12+ nejlepších zásuvných modulů WordPress Job Board pro rok 2020

10 nejlepších zásuvných modulů WordPress Job Board

Pokud chcete přidat pracovní desku na svůj web WordPress nebo si vytvořit vlastní web pracovních míst, budete muset použít účinný plugin WordPress pro pracovní desku. S mnoha možnostmi výběru však může být obtížné vědět, který plugin by byl pro váš web nejvhodnější.


V tomto článku se podíváme na nejlepší pluginy pro pracovní desky WordPress, které jsou v současné době k dispozici v roce 2020. Přestože jsou všechny uvedené pluginy dobré možnosti, při výběru pluginu byste měli vždy založit své rozhodnutí na potřebách svých vlastních stránek, nikoli na radách ostatních . Abychom vám pomohli najít nejlepší zásuvný modul pro pracovní desky WordPress, podíváme se na některé funkce a funkce jednotlivých možností, abyste našli ten nejlepší způsob, jak se hodí pro váš projekt..

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Správce úloh WP

Správce úloh WP

Info & DownloadView The Demo

WP Job Manager z Automaticky je skvělý plugin pro freemium job board. Pro ty, kteří přidávají na své webové stránky WordPress poprvé pracovní desku, nebo pro ty, kteří nehledají plugin s pokročilými funkcemi, by měl bezplatný základní modul, který poskytuje WP Job Manager, snadno uspokojit vaše potřeby. Pokud však hledáte další funkce, je možné zakoupit prémiové doplňky, které podporují modul jádra zdarma.

Program WP Job Manager založený na krátkém kódu může pracovat s jakýmkoli tématem a je velmi jednoduchý na spuštění a běh (stačí si rezervovat celou naši příručku WP Job Manager Guide). Můžete zobrazit seznam úloh zobrazujících informace o společnosti, data vypršení platnosti a další. Vytvořte front-end formulář pro odeslání úlohy, kde zaměstnavatelé mohou seznam úkolů sami a náhled seznamu před jeho spuštěním je také možné. Nebo použijte řídicí panel zaměstnavatele, kde přihlášeni uživatelé mohou spravovat vlastní seznamy úloh.

Mezi oblíbené doplňky patří Aplikace, kde můžete k úlohám přidávat formuláře žádosti. A Výpisy WC placené, což vám umožní zpeněžit váš web. Jak můžete vidět, WP Job Manager je univerzální plugin, který uspokojuje různé potřeby napříč deskou.

2. Přihlaste se online

Použít online plugin

Aplikovat online je bezplatný a efektivní zásuvný modul pro pracovní desky WordPress. Aplikujte online, je rychlé řešení a snadno se používá, pokud jste pro web WordPress chtěli přidat stránku úloh. Tento plugin lze také použít k přidání reklamní tabule nebo registrační stránky pro kurz nebo třídu. Po zveřejnění můžete okamžitě začít přijímat žádosti o zaměstnání nebo registrace z vašeho webu.

Intuitivní rozhraní aplikace Apply Online vám umožňuje přidávat, kategorizovat a spravovat reklamy na pracovní místa z ovládacího panelu WordPress. Poté můžete do reklam přidat popisy a další funkce související s prací a po přijetí aplikace obdržíte e-mail.

Velmi flexibilní a přímý plugin. Použít online je skvělá volba, pokud hledáte bezplatný plugin pro pracovní desky, který funguje hned po vybalení z krabice..

3. Simple Job Board

Simple Job Board

Simply Job Board je lehký plugin, který si můžete zdarma stáhnout z úložiště WordPress. Tento uživatelsky příjemný plugin WordPress vám umožní rychle přidat pracovní desku na váš web nebo blog.

Přidejte několik seznamů úloh a zobrazte je pomocí formulářů žádosti na jakékoli stránce vašeho webu pouhým použitím jednoduchých zkratek. Můžete si také zakoupit doplňky, které vám v případě potřeby pomohou upgradovat funkčnost pluginů. Simply Job Board je efektivní plugin s nízkými klíči, který lze rozšířit s růstem vašeho webu a je skvělou volbou pro ty, kteří mají rozpočet.

