10+ nejlepších A / B Split Testovacích nástrojů pro WordPress ke zlepšení míry konverze

Nejlepší A / B Split Testovací nástroje pro WordPress

Používáte-li svůj web WordPress k prodeji produktů, propagaci služeb nebo vyvolání jakékoli reakce nebo jednání od svých čtenářů, pak nástroje pro testování A / B split a pluginy, na které se dnes díváme, mají potenciál, aby váš web byl hodně účinnější nástroj pro konverzi cílů.


Vytvořením variací obsahu a jejich rozdělením nebo testováním A / B proti sobě můžete zvýšit procento návštěvníků, kteří provedou požadovanou akci. Tyto variace obsahu mohou být malé jako změna textu odkazu na konci příspěvku, až po porovnání dvou různých návrhů vstupní stránky proti sobě..

Ať už tedy chcete na svém webu vydělat více peněz, nebo jen generovat více diskuse a interakce kolem vašeho obsahu, je důležité, abyste strávili nějaký čas testováním a optimalizací obsahu a zjistili, co funguje a co ne.

Naštěstí existuje celá řada pluginů, které vám poskytují nástroje, jak to udělat, a to vše z vašeho administračního rozhraní WordPress. Hledáte tedy pro svůj web správný nástroj? No, máš štěstí. Zde jsou nejlepší nástroje pro testování splitů a pluginy pro WordPress (nebo si myslíme, že jsou docela úžasné).

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. Nelio A / B Split Testování

Nelio AB Split Testovací nástroj pro WordPress

Nelio AB Testing je plugin, který vám umožní provádět testy A / B na vašem webu WordPress za účelem zvýšení míry konverze a optimalizace obsahu a designu.

Mezi typy testů nebo experimentů, které můžete spustit, patří porovnání dvou verzí příspěvku – od vylepšení malého textu, po celkový design a rozvržení, testování nadpisů, porovnání témat, testování widgetů a porovnání rozvržení nabídek. Lze otestovat téměř jakýkoli aspekt webové stránky. Od výzvy k akci na příspěvku až po celé rozvržení pomocí nového testu A / B CSS. Můžete také získat výkonný nástroj pro mapování tepla, abyste přesně viděli, kde návštěvníci klikají na vaše příspěvky a stránky.

Nelio A / B Testování pro WordPress

Ovládací prvky pro nastavení a správu testů jsou integrovány do administrátorské oblasti WordPress. To znamená, že se nemusíte učit nový systém ani spravovat jiný účet, abyste mohli na svém webu WordPress spustit testy A / B. Protože je však služba založena na cloudu, výpočet probíhá na serverech Nelio. Tím se zabrání jakémukoli zpomalení vašeho webu, ke kterému dojde během testů a jejich počtu se drtí.

I když je plugin pro integraci služby s vaším webem zdarma a poskytuje vám přístup k bezplatné 14denní zkušební verzi, musíte se přihlásit k některému ze svých placených předplatných plánů, abyste mohli službu používat po delší dobu..

Se 14denní bezplatnou zkušební verzí, kterou můžete využít, byste měli být schopni získat dobrý přehled o tom, co nabízí Nelio A / B testování. Pokud vaše webové stránky získají dostatečný provoz, můžete dokonce zvýšit své konverzní poměry a začít generovat vyšší tržby, než vyprší zkušební doba.

2. Název Experimenty

Název Experimenty A / B Split Testovací nástroj pro WordPress

Title Experiments je A / B split testovací plugin pro WordPress. Po instalaci titulních experimentů na svůj web můžete začít testovat názvy vašich příspěvků na blogu a zjistit, které z nich čtenářům věnují největší pozornost.

Na obrazovce vytvoření příspěvku můžete zadat variace titulu. Poté, když jsou vaše příspěvky uvedeny na vašem webu, například v widgetu nedávných příspěvků nebo na archivních stránkách, budou tyto varianty nadpisů testovány proti sobě.

Tento plugin by vám měl nejen pomoci zvýšit počet příspěvků, které si každý návštěvník prohlíží na vašem blogu, ale také vám pomůže lépe se psát tituly příspěvků obecně – dovednost, která se určitě vyplatí kultivovat.

3. Jednoduchý Page Tester

Jednoduchý modul pro testování stránek WordPress

Simple Page Tester vám umožní vybrat příspěvek nebo stránku na vašem webu, kterou chcete optimalizovat. Stránka může být testována na upravené kopii, na jiné opouštějící stránce na vašem webu, nebo si můžete zvolit vytvoření nové stránky k porovnání s.

Jednoduchý Page Tester

Po pojmenování experimentů s rozděleným testem si můžete sednout a počkat, až se objeví výsledky. I když je k dispozici bezplatná verze tohoto pluginu, umožňuje pouze zjistit, kolik návštěv každá varianta obdržela. Pokud chcete vědět o míře konverze cílů a dalších užitečnějších datech, budete muset upgradovat na prémiovou verzi.

