10+ nejlepších pluginů YouTube WordPress pro zlepšení zapojení uživatelů

Nejlepší pluginy YouTube pro WordPress pro zlepšení zapojení uživatelů

Pokud jste jako já, pravděpodobně jste vyčlenili značnou část rozpočtu svého webu na propagační aktivity. Nakonec pravidlo 80-20 říká, že 80 procent našeho času a úsilí by mělo být vynaloženo na propagaci našeho obsahu (nápověda: zde mohou pomoci pluginy YouTube WordPress).


Řekněme, že jste za reklamy na Facebooku utratili 50 dolarů, abyste přiměli lidi, aby navštívili vaši vstupní stránku nebo blogový příspěvek. Ale nějak, míry odchodů jsou prostě příliš vysoké! Zdá se, že lidé odcházejí ještě předtím, než jsou na polovině stránky!

Nejsme sami. Ve světě, kde je digitální obsah produkován výbušným tempem, je obtížné upoutat pozornost lidí. Zdá se však, že jeden svatý grál upoutal pozornost dnešních lidí – a to je videoobsah.

Se správným video obsahem se vaše míra okamžitého opuštění snižuje a lidé mají tendenci trávit více času na vašem webu sledováním videa a nakonec zvyšovat počet konverzí. Když do našeho obsahu blogu zahrneme videa, je pravděpodobnější, že se naši čtenáři budou držet a sledovat video. Pokud video vyřeší jejich problém, jsou ochotnější je sdílet. S ohledem na to se podívejme na některé z nejlepších pluginů YouTube WordPress.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. YouTube Embed Plus Freemium WordPress Plugin

Doplňky YouTube Embed Plus Freemium Youtube WordPress

YouTube Embed Plus je jedním z nejpopulárnějších pluginů YouTube s více než 200 000+ aktivními instalacemi. Pomocí tohoto pluginu můžete vytvářet galerie kanálů nebo seznamů videí YouTube s několika možnostmi přizpůsobení. Přidání automatického přehrávání, automatické vkládání živých datových proudů, přizpůsobení nastavení spuštění videa, vytvoření obsahu připraveného k hodnocení funkční přístupnosti (FAE) a další.

Hlavní vlastnosti:

 • Vytvořte citlivé galerie kanálů a seznamů videí YouTube
 • Tlačítko Přidat předplatné kanálu k těm nad miniaturami galerie
 • Podpora lokalizace
 • Verze Pro podporuje líné načítání videí YouTube

2. Záložní modul WordPress Essential Grid Premium

Zásuvný modul WordPress pro základní mřížku

Info & DownloadView The Demo

Pokud chcete integrovat mřížku svých videí na YouTube, je to jeden z nejlepších pluginů YouTube WordPress pro úlohu Essential Grid. Toto řešení all-in-one grid building pro váš web WordPress usnadňuje integraci videí YouTube na jakémkoli příspěvku nebo stránce jako stylovou mřížku (spolu s dalšími formáty obsahu, jako je blog, tvorba cen, portfolio, posuvníky atd.). Doplněk také obsahuje živý editor vzhledů, takže můžete rychle upravit vzhled složení, rozložení, barvy a další své mediální sítě YouTube.

Hlavní vlastnosti:

 • Podporuje Youtube, Vimeo, hostované video, iFrames, obrázky, příspěvky, stránky, vlastní typy příspěvků, WooCommerce a galerie.
 • Vizuální editor vzhledu
 • Vestavěné typy animací a předběžné načítání
 • Citlivý a optimalizovaný pro mobily
 • Prémiová podpora

3. Vizuální skladatel YouTube Cannel s Carousel Premium Plugin

Vizuální skladatel YouTube Cannel s Carousel WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Pomocí tohoto pluginu je snadné přidat váš kanál YouTube na libovolný příspěvek nebo stránku pomocí oblíbeného nástroje pro tvorbu stránek WPBakery. Kanál Visual Composer YouTube s karuselem pro vás přidává nové moduly pro vložení přizpůsobitelného vzhledu kanálu. Přidejte mřížku nedávných videí, vytvořte seznam svého nejlepšího obsahu nebo dokonce přidejte karusel videa, který návštěvníkům vašeho webu usnadní procházení obsahu.

Hlavní vlastnosti:

 • Rozšíření pro tvorbu vizuálních stránek WPBakery
 • Rozvržení mřížky nebo karuselu
 • 7 Předdefinované styly
 • Plně přizpůsobitelný styl
 • Nastavení zdiva a nastavení řádků
 • 132 Elementové animace
 • Nekonečný svitek, načíst více nebo tradiční stránkování
 • Kompatibilní s tématem Total WordPress

4. YouTube Showcase – Video Gallery Free WordPress Plugin

Doplněk pro bezplatnou videopůjčovnu YouTube Showcase

YouTube Showcase vám umožňuje vytvářet responzivní stránky galerie plné videí YouTube. Můžete si vytvořit stránku galerie videa, kde se následující videa zobrazí pod původním videem s stránkováním. Můžete také vytvořit galerii mřížky videa, kde se videa zobrazí ve čtyřmístném rozvržení mřížky. Tento plugin je skvělý pro předvádění několika souvisejících videí, jako je například online kurz, série videonávodů, ukázky produktů a videa aplikací..

