10+ nejlepších přidružených pluginů WordPress

Nejlepší přidružené doplňky WordPress

Než spustíte a nainstalujete tucet přidružených pluginů WordPress, jak strávit minutu, aby se ostře soustředili na to, čeho chcete pomocí svého doporučení dosáhnout. Proč? Je to jediný způsob, jak vybrat perfektní affiliate plugin pro vaše potřeby.


Tady je hypotetický scénář. Máte téma, plugin, hosting nebo něco jiného, ​​co světu nabídnete, ale zdá se, že nenajdete perfektní marketingovou strategii. Nyní máte oči zaškolené na affiliate marketing a vaše vnitřnosti říkají, že je to přesně to, co potřebujete, abyste své produkty posunuli dopředu..

Možná tomu tak není. Možná jste konstruktérem úkolem vybudovat systém pro správu poboček. Jste na trhu s přidruženým pluginem WordPress, který si můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Důvod, proč jste tady, záleží méně; je to uznávaná skutečnost, že affiliate program vám pomůže zvýšit provoz a prodej.

Pleasantries stranou, zde jsou 10+ krásné affiliate doplňky WordPress a doporučení manažery vytvořit affiliate program a růst vašeho podnikání.

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. AffiliateWP

Nejlepší zásuvné moduly Affiliate WordPress: AffiliateWP

AffiliateWP je plnohodnotný systém pro správu affiliate partnerů, který je neuvěřitelně snadno nastavitelný a přesto překvapivě obratný. Usnadňuje celý proces správy vašeho doporučení. S affiliate i admin oblastí je radost pracovat. Pomocí přehledů v přehledech, grafů v reálném čase a pokročilého přidruženého ovládacího panelu udržujte svůj program v pořádku a ziskovosti.

AffiliateWP se hladce integruje s mnoha populárními řešeními elektronického obchodování, včetně Easy Digital Downloads, WooCommerce a iThemes Exchange. To znamená, že je snadné sledovat, jaké pobočky prodávají, aniž byste museli měnit obchod, který právě máte. A můžete snadno sledovat, kdo jsou vašimi nejlepšími přidruženými společnostmi, jaké jsou vaše nejprodávanější produkty a vaše doporučení můžete v průběhu času vidět jako snadno srozumitelný graf.

Tento úžasný plugin dělá mnohem víc než to. AffiliateWP také obsahuje možnosti pro ruční přidávání přidružených společností a překladů. Pokud na jaře přijdete o prémiový doplněk, můžete přidat i odstupňované doporučení pro partnery. Můžete snadno nastavit procenta provize, dobu trvání souboru cookie, přidružené stránky a různé další věci. Můžete dále integrovat AffiliateWP s hordou úžasných pluginů, jako je kontaktní formulář 7, WooCommerce, snadné digitální stahování, MemberPress, tlačítka PayPal a ještě mnohem více, aby se váš partnerský program posunul do vyšších výšek.

King of Affiliate WordPress Pluginy

Kromě toho můžete snadno nakonfigurovat formuláře pro registraci partnerů a uvítací e-maily, aby vyhovovaly vašim potřebám. Mezi další různá nastavení patří reCAPTCHA, která chrání před roboty a řadu automatických nastavení jen pro dobré měření. Vaši přidružení budou mít skvělý čas s affiliate programem, který běží na AffiliateWP.

Lidé, včetně těžkého průmyslu Chris Lema, říkají o AffiliateWP skvělé věci:

Opravdu, ze všech přidružených pluginů WordPress, na které jsem narazil, je to plné funkcí, dobře kódovaných a docela snadno instalovatelných pro lehký plugin, který je dodáván se všemi skvělými věcmi, které získáte. AffiliateWP je renomovaným vývojářem pluginů WordPress Pippin Williamson, který nám přinesl další skvělé pluginy, jako jsou například výše uvedené Snadné digitální stahování a Omezit obsah Pro..

Získejte AffiliateWP

2. Post Affiliate Pro

Post Affiliate Pro

Při zvažování přidruženého systému, který chcete použít pro svůj web, byste měli hledat něco snadno implementovatelného s funkcemi pro sledování provizí, správu kampaní, odesílání bannerů a samozřejmě generování sestav. Post Affiliate Pro se tak stane, aby se splnily všechny tyto klíčové body, a navíc nabízí spoustu tun pro váš affiliate program podporovaný WordPress.