I přes bezplatnou verzi Simple Page Tester, která nemá užitečné funkce, je prémiová verze k dispozici za relativně přijatelný jednorázový poplatek.

4. WordPress vyzývá k akci

Doplněk WordPress k akci Split Testing Plugin

Bezplatný plugin WordPress Call to Action vám umožňuje vytvářet výzvy k akci pro váš web. Tyto CTA jsou testovány proti sobě, aby bylo možné najít ten, se kterým vaši návštěvníci komunikují nejvýhodněji .

Tyto výzvy k akci se mohou pohybovat od jednoduchých odkazů, přes tlačítka na sociálních médiích, stahování souborů a mnoho dalšího. Plugin obsahuje výběr šablon pro vytvoření vašich výzev k akci, přestože máte možnost začít od prázdného plátna. Přizpůsobení šablon je snadné pomocí nastavení vzhledu a vlastní zpráva je přidána pomocí editoru WordPress.

Výzvy k akci pak mohou být vloženy do vašich příspěvků, stránek a dalších oblastí WordPress, kde se mají zobrazit. Poté, co jste vytvořili výzvu k akci, můžete vytvořit její variaci a nechat zahájit testování.

Výzvy k akci WordPress

Pokud chcete nástroj pro vytváření vlastních opakovaně použitelných tlačítek výzvy k akci, se schopností je rozdělit proti sobě, pak je tento bezplatný plugin dobrou volbou.

5. Vstupní stránky WordPress

Doplňkový testovací modul WordPress pro vstupní stránky

Zvyšte převod pomocí pluginu WordPress Landing Pages. Tento bezplatný plugin používá framework ACF jako základ pro vytváření šablon vstupní stránky. Jednoduše vytvořte variace a začněte s testováním, abyste zjistili, na co vaši čtenáři nebo zákazníci reagují.

Plugin WordPress Landing Pages obsahuje vestavěné funkce pro sledování konverzí a vytváření A / B nebo vícerozměrných testů. Na základě těchto údajů můžete efektivně a účelně vyladit návrh vstupní stránky a optimalizovat tak svůj konverzní poměr. Mezi další funkce patří možnosti pro klonování existujících stránek, předvyplnění formulářů, sledování tras a další.

6. ConverThis

ConverThis A / B Split Testovací nástroj pro WordPress

Doplněk ConverThis vám umožňuje provozovat neomezené kampaně a rozsáhlé sledování konverzí, aby bylo možné přesně zjistit, které komponenty byste se měli na svých webech zbavit a udržet. Automatizovaná platforma pro testování splitů se integruje přímo do řídicího panelu WordPress, takže při kontrole zpráv již nemusíte přecházet na zcela nový software..

Hlavním důvodem, proč ConverThis vyniká od zbytku davu, je to, že sleduje i kliknutí, zatímco jiné nástroje se zdají být více zaměřeny na konverzi a testování splitů.

7. Marketingový optimalizátor

Testování rozdělení marketingového optimalizátoru WordPress Plugin

Plugin Marketing Optimizer pro WordPress vám poskytuje vše, co potřebujete, v testovacím nástroji, protože automaticky sledujete každou jednotlivou stránku na svém webu.

Plugin poskytuje seznam stránek, který pak můžete filtrovat a otestovat vybrané stránky. Rozhraní s podrobnostmi o stránce můžete také použít k vytvoření variant pro stávající stránky. Vše je snadno zvládnutelné na jednom místě a k implementaci tohoto systému nemusíte vědět nic o technologii. V poslední době byl plugin aktualizován tak, aby zahrnoval bezplatné šablony výzev k akci (CTA), rozbalovací šablony a testovací nástroje pro každou z nich.

8. Optimálně

Optimálně X rozdělení testování WordPress Plugin

Plugin Optimizely X je jednou z možností testování rozdělení, které poskytuje snadnější způsob testování titulků pro vaše stránky a příspěvky. Plugin je poměrně snadno nastavitelný na vašem webu a má vizuální editor bez kódu, takže jej kdokoli může použít k vytváření testů. Optimálně X generuje výsledky návratnosti investic v reálném čase, takže víte, co funguje a co ne.

Multikanálová optimalizace je také užitečná pro oslovení lidí bez ohledu na to, kde jsou a bez ohledu na jejich zařízení. To znamená, zda používají počítače nebo mobilní zařízení, měli byste být schopni obsluhovat rozdělený testovaný obsah.

K aktivaci pluginu budete muset zaregistrovat účet Optimizely (i když všechny testování a výsledky jsou spravovány na hlavním panelu WordPress).