4. Úkoly a experti z WPMU DEV

Doplněk Wpmu Dev Jobs & Experts

Info & DownloadView The Demo

Úlohy a odborníci z WPMU DEV se považují za nejlepší v zásuvných modulech WordPress pro pracovní desky. Tento pokročilý plugin pro pokročilé vám umožní vytvořit na vašem webu pracovní desku, která splní vaše přesné specifikace. Tento plugin, který původně vytvořil WPMU DEV pro použití na svých vlastních stránkách, si klade za cíl spojit zaměstnance se zaměstnavateli, přičemž majitelé stránek mohou přistupovat k více hands-off přístupu.

Úkoly lze zveřejnit na front-end vašeho webu WordPress. Můžete popsat svou pozici, sdílet svůj rozpočet, přiložit potřebné soubory a další. Profily lze také vytvářet na front-endu. Zde mají lidé možnost přidat gravatar, bio, sociální odkazy, kontaktní informace a příklady práce. Soukromý systém zasílání zpráv pak umožňuje připojení profesionálů a zaměstnavatelů.

Tento plugin bohatý na funkce vám umožní vytvořit moderní a úspěšnou stránku pracovní desky na vašem webu nebo plně vybavený web pro zaměstnanost s WordPress. Úlohy a odborníci, kteří stojí za to se odhlásit, lze zakoupit jako součást členství ve WPMU DEV.

5. Rada pracovních míst WP

Rada pracovních míst WP

Spuštění pracovní desky uvnitř WordPress nebylo nikdy jednodušší díky WP Job Board. Další prémiový plugin, WP Job Board, je ideálním řešením pro náborové agentury, podnikatele, vývojáře webu a blogery..

Program WP Job Board, který je použitelný s jakýmkoli tématem WordPress, má editor přetahování, který vám pomůže rychle a snadno sestavit vaši pracovní desku. Tento doplněk poskytuje zdarma doplňky pro zvýšení funkčnosti a lze jej integrovat do služeb třetích stran, jako jsou Paypal a Stripe, které vám pomohou zpeněžit váš web..

6. JS Jobs Pro

JS Jobs Pro

JS Jobs je další plugin WordPress, který vám umožní vytvořit kompletní web úloh. Vytvořte členskou stránku, která umožní zaměstnancům a zaměstnavatelům převzít odpovědnost za jejich vlastní aplikace a seznamy. Uživatelé se mohou zaregistrovat a přihlásit pro přístup k vašemu obsahu nebo se přihlásit přes Facebook nebo LinkedIn. Důležité je, že JS Jobs Pro podporuje integraci Paypal a umožňuje vám účtovat poplatky za výpisy úloh nebo členství.

7. JobSearch WP Job Board

Board Job WP Job Board

Info & DownloadView The Demo

Pro ty, kteří chtějí stavět stránky profesionálních pracovních desek, je zásuvný modul JobSearch WP Job Board skvělou volbou. Zahrnuto s prémiovými funkcemi pro sociální přihlášení, e-mailová oznámení, vlastní balíčky, oblíbené položky, správce životopisů, upozornění na nová pracovní místa, vlastní pole (pro zaměstnavatele), zabezpečené přihlášení a další. Je to špičková možnost spuštění vlastního webu pracovních míst.

Jednoduše nainstalujte plugin a začněte používat nastavení pluginu pro váš web. Chcete vytvořit vlastní stránku rady pracovních míst? Vyzkoušejte doplněk pro tvorbu stránek JobSearch WPBakery – který kombinuje to nejlepší z obou světů funkcí JobSearch a snadné vytváření stránek drag & drop..

8. Správce rady práce

Správce rady práce

Job Board Manager je další bezplatná možnost, jak si snadno a rychle vytvořit vlastní pracovní místo. Tento plugin obsahuje jednoduché možnosti a krátké kódy pro vložení archivu úlohy, přidání formuláře pro odeslání, informace o uživatelském účtu a další. Plugin je SEO připraven a vytvořen s platným kódem, háčky a akce, takže vývojáři mohou plugin podle potřeby rozšířit.

