12 nejlepších témat WordPress pro affiliate marketing pro rok 2020

10+ nejlepších témat Affiliate Marketing WordPress

Vydělávání peněz online pomocí affiliate marketingu je jedním z nejjednodušších způsobů, jak zvýšit své příjmy. V dnešní době se affiliate marketing stal trendem pro téměř všechny internetové obchodníky. Jako přidružený obchodník můžete propagovat propojením na sdružování služeb nebo produktů. Poté získáte provizi přidruženého podniku za každý prodej nebo olovo, které vygenerujete. Aby k tomu došlo, musíte mít dobře vytvořený design webových stránek, který zaujme vaše návštěvníky. Z tohoto důvodu doporučujeme použít jedno z nejlepších témat WordPress pro affiliate marketing. Lepší design zvyšuje konverze, takže totéž by mělo platit i pro přidružená témata, správně?


Na trhu jsem viděl, že existuje tolik kvalitních témat, které považují affiliate marketing za sekundární prioritu. Pokud vaše téma není určeno pro affiliate marketing, může být obtížné předvést přidružené produkty. S ohledem na skutečnost, v tomto článku, se chystám podělit o některá z nejlepších témat affiliate marketingu WordPress (podle mého názoru), aby stoupal váš úspěch.

Existuje slušné množství kvalitních témat, která jsou vyvinuta a navržena výhradně pro affiliate marketing. Doufejme, že tento článek vám může pomoci vybrat kvalitní přidružené téma tím, že odstraníte jakékoli záměny týkající se této záležitosti. Témata, která jsem zde zmínil, jsou prvotřídní a udržují rozmanitost, která může usnadnit požadavky různých míst. Tak pojďme začít!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Genesis Theme Framework

Genesis WordPress Theme Framework

Info & DownloadView The Demo

Genesis framework vyvinutý společností StudioPress je jedním z nejpopulárnějších „témat“ na trhu. Je to opravdu rámec WordPress, spíše než téma. Toto je intuitivní a nejdostupnější téma WordPress, které vám umožní transformovat z nováčka na experta. Pomocí tohoto tématu můžete snadno vytvořit profesionální webovou stránku pro provozování affiliate marketingu v co nejkratším čase.

Se spoustou možností motivů získáte v Genesis volnost při manipulaci s jakoukoli součástí vašeho webu z rozložení obsahu jednoho sloupce do tří sloupců. Navíc můžete získat střízlivé, elegantní barevné schéma, vestavěné nástroje SEO, plně přizpůsobitelný postranní panel, přizpůsobitelné nabídky, oboustranné postranní panely. Budete dokonce mít techniky indexování vyhledávače, které zvýší hodnocení vašich stránek ve výsledku vyhledávání.

2. Kupon (denní nabídky a kupóny)

Info & DownloadView The Demo

Toto je téma založené na kupónu pro přidružené obchodníky a blogery. Toto téma je speciálně vytvořeno pro denní nabídky a webové stránky s kupóny. Kupon obsahuje uživatelsky přívětivé rozhraní, které uživateli usnadňuje ovládání tématu. Při používání tohoto motivu nemusíte instalovat žádný plugin třetích stran. Navíc je to hloubkové přizpůsobení, které nabízí snadný, rychlý a bezproblémový zážitek.

Kupon mohou být přidruženými obchodníky použity pro jeho velkorysý počet funkcí. Můžete snadno přizpůsobit záhlaví, zápatí, boční panely. Téma můžete integrovat do několika platforem. Můžete například integrovat téma s prodejci WooCommerce a WC. Kromě toho, pokud affiliate marketingový pracovník potřebuje solidní rámec pro předvedení rozmanitých a rozmanitých katalogů pro všechny affiliate partnery, Kupon by mohl být tou nejlepší volbou. Téma zahrnuje integraci poukazů WooCommerce PDF s dynamickým vyhledáváním a možností filtrování.