9. Rozdělte test na Elementor

Rozdělte test na zásuvný modul WordPress Elementor

Používáte oblíbený tvůrce stránek Elementor k vytvoření vlastního webu nebo vstupních stránek? Možná budete chtít vyzkoušet Split Test pro Elementora. Pomocí tohoto pluginu můžete vyzkoušet různé vlastní návrhy založené na elementech a zjistit, které převést lépe. Vyzkoušejte titulky, zkuste různé návrhy popisků, zjistěte, která tlačítka jsou klikatelnější a více.

Chcete-li použít funkci split testu, jednoduše nastavte nastavení variace split testu v sekci „Advanced“ při vytváření nebo úpravách modulu. Sledujte výkon svých variant pomocí přehledů generovaných na kartě Splittest na hlavním panelu WordPress.

Split Test pro Elementor používá data na vašem vlastním serveru – to je bezpečná volba pro ty, kteří se zabývají dodržováním GDPR, protože neshromažďujete žádné další informace o návštěvnících ani je nesdílíte s třetí stranou.

10. V / C Splitter Pro (Premium)

V / C Spitter Pro WordPress Split Testovací Plugin

Info & DownloadView The Demo

Používáte originální doplněk Visual Composer WPBakery místo Elementoru? Žádný problém. Plugin V / C Splitter Pro přidává možnosti testování A / B split užitečné pro každého, kdo používá výkonný tvůrce stránek.

Testovací modul VC Splitter je k dispozici při vytváření rozvržení aplikace Visual Composer. Jednoduše vytvořte své varianty v modulu a pojmenujte svůj split test. Pro kontrolu výkonu stačí jít do editoru stránek a kliknout na modul VC Splitter – při každém otevření / zobrazení se aktualizuje s novými statistikami.

Ať už chcete testovat popisky, vstupní stránky, registrační formuláře, nadpisy nebo rozvržení, plugin VC Splitter je jistým způsobem, jak vylepšit prodejní cestu a konverze, pokud již používáte původní WPBakery Page Builder .

11. Testování WooCommerce AB Split (Premium)

WooCommerce AB Rozdělení testování WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Pokryli jsme spoustu A / B split testovacích nástrojů pro různé prvky obsahu WordPress, ale chyběl nám elektronický obchod, který může být trochu složitější. Zde přichází plugin WooCommerce Simple Split Testing.

Tento specializovaný plugin byl vytvořen pro testování variant produktu. Namísto přidání stejného produktu na váš web několikrát a matoucí zákazníky jednoduše spusťte test split. Sledujte zobrazení variací produktů, objednávek a míry prodeje. Navíc si můžete prohlédnout přehled všech objednávek pro každou variantu produktu. Je to skvělý způsob, jak otestovat popisy nových produktů, zobrazení produktů a další.

12. Optimalizace Google

Google Optimize Split Testing Tool

I když nejde o plugin, musíte jej dát společnosti Google za vytvoření jednoho z nejlepších testovacích nástrojů pro rozdělení dostupných pro jakýkoli web (WordPress nebo ne). Optimalizace Google přímo na váš účet Google Analytics. To znamená, že budete mít téměř okamžitě přístup k vysoce přesným údajům na základě skutečného výkonu vašich split testů. Navíc je již nastaveno pro testování variant stolních a mobilních zařízení.

Naštěstí je nastavení velmi snadné, dokonce i pro jiné typy než dev. Jediné, co musíte udělat, je synchronizovat účet Analytics a poté přidat fragment Optimize do měřicího kódu Analytics, který se již nachází na vašem webu (postupujte podle pokynů Optimalizujte průvodce nastavením). Poté jste připraveni začít testovat! Optimalizujte popisy těchto „Experimentů“ a jsou nastaveny hlavně pro testování variant stránek. Stačí přidat různé adresy URL, které chcete křížově testovat / porovnávat a upravovat nastavení pro různé hmotnosti (jak často se jednotlivé zobrazují), cíle a cílení. Během experimentu budete mít také přístup k užitečným přehledům, a to jak v Optimalizovat, tak v Google Analytics.

Vzhledem k tomu, že většina vlastníků stránek již používá Analytics ke sledování provozu a konverzí, je Google Optimize skvělou volbou pro testování rozdělení. Jedná se o cenově dostupnou (bezplatnou), přesnou a poměrně nízkou snahu implementovat.

Závěrečné myšlenky na nástroje WordPress A / B Split Testing Tools

Jak jsme právě viděli, jsou některé z nejlepších (podle našeho názoru), dobře navržené a užitečné pluginy pro provádění A / B split testování na vašem WordPress webu.

Ať už chcete začít pomalu s pluginem jako Title Experiments a porovnat své příspěvky, nebo se ponořit hluboko do testování a optimalizace všech aspektů vašeho webu pomocí služby, jako je Nelio A / B testování nebo Google Optimize, existuje možnost, aby vyhovovaly vaše požadavky a rozpočet.

Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky k tématu nástrojů pro testování rozdělení A / B a optimalizaci webu pro vyšší míru konverze, zanechte prosím zprávu níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map