SiteGround kuuplaanimakse (2020) Kas ma saan igakuiselt SiteGround hostimiskavade eest maksta?


Mõned kasutajad kurdavad, et SiteGround on mõne muu madala kvaliteediga odavama jagatud hostiga võrreldes pisut hinnalisem. See on põhjus, miks nad registreeruvad selliste haletsusväärsete hostimisettevõtetega, et vaid paar penni kokku hoida, et ainult pettumuseks saada ja lõpuks parema hostini minna. Kuid ma tõesti usun, et SiteGround’i plaanid on väga taskukohased ja ka nende hostingukava igakuine hind on täiesti õigustatud teenuse kvaliteediga, tööajaga, kiirusega ja sageli hinnatakse seda Parima reitinguga majutusteenus!

MÄRGE: Paljud veebimajutusettevõtted ei paku kuuplaane ja otsustavad jääda traditsiooniliste aastaste hostimiskavade juurde.

Mõned kliendid, kes soovivad registreeruda igakuiseks saidi SiteGround hostimisplaaniks, kuna neil on see SiteGroundi esialgsete aastakavade kaudu mugavam ja eelarvesõbralikum. Selles postituses vastan kõige sagedasematele küsimustele SiteGroundi kuuplaanimakse kohta koos põhjaliku ülevaate, analüüsi ja igakuise veebimajutusplaani kulude ja allahindluse täieliku jaotusega.

Kas saidiplats pakub igakuiseid veebimajutuskavasid? Kas ma saan igakuiselt maksta??

Jah, pakutakse saidiplaani kuuplaane, mis võimaldavad teil tasuda iga kuu oma saidiplaani veebimajutusvajaduste eest. Kuid ma pean teile ütlema, et SiteGroundi kuuplaan on pigem prooviplaan, et saaksite proovida nende hostimisteenust. Kahjuks ei ole tegelikult kuupõhise saidimakse mudeli seadistamine võimalik, kui soovite seda kasutada Jagatud hostimiskavad või WordPressi hostimisplaanid kuid selline kuupõhine makseplaan on saadaval koos Pilve hostimiskavad.

Need igakuised saidi SiteGround veebimajutusplaanid on väga kasulikud, kui teil on piiratud raha sularahaga või kui te pole nii kindel, et investeerite SiteGroundi iga-aastastesse hostimiskavadesse võrreldes nende igakuiste plaanidega. Kuid SiteGroundi kuuplaaniga liitumise peamine negatiivne külg on see, et teilt võetakse tasu summas 14,95 dollarit (Ühekordne plaani aktiveerimise tasu) samal ajal registreerumisel jagatud hostimisteenusega ja 24,95 dollarit (Ühekordne plaani aktiveerimise tasu) kõrgema jagatud hostimisplaani jaoks.

SiteGround igakuised ja aastased arveldustsüklid

SiteGroundi abil on põhimõtteliselt 4 erinevat hostimisplaani arveldustsüklit, mille saate valida vastavalt oma vajadustele, eelarvele ja pikaajalistele plaanidele:

1 kuu (Ühe kuu saidipõhise prooviplaani arvetsükkel)
12 kuud (Aastane saidiplaani arvelduse tsükkel)
24 kuud (Kahe aasta järel saidiplaani arveldustsükkel)
36 kuud (Kolmeaastane SiteGround Plan arveldustsükkel)

MÄRGE: Pikem arveldustsükkel, mille kasuks otsustate, on odavaim teie kuuplaan koos SiteGroundiga, kuna igakuine uuendamiskava maksab rohkem.

Olin kindel, et hakkan oma blogisid ja veebisaite mõnda aega ülal pidama ning mõtlesin säästa nii palju raha kui võimalik, mistõttu maksin SiteGroundi eest 3-aastane plaan. Seega ei otsinud ma nende kuuplaani ega ühtegi muud arveldustsüklit ja mul on väga hea meel, et tegin seda, kuna olen nende hostimise kvaliteedi ja teenusega väga rahul. Samuti soovitaksin sama teile ka või vähemalt maksta nende aastaplaanide eest ja säästa rohkem.

3-aastase saidi maapealse GrowBigi hostimiskava (spetsiaalse musta reede müük)

Üks asi, mida ma SiteGroundi hostimise juures väga armastan, on see, et isegi kui neil pole täieõiguslikku kuuplaani (va nende Proovikava), neil on 30-päevane MoneyBacki garantii, mis toimib teie koogi jäätumiseni, et saaksite proovida nende kuu- või aastaplaane (riskivaba).

Siin on üksikasjalik hinnaanalüüs kuupõhise, aastase, kaheaastase ja kolmeaastase SiteGroundi plaanide kohta koos täieliku kulude jaotuse, allahindluste ja kokkuhoiuga (arvutatud plaanilt plaanile).

�� Saidiplaani käivitamise kuu- ja aastaplaan [kulude jaotus]

Saidiplatsi kuuplaan nende StartUp-i hostimisplaani kohta maksab ainult 3,95 dollarit kuus pluss nad võtavad teilt isegi lisatasu 14,95 dollarit mis on vaid ühekordne tasu nende plaani aktiveerimise eest. Seetõttu on saidiplaani plaan kokku (Esialgne kuutasu + aktiveerimistasu) oleks 18,90 dollarit. Pärast esimest kuud võetakse teilt hiljem tasu Kuust kuusse 11,95 dollarit kuid kui maksate nende StartUpi aastase või pikema kestvuskava eest, saate kokku hoida!