Hlavní vlastnosti:

 • Schopnost vybudovat dvě samostatné video galerie – základní video galerii a galerii mřížky videa
 • Nastavte vlastní poměr stran miniatur videí – vyberte buď 16: 9 nebo 4: 3
 • Widgety postranního panelu pro představení posledních a doporučených videí
 • Možnost stránkování je k dispozici pro delší série videa

5. Galerie Yottie YouTube WordPress pro YouTube

Yottie YouTube WordPress Gallery pro YouTube

Info & DownloadView The Demo

Yottie je prémiový plugin pro integraci vašeho kanálu YouTube s blogem WordPress. S více než 100 + nastavitelnými parametry pro nastavení vašeho kanálu YouTube, více přednastavených barevných schémat a 16 jazyků, které jsou v současné době podporovány, je plugin Yottie skvělým řešením pro téměř jakýkoli vlogger. Navíc je kompatibilní s oblíbeným tvůrcem stránek Visual Composer, takže můžete snadno navrhnout vlastní rozvržení stránky s vloženým videem.

Hlavní vlastnosti:

 • Podporuje YouTube, Vimeo a Dailymotion
 • Vytvářejte vysoce přizpůsobitelné videogalerie
 • Inovativní doplňky, jako je přehrávání soukromých videí Vimeo
 • Vyberte si z řešení s hostováním nebo hostováním v cloudu. Latter one podporuje více platforem a zahrnuje přístup ke všem doplňkům a funkcím

6. Flow Flow Social Stream Premium WordPress Plugin

Flow-Flow Youtube Social Stream

Info & DownloadView The Demo

Flow-Flow je jedním z nejlepších pluginů pro sociální stream pro WordPress a nejlepší ze všech podporuje více zdrojů videa – Youtube, Vimeo a dokonce Instagram. Tento plugin je rychlý a snadný způsob, jak přidat nedávná videa na mravenčí příspěvek nebo stránku. Jednoduše synchronizujte svůj účet a poté přidejte stream kanálu YouTube s zahrnutými krátkými kódy (nebo elementem pro tvorbu stránek Visual Composer). A je to! Všechna vaše nová videa budou automaticky přidána na váš web WordPress, když je zveřejníte.

Hlavní vlastnosti:

 • Integrujte videa z YouTube, Vimeo a Instagram
 • Podporuje všechny hlavní sociální sítě (YouTube, Facebook, Twitter atd.)
 • Kompatibilní s pluginem pro tvorbu stránek Visual Composer
 • CSS3 Transformace a galerie lightboxů
 • Citlivý design
 • Překlad připraven

7. Youtube Video Gallery pro Visual Composer Premium WordPress Plugin

Youtube Video Gallery pro Visual Composer Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Plugin Galerie videí YouTube byl speciálně vytvořen jako doplněk pro tvůrce stránek hte WPBakery Visual Composer (což znamená, že je skvělým doplňkem jakéhokoli tématu kompatibilního s Visual Composer, jako je Total). Pomocí tohoto pluginu můžete rychle a snadno vkládat jednotlivá videa, kanály kanálů nebo dokonce vaše seznamy skladeb. K dispozici jsou vestavěné možnosti pro sloupce, stránkování, styl mřížky, seznamy, kolotoče, oříznutí obrazu, pulty rád a mnohem více.

Hlavní vlastnosti:

 • Doplněk pro vizuální skladatele WPBakery
 • Vestavěné možnosti reklamy
 • Citlivý a připravený sítnice
 • Možnosti přizpůsobení mřížky a stránkování

8. Skrýt související videa YouTube Zdarma WordPress Plugin

Skrýt související videa YouTube Zdarma WordPress Plugin

Ve většině případů chceme, aby si naši návštěvníci prohlédli produktové video, a poté přejděte dolů a přečtěte si skutečný obsah – může to být blogový příspěvek nebo kopie vstupní stránky. Opravit?

Ve WordPressu jsou však videa YouTube vložena pomocí výchozího řešení oEmbed. V takovém případě YouTube skončí zobrazováním souvisejících videí po dokončení přehrávání původního videa. To má tendenci rozptýlit uživatele tím, že jim zobrazí zábavná videa pro kočky, hned poté, co uvidí vaše hřiště s dlouhým ocasem SEO. (Mluvím z osobní zkušenosti haha!)

Teď to opravdu nechceme, že? Skrýt související videa na YouTube to zastaví tím, že zabrání YouTube, aby zobrazovala související videa.

Hlavní vlastnosti:

 • Zabraňuje zobrazování souvisejících videí na YouTube po přehrání původního videa

Poznámka: Někdy při upgradu pluginu nemusí fungovat kvůli problému s mezipamětí. Jednoduchá oprava je ruční deaktivace a opětovná aktivace pluginu. Tím se vymaže mezipaměť a začne to znovu fungovat.