Tak proč Post Affiliate Pro? Podporováno je více než 170 CMS a platebních bran – včetně WordPress (samozřejmě), který má své vlastní Post Affiliate Pro plugin které můžete použít k připojení vašeho přidruženého systému k vašemu webu. A integruje se s nejoblíbenějšími e-commerce a členskými pluginy. To zahrnuje (ale neomezuje se na) WooCommerce, Easy Digital Downloads, MemberPress, S2Member, WP Simple Pay Pro a další. Takže se rozhodnete zpeněžit své stránky, můžete snadno nastavit affiliate program na jeho propagaci!

A s Post Affiliate Pro máte k dispozici celou řadu možností, jak přizpůsobit svůj affiliate program vašim potřebám. Můžete si vytvořit vlastní styly odkazů (výběr z kotvy, parametrů adresy URL, přepisování modů, přímé nebo přesměrování), přidávání vlastních kódů sledování přidružené společnosti, povolení matice vynucení (takže přidružené subjekty vydělejí procento z prodeje přidružených společností), vytváření soukromých kampaní, definujte strukturu provizí (včetně akcí, doživotních nebo opakujících se provizí, odměn za výkon a další), vytvářejte kupóny, přidejte všechny druhy bannerů (obrázek, flash, rotace, HTML, lightbox a další), nastavte jazyk / měnu a další. To je jen část toho, co společnost Post Affiliate Pro nabízí!

Získejte Post Affiliate Pro

3. Partnerský manažer

Nejlepší přidružené doplňky WordPress: Partnerský manažer

Pro bezplatný systém správy affiliate partnerů je tento plugin docela punč. Myslím, že soupeří s prémiovými přidruženými doplňky WordPress, co se sadou funkcí, které vás přivedou k šílenství. Instalace a používání tohoto dítěte je jednoduché, protože vše je jasně rozloženo.

Správa vašich přidružených společností a doporučení je stejně snadná jako A, B, C, protože máte úplnou kontrolu nad veškerou činností, od registrace partnera po platby a jednotlivé provize. Můžete snadno sledovat kliknutí a provádět hromadné platby prostřednictvím PayPal, což je záchranář života.

Obrazovka nastavení v aplikaci WordPress admin je naložena všemi funkcemi, které potřebujete pro spuštění úspěšného přidruženého systému. To plus plugin dobře funguje s pluginy WordPress, jako jsou WooCommerce, iThemes Exchange, S2Member a JigoShop. Dále můžete sledovat neomezený počet poboček v reálném čase!

Kromě toho můžete pro své přidružené subjekty vytvářet bannerové reklamy a kreativy, integrovat plugin do MailChimp, sledovat zobrazení reklam a upravovat přidružené zprávy mimo jiné. Affiliates Manager je připraven na překlad, což znamená, že váš partnerský program je otevřený celému světu.

Získejte affiliate manažera

4. Pobočky

Nejlepší přidružené doplňky WordPress: přidružené subjekty

Přináší vám itthinx a Kento, Affiliates je plně vybavený affiliate plugin WordPress, který je ideální, pokud hledáte systém pro správu affiliate partnerů, který funguje hned po vybalení. Poskytuje mnoha dalším přidruženým modulům WordPress běh za jejich peníze, co s nástroji, které jsou skvělé pro prodejce, internetové obchody a členské weby.

Pojďme zjistit, co plugin Affiliates WordPress nabízí. Začněte tím, že přidávání nových přidružených společností je tak snadné, váš partnerský program by měl vydělat peníze v žádném okamžiku. A díky milionu a jedné integraci můžete tento plugin připojit k jakékoli platformě elektronického obchodování nebo členství, kterou máte.

Můžete sledovat neomezený počet přidružených společností a statistiky provozu vám umožňují dát prst na to, co funguje a co ne. Stejně jako affiliate pluginy WordPress v tomto seznamu je Affiliates snadno nastavitelný a použitelný. Ostatně přes 7 tisíc aktivních uživatelů se nemůže mýlit.

Díky tomu, že je Affiliates snadno přizpůsobitelný a přichází s rozhraním API, mohou vývojáři na tomto pluginu vytvořit banku, aby vytvořili přizpůsobené programy pro správu affiliate partnerů, a to bez těžkého zvedání. Myslím, že vše, co potřebujete pro spuštění affiliate programu, je již k dispozici v pluginu. A to vše dostanete zdarma.