MÄRGE: StartUpi allahindlus kehtib ainult esimese kuu kohta, kui kasutate SiteGroundi kuuplaani (mis on prooviplaan). Ja sama asi kehtib ka SiteGroundi GrowBig ja GoGeek kuuplaani kohta.

1-kuuline proovikava » 3,95 dollarit Igakuine ” 24,95 dollarit (Ühekordse plaani seadistamise tasu)
12-kuuline plaan » 3,95 dollarit Igakuine ” 47,40 dollarit Aastas (Seadistustasu pole)
24-kuuline plaan » 3,95 dollarit Igakuine ” 94,80 dollarit Aastas (Seadistustasu pole)
36-kuuline plaan » 3,95 dollarit Igakuine ” 142,20 dollarit Aastas (Seadistustasu pole)
* Domeeni registreerimistasu ei sisaldu *

�� Siteground GrowBig kuu- ja aastaplaan [kulude jaotus]

Kui registreerute SiteGroundi GrowBigi kuuplaaniga, oleks esimese kuu kogumaksumus 5,95 dollarit (Kuuplaanitasu) pluss 24,95 dollarit (Ühekordne plaani aktiveerimise tasu). Kogu summa oleks 30,90 dollarit saidiplaani GrowBig Kuukava jaoks ja seejärel edasi Kuust kuusse 19,95 dollarit. Kui aga maksate nende GrowBigi aastase või pikema kestvuskava eest, saate säästa palju!

1-kuuline proovikava » 5,95 dollarit Igakuine ” 24,95 dollarit (Ühekordse plaani seadistamise tasu)
12-kuuline plaan » 5,95 dollarit Igakuine ” 71,40 dollarit Aastas (Seadistustasu pole)
24-kuuline plaan » 5,95 dollarit Igakuine ” 142,80 dollarit Aastas (Seadistustasu pole)
36-kuuline plaan » 5,95 dollarit Igakuine ” 214,20 dollarit Aastas (Seadistustasu pole)
* Domeeni registreerimistasu ei sisaldu *

�� Saidiplaani GoGeek kuu- ja aastaplaan [kulude jaotus]

Kui registreerute SiteGroundi GoGeek-i kuupaketiga, oleks esimese kuu makstav summa kokku 11,95 dollarit pluss umbes 24,95 dollarit (ühekordne plaani aktiveerimistasu). Seega oleks üldsumma 36,90 dollarit SiteGround GoGeek kuuplaan ja 34,95 dollarit, siis kuust kuusse. Kui maksate nende GoGeek-i aastase või pikema kestvuskava eest, saate aga säästa!

1-kuuline proovikava » 11,95 dollarit Igakuine ” 24,95 dollarit (Ühekordse plaani seadistamise tasu)
12-kuuline plaan » 11,95 dollarit Igakuine ” 143,40 dollarit Aastas (Seadistustasu pole)
24-kuuline plaan » 11,95 dollarit Igakuine ” 286,80 dollarit Aastas (Seadistustasu pole)
36-kuuline plaan » 11,95 dollarit Igakuine ” 430,20 dollarit Aastas (Seadistustasu pole)
* Domeeni registreerimistasu ei sisaldu *

Kas SiteGround Cloud hostingul ja Enterprise Serveri hostimisel on mõni kuupõhine makseplaan?

Jah, SiteGround pakub igakuiseid makseplaane koos nende pilvemajutusteenusega, kus nende plaanidele on hind pandud 80 dollarit kuus (nende sisenemispilve plaani jaoks). SiteGround’s Spetsiaalse serveri hostimisplaanid (varem oli igakuine maksekava mudel) on hiljuti katkestatud, kui saate nende ettevõtte hostimiskavade eest iga kuu maksta.

�� Järeldus: kas SiteGroundi kuuplaan on seda väärt? Kas peaksite seda otsima?

Minu lühike vastus sellele küsimusele on suur ei! Meie ülevaates mainitud üksikasjalik kuuanalüüsi, iga-aastase, kaheaastase ja kolmeaastase saidiplaanide hostimiskavade kuluanalüüs annab teile selgelt teada, kui palju täpselt saate kokku hoida, valides ühe kuu jooksul saidi SiteGround aastane või suurem liitumisplaan. Proovikava.

Lisaks kõigele muule on see vaid saidi SiteGround erakorraline kättesaadav klienditeenindus koos kõigi nende hostimiskavadega, mis aitab SiteGroundil konkurentide seast silma paista. See on peamine põhjus, miks soovitaksin tungivalt SiteGroundi hostimisplaane ka siis, kui otsite hostijat, kes pakuks kuuplaane.

Loodame, et see ülevaade on Saidiplaani igakuine veebimajutuskava maksmine (2020) oli teile abiks! Sellegipoolest soovitaksin teil registreeruda saidi SiteGround iga-aastase hostimiskavaga nende kuuplaani kaudu, mis on rohkem prooviplaan ja mitte tegelikult kuude ja kuude arvete plaan.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map