10+ nejlepších pluginů WordPress Author Box

To nejlepší z WordPress autorských pluginů (zdarma a prémiové)

Jednou z běžných, ale často přehlížených funkcí na mnoha webech WordPress je autorova bio box. Autorský box, který se obvykle nachází na konci blogového příspěvku, zvyšuje pravděpodobnost, a tím i důvěryhodnost a legitimitu vašeho webu..


Vaši čtenáři se mohou dozvědět více o vás nebo vašich autorech na první pohled. Kromě toho můžete rozšířit svůj vliv na sociální média a ukázat sociální důkazy zahrnutím odkazů na své účty do autorského pole. A to jsou jen dva případy použití.

Jinými slovy, biograf autora, stejně jako pole komentáře, je dalším skvělým způsobem, jak zapojit návštěvníky. To je důvod, proč je smutné, že mnoho lidí zanedbává autorovu schránku, tím více, když máme mnoho pluginů pro autorské schránky WordPress, aby byla práce velmi snadná.

V dnešním příspěvku pokrýváme bezplatné i prémiové autorské zásuvné moduly pro WordPress. Doufáme, že najdete perfektní řešení pro vaše specifické potřeby. Prosím, sdílejte v komentářích svůj oblíbený plugin autorů WordPress.

Bez dalšího povyku se pusťte do práce.

Ať už si vyberete bezplatný nebo prémiový autorský plugin, pluginy, které najdete zde, vykonají práci. Váš výběr se proto zredukuje na vaše osobní preference a specifické potřeby. Nezapomeňte také vyzkoušet své autorské pole v mobilních zařízeních a zkontrolovat, zda všechno vypadá skvěle a zda funguje hladce.

Jak již bylo řečeno, pojďme se podívat na nejlepší pluginy autorských slov pro WordPress.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Jednoduchý autorský box

jednoduchý autorský rámeček

První v řadě je Simple Author Box, brilantní a snadno použitelný plugin pro autorské WordPress od společnosti WebFactory Ltd. Plugin přidá na konci vašich příspěvků citlivé autorské pole. Umožňuje zobrazit jméno autora, avatar, popis a profily sociálních médií.

Styly zásuvných modulů můžete plně přizpůsobit tak, aby odpovídaly vašemu tématu, a získat tak stylový a jednotný vzhled. Jednoduchý autorský rámeček vloží autorské pole do vašich příspěvků automaticky. Alternativně můžete pole autora přidat ručně do souborů šablony. Podporuje RTL a AMP.

2. Ultimate Author Box Lite

konečný autor box lite

Ultimate Author Box Lite je fantastický plugin, který vám umožní přidat další podrobnosti o autorech, a to buď automaticky, nebo pomocí krátkých kódů. Podporuje příspěvky, stránky a vlastní typy příspěvků a nabízí široký výběr, pokud jde o zobrazování autorských polí.

Nejprve máte pět krásně navržených šablon. Pro větší kontrolu máte k dispozici neomezené množství vlastních barev. Dále můžete ukázat avatary autorů z Facebooku, Twitteru, Instagramu nebo použít vlastní obrázky. Navíc si můžete vybrat, zda chcete zobrazit pole autora na konkrétních příspěvcích nebo stránkách. Deset sociálních ikon a více funkcí uzavře dohodu.

3. Ultimate Author Box Pro

konečný autor box

Info & DownloadView The Demo

Ultimate Author Box je placená verze pluginu Ultimate Author Box Lite, kterou jsme již dříve pokryli. Plugin byl nedávno aktualizován a přidal další funkce do již tak výkonného autorského pluginu WordPress. Je to jeden z nejlepších způsobů, jak předvést a ocenit autory na vašem webu WordPress.

Díky vynikajícím možnostem, jako je karta nejnovějších příspěvků, karty sociálních médií, ikony, avatary, profily, e-maily, telefon a jména autorů, nic nebrání vašim autorům v shinningu. Plugin byl nedávno aktualizován s ještě výkonnějšími funkcemi, takže můžete očekávat, že se s autorským rámečkem Ultimate Author Box budete bavit.

4. (Jednoduše) Jméno autora autora

(Jednoduše) Jméno autora autora

Pokud pracujete s velkým počtem příspěvků pro hosty, bude pro vás plugin plug-in pro jméno autora velmi užitečný. Když hostující autoři odesílají příspěvky, obvykle se kontrolují, dokud se nerozhodnete je publikovat. Můžete použít účet autorského hosta, ale pokud máte mnoho přispěvatelů, může to být únavné.

Ale díky výše uvedenému pluginu můžete rychle přidat hostujícího autora k příspěvku a kliknout na jeho blog. Nemusíte se starat o to, jak se čtenářům objeví autorská schránka; jednoduše přidejte libovolné jméno autora hosta a odkaz, který si přejete, a to je vše. Pokud máte sklon, můžete dokonce přidat avatar autora snadno.

5. Starbox – autorský box pro lidi

plugin pro autorský box Starbox wordpress

Chcete vytvořit nádherné autorské bio-boxy, které přesvědčí čtenáře, aby proklikali a přečetli více o vás nebo vašich autorech? Pokud ano, budete milovat Starbox od skvělých kluků v Squirrly UK. Plugin je dodáván s pěknou sadou funkcí pro vytvoření krásných autorských schránek, které fungují.

