13 nejlepších pluginů WordPress Push Notification 2020

Nejlepší WordPress Push Oznámení Pluginy

Všichni majitelé webových stránek chtějí vytvořit nadšence, kteří se pravidelně vracejí ke čtení obsahu, interakci s komunitou a nákupu produktů. Existuje mnoho způsobů, jak povzbudit návštěvníky, aby se vrátili na váš web. Od vytvoření poutavé e-mailové kampaně a udržení vysoké přítomnosti na sociálních médiích, po spuštění propagačních akcí a soutěží, abychom jmenovali jen několik z nich. Nedávno však došlo k nárůstu zásuvných modulů pro oznámení push pro WordPress pro připojení k publiku.


V tomto článku se podíváme na to, co přesně jsou oznámení push a zda je lze použít ke zvýšení počtu vracejících se návštěvníků vašeho webu. Sdílíme také některé z nejlepších zásuvných modulů WordPress pro oznámení a co hledat při výběru jednoho.

Co jsou pluginy pro oznamování WordPress Push?

Doplňky oznámení WordPress Push

Oznámení push je automatická zpráva zaslaná předchozím návštěvníkům webu (kteří se samozřejmě rozhodli), když se na vašem webu nenacházejí. Pop-up se obvykle zeptá návštěvníka, pokud jsou rádi, že dostanou oznámení v budoucnu. Pokud akceptují, může web „zaslat“ oznámení do prohlížeče nebo zařízení této osoby (počítač, telefon atd.) Za účelem aktualizace stránek, nových článků, produktů, speciálních nabídek a dalších.

Existují zjevné výhody používání oznámení push, ale mohou existovat i nějaké závažné nevýhody, pokud nebudou použity správně.

Klady:

 • Oznámení zvyšují návštěvnost vašeho webu tím, že povzbuzují návštěvníky k návratu.
 • Protože lidé se rozhodli přijímat je, víte, že již mají zájem o vaše místo.
 • To může zase pomoci vašemu webu přeměnit se proti jeho cílům, ať už mají budovat komunitu nadšenců nebo generovat prodej.

Nevýhody:

 • Lidé se musí rozhodnout, že oznámení přijmou.
 • Počet oznámení push, která odešlete, může znamenat rozdíl mezi získáváním vracejících se návštěvníků a ztrátou vašich následovníků. Příliš mnoho oznámení a riskujete obtěžování publika. Příliš málo a mohou na váš web zapomenout.

Při výběru pluginu pro přidání oznámení push do WordPress byste měli zvážit podporovaná zařízení, přizpůsobení formuláře a přizpůsobení oznámení, množství oznámení push, které můžete poslat, kontrolu nad odesílanými zprávami a pokud jsou poskytovány analytické údaje.

S ohledem na to se podívejme na některé z nejlepších pluginů WordPress pro oznámení push.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. OneSignal

Doplněk OneSignal Free Web Push Notifications

OneSignal je bezplatný plugin WordPress, který může poskytovat neomezená oznámení push na ploše. V současné době podporuje prohlížeče Chrome, Firefox a Safari. Tato oblíbená možnost přizpůsobení formuláře pro přihlášení s rozšířením o funkce, jakož i nastavení časování a zobrazení umístění. Také vám umožní testovat vaše zprávy, abyste zjistili, které z nich mají lepší konverzní poměr. Spolu s automatickými oznámeními push, která se odesílají pokaždé, když publikujete nový příspěvek, můžete odesílat připomenutí lidem, kteří váš web již nějakou dobu nenavštívili. Zprávy lze naplánovat tak, aby byly doručovány v budoucnu, na základě dřívějších návštěv čtenářů, kteří navštívili váš web nebo jejich časové pásmo.

