13 nejlepších zásuvných modulů pro platební bránu WooCommerce

Nejlepší zásuvné moduly platební brány WooCommerce

Určitě jste už slyšeli o WooCommerce? Je to jeden z nejjednodušších způsobů, jak vytvořit internetový obchod s WordPress. WooCommerce umožňuje webovým stránkám přidávat produkty, digitální zboží a dokonce i předplatné (v závislosti na nainstalovaných rozšířeních WooCommerce). Ale pro všechny úžasné funkce, které WooCommerce zahrnuje, je zde jen několik výchozích platebních možností. Naštěstí pro vás existuje spousta bezplatných a prémiových doplňků platební brány WooCommerce, které můžete přidat a nabídnout zákazníkům nové možnosti platby.


Ať už chcete přidat Stripe, Amazon Pay nebo kryptoměny, existuje pro vás plugin. I když to v žádném případě není úplný seznam všech možností platební brány pro WooCommerce, pokusili jsme se pokrýt většinu hlavních možností. Doufejme, že níže najdete ten správný plugin pro platební bránu WooCommerce pro své zákazníky!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. WP SmartPay

WP SmartPay

Přijímejte platby pomocí Paddle a super snadné integrace WP SmartPay. S programem WP SmartPay budete mít pádlo pro svůj obchod WooCommerce. To znamená, že můžete přijmout téměř jakýkoli způsob platby – Visa, Discover, Apple Pay, bankovní převody a další! A díky tomu je správa daní z obchodu hračkou, protože Paddle za vás vybírá a odvádí daň z obratu. Rovněž nemusíte vytvářet své vlastní faktury – vše řeší Paddle a WP SmartPay!

WP SmartPay také umožňuje přijímat jednorázové a opakující se platby, navrhovat bezproblémový proces vyúčtování pro zvýšení konverzí (můžete dokonce vytvořit vyskakovací okna) a přidat vlastní kódy kuponů pro zlepšení vašeho obchodu. Navíc je optimalizován pro mobilní zařízení, podporuje více než 20 měn (a více než 11 jazyků) a má automatické aktualizace (pokud je aktivní vaše licence pluginu).

2. Pruh od WooCommerce

Pruh od WooCommerce

Jedná se o vynikající plugin pro platební bránu pro každého vlastníka webových stránek WordPress, jehož podnikání je rozšířeno do různých zemí světa. Pomáhá vám přijímat platby od zákazníků ve 26 zemích pomocí karet Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Diners Club, SEPA, Sofort, iDeal, Giropay, Alipay atd. WooCommerce Stripe má také webové platby Podpora API, což zákazníkům umožňuje platit majitelům společnosti prostřednictvím mobilních platebních kanálů.

3. FONDY Platební platforma

FONDY Multifunkční platební brána

Bezplatný zásuvný modul FONDY gateway usnadňuje přijímání plateb ve 120 zemích v EU i mimo ni. Jednoduše nainstalujte plugin a přidejte FONDY jako platební možnost do svého obchodu WooCommerce (Poznámka: budete muset zaregistrovat FONDY účet získat své ID obchodníka a tajný klíč). Vaši zákazníci pak budou moci platit výběrem Visa, Mastercard, Maestro, PayPal, Swift, inkasem, dobírkou a více ve více než 100 měnách. Navíc s FONDY můžete dokonce přizpůsobit a přidat značku na svůj obchodní portál, aby byl proces pokladny bezproblémový. Co není milovat?

4. PayPal Checkout od WooCommerce

CheckPal Checkout od WooCommerce

Každý podnikatel, který používá WooCommerce k provozování svého obchodu WordPress, může pomocí tohoto doplňku bohatého na funkce prodávat své produkty a služby v bezpečném prostředí. Navíc je Paypal jedním z nejpoužívanějších a nejdůvěryhodnějších platebních procesorů, aby se zákazníci cítili pohodlně s jeho používáním. Tento doplněk obsahuje pokladnu v kontextu, která splňuje všechny nezbytné bezpečnostní požadavky na webové stránky elektronického obchodu. Také by nemělo nijak změnit téma vašeho webu. Nezapomeňte, že služba In-Context Checkout využívá modální okno (na serverech PayPal). Po pokladně však budou zákazníci přesměrováni zpět na váš web.