3. Simpli Pro (WooCommerce / Shop)

Simpli Pro WordPress Téma

Simpli Pro je prémiové téma WooCommerce a blogování pro podnikatelky. Přestože bylo téma navrženo a postaveno s ženským nádechem, lze jej použít pro téměř jakýkoli web. Stačí vyladit barvy a písma. Toto téma také používáte pro blogování a webové stránky elektronického obchodování. Jako affiliate marketing můžete vytvořit blogovací weby pro propagaci produktů, nebo můžete také vytvořit WooCommerce a prodávat na svém webu další produkty. Jeden z nejdůležitějších aspektů používání Simpli Pro je jeho všestranné použití ve všech oblastech. Téma může využít ženy podnikatelky, bloggerky, trenéry zdraví, politiky a dokonce i motivující řečníky.

Toto téma má řadu funkcí a funkcí. Jeho šikovný přizpůsobovací nástroj dělá věci uživatelsky přívětivější. Nejdůležitějším aspektem tohoto tématu je integrovaná integrace tvůrce stránek King Composer a Plynulá forma WP plugin, který každému uživateli umožňuje kontrolu nad celým webem bez nutnosti psaní minimálního kódu. Většina vašich cílových skupin by mohla navštívit váš web a myslet na to, že by váš web vypadal stejně ve všech zařízeních, a téma Simpli Pro je to díky vám, aby byl web přátelský k mobilním zařízením.

4. Celkem

Celkem responzivní víceúčelové téma WordPress

Info & DownloadView The Demo

Celkem je chytré, pružné a pohotové víceúčelové téma s vysokou citlivostí. Téma umožňuje jeho webmastera snadný chod vytváření webových stránek se snadno použitelným rozhraním. Toto téma je nejvhodnější pro širokou škálu webových stránek a účelů. Jako příklad můžete použít téma pro firemní blogy, obchodní weby, profesionální portfolio a komerční internetové obchody.

Pomocí Total můžete do svého webu integrovat WooCommerce, což vám umožní vytvořit jakýkoli web založený na tržnici, kde můžete zahájit online podnikání, a prodávat na něm téměř vše. Kromě integrace WooCommerce toto téma nabízí vestavěný revoluční posuvný plugin pro prezentace. Společnost Total navíc svým uživatelům nabízí desítky prvků, krátké kódy a spoustu funkcí. Animace obsahuje 40 různých prvků s motivem, díky kterému je interaktivnější. Získáte také více možností stránkování a více možností záhlaví.

5. MagPlus

MagPlus Blog a časopis WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

MagPlus je moderní, dynamické a GDPR kompatibilní časopisové téma WordPress. Téma vyvíjí elitní webový vývojářský tým s názvem „Theme Bubble“. Říká se, že před vytvořením tématu strávili více než jeden a půl roku porozuměním trhu a dalším důležitým otázkám týkajícím se tohoto tématu. MagPlus přichází s více než 40 vestavěnými vlastní šablony pro své uživatele.

Pomocí MagPlus Theme můžete vytvořit jakýkoli druh webové stránky bez ohledu na jakýkoli výklenek, který jste si vybrali. Pro affiliate marketingu by to mohla být skvělá možnost pracovat s tématem. Vzhledem k perspektivě uživatele nabízí téma svým uživatelům více než 25 vlastních rozvržení. Pro obsah můžete použít desítky vlastních stylů. Kromě toho MagPlus také přichází s 20+ exkluzivně vytvořenými vlastními widgety, které posouvají váš web na další úroveň.

6. Marketing

Marketing Pro SEO WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Marketing Pro je chytré téma WordPress pro affiliate marketing, digitální marketing a online prodej. Toto téma poskytuje 7 vestavěných ukázek s vynikajícími pokročilými funkcemi. Představuje také 9 předdefinovaných šablon s možností importu jedním kliknutím. Vše, co můžete získat, aniž byste znali jakékoli znalosti kódování. Použijte jinou demo verzi, jak je uvedeno v oficiální instalaci.

Téma navíc používá Visual Composer jako tvůrce stránek. Kromě toho obsahuje populární Slider Revolution plugin pro zavedení. Téma dále podporuje WPML pro překlad a styly písem Google pro typografii. Navíc jsou obchody a všechny směny související s penězi vytvářeny prostřednictvím modulu WooCommerce. Pomocí různorodého designu motivu získáte příležitost hrát se šesti odlišnými záhlavími, neomezenými postranními panely a 30+ vnitřními stránkami. Marketing Pro je neuvěřitelný pro affiliate marketingu, který chce začít s různými výklenky.