2. Gravitec.net

Gravitec.net - Web Push Oznámení

Odesílejte svým čtenářům Gravitec.net rychlá a efektivní oznámení o webových push. Tento bezplatný plugin umožňuje upozornit čtenáře na nový obsah nebo nabídky pomocí prohlížečů Chrome, Firefox, Safari, Opera nebo Yandex. Navíc existují pokročilé funkce pro výzvy k odběru, automatická oznámení založená na RSS kanálu, odkapávací kampaně představující nové předplatitele vašeho webu a jedinečný výběr vašich oblíbených zpráv. A protože Gravitec.net funguje skvěle na jakémkoli stolním nebo mobilním zařízení, můžete si být jisti, že vaši čtenáři vidí vaše oznámení push.

Musíte se přihlásit k odběru Gravitec.net plánovat použití jejich pluginu. Naštěstí pro vás však Gravitec.net nabízí velkorysý navždy bezplatný plán pro jednoho uživatele s až 30 000 odběrateli (wow!). To zahrnuje neomezená oznámení a celou řadu funkcí a integrací Gravitec.net. Ale pro neomezené předplatitele a uživatele, bílé štítky, RESTful API přátelské pro vývojáře a podpora priorit můžete upgradovat na obchodní plán. Počínaje pouhými 4 $ je to účelný náklad.

3. WonderPush

WonderPush - Web Push Oznámení

Další skvělá možnost pro váš web je WonderPush web push oznámení. Po nainstalování pluginu budou odběratelé, kteří se přihlásili, vědět, jakmile zveřejníte nový příspěvek. Protože je plugin kompatibilní s prohlížeči Chrome, Edge, Opera a Firefox, neměli byste mít žádný problém oslovit většinu publika jediným kliknutím..

To, co dělá tento plugin standout, jsou úžasné vestavěné funkce. Chcete oslovit konkrétní demografickou skupinu? S programem WonderPush máte možnost omezit push na základě jazyka, značek nebo událostí. Můžete také využít WonderPush k obnovení opuštěných vozíků. Stačí poslat nápovědu, aby předplatitelům připomnělo, že ve svých vozech nechali něco úžasného. A pomocí ovládacího panelu WonderPush můžete spravovat i své kampaně, segmenty, zaměstnance s přístupem a analytiky v reálném čase pro vaše oznámení.

A konečně je důležité si uvědomit, že WonderPush je prémiová služba (od 1E měsíčně). Nabízejí však 14denní bezplatnou zkušební verzi a jsou v souladu s GDPR (což znamená, že vaše data a informace o vašich zákaznících jsou bezpečně a náležitě spravovány v souladu s těmito předpisy). Tak proč to nezkusit vyzkoušet a sledovat, jak roste váš provoz (a možná i výnosy)!

4. Inteligentní oznámení (Premium)

Inteligentní oznámení Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Smart Notifications je oznámení push, informační bulletin, Facebook Messenger a plugin pro analytiky odběratelů. Díky tomu je komunikace s publikem snazší než kdy jindy. Používejte inteligentní oznámení pro vše, co se týká odběratelů a publika, včetně (ale nejen): zasílání oznámení, nadcházejících událostí, sociálních interakcí BuddyPress, témat bbPress, aktivity PeepSo, prodeje nebo objednávek WooCommerce a dalších.

Přestože mnoho pluginů nabízí pouze jeden způsob, jak komunikovat s publikem, Smart Notifications usnadňuje koordinaci marketingového úsilí. Snadná synchronizace zpravodaje, oznámení push a upozornění Facebook Messenger. Tímto způsobem můžete oslovit mnohem více odběratelů, než kdybyste použili jeden kanál. Tento plugin je také kompatibilní s WordPress multisite, WPML překlady, je RTL připraven a zahrnuje emoji podporu.

5. SendPulse

SendPulse Free Web Push WordPress Plugin

SendPulse je bezplatný plugin pro oznámení push pro WordPress. Tento užitečný doplněk vám umožní předplatit okamžitá oznámení (oznámení push). Dejte čtenářům vědět, kdy je nový blogový příspěvek, zda je položka ve vašem obchodě v prodeji nebo začíná živý chat. SendPulse je skvělá možnost, jak zvýšit zapojení a udržet návštěvníky vracející se.

