10 čerstvých a užitečných sociálních pluginů WordPress

Jak všichni víme, sociální média jsou extrémně důležitá pro každého, kdo provozuje web nebo blog. Sociální marketing a záložky jsou důležité nejen pro marketingové účely, ale nyní i pro SEO. Naštěstí existuje mnoho skvělých pluginů WordPress, které vám mohou pomoci získat více sociální.


Níže je seznam 10 různých sociální média WordPress pluginy které jsem použil nebo v současné době používám, považuji za úžasné. Zahrnul jsem 5 bezplatných pluginů a 5 prémiových pluginů, abyste si mohli vybrat z více možností. Pokud tedy chcete na svém blogu získat více sociální, měli byste si tyto pluginy prohlédnout, vyzkoušet několik a užít si to!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

5 bezplatných sociálních pluginů WordPress

Níže je 5 bezplatných sociálních pluginů WordPress, které mohou přispět k tomu, aby se váš blog stal více společenským a povzbudil lidi, aby si své příspěvky přidali do záložek. Vyzkoušel jsem mnoho pluginů a tohle jsou některé z těch, které se mi opravdu líbí a myslím, že jsou užitečné.

1. Wickett Twitter Widget

Je těžké najít blogera, který na svém blogu neukáže své nejnovější tweety. Ukážu vám způsob, jak to udělat ručně, ale mezitím je Wickett Twitter Widget skvělým pluginem pro zobrazování nejnovějších tweetů z vašich twitterových účtů ve vašich widgetizovaných oblastech. Umožňuje přizpůsobit počet zobrazených tweetů, odfiltrovat @ odpovědi, zahrnout retweky a automaticky propojit uživatelská jména, seznamy a hashtagy uvedené ve vašich tweety.

Vypadá to trochu chromý, ale s trochou CSS lásky je tento plugin úžasný!

2. Sexy záložky – sociální záložky

Sexy Záložky jsou již nějakou dobu a jsou blízko ke značce 1 milion stažení. Minulý rok jsem tento plugin používal pro všechny své weby a opravdu se mi líbil. Vidím, že provedli některá vylepšení a přidali několik nových stránek pro sociální záložky, což je úžasné. Back-end je velmi snadné pracovat s, můžete si vybrat, které sociální záložky, které chcete, aby se zobrazily na vašem webu a bude automaticky přidat do vašich příspěvků. Navíc to vypadá skvěle a přichází s cool animací přechodu nad ikonami, díky čemuž je použití zábavné.

3. Sharebar

Plugin WordPress sharebar je další super populární sociální plugin. Přidává dynamický a plně přizpůsobitelný box, který obsahuje odkazy / tlačítka na oblíbené weby sociálních sítí, jako je tlačítko routube, facebook share, buzz a digg.

S pluginem sharebar ho můžete nastavit na svislý pruh vlevo, který používá velká tlačítka, nebo si můžete vybrat horizontální možnost, která se objeví pod vašimi příspěvky pomocí malých tlačítek. Můžete také vypnout automatický režim a kód přidat ručně do svého motivu, kamkoli budete chtít.

Statický vertikální vzhled sociálních záložek je velmi populární a mnoho top blogů to dělá. Udržování viditelnosti vašich sociálních tlačítek za všech okolností může skutečně pomoci zvýšit pravděpodobnost, že lidé sdílejí váš příspěvek. Nedělám to … ale můj obsah je tak cool, že ho chcete sdílet bez ohledu na to, co ��

4. Tweet Old Post

Tweet Old Post je oblíbeným doplňkem všech spammerů, specializovaných obchodníků a líných blogerů. Tento plugin se připojí k vašemu twitterovému účtu a můžete nastavit interval, ve kterém bude automaticky tweetovat náhodný příspěvek na vašem webu. Pokud provozujete síť specializovaných webových stránek, je to perfektní způsob, jak každou hodinu rozesílat tweety na jiný příspěvek na vašem webu. Všichni víme, jak moc Google miluje Twitter, takže vám může pomoci procházet vaše stránky častěji.

Pro bloggery je to užitečný způsob, jak přivést zpět staré blogové příspěvky. Nastavte zásuvný modul tak, aby se každých pár hodin tweetoval, aby vaši sledující nebyli otravováni. Jen se ujistěte, že máte spoustu příspěvků, jinak budete pořád opakovat stejné věci znovu a znovu, a to je chromé.

5. Facebook Like Thumbnail

Nedávno jsem začal používat tento plugin na WPExplorer.com. Přidá značku metadat (meta property = ”og: image”), která definuje obrázek, který by se měl zobrazit na Facebooku, když někdo váš příspěvek „má rád“. Určitě to můžete udělat ručně, ale zásuvný modul věci zjednoduší a zabírá málo prostředků.

