je jedním z těchto pluginů váš oblíbený? Chybí mi váš oblíbený plugin? Chci od vás slyšet v komentářích!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map