10 bezplatných pluginů MailChimp WordPress pro zvýšení počtu optinů

Zdarma pluginy WordPress pro rozšíření seznamu MailChimp

Mnoho bloggerů považuje jejich seznamy e-mailů za nejdůležitější majetek, který vlastní. I kdybyste do té míry nešli, jako důvtipný blogger víte, že peníze jsou v seznamu. Jinými slovy, čím kvalitnější předplatitelé e-mailů máte, tím větší příjem můžete generovat prostřednictvím online podnikání – a tyto bezplatné pluginy WordChess pro WordChess jsou skvělým místem pro zahájení.


Existuje mnoho skvělých poskytovatelů předplatného e-mailu dostupných online, ale tento příspěvek se zaměří na MailChimp – široce používaný nástroj pro e-mailový marketing s pevnými funkcemi, které vám pomohou vytvořit, růst a udržovat seznam e-mailů pro váš blog. Je zdarma pro seznamy až 2 000 odběratelů a 12 000 e-mailů za měsíc; kromě toho nabízí MailChimp plány předplatného, ​​které rostou s vaší firmou.

Nastavení je snadné a díky webu WordPress může aktivace pluginů MailChimp zvýšit počet e-mailových přihlášek přijatých denně. S ohledem na to jsme v tomto článku uvedli nejlepší bezplatné pluginy WordPress MailChimp, které vám umožní rozšířit váš e-mailový seznam. Pojďme popraskat!

Zřeknutí se odpovědnosti: WPExplorer je přidruženým partnerem pro jeden nebo více produktů uvedených níže. Pokud kliknete na odkaz a dokončíte nákup, můžeme provést provizi.

1. MailOptin vyskakovací okno s integrací MailChimp

MailOptin - vyskakovací okna, e-mailové formuláře a informační bulletiny společnosti Optin

Za prvé, MailOptin je hlavní generační plugin, který se hladce integruje s MailChimp. Bezplatná Lite verze pluginu vám nabízí spoustu možností, jak přesvědčit čtenáře, aby se zaregistrovali k odběru newsletteru s podporou MailChimp. Přidejte vyskakovací okno, widget na postranním panelu nebo formulář před / po příspěvku. Nebo můžete cílit na konkrétní příspěvky a stránky pomocí cílení na úrovni stránky.

Tvůrce kampaní MailOptin

S MailOptinem je vestavěný tvůrce kampaní, který usnadňuje vytváření formulářů optin. Vyberte si svůj design, přizpůsobte nadpis, přidejte pole a samozřejmě vyberte poskytovatele e-mailu a seznam. Můžete také vybrat akci dokončení formuláře, například zavřít formulář a znovu načíst stránku nebo přesměrovat na vlastní adresu URL

Nebo můžete upgradovat na prémiový plán MailOptin a přidat funkce generování potenciálních zákazníků, automatizaci e-mailů a dokonce i informační bulletiny. S těmito prémiovými možnostmi můžete A / B split testovat přihlašovací formuláře, přidat oznamovací lištu nebo snímek v rozvrženích, detekovat blokátory reklam, vybrat z více než 30 animací CSS3, vytvořit automatickou odpověď pro nové registrace a tuny více. Je to solidní investice, pokud je váš zpravodaj velkou součástí vaší marketingové strategie.

2. MailChimp pro WordPress

MailChimp pro WordPress

MailChimp pro WordPress je bezplatný plugin vytvořený ibericode. Jakmile aktivujete plugin a popadnete klíč API z MailChimp, budou vaše data MailChimp k dispozici na obrazovce nastavení pluginu. Považuji to za vhodné, protože pro každý seznam e-mailů je tabulka, která obsahuje všechna pole a dokonce i počet odběratelů v každé skupině. Na základě těchto informací můžete určit, kolik polí chcete zahrnout do formuláře pro přihlášení.

MailChimp pro nastavení horní lišty WordPress

Tento plugin vám dává více možností zobrazení. Například pomocí formuláře pro přihlášení do horního pruhu vyberete svůj e-mailový seznam z rozbalovací nabídky a poté jej přizpůsobíte. Text, zástupný symbol pro lištu, tlačítko a e-mail, můžete vyplnit svou kopií. Můžete také umístit lištu v horní nebo dolní části stránky, změnit její barvu a určit barvu tlačítka a textu – všechny skvělé nástroje, které vám pomohou držet se barevného schématu blogu. Změňte vzhled a dojem přihlašovací krabice s prémiovou verzí.

