10 nejlepších zásuvných modulů WordPress

Nejlepší WordPress stránkování Pluginy

Má váš blog obrovský obsah? Pokud souhlasíte, měli byste vážně zvážit očíslování stránek blogu, aby čtenáři snáze procházeli. Ve skutečnosti je stránkování součástí základních funkcí WordPress – WordPress automaticky přidá „Další příspěvek“Nebo„Předchozí příspěvek“Na konci každého příspěvku, takže čtenáři mohou snadno přecházet z jednoho příspěvku na druhý. V tomto příspěvku se podíváme na několik zásuvných modulů WordPress, které pomáhají číslovat vaše stránky a příspěvky.


Když přidáte stránkování, čtenáři nemusí prohledávat tuny obsahu. Místo toho mohou kliknout přímo na požadovanou stránku.

Proč byste měli používat zásuvné moduly WordPress Pagination

Existuje více než jeden důvod, proč byste měli na své stránky blogu přidat stránkování

 • Díky tomu bude váš blog uživatelsky přívětivý a pomůže čtenářům snadno najít stránky
 • Všechny vaše stránky se nemusí načíst najednou, což zrychlí váš web
 • Můžete také použít stránkování k rozdělení dlouhého příspěvku na mnoho částí. To vám může pomoci zobrazit více reklam na příspěvek

Mnoho témat WordPress také obsahuje funkci pro stránkování. Pokud však chcete kontrolovat číslování vašich příspěvků, upravte číslování bez nutnosti použití kódu, lepším řešením mohou být pluginy stránkování WordPress..

Úložiště pluginů WordPress obsahuje řadu bezplatných pluginů, které pomáhají stránkovat váš WordPress. Někteří vám dokonce pomohou s stylizováním odkazů nebo zobrazováním čísel stránek v posuvníku. Než se však do těchto pluginů ponoříme, měli byste vědět, že si můžete stránky prohlédnout také přidáním kódu do souborů motivů..

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. WP-PageNavi

Plugin WP-PageNavi

Při téměř milionu aktivních instalací je přirozené, že WP-PageNavi by měl být na začátku tohoto seznamu pluginů stránkování WordPress. Generuje značku šablony wp_pagenavi () kterým můžete nahradit výchozí navigaci WordPress. To vám pomůže vytvořit fantastické stránkování odkazy pro váš blog.

Plugin přidá novou kartu pod Nastavení. Kliknutím na tuto kartu můžete opravit počet stránek, které se mají zobrazit, a vybrat text pro aktuální, první a poslední stránku. Rozevírací nabídka odhalí dostupné možnosti provedení změn výchozího stylu stránkování. Budete si moci přizpůsobit ukazatele pro další a Předchozí stránky a nastavte počet stránek, které se mají zobrazit.

A pokud je váš blog opravdu obrovský, čtenáři budou rádi, že můžete nastavit sériová čísla tak, aby se zobrazovala v násobcích, například 5, 10, 15 20…. Navíc, pokud si přejete sladit stránkování s tématem vašeho blogu, je to také možné.

Chcete-li změnit styl stránkování, musíte zkopírovat soubory CSS z adresáře pluginů, vložit je do svého motivu a tam provést požadované změny. Tímto způsobem při aktualizaci pluginu neztratíte změny.

2. WP-Paginate

Plugin WP-Paginate

WP-Paginate je další plugin, který je oblíbený u uživatelů WordPress. Tvrdí, že vylepšuje SEO poskytováním dalších odkazů na váš obsah. Kromě toho vám umožňuje přidat některé skvělé navigační funkce na vašem webu.

Na stránce nastavení pluginu je karta CSS, ze které můžete přizpůsobit své stránkovací odkazy. Budete moci přizpůsobit stránkovací štítky i Předchozí a další zveřejňovat odkazy. Po aktivaci pluginu bude nutné v kódových souborech nahradit nějaký kód.

Pokud váš web zasáhne spousta komentářů, budete obzvláště rádi, že plugin může stránky s komentáři zobrazit také. Můžete také zvolit počet odkazů, které se mají zobrazit před a po aktuální stránce. A verze pro podporuje multisites, zahrnuje jedenáct připravených rozvržení a přizpůsobovač, aby váš text a tlačítka vypadaly tak, jak chcete.

3. Paginace společností BestWebSoft

BestWebSoft stránkování Plugin

Stránkování pomocí BestWebSoft můžete použít k přidání vlastního stránkování nejen do svých příspěvků, ale také do značek, kategorií, výsledků vyhledávání a autorských stránek. Plugin je kompatibilní také s pluginy portfolia a galerie BestWebSoft, takže můžete snadno povolit stránkování i pro galerie a portfolia. Budete také moci zobrazit další a Předchozí šipky a přizpůsobte je. A pokud chcete přeskočit stránkování pro vybrané stránky, je to také možné.

Z nastavení můžete změnit a přizpůsobit typ stránkování. Číslování se může objevit nahoře nebo pod obsahem a může být zarovnáno doleva, doprava nebo uprostřed. Jsou možné dva typy zobrazení – dlouhá verze zobrazení, která postupně uvádí každé číslo stránky, a krátká verze zobrazení, která zobrazuje čísla stránek v násobcích. Pro verze dodává Načíst další tlačítka a nekonečný posun.

4. Rozšířené post stránkování

Pokročilý plugin pro stránkování po obsahu

Advanced Post Pagination pomáhá rozdělit dlouhé příspěvky na několik menších stránek. Jednoduše nepřidává stránkování, umožňuje vám přidávat tlačítka a poté do nich vkládat text a obrázky. K dispozici je pět různých rozložení tlačítek a různé typy načítání obsahu a můžete je použít na stránce nebo na příspěvku. Tlačítka můžete umístit na horní nebo dolní část příspěvku nebo na obě místa. Tlačítka můžete také přizpůsobit pomocí ovládacího panelu WordPress.