7. Themify Ultra

Téma Ultra WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ultra je jedním z nejlepších populárních víceúčelových témat v zemi vytvořených Themify. Toto téma přichází s 60 předem navrženými rozvrženími. Toto úžasné téma vám poskytuje vestavěný tvůrce stránek drag & drop. S desítkami vestavěných návrhů, rozvržení a šablon můžete svůj web dynamičtěji charakterizovat. Pro affiliate obchodníky, kteří chtějí začít blog, by toto téma mohlo být pro ně tou nejlepší volbou.

Pomocí Ultra získáte spoustu úžasných funkcí, jako je posouvání paralaxy, animace, čítače, jezdec, mapy Google a mnoho dalších. To vám umožní přizpůsobit vaše webové stránky různými způsoby. Z snadno použitelného panelu voleb můžete změnit logo, barvy, pozadí atd. Vestavěný nástroj pro tvorbu stránek také umožňuje vytvářet krásná rozvržení stránek, kdykoli budete potřebovat.

8. Rehub (srovnání cen)

Porovnejte ceny a téma affiliate marketingu

Info & DownloadView The Demo

Rehub je prémiové téma plné četných funkcí pro podniky s affiliate marketingem. V Rehubu je k dispozici mnoho možností, jako je funkce zobrazování souvisejících produktů, přidávání recenzí, srovnání, předvádění produktů a mnoho dalších na váš web. Pokud přidružujete jiné produkty nebo prodáváte své vlastní výrobky, mohlo by to být pro vás to nejlepší. Nahrávání tohoto úžasného tématu vám umožní plnou podporu dvou předních výkonných pluginů s názvem WooCommerce a Easy Digital Downloads.

Můžete také získat některé vestavěné přidružené doplňky, jeden je pro vytváření srovnávacích tabulek a druhý je pro správu vašich odchozích přidružených odkazů. Funkcí druhého pluginu je sledovat kliknutí, která vaše odkazy získají, a vše, co zvládnete z jednoho ovládacího panelu.

Přizpůsobení zařízení tématu je úžasné, protože získáte velkou flexibilitu při konfiguraci motivu v různých formátech. Zahrnuje různé systémy rozvržení, formát internetového obchodu nebo formát rozvržení časopisu.

Jedním slovem, použitím tohoto tématu získáte plnohodnotný moderní design se spoustou funkcí souvisejících s přidružením.

9. SteadyIncome

SteadyIncome WordPress Téma

SteadyIncome byl navržen a vytvořen speciálně pro přidružené programy WordPress. Téma je produkt týmu MyThemeShop, který ukazuje, že by to byl vynikající produkt v okolí. Jedním z nejdůležitějších aspektů tématu je jeho rychlé načítání, které v konečném důsledku vede k vyšším konverzním poměrům a lepšímu hodnocení ve vyhledávačích..

Navíc pomocí služby SteadyIncome získáte sadu funkcí, které vám usnadní vydělávání peněz online prostřednictvím přidružených programů. Můžete například získat nástroj pro vytváření seznamů e-mailů, doporučené displeje produktů, ikony sociálních médií s mobilním responzivním výstupem. Rozložení domovské stránky si můžete vybrat podle svých požadavků pomocí systému podrobného nastavení. Pokud si některý z produktů zakoupíte po vstupu do klubu SteadyIncome, získáte větší přístup k více produktům za nízkou cenu.

10. MoneyFlow

Téma MoneyFlow WordPress

MoneyFlow je moderní a profesionální téma blogu, které lze použít pro affiliate marketing. Toto téma nabízí řadu pokročilých funkcí s možností bezpečného zpeněžení. Toto téma je také produktem MyThemeShop, který poskytuje řadu rozvržení, ze kterých si můžete vybrat. Čistý a uživatelsky přívětivý design a funkce mohou pomoci zvýšit ziskovost vašeho přidruženého podniku.