Mezi významné funkce patří kompatibilita mezi prohlížeči, oznámení offline, přizpůsobitelné segmenty, přizpůsobené zasílání zpráv, testování A / B split pro WordPress, hromadné zprávy a další. SendPulse také obsahuje statistiky v reálném čase. Tímto způsobem můžete zjistit, které z vašich oznámení o Push se převádějí na základě mnoha faktorů. Plus SendPulse je zcela zdarma. To zahrnuje až 2 500 předplatitelů a 15 000 zpráv měsíčně. U více odběratelů nebo neomezených e-mailů budete muset upgradovat.

6. Oznámení Push pro WordPress Lite

Oznámení Push pro WordPress Lite

Oznámení push pro WordPress (Lite) vytvořená společností Delite Studio odesílá oznámení push pro zařízení iOS, Android a Fire OS. Tato oznámení jsou zasílána přímo z vašeho webu v reálném čase, kdykoli publikujete nový příspěvek. Tento poměrně základní plugin WordPress je skvělou volbou pro malé osobní blogy nebo pro ty, kteří začínají ve světě push oznámení. Poznámka: tyto zprávy jsou omezeny na 1000 na platformu pro každé oznámení.

Prémiová verze Push Oznámení pro WordPress od Delite nabízí neomezená oznámení a také podporuje oznámení prohlížečů Safari, Chrome a Firefox. Poskytuje důkladnou analýzu, abyste viděli, jak vaše stránky fungují a jaká oznámení převádějí uživatele na zpětné návštěvníky. Další působivou funkcí je, že uživatelé si sami mohou vybrat, jaký typ oznámení dostanou, a to tím, které kategorie příspěvků chtějí slyšet. To by mohlo pomoci zabránit tomu, aby uživatelé dostávali přílišná oznámení, čímž se sníží riziko ztráty účastníků.

7. Fire Push (Premium)

Fire Push Notification Plugin

Info & DownloadView The Demo

Prémiový plugin Fire Push je skvělý nástroj pro přidání oznámení HTML push na web WordPress. Oznámit, kdy je příspěvek publikován nebo aktualizován kliknutím na tlačítko! Plugin obsahuje snadné možnosti přizpůsobení ikony, názvu, odkazu na web a textu, který přidáte do svých oznámení. Navíc máte možnost zasílat oznámení push živě (když jsou uživatelé na vašem webu) a na pozadí (když uživatelé jednoduše procházejí web). Fire Push také podporuje WooCommerce, takže můžete posílat oznámení o uvolnění nových produktů, snížení cen nebo dokonce o nízkém stavu zásob.

8. PushAssist

Plugin pro oznámení PushAssist

Bezplatný plugin PushAssist je skvělý způsob, jak přidat upozornění PushAssist na vaše webové stránky podporující WordPress. Musíte se zaregistrovat k účtu zdarma, ale po tomto nastavení je hračka. PushAssist také zahrnuje možnosti pro HTTP / S, klíče GCM, naplánované kampaně, automatické zasílání oznámení a možnost přidat své vlastní logo, název, zprávu a odkaz na vaše oznámení. Můžete dokonce přidat parametry UTM pro lepší sledování výsledků oznámení o push v Google Analytics!

9. Beamer

Plugin pro oznámení Beamer

Beamer je bezplatný zpravodajský kanál a push push WordPress plugin, který můžete použít ke správě oznámení o svých stránkách z jednoho místa. S Beamerem můžete koordinovat naplánované příspěvky a oznámení, aktivovat automatické oznamování nových příspěvků, přidávat segmentaci (na základě chování, polohy nebo demografie) a dokonce vytvářet Beamer Newsfeed pro svůj web (kompletní s vlastní barvou, umístěním a typy upozornění). Nejlepší ze všeho – nastavení Beamera na váš web trvá jen 5 minut.