Plugin podporuje krátké kódy a pomáhá rozdělit obsah dlouhých příspěvků na více stránek. Můžete si vybrat mezi jednoduchou stránkou a stránkou Ajax. (Ajax je rychlejší, protože se stránka nemusí znovu načíst pokaždé, když uživatel stránku obnoví). Přidá speciální ikonu tlačítka na post TinyMCE editoru pro rozdělení obsahu na mnoho stránek.

Plugin se plně integruje a je kompatibilní s Visual Composer. Pokud si přejete, můžete na posuvníku zobrazit stránkovací tlačítka.

Rozložení tlačítek

Je také možné automaticky změnit výchozí nastavení Další strana do tlačítka. K tomu však musíte zakoupit prémiovou verzi. Tato verze také vloží název a popis stránky do stránkovacích tlačítek.

5. Paginace produktu z obchodu

Paginace produktu u obchodu

Jak asi uhodnete, stránkování produktu Storefront je určeno k zobrazování stránkování na stránkách produktu. Musíte však mít téma Storefront a plugin WooCommerce.

Přidá a další a Předchozí odkaz na jednotlivé stránky produktu. Ale to není vše, umožňuje to také přidat do odkazů miniaturu produktu. Titul se objeví nad kurzorem nad miniaturou. Přizpůsobitelnost pomáhá upravit zobrazení podle vašich představ.

S 30000+ aktivními instalacemi je tento plugin velmi oblíbený u majitelů obchodů WooCommerce.

6. Další příspěvek Fly Box

Další příspěvek Fly Box

Info & DownloadView The Demo

Fly Fly Box se trochu liší od ostatních zásuvných modulů WordPress v tomto seznamu. Umožňuje čtenářům přejít na další nebo Předchozí příspěvek kliknutím na plovoucí pole. Upoutá pozornost čtenáře vyskočením jako plovoucí krabice, i když se čtenář posouvá dolů. Pole se může objevit na levé nebo pravé straně okna v závislosti na podmínkách vybraných na panelu voleb pluginu.

Tento zásuvný modul jQuery podporuje vlastní typy příspěvků a kategorie příspěvků. Nastavení pluginu umožňuje třídit nastavení příspěvků a upravovat rozměry pole.

7. Snadné stránkování

Snadné stránkování WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Chcete-li, aby se vaše stránky a příspěvky zobrazovaly jako krásné prezentace, můžete zkusit Snadné stránkování. Musíte pouze vložit několik značek a kliknout na několik možností. Snadné stránkování podporuje automatické přehrávání a je mobilní.

Při přechodu z jednoho snímku na druhý jsou možné tři animační styly – vertikální, horizontální a mizející. Ale to není vše, první dva lze kombinovat s 32 jQuery uvolňujícími efekty. Šest navigačních šablon vám pomůže začít a všechny si můžete přizpůsobit. Pokud si přejete, můžete vytvořit zápatí, které se bude opakovat na všech snímcích. Navigační šipky lze stylizovat čtyřmi různými způsoby. Možnosti navigace v miniaturách jsou k dispozici nahoře i dole.

Značku rozdělovače stránek budete moci použít k rozdělení stránky nebo příspěvku do mnoha sekcí a také k vytvoření záhlaví, které bude možné zobrazit na všech snímcích. Plugin přistupuje k první značce záhlaví a prvnímu obrázku v každé sekci a vytváří snímky.

A nemusíte si dělat starosti, pokud vaše snímky přesahují viditelnou oblast. Plugin automaticky vypočítá výšku a šířku výřezu. Užitečná bude možnost Posunout na začátek.

Několik dalších zásuvných modulů WordPress

Pokud hledáte nějakou konkrétní funkci, mohou být vhodné tyto stránkovací pluginy WordPress:

 1. Abecední stránkování pomáhá filtrovat stránky, příspěvky, produkty WooCommerce, média, autory nebo cokoli ve vašem obsahu a zobrazuje výsledky vyhledávání na jedné stránce nebo příspěvku v abecedním pořadí. Tento plugin může dobře fungovat pro hudební webové stránky, knihkupectví nebo webové stránky elektronického obchodování nebo pro seznam uživatelů nebo správu profilů členů.
 2. Ajax Paginace a nekonečný svitek nabízí tři typy stránkování na výběr – normální stránkování, nekonečný svitek a Načíst další (pomocí Ajaxu). Můžete jej použít na příspěvky, stránky, vyhledávání, vlastní typy příspěvků a WooCommerce.
 3. Page-Links Plus nabízí možnost jediné stránky pro webový obsah a umožňuje čtenářům zobrazit článek na jedné stránce. Pro verze používá Ajax ke zlepšení uživatelského prostředí a SEO.

Zabalení

Pro jednoduchou navigaci na webu, který nemá příliš mnoho obsahu, se můžete spolehnout na základní funkce WordPress. Pokud však hledáte atraktivní navigační funkce, které zlepšují uživatelský dojem, mohou se ukázat užitečné pluginy pro stránkování WordPress v tomto seznamu. Správa stránek je snazší a existuje prostor pro vyšší příjmy z reklam. Vaše SERP se mohou zlepšit, protože se může zvýšit počet zobrazení stránky, což minimalizuje míru okamžitého opuštění. V našem blogu najdete další způsoby, jak zlepšit uživatelský dojem.

Nicméně slovo opatrné – nadměrné stránkování může vést k tomu, že vyhledávače zobrazují vaše stránky jako tenké nebo dokonce duplicitní. Použijte tedy tyto stránkovací pluginy WordPress moudře pro lepší UX a buďte rádi za jakékoli výsledné vylepšení SEO.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map