K rychlému a rychlému spuštění vám Starbox přichází s předem připravenými tématy, díky nimž je vytváření autorského pole hračkou. Kromě toho můžete umístit autorské pole na horní nebo dolní část vašich příspěvků. Plugin navíc obsahuje sociální profily, autorství Google a Facebook, bohaté úryvky pro výsledky vyhledávání Google, odkazy na příspěvky autora, název práce autora a mnoho dalšího.

6. Efektní seznam autorů WordPress

fantastický seznam autorů

Info & DownloadView The Demo

Pokud hledáte více než jen autorskou schránku, plugin Fancy WordPress Author List nabízí nové řešení. Plugin umožňuje zobrazit seznam autorů v krásné mřížce, ke které mají čtenáři snadný přístup. Ale to není vše, plugin je dodáván s mnoha dalšími funkcemi.

Seznam autorů můžete snadno zobrazit na postranním panelu, na stránce nebo v jakékoli jiné oblasti widgetu. Plugin podporuje zdravou soutěž mezi autory, což pro váš blog znamená skvělé věci. Dále můžete nahrávat vlastní obrázky, ikony sociálních médií a přidávat dynamické efekty, abyste přilákali nové návštěvníky.

7. Autor Bio Box

autor bio box

Autor Bio Box je jednoduchý plugin pro autorské WordPress, který poskytuje docela punč. Pomáhá vám snadno přidat autorské životopisy, avatary a ikony sociálních médií. S tunou funkcí nebylo vytvoření krásného avatar bio boxu nikdy snazší.

Autor Bio Box je dodáván s snadno použitelným administrátorským rozhraním, díky kterému je vytváření správných autorských polí pro váš web snadné. Díky odpovídajícímu nastavení můžete měnit vše od barev, kde jsou zobrazeny autorské schránky, a ještě mnohem více.

8. WP Post Autor

autor příspěvku wp

Pokud jste na trhu s mnohostranným pluginem pro autorské slovo WordPress, nemůžete s autorem WP Post Author pokazit. Klíčovým bodem AF témat, WP Post Autor vám nabízí širokou škálu možností, včetně autorského bio, sociálních ikon, krátkých kódů atd..

Jinými slovy vám plugin pomůže zobrazit jméno autora, avatar, roli, e-mailovou adresu, sociální profily a krátký životopis pod příspěvkem. V závislosti na vašich potřebách si můžete vybrat, zda chcete zobrazit / skrýt konkrétní obsah autora. Doplněk je navíc dodáván s widgety, které vám umožňují přidávat autorská pole do postranních panelů a dalších oblastí widgetů.

9. Nejúžasnější autorská schránka

nejúžasnější autorská krabice

Info & DownloadView The Demo

Fanciest Author Box je prémiový plugin pro autorské WordPress, který vám pomůže dát blogu identitu v několika krocích. Nejlepší produkt v CodeCanyon, Fanciest Author Box je vyvíjen a udržován Slobodanem Manicem, Draganem Nikolicem a týmem v ThematoSoup.

Fantastická autorská schránka funguje hned po vybalení z krabice. Dodává se s desítkami funkcí, včetně sociálních profilů, krátkých kódů, widgetů, Google Authorship, vlastních barev, připravených na překlad, responzivního designu, líného načítání atd. Je to fantastický autorský plugin pro všechny uživatele, začátečníky i profesionály.

10. Molonguiho autorství

autorství molongui

Přinesl vám Amitzy, vášnivý a renomovaný vývojář pluginů WordPress, Molongui Authorship je celá sada funkcí autorského pole. Rozšiřuje výchozí autorské pole WordPress novými a vzrušujícími způsoby. Plugin je absolutní nutností, zvláště pokud byste chtěli připočítat dva autory na jeden příspěvek.

Molongui Authorship přichází s celou řadou funkcí, mimo jiné s více autory, hostujícími autory, plně vybavenou autorskou schránkou pro běžné autory, související příspěvky, avatary autorů, responzivní design, flexibilní možnosti designu a 70+ sociálních sítí, mezi ostatními.

11. Rozšíření posilovače

posilovací rozšíření

Booster Extension, vytvořený vynikajícím týmem na ThemeInWP, je víc než pouhý plugin pro autorské schránky WordPress. Je to sada výkonných funkcí, které jsou ideální pro všechny blogy a časopisy WordPress. Pokud hledáte autorský bio plugin, Booster Extension vám to nabízí, a pak některé.

Pro více informací přichází doplněk Booster Extension s tlačítky pro sociální sdílení s počtem sdílení, vypočítáním a zobrazením doby čtení, emodži s odezvou, reakčních tlačítek, autorského boxu se sociálními profily a podobného / nechuťného příspěvku. Doplněk si můžete rozsáhle přizpůsobit, dokud neupustíte.


Existuje několik bezplatných pluginů pro autorské WordPress a ještě méně prémiových pluginů. Trh není nasycený podle očekávání, protože autorský rámeček je tak malou funkcí. Mnoho pluginů proto nebylo za několik let aktualizováno, což je automaticky vylučovalo do našeho seznamu.

Celkově lze říci, že autorský box vám umožňuje zlepšit zapojení vašeho webu WordPress na auto-pilota. Nabízí čtenářům příležitost setkat se a spolupracovat s vašimi autory a blogem obecně. Výše uvedený seznam nabízí dostatek možností pro přidání jakéhokoli typu autorského pole, které chcete.

Jaký je váš oblíbený plugin pro autorské schránky pro WordPress? Dejte nám vědět v komentářích!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map