Větší formuláře pro přihlášení lze umístit kdekoli pomocí krátkých kódů. K dispozici jsou možnosti přesměrování URL, které vám umožní nasměrovat nové předplatitele na stránku „Opt-in Success“ podle vašeho výběru.

Nakonec MailChimp pro WordPress také nabízí nastavení zaškrtávacího políčka. Návštěvníci, kteří zanechají komentář nebo se zaregistrují na vašem webu, se také mohou přihlásit do seznamu e-mailů zaškrtnutím políčka.

3. MailChimp Forms by MailMunch

MailChimp Forms by MailMunch

Co se mi na MailChimp Forms od MailMunch líbí, je to, že máte trochu větší svobody při přizpůsobování přihlášených formulářů bez upgradu na jejich prémiový plán. Tento plugin se snadno synchronizuje s vaším účtem MailChimp a můžete vytvořit libovolný počet formulářů. Pokud tedy u každého příspěvku na blogu nabízíte upgrade obsahu, můžete pro každý z nich vytvořit samostatný formulář, pokud chcete. Tento plugin nabízí pět typů formulářů: popover, vložený, horní lišta, posuvník a postranní panel.

mailmunch-plugin-popup-form

Snímek nahoře je příkladem formuláře pro přihlášení popover. Mezi jeho animované možnosti patří: gumička, odskok dolů, houpačka, létání, tada a kolísání. Toto je docela výběr bezplatného pluginu MailChimp WordPress. Můžete také zvolit, zda chcete, aby se tento formulář objevil při načítání a / nebo ukončení stránky. Pokud nechcete, aby se návštěvníci obtěžovali vyskakovacími formuláři, jednoduše změňte frekvenci zobrazování tohoto formuláře stejnému návštěvníkovi.

Bez ohledu na to, jaký typ formuláře vyberete, můžete jej selektivně publikovat pomocí pravidel zobrazení. MailMunch umožňuje zobrazovat formuláře na konkrétních adresách URL na vašem webu. Tento plugin nabízí spoustu možností; Jedinou výzvou je, že pokud chcete provádět testy A / B, budete muset upgradovat na jeden ze svých placených plánů.

4. MailChimp Forms od Optin Cat

MailChimp Forms od Optin Cat

Dalším bezplatným pluginem WordPress MailChimp je MailChimp Forms od společnosti Optin Cat. Pomocí tohoto pluginu můžete do svých webových stránek začlenit vložené formuláře, vyskakovací okna a widgety postranního panelu. Po registraci můžete také upravit frekvenci viditelnosti každého vyskakovacího okna a přesměrovat nové odběratele na jakoukoli stránku na vašem webu.

Formáty MailChimp od společnosti Optin Cat Analytics

Jejich analytická funkce je standardně dodávána s bezplatnou verzí jejich pluginu, ale možnosti přizpůsobení jsou poněkud omezené, pokud upgradujete účet. Změňte barvy tlačítek, ohraničení a textu u všech tří typů formulářů. S MailChimp Forms od Optin Cat můžete vytvořit neomezený počet formulářů pro propagační akce, aktualizace obsahu, e-kurzy nebo jinou kreativní potřebu, díky které se stane jedním z našich oblíbených bezplatných pluginů MailChimp WordPress.

5. Snadné formuláře pro MailChimp

Snadné formuláře pro MailChimp

Trvalo mi víc času, než jsem se dostal do Easy Forms for MailChimp od Yikes, ale nahráli video tutoriál, který jim pomohl s počátečním nastavením.

Po připojení rozhraní MailChimp API přiřaďte kterýkoli z vašich seznamů e-mailů k novému formuláři registrace. Mohou být vloženy do stránek, příspěvků nebo oblastí widgetů pomocí krátkého kódu. Alternativním přístupem je zadat nový nebo stávající příspěvek nebo stránku, kliknout na Snadné formuláře a poté vyberte, který formulář pro přihlášení chcete zobrazit. Viz příklad níže:

easy-forms-mailchimp-page-embed

Návštěvníci webu se mohou přihlásit do svého seznamu e-mailů, když zanechají komentář nebo se zaregistrují na váš web pomocí tohoto pluginu. Nastavení účtu zobrazuje počet nových odběratelů, odběrů a průměrnou míru předplatného.