9. WP Job Hunter

WP Job Hunter

Informace a stahováníZobrazit ukázku

Vytvořte si vlastní lovecký průmysl pomocí prémiového pluginu WP Job Hunter. S programem WP Job Hunter se můžete spojit s hlavními portály pracovních míst, jako jsou CareerJet, SimplyHired a další z nich provizí, jakmile se návštěvníci vašeho webu přihlásí. Stačí nainstalovat plugin a začít.

Díky snadným možnostem, jako je widget pracovní desky, integrovaný Facebook a G + like / share, vlastní vyhledávací pole, inteligentní atomizace značek, vestavěné statistiky návštěvníků a super jednoduché nastavení, je tento plugin skvělým doplňkem každého pracovního místa..

10. Job Board by BestWebSoft

Job Board by BestWebSoft

Job Board by BestWebSoft je základní, ale užitečný plugin pro pracovní desky. Ačkoli funkce nejsou rozsáhlé, tento plugin dělá to, co říká na plechovce a zároveň poskytuje dobrý uživatelský dojem návštěvníkům vašeho webu..

Plugin Job Board také umožňuje vytvářet stránky pro výpis úloh a přijímání aplikací. Přidejte neomezené úlohy, použijte krátké kódy k vložení registračního formuláře nebo pracovní desky, přizpůsobení podle místa, umožnění typů zaměstnání (na volné noze, na plný úvazek, na částečný úvazek, dočasných atd.), Výběr měn a další.

11. Tabulka příspěvků Pro

Tabulka příspěvků Pro

Info & DownloadView The Demo

S Post Table Pro můžete vytvořit víc než jen tabulku – včetně stránky výpisů úloh. Plugin obsahuje všechny důležité funkce, které potřebujete, například seznam, vyhledávání, pokročilé řazení a filtrování. Jednoduše vyberte svůj vlastní typ příspěvku, který chcete použít pro svůj stůl, a přizpůsobte si své možnosti. Navíc je kompatibilní s oblíbenými zásuvnými moduly, jako je kontaktní formulář 7 a gravitační formuláře, takže můžete přijímat žádosti o zaměstnání přímo na vašem webu.

12. WP Job Openings

Otevření pracovních míst WP

Nastavení stránky se seznamem úloh, rychlé a jednoduché, pomocí WP Job Openings. Tento přímý plugin obsahuje podporu pro neomezené specifikace úkolů, datum vypršení platnosti seznamu, poslední widget úkolů, vyhledávání a filtry Ajaxu, vlastní e-mailová oznámení a nabízí zobrazení mřížky nebo seznamu. Kromě toho obsahuje front-end formulář žádosti a vlastní roli HR uživatele pro usnadnění správy úloh.

13. Job Manager & Career

Job Manager & Career

Plugin Job Manager & Career byl navržen tak, aby pomáhal se seznamem úloh a správou aplikací přímo z ovládacího panelu WordPress. Plugin funguje skvěle s většinou motivů a zdědí jeho barvy, hranice a styly. Navíc zahrnuje možnosti jako snadno použitelné krátké kódy, vyhledávání úloh, formulář žádosti, obnovení nahrávání, přidávání doporučených úloh s odznaky, viditelnost úlohy na základě stavu, zálohování dat a další.

Závěrečné myšlenky na zásuvných modulech Job Board

Pokud chcete vytvořit celý web založený na reklamních pracovních příležitostech a přiřazování kandidátů k potenciálním zaměstnavatelům, může být lepší zvolit si téma pracovní desky.

Jobify je populární téma pracovní desky WordPress, které je k dispozici od Themeforest. Pokud máte k dispozici spoustu šablon a všechny nástroje pracovní desky, které byste mohli potřebovat, je téma Jobify WordPress skvělou volbou, pokud chcete svůj web rychle a efektivně uvést do provozu..

Které z pluginů pro pracovní desku WordPress si vyberete, aby vám pomohly vytvořit stránku nebo web pro pracovní desky? Prosím, podělte se s námi o své myšlenky v komentářích níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map