5. Amazon Pay od WooCommerce

Amazon Pay by WooCommerce

Miliony lidí používají Amazon k objednání téměř čehokoli (ahoj Prime 2denní doručení zdarma). Věděli jste však, že můžete přidat Amazon Pay jako pokladnu do svého obchodu WooCommerce? Pomocí tohoto pluginu platební brány WooCommerce můžete přijímat platby od zákazníků prostřednictvím Amazonu. finance. Zákazníci se mohou snadno zaregistrovat po přihlášení do svého účtu Amazon. Plugin poté zobrazí zákaznickou zprávu „děkuji“ po dokončení transakce.

6. Square by WooCommerce

Náměstí WooCommerce

S Square můžete snadno a rychle přijímat platby od zákazníků. Tento plugin je skvělou volbou pro majitele obchodů WooCommerce, kteří také udržují fyzický výklad. Zejména proto, že vám plugin umožňuje synchronizovat váš inventář mezi vaším online obchodem WooCommerce a Square POS. Instalace a použití jsou jednoduché díky čistému a uživatelsky příjemnému rozhraní. Všechny údaje o platbách zákazníků zpracovává náměstí, takže se nemusíte obávat.

7. PayPal pro WooCommerce

PayPal pro WooCommerce

Všichni víme, že PayPal je mezi obchodními organizacemi oblíbenou platformou pro online transakce. A s tímto bezplatným pluginem si můžete užívat vybavení PayPal na svém webu. Tento plugin umožňuje vybírat platby od zákazníků bez měsíčních poplatků v USA a Kanadě. Umožňuje bezproblémovou integraci PayPal a vestavěné filtry podvodů chrání váš internetový obchod před podvodníky. Plugin dokonce obsahuje vestavěný tokenový systém, takže zákazníci mohou ukládat své platební informace. Vývojáři pluginů navíc nabízejí ZDARMA účet PayPal Payment Pro pro jakýkoli obchod s měsíčními tržbami nejméně 1 000 $.

8. WorldPay pro WooCommerce

WorldPay pro WooCommerce

Přijímejte platby kreditní kartou prostřednictvím svého obchodu WooCommerce s Worldpay. S tímto prémiovým rozšířením platebních modulů WooCommerce pro platební brány mohou zákazníci platit pomocí jakékoli hlavní kreditní karty, včetně karet Visa, Mastercard, Amex, JCB a dokonce Diners nebo debetních karet.

Pro použití tohoto pluginu je nutný účet Worldpay, protože všechny platby jsou spravovány a zpracovávány prostřednictvím jejich serverů (což je celý důvod, proč byste chtěli tento doplněk). Když zákazníci pokladnu zadají platební údaje bezpečně přes Worldpay, a jakmile je jejich objednávka ověřena, jsou přesměrováni na potvrzovací stránku na vašem webu. Instalace a nastavení jsou jednoduché a rychlé. Během používání tohoto pluginu můžete na svůj web snadno prodávat prémiové produkty nebo soubory ke stažení (například hudbu, video, ebook, PDF nebo jiné digitální mediální soubory)..

9. Mollie Payments for WooCommerce

Mollie Payments for WooCommerce

Plugin WooCommerce Mollie Payments umožňuje integrovat do WooCommerce mnoho hlavních platebních metod. Mollie podporuje hlavní kreditní karty, debetní karty, místní a mezinárodní platební metody, jakož i možnosti „pay after delivery“ (23 v době psaní této skutečnosti). Díky tomu je pro zákazníky mimořádně flexibilní možností a je to silný nástroj pro majitele podniků.