Toto je zatím nejméně přizpůsobitelný plugin, který jsme v tomto příspěvku dosud prozkoumali, ale pokud vyhovuje vašim potřebám, vyplatí se vyzkoušet. S více než 20 000 aktivními instalacemi a častými aktualizacemi tento plugin fungoval pro mnoho uživatelů a mohl by se hodit pro váš web.

6. MailChimp User Sync

Synchronizace uživatelů MailChimp

Pokud uživatelům povolíte registraci na svém webu WordPress, možná budete chtít zachytit jejich e-mailové adresy a další klíčové informace současně. Díky tomu je možné je přidat do seznamu e-mailů a zacílit na ně pomocí obsahu a propagace. Pokud plánujete tímto způsobem prodávat uživatelské e-mailové adresy, může být právě to, co potřebujete, plugin MailChimp User Sync.

Tento plugin synchronizuje váš seznam registrovaných uživatelů WordPress s jakýmkoli seznamem e-mailů, který si vyberete v MailChimp. Tímto způsobem nebudete muset ručně kopírovat informace každého nového uživatele z jedné platformy na druhou. To je ideální pro testování A / B i pro cílení na konkrétní publikum.

Nastavení synchronizace uživatelů MailChimp

MailChimp User Sync také umožňuje automaticky předplatit nové uživatele, synchronizovat všechny změny, které provedou v jejich profilech (včetně jejich e-mailových adres), a dokonce odstranit kontakty ze svého seznamu e-mailů, pokud jsou jejich účty WordPress z jakéhokoli důvodu odstraněny. To vám ušetří spoustu času a úsilí a vaše předplatné bude neustále aktuální. Plugin je zdarma, i když budete muset nainstalovat Doplněk MailChimp pro WordPress za prvé. Naštěstí vám tento plugin nic nestojí (je uvedeno výše v našem seznamu bezplatných pluginů MailChimp WordPress), přestože nabízí prémiovou verzi.

7. Horní panel MailChimp

Plugin pro horní panel MailChimp

Na rozdíl od některých nabízených možností, které jsou svou povahou komplexnější, má zásuvný modul MailChimp Top Bar velmi specifický účel. Přidá přizpůsobitelný registrační panel v horní nebo dolní části webu, takže vaše předplatné CTA je pro uživatele viditelnější a výraznější. Namísto skrytí přihlašovacího formuláře pryč v postranním panelu nebo na kontaktní stránce, tento nástroj jej dostane co nejdříve před návštěvníky.

Registrační lišta navíc obsahuje celou řadu možností a snadno se přizpůsobuje. Můžete upravovat text, barvy a umístění a dokonce pomocí kódu přidávat do dalších polí. A co víc, můžete si předem vybrat, jaké seznamy budou lidé, kteří s barem komunikují, odebírat, pokud máte více než jeden.

Panel pro přihlášení se snadno instaluje a nastavuje. Stačí si jen vybrat seznam a je dobré jít. Alternativně můžete upravit text a barvy tak, aby odpovídaly vaší značce, nebo použít kontrastní barvy, takže tato klíčová CTA vyniká. Na přední straně je lišta jednoduchá a nenápadná a návštěvníci ji mohou odmítnout, pokud chtějí. Nakonec stojí za zmínku, že stejně jako u MailChimp User Sync budete muset před přidáním tohoto pluginu nainstalovat MailChimp pro WordPress..

8. Kontaktní formulář 7 MailChimp Extension

Kontaktní formulář 7 MailChimp Extension

Pokud jste ještě nezkoušeli kontaktní formulář 7, je to plugin WordPress, který stojí za vyzkoušení. Tento populární nástroj usnadňuje vytváření a přizpůsobení forem všeho druhu a poté je přidává na váš web. jestli ty jsou pomocí tohoto pluginu vedle MailChimp, pak můžete chtít přidat do seznamu Kontaktní formulář 7 MailChimp Extension.

Tento plugin vám umožní zachytit e-mailové adresy ve formulářích Contact 7 Forms a automaticky je přidat do vybraného seznamu MailChimp. Tato technika umožňuje vytvářet vysoce přizpůsobené formuláře, přidávat je na váš web a poté je integrovat do e-mailových marketingových kampaní. Protože podporuje více e-mailových seznamů, můžete pro každý formulář bez problémů použít jiný, což znamená, že můžete vytvářet cílené CTA a vytvářet segmentované seznamy..