9. YouTube Embed Freemium WordPress Plugin

Vložený plugin YouTube pro Freeemium WordPress

Vložení WordPress na YouTube vám přináší spoustu vylepšení a možností přizpůsobení při vkládání videí YouTube do WordPress.

Pro začátek můžete vkládat videa do příspěvků, stránek a vlastních typů příspěvků. Můžete také získat kreativní a vkládat videa z YouTube do widgetizovaných oblastí, jako je záhlaví webu, vlastní boční panely a zápatí (i když si nemůžu vzpomenout na web, který by v jeho zápatí používal video!

Prémiová verze pluginu zahrnuje funkce, jako je skrytí souvisejících videí na konci videa, možnosti nastavení jednotlivých videí atd..

Hlavní rysy

 • Zobrazujte videa v příspěvcích, na stránkách, ve vlastních typech příspěvků a ve widgetizovaných oblastech
 • Nakonfigurujte výchozí možnosti, jako jsou rozměry hráče, celá obrazovka, anotace a možnosti titulků
 • Přizpůsobte barvu ukazatele průběhu hráče pro konzistenci značky

10. Youtube Widget reagující zdarma WordPress Plugin

Youtube Widget responzivní zdarma WordPress Plugin

Zatím v tomto příspěvku nejlepších pluginů YouTube WordPress jsme sdíleli pluginy, které vám umožňují vkládat videa YouTube na váš web WordPress. Pokud chcete na svém postranním panelu zobrazit pouze kanál nebo videa YouTube, pak je pro vás tento bezplatný Widget YouTube doplňkem.

Plugin přidá na váš web vlastní widget YouTube, takže můžete snadno vložit svá videa do postranních panelů nebo zápatí pouhými několika kliknutími. Navíc existuje jednoduchý zkratkový kód, pomocí kterého můžete svá videa vložit do příspěvků nebo stránek, pokud se tak rozhodnete.

Hlavní vlastnosti:

 • Možnosti vkládání widgetů a krátkých kódů
 • Nastavení barev ovládacího panelu a průběhu
 • Povolit analytické sledování videa
 • Přidejte vlastní popisy

11. Youtube Videa na WordPress příspěvky Premium WordPress Plugin

Videa z YouTube do WordPress Příspěvky Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Jste především YouTuber, ale chcete propagovat svá videa na svém vlastním blogu? Žádný problém! Plugin Videa z YouTube na WordPress Posts automaticky importuje vaše nejnovější videa z YouTube na váš web WordPress jako příspěvky. Importujte videa podle uživatele, kanálu, id nebo vlastního dotazu. Máte možnost hromadně importovat, stránkovat nebo naplánovat, aby se vaše příspěvky WordPress ve vašem kanálu aktualizovaly.

Hlavní vlastnosti:

 • Automatické vytváření příspěvků WordPress z vašich videí YouTube
 • Hromadný import nebo plán
 • Podporuje všechna videa vložená do WordPress (YT, Jw atd.)
 • Zkontrolujte, zda nedošlo k poškození nebo odebrání videí
 • Podporuje úryvky bohaté na video

12. YourChannel: YouTube Channel Free WordPress Plugin

YourChannel: YouTube Video Gallery Zdarma WordPress Plugin

YourChannel vám pomůže zobrazit přizpůsobenou verzi kanálu YouTube ve WordPress. Chcete-li začít, budete muset získat kopii Klíč API YouTube, uživatelské jméno a ID kanálu a uložte je v nastavení pluginu. Poté můžete nakonfigurovat více konfiguračních nastavení, například pomocí videopřehrávače lightbox nebo aktivací / deaktivací funkcí, jako je zobrazení obrázku banneru, seznamy skladeb, celkový počet videí, zhlédnutí a mnoho dalších.

Hlavní vlastnosti:

 • Možnost selektivního zobrazení více prvků, jako jsou informace o kanálu, počet předplatitelů / videí, seznamy skladeb, obrázek banneru kanálu atd..
 • Vizuální tvůrce, který pracuje s krátkým kódem
 • Zobrazení miniatur videa v sedmi různých stylech, které všechny reagují

Zabalení nejlepších pluginů YouTube WordPress

Co dělá dobré pluginy YouTube WordPress? Abychom na tuto otázku odpověděli, museli byste se zeptat “Co potřebuji?” Různí lidé mají odlišné požadavky na konkrétní typ produktu. Proto je v kategorii „YouTube pro WordPress“ aktivně vyvíjeno více než 10+ pluginů YouTube WordPress.

Doufáme, že jste našel seznam 10+ nejlepších pluginů YouTube WordPress užitečných. Stačí minutu a vyberte si ten správný plugin. Důrazně doporučujeme, abyste si nevybrali plugin s deseti funkcemi, z nichž budete používat pouze jednu. Zapište, čeho se snažíte pomocí pluginu dosáhnout. Až splníte své požadavky, projděte seznam a vyberte plugin, který splňuje vaše kritéria.

Stýskalo se nám po důležitém pluginu? Jste vývojář a chtěli byste vidět svůj plugin na tomto seznamu? Dejte nám vědět v komentářích!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map