Získejte pobočky

5. Ultimate Affiliate Pro

Nejlepší přidružené doplňky WordPress: Ultimate Affiliate Pro

Z prémiových přidružených doplňků WordPress, na které jsem narazil, Ultimate Affiliate Pro zvítězil s úžasným seznamem funkcí směřujících k úplnému řešení pro správu přidružených společností, které je levné a flexibilní. Phew, to je dlouhý ��

Přináší nám elitní autor, azzaroco, zásuvný modul Ultimate Affiliate Pro se může pochlubit těmi nejlepšími funkcemi přidružených společností, jako je hodnocení partnerů, neomezený počet přidružených společností, zakázkové provize, speciální bonusy a nabídky výkonu, výplaty Stripe a PayPal a celoživotní provize.

Mezi další významné funkce patří bannery, odstupňované provize, doporučení při přihlášení, sociální sdílení, vícenásobné integrace, krátké kódy, pole vlastních formulářů, zprávy, oznámení, kupóny, provize ze vstupní stránky, peněženka, vícejazyčná podpora, QR kódy a přátelské přidružené odkazy mezi ostatními.

V ideálním případě je to přední volba mezi přidruženými doplňky WordPress na trhu (plus plugin má docela působivé hodnocení kupujícího).

Získejte Ultimate Affiliate Pro

6. Přidružení a doporučení WordPress

Nejlepší přidružené doplňky WordPress: Přidružení a doporučení WordPress

Zatímco jsme hledali největší přidružené doplňky WordPress všech dob, narazili jsme na plugin WordPress Affiliate & Referral a byli jsme ohromeni nebo co? Obzvláště snadno se prodávám, že pomocí tohoto pluginu spravujete svůj affiliate program.

Je to krásné a čisté, což znamená, že vše, co potřebujete, aby byl váš partnerský program úspěšný, je přímo pod širým nebem. Přidávání a sledování přidružených společností je stejně snadné jako koláč a díky platbám PayPal Mass můžete platit všem svým přidruženým společnostem bez přerušení potu..

Tento plugin je levný a stojí pouhých 20 dolarů, ale nenechte se uvést v omyl. Tento přidružený plugin WordPress přináší docela punč. Užijete si funkce, jako je podávání zpráv v reálném čase, neomezené doporučení, úžasné krátké kódy, aplikace pro Android, která sleduje váš program na cestách, tlačítka pro sdílení na sociálních sítích, oznámení a soubory cookie..

Získejte přidružení a doporučení WordPress

7. YITH WooCommerce pobočky

Nejlepší přidružené doplňky WordPress: YITH WooCommerce Affiliates

Pokud pracujete výhradně s WooCommerce, tady je pro vás 100% bezplatný affiliate plugin. YITH WooCommerce Affiliates dělá jednu práci a dělá to neuvěřitelně dobře. Plugin rozšiřuje WooCommerce a umožňuje vám vytvářet přidružené profily a provize za nastavení.

Asociace YITH WooCommerce je především o snadném použití od instalace až po zabalení vašeho prvního doporučení. Je plná všech funkcí, které potřebujete pro spuštění úspěšného přidruženého programu pro váš obchod založený na WooCommerce.

Pro začátek můžete nastavit cookies tak, aby vypršely kdykoli, což znamená, že můžete sledovat doporučení po mnoho dalších dnů. Zadruhé, můžete snadno povolit registraci přidruženého subjektu pomocí krátkých kódů, vytvořit přidružené společnosti od svých stávajících uživatelů a schválit / zakázat libovolného přidruženého subjektu, kdykoli budete chtít.

Kromě toho můžete nastavit různé částky provizí a automaticky vypočítat náhrady. Pobočky mají intuitivní ovládací panel, odkud mohou sledovat svůj pokrok. YITH WooCommerce Affiliates celkově posiluje váš obchod WooCommerce, pokud jde o generování provozu a prodeje..

Získejte přidružené společnosti YITH WooCommerce

8. Affiliate Royale

Nejlepší zásuvné moduly Affiliate WordPress: Affiliate Royale

V neposlední řadě je to Affiliate Royale, skutečný uchazeč, pokud jde o přidružené doplňky WordPress. Integruje se s WordPress a nabízí vám systémy pro správu poboček, které přímo přispívají k vaší spodní hranici.

S Affiliate Royale můžete během několika minut zahájit plně funkční affiliate program. Váš program bude obsahovat obvyklé věci a pak některé. Aniž by došlo ke ztrátě přitažlivosti vaší značky, mohou vaši přidružení snadno sledovat kliknutí, prodej a platby z centrálního přizpůsobeného řídicího panelu.