Určitě nechcete, aby se vaše reklamy na postranním panelu objevovaly na vašich oblíbených lajkách na facebooku namísto doporučeného obrázku příspěvku, proto si stáhněte tento plugin a použijte jej!

5 prémiových sociálních pluginů WordPress

Všichni víte, že mám rád prémiové věci, protože jsem věřící v přísloví: „dostanete, za co jste zaplatili“. Níže je 5 opravdu skvělých sociálních pluginů WordPress na Codecayonu, o kterých jste pravděpodobně ještě neslyšeli, takže vám možná chybí!

6. WordPress Like Locker – Získejte více Líbí se

Jako zásuvný modul Locker WordPressPlugin WordPress Like Locker vám pomůže napojit se na 620 milionů uživatelů Facebooku. WP Locker vám umožní přidat více fanoušků na vaše stránky s téměř žádnou prací a všichni víme, že více líbí = větší provoz, což v konečném důsledku znamená více peněz!

Plugin vám umožňuje zabalit váš příspěvek do „jako skříňky“, která bude vyžadovat, aby si uživatel svůj příspěvek oblíbil, než si bude moci zobrazit jeho obsah. Pokud již máte slušný provoz, ale jen málo lajků, tento plugin vám může pomoci vytvořit super sociální přítomnost na sociálních sítích přes noc zamknutím všech příspěvků nebo jejich částí.

Přemýšlel jsem o přidání tohoto pluginu do části ke stažení v sekci Téma zdarma… stále zvažuji. Uvidíme.

7. Jednoduché sdílení

Jednoduché sdílení WordPress PluginPlugin Simple Share vytvořil můj kamarád a spolupracovník v PippinsPages.com. Je to podobné zásuvnému modulu Sharebar, ale pouze asi milionkrát chladnější. Jednoduché sdílení reklam představuje statický box pro sociální sdílení ke každému z vašich příspěvků, který umožňuje čtenářům snadno sdílet váš příspěvek na mnoha nejpopulárnějších sociálních sítích.

Plugin obsahuje 8 integrovaných sdílených protokolů, snadno použitelné administrační rozhraní, kompletní ovládání polohování, možnosti stylingu, možnost zvolit si, které protokoly se mají zobrazit, a samozřejmě krásné tipy pro nástroje. Za pouhých 18 dolarů můžete získat super sladký záložkový plugin a začít zvyšovat svou expozici na sociálních médiích.

8. SocialPop

WordPress Social Pop Sociální pop je v podstatě Comment Luv na crack. Tento plugin vám umožní integrovat úžasné sociální záložky / odkazy na vaše příspěvky s cool “pop” js animací na vznášení. Co dělá tento plugin tak skvělým je to, že je zaseknutý s možnostmi. Můžete nastavit směr ikon, vybrat mezi čtvercovými nebo kruhovými ikonami, zvolit monochromatický barevný efekt na vznášení, bit.ly integraci, vybrat držitele pro své ikony a styly držitelů, definovat barvu pozadí, vybrat mezi tunami sociálních záložek používat a mnohem více!

Tento plugin jsem si koupil minulý rok a měl jsem s ním spoustu zábavy. Miloval jsem všechno o tom a jeho velmi snadné použití. Navíc jsem si trochu pohrával se základními soubory pluginů a bylo docela snadné s nimi pracovat.

Níže je uveden rychlý náhled jedné z mnoha možností pro zásuvný modul WordPress SocialPop.

Sociální boomarking pro WordPress

9. Sociologie pro WordPress

Sociologie WordPress PluginSociologie pro WordPress je prémiový plugin, který bude vysílat vaše příspěvky na Twitter a Facebook přímo z vašeho editoru příspěvků, takže pokaždé, když publikujete nový příspěvek, bude automaticky publikován do obou sociálních sítí. Je to docela základní plugin, ale pro některé lidi velmi užitečný. Zkoušel jsem to sám, ale má 93 prodejů a 4 hvězdičky, což je docela dobré.

10. Twitter Widget Pro

Twitter Widget Pro Plugin V neposlední řadě je to plugin Twitter Widget Pro, který vám umožní zobrazit poslední příspěvky na vašem postranním panelu pomocí vysoce přizpůsobitelného a uživatelsky přívětivého pluginu. Pokud vlastníte plugin pro twitter, měl by být tento. Plugin je připraven k použití out-of-the-box, obsahuje twitter avatary, jména, časy, to auto odkazy hashtags, twitter uživatelé a odkazy, přichází s podporou mezipaměti a mnohem více! Twitter widget pro je kompletní nejnovější plugin pro tweet a je „směšně snadno použitelný“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map