Nastavení kontaktního formuláře 7

Kromě snadného použití je toto rozšíření vysoce přizpůsobitelné. Můžete si vybrat, zda chcete předplatitelům zaslat potvrzovací e-mail, zaškrtněte políčko pro přihlášení a přidat do vlastních polí. Navíc je plugin neustále aktualizován a zahrnuje e-mailovou podporu prostřednictvím vývojáře MailChimp Extension. Abyste ji mohli používat, musíte mít nejprve nainstalován kontaktní formulář 7.

9. WooCommerce MailChimp

Integrace WooCommerce MailChimp

Dále máme další integrační nástroj. Pokud jste strávili hodně času v komunitě WordPress, není pochyb o tom, že jste o WooCommerce slyšeli. Je to nejoblíbenější nástroj pro přidání e-commerce, který vám uloží váš web. Samozřejmě, pokud provozujete výkladní skříň, pravděpodobně budete chtít přidat své zákazníky do seznamu e-mailů pro marketingové produkty.

WooCommerce MailChimp umožňuje zákazníkům WooCommerce přihlásit se k odběru marketingového seznamu přímo z vašeho webu. Máte možnost tyto informace zachytit jedním ze tří způsobů: po vytvoření objednávky, jakmile je zpracována, nebo po dokončení. Je to skvělý způsob, jak shromažďovat e-maily od již zapojeného publika a používat je ve vašich kampaních. Plugin také poskytuje několik možností souhlasu, abyste byli v souladu s mezinárodními zákony o přihlášení.

Nastavení WooCommerce MailChimp

Je zde upozornění, které stojí za zmínku. Přestože jsou celkové hodnocení vysoké a může se pochlubit více než dvaceti tisíci aktivními instalacemi, nejnovější recenze jsou poněkud smíšené. Mnoho uživatelů to miluje, ale někteří vyjádřili problémy se správným fungováním. Doporučujeme, abyste si tento plugin plně otestovali na pracovní stránce, abyste se ujistili, zda vyhovuje vašim potřebám, než se rozhodnete jej používat.

10. Předplatné N-Media MailChimp

Předplatné N-Media MailChimp

A konečně, plugin pro odběr předplatného N-Media MailChimp je o tom, jak vám umožní přizpůsobit seznamy odběrů pro maximální účinek. Vytáhne všechny vaše seznamy MailChimp z vašeho účtu a umožní vám vytvářet cílené formuláře založené na proměnných seznamu a zájmových skupinách.

To, co dělá tento plugin opravdu vyniknout, je, jak přizpůsobitelný to je. Nejde jen o návrháře vizuálních formulářů, ale také můžete vytvořit svůj styl pomocí CSS, pokud jste tak nakloněni. Předplatné N-Media MailChimp vám také umožňuje vytvářet neomezené formuláře pomocí praktického průvodce a vytvářet vyskakovací okna pro vaše přihlášení..

Návrhář formulářů N-Media MailChimp

Tento plugin nemá tolik aktivních uživatelů, jako někteří jiní diskutovaní v tomto seznamu, ale může se pochlubit pozitivními recenzemi a je to nástroj, který si zaslouží kontrolu. Stejně jako u každého pluginu si před jeho nasazením na živé stránky vyzkoušejte, zda vyhovuje vašim potřebám. Zatímco základní plugin je zdarma, možná vás bude zajímat, že vývojáři nabízejí prémiovou verzi.


Zdarma pluginy MailChimp WordPress jsou skvělým způsobem, jak zvýšit počet e-mailů na vašem webu. Spolu s užitečným obsahem může kterýkoli z těchto pluginů podpořit vaši misi při budování vašeho blogu v podnikání.

Pokud jste tak dosud neučinili, zaregistrujte se k účtu MailChimp, vytvořte seznam a poté si stáhněte a aktivujte jeden z výše uvedených pluginů, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Určování typu a umístění formuláře a designu, které budou pro váš web fungovat, může nějakou dobu trvat, ale to je součást procesu. Postupem času získáte představu o preferencích návštěvníků vašeho webu.

Aktivovali jste tedy na svém webu WordPress nějaké bezplatné doplňky MailChimp WordPress? Všimli jste si rozdílu v počtu přihlášených k e-mailu? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map