Můžete snadno integrovat Affiliate Royale s obdobím jako MemberPress, WooCommerce, PayPal, Authorize.net, Shopp a ještě mnohem více. Abych to shrnul, Affiliate Royale je řešení pro správu affiliate partnerů, které funguje tak, jak je inzerováno. Neberte si za to moje slova, musíte to opravdu zkontrolovat, abyste uvěřili.

Získejte Affiliate Royale

9. Doporučit přítele pro WooCommerce společností WPGens

Nejlepší přidružené doplňky WordPress: Doporučte přítele pro WooCommerce společností WPGens

Některé přidružené programy nabízejí pobídky, které nejsou striktně v hotovosti. Příkladem je nabídka současných zákazníků odměn za doporučení svých přátel a rodiny na váš web. S Refer-A-Friend od WPGens můžete odměnit své aktivní zákazníky exkluzivními kupony.

Jednoduše nainstalujte a aktivujte bezplatný plugin pro přátele a nakonfigurujte své odměny. Plugin automaticky generuje vlastní odkazy pro registrované zákazníky. Vaši zákazníci pak mohou tento odkaz sdílet s přáteli, poslat jej rodině, zveřejnit na sociálních médiích nebo něčem jiném. Poté, když někdo provede nákup, dostane kupón.

Existují snadno spravovatelné možnosti nastavení hodnoty kuponu, typu a minimálního pořadí. A pokud upgradujete na prémii, budete moci také přidat datum vypršení platnosti, sdílet s přítelem (zákazník i jeho přítel obdrží kupón) a další.

Získejte přítele

10. ReferralCandy pro WooCommerce

Nejlepší přidružené doplňky WordPress: ReferralCandy pro WooCommerce

ReferralCandy for WooCommerce je dalším typem přidružených typů odměn. Zacílíte na zákazníky, kteří mají zájem (nebo dokonce na potenciální zákazníky) a sdílíte svůj obchod WooCommerce s lidmi ve své síti. Jedinou výhradou je, že tento bezplatný plugin funguje ve spojení s plánem ReferralCandy, takže se budete muset zaregistrovat na svém webu (existuje bezplatná zkušební verze, ale měsíční členství začíná na přibližně 4 $ / mo).

ReferralCandy je však úžasná a výkonná služba. Nejprve vytvoříte propagaci a poté ji můžete přidat na svůj web pomocí registrace k odběru novinek. Když se nová osoba přihlásí, obdrží e-mail s vaší propagací (např. 10 USD z nákupu) a motivaci sdílet promo se svými přáteli. Za každého přítele, který používá svůj odkaz, je na jeho účet přidáno další promo (např .: odměna navíc 10 $ za každého přítele).

Získejte doporučení pro WooCommerce

11. Virové registrace od iRefer

Nejlepší přidružené doplňky WordPress: Virová registrace iReferu

Plugin Viral Sign Ups je jednorázový správce programů doporučení pro WordPress. Při instalaci pluginu postupujte podle průvodce nastavením a vytvořte propagaci doporučení. Vytvoříte také registrační formulář pro svůj web, který lze vložit kamkoli pomocí snadno použitelného krátkého kódu.

S formulářem Virová registrace na vašem webu stačí počkat, až se noví uživatelé přihlásí. Když osoba odešle formulář, obdrží e-mail s oznámením, že může obdržet zvláštní odměnu, slevu, bezplatný produkt nebo cokoli, co chcete nabídnout, pokud doporučí tolik přátel (např .: odemkněte 5 přátel Sleva 25%).

Budete si muset zaregistrovat účet iRefer, který začíná na 19 $ / měsíc. Mají však 14denní bezplatnou zkušební verzi, takže můžete vyzkoušet a zjistit, zda je to pro vaši firmu dobrá jedle.

Získejte virové registrace

Závěrečná slova

Ať už si vyberete přidružený plugin WordPress nebo zahájíte program prostřednictvím sítě, jako je ShareASale, přidružení je velké jako strategie provozu a generování potenciálních zákazníků. Soustřeďte se na svůj produkt, protože vaši uživatelé prodávají peklo. Na konci dne váš uživatel získá provizi a uskutečníte prodej. Všichni vyhrávají.

Spouštíte nebo plánujete přidružený program na svém webu WordPress? Jaké jsou vaše oblíbené pluginy přidruženého partnera WordPress? Máte dotaz nebo návrh týkající se tohoto příspěvku? Prosím, neváhejte a dejte nám vědět v sekci komentář níže. Předem děkuji a fandíme vašemu úspěchu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map