Pokud jste přidruženým obchodníkem a blogování je vaším hlavním zdrojem příjmů, MoneyFlow je perfektní způsob vydělávání peněz. Byl vytvořen pro weby se spoustou obsahu zveřejňovaného často na mysli. Pokud si objednáte demo verzi tématu, získáte přehled o funkcích a funkcích, které nabízí. Jedním z nejvýznamnějších rysů tématu je jeho integrace s WooCommerce, která vám umožní přidat na váš web celý přidružený obchod. Můžete přidat přizpůsobitelné formuláře pro přihlášení k e-mailu, hodnocení hvězdičkami pro recenze produktů a mega menu pro lepší navigaci. Téma je také přátelské k SEO, které vám pomůže při hodnocení vaší stránky ve vyhledávači.

11. Elektro

Téma obchodu s elektronikou pro elektroniku

Info & DownloadView The Demo

Jste přidruženým členem některých slavných webových stránek elektronického obchodování, jako jsou Amazon, Walmart, Aliexpress, SnapDeal, flipkart atd.? Přejete si, aby váš vlastní přidružený web měl stejnou masovou přitažlivost jako weby, ke kterým jste přidruženi? Vítejte v tématu Elektro, obchod s elektronikou WooCommerce.

Vývojáři Electro vytvořili toto téma speciálně pro přidružené společnosti a majitele obchodů, kteří vyhledávají Amazon, Walmart, Aliexpress a další podobné webové stránky. Téma zahrnuje užitečné vertikální a horizontální mega-menu, kolotoč produktů, seznamy kategorií, styly jednotlivých produktů, doplňky a další funkce, které tomuto tématu dávají masovou přitažlivost.

Elektro se také integruje s pluginy od více dodavatelů, jako jsou Dokan nebo WC Vendors, takže můžete také nastavit obchod s více prodejci. Electro je také plně kompatibilní s tvůrcem stránek Visual Composer, prémiovým posuvníkem Slider Revolution WordPress, seznamem přání YITH WooCommerce a pluginem pro porovnání cen YITH WooCompare..

12. Inteligentní pasivní příjem (téma Genesis Child)

Smart Passive Income Pro - Genesis Child Theme

Info & DownloadView The Demo

A poslední téma, které se přidá do seznamu, je podřízené téma Genesis. Zatímco Genesis je skvělá sama o sobě, s dětským tématem je lepší. A co lepší pro affiliate marketingu, než téma navržené kolegy marketingu?

Smart Passive Income Pro byl vytvořen a navržen společností Pat Flynn – affiliate marketer extraordinaire. Tento balíček zahrnuje rámec Genesis spolu s vlastním dětským motivem Pat, který vám pomůže vytvořit lepší web pro affiliate marketing. Odvážný design a vytváření oblastí obsahu z něj činí skvělý začátek pro váš blog nebo marketingový web. Nahrajte si vlastní logo, vyberte výrazné barvy značky, které vyniknou, a dokonce přidejte obchod WooCommerce.

Závěrečná slova k nejlepším tématům Affiliate Marketing WordPress

Affiliate marketing je jedním z významných způsobů vydělávání peněz online. Ale pokud chcete být úspěšným affiliate marketingem, musíte použít správné nástroje na správném místě. Vysoce kvalitní téma WordPress je jedním ze základních nástrojů pro kvalitní přidružený web. Tato nejúčinnější témata uvedená výše mohou být skvělou volbou pro zahájení vaší partnerské cesty.

Na trhu je spousta přidružených témat a možnosti mohou být matoucí. Cílem tohoto článku je poskytnout vám solidní nápad pro výběr správného tématu pro váš další affiliate projekt. Vyberte si tedy pro svůj účel nejvhodnější téma přidruženého marketingu WordPress. Poté co nejdříve uveďte své marketingové plány do praxe.

Doufám, že vám tento článek pomohl vybrat ten správný motiv pro váš web. Pokud používáte jakékoli téma, které vyhovuje affiliate marketingu, který jsem v seznamu vynechal, dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map