Za používání pluginu Mollie v obchodě WooCommerce nejsou účtovány žádné poplatky (pouze základní transakční poplatky při pokladně zákazníků). Stačí nainstalovat a nakonfigurovat nastavení a začít přijímat platby. Plugin dokonce pracuje s vícenásobnými servery a je kompatibilní s WPML. Pokud jste tedy vytvořili lokalizované verze svého obchodu WooCommerce, budete moci při každém překladu používat možnosti pokladny Mollie.

10. Braintree pro WooCommerce

Braintree pro WooCommerce

Tento plugin je oficiálním partnerstvím společnosti Braintree & PayPal. S nainstalovanou můžete přidat možnosti pro zákazníky platit kreditní kartou, PayPal, Google Pay a dokonce i ApplePay. Nejlepší ze všeho – to je pro vás zcela zdarma. Tento jedinečný plugin pro platební bránu WooCommerce je také kompatibilní s SAQ A PCI.

11. Platební brána WooCommerce USAePay

Platební brána WooCommerce USAePay

Info & DownloadView The Demo

Rozšíření ePay Gateway WooCommerce USA nabízí zcela integrovaný zážitek z objednávek mezi WooCommerce a US EPay. S USA ePay můžete přijímat a zpracovávat transakce z jakéhokoli místa na světě pro svůj obchod WooCommerce. Navíc je to ECI brána v reálném čase – takže můžete účtovat zákazníkům a přijímat platby okamžitě. Tento prémiový plugin obsahuje výkonné funkce pro platby, předplatné, uložené platební metody, vrácení peněz a další. USA ePay také podporuje více měn, takže zákazníci mohou nakupovat produkty ve své místní měně.

12. Cryptoniq Crypto Gateway

Cryptoniq Crypto Gateway

Info & DownloadView The Demo

Cryptoniq je jedinečný a na funkce bohatý prémiový plugin pro platební bránu WordPress, který umožňuje integrovat platební nástroje pomocí kryptoměny. Musíte vědět, že tento plugin WordPress byl vytvořen, aby platby co nejpohodlnější pro zákazníka a prodejce. V současné době podporuje 4 kryptoměny – včetně bitcoinů, Etherum, LiteCoin & Doge. Nejlepší ze všeho je, že Cryptoniq nezahrnuje služby a transakční poplatky třetích stran.

Tento plugin je velmi užitečný pro všechny obchodní organizace, které obchodují s větším množstvím a provádějí transakce v kryptoměnách. Jen mějte na paměti, že se jedná o rozšíření WooCommerce. Pokud nechcete instalovat a používat WooCommerce, nebojte se. Stále existuje řada skvělých způsobů, jak můžete akceptovat bitcoiny s WordPress spolu s dalšími kryptoměnami.

13. WooCommerce Pesapal platební brána

Platební brána WooCommerce Pesapal

Info & DownloadView The Demo

Platební brána WooCommerce Pesapal je dalším rozšířením pro WooCommerce, které nabízí několik nových platebních možností. S nainstalovaným rozšířením WooCommerce mohou zákazníci provádět okamžité platby pomocí aplikace Pesapal. Většina uživatelů tvrdí, že se jedná o jednoduchý plugin WordPress a je velmi snadné jej nastavit. Je kompatibilní s eWallet: M-Pesa, Airtel Money, mVisa. Díky tomu je k dispozici populárním africkým zemím, jako je Keňa, Uganda, Zambie, Zimbabwe, Rwanda, Tanzanie a Malawi..

Závěrečné myšlenky na zásuvné moduly platební brány WooCommerce

Různé zásuvné moduly pro platební bránu pro WooCommerce vám umožňují zpracovávat online transakce na vašem webu WordPress. Je to skvělý způsob, jak oslovit širší zákaznickou základnu a zvýšit celkové příjmy svého obchodu. Z výše uvedeného seznamu si můžete vybrat libovolný plugin a začít přijímat platby.

Vyzkoušeli jste některý z výše uvedených doplňků? Nebo existují nějaké další zásuvné moduly platební brány WooCommerce, které byste doporučili? Stačí zanechat komentář níže – rádi bychom věděli, jak zpracováváte platby na svém webu WooCommerce.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map