10. LetsPush (Premium)

Plugin pro oznámení LetsPush

Info & DownloadView The Demo

Pokud provozujete obchod nebo sociální web pomocí WordPress, budete se chtít podívat na LetsPush. Tento plugin přidává oznámení push nejen pro vaše příspěvky WordPress, ale také pro vaše produkty WooCommerce a upozornění BuddyPress. Tímto způsobem můžete tlačit oznámení o nových příspěvcích, sezónním prodeji, opuštěných vozech, nových žádostech o přátelství, soukromých zprávách a dalších. Nejlepší ze všeho je, že se jedná o prémiový samostatný plugin, pro použití LetsPush neexistuje další účet, předplatné, sada SDK třetích stran ani nic jiného. Stačí nainstalovat plugin a vyrazit!

11. Oznámení iZooto Web Push

iZooto Push Notification Plugin

S iZooto můžete růst a zapojit své publikum pomocí Push Oznámení. Jednoduše nainstalujte plugin a připojte se k účtu iZooto. Poté můžete začít vytvářet oznámení push přímo z ovládacího panelu WordPress. Vytvářejte automatická oznámení pomocí integrace Zapieru iZooto, přidejte ikony a ikony emodži, naplánujte si oznámení nebo je vytáhněte podle časového pásma, přidejte segmentaci publika a další. Plus iZooto dokonce obsahuje možnosti cílení podle umístění nebo zařízení, což je pro místní podniky velmi užitečné.

12. Odběratelé

Odběratelé Push Notification Plugin

Odběratelé jsou jednoduchý a bezplatný push notifikační WordPress plugin. Stejně jako další bezplatné možnosti v tomto seznamu je pro použití pluginu vyžadován bezplatný účet Subscribers.com, ale jakmile nastavíte nastavení, budete moci odesílat oznámení o push webu Chrome, Firefox, Opera, IE (pouze pro počítače) a Safari (pouze pro počítače). návštěvníkům vašeho webu. Sdělte svému publiku, že se objevuje nový příspěvek, pokud se koná bleskový výprodej, pokud máte událost a další. Živé akce jsou podporovány a předplatitelé jsou dokonce připraveni na GDPR.

13. Roost Web Push Free WordPress Plugin

Roost Web Push zdarma WordPress Plugin

Roost je prémiová služba podporující prohlížeč Chrome pro počítače a Android, Firefox a Safari. Rychlé a snadné nastavení, oznámení push lze zaslat během několika minut od instalace pluginu. Zprávy lze zasílat pokaždé, když je příspěvek publikován, vybraným skupinám nebo individuálně.

Oznámení lze také zasílat s názvem článku, vlastním nadpisem nebo s obrázkem. Tyto funkce vám poskytují kontrolu nad tím, co vidí každý následovník, a umožňují vám přizpůsobit si své zkušenosti. Tímto způsobem každý účastník přijímá zprávy, které jsou pro ně relevantní a zajímavé.

Hlavní remíza Roost je Zvonek Vlastnosti. Toto je centrum oznámení, které je k dispozici každému předplatiteli, a umožňuje jim prohlížet nejdůležitější poslední oznámení a obsah webu. Návštěvníci mohou také sdílet oznámení na sociálních médiích a řídit počet a typ zpráv, které dostávají. Poskytnutí nezávislosti publika na jejich oznámeních push může pomoci zvýšit zapojení webových stránek a sociálních médií a zároveň povzbudit návratové návštěvníky.

Závěrečné myšlenky

Při pohledu na nejlepší zásuvné moduly pro oznámení WordPress bude správná volba záviset na potřebách vašeho webu. Všichni jsou hodni a vzrušující vyhlídky, i když pokud se snažíte zasílat oznámení poprvé, může být moudřejší začít s jedním z bezplatných pluginů. Větší podnik s velkým sledováním bude pravděpodobně chtít vybrat jednu z prémiových možností od začátku. Tyto možnosti obvykle nabízejí více funkcí a flexibilitu a také podporu typu one-on-one.

Ať už si vyberete jakýkoli plugin, pečlivě sledujte svá oznámení push a sledujte konverze. Ujistěte se, že oznámení přinášejí pozitivní změnu, a co je nejdůležitější, neztrácejte sledovatele.

Používáte na svém webu WordPress oznámení push? Jaké řešení používáte a všimli jste si zvýšení návratnosti provozu? Prosím, podělte se o své myšlenky v komentářích níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map